Brasero - en to my translation catalogue (922 entries)

en: Results %i–%i (out of %i)
my: ရလဒ် %i–%i ( %i မှလွဲ၍)

en: No results
my: ရလဒ်မရှိပါ

en: Error querying for keywords.
my: စာသားရှာဖွေမှုအမှား

en: Previous Results
my: ယခင် ရလဒ်များ

en: Next Results
my: နောက်ရလဒ်များ

en: Files
my: ဖိုင်များ

en: Description
my: ရှင်းလင်းချက်များ

en: All files
my: ဖိုင်များအားလုံး

en: Number of results displayed
my: ပြထားသည့်ရလဒ်များအရေအတွက်

en: Open the specified project
my: သတ်မှတ်ထားသည့်ပရေဂျက်ကိုဖွင့်ပါ

en: PROJECT
my: ပရောဂျက်

en: Open the specified playlist as an audio project
my: သတ်မှတ်ဖွင့်နေကျစာရင်းကို အသံပရောဂျက်အဖြစ်ဖွင့်ပါ

en: PLAYLIST
my: ဖွင့်နေကျစာရင်း

en: Set the drive to be used for burning
my: ရိုက်ယူမှုအတွက် စက်ကိုသတ်မှတ်ပါ

en: DEVICE PATH
my: စက်လမ်းကြောင်း

en: Create an image file instead of burning
my: ရိုက်ယူမှူအစားပုံရိပ်ဖိုင်အဖြစ်တည်ဆောက်

en: Open an audio project adding the URIs given on the command line
my: အသံဆိုင်ရာ ပရေဂျက်ကိုဖွင့်၍ကွန်မန်းလိုင်းတွင်ပေးထားသည့် URIs များထည့်ပါ

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
my: ဒေတာဆိုင်ရာ ပရေဂျက်ကိုဖွင့်၍ကွန်မန်းလိုင်းတွင်ပေးထားသည့် URIs များထည့်ပါ

en: Copy a disc
my: ခွေကိုကူးပါ

en: PATH TO DEVICE
my: စက်လမ်းကြောင်း

en: Cover to use
my: အဖုံးအဖြစ်သုံးရန်

en: PATH TO COVER
my: မျက်နှာဖုံးလမ်းကြောင်း

en: Open a video project adding the URIs given on the command line
my: ဗီဒီယိုဆိုင်ရာ ပရေဂျက်ကိုဖွင့်၍ကွန်မန်းလိုင်းတွင်ပေးထားသည့် URIs များထည့်ပါ

en: URI of an image file to burn (autodetected)
my: ရေးယူရန်ပုံဖိုင်၏ URI များ(အလိုအလျောက်သိ)

en: PATH TO IMAGE
my: ပုံဖိုင်လမ်းကြောင်း

en: Force Brasero to display the project selection page
my: ပရောဂျက်ရွေးချယ်မှုစာမျက်နှာအားကြည့်ရန်

en: Open the blank disc dialog
my: အလွတ်ထားထပ်ဆင့်၀င်ဒိုးကိုဖွင့်

en: Open the check disc dialog
my: ခွေစစ်ဆေးမှုထပ်ဆင့်ဝင်ဒိုးကိုဖွင့်

en: Burn the contents of the burn:// URI
my: :// URI များ ရေးယူမှုအကြောင်းများကိုပါ ရေးယူပါ

en: Start burning immediately.
my: ရိုက်ယူမှုကိုပြုလုပ်တော့

en: Don't connect to an already-running instance
my: လုပ်ငန်းလုပ်ဆောင်ဆဲ မချိတ်ဆက်ပါနှင့်

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
my: သတ်မှတ်ပရောဂျက်များကို ရိုက်ယူပြီး ဖယ်ထုတ်ပစ်ပါ။ 
    ဒီရွေးချယ်မှုက တခြားအပ္ပလီကေးရှင်းနှင့်ဆောင်ရွက်ရာတွင်အသုံးဝင်သည်။

en: PATH
my: လမ်းကြောင်း

note: Translators: %s is the path of drive
en: "%s" cannot write.
my: "%s" ကိုရိုက်လို့မရ

en: Wrong command line option.
my: မှားယွင်းသည့် ကွန်မန်းလိုင်းရွေးစရာများ

note: Translators: %s is the path of a drive
en: "%s" cannot be found.
my: "%s" ကိုမတွေ့ပါ

en: Incompatible command line options used.
my: အသုံးပြုရန် သဟဇာတမဖြစ်သည့် ကွန်မန်းလိုင်းရွေးစရာများ

en: Only one option can be given at a time
my: တစ်ချိန်မှာရွေးချယ်မှုတစ်ခုသာပေးနိင်သည်

en: "%s" could not be found in the path
my: "%s" က ဖိုင်လမ်းကြောင်းထဲ မရှိပါ

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
my: "%s" GStreamer ကို မတွေ့ဘူး

en: The version of "%s" is too old
my: "%s" ဗားရှင်းကအဆင့်နောက်ကျနေပြီ

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
my: "%s" ကတခြားပရိုဂရမ်သို့လမ်းညွှန်သည့်ချိတ်ဆက်သကင်္တဖြစ်သည်

note: Translators: %s is a filename
en: "%s" could not be found
my: "%s" က ဖိုင်လမ်းကြောင်းထဲ မရှိပါ

en: Copying audio track %02d
my: %02d အသံဖိုင်ကိုကူးယူခြင်း

en: Preparing to copy audio disc
my: အသံဖိုင်ခွေကိုကူးဖို့ပြင်ဆင်နေသည်

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
my: အသံစီဒီမှ သီချင်းများနှင့်ဆိုင်ရာအချက်အလက်များကို ကိုကူးယူပါ

en: Video format:
my: ဗီဒီယိုဖိုင်ပုံစံများ

en: Format used mostly on the North American continent
my: မြောက်အမေရိကားမှာ အသုံးပြုအများဆုံးပုံစံ

en: Format used mostly in Europe
my: ဥရောပတွင်အသုံးများသည့်ပုံစံ

en: Native _format
my: _F မူလပုံစံ

en: Aspect ratio:
my: အချိုးအစား

en: _4:3
my: ၄: ၃

en: _16:9
my: ၁၆ : ၉

note: Video options for (S)VCD
en: VCD type:
my: ဗီစီဒီ အမျိုးအစား

en: Create an SVCD
my: အက်ဗီစီဒီ တစ်ခုပြုလုပ်

en: Create a VCD
my: ဗီစီဒီတစ်ခု ပြုလုပ်

en: Brasero media burning library
my: ဘရာဇို မီဒီယာဆိုင်ရာရေးယူမှု လိုက်ဘရီ

en: Display options for Brasero-burn library
my: ဘရာဇိုရေးယူမှုလိုက်ဘရီ အတွက်ပြသရန်ရွေးချယ်မှုများ

note: Translators: %s is the name of the file that has just been deleted
en: "%s" was removed from the file system.
my: "%s" ကဖိုင်စနစ်မှဖယ်ထုတ်ထားသည်

en: Directories cannot be added to video or audio discs
my: ဖိုင်လမ်းညွှန်ကို ဗီဒီယိုနှင် အသံခွေများမှာ ထည့်လို့မရပါ

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
my: ဖွင့်နေကျစာရင်းကို ဗီဒီယိုနှင် အသံခွေများမှာ ထည့်လို့မရပါ

note: Translators: %s is the name of the file
en: "%s" is not suitable for audio or video media
my: "%s" က အသံဖိုင်နှင် ရုပ်/သံဖိုင်များနဲ့ကိုက်ညီမှုမရှိ

en: Analysing video files
my: ရုပ်/သံ ဖိုင်များကိုဆန်းစစ်နေသည်

en: "%s" cannot be read
my: "%s" ကိုဖတ်မရပါ

en: The drive is busy
my: အခွေဖတ်စက်မအားပါ

en: Hidden file
my: ဖျောက်ထားသည့်ဖိုင်

en: Unreadable file
my: ဖတ်မရသည့်ဖိုင်

en: Broken symbolic link
my: ပျက်စီးနေသောချိတ်ဆက်သကင်္တ

en: (loading…)
my: လုပ်ဆောင်ဆဲ

en: Empty
my: အလွတ်

en: Disc file
my: ခွေဖိုင်

en: New folder
my: ဖိုင်တွဲအသစ်

en: New folder %i
my: ဖိုင်တွဲအသစ် %i

en: Analysing files
my: ဖိုင်များကို ဆန်းစစ်နေသည်

en: There are no files to write to disc
my: ခွေကို ရိုက်ဖို့ ဖိုင်တစ်ခုမှမရှိသေးဘူး

en: The file does not appear to be a playlist
my: ဖိုင်ကဖွင့်နေကျစာရင်းဟုတ်ဟန်မတူဘူး

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
my: "%s"  ကို GStreamer က မထိန်းနိုင်တော့ဘူး

note: Translators: %s is the name of the object (as in * GObject) from the Gstreamer library that could * not be created
en: %s element could not be created
my: %s  ဆိုင်ရာအရာဝတ္ထုတွေတည်ဆောက်လို့မရ

note: Translators: Error message saying no graft point * is specified. A graft point is the path (on the * disc) where a file from any source will be added * ("grafted")
en: An internal error occurred
my: အတွင်းပိုင်းအမှားတစ်ခုဖြစ်နေသည်

en: Only one track at a time can be checked
my: တစ်ချိန်မှာတစ်ခုသာမှတ်နိင်သည်

en: Retrieving image format and size
my: ပုံကိုအရွယ်အစားနှင့်ပုံစံအရဆွဲယူခြင်း

note: Translators: This is a disc image
en: The format of the disc image could not be identified
my: ခွေ၏ပုံရိပ်ဖိုင် ပုံစံအား အမျိုးအစားမသတ်မှတ်နိုင်

en: Please set it manually
my: စိတ်ကြိုက်သတ်မှတ်ပါ

note: Translators: This string is used in the title bar %s is the action currently performed
en: %s (%i%% Done)
my: %s (%i%% ပြီးမြောက်)

en: Creating Image
my: ပုံရိပ်ဖိုင်တစ်ခုပြုလုပ်

en: Burning DVD
my: ဒီဗီဒီကို ဒေတာရိုက်ယူ

en: Copying DVD
my: ဒီဗီဒီကို ကူးယူ

en: Burning CD
my: စီဒီကို ဒေတာရိုက်ယူ

en: Copying CD
my: စီဒီကို ကူးယူ

en: Burning Disc
my: ခွေကို ဒေတာကူးယူ

en: Copying Disc
my: ခွေကို ကူးယူ

en: Creating image
my: ပုံရိပ်ဖိုင် တည်ဆောက်ခြင်း

en: Simulation of video DVD burning
my: ဗီဒီယိုဒီဗီဒီ ရေးယူရန်အစမ်းပြသခြင်း

en: Burning video DVD
my: ဗီဒီယို ဒီဗီဒီ ရိုက်ယူခြင်း

en: Simulation of data DVD burning
my: ဒီဗီဒီရေးယူရန်အစမ်းပြသခြင်း

en: Burning data DVD
my: ဒေတာ ဒီဗီဒီ ရိုက်ယူခြင်း

en: Simulation of image to DVD burning
my: ပုံရိပ်ဖိုင်မှဒီဗီဒီရေးယူရန်အစမ်းပြသခြင်း

en: Burning image to DVD
my: ပုံဖိုင်ကို ဒီဗီဒီသို့ရိုက်ယူခြင်း

en: Simulation of data DVD copying
my: ဒီဗီဒီဒေတာကူးယူရန် အစမ်းပြသခြင်း

en: Copying data DVD
my: ဒေတာ ဒီဗီဒီ ကူးယူခြင်း

en: Simulation of (S)VCD burning
my: အက်ဒီဗီဒီ ရေးယူရန် အစမ်းပြသခြင်း

en: Burning (S)VCD
my: အက်ဗီစီဒီများ ရေးယူခြင်း

en: Simulation of audio CD burning
my: အသံစီဒီရေးယူရန်အစမ်းပြသခြင်း

en: Burning audio CD
my: အသံစီဒီများရေးယူခြင်း

en: Simulation of data CD burning
my: ဒေတာစီဒီရေးယူရန်အစမ်းပြသခြင်း

en: Burning data CD
my: ဒေတာစီဒီများရေးယူခြင်း

en: Simulation of CD copying
my: စီဒီကူးယူမှုများအတွက် အစမ်းပြသခြင်း

en: Simulation of image to CD burning
my: ပုံရိပ်ဖိုင်မှစီဒီရေးယူရန်အစမ်းပြသခြင်း

en: Burning image to CD
my: စီဒီသို့ ပုံဖိုင်များ ရေးယူခြင်း

en: Simulation of video disc burning
my: ဗီဒီယိုခွေရေးယူရန်အစမ်းပြသခြင်း

en: Burning video disc
my: ဗီဒီယိုခွေရေးယူခြင်း

en: Simulation of data disc burning
my: ဒေတာခွေရေးယူရန် အစမ်းပြသခြင်း

en: Burning data disc
my: ဒေတာခွေရေးယူခြင်း

en: Simulation of disc copying
my: ဒေတာခွေရေးယူရန်အစမ်းပြသခြင်း

en: Copying disc
my: ခွေကိုကူးယူခြင်း

en: Simulation of image to disc burning
my: ပုံရိပ်ဖိုင်မှခွေရေးယူရန်အစမ်းပြသခြင်း

en: Burning image to disc
my: ပုံဖိုင်ကို ခွေသို့ရိုက်ယူခြင်း

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
my: ဒေတာရှိသည့် ရိုက်ကူးနိုင်သော ခွေနှင်အစားထိုးပါ

en: Please replace the disc with a disc holding data.
my: ဒေတာရှိသည့်  ခွေနှင့်အစားထိုးပါ

en: Please insert a rewritable disc holding data.
my: ဒေတာရှိသည့် ရိုက်ကူးနိုင်သော ခွေနှင့်အစားထိုးပါ

en: Please insert a disc holding data.
my: ဒေတာရှိသည့်  ခွေထည့်ပါ

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
my: %i MiB အလွတ်ရှိ ဒေတာရိုက်ယူနိုင်သည့်ခွေကိုအစားထိုးပါ

en: Please replace the disc with a writable CD.
my: ဒေတာရိုက်ယူနိုင်သည့် စီဒီ နှင့်အစားထိုးပါ

