bovo - en to ca translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (bovo)
en: Theme
ca: Tema

note: i18n: ectx: label, entry (playbackSpeed), group (bovo)
en: Speed of demo and replay playback.
ca: Velocitat de reproducció de la demostració i la repetició.

note: i18n: ectx: label, entry (animation), group (bovo)
en: Whether moves should be animated or not.
ca: Si s'han d'animar els moviments o no.

note: i18n: ectx: label, entry (ai), group (bovo)
en: AI engine to use.
ca: Motor d'intel·ligència artificial a usar.

en: KDE Five in a Row Board Game
ca: Joc de taula de cinc en fila del KDE

en: Author
ca: Autor

en: Wins: %1
ca: Victòries: %1

en: Losses: %1
ca: Derrotes: %1

en: &Replay
ca: &Repetició

en: Replay game
ca: Repeteix una partida

en: Replays your last game for you to watch.
ca: Repeteix la vostra última partida per tal que la vegeu.

en: &Animation
ca: &Animació

en: Start a new Game to play
ca: Inicia una partida nova

en: GAME OVER. Tie!
ca: FI DE LA PARTIDA. Heu empatat!

en: GAME OVER. You won!
ca: FI DE LA PARTIDA. Heu guanyat!

en: GAME OVER. You lost!
ca: FI DE LA PARTIDA. Heu perdut!

en: It is your turn.
ca: És el vostre torn.

en: Waiting for computer.
ca: S'està esperant l'ordinador.

en: Replaying game
ca: S'està repetint la partida

en: Game replayed.
ca: S'ha acabat la repetició de la partida.
