brasero - en to ka translation catalogue (653 entries)

en: Disc Burner and Copier
ka: დისკების ამოწვა და კოპირება

en: Create and copy CDs and DVDs
ka: შექმენით და დააკოპირეთ CD და DVD-ები

en: Brasero Disc Burner
ka: Brasero - დისკების ამომწვავი

en: Open a New Window
ka: ახალ ფანჯრის გახსნა

en: Burn an Image File
ka: ასლის ამოწვა

en: Copy a Disc
ka: დისკის კოპირება

en: Create an Audio Project
ka: ახალი აუდიო პროექტი

en: Create a Video Project
ka: ახალი ვიდეო პროექტი

en: Brasero project file
ka: Brasero-ის პროექტის ფაილი

en: Should Nautilus extension output debug statements
ka: გნებავთ თუ არა Nautilus-ის გაფართოების გასამართი შეტყობინებების მიღება

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
ka: გნებავთ თუ არა Nautilus-ის გაფართოების გასამართი შეტყობინებების მიღება. თუ კი, ჩართეთ.

en: The type of checksum used for images
ka: ასლებისთვის გამოყენებული საკონტროლო ჯამის ტიპი

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
ka: დააყენეთ 0 MD5-სთვის, 1 SHA1-სთვის და 2 SHA256-სთვის

en: The type of checksum used for files
ka: ფაილებისთვის გამოყენებული საკონტროლო ჯამის ტიპი

en: Directory to use for temporary files
ka: დროებითი ფაილების საქაღალდე

en: Contains the path to the directory where brasero should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
ka: შეიცავს ბილიკს საქაღალდემდე, სადაც brasero თავი დროებით ფაილების შეინახავს. თუ მნიშვნელობა ცარიელია, გამოყენებული იქნება glib-ის ნაგულისხმები საქაღალდე.

en: Favourite burn engine
ka: ამოწვის რჩეული ძრავი

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
ka: შეიცავს ამოწვის რჩეული ძრავის სახელს.

en: White list of additional plugins to use
ka: დამატებით გამოსაყენებელი დამატებების სია

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
ka: Cdrecord-ის "-immed" ალმის ჩართვა

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
ka: Growisofs-ის "-use-the-force-luke=dao" ალმის ჩართვა

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, brasero won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
ka: Growisofs-ის "-use-the-force-luke=dao" ალმის ჩართვა. თუ გამორთულია, brasero მას არ გამოიყენებს. გამოიყენება ზოგიერთ კომპიუტერებზე პრობლემების ქონისას.

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
ka: გამოიყენება cdrecord-ის "-immed" ალამთან ერთად

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
ka: გამოიყენება cdrecord-ის "-immed" ალამთან ერთად.

en: Enable file preview
ka: ფაილის გადახედვის ჩართვა

en: Should brasero filter hidden files
ka: გაიფილტრება თუ არა დამალული ფაილები

en: Replace symbolic links by their targets
ka: სიმბმულების მათი სამიზნეებით შეცვლა

en: Should brasero filter broken symbolic links
ka: გაიფილტრება თუ არა გაფუჭებული სიმბმულები

en: The priority value for the plugin
ka: დამატების პრიორიტეტის მნიშვნელობა

en: Burning flags to be used
ka: ამოწვის ალმები

en: The speed to be used
ka: გამოყენებული სიჩქარე

en: Error while blanking.
ka: დაცარიელების შეცდომა.

en: Blank _Again
ka: _მეორედ დაცარიელება

en: Unknown error.
ka: უცნობი შეცდომა.

en: The disc was successfully blanked.
ka: დისკი წარმატებით დაცარიელდა.

en: The disc is ready for use.
ka: დისკი მზადაა გამოსაყენებლად.