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
my: %i MiB အလွတ်ရှိသော ဒေတာရိုက်နိုင်သည့် စီဒီထည့်ပေးပါ

en: Please insert a writable CD.
my: ဒေတာရိုက်ယူနိုင်သောစီဒီထည့်ပေးပါ

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
my: %i MiB အလွတ်ရှိ ဒေတာရိုက်ယူနိုင်သည့်ခွေကိုအစားထိုးပါ

en: Please replace the disc with a writable DVD.
my: ဒေတာရိုက်ယူနိုင်သည့် ဒီဗီဒီ နှင့်အစားထိုးပါ

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
my: %i MiB အလွတ်ရှိသော ဒေတာရိုက်နိုင်သည့် ဒီဗီဒီထည့်ပေးပါ

en: Please insert a writable DVD.
my: ဒေတာရိုက်ယူနိုင်သော ဒီဗီဒီထည့်ပေးပါ

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
my: %i MiB အလွတ်ရှိ ဒေတာရိုက်ယူနိုင်သည့် စီဒီနှင့်ဒီဗီဒီ ကိုအစားထိုးပါ

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
my: ဒေတာရိုက်ယူနိုင်သည့် စီဒီ/ဒီဗီဒီနှင့်အစားထိုးပါ

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
my: %i MiB အလွတ်ရှိ ဒေတာရိုက်ယူနိုင်သည့် စီဒီနှင့်ဒီဗီဒီ ကိုအစားထိုးပါ

en: Please insert a writable CD or DVD.
my: ဒေတာရိုက်နိုင်သော စီဒီ/ဒီဗီဒီ အမျိုးအစားထည့်ပေးပါ

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
my: ခွေ၏ပုံရိပ်ဖိုင်ကို စက်ထဲသိမ်းထားသည်။ရိုက်ယူနိုင်သည့် ခွေထည့်သည်နှင်တပြိုင်တည်း ရေးယူမှုလုပ်လိမ့်မည်။

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
my: ခွေထည့်သည်နှင့်တပြိုင်တည်း ဒေတာတည်မြဲမှုကို စမ်းသပ်ပါ

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
my: ရေးယူသည့်စက်ထဲသို့ ခွေ ပြန်ထည့်ပေးပါ

note: Translators: %s is the name of a drive
en: "%s" is busy.
my: "%s" မအားသေးပါ

en: Make sure another application is not using it
my: တခြားအပ္ပလီကေးရှင်းများတွင် မသုံးထားကြောင်းသချာအောင်လုပ်ပါ

en: There is no disc in "%s".
my: "%s"တွင် ခွေမရှိပါ

en: The disc in "%s" is not supported.
my: "%s"မှခွေကိုထောက်ပံ့နိုင်ခြင်းမရှိပါ

en: The disc in "%s" is not rewritable.
my: "%s"မှခွေသည်ဒေတာထပ်ရိုက်ယူနိုင်ခြင်းမရှိပါ

en: The disc in "%s" is empty.
my: "%s"မှခွေသည်အလွတ်ဖြစ်သည်

en: The disc in "%s" is not writable.
my: "%s" မှခွေ  ကိုရိုက်၍မရ

en: Not enough space available on the disc in "%s".
my: "%s" မှခွေမှာ လုံလောက်တဲ့နေရာလွတ်မရှိပါ

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
my: "%s" မှခွေကို ပြန်ဆွဲတင်ဖို့လိုသည်

en: Please eject the disc and reload it.
my: ခွေကိုထုတ်ပြီး ပြန်ဖွင့်ကြည့်ပါ

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
my: ယာယီဖိုင်အဖြစ် အခုနေရာမှာတည်ဆောက်လို့မရပါ

en: The image could not be created at the specified location
my: ပုံရိပ်ဖိုင်ကို အခုသတ်မှတ်နေရာမှတည်ဆောက်လို့မရပါ

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
my: အခုလုပ်လက်စဆက်ရှင်အတွက် အခြားတည်နေရာရွေးမလား အခုနေရာမှာပဲသိမ်းမလား

en: You may want to free some space on the disc and retry
my: ခွေကိုနေရာရှင်းပြီး ထပ်ရေးကြည့်မလား

en: _Keep Current Location
my: _K လက်ရှိတည်နေရာကိုသိမ်းထား

en: _Change Location
my: _C နေရာပြောင်းလဲရန်

en: Location for Image File
my: ပုံရိပ်ဖိုင်များအတွက်နေရာ

en: Location for Temporary Files
my: ယာယီဖိုင်များအတွက်နေရာ

en: _Replace Disc
my: _R ခွေကိုအစားထိုး

en: Do you really want to blank the current disc?
my: ခွေကို အလွတ်ထားတော့မလား

en: The disc in the drive holds data.
my: ဒရိုက်ဗ်ထဲက ခွေမှာ ဒေတာရှိနေသည်

note: Translators: Blank is a verb here
en: _Blank Disc
my: _B အလွတ်ထား

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
my: ဖိုင်တွေကိုထည့်မည်ဆိုလျှင်ယခုရွေးချယ်ထားသည့်ဖိုင်များကို မရေးယူခင်သာ ပြင်နိုင်/သုံးနိုင်မည်ဖြစ်သည်

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
my: မထည့်ဘူးဆိုပါက ဖျောက်ထားမည်ဖြစ်သည် (သို့သော် ဖတ်၍ရနိုင်သည်)

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
my: ဤဖိုင်တွေကခွေမှာ ရေးယူးပြီးသွားပြီး ဒီဖိုင်တွေကိုထပ်ထည့်ထပ်သွင်းမလား

en: _Import
my: _I  ထည့်ရန်

en: Only _Append
my: _A ပေါင်းထည့်ရန်သာ

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
my: စီဒီ-အာဒဗလျူ အသံခွေတွေက  စီဒီစာသားနှင့်သမရိုးကျစီဒီစက်တွေမှာကောင်းစွာအလုပ်မလိုနိုင်လောက်ဘူး

en: Do you want to continue anyway?
my: ဘယ်လိုဖြစ်ဖြစ်ဆက်လုပ်မလား

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
my: စီဒီသို့သီချင်းဖိုင်များထပ်ထည့်ခြင်းကို မပြုလုပ်စေလိုပါ

en: _Continue
my: _C ဆက်လုပ်

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
my: စီဒီ-အာဒလျူ အသံခွေတွေက အရင်စီဒီဖွင့်စက်တွေမှာ မှန်ကန်စွာ အလုပ်မလုပ်ဘူး

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
my: အသံဖိုင်များကို ခွေမှာအသံဖမ်းခြင်းကို မပြုလုပ်စေလိုပါ

note: Translators: %s is the name of a drive
en: Please eject the disc from "%s" manually.
my: "%s" မှခွေကိုကိုယ်တိုင်ထုတ်ယူပါ

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
my: ခွေကို ထုတ် လို့မရဘူး အရင်ဆုံး လုပ်ဆောင်စဲအလုပ်ကိုရပ်တန့်မှ ထုတ်လို့ရမည်

en: Do you want to replace the disc and continue?
my: ခွေကိုအစားထိုးပြီးဆက်လုပ်မလား

en: The currently inserted disc could not be blanked.
my: အခုထည့်ထားတဲ့ခွေကိုအလွတ်လုပ်မရပါ

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
my: ဝင်ဒိုးနဲ့အပြည့်အဝကိုက်ညီမှုမပါပဲ ဆက်လုပ်မလား

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
my: တစ်ချို့ဖိုင်တွေက ဝင်ဒိုးနဲ့အပြည့်အဝကိုက်ညီရန် သင့်တော့်တဲ့အမည်မပေးထားပါ

en: C_ontinue
my: _O ဆက်လုပ်

en: The simulation was successful.
my: စမ်းသပ်လုပ်ဆောင်မှု ပြီးဆုံးပြီ

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
my: ခွေကိုတကယ်ရေးယူမယ်ဆို ၁၀ စက္ကန့်မျှကြာနိုင်သည်

en: Burn _Now
my: _N ရေးယူတော့

en: Save Current Session
my: အခုဆက်ရှင်ကိုသိမ်းထား

en: An unknown error occurred.
my: မျိုးမည်မသိအမှားဖြစ်သည်

en: Error while burning.
my: ရေးယူစဉ်အမှားဖြစ်သည်

en: _Save Log
my: _S မှတ်တမ်းသိမ်းဆည်း

en: Video DVD successfully burned
my: ရုပ်/သံ ဒီဗီဒီ ရိုက်ယူမှု ကောင်းမွန်စွာ ပြီးပြီ

en: (S)VCD successfully burned
my: အက်ဒီဗီဒီ ရိုက်ယူမှု ကောင်းမွန်စွာ ပြီးပြီ

en: Audio CD successfully burned
my: အသံစီဒီ ရိုက်ယူမှု ကောင်းမွန်စွာ ပြီးပြီ

en: Image successfully created
my: ပုံရိပ်ဖိုင်ကို တည်ဆောက်မှု ကောင်းမွန်စွာ ပြီးပြီ

en: DVD successfully copied
my: ဒီဗီဒီ ကူးယူးမှု ကောင်းမွန်စွာ ပြီးပြီ

en: CD successfully copied
my: စီဒီကူးယူးမှု ကောင်းမွန်စွာ ပြီးပြီ

en: Image of DVD successfully created
my: ဒီဗီဒီပုံရိပ်ဖိုင်ကို တည်ဆောက်မှု ကောင်းမွန်စွာ ပြီးပြီ

en: Image of CD successfully created
my: စီဒီပုံရိပ်ဖိုင်ကို တည်ဆောက်မှု ကောင်းမွန်စွာ ပြီးပြီ

en: Image successfully burned to DVD
my: ဒီဗီဒီဖိုင်သို့ ပုံရိပ်ရိုက်ယူမှုကို ကောင်းမွန်စွာ ပြီးပြီ

en: Image successfully burned to CD
my: စီဒီဖိုင်သို့ ပုံရိပ်ရိုက်ယူမှုကို ကောင်းမွန်စွာ ပြီးပြီ

en: Data DVD successfully burned
my: ဒေတာ ဒီဗီဒီရိုက်ယူမှု ကောင်းမွန်စွာ ပြီးပြီ

en: Data CD successfully burned
my: ဒေတာ စီဒီရိုက်ယူမှု ကောင်းမွန်စွာ ပြီးပြီ

en: Copy #%i has been burned successfully.
my: #%i ၏မိတ္တူကိုရေးယူမှုပြည့်စုံပြီ

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
my: နောက်ထပ်ကူးယူခြင်းကို ခွေအသစ်ထည့်ထည့်ခြင်း စလုပ်မည် မလုပ်ဆောင်လိုပါက "နေတော့" ကိုနှိပ်ပါ

en: Make _More Copies
my: _M ထပ်ကူးယူမှုတွေလုပ်ရန်

en: _Create Cover
my: _C မျက်နှာဖုံးကိုပြုလုပ်

en: There are some files left to burn
my: ရေးယူမှုပြုရန် ဖိုင်များကျန်သေးသည်

en: There are some more videos left to burn
my: ဒေတာရိုက်ယူရန် ရုပ်/သံဖိုင်များကျန်နေသေးသည်

en: There are some more songs left to burn
my: ဒေတာရိုက်ယူရန် သီချင်းများကျန်နေသေးသည်

en: Not enough space available on the disc
my: ခွေမှာလုံလောက်တဲ့နေရာပမာဏမရှိဘူး

en: Do you really want to quit?
my: တကယ်စနစ်ကထွက်တော့မှာလား

en: Interrupting the process may make disc unusable.
my: လုပ်ဆောင်ချက်ကို တားဆီးခြင်းက ခွေကိုသုံးမရဖြစ်စေနိုင်သည်

en: C_ontinue Burning
my: _O ဒေတာကူးယူမှုကိုဆက်လုပ်

en: _Cancel Burning
my: _C ဒေတာကူးယူမှုကိုရပ်တန့်

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
my: ပုံရိပ်ဖိုင်တစ်ခုအဖြစ်မသိမ်းလိုဘူးဆိုလျှင် ဒေတာရိုက်ယူနိုင်သည့် စီဒီ/ဒီဗီဒီ ကိုထည့်ပေးပါ

en: Create _Image
my: _I ပုံရိပ်ဖိုင်ပြုလုပ်

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Copy
my: _C ကူးယူပါ

en: Make _Several Copies
my: _S အများကြီးကူးယူ

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Burn
my: _B ဒေတာရေးယူ

en: Burn _Several Copies
my: _S မိတ္တူ အများအပြားကူး

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
my: မီဒီယာ မျိုးစုံကဖိုင်တွေကို ရေးယူတော့မှာလား

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
my: အပိုရေးယူနှင့်တောင်မှ ဒေတာအရွယ်အစားကခွေအတွက် များနေသည်

en: _Burn Several Discs
my: _B ခွေအများအပြားရေးယူ

en: Burn the selection of files across several media
my: မီဒီယာအမျိုးမျိုးမှ ဖိုင်တွေကို ရေးယူ

