BOINC - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Branding array has too few entries: %s
uk: Брендінговий масив містить забагато записів: %s

en: Could not get user login name
uk: Не вдалося отримати імʼя користувача

note: Remove everything we've installed "\pSorry, this version of GridRepublic requires system 10.6 or higher."
en: Sorry, this version of %s requires system %s or higher.
uk: Вибачте, дана версія 1%s потребує системи 1%s або вищої.

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

note: Future feature
en: Should BOINC run even when no user is logged in?
uk: Чи повинен BOINC працювати, навіть якщо користувач не увійшов у систему?

en: Users who are permitted to administer this computer will automatically be allowed to run and control %s.
    
    Do you also want non-administrative users to be able to run and control %s on this Mac?
uk: Користувачі з правами адміністратора цього комп’ютера автоматично зможуть запускати і керувати %s.
    
    Бажаєте, щоб прості користувачі без адміністраторських прав також могли запускати і керувати %s на цьому комп’ютері Mac?

en: Do you want to set %s as the screensaver for all %s users on this Mac?
uk: Бажаєте встановити %s як скрінсейвер для всіх користувачів %s на цьому Mac?

en: BOINC can run project applications written for intel Macs if Rosetta 2 is installed.
    
    Do you want to install Rosetta 2 now?
uk: BOINC може запускати проектні програми, написані для Intel Macs, якщо встановлено Rosetta 2.
    
    Ви хочете встановити Rosetta 2 зараз?

en: OK
uk: Гаразд

note: Confirm that we are running as root
en: Permission error after relaunch
uk: Помилка доступу після перезапуску

en: Removal may take several minutes.
    Please be patient.
uk: Видалення може зайняти декілька хвилин.
    Будь ласка, зачекайте.

en: Error saving user name
uk: Помилка збереження імені користувача

en: Are you sure you want to completely remove %s from your computer?
    
    This will remove the executables but will not touch %s data files.
uk: Ви впевнені, що бажаєте повністю видалити %s зі свого комп’ютера?
    
    Будуть видалені виконавчі файли, але файли даних %s залишаться.

en: Canceled: %s has not been touched.
uk: Скасовано: %s не було змінено.

en: name  of user
uk: ім’я  користувача

en: Do you also want to remove VirtualBox from your computer?
    (VirtualBox was installed along with BOINC.)
uk: Чи бажаєте Ви також видалити VirtualBox з комп'ютера?
    (VirtualBox був встановлений разом із BOINC.)

en: Removal completed.
    
     You may want to remove the following remaining items using the Finder: 
    the directory "%s"
    
    for each user, the file
    "%s".
uk: Видалення завершене.
    
     Ви можете видалити наступні об’єкти, що залишилися, за допомогою Пошуковика: 
    каталог "%s"
    
    для кожного користувача, файл
    "%s".

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Continue...
uk: Продовжити...