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Blank
ka: _ცარიელი

en: _Fast blanking
ka: _სწრაფი დაცარიელება

en: Disc Blanking
ka: დისკის დაცარიელება

en: Burning CD/DVD
ka: CD/DVD-ის ამოწვა

en: The drive is busy
ka: წამყვანი დაკავებულია

en: Make sure another application is not using it
ka: დარწმუნდით, რომ მას სხვა აპლიკაცია არ იყენებს

en: "%s" cannot be unlocked
ka: "%s"-ის განბლოკვა შეუძლებელია

en: No burner specified
ka: ამომწვავი მითითებული არაა

en: No source drive specified
ka: წყარო ამძრავი მითითებული არაა

en: Ongoing copying process
ka: მიმდინარეობს კოპირების პროცესი

en: The drive cannot be locked (%s)
ka: წამყვანის დაბლოკვა შეუძლებელია (%s)

en: The drive has no rewriting capabilities
ka: წამყვანს თავზე გადაწერის ფუნქცია არ გააჩნია

en: Ongoing blanking process
ka: მიმდინარეობს დაცარიელების პროცესი

en: The drive cannot burn
ka: ამ წაყვანს ამოწვა არ შეუძლია

en: Ongoing burning process
ka: მიმდინარეობს ამოწვის პროცესი

en: Ongoing checksumming operation
ka: მიმდინარეობს საკონტროლო ჯამის დათვლის პროცესი

en: Merging data is impossible with this disc
ka: დისკთან მონაცემების შერწყმა შეუძლებელია

en: Not enough space available on the disc
ka: დისკზე საკმარისი ადგილი არაა

note: Translators: %s is the name of a missing application
en: %s (application)
ka: %s (აპლიკაცია)

note: Translators: %s is the name of a missing library
en: %s (library)
ka: %s (ბიბლიოთეკა)

note: Translators: %s is the name of a missing GStreamer plugin
en: %s (GStreamer plugin)
ka: %s (Gstreamer-ის დამატება)

en: There is no track to burn
ka: ამოსაწვავი ტრეკი არ არსებობს

en: Only one track at a time can be checked
ka: დროის ერთი მონაკვეთში შეიძლება მხოლოდ ერთი ტრეკის შემოწმება

note: Translators: Error message saying no graft point * is specified. A graft point is the path (on the * disc) where a file from any source will be added * ("grafted")
en: An internal error occurred
ka: შიდა შეცდომა

en: Brasero notification
ka: Brasero-ის გაფრთხილება

note: Translators: This string is used in the title bar %s is the action currently performed
en: %s (%i%% Done)
ka: %s (%i%% მზადაა)

