bovo - en to et translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (bovo)
en: Theme
et: Teema

note: i18n: ectx: label, entry (playbackSpeed), group (bovo)
en: Speed of demo and replay playback.
et: Demo ja korduse kiirus.

note: i18n: ectx: label, entry (animation), group (bovo)
en: Whether moves should be animated or not.
et: Kas liikumine animeerida või mitte.

note: i18n: ectx: label, entry (ai), group (bovo)
en: AI engine to use.
et: Kasutatav AI mootor.

en: KDE Five in a Row Board Game
et: KDE viis ritta lauamäng

en: (c) 2002-2007, Aron Boström
et: (c) 2002-2007: Aron Boström

en: Author
et: Autor

en: Wins: %1
et: Võidud: %1

en: Losses: %1
et: Kaotused: %1

en: &Replay
et: &Mängi uuesti

en: Replay game
et: Mängi uuesti

en: Replays your last game for you to watch.
et: Mängib uuesti läbi sinu viimase mängu.

en: &Animation
et: &Animatsioon

en: Start a new Game to play
et: Mängimiseks käivita uus mäng

en: GAME OVER. Tie!
et: MÄNG ON LÄBI. Viik!

en: GAME OVER. You won!
et: MÄNG ON LÄBI. Sina võitsid!

en: GAME OVER. You lost!
et: MÄNG ON LÄBI. Sa kaotasid!

en: It is your turn.
et: Sinu kord on käia.

en: Waiting for computer.
et: Arvuti ootamine.

en: Replaying game
et: Taasmängimine

en: Game replayed.
et: Mäng on uuesti läbi mängitud.
