BOINC - en to uk translation catalogue (857 entries)

en: Identify your account at %s
uk: Ідентифікуйте свій обліковий запис у %s

en: Please enter your account information
    (to create an account, visit the project's web site)
uk: Вкажіть дані Вашого облікового запису
    (обліковий запис створюється на сайті проєкту)

en: This project is not currently accepting new accounts.
    You can add it only if you already have an account.
uk: Наразі в даному проекті створення нових облікових записів заборонене.
    Ви можете додати його лише якщо вже зареєстровані тут.

en: Are you already running this project?
uk: Ви вже зареєстровані в цьому проекті?

en: &No, new user
uk: &Ні, новий користувач

en: &Yes, existing user
uk: &Так, існуючий користувач

en: &Password:
uk: &Пароль:

en: Choose a &password:
uk: Введіть &пароль:

en: C&onfirm password:
uk: П&ідтвердіть пароль:

en: Are you already running %s?
uk: Ви вже зареєстровані в проекті %s?

en: &Username:
uk: &Користувач:

en: &Email address or LDAP ID:
uk: &Адреса електронної пошти або LDAP ID:

en: &Email address:
uk: &Адреса електронної пошти:

en: minimum length %d
uk: мінімальна довжина %d

en: Forgot your password?
uk: Забули свій пароль?

en: If you have not yet registered with this account manager,
    please do so before proceeding.  Click on the link below
    to register or to retrieve a forgotten password.
uk: Якщо Ви ще не зареєструвалися в цьому менеджері проектів,
    будь-ласка, зробіть це перед тим як продовжити.  Перейдіть за посиланням нижче,
    щоб зареєструватися чи відновити забутий пароль.

en: Account manager web site
uk: Веб-сайт менеджера проектів

en: Add project
uk: Додати проект

en: Update account manager
uk: Оновлення менеджера проектів

en: Use account manager
uk: Використати менеджер проектів

en: Please enter a user name.
uk: Будь-ласка, введіть ім’я користувача.

en: Please enter an email address.
uk: Будь ласка, вкажіть адресу електронної пошти.

en: Please enter a password of at least %d characters.
uk: Будь-ласка, введіть пароль, що складається мінімум з %d символів.

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
uk: Паролі не співпадають. Будь ласка, введіть їх ще раз.

en: Choose an account manager
uk: Вибір менеджера проектів

en: To choose an account manager, click its name or 
    type its URL below.
uk: Для того щоб обрати менеджер проектів, натисніть на його назві або 
    введіть його URL в полі нижче.

en: Account manager details:
uk: Опис менеджера проектів:

en: Account manager &URL:
uk: &URL-адреса менеджера проектів:

en: Open web page
uk: Відкрити веб-сторінку

en: Visit this account manager's web site
uk: Відвідайте веб-сайт менеджера проектів

note: %s is the project name i.e. 'BOINC', 'GridRepublic'
en: Communicating with %s.
uk: Встановлення зв'язку з %s.

en: Communicating with server.
uk: Встановлення зв'язку з сервером.

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь-ласка...

en: An internal server error has occurred.
uk: Сталася внутрішня помилка сервера.

en: Connected
uk: З'єднання встановлене

en: Disconnected
uk: З’єднання розірване

en: New %s window...
uk: Нове вікно %s...

en: Open another %s window
uk: Відкрити ще одне вікно %s...

en: Select computer...	Ctrl+Shift+I
uk: Вибрати комп'ютер...	 Ctrl+Shift+I

en: Connect to a BOINC client on another computer
uk: Під'єднатися до клієнту BOINC на іншому компьютері

en: Shut down connected client...
uk: Завершити роботу підключеного клієнта...

en: Shut down the currently connected BOINC client
uk: Вимкнути підключений клієнт BOINC

en: Close the %s window
uk: Закрити вікно %s

en: &Close window
uk: &Закрити вікно

en: Exit %s
uk: Вийти з %s

en: E&xit %s
uk: В&ийти %s

en: Preferences...	Ctrl+,
uk: Установки...	Ctrl+,

en: &Notices	Ctrl+Shift+N
uk: &Повідомлення	 Ctrl+Shift+N

en: Show notices
uk: Показати повідомлення

en: &Projects	Ctrl+Shift+P
uk: &Проекти	 Ctrl+Shift+P

en: Show projects
uk: Показати проекти

en: &Tasks	Ctrl+Shift+T
uk: &Завдання	 Ctrl+Shift+T

en: Show tasks
uk: Показати завдання

en: Trans&fers	Ctrl+Shift+X
uk: Пере&дача	 Ctrl+Shift+X

en: Show file transfers
uk: Показати передачі файлів

en: &Statistics	Ctrl+Shift+S
uk: &Статистика	 Ctrl+Shift+S

en: Show statistics
uk: Відображати статистику

en: &Disk	Ctrl+Shift+D
uk: &Диск	 Ctrl+Shift+D

en: Show disk usage
uk: Показати використання диска

en: Simple &View...	Ctrl+Shift+V
uk: Спрощений &Вид...	 Ctrl+Shift+V

en: Switch to the Simple View
uk: Перемкнутися до Спрощеного Вигляду

en: &Add project...
uk: &Додати проект...

en: Add a project
uk: Додати проект

en: &Use account manager...
uk: &Використовуйте менеджер облікових записів...

en: Use an account manager to control this computer.
uk: Диспетчер облікових записів дає змогу керувати цим комп'ютером.

en: &Synchronize with %s
uk: &Синхронізувати з %s

en: Get current settings from %s
uk: Отримати поточні налаштування з %s

en: S&top using %s...
uk: В&ід'єднатися від %s...

en: Remove this computer from account manager control.
uk: Від'єднати цей комп'ютер від менеджера проектів.

en: Run CPU &benchmarks
uk: Запустити тест &продуктивності

en: Run tests that measure CPU speed
uk: Запустити тести, які виміряють швидкість процесору

en: Retry pending transfers
uk: Повторіть спробу надіслати завдання із очікування

en: Retry deferred file transfers and task requests
uk: Повторити надсилання файлів та отримати завдання

en: Event Log...	Ctrl+Shift+E
uk: Перегляд подій...	Ctrl+Shift+E

en: Show diagnostic messages
uk: Показати повідомлення діагностики

en: &Run always
uk: &Постійна обробка

en: Allow work regardless of preferences
uk: Дозволяти обчислення незалежно від налаштувань

en: Run based on &preferences
uk: Графік роботи визначається &налаштуваннями

en: Allow work according to preferences
uk: Обчислення виконуються відповідно до налаштувань

en: &Suspend
uk: &Призупинити

en: Stop work regardless of preferences
uk: Призупиняється обробка всіх завдань в усіх проектах

en: Use GPU always
uk: Завжди використовувати графічний процесор

en: Allow GPU work regardless of preferences
uk: Обчислення за допомогою графічного процесора запущені завжди

en: Use GPU based on preferences
uk: Використовувати графічний процесор відповідно до налаштувань

en: Allow GPU work according to preferences
uk: Обчислювати за допомогою графічного процесора відповідно до налаштувань

en: Suspend GPU
uk: Призупинити використання графічного процесора

en: Stop GPU work regardless of preferences
uk: Зупинити обробку завдань за допомогою графічного процесора незалежно від налаштувань

en: Network activity always
uk: Постійна мережева активність

en: Allow network activity regardless of preferences
uk: Дозволити доступ до Інтернету незалежно від налаштувань

en: Network activity based on preferences
uk: Доступ до Інтернету визначається налаштуваннями

en: Allow network activity according to preferences
uk: Дозволити доступ до Інтернету відповідно до налаштувань

en: Suspend network activity
uk: Призупинити мережеву активність

en: Stop network activity
uk: зупинити мережеву активність

en: Computing &preferences...
uk: Налаштування &клієнта...

en: Configure computing preferences
uk: Змінити налаштування обчислень

en: Exclusive applications...
uk: Виняткові додатки...

en: Configure exclusive applications
uk: Налаштування виняткових додатків

en: Select columns...
uk: Виберіть стовпчики...

en: Select which columns to display
uk: Виберіть стовпчики для відображення

en: Event Log options...	Ctrl+Shift+F
uk: Опції журналу подій...	Ctrl+Shift+E

en: Enable or disable various diagnostic messages
uk: Увімкнути або вимкнути різні діагностичні повідомлення

en: &Other options...
uk: &Інші налаштування...

en: Configure display options and network settings
uk: Налаштування графічного інтерфейсу та мережі

en: Read config files
uk: Читати файли налаштувань

en: Read configuration info from cc_config.xml and any app_config.xml files
uk: Переглянути інформацію про налаштування з cc_config.xml і будь-яких файлів app_config.xml

en: Read local prefs file
uk: Читати локальний файл загальних налаштувань

en: Read preferences from global_prefs_override.xml.
uk: Читати налаштування з global_prefs_override.xml.