en: Creating Image
ka: ასლის შექმნა

en: Burning DVD
ka: DVD-ის ამოწვა

en: Copying DVD
ka: DVD-ის კოპირება

en: Burning CD
ka: CD-ის ამოწვა

en: Copying CD
ka: CD-ის კოპირება

en: Burning Disc
ka: დისკის ამოწვა

en: Copying Disc
ka: დისკის კოპირება

en: Creating image
ka: ასლის შექმნა

en: Simulation of video DVD burning
ka: Video DVD-ის ამოწვის სიმულაცია

en: Burning video DVD
ka: Video DVD-ის ამოწვა

en: Simulation of data DVD burning
ka: მონაცემების DVD-ის ამოწვის სიმულაცია

en: Burning data DVD
ka: მონაცემების DVD-ის ამოწვა

en: Simulation of image to DVD burning
ka: ასლის DVD-ზე ამოწვის სიმულაცია

en: Burning image to DVD
ka: ასლის DVD-ზე ამოწვა

en: Simulation of data DVD copying
ka: მონაცემების DVD-ის კოპირების სიმულაცია

en: Copying data DVD
ka: მონაცემების DVD-ის კოპირება

en: Simulation of (S)VCD burning
ka: მონაცემების (S)VCD-ის ამოწვის სიმულაცია

en: Burning (S)VCD
ka: მონაცემების (S)VCD-ის ამოწვა

en: Simulation of audio CD burning
ka: აუდიო CD-ის ამოწვის სიმულაცია

en: Burning audio CD
ka: აუდიო CD-ის ამოწვა

en: Simulation of data CD burning
ka: მონაცემების CD-ის ამოწვის სიმულაცია

en: Burning data CD
ka: მონაცემების CD-ის ამოწვა

en: Simulation of CD copying
ka: CD-ის კოპირების სიმულაცია

en: Simulation of image to CD burning
ka: ასლის CD-ზე ამოწვის სიმულაცია

en: Burning image to CD
ka: ასლის CD-ზე ამოწვა

en: Simulation of video disc burning
ka: ვიდეოდისკის ამოწვის სიმულაცია

en: Burning video disc
ka: ვიდეოდისკის ამოწვა

en: Simulation of data disc burning
ka: მონაცემების დისკის ამოწვის სიმულაცია

en: Burning data disc
ka: მონაცემების დისკის ამოწვა

en: Simulation of disc copying
ka: დისკის კოპირების სიმულაცია

en: Copying disc
ka: დისკის კოპირება

en: Simulation of image to disc burning
ka: ასლის დისკზე ამოწვის სიმულაცია

en: Burning image to disc
ka: ასლის დისკზე ამოწვა

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
ka: შეცვალეთ დისკი გადაწერადით, რომელზეც მონაცემებია.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
ka: შეცვალეთ დისკი მონაცემებიანით.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
ka: ჩადეთ გადაწერადი დისკი მონაცემებით.

en: Please insert a disc holding data.
ka: ჩადეთ დისკი მონაცემებით.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
ka: შეცვალეთ დისკი ჩაწერადი CD-ით მინიმუმ %i მიბ თავისუფალი ადგილით.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
ka: ჩადეთ ჩაწერადი CD-ით მინიმუმ %i მიბ თავისუფალი ადგილით.

en: Please insert a writable CD.
ka: ჩადეთ ჩაწერადი CD.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
ka: შეცვალეთ დისკი ჩაწერადი DVD-ით მინიმუმ %i მიბ თავისუფალი ადგილით.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
ka: შეცვალეთ დისკი ჩაწერადი DVD-ით.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
ka: ჩადეთ ჩაწერადი DVD-ით მინიმუმ %i მიბ თავისუფალი ადგილით.

en: Please insert a writable DVD.
ka: ჩადეთ ჩაწერადი DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
ka: შეცვალეთ დისკი ჩაწერადი CD ან DVD მინიმუმ %i მიბ თავისუფალი ადგილით.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
ka: შეცვალეთ დისკი ჩაწერადი CD ან DVD.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
ka: ჩადეთ ჩაწერადი DVD ან DVD მინიმუმ %i მიბ თავისუფალი ადგილით.

en: Please insert a writable CD or DVD.
ka: ჩადეთ ჩაწერადი DVD ან DVD.

note: Translators: %s is the name of a drive
en: "%s" is busy.
ka: "%s" დაკავებულია.

en: There is no disc in "%s".
ka: "%s"-ში დისკი არ დევს.

en: The disc in "%s" is not supported.
ka: "%s"-ში ჩადებული დისკი მხარდაუჭერელია.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
ka: "%s"-ში ჩადებული დისკი გადაწერადი არაა.

en: The disc in "%s" is empty.
ka: "%s"-ში ჩადებული დისკი ცარიელია.

en: The disc in "%s" is not writable.
ka: "%s"-ში ჩადებული დისკი ჩაწერადი არაა.

en: Not enough space available on the disc in "%s".
ka: "%s"-ზე საკმარისი ადგილი არაა.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
ka: საჭიროა ამძრავში "%s" მყოფი დისკის თავიდან ჩადება.

en: Please eject the disc and reload it.
ka: გამოიღეთ დისკი და თავიდან ჩადეთ ის.

en: _Keep Current Location
ka: _მიმდინარე მდებარეობის დატოვება

en: _Change Location
ka: _მდებარეობის შეცვლა

en: Location for Image File
ka: ასლის ფაილის მდებარეობა

en: Location for Temporary Files
ka: დროებითი ფაილების მდებარეობა

en: _Replace Disc
ka: _დისკის შეცვლა

en: Do you really want to blank the current disc?
ka: მართლა გნებავთ მიმდინარე დისკის გასუფთავება?

en: The disc in the drive holds data.
ka: ამძრავში ჩადებული დისკი მონაცემებს ჯერ კიდევ შეიცავს.

