bovo - en to bg translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (bovo)
en: Theme
bg: Тема

note: i18n: ectx: label, entry (playbackSpeed), group (bovo)
en: Speed of demo and replay playback.
bg: Скорост на демонстрацията и повторението на играта.

note: i18n: ectx: label, entry (animation), group (bovo)
en: Whether moves should be animated or not.
bg: Да бъдат ли анимирани ходовете.

note: i18n: ectx: label, entry (ai), group (bovo)
en: AI engine to use.
bg: Кой енджин на ИИ да бъде използван.

en: KDE Five in a Row Board Game
bg: Игра на пет поредни за KDE.

en: Author
bg: Автор

en: Wins: %1
bg: Победи: %1

en: Losses: %1
bg: Загуби: %1

en: &Replay
bg: &Повторение

en: Replay game
bg: Повторение на играта

en: Replays your last game for you to watch.
bg: Повтаря последната ви игра.

en: &Animation
bg: &Анимация

en: Start a new Game to play
bg: Започване на нова игра

en: GAME OVER. Tie!
bg: КРАЙ НА ИГРАТА. Равенство!

en: GAME OVER. You won!
bg: КРАЙ НА ИГРАТА. Вие победихте!

en: GAME OVER. You lost!
bg: КРАЙ НА ИГРАТА. Вие изгубихте!

en: It is your turn.
bg: Ваш ред е.

en: Waiting for computer.
bg: Компютърът е на ход.

en: Replaying game
bg: Повторение на играта

en: Game replayed.
bg: Играта беше повторена.
