boot 1.3-10 - en to pl_PL translation catalogue (77 entries)

en: 'simple=TRUE' is only valid for 'sim="ordinary", stype="i", n=0', so ignored
pl_PL: 'simple=TRUE' jest poprawne jedynie dla 'sim="ordinary", stype="i", n=0', tak więc zignorowano

en: no data in call to 'boot'
pl_PL: brak danych w wywołaniu 'boot'

en: negative value of 'm' supplied
pl_PL: dostarczono ujemną wartość 'm'

en: length of 'm' incompatible with 'strata'
pl_PL: długość 'm' jest niekompatybilna z 'strata'

en: dimensions of 'R' and 'weights' do not match
pl_PL: wymiary 'R' oraz 'weights' nie zgadzają się

en: arguments are not all the same type of "boot" object
pl_PL: argumenty nie są wszystkie tego samego typu obiektu 'boot'

en: index array not defined for model-based resampling
pl_PL: tablica indeksów nie jest zdefiniowana dla próbkowania opartego na modelu

en: boot.array not implemented for this object
pl_PL: 'boot.array' nie został zaimplementowany dla tego obiektu

en: array cannot be found for parametric bootstrap
pl_PL: nie można znaleźć tablicy dla parametrycznego bootstrapu

en: %s distribution not supported: using normal instead
pl_PL: rozkład %s nie jest wspierany: w zamian używanie rozkładu normalnego

en: only first element of 'index' used
pl_PL: tylko pierwszy element 'index' został użyty

en: 'K' outside allowable range
pl_PL: 'K' poza dozwolonym zakresem

en: 'K' has been set to %f
pl_PL: 'K' został ustawiony na %f

en: 't' and 't0' must be supplied together
pl_PL: 't' oraz 't0' muszą zostać dostarczone razem

en: index out of bounds; minimum index only used.
pl_PL: indeks poza zakresem; użyto minimalnego indeksu.

en: 't' must of length %d
pl_PL: 't' musi być długości %d

en: bootstrap variances needed for studentized intervals
pl_PL: potrzebne są bootstrapowe wariancje dla studentyzowanych przedziałów

en: BCa intervals not defined for time series bootstraps
pl_PL: przedziały BC nie są zdefiniowane dla bootstrapowych szeregów czasowych

en: bootstrap output object or 't0' required
pl_PL: wymagany jest obiekt wyjściowy bootstrapu albo 't0'

en: unable to calculate 'var.t0'
pl_PL: nie można wyliczyć 'var.t0'

en: extreme order statistics used as endpoints
pl_PL: ekstremalnie uporządkowana statystyka użyta jako punkty końcowe

en: variance required for studentized intervals
pl_PL: wariancja jest wymagana dla studentyzowanych przedziałów ufności

en: estimated adjustment 'w' is infinite
pl_PL: oszacowana korekta 'w' wynosi nieskończoność

en: estimated adjustment 'a' is NA
pl_PL: oszacowana korekta 'a' wynosi 'NA'

en: only first element of 'index' used in 'abc.ci'
pl_PL: tylko pierwszy element 'index' został użyty w 'abc.ci'

en: missing values not allowed in 'data'
pl_PL: brakujące wartości nie są dozwolone w 'data'

en: unknown value of 'sim'
pl_PL: nieznana wartość 'sim'

en: 'data' must be a matrix with at least 2 columns
pl_PL: 'data' musi być macierzą o co najmniej 2 kolumnach

en: 'index' must contain 2 elements
pl_PL: 'index' musi zawierać 2 elementy

en: only first 2 elements of 'index' used
pl_PL: tylko pierwsze 2 elementy 'index' zostały użyte

en: indices are incompatible with 'ncol(data)'
pl_PL: indeksy są niezgodne z 'ncol(data)'

en: sim = "weird" cannot be used with a "coxph" object
pl_PL: sim="weird" nie może być użyte z obiektem "coxph"

en: only columns %s and %s of 'data' used
pl_PL: tylko kolumny %s oraz %s 'data' zostały użyte

en: no coefficients in Cox model -- model ignored
pl_PL: brak współczynników w modelu Coxa -- model został zignorowany

en: 'F.surv' is required but missing
pl_PL: 'F.surv' jest wymagany, ale jest nieobecny

en: 'G.surv' is required but missing
pl_PL: 'G.surv' jest wymagany, ale jest nieobecny

en: 'strata' of wrong length
pl_PL: 'strata' o niepoprawnej długości

en: influence values cannot be found from a parametric bootstrap
pl_PL: wartości wpływu nie mogą zostać znalezione z parametrycznego bootstrapu