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
my: တခြားစီဒီ/ဒီဗီဒီ ကိုရွေးမလား (သို့) အသစ်ထည့်မလား

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
my: သီချင်းအချက်အလက်များကို ခွေကိုရိုက်ယူလိမ်မည်မဟုတ်ပါ

en: This is not supported by the current active burning backend.
my: နောက်ကွယ်မှ ဒေတာရိုက်ယူခြင်းကို အထောက်အပံ့မပေးနိုင်ပါ

en: Please add files.
my: ဖိုင်များကိုထည့်ပါ

en: Please add songs.
my: သီချင်းများကိုထည့်ပါ

en: There are no songs to write to disc
my: ခွေသို့ရိုက်ရန်သီချင်းမရှိပါ

en: Please add videos.
my: ဗီဒီယိုများကိုထည့်ပါ

en: There are no videos to write to disc
my: ခွေကိုရိုက်ဖို့ ဗီဒီယိုဖိုင်တွေမရှိဘူး

en: There is no inserted disc to copy.
my: ကူးယူဖို့အတွက်ခွေထည့်ထားခြင်းမရှိသေးပါ

en: Please select a disc image.
my: ပုံရိပ်ဖိုင်တစ်ခုကိုရွေးပါ

en: There is no selected disc image.
my: ရွေးထားသည့်ပုံရိပ်ဖိုင်မရှိပါ

[ctx: disc]
note: Translators: this is a disc image not a picture Translators: this is a disc image, not a picture
en: Please select another image.
my: အခြားပုံရိပ်ဖိုင်တစ်ခုကိုရွေးပါ

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
my: မှန်ကန်သည့် ပုံရိပ်ဖိုင်/cue ဖြစ်ဟန်မတူပါ

en: Please insert a disc that is not copy protected.
my: ကူးယူမှုကိုတားမြစ်မထားသည့်ခွေထည့်ပေးပါ

en: All required applications and libraries are not installed.
my: လိုအပ်တဲ့အပ္ပလီကေးရှင်းနှင့်လိုက်ဘရီများထည့်သွင်းမထားပါ

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
my: အထောက်အပံ့ပေးနိုင်သည့် စီဒီ/ဒီဗီဒီနှင့်အစားထိုးပါ

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
my: ခွေကတတ်နိုင်တဲ့ပမာဏထက်ပို၍ရေးယူမလား

en: _Overburn
my: _O အပိုရေးယူမှု

en: Burn beyond the disc's reported capacity
my: ခွေကပေးထားတဲ့ပမာဏထက်ပို၍ရေးယူမှုကိုပြုလုပ်

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
my: ဤဒရိုက်ဗ်မှာ မူရင်းခွေရှိနေပြီး တခြားဒရိုက်ဗ်တွင် ကူးယူရန် ခွေရှိနေသည်

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
my: လက်ရှိကူးယူမှုပြီးသည့်နောက် ရေးယူနိုင်သည့်ခွေလိုအပ်နိုင်သည်

en: Select a disc to write to
my: ရေးယူရန်ခွေကိုရွေးပါ

en: Disc Burning Setup
my: ခွေရေးယူမှုပုံစံ

en: Video Options
my: ဗီဒီယိုရွေးချယ်စရာများ

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
my: ပုံရိပ်ဖိုင်မာတိကာ(သို့)ပုံရိပ်ဖိုင်ကနေခွေကိုတည်ဆောက်မလား

note: Translators: %s is the name of the image
en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
my:  ("%s") မှာရွေးချယ်ထားတာ တစ်ဖိုင်ပဲရှိသည် ခွေ၏ပုံရိပ်ဖိုင်ဖြစ်ပြီး အကြောင်းအရာများကို ရေးယူနိုင်သည်

en: Burn as _File
my: _F ဖိုင်အဖြစ်ရေး

en: Burn _Contents…
my: _C မာတိကာအရရေး

en: Image Burning Setup
my: ပုံရိပ်ဖိုင် ရေးယူမှု ပုံစံ

note: pack everything
en: Select a disc image to write
my: ပုံရိပ်ဖိုင်ကို ရေးယူရန် ရွေးပါ

en: Copy CD/DVD
my: စီဒီ/ဒီဗီဒီ ကူးပါ

en: Select disc to copy
my: ခွေကို ကူးယူရန်ရွေးပါ

note: Translators: %s is the name of a missing application
en: %s (application)
my: %s(အပ္ပလီကေးရှင်း)

note: Translators: %s is the name of a missing library
en: %s (library)
my: %s(လိုက်ဘရီ)

note: Translators: %s is the name of a missing GStreamer plugin
en: %s (GStreamer plugin)
my: %s (GStreamer ပေါင်းထည့်ဆောဗ်ဝဲ)

en: Please install the following manually and try again:
my: ကိုယ်တိုင်သွင်းယူခြင်းဖြင့်ကြိုးစားကြည့်ပါ

en: Burning CD/DVD
my: စီဒီ/ဒီဗီဒီ ရေးယူခြင်း

en: "%s" cannot be unlocked
my: "%s"  ကိုဖြည်လို့မရဘူး

en: No burner specified
my: ရေးယူရန်သတ်မှတ်ထားမှုမရှိ

en: No source drive specified
my: ဒရိုက်ဗ် ကိုသတ်မှတ်ထားမှုမရှိ

en: Ongoing copying process
my: ကူးယူခြင်းကို ဆက်လက်လုပ်ဆဲ

en: The drive cannot be locked (%s)
my: ဒရိုက်ဗ်က (%s)ကိုလော့ချလို့မရဘူး

en: Ongoing blanking process
my: အလွတ်ထားခြင်းကို ဆက်လက်လုပ်ဆဲ

en: The drive cannot burn
my: ဒရိုက်ဗ်က ရေးယူ၍မရ

en: Ongoing burning process
my: ရေးယူခြင်းကို ဆက်လက်လုပ်ဆဲ

en: Ongoing checksumming operation
my: အပေါင်းရလဒ်လုပ်ဆောင်ချက်ကို ဆက်လက်လုပ်ဆဲ

en: Merging data is impossible with this disc
my: ဤခွေနဲ့ဒေတာတွေရောလို့မရပါ

en: There is no track to burn
my: ရေးယူရန်တစ်ပုဒ်မျှမရှိပါ

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
my: လိုအပ်တဲ့အပ္ပလီကေးရှင်းတွေနဲ့လိုင်ဘရီတွေကိုကိုယ်တိုင်သွင်းယူပြီးကြိုးစားကြည့်ပါ

en: No format for the temporary image could be found
my: ယာယီပုံဖိုင်အတွက်ဖောမတ်မရှိပါ

en: Unknown song
my: အမည်မသိသီချင်း

note: Reminder: if this string happens to be used * somewhere else in brasero we'll need a * context with C_() macro Translators: %s is the name of the artist. * This text is the one written on the cover of a disc. * Before it there is the name of the song. * I had to break it because it is in a GtkTextBu
en: by %s
my: "%s"  အရ

en: SVCD image
my: အက်ဗီစီဒီပုံရိပ်

en: VCD image
my: ဗီစီဒီပုံရိပ်

en: Video DVD image
my: ရုပ်/သံ ဒီဗီဒီပုံရိပ်

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: not enough free space
my: "%s"  မှာလုံလောက်တဲ့နေရာလွတ်မရှိပါ

note: NOTE for translators: the first %s is the medium name, the second %s * is its available free space. "Free" here is the free space available.
en: %s: %s of free space
my: %s: %s နေရာလွတ်

note: Translators: the first %s is the path of the directory where brasero * will store its temporary files; the second one is the size available
en: %s: %s free
my: %s: %s အလွတ်

en: Do you really want to choose this location?
my: အခုတည်နေရာကို ရွေးလိုက်ပြီလား

en: You do not have the required permission to write at this location
my: အခုတည်နေရာမှာ သိမ်းခွင့်မရှိဘူး

note: Translators %s.1f is the speed used to burn
en: %.1f× (DVD)
my: %.1f×(ဒီဗီဒီ)

note: Translators %s.1f is the speed used to burn
en: %.1f× (CD)
my: %.1f×(စီဒီ)

note: Translators %s.1f is the speed used to burn. BD = Blu Ray
en: %.1f× (BD)
my: %.1f×(ဘီဒီ)

note: Translators %s.1f is the speed used to burn for every medium * type. BD = Blu Ray
en: %.1f× (BD) %.1f× (DVD) %.1f× (CD)
my: %.1f× (ဘီဒီ) %.1f× (ဒီဗီဒီ) %.1f× (စီဒီ)

en: Maximum speed
my: အမြင့်ဆုံး အမြန်နှုန်း

en: Burning speed
my: ရိုက်ယူမှုအမြန်နှုန်း

en: _Simulate before burning
my: _S မရေးမှီအစမ်းပြသခြင်း

en: Brasero will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
my: နမူနာပြသခြင်းပြီးသည့်နောက် ၁၀ စက္ကန့်အတွင်း အမှန်ရေးသားမှုပြုလုပ်မည်

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
my: _P လုံခြုံစွာရေးယူမှုကိုအသုံးပြု(အမှားဖြစ်ပွားမှုနှုန်းကိုကျစေသည်)

en: Burn the image directly _without saving it to disc
my: _W ခွေမှာသိမ်းဆည်းခြင်းမရှိဘဲ ပုံရိပ်ဖိုင်တွေကို ရေးယူ

en: Allow to add more data to the disc later
my: နောက်ပိုင်း ဒေတာများထပ်ထည့်နိုင်ရင်ခွင့်ပြု

en: Options
my: ရွေးချယ်စရာများ

en: Location for _Temporary Files
my: _T ယာယီဖိုင်များအတွက်တည်နေရာ

en: Set the directory where to store temporary files
my: ယာယီဖိုင်များသိမ်းရန် ဖိုင်လမ်းညွှန်တစ်ခုပြုလုပ်ပေးပါ

en: Temporary files
my: ယာယီဖိုင်

en: Disc image type:
my: ခွေပုံရိပ်ဖိုင်အမျိုးအစား

en: Autodetect
my: အလိုလျောက်သိရှိမှု

en: ISO9660 image
my: ISO9660 ပုံ

en: Cue image
my: Cue ပုံရိပ်ဖိုင်

en: Cdrdao image
my: Cdrdao ပုံရိပ်ဖိုင်

en: Properties of %s
my: %s ၏ ဂုဏ်သတ္တိများ

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
my: အခုခွေပုံရိပ်နာမည်အတွက် ဖိုင်နောက်ဆွဲအခုတိုင်းဆက်ထားမှာလား

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
my: အခုတိုင်းဆက်ထားမည်ဆိုရင် ပရိုဂရမ်က ဖိုင်အမျိုးအစားကို သတ်မှတ်နိုင်မှာမဟုတ်ပါ

en: _Keep Current Extension
my: _K နောက်ဆက်တွဲကိုဆက်သုံး

en: Change _Extension
my: _E ဖိုင်နောက်ဆက်တွဲပြင်

en: Configure recording options
my: အသံသွင်းမှုအတွက်ရွေးချယ်စရာများပုံစံချ

note: Translators: first %02i is hours, the second one is minutes and the * third one is seconds.
en: Total time: %02i:%02i:%02i
my: စုစုပေါင်းကြာချိန်: %02i:%02i:%02i

en: Average drive speed:
my: ပျမ်းမျှ ဒရိုက်ဗ်အမြန်နှုန်း

note: Translators: first %02i is hours, the second one is minutes * and the third one is seconds.
en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
my: ကျန်ရှိသည့်အချိန်မှန်းခြေ: %02i:%02i:%02i

en: %i MiB of %i MiB
my: %i MiB ၏ %i MiB

en: Estimated drive speed:
my: ဒရိုဗ်အမြန်နှုန်းကိုခန့်မှုန်းခြင်း

note: Translators: %s is a path
en: "%s": loading
my: "%s": လုပ်ဆောင်နေဆဲ

note: Translators: %s is a path and image refers to a disc image
en: "%s": unknown disc image type
my: "%s": အမည်မသိပုံရိပ်ဖိုင်အမျိုးအစား

note: This is hackish and meant to avoid ellipsization to make the * label too small. Translators: this is a disc image
en: Click here to select a disc _image
my: _I ခွေပုံရိပ်ကိုရွေးရန်ဤနေရာကိုနှိပ်ပါ

en: Select Disc Image
my: ခွေပုံရိပ်ဖိုင်ကိုရွေးပါ

[ctx: disc]
note: Translators: this a disc image here
en: Image files
my: ပုံရိပ်ဖိုင်များ

en: Image type:
my: ပုံရိပ်ဖိုင်အမျိုးအစား

en: Menu
my: ပင်မ(မီနူး)

en: Cancel ongoing burning
my: လုပ်ဆောင်ခဲရေးယူမှုရပ်တန့်

en: Show _Dialog
my: _D အချက်ပြဖောင်ကိုပြပါ

en: Show dialog
my: အချက်ပြဖောင်ကိုပြပါ

note: Translators: the first %s is a string containing a description of the ongoing action *	        the first %d is a number (a percentage) representing how much of the above task has been completed so far *	        the second %s is a string containing the remaining time before completion.
en: %s, %d%% done, %s remaining
my: ပြီးဆုံးမှု %s, %d%% , ကျန်ရှိမှု %s

note: Translators: the first %s is a string containing a description of the ongoing action *	        the first %d is a number (a percentage) representing how much of the above task has been completed so far
en: %s, %d%% done
my:  ပြီးဆုံးမှု %s, %d%%

en: Getting size
my: အရွယ်အစားရယူခြင်း

en: Writing
my: ရေးယူခြင်း

en: Blanking
my: အလွတ်ထားခြင်း

en: Creating checksum
my: အပေါင်းရလဒ်ဖိုင်တစ်ခုတည်ဆောက်

en: Copying file
my: ဖိုင်ကိုကူးနေခြင်း

en: Analysing audio files
my: အသံဖိုင်များကိုဆန်းစစ်နေသည်

en: Transcoding song
my: သီချင်းကုဒ်ပြောင်းခြင်း

en: Preparing to write
my: ရေးယူဖို့ပြင်ဆင်နေသည်

en: Writing leadin
my: အစပျိုးရေးသား

en: Writing CD-Text information
my: စီဒီစာသားအချက်အလက်များရေးယူခြင်း

en: Finalizing
my: အဆုံးသတ်ခြင်း

en: Writing leadout
my: အဆုံးသတ်ရေးသား

en: Starting to record
my: အသံစမှတ်ပြီ

en: Success
my: ပြီးဆုံးပြီ

en: Ejecting medium
my: ကြားခံ ကိုထုတ်ခြင်း

note: Translators: %s is the plugin name
en: "%s" did not behave properly
my: "%s" အဆင်မပြေပါ

note: Translators: the first %s is the size of the free space on the medium * and the second %s is the size of the space required by the data to be * burnt.
en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
my: ခွေပေါ်မှာ နေရာလွတ်မလုံလောက်ပါ(%s အတွက်ရနိုင်မှု %s )