note: Translators: Blank is a verb here
en: _Blank Disc
ka: _დისკის დაცარიელება

en: _Import
ka: _შემოტანა

en: Only _Append
ka: მხოლოდ ბოლოში _მიწერა

en: _Continue
ka: _გაგრძელება

en: C_ontinue
ka: _გაგრძელება

en: The simulation was successful.
ka: სიმულაცია წარმატებულია.

en: Burn _Now
ka: ახლა ამოწვა

en: Save Current Session
ka: მიმდინარე სესიის შენახვა

en: An unknown error occurred.
ka: უცნობი შეცდომა.

en: Error while burning.
ka: ამოწვის შეცდომა.

en: _Save Log
ka: ჟურნალის შენახვა

en: Video DVD successfully burned
ka: ვიდეო DVD წარმატებით ამოიწვა

en: (S)VCD successfully burned
ka: (S)VCD წარმატებით ამოიწვა

en: Audio CD successfully burned
ka: აუდიო CD წარმატებით ამოიწვა

en: Image successfully created
ka: ასლი წარმატებით ამოიწვა

en: DVD successfully copied
ka: DVD წარმატებით დაკოპირდა

en: CD successfully copied
ka: CD წარმატებით დაკოპირდა

en: Image of DVD successfully created
ka: DVD-ის ასლი წარმატებით შეიქმნა

en: Image of CD successfully created
ka: CD-ის ასლი წარმატებით შეიქმნა

en: Image successfully burned to DVD
ka: ასლი წარმატებით ამოიწვა DVD-ზე

en: Image successfully burned to CD
ka: ასლი წარმატებით ამოიწვა CD-ზე

en: Data DVD successfully burned
ka: მონაცემების DVD წარმატებით ამოიწვა

en: Data CD successfully burned
ka: მონაცემების CD წარმატებით ამოიწვა

en: Create Co_ver
ka: _ყდის შექმნა

en: There are some files left to burn
ka: რამდენიმე ფაილი ამომწვარი არაა

en: There are some more videos left to burn
ka: რამდენიმე ვიდეო ამომწვარი არაა

en: There are some more songs left to burn
ka: რამდენიმე სიმღერა ჯერ ამომწვარი არაა

en: Do you really want to quit?
ka: მართლა გნებავთ გასვლა?

en: Interrupting the process may make disc unusable.
ka: პროცესის შეწყვეტამ შეიძლება დისკი გამოუსადეგარი გახადოს.

en: C_ontinue Burning
ka: _ამოწვის გაგრძელება

en: _Cancel Burning
ka: ამოწვის _გაუქმება

en: Create _Image
ka: ასლის _შექმნა

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Copy
ka: _ასლი

en: Make _Several Copies
ka: რამდენიმე _ასლის შექმნა

note: Translators: This is a verb, an action
en: _Burn
ka: _ამოწვა

en: Burn _Several Copies
ka: რამდენიმე _ასლის ამოწვა

en: _Burn Several Discs
ka: _რამდენიმე დისკის ამოწვა

en: Please add files.
ka: დაამატეთ ფალები.

en: Please add songs.
ka: დაამატეთ სიმღერები.

en: Please add videos.
ka: დაამატეთ ვიდეოები.

en: Please select a disc image.
ka: აირჩიეთ დისკის ასლი.

[ctx: disc]
note: Translators: this is a disc image not a picture Translators: this is a disc image, not a picture
en: Please select another image.
ka: აირჩიეთ სხვა ასლი.

en: _Overburn
ka: _დაშვებულზე მეტის ჩაწერა

en: Select a disc to write to
ka: აირჩიეთ ჩასაწერი დისკი

en: Disc Burning Setup
ka: დისკის ამოწვის მორგება

en: Video Options
ka: ვიდეოს მორგება

en: Burn as _File
ka: ფაილად ამოწვა

en: Burn _Contents…
ka: _შემცველობის ამოწვა…

en: Image Burning Setup
ka: ასლის ამოწვის მორგება

note: pack everything
en: Select a disc image to write
ka: აირჩიეთ ჩასაწერი დისკის ასლი

