bovo - en to sl translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (bovo)
en: Theme
sl: Tema

note: i18n: ectx: label, entry (playbackSpeed), group (bovo)
en: Speed of demo and replay playback.
sl: Hitrost predvajanja posnetka igre.

note: i18n: ectx: label, entry (animation), group (bovo)
en: Whether moves should be animated or not.
sl: Ali naj so premiki animirani ali ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ai), group (bovo)
en: AI engine to use.
sl: Uporabljeni programnik umetne inteligence.

en: KDE Five in a Row Board Game
sl: Namizna igra Pet v vrsto za KDE

en: Author
sl: Avtor

en: Wins: %1
sl: Zmage: %1

en: Losses: %1
sl: Porazi: %1

[ctx: @action]
en: &Replay
sl: Ponovno predvajaj

[ctx: @info:tooltip]
en: Replay game
sl: Predvajaj igro

[ctx: @info:whatsthis]
en: Replays your last game for you to watch.
sl: Ponavlja vašo zadnjo igro, ki si jo lahko ogledate.

[ctx: @option:check]
en: &Animation
sl: &Animacija

[ctx: @title:menu]
en: Theme
sl: Tema

en: Start a new game to play.
sl: Začni novo igro za igranje.

en: GAME OVER. Tie!
sl: KONEC IGRE. Neodločeno!

en: GAME OVER. You won!
sl: KONEC IGRE. Zmagali ste!

en: GAME OVER. You lost!
sl: KONEC IGRE. Izgubili ste!

en: It is your turn.
sl: Vaša poteza.

en: Waiting for computer.
sl: Čakanje na računalnik.

en: Replaying game
sl: Predvajanje posnetka

en: Game replayed.
sl: Konec posnetka.