en: %s &help
uk: %s &Довідка

en: Show information about %s
uk: Показати інформацію про %s

en: &%s help
uk: &%s довідка

en: Show information about the %s
uk: Показати інформацію про %s

en: %s &web site
uk: %s &веб-сайт

en: See more information about %s on the web
uk: Більше інформації про %s в інтернеті

en: Check for new %s version
uk: Перевірити наявність нової версії %s

en: Report Issue
uk: Попередити про проблему

en: Report bug or enhancement request
uk: Попередити про помилку або зробити запит на покращення

en: &About %s...
uk: &Про %s...

en: Licensing and copyright information.
uk: Інформація про ліцензію та авторське право.

en: &File
uk: &Файл

en: &View
uk: &Вид

en: &Activity
uk: &Діяльність

en: &Options
uk: &Налаштування

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: &Help
uk: &Довідка

en: %s - Shut down the current client...
uk: %s - Завершити роботу поточного клієнта...

en: %s will shut down the current client
    and prompt you for another host to connect to.
uk: %s вимкне підключений зараз клієнт
    і запитає у Вас адресу для підключення іншого комп'ютера.

en: %s has successfully added %s
uk: %s успішно додав проект %s

en: Connecting to %s
uk: Відбувається підключення до %s

en: Connected to %s (%s)
uk: Підключений до %s (%s)

en: Username already in use
uk: Це ім'я вже використовується

en: An account with that username already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
uk: Обліковий запис з таким ім’ям вже існує і
    має відмінний від Вашого пароль.
    
    Будь-ласка, відвідайте домашню сторінку проекту для отримання інструкцій.

en: Email address already in use
uk: Ця адреса електронної пошти вже використовується

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
uk: Обліковий запис з такою адресою електронної пошти вже існує і
    має відмінний від Вашого пароль.
    
    Будь-ласка, відвідайте  домашню сторінку проекту для отримання інструкцій.

en: Communicating with BOINC client.  Please wait ...
uk: Встановлюється зв'язок з BOINC-клієнтом.  Будь-ласка, зачекайте...

en: &Quit %s
uk: &Вийти з %s

en: %s - Communication
uk: %s - Встановлення зв'язку

en: Cancel
uk: Відмінити

en: %s - Connection Error
uk: %s - помилка з'єднання

en: %s - Connection Failed
uk: %s - помилка підключення

en: %s is not able to connect to a %s client.
    Would you like to try to connect again?
uk: %s не може підключитися до клієнта %s.
    Спробувати повторити підключення?

en: %s - Daemon Start Failed
uk: %s - помилка запуску Daemon

en: %s is not able to start a %s client.
    Please launch the Control Panel->Administrative Tools->Services applet and start the BOINC service.
uk: %s не вдалося запустити клієнта %s.
    Будь ласка, відкрийте Контрольну панель->Адміністрування->Сервіси і запустіть сервіс BOINC.

en: %s is not able to start a %s client.
    Please run the client and try again.
uk: %s не може запустити клієнта %s.
    Будь ласка, запустіть клієнта і спробуйте ще раз.

en: %s - Connection Status
uk: %s - стан підключення

en: %s is not currently connected to a %s client.
    Please use the 'Advanced\Select Computer...' menu option to connect up to a %s client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
uk: %s не підключений до клієнта %s.
    Для підключення до клієнта %s скористайтеся меню 'Додатково\Вибрати комп'ютер...'.
    Для локального комп'ютера, як його назву, використовуйте 'localhost'.

en: %s - Stop using %s
uk: %s - Припинити використання %s

en: If you stop using %s,
    you'll keep all your current projects,
    but you'll have to manage projects manually.
    
    Do you want to stop using %s?
uk: Якщо Ви припините використовувати %s,
    то збережете всі свої поточні проекти,
    проте Вам доведеться керувати ними вручну.
    
    Бажаєте припинити використовувати %s?

note: Create the web sites task group
en: Project web pages
uk: Веб-сторінки проекту

en: %s - Unexpected Exit
uk: %s - Позаплановий вихід

en: The %s client has exited unexpectedly 3 times within the last %d minutes.
    Would you like to restart it again?
uk: Клієнт %s 3 рази за останні %d хвилин завершив роботу позапланово.
    Бажаєте перезапустити його ще раз?

en: %s - Network Status
uk: %s - стан мережевого підключення

en: %s needs to connect to the Internet.
    May it do so now?
uk: %s потребує підключення до Інтернету.
    Підключитися зараз?

en: %s is connecting to the Internet.
uk: %s підключається до Інтернету.

en: %s has successfully connected to the Internet.
uk: %s встановив підключення до Інтернету.

en: %s failed to connect to the Internet.
uk: %s не вдалося підключитися до Інтернету.

en: %s has detected it is now connected to the Internet.
    Updating all projects and retrying all transfers.
uk: %s виявив встановлене підключення до Інтернету.
    Відбувається обмін файлами даних і оновлення інформації про проекти.

en: %s has successfully disconnected from the Internet.
uk: %s розірвав підключення до Інтернету.

en: %s failed to disconnected from the Internet.
uk: %s не вдалося розірвати підключення до Інтернету.

en: You currently are not authorized to manage %s.
    
    To run %s as this user, please:
    - reinstall %s answering "Yes" to the question about non-administrative users
     or
    - contact your administrator to add you to the 'boinc_master' user group.
uk: Наразі ви не авторизовані для керування %s.
    
    Щоб запустити %s від імені цього користувача, будь ласка:
    - перевстановіть %s, відповідаючи «Так» на питання про користувачів-неадміністраторів
     або
    - попросіть вашого адміністратора додати вас до групи boinc_master.

en: %s ownership or permissions are not set properly; please reinstall %s.
    (Error code %d
uk: %s відсутній доступ або неправильно встановлені права; перевстановіть, будь-ласка, %s.
    (Код помилки %d

en:  at
uk:  на

en: A reboot is required in order for BOINC to run properly.
    Please reboot your computer and try again.
uk: Для коректної роботи BOINC необхідне перезавантаження.
    Перезавантажте, будь-ласка, комп’ютер і спробуйте знову.

en: BOINC Manager
uk: BOINC менеджер

en: Another instance of BOINC Manager is already running.
uk: Уже запущено екземпляр менеджера BOINC.

en: BOINC Manager was started by the operating system automatically
uk: BOINC менеджер був автоматично запущений операційною системою

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
uk: Згортати BOINC менеджер в значок на панелі завдань під час запуску

en: Directory containing the BOINC Client executable
uk: Каталог, що містить виконавчий файл клієнта BOINC

en: BOINC data directory
uk: Папка даних BOINC

en: Host name or IP address
uk: Назва або IP -адреса комп'ютера

en: GUI RPC port number
uk: Номер порту GUI RPC

en: Password
uk: Пароль

en: Startup BOINC with these optional arguments
uk: Запускати BOINC з ключами запуску

en: disable BOINC security users and permissions
uk: відключити політику безпеки доступу користувачів до BOINC

en: set skin debugging mode to enable skin manager error messages
uk: включити режим відлагодження для виводу повідомлень про помилки

en: multiple instances of BOINC Manager allowed
uk: дозволено декілька екземплярів менеджера BOINC

en: Not used: workaround for bug in XCode 4.2
uk: Не використаний: зациклився через баг у XCode 4.2

en: Don't run the client
uk: Не запускати клієнт

en: Open %s Web...
uk: Відвідати веб-сторінку %s...

en: Open %s...
uk: Відкрити %s...

en: Snooze
uk: Призупинити

en: Snooze GPU
uk: Призупинити графічний процесор

en: E&xit
uk: В&ихід

en: Resume
uk: Відновити

en: Resume GPU
uk: Відновити обробку графічним процесором

en: Computing is enabled
uk: Обробка дозволена

en: Computing is suspended -
uk: Обробка призупинена -

en: GPU computing is enabled
uk: Обробка за допомогою графічного процесора дозволена

en: GPU computing is suspended -
uk: Обробка за допомогою графічного процесора призупинена-

en: Network is enabled
uk: Мережа доступна

en: Network is suspended -
uk: Доступ до мережі заборонений-

en: Reconnecting to client.
uk: Повторне підключення до клієнта.

en: Not connected to a client.
uk: Не підключений до клієнта.

en: %s Notices
uk: Повідомлення %s

en: There are new notices - click to view.
uk: Є нові повідомлення - натисніть для перегляду.

en: Failed to add project
uk: Не вдалося додати проект

en: Failed to update account manager
uk: Не вдалося оновити дані менеджера проектів

en: Failed to remove account manager
uk: Не вдалося від’єднатися від менеджера проектів

en: Failed to add account manager
uk: Не вдалося підключитися до менеджера проектів

en: Please try again later.
    