en: Copy CD/DVD
ka: CD/DVD-ის კოპირება

en: Select disc to copy
ka: აირჩიეთ დასაკოპირებელი დისკი

en: Unknown song
ka: უცნობი სიმღერა

note: Reminder: if this string happens to be used * somewhere else in brasero we'll need a * context with C_() macro Translators: %s is the name of the artist. * This text is the one written on the cover of a disc. * Before it there is the name of the song. * I had to break it because it is in a GtkTextBu
en: by %s
ka: %s-სგან

en: "%s" cannot be read
ka: %s: წაკითხვა შეუძლებელია

en: SVCD image
ka: SVCD ასლი

en: VCD image
ka: VCD ასლი

en: Video DVD image
ka: Video DVD ასლი

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: not enough free space
ka: %s: დისკზე საკმარისი თავისუფალი ადგილი არაა

note: NOTE for translators: the first %s is the medium name, the second %s * is its available free space. "Free" here is the free space available.
en: %s: %s of free space
ka: %s: %s თავისუფალი ადგილიდან

note: Translators: the first %s is the path of the directory where brasero * will store its temporary files; the second one is the size available
en: %s: %s free
ka: %s: %s თავისუფალია

en: Impossible to retrieve speeds
ka: სიჩქარეების მიღების შეცდმა

en: Maximum speed
ka: მაქსიმალური სიჩქარე

en: Burning speed
ka: ამოწვის სიჩქარე

en: _Simulate before burning
ka: ამოწვამდე სიმულაცია

en: Options
ka: გამართვა

en: Temporary files
ka: დროებითი ფაილები

en: Hidden file
ka: დამალული ფაილები

en: Unreadable file
ka: წაუკითხვადი ფაილი

en: Broken symbolic link
ka: გაფუჭებული სიმბმული

en: Recursive symbolic link
ka: რეკურსიული სიმბმული

en: Disc image type:
ka: დისკის ასლის ტიპი:

en: Autodetect
ka: ავტოამოცნობა

en: ISO9660 image
ka: ISO9660 ასლი

en: Readcd/Readom image
ka: Readcd/Readom ასლი

en: Cue image
ka: Cue ასლი

en: Cdrdao image
ka: Cdrdao ასლი

en: Properties of %s
ka: %s-ის თვისებები

en: _Keep Current Extension
ka: _მიმდინარე გადართოების დატოვება

en: Change _Extension
ka: გაფართოების შეცვლა

en: Configure recording options
ka: ჩაწერის პარამეტრების მორგება

note: Translators: first %02i is hours, the second one is minutes and the * third one is seconds.
en: Total time: %02i:%02i:%02i
ka: სრული დრო: %02i:%02i:%02i

en: Average drive speed:
ka: ამძრავის საშუალო სიჩქარე:

note: Translators: first %02i is hours, the second one is minutes * and the third one is seconds.
en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
ka: დაახლოებითი დარჩენილი დრო: %02i:%02i:%02i

en: %i MiB of %i MiB
ka: %i მიბ %i მიბ-დან

en: Estimated drive speed:
ka: ამძრავის დაახლოებითი სიჩქარე:

note: Translators: %s is a path
en: "%s": loading
ka: "%s": ჩატვირთვა

note: Translators: %s is a path and image refers to a disc image
en: "%s": unknown disc image type
ka: "%s": დისკის ასლის უცნობი ტიპი

note: This is hackish and meant to avoid ellipsization to make the * label too small. Translators: this is a disc image
en: Click here to select a disc _image
ka: აირჩიეთ ჩასაწერი დისკის ასლი

en: Select Disc Image
ka: აირჩიეთ დისკის ასლი

en: All files
ka: ყველა ფაილი

[ctx: disc]
note: Translators: this a disc image here
en: Image files
ka: ასლის ფალები

en: Image type:
ka: ასლის ტიპი:

en: Estimated size: %s
ka: დაახლოებითი ზომა: %s

en: Ne_ver Add Such File
ka: არასდროს დაამატო ასეთი ფაილი

en: Al_ways Add Such File
ka: ყოველთვის დაამატე ასეთი ფაილი

en: _Disable Full Windows Compatibility
ka: მთელ ეკრანზე გაშლის თავსებადობის გამორთვა

en: _Rename for Full Windows Compatibility
ka: მთელ ეკრანზე გაშლის თავსებადობისთვის გადარქმევა

en: Size Estimation
ka: ზომის განსაზღვრა

en: Check _Again
ka: კიდევ შემოწმება

en: The file integrity check could not be performed.
ka: ფაილის მთლიანობის შემოწმება შეუძლებელია.