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
my: ယာယီပုံရိပ်ဖိုင်ကိုသိမ်းရန်ရွေးသောဖိုင်စနစ်က ဖိုင်ကို 2 GiB ထက်ပိုသိမ်းနိုင်မှုမရှိဘူး

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
my: ယာယီပုံရိပ်ဖိုင်တွေသိမ်းဖို့ရွေးတဲ့နေရာကနေရာလွတ်မလုံလောက်ပါ(%ld MiB လိုအပ်နေသည်)

en: No path was specified for the image output
my: ပုံရိပ်ဖိုင်ထုတ်ယူမှု အတွက် လမ်းကြောင်းသတ်မှတ်ထားခြင်းမရှိ

note: Translators: %s is the error returned by libburn Translators: the %s is the error message from errno
en: An internal error occurred (%s)
my: အတွင်းပိုင်းမှားယွင်းမှုဖြစ်သည်(%s)

en: The file is not stored locally
my: ဖိုင်ကိုအတွင်းမှာမသိမ်းနိုင်ဘူး

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
my: VIDEO_TS လမ်းကြောင်းကမှားနေသည်

note: Translators: %s is the name of the brasero element
en: Process "%s" ended with an error code (%i)
my: လုပ်ဆောင်ချက်"%s" ကမှားယွင်းမှုအမှတ် (%i) ဖြစ်ပြီးရပ်သွားသည်

en: _Hide changes
my: _H အပြောင်းအလဲများကိုဖျောက်

en: _Show changes
my: _S အပြောင်းအလဲပြ

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Images
my: ပန်းချီဖိုင်

en: _Color
my: _C အရောင်

en: Solid color
my: မူရင်းအရောင်

en: Horizontal gradient
my: ရေပြင်ညီ အရောင်စပ်ခြင်း

en: Vertical gradient
my: ဒေါင်လိုက် အရောင်စပ်ခြင်း

note: second part Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: _Image
my: _I ပန်းချီဖိုင်

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image path:
my: ပန်းချီဖိုင် လမ်းကြောင်း

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Choose an image
my: ပန်းချီဖိုင် ကိုရွေးပါ

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image style:
my: ပန်းချီဖိုင် စတိုင်

en: Centered
my: ဗဟို

en: Scaled
my: စကေးကိုက်

en: Background Properties
my: နောက်ခံဂုဏ်သတ္တိ

en: Print
my: ပုံနှိပ်ပါ

en: Bac_kground Properties
my: _K နောက်ခံဂုဏ်သတ္တိ

en: Background properties
my: နောက်ခံဂုဏ်သတ္တိ

en: Align right
my: ညာညှိ

en: Center
my: ဗဟို

en: Align left
my: ဘယ်ညှိ

en: Underline
my: မျဉ်းတား

en: Italic
my: အစောင်းပုံစံ

en: Bold
my: စာသားထူ

en: Font family and size
my: ဖောင့်အမျိုးအစားနှင့်အရွယ်အစား

en: _Text Color
my: _T စာသားအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Cover Editor
my: မျက်နှာဖုံးတည်းဖြတ်ရန်

en: Set Bac_kground Properties
my: _K နောက်ခံၐုဏ်များကိုသတ်မှတ်ပါ

en: SIDES
my: အခြမ်း

en: BACK COVER
my: ကျောဘက်အဖုံး

en: FRONT COVER
my: မျက်နှာစာအဖုံး

note: Translators: This is an image, * a picture, not a "Disc Image"
en: The image could not be loaded.
my: ပုံရိပ်ဖိုင်ကိုဖွင့်လို့မရပါ

en: Pick a Color
my: အရောင်ရွေးရန်

en: Directory could not be created (%s)
my: (%s) ဖိုင်လမ်းညွှန်ကို တည်ဆောက်လို့မရပါ

en: Error while loading the project.
my: ပရောၐျက်ကိုဖွင့်နေစဉ်အမှားဖြစ်နေသည်

en: The project could not be opened
my: ပရောၐျက်ဖိုင်ကိုဖွင့်မရဘူး

en: The file is empty
my: ဖိုင်အလွတ်ဖြစ်သည်

en: It does not seem to be a valid Brasero project
my: Brasero ပရောၐျက်ဖြစ်ဟန်မတူဘူး

en: Unnamed CD/DVD Drive
my: အမည်မဲ့ စီဒီ/ဒီဗဒီ ဒရိုက်ဗ်

en: Display options for Brasero media library
my: ဘရာဇို မီဒီယာလိုက်ဘရီများအတွက် ရွေးချယ်စရာများ ပြပါ

note: Translators: this is hour minute second like '2 h 14 min 25'
en: %s h %s min %s
my: %s နာရီ %s မိနစ် %s

note: Translators: %s is a duration expressed in minutes
en: %s min
my: %s မိနစ်

note: Translators: the first %s is the number of minutes * and the second one is the number of seconds. * The whole string expresses a duration
en: %s:%s min
my: %s:%s မိနစ်

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: empty
my: %s: အလွတ်

en: Searching for available discs
my: ခွေများကိုရှာဖွေခြင်း

en: No disc available
my: ခွေများမရှိပါ

note: Translators: This is a fake drive, a file, and means that * when we're writing, we're writing to a file and create an * image on the hard drive.
en: Image File
my: ပုံရိပ်ဖိုင်

en: It does not appear to be a valid ISO image
my: ISO ပုံရိပ်တစ်ခုဖြစ်ဟန်မတူဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: CD-ROM
my: စီဒီခွေ

en: CD-R
my: စီဒီ-အာ

en: CD-RW
my: စီဒီ-အာဒဗလျူ

en: DVD-ROM
my: ဒီဗီဒီခွေ

en: DVD-R
my: ဒီဗီဒီ-အာ

en: DVD-RW
my: ဒီဗီဒီ-အာဒဗလျူ

en: DVD+R
my: ဒီဗီဒီအပေါင်းအာ

en: DVD+RW
my: ဒီဗီဒီအပေါင်းအာဒဗလျူ

en: DVD+R dual layer
my: ဒီဗီဒီအပေါင်းအာ အလွှာနှစ်ထပ်

en: DVD+RW dual layer
my: ဒီဗီဒီအပေါင်းအာဒဗလျူ အလွှာနှစ်ထပ်

en: DVD-R dual layer
my: ဒီဗီဒီ-အာ အလွှာနှစ်ထပ်

en: DVD-RAM
my: ဒီဗီဒီ-ရမ်

en: Blu-ray disc
my: Blu-ray ခွေ

en: Writable Blu-ray disc
my: ရိုက်ယူနိုင်သော Blu-ray ခွေ

en: Rewritable Blu-ray disc
my: ပြန်လည်ရေးယူနိုင်သည့် Blu-ray  ခွေ

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Blank %s in %s
my: အလွတ်ထားခြင်း %s အတွင်း  %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Audio and data %s in %s
my: အသံဖိုင်နှင်ဒေတာဖိုင် %s အတွင်း %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Audio %s in %s
my: အသံဖိုင် %s အတွင်း %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Data %s in %s
my: ဒေတာဖိုင် %s အတွင်း %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: %s in %s
my: %s အတွင်း %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and Blank is an adjective.
en: Blank disc (%s)
my: ခွေကိုအလွတ်ထားခြင်း(%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type.
en: Audio and data disc (%s)
my: အသံနှင့်ဒေတာဆိုင်ရာခွေ(%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ . * The %s is the date
en: Audio disc (%s)
my: အသံဆိုင်ရာခွေ (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ otherwise it gets truncated. * The %s is the date
en: Data disc (%s)
my: ဒေတာခွေ  (%s)

en: Unknown error
my: အမည်မသိအမှား

en: Size mismatch
my: အရွယ်အစားချင်းတူညီမှုမရှိ

en: Type mismatch
my: အမျိုးအစားချင်းတူညီမှုမရှိ

en: Outrange address
my: အပိုညွှန်ပြမှု

en: Invalid address
my: ညွှန်ပြမှုအမှား

en: Invalid command
my: ကွန်မန်းအမှား

en: Invalid field in command
my: ကွန်မန်းမှာ ရေးထားတဲ့ မှားနေသည်

en: The device timed out
my: ဒရိုက်ဗ် ဖွင့်ချိန်ကုန်ပြီ

en: Invalid track mode
my: အပုဒ်ပုံစံအမှား

en: File is not a valid .desktop file
my: .desktop ဖိုင်ဖြစ်ဟန်မတူဘူး

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
my: မခွဲခြားနိုင်သောအလုပ်ခုံဖိုင်ဗားရှင်း '%s'

en: Starting %s
my: စတင်နေသည် %s

en: Application does not accept documents on command line
my: ကွန်မန်းလိုင်းပေါ်တွင် အပ္ပလီကေးရှင်းက စာတမ်းဖိုင်များကိုလက်မခံပါ

en: Not a launchable item
my: ဖွင့်လို့မရသည့်အရာ

en: Disable connection to session manager
my: ဆက်ရှင်မန်နေဂျာသို့ချိတ်ဆက်ခြင်းကိုပိတ်ခြင်း

en: FILE
my: ဖိုင်

en: Specify session management ID
my: ဆက်ရှင် ခန့်ခွဲမှုအိုင်ဒီသတ်မှတ်ခြင်း

en: ID
my: အိုင်ဒီ

en: Session management options:
my: ဆက်ရှင်ခန့်ခွဲရန်ရွေးချယ်စရာများ

en: Show session management options
my: ဆက်ရှင်ခန့်ခွဲမှုရွေးချယ်စရာများကိုပြသပါ

en: Brasero Plugins
my: ဘရာဇို ပေါင်းထည့်ဆော့၀လ်

en: Impossible to retrieve local file path
my: အတွင်းဖိုင်လမ်းကြောင်းကဆွဲယူဖို့မဖြစ်နိုင်ဘူး

en: Copying files locally
my: အတွင်းပိုင်း ကူးယူခြင်း

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: CD/DVD Creator Folder
my: စီဒီ/ဒီဗီဒီ ရိုက်ကူးခြင်းအတွက်ဖိုင်တွဲ

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
my: Nautilus မှာရေးယူရန်ရန်အတွက် "CD/DVD Creator Folder" သို့ဖိုင်များထည့်ခြင်းခွင့်ပြု

en: CD/DVD Creator
my: စီဒီ/ဒီဗီဒီ ပြုလုပ်သည့်အရာ

en: Create CDs and DVDs
my: စီဒီ/ဒီဗီဒီများပြုလုပ်

note: Translators: be careful, anything longer than the English will likely * not fit on small Nautilus windows
en: Drag or copy files below to write them to disc
my: ခွေသို့ဒေတာရိုက်ရန်ဖိုင်များကိုအောက်သို့ဆွဲထည့်ပါ

en: Write to Disc
my: ခွေသို့ဒေတာရေးပါ

en: Write contents to a CD or DVD
my: စီဒီ/ဒီဗီဒီတို့ရဲ့အကြောင်းအများများကိုရေးပါ

en: Disc name
my: ခွေနာမည်

en: Copy Disc
my: ခွေကူးယူ

en: _Write to Disc…
my: _W ခွေသို့ဒေတာရေးပါ

en: Write disc image to a CD or DVD
my: ခွေပုံရိပ်ဖိုက်ကို စီဒီ(သို့)ဒီဗီဒီသို့ရေးပါ

en: _Copy Disc…
my: _C ခွေကိုကူးယူပါ

en: Create a copy of this CD or DVD
my: စီဒီ/ဒီဗီဒီ ကိုကူးယူမှုပြုလုပ်ပါ

en: _Blank Disc…
my: _B ခွေကိုအလွတ်ထားပါ

en: Blank this CD or DVD
my: စီဒီ(သို့)ဒီဗီဒီကိုအလွတ်ထားပါ

en: _Check Disc…
my: _C ခွေကိုစစ်ဆေးပါ

en: Check the data integrity on this CD or DVD
my: စီဒီ/ဒီဗီဒီမှ ဒေတာတည်မြဲမှုကို စစ်ဆေး

