bovo - en to pa translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (bovo)
en: Theme
pa: ਸਰੂਪ

en: Bovo
pa: ਬੋਵੋ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: &Replay
pa: ਮੁੜ-ਖੇਡੋ(&R)

en: &Animation
pa: ਸਜੀਵਤਾ(&A)

en: GAME OVER. You won!
pa: ਖੇਡ ਖਤਮ ਹੋਈ। ਤੁਸੀਂ ਜਿੱਤ ਗਏ!

en: GAME OVER. You lost!
pa: ਖੇਡ ਖਤਮ ਹੋਈ। ਤੁਸੀਂ ਹਾਰ ਗਏ!

en: It is your turn.
pa: ਤੁਹਾਡੀ ਵਾਰੀ ਹੈ।

en: Waiting for computer.
pa: ਕੰਪਿਊਟਰ ਦੀ ਉਡੀਕ ਜਾਰੀ ਹੈ।

en: Game replayed.
pa: ਖੇਡ ਬਦਲੀ ਗਈ ਹੈ।