en: An unknown error occurred
ka: უცნობი შეცდომა

en: The file integrity check was performed successfully.
ka: ფაილის მთლიანობის შემოწმება წარმატებით დასრულდა.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
ka: როგორც ჩანს, ფაილები დისკზე დაზიანებული არაა

en: The following files appear to be corrupted:
ka: როგორც ჩანს, შემდეგი ფაილები დაზიანებულია:

en: Corrupted Files
ka: დაზიანებული ფაილები

en: Downloading MD5 file
ka: MD5 ფაილის გადმოწერა

en: "%s" is not a valid URI
ka: "%s" სწორ URI-ის არ წარმოადგენს

en: No MD5 file was given.
ka: MD5 ფაილი გადაცემული არაა.

en: Use an _MD5 file to check the disc
ka: დისკის შესამოწმებლად MD5 ფაილის გამოყენება

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
ka: გარე .md5 ფაილის გამოყენება, რომელიც ფაილის საკონტროლო ჯამს ინახავს

en: Open an MD5 file
ka: MD5 ფაილის გახსნა

en: _Check
ka: _შემოწმება

en: Disc Checking
ka: დისკის შემოწმება

en: The operation cannot be performed.
ka: ოპერაციის შესრულება შეუძლებელია.

en: The disc is not supported
ka: დისკი მხარდაუჭერელია

en: The drive is empty
ka: ამძრავი ცარიელია

en: Select a disc
ka: აირჩიეთ დისკი

en: Progress
ka: მიმდინარეობა

en: (loading…)
ka: (ჩატვირთვა...)

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Disc file
ka: დისკის ფაილი

en: %d item | %d items
ka[0]: %d ელემენტი

en: New folder
ka: ახალი საქაღალდე

en: New folder %i
ka: ახალი საქაღალდე %i

en: Analysing files
ka: ფაილების ანალიზი

en: "%s" is a recursive symbolic link.
ka: "%s" რეკურსიული სიმბმულია.

note: Translators: %s is the path of a drive
en: "%s" cannot be found.
ka: "%s" ნაპოვნი არაა.

en: Retrieving image format and size
ka: ასლის ფორმატისა და ზომის მიღება

note: Translators: This is a disc image
en: The format of the disc image could not be identified
ka: დისკის ასლის ფორმატის გამოცნობის შეცდომა

en: Please set it manually
ka: ხელით დააყენეთ

note: Translators: %s is the name of the file that has just been deleted
en: "%s" was removed from the file system.
ka: "%s" წაიშალა სისტემიდან.

en: Directories cannot be added to video or audio discs
ka: ვიდეო და აუდიო დისკებზე საქაღალდეებს ვერ დაამატებთ

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
ka: ვიდეო და აუდიო დისკებზე დასაკრავ სიებს ვერ დაამატებთ

note: Translators: %s is the name of the file
en: "%s" is not suitable for audio or video media
ka: "%s" არ შეესაბამება აუდიო და ვიდეო მედიას

en: Analysing video files
ka: ვიდეო ფაილების ანალიზი

en: Video format:
ka: ვიდეო ფორმატი:

en: Format used mostly on the North American continent
ka: ეს ფორმატი უმეტესად ჩრდილო ამერიკაში გამოიყენება

en: Format used mostly in Europe
ka: ეს ფორმატი უმეტესად ევროპაში გამოიყენება

en: Native _format
ka: საკუთარი _ფორმატი

en: Aspect ratio:
ka: თანაფარდობა:

note: Video options for (S)VCD
en: VCD type:
ka: VCD-ის ტიპი:

en: Create an SVCD
ka: SVCD-ის შექმნა

en: Create a VCD
ka: VCD-ის შექმნა

en: Directory could not be created (%s)
ka: საქაღალდის შექმნა შეუძლებელია (%s)