    Click Finish to close.
uk: Будь-ласка, спробуйте ще раз пізніше. 
    
    Натисніть Готово, щоб закрити.

en: Click Finish to close.
uk: Натисніть кнопку 'Готово' для виходу.

en: Messages from server:
uk: Повідомлення від сервера:

en: Project added
uk: Проект доданий

en: This project has been successfully added.
uk: Цей проект був успішно доданий.

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
uk: Після натиснення кнопки 'Готово', у вашому браузері автоматично відкриється сторінка, де
    Ви зможете вказати назву свого облікового запису і змінити його налаштування.

en: Update from %s completed.
uk: Оновлення з %s завершене.

en: Update completed.
uk: Оновлення завершене.

note: Attach Completed
en: Now using account manager
uk: Зараз використовується менеджер проектів

en: Welcome to %s!
uk: Ласкаво просимо до %s!

en: You are now using %s to manage accounts.
uk: Ви використовуєте %s для керування проектами.

en: You are now using this account manager.
uk: Зараз Ви використовуєте цей менеджер проектів.

en: About %s
uk: Про %s

en: Version:
uk: Версія:

en: wxWidgets Version:
uk: Версія wxWidgets:

en: Copyright:
uk: Авторське право:

en: (C) 2003-2024 University of California, Berkeley.
    All Rights Reserved.
uk: (C) 2003-2024 Каліфорнійський університет, Берклі.
    Усі права застережено.

en: %s is distributed under the GNU Lesser General Public License v3.0.
uk: %s розповсюджується під ліцензією GNU LGPL v 3.0.

en: For more information, visit
uk: Для отримання додаткової інформації відвідайте

en: &OK
uk: &Гаразд

en: Invalid number
uk: Неправильний номер

en: Invalid time, value must be between 0:00 and 24:00, format is HH:MM
uk: Неприпустимий час, значення має бути від 0:00 до 24:00, у форматі години:хвилини

en: Start time must be different from end time
uk: Час запуску має відрізнятися від часу завершення

en: Number must be between 0 and 10
uk: Число має бути від 0 до 10

en: Number must be between 0 and 100
uk: Число має бути від 0 до 100

en: Number must be between 1 and 100
uk: Число має бути від 1 до 100

en: Suspend when no mouse or keyboard input needs to be greater than 'in use' mouse or keyboard input.
uk: Призупинити, коли не було введення з миші або клавіатури протягом довшого періоду ніж значення для „Компʼютер використовується“.

en: invalid input value detected
uk: виявлене некоректне значення

en: Validation Error
uk: Помилка перевірки

en: Changing to use the local preferences defined on this page. This will override your web-based preferences, even if you subsequently make changes there. Do you want to proceed?
uk: Зміна локальних параметрів за замовчуванням, зазначених на цій сторінці. Ці дії перезапишуть ваші налаштування в веб версії, навіть якщо ви потім в них внесете зміни. Продовжити?

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Discard local preferences and use web-based preferences?
uk: Скасувати локальні параметри та використати інтернет-налаштування?

en: %s - Computing preferences
uk: %s - Налаштування обчислень

en: Using local prefs.
uk: Використання локальних параметрів.

en: Click to use web prefs from
uk: Натисніть щоб скористатися параметрами зі сторінки

en: Using web prefs from
uk: Використання параметрів зі сторінки

en: Set values and click Save to use local prefs instead.
uk: Щоб скористатися натомість локальними параметрами, встановіть значення і натисніть Зберегти.

en: Use web prefs
uk: Використовуйте інтернет налаштування

en: Restore web-based preferences and close the dialog.
uk: Відновити інтернет-налаштувань і закрити вікно.

en: Computing
uk: Обчислення

note: Network schedule
en: Network
uk: Мережа

en: Disk
uk: Диск

en: Daily schedules
uk: Щоденний графік

en: &Save
uk: &Зберегти

en: Save all values and close the dialog
uk: Зберегти усі значення і закрити діалогове вікно

en: Close the dialog without saving
uk: Закрити діалогове вікно без збереження змін

en: Shows the preferences web page.
uk: Показує налаштування веб-сторінки.

note: ------------ In-use box --------------
en: When computer is in use
uk: Коли компʼютер використовується

note: in-use if input in last X min min idle time
en: This determines when the computer is considered 'in use'.
uk: Це визначає, коли комп'ютер вважатиметься «в роботі».

note: context: 'In use' means mouse or keyboard input in last ___ minutes
en: 'In use' means mouse or keyboard input in last
uk: „Компʼютер використовується“ означає, що відбулося введення за допомогою миші або клавіатури протягом останніх

note: context: 'In use' means mouse or keyboard input in last ___ minutes context: Switch between tasks every ___ minutes
en: minutes
uk: хвилин

en: Suspend when computer is in use
uk: Призупинити, коли комп'ютер використовується

en: Check this to suspend computing and file transfers when you're using the computer.
uk: Позначте цей пункт, щоб призупинити обчислення і передачу файлів, коли ви використовуєте комп'ютер.

en: Suspend GPU computing when computer is in use
uk: Призупинити обчислення графічним процесором під час використання комп'ютера

en: Check this to suspend GPU computing when you're using the computer.
uk: Позначте цей пункт, щоб призупинити обчислення графічним процесором, під час використання комп'ютера.

en: Use at most
uk: Використовувати щонайбільше

en: % of the CPUs and at most
uk: % процесорного часу щонайбільше

en: % of CPU time
uk: % процесорного часу

en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
uk: Залишити частину ядер процесора вільними для інших застосунків. Приклад: 75% означає, що буде використовуватися 6 ядер 8-ядерного процесора.

en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
uk: Призупинення/відновлення обрахунків кожні кілька секунд, щоб зменшити температуру процесора і заощадити енергію. Приклад: 75% означатиме обрахунки протягом 3 секунд, очікування 1 секунду, і повторити.

en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
uk: Призупинити, коли використання процесора не-BOINC додатками перевищує

en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
uk: Призупинити обчислення, коли комп'ютер зайнятий роботою інших додатків.

en: Limit the memory used by %s when you're using the computer.
uk: Обмежити використання пам'яті для %s коли комп'ютер використовується.

en: % of memory
uk: % памʼяті

note: ------------ Not-in-use box --------------
en: When computer is not in use
uk: Коли компʼютер не використовується

en: Limit the memory used by %s when you're not using the computer.
uk: Обмежити використання пам'яті для %s коли комп'ютер не використовується.

en: Suspend when no mouse or keyboard input in last
uk: Призупинити, коли не було введення з миші або клавіатури за

en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
uk: Це дозволяє деяким комп'ютерам перейти до режиму економії енергії у разі невикористанняю

note: ------------ General box -------------- layout controls
en: General
uk: Загальні

en: Suspend when computer is on battery
uk: Призупинити, коли комп'ютер працює від батареї

en: Check this to suspend computing on portables when running on battery power.
uk: Позначте цей пункт, щоб призупинити обчислення на портативних пристроях, коли вони працюють від акумулятора.

en: If you run several projects, %s may switch between them this often.
uk: Якщо у вас працює декілька проектів, %s може перемикатися між ними з такою частотою.

note: context: Switch between tasks every ___ minutes
en: Switch between tasks every
uk: Перемикатися між завданнями кожні

note: checkpoint every X
en: This controls how often tasks save their state to disk, so that they later can be continued from that point.
uk: Цей елементи керування вказує, як часто зберігати стан завдання на диск, щоб пізніше можна було продовжувати далі із того моменту.

note: context: Request tasks to checkpoint at most every ___ seconds
en: Request tasks to checkpoint at most every
uk: Запит на контрольні точки завдання щонайбільше кожні

note: context: Request tasks to checkpoint at most every ___ seconds
en: seconds
uk: секунд

note: leave non-GPU tasks in memory while suspended
en: Leave non-GPU tasks in memory while suspended
uk: Залишати завдання, які не обробляються графічним процесором, у пам'яті, коли призупинено

en: If checked, suspended tasks stay in memory, and resume with no work lost. If unchecked, suspended tasks are removed from memory, and resume from their last checkpoint.
uk: Якщо відмічено, призупинені завдання залишаються в пам'яті і при відновленні роботи результати не втрачаються. Якщо відмітку знято, призупинені завдання видаляються із пам'яті, і робота відновлюється із контрольної точки.

note: work buffer min work buffer
en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
uk: Зберігати достатньо завдань, щоб тримати комп'ютер зайнятим протягом цього часу.

