kdegames - en to sq translation catalogue (12 entries)

[ctx: Used to display the current level of play to the user]
en: Level: %1
sq: Niveli: %1

[ctx: Used to inform the user of their current score]
en: Score: %1
sq: Pikët: %1

[ctx: Used to tell the user how many lives they have left]
en: Lives: %1
sq: Jetët: %1

[ctx: Game over messaged displayed in the status bar]
en: Game over. Press '%1' for a new game
sq: Loja mbaroi. Shtypni '%1' për një lojë të re

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
sq: Nëse duhet të luhen zërat e lojës.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

[ctx: Message show to the user when the game is loaded]
en: Welcome to Bomber.
    Click to start a game
sq: Mirëseerdhët në Bomber.
    Klikoni për të nisur lojën

[ctx: Message show to the user while the game is paused]
en: Paused
sq: Në Pauzë

[ctx: Message telling user which level they just completed]
en: You have successfully cleared level %1
sq: Ju e pastruat me sukses nivelin %1

[ctx: Message telling user which level they are about to start]
en: On to level %1.
sq: Për tek niveli %1.

[ctx: Used to tell the user that the game is over]
en: Game over.
sq: Loja përfundoi.

en: Arcade bombing game
sq: Lojë bombardimi Arcade