en: Getting size
ka: ზომის გამოთვლა

en: Writing
ka: ჩაწერა

en: Blanking
ka: დაცარიელება

en: Creating checksum
ka: საკონტროლო რიცხვის შექმნა

en: Copying file
ka: ფაილის კოპირება

en: Analysing audio files
ka: აუდიო ფაილების ანალიზი

en: Transcoding song
ka: სიმღერის კოდირება

en: Preparing to write
ka: ჩასაწერად მომზადება

en: Writing leadin
ka: შესავლის ჩაწერა

en: Writing CD-Text information
ka: CD-Text ინფორმაციის ჩაწერა

en: Finalizing
ka: დასრულება

en: Writing leadout
ka: დასასრულის ჩაწერა

en: Starting to record
ka: ჩაწერის დასაწყისი

en: Success
ka: წარმატება

en: Ejecting medium
ka: მატარებლის გამოღება

en: Brasero media burning library
ka: Brasero-ის მედიის ამოწვის ბიბლიოთეკა

note: Translators: %s is the plugin name
en: "%s" did not behave properly
ka: "%s" არასწორად იქცევა

note: Translators: %s is the error returned by libburn Translators: the %s is the error message from errno
en: An internal error occurred (%s)
ka: შიდა შეცდომა (%s)

en: The file is not stored locally
ka: ფაილი ლოკალურად არ ინახება

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
ka: VIDEO_TS საქაღალდე არ არსებობს ან დაზიანებულია

note: Translators: This is a fake drive, a file, and means that * when we're writing, we're writing to a file and create an * image on the hard drive.
en: Image File
ka: ასლის ფაილი

en: File
ka: ფაილი

en: Writable Blu-ray disc
ka: ჩაწერადი Blu-ray დისკი

en: Rewritable Blu-ray disc
ka: გადაწერადი Blu-ray დისკი

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Blank %s in %s
ka: %s-ის გასუფთავება. ამძრავი: %s

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Audio and data %s in %s
ka: %s აუდიო და მონაცემები %s-ში

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Audio %s in %s
ka: აუდიო %s %s-ში

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: Data %s in %s
ka: მონაცემები %s %s-ში

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and the * second %s the name of the drive this disc is in.
en: %s in %s
ka: %s %s-ში

note: NOTE for translators, the first %s is the medium name
en: %s: empty
ka: %s ცარიელი

en: Searching for available discs
ka: ხელმისაწვდომი დისკების მოძიება

en: No disc available
ka: დისკები მიუწვდომელია

note: Translators: this is hour minute second like '2 h 14 min 25'
en: %s h %s min %s
ka: %s წთ %s წთ %s

note: Translators: this is hour minute like '2 h 14'
en: %s h %s
ka: %s წთ %s

note: Translators: %s is a duration expressed in minutes
en: %s min
ka: %s წუთი

note: Translators: the first %s is the number of minutes * and the second one is the number of seconds. * The whole string expresses a duration
en: %s:%s min
ka: %s:%s წთ

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type and Blank is an adjective.
en: Blank disc (%s)
ka: ცარიელი დისკი (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type.
en: Audio and data disc (%s)
ka: აუდიო და მონაცემების დისკი (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ . * The %s is the date
en: Audio disc (%s)
ka: აუდიო დისკი (%s)

note: NOTE for translators: the first %s is the disc type. NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_ otherwise it gets truncated. * The %s is the date
en: Data disc (%s)
ka: მონაცემების დისკი (%s)

en: Unknown error
ka: უცნობი შეცდომა

en: Size mismatch
ka: ზომა არ ემთხვევა

en: Type mismatch
ka: ტიპი არ ემთხვევა

en: Bad argument
ka: არასწორი არგუმენტი

en: Outrange address
ka: მისამართი დიაპაზონს გარეთაა

en: Invalid address
ka: არასწორი მისამართი

en: Invalid command
ka: არასწორი ბრძანება

en: Invalid parameter in command
ka: ბრძანების არასწორი პარამეტრი

en: Invalid field in command
ka: ბრძანების არასწორი ველი

en: The device timed out
ka: მოწყობილობასთან კავშირის ვადა გავიდა

en: Key not established
ka: ღილაკი დაყენებული არაა

en: Invalid track mode
ka: ტრეკის არასწორი რეჟიმი

en: _Hide changes
ka: _ცვლილებების დამალვა

en: _Show changes
ka: ცვლილებების _ჩვენება

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Images
ka: ასლები

en: _Color
ka: _ფერი

en: Solid color
ka: მუქი ფერი

en: Horizontal gradient
ka: ჰორიზონტალური გრადაცია

en: Vertical gradient
ka: ვერტიკალური გრადაცია

note: second part Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: _Image
ka: _ასლი

