bovo - en to eu translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (bovo)
en: Theme
eu: Gaia

note: i18n: ectx: label, entry (playbackSpeed), group (bovo)
en: Speed of demo and replay playback.
eu: Demoaren eta grabatutako jokoak errepikatzeko abiadura.

note: i18n: ectx: label, entry (animation), group (bovo)
en: Whether moves should be animated or not.
eu: Mugimenduak animatu behar diren hala ez.

note: i18n: ectx: label, entry (ai), group (bovo)
en: AI engine to use.
eu: Erabili beharreko Adimen Artifizialeko motorra.

en: KDE Five in a Row Board Game
eu: KDE «Bosteko artzain jokoa» taula-jokoa

en: Author
eu: Egilea

en: Wins: %1
eu: Irabazlea: %1

en: Losses: %1
eu: Galtzailea: %1

[ctx: @action]
en: &Replay
eu: Be&rrikusi

[ctx: @info:tooltip]
en: Replay game
eu: Jokoa berrikusi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Replays your last game for you to watch.
eu: Zure azken jokoa berriz jokatzen du zuk ikus dezazun.

[ctx: @option:check]
en: &Animation
eu: &Animazioa

[ctx: @title:menu]
en: Theme
eu: Gaia

en: Start a new game to play.
eu: Hasi joko berri bat.

en: GAME OVER. Tie!
eu: JOKOA AMAITU DA. Berdinketa!

en: GAME OVER. You won!
eu: JOKOA AMAITU DA. Irabazi duzu!

en: GAME OVER. You lost!
eu: JOKOA AMAITU DA. Galdu duzu!

en: It is your turn.
eu: Zure txanda da.

en: Waiting for computer.
eu: Konputagailuaren zain.

en: Replaying game
eu: Jokoa errepikatzen

en: Game replayed.
eu: Jokoa errepikatzea amaitu da.