note: context: Store at least ___ days of work
en: Store at least
uk: Зберігати щонайменше для

note: context: Store at least ___ days of work context: Store up to an additional ___ days of work
en: days of work
uk: днів роботи

note: work buffer additional
en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
uk: Зберігати додаткові завдання понад мінімальний рівень.  Визначає, скільки роботи запитується при зверненні до проекту.

note: context: Store up to an additional ___ days of work
en: Store up to an additional
uk: Зберігати додатково до

note: context: Store at least ___ days of work
en: days and up to an additional
uk: днів і до додаткових

en: To suspend by time of day, see the "Daily Schedules" section.
uk: Щоб призупинити у певні години дня, перейдіть до розділу "Щоденний графік".

en: Network usage
uk: Використання мережі

note: download rate
en: Limit the download rate of file transfers.
uk: Обмеження швидкості завантаження файлів.

en: Limit download rate to
uk: Обмежити швидкості завантаження до

en: KB/second
uk: Кб/с

note: upload rate
en: Limit the upload rate of file transfers.
uk: Обмеження швидкості віддачі файлів.

en: Limit upload rate to
uk: Обмежити швидкість віддачі до

en: Example: %s should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
uk: Приклад: %s слід передати щонайбільше 2000 Мб даних кожні 30 днів.

en: Limit usage to
uk: Обмежити використання до

en: MB every
uk: Мб кожні

en: days
uk: днів

en: To limit transfers by time of day, see the "Daily Schedules" section.
uk: Щоб встановити обмеження на передачу даних у певні години дня, перейдіть до розділу "Щоденний графік".

note: Context: heading for a group of miscellaneous preferences
en: Other
uk: Інше

en: Check this only if your Internet provider modifies image files. Skipping verification reduces the security of %s.
uk: Виберіть цей пункт, якщо Ваш інтернет провайдер змінює файли, що завантажуються. Пропуск перевірки зменшує безпеку %s.

en: Skip data verification for image files
uk: Скасувати перевірку даних файлів образів

note: confirm before connecting
en: Confirm before connecting to Internet
uk: Підтвердити перед підключенням до інтернету

en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
uk: Може бути корисним, тільки при наявності модемного, ISDN або VPN підключення.

note: disconnect when done
en: Disconnect when done
uk: Розірвати з'єднання після завершення

en: Disk usage
uk: Використання диска

en: Limit the total amount of disk space used by %s.
uk: Обмежити обсяг дискового простору, який буде використовуватися %s.

en: Use no more than
uk: Використовувати не більше, ніж

en: GB
uk: ГБ

en: Limit disk usage to leave this much free space on the volume where %s stores data.
uk: Обмежити використання диска, щоб залишити достатньо вільного місця на диску, де %s зберігає дані.

en: Leave at least
uk: Залишати щонайменше

en: GB free
uk: ГБ вільно

en: Limit the percentage of disk space used by %s on the volume where it stores data.
uk: Обмежити відсоток дискового простору, який може використовувати %s на диску, де зберігаються дані.

en: % of total
uk: % від повного обсягу диска

en: %s will use the most restrictive of the above settings
uk: %s використовуватиме найбільше обмеження, що встановлено вище

en: Limit the swap space (page file) used by %s.
uk: Обмежити розмір файлу підкачки, який буде використовувати %s.

en: Page/swap file: use at most
uk: Файл підкачки: використовувати не більше

en: and
uk: і

en: to
uk: до

en: Compute only during a particular period each day.
uk: Обчислювати лише протягом певного періоду кожного дня.

en: Compute only between
uk: Обчислювати лише між

en: Day-of-week override
uk: За розкладом

en: Override the times above on the selected days:
uk: Перевизначити вказаний вище час у вибрані дні:

en: Monday
uk: Понеділок

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Saturday
uk: Субота

en: Wednesday
uk: Середа

en: Sunday
uk: Неділя

en: Thursday
uk: Четвер

en: Transfer files only during a particular period each day.
uk: Передавати файли лише протягом певного періоду кожного дня.

en: Transfer files only between
uk: Передавати файли лише між

en: %s Diagnostic Log Flags
uk: %s Відмітки журналу діагностики

en: These flags enable various types of diagnostic messages in the Event Log.
uk: Ця позначка задіює різні типи діагностичних повідомлень в журналі подій.

en: More info ...
uk: Детальніше ...

en: Defaults
uk: За замовчуванням

en: Restore default settings
uk: Відновити стандартні параметри

en: Apply
uk: Застосувати

en: Save all values
uk: Зберегти усі значення

en: %s - Event Log
uk: %s - Перегляд подій

note: Create List Pane Items
en: Project
uk: Проект

en: Time
uk: Час

en: Message
uk: Повідомлення

en: Show only aler&ts
uk: Показати лише &сповіщення

en: &Show only this project
uk: &Показати тільки цей проект

en: Copy &All
uk: Копіювати &все

en: Copy all the messages to the clipboard.
uk: Копіювати всі повідомлення в буфер обміну.

en: Copy &Selected
uk: Копіювати &виділене

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or command key while clicking on messages.
uk: Копіювати виділені повідомлення в буфер обміну. Ви можете вибрати декілька повідомлень, утримуючи SHIFT і CTRL для їх виділення.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
uk: Копіювати виділені повідомлення в буфер обміну. Можна використовувати клавіші SHIFT і CTRL для виділення декількох повідомлень.

en: &Close
uk: &Закрити

en: Show all &messages
uk: Показати всі &повідомлення

en: Show messages for all projects
uk: Показати повідомлення для всіх проектів

en: Show only the messages for the selected project
uk: Показувати повідомлення тільки для обраного проекту

en: Show al&l
uk: Показати &все

en: Shows messages of all types (information, alerts, etc.)
uk: Показує повідомлення усіх типів (інформацію, сповіщення тощо)

en: Shows only the messages that are alerts
uk: Показує лише повідомлення, які є сповіщеннями

en: Show only the messages that are alerts
uk: Показати лише повідомлення, які є сповіщеннями

en: %s - Exclusive Applications
uk: %s - Виняткові додатки

en: Suspend processor and network usage when these applications are running:
uk: Призупинити використання процесора і мережі, коли працюють дані додатки:

en: Add...
uk: Додати...

en: Add an application to this list
uk: Додати додаток до списку

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove an application from this list
uk: Видалити додаток зі списку

en: Suspend GPU usage when these applications are running:
uk: Призупинити використання графічного процесора, коли працюють дані додатки:

en: For advanced options, refer to
uk: Для розширених налаштувань, зверніться до

en: shows the preferences web page
uk: перейти на сторінку з описом налаштувань

note: TODO: fill in the default directory for MSW TODO: fill in the default directory for Linux
en: Choose application or enter file name
uk: Виберіть програму або введіть ім'я файлу

en: Name of application to add?
uk: Назва додатку, що додається?

en: Add exclusive app
uk: Додати винятковий додаток

en: '%s' is already in the list.
uk: '%s' вже у списку.

en: Add Exclusive App
uk: Додати виконуваний додаток

en: %s - Exit Confirmation
uk: %s - Підтвердження виходу

en: You have requested to exit the %s,
    which allows you to view and manage
    the tasks running on your computer.
    
    If you also want to stop running the tasks,
    choose from the following options:
uk: Ви намагаєтеся здійснити вихід з %s,
    який дозволяє Вам переглядати і керувати
    завданнями, що обробляються Вашим комп’ютером.
    
    Якщо хочете також зупинити обробку завдань,
    виберіть наступні параметри:

en: This will shut down %s and its tasks until the
    %s is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
uk: Це вимкне %s і відповідні завдання допоки
    %s не буде запущено знову.
    
    У більшості випадків, краще просто закрити вікно %s 
    замість виходу з програми; це дозволить %s виконувати свої
    завдання в той час, як ви встановлюєте параметри роботи.

en: This will shut down %s and its tasks until either the
    %s or the %s screen saver is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
uk: Завершення роботи %s. Обробка завдань буде зупинена
    до наступного запуску %s або екранної заставки %s.
    
