bovo - en to lv translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (bovo)
en: Theme
lv: Tēma

note: i18n: ectx: label, entry (playbackSpeed), group (bovo)
en: Speed of demo and replay playback.
lv: Demonstrāciju un spēļu atkārtojumu atskaņošanas ātrums.

note: i18n: ectx: label, entry (animation), group (bovo)
en: Whether moves should be animated or not.
lv: Vai gājienus vajadzētu animēt.

note: i18n: ectx: label, entry (ai), group (bovo)
en: AI engine to use.
lv: Izmantojamais AI dzinējs.

en: KDE Five in a Row Board Game
lv: KDE četri rindā galda spēle

en: Author
lv: Autors

en: Wins: %1
lv: Uzvaras: %1

en: Losses: %1
lv: Zaudējumi: %1

en: &Replay
lv: &Atkārtot

en: Replay game
lv: Atkārtot spēli

en: Replays your last game for you to watch.
lv: Atkārto pēdējo spēli tavam skatīšanās priekam.

en: &Animation
lv: &Animācija

en: Start a new Game to play
lv: Sākt jaunu spēli

en: GAME OVER. Tie!
lv: Spēles beigas. Neizšķirts!

en: GAME OVER. You won!
lv: Spēles beigas. Tu uzvarēji!

en: GAME OVER. You lost!
lv: Spēles beigas. Tu zaudēji!

en: It is your turn.
lv: Tavs gājiens.

en: Waiting for computer.
lv: Gaida datoru.

en: Replaying game
lv: Atkārto spēli

en: Game replayed.
lv: Spēle atkārtota.