en: neither 'data' nor bootstrap object specified
pl_PL: brak 'data' lub określonego obiektu bootstrapu

en: neither 'statistic' nor bootstrap object specified
pl_PL: brak 'statistic' lub określonego obiektu bootstrapu

en: 'stype' must be "w" for type="inf"
pl_PL: 'stype' musi być "w" dla type="inf"

en: input 't' ignored; type="inf"
pl_PL: wejście 't' zostało zignornowane; type="inf"

en: bootstrap object needed for type="reg"
pl_PL: obiekt bootstrapu jest potrzebny dla type="reg"

en: input 't' ignored; type="jack"
pl_PL: wejście 't' zostało zignornowane; type="jack"

en: input 't' ignored; type="pos"
pl_PL: wejście 't' zostało zignorowane; type="pos"

en: input 't0' ignored: neither 't' nor 'L' supplied
pl_PL: wejście 't0' zostało zignornowane: nie dostarczono ani 't' ani 'L'

en: bootstrap output matrix missing
pl_PL: brakuje wyjściowej macierzy bootstrapu

en: use 'boot.ci' for scalar parameters
pl_PL: użyj 'boot.ci' dla skalarnych parametrów

en: unable to achieve requested overall error rate
pl_PL: nie można uzyskać zażądanego ogólnego wskaźnika błędu

en: unable to find multiplier for %f
pl_PL: nie można znaleźć mnożnika dla %f

en: 'theta' or 'lambda' required
pl_PL: 'theta' lub 'lambda' są wymagane

en: 0 elements not allowed in 'q'
pl_PL: 0 elementów nie jest dozwolone w 'q'

en: bootstrap replicates must be supplied
pl_PL: bootstrapowane repliki muszą zostać dostarczone

en: either 'boot.out' or 'w' must be specified.
pl_PL: jedno z 'boot.out' lub 'w' musi zostać dostarczone.

en: only first column of 't' used
pl_PL: tylko pierwsza kolumna 't' została użyta

en: invalid value of 'sim' supplied
pl_PL: dostarczono niepoprawną wartość 'sim'

en: 'R' and 'theta' have incompatible lengths
pl_PL: 'R' oraz 'theta' mają niekompatybilne długości

en: R[1L] must be positive for frequency smoothing
pl_PL: R[1L] musi być dodatnia dla wygładzania częstotliwości

en: 'R' and 'alpha' have incompatible lengths
pl_PL: 'R' oraz 'alpha' mają niekompatybilne długości

en: extreme values used for quantiles
pl_PL: ekstremalne wartości użyte dla kwantyli

en: 'theta' must be supplied if R[1L] = 0
pl_PL: 'theta' musi zostać dostarczona jeśli R[1L] = 0

en: 'alpha' ignored; R[1L] = 0
pl_PL: 'alpha' zostało zignornowane; R[1L]=0

en: control methods undefined when 'boot.out' has weights
pl_PL: metody kontroli nie są zdefiniowane gdy 'boot.out' posiada wagi

en: number of columns of 'A' (%d) not equal to length of 'u' (%d)
pl_PL: liczba kolumn 'A' (%d) nie równa się długości 'u' (%d)

en: either 'A' and 'u' or 'K.adj' and 'K2' must be supplied
pl_PL: albo 'A' oraz 'u', albo 'K.adj' oraz 'K2' muszą zostać dostarczone

en: this type not implemented for Poisson
pl_PL: ten typ nie jest zaimplementowany dla rozkładu Poisson'a

en: this type not implemented for Binary
pl_PL: ten typ nie jest zaimplementowany dla rozkładu Bernoulliego

en: one of 't' or 't0' required
pl_PL: jeden z 't' lub 't0' jest wymagany

en: function 'u' missing
pl_PL: brakuje funkcji 'u'

en: 'u' must be a function
pl_PL: 'u' musi być funkcją

en: unable to find range
pl_PL: nie można znaleźć zakresu

en: 'R' must be positive
pl_PL: 'R' musi być dodatnie

en: invalid value of 'l'
pl_PL: niepoprawna wartość 'l'

en: unrecognized value of 'sim'
pl_PL: nierozpoznana wartość 'sim'

en: multivariate time series not allowed
pl_PL: wielowymiarowe szeregi czasowe nie są dozwolone

en: likelihood never exceeds %f
pl_PL: funkcja wiarygodności nigdy nie przekracza %f

en: likelihood exceeds %f at only one point
pl_PL: funkcja wiarygodności przekracza %f tylko w jednym punkcie