    В більшості випадків краще просто закрити вікно %s.
    Тоді %s продовжить керувати обробкою завдань
    у відповідності до визначених Вами налаштувань.

en: Stop running tasks when exiting the %s
uk: Зупинити обробку завдань при закритті %s

en: Remember this decision and do not show this dialog.
uk: Запам'ятати вибір і більше не показувати це вікно.

en: Don't show this dialog again.
uk: Більше не показувати цей діалог.

en: %s Column Selection
uk: %s виділення стовпчиків

en: Select which columns %s should show.
uk: Виберіть, які стовпчики має показувати %s.

en: Are you sure you want to reset all list columns to the default configurations?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити параметри всього списку стовпчиків на значення за замовчуванням?

en: Confirm defaults
uk: Підтвердити значення за замовчуванням

en: Don't request tasks for
uk: Не запитувати завдання для

en: Project preference
uk: Налаштування проекту

en: Account manager preference
uk: Налаштування менеджера проектів

en: Project has no apps for
uk: У проекту немає додатків для

en: Client configuration excludes
uk: Конфігурація клієнта виключає

en: %s task request deferred for
uk: Відкладено запитувати завдання для %s до

en: %s task request deferral interval
uk: Інтервал затримки запиту завдання %s

note: set dialog title
en: Properties of project
uk: Властивості проекту

en: User name
uk: Ім'я користувача

en: Team name
uk: Назва команди

en: Resource share
uk: Виділено ресурсів

en: Scheduler RPC deferred for
uk: Запит до планувальника відкладений на

en: File downloads deferred for
uk: Завантаження файлів відкладене на

en: File uploads deferred for
uk: Відправлення файлів відкладене на

en: Computer ID
uk: Ідентифікатор комп'ютера

en: Non CPU intensive
uk: Без використання процесора

en: yes
uk: Так

en: Suspended via GUI
uk: Призупинено вручну

en: no
uk: ні

en: Don't request tasks
uk: Не запитувати завдання

en: Scheduler call in progress
uk: Сеанс зв’язку з планувальником

en: Trickle-up pending
uk: Очікування проміжного відправлення

en: Host location
uk: Розміщення комп’ютера

en: default
uk: за замовчуванням

en: Added via account manager
uk: Доданий менеджером проектів

en: Remove when tasks done
uk: Буде видалений після завершення завдань

en: Ended
uk: Завершений

en: Tasks completed
uk: Виконані завдання

en: Tasks failed
uk: Не вдалося виконати завдання

en: Credit
uk: Бали

en: User
uk: Користувач

en: %s total, %s average
uk: %s в загальному, %s в середньому

en: Host
uk: Комп`ютер (хост)

en: Scheduling
uk: Планувальник

en: Scheduling priority
uk: Пріоритет планувальника

en: CPU
uk: процесор

en: Duration correction factor
uk: Поправочний коефіцієнт тривалості

en: Last scheduler reply
uk: Остання відповідь планувальника

en: Properties of task
uk: Інформація про завдання

en: Application
uk: Додаток

en: Name
uk: Назва

en: State
uk: Стан

en: Received
uk: Отримано

en: Report deadline
uk: Відправити до

en: Resources
uk: Виділено ресурсів

en: Estimated computation size
uk: Очікуваний об’єм обчислень

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: CPU time
uk: Процесорний час

en: CPU time since checkpoint
uk: Процесорний час після контрольної точки

en: Elapsed time
uk: Витрачено часу

en: Estimated time remaining
uk: Залишилось до завершення

en: Fraction done
uk: Відсоток виконання

en: Virtual memory size
uk: Обсяг віртуальної пам'яті

en: Working set size
uk: Використання пам'яті

en: Directory
uk: Папка

en: Process ID
uk: ID процесу

en: Progress rate
uk: Швидкість обробки

en: per hour
uk: за годину

en: per minute
uk: за хвилину

en: per second
uk: за секунду

en: Executable
uk: Здійсненний

en: Local:
uk: Локальний:

en: Options
uk: Налаштування

en: Language:
uk: Мова:

en: What language should BOINC use?
uk: Яку мову повинен використовувати BOINC?

en: Notice reminder interval:
uk: Інтервал між нагадуваннями:

en: How often should BOINC remind you of new notices?
uk: Як часто BOINC повинен нагадувати про нові повідомлення?

en: Run Manager at login?
uk: Автозавантаження BOINC менеджера?

en: Run the BOINC Manager when you log on.
uk: Запускати BOINC менеджер при вході користувача на комп'ютер.

en: Run the client?
uk: Запустити клієнт?

en: Run the client when launching the Manager.
uk: Запустити клієнт під час запуску менеджера.

en: Enable Manager exit dialog?
uk: Підтвердження при виході з програми?

en: Display the exit dialog when shutting down the Manager.
uk: Запитувати перед виходом з програми BOINC менеджер.

en: Enable Client shutdown dialog?
uk: Увімкнути діалогове вікно вимкнення клієнта?

en: Display confirmation dialog when shutting down the connected client.
uk: Відображати діалогове вікно підтвердження під час вимкнення підключеного клієнта.

en: Show status in menu bar?
uk: Показати статус у системній панелі меню?

en: Display a status icon in the system menu bar.
uk: Відображувати іконку статусу в системній панелі меню.

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
uk: Налаштування модемного з'єднання і VPN

en: &Set Default
uk: &Підключення за замовчуванням

en: &Clear Default
uk: &Немає підключення за замовчуванням

en: Default Connection:
uk: Підключення за замовчуванням:

en: Connections
uk: З'єднання

en: Connect via HTTP proxy server
uk: З'єднуватися через HTTP проксі сервер

en: HTTP Proxy Server Configuration
uk: Параметри HTTP проксі сервера

en: Address:
uk: Адреса:

en: Port:
uk: Порт:

en: Don't use proxy for:
uk: Не використовувати проксі для:

en: Leave these blank if not needed
uk: Залишити поля порожніми, якщо не використовуються

en: User Name:
uk: Ім'я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: HTTP Proxy
uk: HTTP проксі

en: Connect via SOCKS proxy server
uk: З'єднуватися через SOCKS проксі сервер

en: SOCKS Proxy Server Configuration
uk: Параметри SOCKS проксі сервера

en: SOCKS Proxy
uk: SOCKS проксі

en: always
uk: завжди

en: 1 hour
uk: 1 година

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: never
uk: ніколи

en: %s - Language Selection
uk: %s - зміна мови

en: The %s's language has been changed.  In order for this change to take effect, you must restart the %s.
uk: Мову інтерфейсу програми %s було змінено, для вступу в силу змін потрібно перезапустити %s.

en: %s - Select Computer
uk: %s - Вибір комп'ютера

en: Another instance of %s is already running 
    on this computer.  Please select a client to monitor.
uk: Інший примірник %s вже працює 
    на даному комп'ютері.  Будь-ласка, виберіть клієнт для моніторингу.

en: Host name:
uk: Назва хоста:

en: Message boards
uk: Дошка повідомлень

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
uk: Форум для спілкування з іншими користувачами проекту SETI@home

en: Help
uk: Допомога

en: Ask questions and report problems
uk: Задати питання і повідомити про проблеми

en: Your account
uk: Ваш обліковий запис

en: View your account information and credit totals
uk: Перегляд інформації про Ваш обліковий запис і набрані бали

en: Your preferences
uk: Ваші налаштування

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
uk: Перегляд і зміна налаштувань Вашого облікового запису і Вашого профілю в проекті SETI@Home

en: Your results
uk: Ваші результати

en: View your last week (or more) of computational results and work
uk: Перегляд інформації про видані завдання (за останні кілька тижнів)

en: Your computers
uk: Ваші комп'ютери

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
uk: Перегляд інформації про Ваші комп'ютери,які беруть участь в обробці завдань проекту SETI@Home

en: Your team
uk: Ваша команда

en: View information about your team
uk: Перегляд інформації про Вашу команду

en: Common questions
uk: Часті запитання

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
uk: Часті запитання з проекту Einstein@Home

en: Screensaver info
uk: Інформація про екранну заставку

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
uk: Детальний опис екранної заставки проекту Einstein@Home

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
uk: Форум для спілкування з розробниками та іншими учасниками проекту Einstein@Home

en: Einstein status
uk: Стан серверів проекту Einstein@Home

en: Current status of the Einstein@Home server
uk: Інформація про поточний стан серверів проекту Einstein@Home

en: Report problems
uk: Повідомлення про проблеми

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
uk: Форум для обговорення проблем і помилок у роботі програм проекту Einstein@Home

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
uk: Перегляд і зміна налаштувань Вашого облікового запису і Вашого профілю в проекті Einstein@Home

en: Account summary
uk: Обліковий запис (інформація)