[ctx: picture]
note: Translators: this is a picture not * a disc image
en: Please select another image.
my: အခြားပန်းချီဖိုင်တစ်ခုကိုရွေးပါ

en: Medium Icon
my: အလတ်စားပုံသကေင်္တ

[ctx: picture]
note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image files
my: ပန်းချီဖိုင်

note: NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_. * The %s is the date
en: Video disc (%s)
my: ရုပ်သံခွေ (%s)

en: _Project
my: _P ပရောၐျက်

en: _View
my: _V မြင်ကွင်း

en: _Edit
my: _E တည်းဖြတ်

en: _Tools
my: _T တန်ဆာပလာ

en: _Help
my: _H အကူအညီ

en: P_lugins
my: _L ပေါင်းထည့်ဆော့၀လ်

en: Choose plugins for Brasero
my: Brasero အတွက် ပေါင်းထည့်ဆော့၀လ်ရွေးပါ

en: E_ject
my: _J ထုတ်သည်

en: Eject a disc
my: ခွေထုတ်သည်

en: _Blank…
my: _B အလွတ်ထားသည်

en: Blank a disc
my: ခွေကိုအလွတ်ဖြစ်အောင်လုပ်သည်

en: _Check Integrity…
my: _C ဖိုင်တည်မြဲမှုကိုစစ်ဆေးပါ

en: Check data integrity of disc
my: ခွေ၏ဖိုင်တည်မြဲမှုကိုစစ်ဆေးပါ

en: Quit Brasero
my: Brasero ကိုပိတ်မည်

en: _Contents
my: _C မာတိကာ

en: Display help
my: အကူအညီယူရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Disc Burner
my: ခွေရိုက်ယူသည့်အရာ

en: Error while loading the project
my: ပရောဂျက်အားဖွင့်နေစဉ်အမှားဖြစ်သည်

en: Please add files to the project.
my: ပရောဂျက်သို့ဖိုင်များကိုထည့်ပါ

en: The project is empty
my: ပရာဂျက်ကအလွတ်ဖြစ်နေသည်

en: Brasero is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
my: ဘရာဇိုသည် အခမဲ့အသုံးပြုနိုင်သည့်ဆော့ဝဲဖြစ်သည်

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
my: GNOME အတွက် စီဒီ/ဒီဗီဒီဒေတာရိုက်ယူရန် ရိုးရှင်းစွာသုံးနိုင်သည့်အပ္ပလီကေးရှင်း

en: Brasero Homepage
my: ဘရာဇိုအင်တာနက်စာမျက်နှာ

en: The project "%s" does not exist
my: "%s"ကိုမတွေ့တော့ဘူး

en: _Recent Projects
my: _R လုပ်ဆဲ/ပြီးဆုံး ပရောဂျက်

en: Display the projects recently opened
my: လက်တလောဖွင့်ထားသည့် ပရောဂျက်ပြပါ

en: Brasero
my: ဘရာဇို

en: Brasero Disc Burner
my: Brasero ခွေရိုက်ယူသည့်အရာ

en: Create and copy CDs and DVDs
my: စီဒီ/ဒီဗီဒီ မိတ္တူတစ်ခုတည်ဆောက်

en: Disc Burner and Copier
my: ခွေကူးရန်နှင့်ရေးယူသည့်အရာ

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
my: နောက်ဆုံး ရေးယူခဲ့သည် ပုံရိပ်ဖိုင်များ ပါရှိသည် ဖိုင်လမ်းညွှန်

en: Contains the list of additional plugins Brasero will use to burn discs. If set to NULL, Brasero will load them all.
my: ရေးယူရန်လိုအပ်သည့်ဘရာဇိုပေါင်းထည့်ဆော့ဝဲများစာရင်းပါဝင်သည်  စာရင်းမသတ်မှတ်ထားဘူဆိုရင် ဘရာဇိုမှာအားလုံးကိုအသုံးပြုမည်

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
my: အသုံးများဆုံး ရေးယူမှုအင်ဂျင်များစာရင်းပါဝင်သည် အသုံးပြုမည့်အင်ဂျင်ကို သတ်မှတ်ပေးပြီးသုံးနိုင်သည်

en: Directory to use for temporary files
my: ယာယီဖိုင်များအတွက်အသုံးပြုရန် ဖိုင်လမ်းညွှန်

en: Enable file preview
my: ဖိုင်နမူနာကြည့်ရန်ခွင့်ပြု

en: Favourite burn engine
my: နှစ်သက်သည့် ရေးယူရန်အင်ဂျင်

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
my: MD5 အတွက် ၀ သတ်မှတ်၊ SHA1 အတွက် ၁ သတ်မှတ်ပြီး ၂ ကို SHA256 သတ်မှတ်

en: Should brasero filter broken symbolic links
my: ပျက်စီးနေတဲ့လင့်သကင်္တတွေကို စစ်ထုတ်သင့်လား

en: Should brasero filter broken symbolic links. Set to true, brasero will filter broken symbolic links.
my: ပျက်စီးနေတဲ့လင့်သကင်္တတွေကို စစ်ထုတ်သင့်လား စစ်ထုတ်ရန်သတ်မှတ်ပါက စစ်ထုတ်သွားမည်ဖြစ်သည်

en: Should brasero filter hidden files
my: ဖျောက်ထားတဲ့ဖိုင်တွေကို စစ်ထုတ်သင့်လား

en: Should brasero filter hidden files. Set to true, brasero will filter hidden files.
my: ဖျောက်ထားတဲ့ဖိုင်တွေကို စစ်ထုတ်သင့်လား စစ်ထုတ်ရန်သတ်မှတ်ပါက  စစ်ထုတ်လိုက်မည်

en: Should brasero replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, brasero will replace symbolic links.
my: ပျက်စီးနေတဲ့လင့်သကင်္တတွေကို အစားထိုးသင့်လား အစားထိုးရန်သတ်မှတ်ပါက စစ်ထုတ်သွားမည်ဖြစ်သည်

en: The last browsed folder while looking for images to burn
my: ပုံရိပ်ဖိုင်များကို ရေးယူရန်နောက်ဆုံးဖွင့်ခဲ့သည်ဖိုင်တွဲ

en: The priority value for the plugin
my: ပေါင်းထည့်ဆော့ဝဲများအတွက် ဉီးစားပေးတန်ဖိုးများ

en: The speed to be used
my: အသုံးပြုရန်အမြန်နှုန်း

en: The type of checksum used for files
my: ဖိုင်အတွက်အပါင်းရလဒ်အမျိုးအစားများ

en: The type of checksum used for images
my: ပုံဖိုင်များအတွက် အပေါင်းရလဒ်အမျိုးအစားများ

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
my: အခုတန်ဖိုးတွေကနောက်ဆုံးလုပ်ဆောင်စဉ်အသုံးပြုခဲ့သောအမြန်နှုန်းများဖြစ်သည်

en: White list of additional plugins to use
my: သင့်တော်သည့်ပေါင်းထည့်ဆော့၀လ်

en: Brasero project file
my: Brasero ပရောဂျက်ဖိုင်

en: Open the selected files
my: ရွေးချယ်သည့်ဖိုင်ကို ဖွင့်ပါ

en: _Edit Information…
my: _E သတင်းအချက်အလက်များကိုတည်းဖြတ်ပါ

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
my: သီချင်းအပုဒ်၏အကြောင်းအရာကိုပြင်ပါ(စတင်ခြင်း,အဆုံး,အဆိုတော် စသည်ဖြင့်)

en: Remove the selected files from the project
my: ရွေးချယ်သည့်ဖိုင်ကို ပရေၐျက်မှဖယ်ထုတ်ပါ

en: Paste files
my: ဖိုင်ထုတ်

en: I_nsert a Pause
my: _N ရပ်တန့်မှတ်ထည့်

en: Add a 2 second pause after the track
my: အပုဒ်ပြီးသည့်နောက် ရပ်မှတ်ကို ၂ စက္ကန့်ထည့်

en: _Split Track…
my: _S အပိုဒ်ကိုဖြတ်ပါ

en: Split the selected track
my: ရွေးထားသည့်ဖိုင်ကို ပိုင်းဖြတ်ပါ

en: Pause
my: ခေတ္တရပ်နားပါ

en: Split
my: ပိုင်းဖြတ်

en: Track
my: အပိုဒ်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Artist
my: အဆိုတော်

en: Length
my: ကြာချိန်

en: The track will be padded at its end.
my: ဤအပုဒ်ကိုအဆုံးတွင်ပေါင်းထည့်လိမ့်မည်

en: The track is shorter than 6 seconds
my: ဒီအပိုဒ်က၆စက္ကန့်ထက်နည်းသည်

en: Make sure the appropriate codec is installed
my: သင့်လျော်တဲ့ codec သွင်းထားလားသေချာအောင်လုပ်ပါ

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
my: ဗီဒီယိုဖိုင်"%s" ကိုထည့်မှာလား

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
my: အခုဖိုင်ကဗီဒီယိုဖိုင်ဖြစ်နေသောကြောင့် အသံပိုင်းသာခွေကိုရေးယူနိုင်သည်

en: _Discard File
my: _D ဖိုင်မသိမ်း

en: _Add File
my: _A ဖိုင်ကိုထည့်

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
my: ဖိုင်လမ်းညွှန်အတွင်းမှာ အသံဖိုင်ကိုရှာဖွေမလား

en: Search _Directory
my: _D ဖိုင်တွဲတည်နေရာရှာ

en: "%s" could not be opened.
my: "%s" ကိုဖွင့်လို့မရဘူး

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
my: DTS အပိုဒ်တွေပါတဲ့ အသံဖိုင်တစ်ခုပြုလုပ်ချင်လား

en: Create _Regular Tracks
my: _R ပုံမှန် အပိုဒ်တစ်ခုတည်ဆောက်

en: Click here to burn all songs as regular tracks
my: ပုံမှန်အပိုဒ်များအဖြစ် ရေးယူရန်ဤနေရာကိုနှိပ်ပါ

en: Create _DTS Tracks
my: _D DTS အပုဒ်တစ်ခုပြုလုပ်

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
my: DTS အပိုဒ်များနှင့်ကိုက်ညီသည့် သီချင်းများရေးယူရန်ဤနေရာကလစ်ပါ

en: Select one song only please.
my: သီချင်းတစ်ပုဒ်သာရွေးပါ

en: Impossible to split more than one song at a time
my: တစ်ပိုဒ်ထက်ပိုပြီးပိုင်းဖြတ်လို့မရပါ

en: Error while blanking.
my: အလွတ်ထားစဉ်အမှားဖြစ်သည်

en: Blank _Again
my: _A အလွတ်ထပ်လုပ်ပါ

en: Unknown error.
my: အမည်မသိအမှား

en: The disc was successfully blanked.
my: ခွေကိုအမှားကင်းစွာအလွတ်ထားပြီးပြီ

en: The disc is ready for use.
my: ခွေကသုံးဖို့အဆင့်သင့်ဖြစ်နေပြီ

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Blank
my: _B အလွတ်ထားပါ

en: _Fast blanking
my: _F မြန်ဆန်စွာအလွတ်ထားပါ

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
my: လျင်မြန်စွာအလွတ်ထားခြင်းကိုအသုံးပြုခြင်းကပုံမှန်အလွတ်ထားခြင်းထက်ပိုမြန်သည်

en: Disc Blanking
my: ခွေကိုအလွတ်ထားခြင်း

en: Error parsing playlist "%s".
my: ဖွင့်နေကျစာရင်း  "%s" ကိုအစဉ်လိုက်လုပ်နေစဉ်အမှားဖြစ်ပွားသည်

en: An unknown error occurred
my: အမည်မသိအမှားဖြစ်နေသည်

note: Translators: %d is the number of songs
en: %d song | %d songs
my[0]: %d သီချင်း

en: Select Playlist
my: ဖွင့်ရန်စာရင်းကိုရွေးပါ

en: Playlists
my: ဖွင့်ရန်စာရင်း

en: Number of Songs
my: သီချင်းအပုဒ်အရေအတွက်

en: Genre
my: အမျိုးအစား

en: Plugin
my: ပေါင်းထည့်ဆော့ဝလ်

en: Enabled
my: အသုံးပြုမှု

en: Copyright %s
my: မူပိုင်ခွင့် %s

en: _About
my: _A အကြောင်းအရာ

en: C_onfigure
my: _O ပုံစံပြင်

en: A_ctivate
my: _C အသုံးပြု

en: Ac_tivate All
my: _T အကုန်အသုံးပြု

en: _Deactivate All
my: _D အကုန်မသုံး

note: Use the translated name for the plugin.
en: Options for plugin %s
my: %s ပေါင်းထည့်ဆော့ဝလ် ရွေးချယ်ရန်

en: Search:
my: ရှာဖွေသည်

en: In _text documents
my: _T စာသားဖိုင်စုထဲတွင်

en: In _pictures
my: _P ပုံဖိုင်များတွင်

en: In _music
my: _M သီချင်းဖိုင်များတွင်

en: In _videos
my: _V ဗီဒီယိုဖိုင်များတွင်

en: Type your keywords or choose 'All files' from the menu
my: ရှာဖွေရန်စာသားကိုရိုက်ပါ(သို့)မီနူးမှ ဖိုင်အားလုံး ကို ရွေးပါ

en: Select if you want to search among image files only
my: ပုံဖိုင်များကြားတွင်သာရှာဖွေလိုပါကရွေးချယ်ပါ

en: Select if you want to search among video files only
my: ဗီဒီယိုဖိုင်များကြားတွင်သာရှာဖွေလိုပါကရွေးချယ်ပါ

en: Select if you want to search among audio files only
my: အသံဖိုင်များကြားတွင်သာရှာဖွေလိုပါကရွေးချယ်ပါ

en: Select if you want to search among your text documents only
my: စာသားမှတ်တမ်းများကြားတွင်သာရှာဖွေလိုပါကရွေးချယ်ပါ

