bovo - en to lt translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (bovo)
en: Theme
lt: Apipavidalinimas

note: i18n: ectx: label, entry (playbackSpeed), group (bovo)
en: Speed of demo and replay playback.
lt: Demonstracijos ir pakartojimo greitis.

note: i18n: ectx: label, entry (animation), group (bovo)
en: Whether moves should be animated or not.
lt: Animuoti ėjimus ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ai), group (bovo)
en: AI engine to use.
lt: Naudotinas dirbtinio intelekto variklis.

en: KDE Five in a Row Board Game
lt: KDE penki eilėje stalo žaidimas

en: Author
lt: Autorius

en: Wins: %1
lt: Laimėjimų: %1

en: Losses: %1
lt: Pralaimėjimų: %1

en: GAME OVER. Tie!
lt: ŽAIDIMAS BAIGTAS. Lygiosios!

en: GAME OVER. You won!
lt: ŽAIDIMAS BAIGTAS. Jūs laimėjote!

en: GAME OVER. You lost!
lt: ŽAIDIMAS BAIGTAS. Jūs pralaimėjote!

en: It is your turn.
lt: Jūsų ėjimas.

en: Waiting for computer.
lt: Laukiama kompiuterio

en: Replaying game
lt: Kartojamas žaidimas

en: Game replayed.
lt: Žaidimas pakartotas.