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
uk: Перегляд інформації про Ваші комп'ютери,які беруть участь в обробці завдань проекту Einstein@Home

en: LIGO project
uk: Проект LIGO

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
uk: Домашня сторінка проекту LIGO (лазерний інтерферометр обсерваторії гравітаційних хвиль)

en: GEO-600 project
uk: Проект GEO-600

en: The home page of the GEO-600 project
uk: Домашня сторінка проекту GEO-600

en: Team
uk: Команда

en: Info about your Team
uk: Інформація про Вашу команду

en: Get help for climateprediction.net
uk: Отримати допомогу з проектом climateprediction.net

en: News
uk: Новини

en: climateprediction.net News
uk: Новини проекту climateprediction.net

en: View your account information, credits, and trickles
uk: Перегляд інформації про обліковий запис і отримані бали

en: Info about your team
uk: Інформація про Вашу команду

en: Search for help in our help system
uk: Пошук допомоги в довідці

en: Global Statistics
uk: Загальна статистика

en: Summary statistics for World Community Grid
uk: Сумарна статистика для World Community Grid

en: My Grid
uk: Мій обліковий запис в Grid

en: Your statistics and settings
uk: Ваші статистика та налаштування

en: Device Profiles
uk: Налаштування коип’ютера

en: Update your device settings
uk: Оновлення налаштувань Ваших комп’ютерів

en: Research
uk: Дослідження

en: Learn about the projects hosted at World Community Grid
uk: Дізнайтеся про проекти, запущені в рамках World Community Grid

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Your tasks
uk: Ваші завдання

en: Version Update
uk: Оновлення версії

en: A new version of %s is available. You can download it here: %s
uk: Доступна нова версія %s. Ви можете завантажити її звідси: %s

en: There is no new version of %s available for download.
uk: Нема нової версії %s доступної для завантаження.

en: %s is not connected to the client
uk: %s не має зʼєднання з клієнтом

en: Missing application
uk: Відсутній додаток

en: Please download and install the CoRD application from http://cord.sourceforge.net
uk: Будь-ласка, завантажте і встановіть додаток CoRD із сайту http://cord.sourceforge.net

en: on batteries
uk: живлення від акумуляторів

en: computer is in use
uk: комп'ютер використовується для роботи

en: user request
uk: запит користувача

en: time of day
uk: в залежності від часу доби

en: CPU benchmarks in progress
uk: запущений тест продуктивності процесора

en: need disk space - check preferences
uk: необхідний дисковий простір - перевірте налаштування

en: computer is not in use
uk: комп'ютер не використовується для роботи

en: starting up
uk: запуск

en: an exclusive app is running
uk: обробляється винятковий додаток

en: CPU is busy
uk: Процесор зайнятий

en: network bandwidth limit exceeded
uk: перевищений ліміт використання мережі

en: requested by operating system
uk: запитаний операційною системою

en: unknown reason
uk: невідома причина

en: GPU missing,
uk: Відсутній графічний процесор,

en: New
uk: Новий

en: Download failed
uk: Помилка завантаження

en: Downloading
uk: Завантаження

en:  (suspended -
uk:  (призупинено -

en: Project suspended by user
uk: Проект призупинений користувачем

en: Task suspended by user
uk: Обробка завдання призупинена користувачем

note: an NCI process can be running even though computation is suspended (because of <dont_suspend_nci>
en: Suspended -
uk: Призупинено -

en: GPU suspended -
uk: графічний процесор призупинено-

en: Waiting for memory
uk: В очікуванні звільнення оперативної пам'яті

en: Waiting for shared memory
uk: В очікуванні звільнення колективної оперативної пам`яті

en: Running
uk: Працює

en:  (non-CPU-intensive)
uk:  (без використання процесора)

en: Waiting to run
uk: В очікуванні обробки

en: Ready to start
uk: Готово до запуску

en: Postponed:
uk: Відкладено:

en: Postponed
uk: Відкладено

en: Waiting for network access
uk: Очікування на доступ до мережі

en: Computation error
uk: Помилка обчислень

en: Upload failed
uk: Збій при відправленні даних

en: Uploading
uk: Відправлення даних

en: Aborted by user
uk: Перервано користувачем

en: Aborted by project
uk: Перервано проектом

en: Aborted: not started by deadline
uk: Перервано: не було запущене до крайнього терміну

en: Aborted: task disk limit exceeded
uk: Скасовано: перевищено виділений дисковий простір для завдання

en: Aborted: run time limit exceeded
uk: Перервано: перевищено границю часу виконання

en: Aborted: memory limit exceeded
uk: Перервано: перевищено кількість виділеної пам’яті

en: Aborted
uk: Перервано

en: Acknowledged
uk: Підтверджено

en: Ready to report
uk: Очікується підтвердження про прийом даних

en: Error: invalid state '%d'
uk: Помилка: неприпустимий стан '%d'

en: No Internet connection
uk: Відсутній зв`язок з Інтернетом

en: Please connect to the Internet and try again.
uk: Будь ласка, підключіться до Інтернету і повторіть спробу.

en: Project not found
uk: Проект не знайдено

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
    
    Please check the URL and try again.
uk: Зазначена адреса не є адресою проекту на базі BOINC.
    
    Будь-ласка, уточніть адресу і повторіть спробу.

en: Account manager not found
uk: Менеджера проектів не знайдено

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
    
    Please check the URL and try again.
uk: Зазначена адреса не є адресою менеджера проектів на базі BOINC.
    
    Будь-ласка, уточніть адресу і повторіть спробу.

en: Login Failed.
uk: Увійти не вдалося.

en: Check the username and password, and try again.
uk: Перевірте ім'я користувача та пароль і спробуйте ще раз.

en: Check the email address and password, and try again.
uk: Перевірте адресу електронної пошти та пароль і спробуйте ще раз.

en: more...
uk: більше...

en: Choose a project
uk: Вибір проекту

en: To choose a project, click its name or type its URL below.
uk: Оберіть проект, який Вам сподобався, натиснувши на його
    назву або введіть його адресу URL в полі ниже.

en: Categories:
uk: Категорії:

en: Projects:
uk: Проекти:

en: Project details
uk: Опис проекту:

en: Research area:
uk: Галузь науки:

en: Organization:
uk: Організація:

en: Web site:
uk: Веб-сайт:

en: Supported systems:
uk: Платформи, що підтримуються:

en: Supports Microsoft Windows
uk: Підтримка Microsoft Windows

en: Supports Mac OS X
uk: Підтримка Mac OS X

en: Supports Linux on Intel
uk: Підтримка Linux на процесорах Intel

en: Supports Android
uk: Підтримка Android

en: Supports FreeBSD
uk: Підтримка FreeBSD

en: Supports Linux on ARM (e.g. Raspberry Pi)
uk: Підтримка Linux на процесорах ARM (наприклад Raspberry Pi)

en: Supports NVIDIA GPUs
uk: Підтримка GPU NVIDIA

en: Supports AMD GPUs
uk: Підтримка GPU AMD

en: Supports Intel GPUs
uk: Підтримка GPU Intel

en: Supports VirtualBox
uk: Підтримка VirtualBox

en: Project URL:
uk: URL-адреса проекту:

en: All
uk: Все

en: This project may not have work for your type of computer.  Do you want to add it anyway?
uk: Ймовірно даний проект не підтримує тип Вашого комп’ютера або операційну систему.  Ви все таки хочете його додати?

en: You already added this project. Please choose a different project.
uk: Цей проект вже додано. Виберіть інший.

en: Communicating with project
    Please wait...
uk: Встановлюється зв’язок із сервером проекту
    Будь-ласка, зачекайте...

en: Required files not found on the server.
uk: Необхідні файли на сервері не знайдено.

en: An internal server error has occurred.
uk: Сталася внутрішня помилка сервера.

en: Welcome to %s.
uk: Ласкаво просимо до %s.

en: You have volunteered to compute for this project:
uk: Ви добровільно будете обраховувати цей проект:

en: Name:
uk: Ім'я:

en: To continue, click Next.
uk: Для продовження, натисніть кнопку "Далі".

en: Network communication failure
uk: Невдача при встановленні з’єднання

en: The World Community Grid - BOINC software failed to communicate
    over the Internet. The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network or modem connection
    and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking the World Community
    Grid - BOINC software.  Configure your personal firewall to let
    BOINC and BOINC Manager communicate on port 80 and port 443,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
uk: World Community Grid - BOINC не може підключитися до Інтернету.
    Можливі причини:
    1) Проблеми з’єднання.  Перевірте модем або параметри
    підключення до мережі і коли зв’язок з Інтернетом буде
    встановлено натисніть '< Назад' і повторіть спробу.
    
    2) Ваш брандмауер блокує вихід BOINC в Інтернет.
    Додайте в налаштуваннях Вашого брандмауера дозвіл
    на доступ BOINC до Інтернету через порт 80 і 443.
    Після цього натисніть '< Назад' і повторіть спробу.
    
    3) Ви використовуєте проксі сервер для виходу в Інтернет,
    а BOINC не знає про це.

en: BOINC failed to communicate on the Internet.
    The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network
    or modem connection and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking BOINC.
    Configure your personal firewall to let BOINC and
    BOINC Manager communicate on port 80,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
uk: BOINC не може підключитися до Інтернету.
    Можливі причини:
    1) Проблеми з’єднання.  Перевірте модем або параметри
    підключення до мережі і коли зв’язок з Інтернетом буде
    встановлено натисніть '< Назад' і повторіть спробу.
    