en: Click to start the search
my: ရှာဖွေရန်နှိပ်ပါ

en: Title:
my: ခေါင်းစဉ်

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
my: ဤအချက်အလက်တွေကို စီဒီစာသားရေးသောနည်းပညာသုံး၍ ရေးယူမည် သို့သော် တစ်ချို့ စီဒီဖွင့်စက်များတွင်သာ ဖော်ပြနိုင်မည်ဖြစ်သည်

en: Artist:
my: အဆိုတော်

en: Composer:
my: တေးရေးဆရာ

en: Song start:
my: သီချင်းအစ

en: Song end:
my: သီချင်းအဆုံး

en: Pause length:
my: ရပ်မှတ် ကြာချိန်:

en: Track length:
my: အပုဒ် ကြာမြင့်ချိန်

en: Song Information
my: သီချင်းအချက်အလက်များ

en: Song information for track %02i
my: %02i အပုဒ်အတွက် သီချင်းအချက်အလက်များ

en: No file
my: တစ်ဖိုင်မှမရှိပါ

en: Start and stop playing
my: ဖွင့်ထားခြင်းကိုရပ်ရန်/သို့ ရပ်ထားခြင်းကိုဖွင့်ရန်

en: R_ename…
my: _E အမည်ပြောင်းပါ

en: Rename the selected file
my: ရွေးထားသည့်ဖိုင်ကိုအမည်ပြောင်းပါ

en: New _Folder
my: _F ဖိုင်တွဲအသစ်

en: Create a new empty folder
my: ဖိုင်တွဲအလွတ်ယူ

en: The session could not be imported.
my: ဆက်ရှင်ကိုထည့်လို့မရပါ

en: The contents of the project changed since it was saved.
my: ပရောဂျက်၏မာတိကာမှာသိမ်းကတည်းကပြောင်းလဲပြီးဖြစ်သည်

en: Discard the current modified project
my: လက်ရှိမွမ်းမံပရောဂျက်ကိုမသိမ်းပါ

en: _Discard
my: _D မသိမ်းပါ

en: Continue with the current modified project
my: လက်ရှိမွမ်းမံပရောဂျက်နှင်ဆက်လုပ်မည်

note: Translators: %s is the name of the image
en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
my: ရွေးထားသည့်ခွေဖိုင်("%s")အတွက်သည်ဖြစ်သည်ခွေ၏အကြောင်းအရာများကို ရေးယူနိုင်သည်

en: Burn as _Data
my: _D ဒေတာအဖြစ်ရေးယူ

en: Burn as _Image
my: _I ပုံရိပ်အဖြစ်ရေးယူ

en: "%s" cannot be added to the selection.
my: ရွေးချယ်မှုများထဲသို့ "%s" ကိုထည့်၍မရပါ

en: It does not exist at the specified location
my: သတ်မှတ်ထားတဲ့နေရာမှရှိပုံမရဘူး

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
my: ဝင်ဒိုးနှင့်သဟဇတဖြစ်အောင် ဖိုင်အမည်ပြာင်းသင့်သည်

en: _Rename for Full Windows Compatibility
my: _R ဝင်ဒိုးအပြည့်ကိုက်ညီမှုအတွက်အမည်ပြောင်း

en: _Disable Full Windows Compatibility
my: _D ဝင်းဒိုးအပြည့်ကိုက်ညီမှုကိုအသုံးမပြု

note: Translators: %s is the name of the file
en: Do you want to replace "%s"?
my:  "%s" ကိုအစားထိုးမလား

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
my: ဖိုင်နာမည်နဲ့ဖိုင်တွဲထဲမှာ တစ်ခုရှိပြီးသားဖြစ်သည် အစားထိုးလိုက်ပါက အကြောင်းအရာများအားလုံး အစားထိုးရေးယူမည်ဖြစ်သည်

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: Always K_eep
my: _E အမြဲသိမ်းထား

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: _Keep
my: _K သိမ်းထား

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb Translators: this is a verb
en: _Replace
my: _R အစားထိုးရန်

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb
en: Al_ways Replace
my: _W အမြဲအစားထိုး

en: Ne_ver Add Such File
my: _V ခုလိုဖိုင်ထပ်မထည့်ပါ

en: Al_ways Add Such File
my: _W ခုလိုဖိုင်အမြဲထည့်ပါ

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
my: "%s"ကိုရွေးချယ်မှုများထဲသို့ ထည့်မှာလား

note: Translators: %s is a string describing the type of medium and the * drive it is in. It's a tooltip.
en: Import %s
my: %s ကိုထည့်သွင်း

note: Translators: %s is the name of the volume to import. It's a menu * entry and toolbar button (text added later).
en: I_mport %s
my: _M  %s ကိုထည့်သွင်းပါ

note: Translators: This is a verb. It's a toolbar button.
en: I_mport
my: _M ထည့်သွင်းပါ

note: Translators: %s is the name of the volume to import
en: Do you want to import the session from "%s"?
my:  "%s" ကို ဆက်ရှင်ထဲသို့ ထည့်သွင်းမလား

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
my: ဒီနည်းလမ်းနဲ့ ယခင်ဆက်ရှင်ဖိုင်ဟောင်းတွေကို ရိုက်ယူပြီးနောက်သုံးနိုင်သည်

en: I_mport Session
my: _M ဆက်ရှင်များထည့်ပါ

en: Click here to import its contents
my: အကြောင်းအရာများကို ထည့်ရန်ဤနေရာတွင်နှိပ်ပါ

en: Please wait while the project is loading.
my: ပရောဂျက်ဖွင့်နေစဉ်စောင့်ဆိုင်းပေးပါ

en: _Cancel Loading
my: _C ဖွင့်နေခြင်းကို ရပ်တန့်

en: Cancel loading current project
my: လက်တလော ပရောဂျက်ကိုဖွင့်နေခြင်းမှ ရပ်တန့်

en: File Renaming
my: ဖိုင်အမည်ပြောင်းခြင်း

en: _Rename
my: _R အမည်ပြောင်း

en: Renaming mode
my: အမည်ပြောင်းပုံစံ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Space
my: နေရာယူမှု

en: Audio files
my: အသံဖိုင်များ

en: Movies
my: ရုပ်ရှင်ဖိုင်များ

en: P_review
my: _R နမူနာ

note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Display video, audio and image preview
my: ဗီဒီယို/အသံနှင့်ပုံများနမူနာပြပါ

en: _Show Side Panel
my: _S ဘေးခြမ်းဘားတန်းကိုဖော်ပြ

en: Show a side pane along the project
my: ပရောဂျက်တွင်ဘေးခြမ်းကိုဖော်ပြထားမည်

en: _Horizontal Layout
my: _H အလျားလိုက်နေရာချထားမှု

en: Set a horizontal layout
my: အလျားလိုက်နေရာချထားမှုကိုသတ်မှတ်

en: _Vertical Layout
my: _V ဒေါင်လိုက်နေရာချထားမှု

en: Set a vertical layout
my: ဒေါင်လိုက်နေရာချထားမှုကိုသတ်မှတ်

en: Click to close the side pane
my: ဘေးခြမ်းဘားတန်းကိုပိတ်ရန်နှိပ်ပါ

en: %i × %i pixels
my: %i × %i ပစ်ဇယ်

note: No Preview view
en: No preview
my: နမူနာပြရန်မရှိ

en: Save current project
my: ယခုပရောဂျက်ကိုသိမ်းရန်

en: Save _As…
my: _A ပြောင်းသိမ်းရန်

en: Save current project to a different location
my: ယခုပရောဂျက်ကိုအခြားနေရာတွင်သိမ်းရန်

en: _Add Files
my: _A ဖိုင်ထည့်

en: Add files to the project
my: ဖိုင်ထည့်

en: _Remove Files
my: _R ဖိုင်ဖယ်ထုတ်

note: Translators: "empty" is a verb here
en: E_mpty Project
my: _M ရှင်းပါ

en: Remove all files from the project
my: ဖိုင်ဖယ်ထုတ်

en: _Burn…
my: _B ရေးယူ

en: Burn the disc
my: ခွေကိုရေးယူ

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
my: ပရောဂျက်သို့ဖိုင်များထည့်ရန် "ဖိုင်ထည့်" ကိုနှိပ်ပါ (သို့မဟုတ်)ဖိုင်ကိုဆွဲ၍ဤနေရာသို့ထည့်ပါ

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
my: ပရောဂျက်မှဖိုင်များကိုထုတ်ရန်ထုတ်ဖယ်မည့်ဖိုင်များကိုရွေး၍ "ဖိုင်ဖယ်ထုတ်"ကိုနှိပ်ပါ (သို့မဟုတ်)" ""Delete" ကိုနှိပ်ပါ

en: Estimated project size: %s
my: ခန့်မှန်းပရောဂျက်အရွယ်အစားမှာ- %s

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
my: အခုပရောဂျက်ဖိုင်ကြီးလွန်း၍ အပိုရိုက်ယူမှုနည်းလမ်းနှင့်တောင်အဆင်မပြေပါ

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
my: ပရောဂျက်ဖိုင်ဆိုဒ်ကြီးလွန်းသည် ဖိုင်များကိုဖယ်ထုတ်ရန်လိုသည် 
    ၉၀(သို့)၁၀၀ မိနစ် စီဒီ-အာ(ဒဗလျူ)ကိုသုံးမယ်ဆိုရင်ကောင်းမွန်စွာ ရနိုင်မှမဟုတ်ပါ ထို့ကြောင့်အပိုရိုက်ယူမှုကိုအသုံးပြုပါ သတိပြုရန် အထက်ပါနည်းလမ်းသည် ရနိုင်ချေနည်းသည်

en: Start to burn the contents of the selection
my: ရွေးချယ်သည့်အကြောင်းအရာများကို ဒေတာရိုက်ယူမည်

en: Please add songs to the project.
my: ပရောဂျက်သို့သီချင်းဖိုင်များကိုထည့်ပါ

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
my: အခုပရောဂျက်ကိုမသိမ်းပဲ ပရောဂျက်အသစ်ယူတော့မလား

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
my: ပရောဂျက်တစ်ခုထပ်ယူမယ်ဆို ပြောင်းလဲချက်အားလုံးဆုံးရှုံးနိင်သည်

en: _Discard Changes
my: _D ပြောင်းလဲချက်များကိုမသိမ်းပါ

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
my: ဖိုင်များကို  ပရောဂျက်အသစ်မှာ အသုံးပြုမလား

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
my: အသစ်ယူမည်ဆိုလျှင် ယခုပရောဂျက်မှ ဖိုင်များကိုသိမ်းထားမည်မဟုတ်ပါ

en: _Discard File Selection
my: _D မသုံးပါ

en: _Keep File Selection
my: _K သုံးမည်

en: _Discard Project
my: _D မသိမ်းပါ

en: Select Files
my: ဖိုင်များကိုရွေးချယ်ပါ

en: Do you really want to empty the current project?
my: အခုပရောဂျက်ကိုအလွတ် ဖြစ်အောင်ရှင်းမှာလား

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
my: ပရောဂျက်ကိုအလွတ်ထားခြင်းက ဖိုင်များဖယ်ထုတ်ခြင်းသာဖြစ်သည်။လုပ်ထားတာအားလုံးပျက်သွားနိုင်သည်။သတိပြုရန် ဖိုင်များကို မူလနေရာမှ ဖျက်ပစ်ခြင်းမဟုတ်ပါ စာရင်းထဲမရှိတော့ခြင်းသာဖြစ်သည်

en: _Save
my: _S သိမ်းရန်

en: _Add
my: _A ပေါင်းထည့်ရန်

en: _Remove
my: _R ဖယ်ပစ်ပါ

en: Your project has not been saved.
my: ပရောဂျက်သိမ်းခြင်းမရှိ

en: Save the changes of current project before closing?
my: ဖွင့်လက်စပရောဂျက်အားမပိတ်မီသိမ်းပါ

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
my: သိမ်းခြင်းမရှိပါကပြောင်းလဲမှုများလုံးဝဆုံးရှုံးနိုင်သည်

en: Cl_ose Without Saving
my: _O မသိမ်းပဲပိတ်မည်

en: Save Current Project
my: လက်ရှိပရောဂျက်ကိုသိမ်းရန်

en: Save project as a Brasero audio project
my: အသံဆိုင်ရာပရောဂျက်အဖြစ်သိမ်းမည်

en: Save project as a plain text list
my: စာသားစာရင်းအဖြစ်သိမ်းမည်

en: Save project as a PLS playlist
my: PLS ဖွင့်ရန်စာရင်းအဖြစ်သိမ်းမည်

en: Save project as an M3U playlist
my: M3U ဖွင့်ရန်စာရင်းအဖြစ်သိမ်းမည်

en: Save project as an XSPF playlist
my: XSPF ဖွင့်ရန်စာရင်းအဖြစ်သိမ်းမည်

en: Save project as an iriver playlist
my: iriver ဖွင့်ရန်စာရင်းအဖြစ်သိမ်းမည်

en: _Cover Editor
my: _C မျက်နှာဖုံးတည်းဖြတ်

en: Design and print covers for CDs
my: CDs အတွက်မျက်နှာပြင်ကာဗာ ကိုဒီဇိုင်းထုတ်ခြင်းနှင့်ပုံနှိပ်ခြင်း

en: _New Project
my: _N ပရောဂျက်အသစ်

en: Create a new project
my: ပရောဂျက်အသစ်ယူ

en: _Empty Project
my: _E ပရောဂျက်အလွတ်

en: Let you choose your new project
my: ပရောဂျက်အသစ်ကိုရွေးရန်

en: New _Audio Project
my: _A အသံပရောဂျက်အသစ်

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
my: ကွန်ပျူတာနှင့်စတူဒီယိုများတွင်ဖွင့်နိုင်သည့်သမရိုးကျ အသံစီဒီဖိုင်တစ်ခုတည်ဆောက်ပါ

en: New _Data Project
my: _D ဒေတာပရောဂျက်အသစ်

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
my: ကွန်ပျူတာတစ်ခုတည်းတွင်သာဖွင့်နိုင်သည့် စီဒီ/ဒီဗီဒီတစ်ခုတည်ဆောက်ပါ

en: New _Video Project
my: _V ရုပ်သံပရောဂျက်အသစ်

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
my: တီဗီရီဒါများနှင်ဖွင့်ရနိုင်သော ရုပ်/သံ ဒီဗီဒီနှင့် အက်ဒီဗီဒီပြုလုပ်

en: Copy _Disc…
my: _D ခွေကူးယူမှုပြုလုပ်

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
my: ၁ : ၁ အသံစီဒီ(သို့)ဒေတာစီဒီ/ဒီဗီဒီကူးယူခြင်း ၊

en: _Burn Image…
my: _B ပုံရိပ်ဖိုင်ပြုလုပ်

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
my: ရှိပြီးသား စီဒီ/ဒီဗီဒီပုံရိပ်ဖိုင်အားခွေသို့ရိုက်ယူ

en: _Open…
my: _O ဖွင့်ရန်

en: Open a project
my: ပရောဂျက်ဖွင့်ယူ

note: Translators: the %s is a string representing the total size * of the file selection
en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
my[0]: %d ကို (%s) က ရွေးချယ်ထားသည်