    2) Ваш брандмауер блокує вихід BOINC в Інтернет.
    Додайте в налаштуваннях Вашого брандмауера дозвіл
    на доступ BOINC до Інтернету через порт 80.
    Після цього натисніть '< Назад' і повторіть спробу.
    
    3) Ви використовуєте проксі сервер для виходу в Інтернет,
    а BOINC не знає про це.

en: Proxy configuration
uk: Параметри проксі сервера

en: HTTP proxy
uk: HTTP проксі

en: Server:
uk: Сервер:

en: Autodetect
uk: Автовизначення

en: SOCKS proxy
uk: SOCKS проксі

en: I agree to the terms of use.
uk: Я згоден з умовами використання.

en: I do not agree to the terms of use.
uk: Я не згоден з умовами використання.

en: Terms of Use
uk: Умови використання

en: Please read the following terms of use:
uk: Будь ласка, ознайомтеся з наступними умовами використання:

en: Project temporarily unavailable
uk: Проект тимчасово недоступний

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
uk: Проект тимчасово недоступний.
    
    Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

en: Account manager temporarily unavailable
uk: Менеджер проектів тимчасово недоступний

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
uk: Менеджер проектів тимчасово недоступний.
    
    Будь-ласка, повторіть спробу пізніше.

en: Please specify an account key to continue.
uk: Введіть обліковий ключ для продовження.

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
uk: Введено неправильний обліковий ключ; будь ласка, повторіть введення ключа

en: Validation conflict
uk: Помилка перевірки правильності введення даних

en: Please specify an email address
uk: Будь-ласка, вкажіть адресу електронної пошти

en: Invalid email address; please enter a valid email address
uk: Вказана неправильна адреса електронної пошти;
    повторіть спробу

en: Missing URL
uk: Не вказана URL-адреса

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
uk: Будь ласка, вкажіть URL-адресу.
    Наприклад:
    http://www.example.com/

en: Invalid URL
uk: Некоректна URL-адреса

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
uk: Введіть дійсну URL-адресу.
    Наприклад:
    http://boincproject.example.com

en: '%s' does not contain a valid host name.
uk: Комп'ютер (хост) з назвою: '%s' не знайдений.

en: '%s' does not contain a valid path.
uk: Вказаного шляху: '%s' не існує.

note: Setup View
en: Commands
uk: Команди

en: Copy all messages
uk: Копіювати всі повідомлення

en: Copy selected messages
uk: Копіювати вибрані повідомлення

en: Show only this project
uk: Показати тільки цей проект

en: Show only the messages for the selected project.
uk: Показати повідомлення тільки вибраного проекту.

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Copying all messages to the clipboard...
uk: Копіювати всі повідомлення в буфер обміну...

en: Copying selected messages to the clipboard...
uk: В буфер обміну копіюються виділені повідомлення...

en: Filtering messages...
uk: Фільтрація повідомлень...

en: Show all messages
uk: Показати всі повідомлення

en: Show messages for all projects.
uk: Показати повідомлення для всіх проектів.

en: Fetching notices; please wait...
uk: Отримання повідомлень; зачекайте, будь-ласка...

en: There are no notices at this time.
uk: Зараз повідомлення відсутні.

en: Notices
uk: Повідомлення

en: Update
uk: Оновити

en: Report all completed tasks, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more tasks.
uk: Отримати інформацію з сервера проекту: про підтвердження передачі завершених завдань, про кількість набраних балів, про налаштування облікового запису і (можливо) завантажити нові завдання.

en: Suspend
uk: Призупинити

en: Suspend tasks for this project.
uk: Призупинити обробку цього проекту.

en: No new tasks
uk: Не запитувати нових завдань

en: Don't get new tasks for this project.
uk: Не запитувати нові завдання для цього проекту.

en: Reset project
uk: Запустити проект

en: Delete all files and tasks associated with this project, and get new tasks.  You can update the project first to report any completed tasks.
uk: Видалити всі файли і завдання виділеного проекту і завантажити нові.  Спочатку Ви можете відправити всі завершені завдання проекту.

en: Remove this project.  Tasks in progress will be lost (use 'Update' first to report any completed tasks).
uk: Видалити цей проект.  Завдання,які обробляються в даний момент, будуть втрачені (скористайтеся функцією 'Оновити' перед цією операцією для того, щоб відправити всі завершені завдання).

en: Properties
uk: Властивості

en: Show project details.
uk: Інформація про проект.

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Work done
uk: Виконана робота

en: Avg. work done
uk: У середньому за день

en: Status
uk: Стан

en: Projects
uk: Проекти

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
uk: Ви справді хочете перезапустити проект '%s'?

en: Reset Project
uk: Перезапуск проекту

en: Are you sure you want to remove project '%s'?
uk: Ви справді хочете видалити проект '%s'?

en: Remove Project
uk: Видалити проект

en: Resume tasks for this project.
uk: Підсумкове завдання для цього проекту

en: Allow new tasks
uk: Дозволити отримання нових завдань

en: Allow fetching new tasks for this project.
uk: Дозволити запитувати нові завдання цього проекту.

en: Don't fetch new tasks for this project.
uk: Не запитувати нові завдання цього проекту.

en: Requested by user
uk: За запитом користувача

en: To fetch work
uk: Надіслати запит на завдання

en: To report completed tasks
uk: Повідомити про завершені завдання

en: To send trickle-up message
uk: Надіслати проміжне повідомлення

en: Requested by account manager
uk: На запит менеджера проектів

en: Project initialization
uk: Ініціалізація проекту

en: Requested by project
uk: На запит проекту

en: Unknown reason
uk: Невідома причина

en: Suspended by user
uk: Призупинено користувачем

en: Won't get new tasks
uk: Не бажаю отримувати нові завдання

en: Project ended - OK to remove
uk: Проект завершено - можна видаляти

en: Will remove when tasks done
uk: Буде видалений після завершення завдань

en: Scheduler request pending
uk: Запит інформації у планувальника

en: Scheduler request in progress
uk: Виконується запит інформації у планувальника

en: Trickle up message pending
uk: Очікування відправлення проміжного повідомлення

en: Communication deferred
uk: Повтор через

en: Total disk usage
uk: Повний обсяг диска

en: Disk usage by BOINC projects
uk: Зайнято проектами BOINC

en: no projects: 0 bytes used
uk: немає проектів: використовується 0 байт

en: used by BOINC:
uk: зайнято BOINC:

en: free, available to BOINC:
uk: вільно, доступно для BOINC:

en: free, not available to BOINC:
uk: вільно, недоступно для BOINC:

en: free:
uk: вільно:

en: used by other programs:
uk: зайнято іншими програмами:

en: User Total
uk: Загальна кількість балів учасника

en: User Average
uk: Загальна кількість балів за день

en: Host Total
uk: Загальна кількість балів для хосту

en: Host Average
uk: Середня кількість балів за день для хосту

en: Last update: %.0f days ago
uk: Останнє оновлення: %.0f днів тому

en: Show user total
uk: Всього балів користувача

en: Show total credit for user
uk: Показати загальну кількість балів користувача

en: Show user average
uk: В середньому за день

en: Show average credit for user
uk: Показати середню кількість балів набраних користувачем за день

en: Show host total
uk: Всього балів для хосту

en: Show total credit for host
uk: Показати загальну кількість балів набраних на даному хості

en: Show host average
uk: В середньому для хосту

en: Show average credit for host
uk: Показати середню кількість балів набраних даним хостом за день

en: < &Previous project
uk: < &Попередній проект

en: Show chart for previous project
uk: Показати графік для попереднього проекту

en: &Next project >
uk: &Наступний проект >

en: Show chart for next project
uk: Показати графік на наступний проект

en: Hide project list
uk: Приховати список проектів

en: Use entire area for graphs
uk: Використовувати всю область для графіків

en: Mode view
uk: Вид графіків

en: One project
uk: Один проект

en: Show one chart with selected project
uk: Показати один обраний проект

en: All projects (separate)
uk: Всі проекти (окремо)

en: Show all projects, one chart per project
uk: Показати всі проекти, кожен проект на окремому графіку

en: All projects (together)
uk: Всі проекти (разом)

en: Show one chart with all projects
uk: Показати всі проекти на одному графіку

en: All projects (sum)
uk: Всі проекти (в сумі)

en: Show one chart with sum of projects
uk: Показати суму за проектами на одному графіку

en: Statistics
uk: Статистика

en: Show project list
uk: Показати список проектів

en: Uses smaller area for graphs
uk: Використовувати меншу область для графіків

en: Retry Now
uk: Повторити негайно

en: Retry the file transfer now
uk: Повторити передачу файлів негайно

en: Abort Transfer
uk: Відмінити передачу

en: Abort this file transfer.  You won't get credit for the task.
uk: Перервати передачу файлів.  Ви не отримаєте балів за завдання.

en: File
uk: Файл

en: Progress
uk: Прогрес

en: Size
uk: Розмір

en: Elapsed
uk: Витрачено

en: Remaining (estimated)
uk: Залишилось (приблизно)

en: Speed
uk: Швидкість

en: Transfers
uk: Передача

en: Network activity is suspended -
uk: Доступ до мережі призупинений -

en: .
    You can enable it using the Activity menu.
uk: .
    Ви можете увімкнути його за допомогою меню Управління.