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
my[0]: %d ဖိုင်ကို (%s) ကအထောက်အပံ့ပေးသည်

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
my[0]: %d ဖိုင်ကိုထည့်နိုင်သည် (%s)

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
my[0]: တစ်ဖိုင်မှထည့်မရ(%i မှတ်ထားသည့်ဖိုင်)

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
my[0]: တစ်ဖိုင်မှကိုအထောက်အပံ့မပေးနိုင် (%i ရွေးခဲ့သည့်ဖိုင်)

en: No file selected
my: တစ်ဖိုင်မှမရွေးရသေးပါ

en: Brasero — New Audio Disc Project
my: ဘရာဇို — အသံဆိုင်ရာပရောဂျက်အသစ်

en: Brasero — New Data Disc Project
my: ဘရာဇို —ဒေတာဆိုင်ရာပရောဂျက်အသစ်

en: Brasero — New Video Disc Project
my: ဘရာဇို — ရုပ်/သံဆိုင်ရာပရောၐျက်အသစ်

en: Brasero — New Image File
my: ဘရာဇို — ပုံရိပ်ဖိုင်အသစ်

en: Brasero — Disc Copy
my: ဘရာဇို —ခွေကူး

en: Open Project
my: ပရောဂျက်ကိုဖွင့်ရန်

en: _New
my: _N အသစ်

en: _Open
my: _O ဖွင့်ရန်

en: Browse the file system
my: ဖိုင်စနစ်ကိုကြည့်ရှုရန်

en: Search files using keywords
my: စကားလုံးများကို အသုံးပြုကာ ဖိုင်များကိုရှာပါ

en: Display playlists and their contents
my: ဖွင့်ရန်စာရင်းနှင့်အကြောင်းအရာများကိုပြသပါ

en: Audi_o project
my: _O အသံဆိုင်ရာ ပရောဂျက်

en: Create a traditional audio CD
my: အသံဆိုင်ရာစီဒီတစ်ခုတည်ဆောက်ပါ

en: D_ata project
my: _A  ဒေတာဆိုင်ရာပရောဂျက်

en: Create a data CD/DVD
my: ဒေတာဆိုင်ရာ စီဒီ/ဒီဗီဒီပြုလုပ်

en: _Video project
my: _V ရုပ်/သံဆိုင်ရာပရောဂျက်

en: Create a video DVD or an SVCD
my: ရုပ်/သံဆိုင်ရာ ဒီဗီဒီ/အက်ဒီဗီဒီ ပြုလုပ်

en: Disc _copy
my: _C ခွေကူးခြင်းပြုလုပ်

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
my: ၁: ၁ ကူးယူမှုပြုလုပ်

en: Burn _image
my: _I ပုံရိပ်ကိုရေး

en: Last _Unsaved Project
my: _U နောက်ဆုံး မသိမ်းရသေးသောပရောဂျက်

en: Load the last project that was not burned and not saved
my: ဒေတာရေးခြင်း/သိမ်းခြင်း မလုပ်ရသေးသော ပရောဂျက်ကို ဖွင့်ပါ

en: No recently used project
my: လက်တလော ပရောဂျက်မရှိ

en: Create a new project:
my: ပရောဂျက်အသစ်တစ်ခုပြုလုပ်

en: Recent projects:
my: လက်တလော ပရောဂျက်များ

en: Check _Again
my: _A ထမ်မံစစ်ဆေးပါ

en: The file integrity check could not be performed.
my: ဖိုင်တည်မြဲမှုစစ်ဆေးခြင်းမပြုလုပ်နိုင်ပါ

en: The file integrity check was performed successfully.
my: ဖိုင်တည်မြဲမှုစစ်ဆေးခြင်းပြည့်စုံစွားပြီးမြောက်ပြီ

en: There seem to be no corrupted files on the disc
my: ခွေမှာ ဖိုင်အမှားတွေမရှိလောက်ဘူး

en: The following files appear to be corrupted:
my: ဖိုင်တွေ ပျက်စီးနိုင်သည်

en: Corrupted Files
my: ပျက်စီးနေသည့်ဖိုင်များ

en: Downloading MD5 file
my: MD5 ဖိုင်များကို ဆွဲချသည်

en: "%s" is not a valid URI
my: "%s"ကမှန်ကန်တဲ့ URI မဟုတ်ပါ

en: No MD5 file was given.
my: MD5 ဖိုင်တစ်ဖိုင်မှ မရှိ

en: Use an _MD5 file to check the disc
my: _M ခွေကိုစစ်ရန် MD5 ဖိုင်ကိုအသုံးပြုပါ

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
my: ပြင်ပ အစစ်ပေါင်းလဒ်များပါဝင်သော  MD5 ဖိုင်များကိုစစ်ဆေးပါ

en: Open an MD5 file
my: MD5 တစ်ခုကိုဖွင့်ပါ

en: _Check
my: _C စစ်ဆေးပါ

en: Disc Checking
my: ခွေအားစစ်ဆေးခြင်း

en: Estimated size: %s
my: ခန့်မှုန်းအရွယ်အစား - %s

en: Size Estimation
my: အရွယ်အစားခန့်မှန်းခြင်း

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
my: အရွယ်အစားခန့်မှန်းမှုပြီးဆုံးသည်အထိစောင့်ပါ

en: All files need to be analysed to complete this operation.
my: လုပ်ဆောင်မှုကိုပြီးမြောက်စေရန် ဖိုင်များကို့ဆန်းစစ်ရန်လိုသည်

en: The operation cannot be performed.
my: လုပ်ဆောင်ချက်ကို လုပ်ဆောင်နိုင်ခြင်းမရှိပါ

en: The disc is not supported
my: ယခုခွေအမျိုးအစားကိုအထောက်အပံ့မပေးနိုင်ပါ

en: The drive is empty
my: အခွေထည့်စက်ထဲမှာဘာမှမရှိပါ

en: Select a disc
my: ခွေကိုရွေးချယ်ရန်

en: Progress
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: [URI] [URI] …
my: [URI] [URI]

en: Please type "%s --help" to see all available options
my: ရနိင်သည့်ရွေးချယ်မှုကိုသိနိုင်ရန် "%s --help" ကိုရိုက်ပါ

en: Data could not be read (%s)
my: (%s) ကိုဖတ်မရဘူး

en: Data could not be written (%s)
my: (%s)ကို ဒေတာရိုက်လို့မရပါ

en: Generates .cue files from audio
my: အသံဖိုင်အတွက်  .cue ကိုပြုလုပ်ပါ

en: cdrdao burning suite
my: cdrdao ရိုက်ယူနည်း

en: Copying audio track
my: အသံဖိုင်တစ်ပုဒ်ကိုကူးယူးပါ

en: Copying data track
my: ဒေတာအပုဒ်တစ်ခုကူးယူပါ

en: Analysing track %02i
my: %02i အပုဒ်ကို ဆန်းစစ်နေသည်

en: You do not have the required permissions to use this drive
my: စက်ကိုအသုံးပြုဖို့ ခွင့်ပြုချက်မရှိဘူး

en: Converting toc file
my: toc ဖိုင်အဖြစ်ပြောင်းခြင်း

en: Copies, burns and blanks CDs
my: စီဒီများကို ကူးယူး/ရိုက်ယူ/အလွတ်ထားခြင်းပြုလုပ်

en: Last session import failed
my: နောက်ဆုံးအသုံးပြုဆက်ရှင်ထည့်၍မရပါ

en: An image could not be created
my: ပုံရိပ်ဖိုင်တစ်ခုတည်ဆောက်မရပါ

en: This version of genisoimage is not supported
my: genisoimag ဗားရှင်းကိုအထောက်အပံ့မပေးပါ

en: Some files have invalid filenames
my: တစ်ချို့ဖိုင်တွေက ဖိုင်နာမည်မှားနေသည်

en: Unknown character encoding
my: စကားလုံးကုဒ်ပြောင်းခြင်းကို မသိရှိပါ

en: There is no space left on the device
my: စက်ထဲမှာနေရာလွတ်မရှိတော့ပါ

en: Creates disc images from a file selection
my: ရွေးချယ်ဖိုင်များနှင့်ပုံရိပ်ဖိုင်တည်ဆောက်ပါ

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
my: ပုံရိပ်ဖိုင်ကို သိမ်းရန်ရွေးသည့်နေရာမှာ နေရာမလုံလောက်ပါ

en: Copies any disc to a disc image
my: မည်သည့်ခွေမဆို ခွေပုံရိပ်ဖိုင်သို့ ကူးယူပါ

en: An error occurred while writing to disc
my: ခွေသို့ဒေတာရိုက်ယူစဉ်အမှားဖြစ်သည်

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
my: ခွေကိုအခုနှုန်းနဲ့ ရိုက်ယူမယ်ဆို စနစ်သည်နှေးသွားနိုင်သည်။အမြန်နှုန်းလျော့ ရိုက်ယူပါ

note: Translators: %s is the number of the track
en: Writing track %s
my: အပုဒ်  %s ကိုရိုက်ယူခြင်း

en: Formatting disc
my: ခွေကိုဖောမတ်ချခြင်း

en: Writing cue sheet
my: cue အလွှာများကိုရိုက်ယူးခြင်း

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
my: ဒေတာသိမ်းယူမှုမပြုခင် ခွေကိုပြန်ဖွင့်ဖို့လိုသည်

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
my: စီဒီ/ဒီဗီဒီများကို ရေးယူ/ကူးယူ/အလွတ်ထားခြင်းပြုလုပ်

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
my: "-immed"အမှတ်အသားကို ခွင့်ပြုပါ (wodim လက်စွဲစာစောင်တွင့်ကြည့်ရန်)

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
my: အနည်းဆုံး ကြားခံဒရိုက်ဗ် အချိုးဖြည့်ပါ ( % နှင့်) (wodim လက်စွဲစာစောင်တွင့်ကြည့်ရန်)

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
my: စီဒီ/ဒီဗီဒီ နှင့် ဘီဒီအက် များကို ရိုက်ယူ/အလွတ်ထားခြင်းနှင်ဖောမတ်ချခြင်းပြုလုပ်

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
my: "-immed"အမှတ်အသားကို ခွင့်ပြုပါ (cdrecord လက်စွဲစာစောင်တွင့်ကြည့်ရန်)

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
my: ဒရိုက်ဗ်ကြားခံ ဖြည့်သည့် အနိမ့်ဆုံးအချိုး(in %%) (cdrecordလက်စွဲကြည့်ရန်):

en: This version of mkisofs is not supported
my: mkisofs အခုဗားရှင်း ကိုအထောက်အပံ့မပေးနိုင်ပါ

en: Error while reading video DVD (%s)
my: ဗီဒီယို ဒီဗီဒီ(%s) ကိုဖတ်နေစဉ် အမှားဖြစ်သည်

en: Retrieving DVD keys
my: ဒီဗီဒီ ကီးများကိုဆွဲယူခြင်း

en: Video DVD could not be opened
my: ရုပ်သံဒီဗီဒီဖွင့်လို့မရပါ

en: Copying video DVD
my: ရုပ်သံဒီဗီဒီကို ကူးယူနေသည်

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
my: CSS စာဝှက်စနစ်သုံး ဗီဒီယိုဒီဗီဒီကို ပုံရိဖိုင်အဖြစ်ကူးယူခြင်း

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
my: ဒေတာရိုက်ယူနိုင်သော ဒီဗီဒီနှင့်ဘီဒီအက် များကိုအလွတ်ထားခြင်းနှင်ဖောမတ်ချခြင်းပြုလုပ်

en: Burns and blanks DVDs and BDs
my: ဒီဗီဒီ/ဘီဒီအက် ဖိုင်များကို ရေးယူ/အလွတ်ထား

en: Allow DAO use
my: DAO အသုံးပြုမှုကိုခွင့်ပြု

en: libburn track could not be created
my: libburn အပုဒ်ကိုတည်ဆောက်လို့မရဘူး

note: Translators: first %s is the filename, second %s is the error * generated from errno Translators: first %s is the filename, second %s * is the error generated from errno
en: "%s" could not be opened (%s)
my: "%s" ကိုဖွင့်လို့မရပါ(%s)

en: libburn library could not be initialized
my: libburn လိုက်ဘရီကို ဖွင့်လို့မရဘူး

en: The drive address could not be retrieved
my: ဒရိုက်ဗ် တည်နေရာဆွဲယူလို့မရဘူး

en: Writing track %02i
my: အပုဒ် %02i ကိုရိုက်ယူခြင်း

en: Volume could not be created
my: အသံနှုန်းကိုသတ်မှတ်၍မရပါ

en: libisofs could not be initialized.
my: libisofs ကိုဖွင့်၍မရပါ

en: Read options could not be created
my: ဖတ်ရန်ရွေးချက်မှုများကိုတည်ဆောက်မရပါ

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
my: ဖိုင်လမ်းညွှန် "%s" ကိုတည်ဆောက်စဉ် libisofs မှာ အမှားအယွင်းရှိကြောင်းပြ

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
my: "%s" ဖိုင်လမ်းကြောင်းကို ဖိုင်ထည်စဉ်အမှားဖြစ်ကြောင်း libisofs မှသတိပေးသည်

en: Copying checksum file
my: အစစ်ပေါင်းလဒ်ဖိုင်များကို ကူးယူပါ

en: Copying `%s` locally
my: `%s` ကိုအတွင်းပိုင်းသာကူးခြင်း

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: File Downloader
my: ဖိုင်ကိုဆွဲချသည့်ဆော့ဖ်ဝလ်

en: Allows files not stored locally to be burned
my: ဖိုင်များကိုရေးယူမှုအတွက် စက်အတွင်းမသိမ်းရန်ခွင့်ပြု

note: Translators: This message is sent * when brasero could not link together * two gstreamer plugins so that one * sends its data to the second for further * processing. This data transmission is * done through a pad. Maybe this is a bit * too technical and should be removed?
en: Impossible to link plugin pads
my: ချိတ်ဆက်ပေါင်းထည့်ဆော့ဝဲများပေါင်းထည့်ရန်မဖြစ်နိုင်

en: Normalizing tracks
my: သီချင်းအပုဒ်များကို ခွဲခြမ်းစိတ်ဖြာခြင်း

en: Normalization
my: ခွဲခြမ်းစိတ်ဖြာခြင်း

en: Sets consistent sound levels between tracks
my: သီချင်းအပုဒ်တွေကြား တူညီမှုရှိတဲ အသံနှုန်းကိုသတ်မှတ်ပါ

note: Translators: %s is the string error from errno
en: Error while padding file (%s)
my:  (%s) ဖိုင်များတန်ဆာဆင်စဉ်အမှားဖြစ်နေသည်

en: Error while getting duration
my: ကြာချိန်ကို တွက်နေစဉ် အမှားဖြစ်သည်

en: Analysing "%s"
my:  "%s" ကိုဆန်းစစ်နေသည်

en: Transcoding "%s"
my: "%s" ကို ကုဒ်ပြောင်းနေသည်

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
my: အသံစီဒီနှင့်သင့်တော်တဲ့သီချင်းပုံစံအဖြစ်ပြောင်းပါ

en: Do you really want to split the track?
my: သီချင်းကိုတကယ်ပိုင်းဖြတ်မလား

en: _Split
my: _S ပိုင်းပါ

en: The track wasn't split.
my: ဤအပုဒ်ကို ပိုင်းလို့မရပါ

en: No silence could be detected
my: ငြိမ်မှတ်ကိုမတွေ့ရှိပါ

en: An error occurred while detecting silences.
my: ငြိမ်မှတ်များကို မှတ်နေစဉ်အမှားဖြစ်ပွားသည်

en: This will remove all previous results.
my: ယခင်ရလဒ်တွေကိုဖယ်ရှားလိမ့်မည်

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
my: အလိုလျောက် ပိုင်းဖြတ်ခြင်းကို လုပ်ဆောင်မလား

en: _Don't split
my: _D မပိုင်းတော့ဘူး

en: Do you really want to empty the slices preview?
my: အပိုင်းနမူနာများကို ဖယ်ရှားတော့မလား

en: Re_move All
my: _M အကုန်ဖယ်ထုတ်ပါ

en: Split Track
my: အပုဒ်များကို ပိုင်းပါ

en: M_ethod:
my: _E နည်လမ်း

en: Method to be used to split the track
my: အပုဒ်တစ်ခုကိုပိုင်းဖြတ်ရန်နည်းလမ်းများ

en: Split track manually
my: အပိုဒ်ကိုစိတ်ကြိုက်ပိုင်းဖြတ်ခြင်း

en: Split track in parts with a fixed length
my: အပိုဒ်ကိုပုံသေကြာချိန်နှင်ပိုင်းဖြတ်ခြင်း

en: Split track in a fixed number of parts
my: အပုဒ်များကို တိကျတဲ့အပိုင်းများအဖြစ်ပိုင်းပါ

en: Split track for each silence
my: ငြိမ်မှတ်တစ်ခုစီအတွက် ပိုင်းဖြတ်

en: _Slice
my: _S ပိုင်းဖြတ်

en: Add a splitting point
my: ပိုင်းယူရန် အမှတ်ကိုသတ်မှတ်ပါ

note: Translators: this goes with the next (= "seconds")
en: Split this track every
my: အပုဒ်တိုင်းကိုပိုင်းပါ

note: Translators: this goes with the previous (= "Split track every")
en: seconds
my: စက္ကန့်

note: Translators: this goes with the next (= "parts")
en: Split this track in
my: အပုဒ်ထဲတွင် ဖြတ်ပါ

note: Translators: this goes with the previous (= "Split this track in")
en: parts
my: အပိုင်းများ

en: Slicing Method
my: ပိုင်းဖြတ်နည်း

en: Start
my: စတင်ပါ

en: End
my: နိဂုံး

en: Mer_ge
my: _G ရောပါ

en: Merge a selected slice with the next selected one
my: ရွေးချယ်သည့်အပိုင်းများကိုနောက်ရွေးချယ်မှုဖြင့်ပေါင်းပါ

en: Remove the selected slices
my: ရွေးချယ်သည့် slices ကိုဖယ်ထုတ်

en: Clear the slices preview
my: slices နမူနာများကိုရှင်းပါ

en: _List of slices that are to be created:
my: _L အပိုင်းများ ပြုလုပ်ရန်စာရင်း

en: Slices Preview
my: slices နမူနာ

en: Hours
my: နာရီ

en: Minutes
my: မိနစ်

en: Seconds
my: စက္ကန့်

en: Frames (1 second = 75 frames)
my: ဖရိန် (တစက္ကန့် မှာ ၇၅ ဖရိန်)

en: cdrkit burning suite
my: cdrkit ရိုက်ယူမှုနည်းများ

en: libburnia burning suite
my: libburnia ရိုက်ယူမှုနည်းများ

en: growisofs burning suite
my: growisofs ရိုက်ယူမှုနည်းများ

en: cdrtools burning suite
my: cdrtools ရိုက်ယူမှုနည်းများ

en: The disc in "%s" cannot be ejected
my: "%s" ထဲကခွေကိုထုတ်မရပါ

en: _Eject
my: _E ထုတ်သည်

en: Eject Disc
my: ခွေထုတ်သည်

en: No file filtered
my: ဖိုင်တွေကို စစ်ထုတ်မထားပါ

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
my[0]: _F စစ်ထုတ်ထားသောဖိုင်များစာရင်းကိုဖျောက်ထားပါ (%d ဖိုင်)

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
my[0]: _F စစ်ထုတ်ထားသောဖိုင်များစာရင်းကိုပြပါ (%d ဖိုင်)

en: Filter Options
my: စစ်ထုတ်ရန်ရွေးချယ်မှုများ

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
my: မူရင်းတိုင်းပြန်ထားလိုသောဖိုင်များကို ရွေးချယ်၍  "မူရင်းတိုင်းပြန်ထား" ခလုတ်ကိုနှိပ်ပါ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: _Restore
my: _R မူတိုင်းပြန်ထား

en: Restore the selected files
my: ရွေးချယ်သည့်ဖိုင်များကို မူရင်းတိုင်းပြန်ထားပါ

en: _Options…
my: _O ရွေးချယ်မှုများ

en: Set the options for file filtering
my: စစ်ထုတ်ရန် ရွေးချယ်မှုများကို သတ်မှတ်ပါ

note: filter hidden files
en: Filter _hidden files
my: _H ဖိုင်ပျောက်များကို စစ်ထုတ်ပါ

note: replace symlink
en: Re_place symbolic links
my: _P ချိတ်ဆက်မှုသကင်္တများကိုအစားထိုးပါ

note: filter broken symlink button
en: Filter _broken symbolic links
my: _B ပျက်စီးချိတ်ဆက်မှုသကင်္တများကိုစစ်ထုတ်ပါ

en: Filtering options
my: စစ်ထုတ်ရန် ရွေးချယ်မှုများ

en: File "%s" could not be opened (%s)
my: (%s) မှဖိုင် "%s" ကိုဖွင့်မရပါ

en: Creating checksum for image files
my: ပုံဖိုင်များအတွက် အစစ်ပေါင်းလဒ်ကိုတည်ဆောက်

en: No checksum file could be found on the disc
my: ခွေမှာအစစ်ပေါင်းလဒ်ဖိုင်ကိုမတွေ့ပါ

en: Checking file integrity
my: ဖိုင်တည်မြဲမှုကို စစ်ဆေးခြင်း

en: File "%s" could not be opened
my: "%s" ကိုဖွင့်မရပါ

en: Some files may be corrupted on the disc
my: ခွေမှအချို့ဖိုင်တွေပျက်စီးနေပုံရတယ်

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: File Checksum
my: ဖိုင်အစစ်ပေါင်းလဒ်

en: Checks file integrities on a disc
my: ခွေမှဖိုင်တည်မြဲမှုများကို စစ်ဆေးပါ

en: Hashing algorithm to be used:
my: ဟတ်ရှ်အယ်ဂိုရစ်သမ်ကို အသုံးပြုရန်

en: Creating image checksum
my: ပုံအစစ်ပေါင်းလဒ်ဖိုင်ကိုတည်ဆောက်ခြင်း

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: Image Checksum
my: ပုံရိပ်ဖိုင်အစစ်ပေါင်းလဒ်

en: Checks disc integrity after it is burnt
my: ရေးယူပြီးသည့်နောက် ခွေတည်မြဲမှုကိုစစ်ဆေးပါ

en: <Keep current values>
my: လက်ရှိတန်ဖိုးများကိုသိမ်းထားပါ

en: Remove silences
my: ငြိမ်မှတ် ကိုဖယ်ထုတ်

en: Song titles
my: သီချင်းခေါင်းစဉ်

en: Additional song information
my: အပိုဆောင်း သီချင်းအချက်အလက်များ

en: Insert text
my: စာသားထည့်

en: Delete text
my: စာသားကိုဖျက်

en: Substitute text
my: အစားထိုး စာသားများ

en: Number files according to a pattern
my: ပုံစံကျ အမှတ်စဉ်ဖိုင်များ

en: Insert number sequence at beginning
my: နံပါတ်များကို အစမှစ၍ အစဉ်လိုက်ထည့်ပါ

note: Translators: This is a verb. This is completed later
en: Insert
my: ထည့်ရန်

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the beginning".
en: at the beginning
my: မူလအစတွင်

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the end".
en: at the end
my: အဆုံးတွင်

en: Delete every occurrence of
my: ဖြစ်စဉ်တိုင်းကိုဖျက်

note: Reminder: if this string happens to be used somewhere else in brasero * we'll need a context with C_() macro Translators: this goes with above verb to say "_Replace" [Entry] * "with" [Entry].
en: with
my: နှင့်အတူ

en: Rename to
my: သို့အမည်ပြောင်း

en: {number}
my: {နံပါတ်}

en: Open the selected video
my: ရွေးချယ်သည့် ရုပ်/သံဖိုင်ကိုဖွင့်ပါ

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
my: ဗီဒီယိုဖိုင် အချက်အလက်များကိုပြင်ဆင်ပါ

en: Remove the selected videos from the project
my: ရွေးလိုက်သည်ဗီဒီယိုဖိုင်ကို ပရောဂျက်မှဖယ်ထုတ်

en: Do you want to search for video files inside the directory?
my: ဖိုင်လမ်းညွန်အတွင်း ဗီဒီယိုဖိုင်တွေကို ရှာမလား

en: _Search Directory
my: _S ဖိုင်တွဲတည်နေရာရှာပါ

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
my: "%s" ကဗီဒီယိုဖိုင်တွေနှင့်ကိုက်ညီမှုမရှိတဲ့အမျိုးအစားဖြစ်နေသည်

en: Please only add files with video content
my: ဗီဒီယိုနှင့်ဆိုင်သည့် ဖိုင်များကိုသာထည့်ပါ

en: Creating file layout
my: ဖိုင်နေရာချထားမှုကိုပြုလုပ်

en: Creates disc images suitable for video DVDs
my: ရုပ်သံ DVDsတွေနဲ့အဆင်ပြေမည့် ပုံရိပ်ခွေတစ်ခုပြုလုပ်

en: Converting video file to MPEG2
my: ရုပ်သံဖိုင်ကို MPEG2 အဖြစ်ပြောင်းနေသည်

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
my: DVDsတွေနဲ့အဆင်ပြေမည့် ရုပ်သံဖိုင်အဖြစ်ပြောင်းလဲ

en: Creates disc images suitable for SVCDs
my: SDVDsတွေနဲ့အဆင်ပြေမည့် ပုံရိပ်ခွေတစ်ခုပြုလုပ်