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
    NOTE: Aborting a transfer will invalidate a task and you
    will not receive credit for it.
uk: Ви впевнені, що хочете перервати передачу і видалити файл '%s'?
    УВАГА: завдання, що використовує цей файл, буде завершене
    з помилкою і бали за нього будуть втрачені.

en: Abort File Transfer
uk: Перервати передачу файла

en: Upload
uk: Відправлення

en: Download
uk: Завантаження

en: retry in
uk: повториться через

en: failed
uk: не вдалася

en: suspended
uk: призупинена

en: active
uk: активна

en: pending
uk: очікує

en:  (project backoff:
uk:  (запит до проєкту відкладений на:

en: Show active tasks
uk: Показати активні завдання

en: Show only active tasks.
uk: Показати тільки активні завдання.

en: Show graphics
uk: Показати графіку

en: Show application graphics in a window.
uk: Показати вікно програми з графічною інформацією.

en: Show VM Console
uk: Показати консоль ВМ

en: Show VM Console in a window.
uk: Показати консоль Віртуальної машини в окремому вікні.

en: Suspend work for this result.
uk: Призупинити обробку цього завдання.

en: Abort
uk: Перервати обробку

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
uk: Перервати обробку цього завдання (видалити завдання). Бали за перервані завдання не нараховуються.

en: Show task details.
uk: Інформація про завдання.

en: Deadline
uk: Відправити до

en: Estimated Completion
uk: Очікуване завершення

en: Completion Before Deadline
uk: Завершення до реченця

en: Tasks
uk: Завдання

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %s, Status: %s)
uk: Ви впевнені, що хочете перервати обробку цього завдання '%s'?
    (Прогрес: %s, Статус: %s)

en: Are you sure you want to abort these %d tasks?
uk: Ви впевнені, що хочете перервати обробку цих %d завдань?

en: Abort task
uk: Перервати обробку завдання

en: Show all tasks
uk: Показати всі завдання

en: Show all tasks.
uk: Показати всі завдання.

en: Resume work for this task.
uk: Продовжити обробку цього завдання

en: Suspend work for this task.
uk: Призупинити обробку цього завдання.

en: Stop graphics
uk: Зупинити графіки

en: Close application graphics window.
uk: Закрийте графічне вікно програми.

en: Do you really want to cancel?
uk: Перервати процес підключення?

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Select the appearance of the user interface.
uk: Виберіть зовнішній вигляд користувацького інтерфейсу.

en: Advanced View...	Ctrl+Shift+A
uk: Розширений вид...	 Ctrl+Shift+A

en: Display the advanced graphical interface.
uk: Змінити зовнішній вигляд на більш розширений.

en: Configure display options and proxy settings
uk: Налаштування графічного інтерфейсу та проксі-сервера

en: Display diagnostic messages.
uk: Показати діагностичні повідомлення.

en: Show information about BOINC and %s
uk: Показати інформацію про BOINC і %s

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Suspend Computing
uk: Призупинити обчислення

en: Resume Computing
uk: Відновити обчислення

en: Open a window to view notices from projects or BOINC
uk: Відкрити вікно перегляду повідомлень проєктів і BOINC

en: Get help with %s
uk: Отримати довідку щодо %s

en: %s - Notices
uk: %s - Повідомлення

en: Using local preferences.
    Click "Use web prefs" to use web-based preferences from
uk: Використання локальних налаштувань.
    Натисніть кнопку "Використовувати інтернет налаштування", для використання інтернет-налаштувань від

en: Using web-based preferences from
uk: Використання інтернет-налаштувань від

en: Set values and click Save to use local preferences instead.
uk: Встановіть значення і натисніть Зберегти, щоб використати натомість локальні установки.

en: For additional settings, select Computing Preferences in the Advanced View.
uk: Для додаткових параметрів, виберіть Налаштування клієнта у Розширеному виді.

en: 'In use' means mouse/keyboard input in last
uk: «В роботі» означає введення даних миші/клавіатури в минулому

en: GB of disk space
uk: Гб дискового простору

en: %s - Computing Preferences
uk: %s - Налаштування обчислень

en: Discard all local preferences and use web-based preferences?
uk: Скасувати всі локальні параметри та використати інтернет-налаштування?

en: Add Project
uk: Додати проєкт

en: Synchronize
uk: Синхронізувати

en: Work done for this project
uk: Для цього проекту робота завершена

en: Volunteer for any or all of 30+ projects in many areas of science
uk: Стати учасником у будь-кому або в усіх 30+ проєктах з багатьох галузей науки

en: Synchronize projects with account manager system
uk: Синхронізація інформації про проєкти та налаштування між BOINC клієнтом і менеджером проєктів

note: TODO: Might want better wording for Project Selection Combo Box tooltip
en: Select a project to access with the controls below
uk: Вибрати проєкт, використовуючи розташовані нижче елементи керування

en: Project Web Pages
uk: Вебсторінки проєкту

en: Project Commands
uk: Команди проєкту

en: Pop up a menu of web sites for project %s
uk: Показати меню вебсайтів для проєкту %s

en: Pop up a menu of commands to apply to project %s
uk: Показати меню команд, застосовних до проекту%s

en: Suspend this task.
uk: Призупинити це завдання.

en: Abandon this task. You will get no credit for it.
uk: Відмовитися від цього завдання. Ви не отримаєте за нього балів.

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %.1lf%%, Status: %s)
uk: Ви впевнені, що хочете перервати обробку цього завдання '%s'?
    (Прогрес: %.1lf%%, Стан: %s)

en: You don't have any projects.  Please Add a Project.
uk: BOINC не підключений до жодного проєкту.

en: Not available
uk: Недоступно

en: Tasks:
uk: Завдання:

note: TODO: Might want better wording for Task Selection Combo Box tooltip
en: Select a task to access
uk: Вибрати завдання для доступу

note: what project the task is from, e.g. "From: SETI@home"
en: From:
uk: Від:

en: This task's progress
uk: Прогрес цього завдання

en: Task Commands
uk: Команди завдання

en: Pop up a menu of commands to apply to this task
uk: Показати меню команд, застосовних до цього завдання

en: Application: %s
uk: Додаток: %s

en: Application: Not available
uk: Додаток: недоступний

en: Not Available
uk: Недоступно

en: Elapsed: %s
uk: Витрачено: %s

en: Remaining (estimated): %s
uk: Залишилось (приблизно): %s

en: Status: %s
uk: Стан: %s

en: Retrieving current status.
uk: Перевірка поточного стану.

en: Downloading work from the server.
uk: Завантаження завдань із сервера проєкту.

en: Processing Suspended:  Running On Batteries.
uk: Обробка призупинена:  робота комп’ютера від батарей.

en: Processing Suspended:  User Active.
uk: Обробка призупинена:  працює користувач.

en: Processing Suspended:  User paused processing.
uk: Обробка призупинена:  за ініціативи користувача.

en: Processing Suspended:  Time of Day.
uk: Обробка призупинена:  заборонений час доби.

en: Processing Suspended:  Benchmarks Running.
uk: Обробка призупинена:  запущений тест продуктивності.

en: Processing Suspended:  need disk space.
uk: Обробка призупинена:  недостатньо дискового простору.

en: Processing Suspended.
uk: Обробка призупинена.

en: Waiting to contact project servers.
uk: Зачекайте будь-ласка.

en: Retrieving current status
uk: Перевірка поточного стану

en: No work available to process
uk: Відсутні завдання для обробки

en: Unable to connect to the core client
uk: Не вдалося підключитися до BOINC клієнта

en: &Next >
uk: &Далі >

en: < &Back
uk: < &Назад

en: &Finish
uk: &Готово

en: Services
uk: Сервіси

en: Hide %s
uk: Приховати %s

en: Hide Others
uk: Приховати інші

en: Show All
uk: Показати все

en: Quit %s
uk: Вийти %s