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image path:
ka: გამოსახულების ბილიკი:

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Choose an image
ka: აირჩიეთ გამოსახულება

note: Translators: This is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image style:
ka: გამოსახულების სტილი:

en: Centered
ka: შუაზე გასწორებული

en: Tiled
ka: გადახურული

en: Scaled
ka: გადიდებული

en: Background Properties
ka: ფონის თვისებები

en: Print
ka: ბეჭდვა

en: Bac_kground Properties
ka: ფონის თვისებები

en: Background properties
ka: ფონის თვისებები

en: Align right
ka: მარჯვნივ სწორება

en: Center
ka: ცენტრი

en: Align left
ka: მარცხნვ სწორება

en: Underline
ka: ხაზგასმული

en: Italic
ka: დახრილი

en: Bold
ka: მუქი

en: Font family and size
ka: ფონტის ოჯახი და ზომა

en: _Text Color
ka: _ტექსტის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Cover Editor
ka: ყდის რედაქტორი

en: Set Bac_kground Properties
ka: ფონის თვისებების დაყენება

en: SIDES
ka: მხარეები

en: BACK COVER
ka: უკანა ყდა

en: FRONT COVER
ka: წინა ყდა

note: Translators: This is an image, * a picture, not a "Disc Image"
en: The image could not be loaded.
ka: გამოსახულების ჩატვირთვა შეუძლებელია.

note: Translators: %s is the name of the object (as in * GObject) from the Gstreamer library that could * not be created
en: %s element could not be created
ka: ელემენტის შექმნა შეუძლებელია: %s

en: Pick a Color
ka: ფერის არჩევა

en: CD/DVD Creator
ka: CD/DVD-ების შემქმნელი

en: Create CDs and DVDs
ka: CD/DVD-ების შექმნა

en: Medium Icon
ka: საშუალო ხატულა

[ctx: picture]
note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Image files
ka: ასლის ფაილები

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: CD/DVD Creator Folder
ka: CD/DVD-ების შემქმნელის საქაღალდე

en: Disc Name:
ka: დისკის სახელი:

en: Write to Disc
ka: დისკზე ჩაწერა

en: Write contents to a CD or DVD
ka: შემცველობის CD/DVD-ზე ჩაწერა

en: Copy Disc
ka: დისკის კოპირება

en: _Write to Disc…
ka: _დისკზე ჩაწერა…

en: Write disc image to a CD or DVD
ka: გამოსახულების CD/DVD-ზე ჩაწერა

en: _Copy Disc…
ka: _დისკის კოპირება…

en: Create a copy of this CD or DVD
ka: CD/DVD-ის კოპირება

en: _Blank Disc…
ka: _დისკის დაცარიელება…

en: Blank this CD or DVD
ka: CD/DVD-ის დაცარიელება

en: _Check Disc…
ka: დისკის _შემოწმება…

en: Data could not be read (%s)
ka: მონაცემების წაკითხვა შეუძლებელია (%s)

en: Data could not be written (%s)
ka: მონაცემების ჩაწერა შეუძლებელია (%s)

en: Generates .cue files from audio
ka: აუდიოდან .cue ფაილის გენერაცია

en: cdrdao burning suite
ka: ამოწვის პროგრამული კომპლექსი cdrdao

en: Copying audio track
ka: აუდიოტრეკის კოპირება

en: Copying data track
ka: მონაცემების ტრეკის კოპირება

en: Analysing track %02i
ka: ტრეკის ანალიზი: %02i

en: Converting toc file
ka: TOC ფაილად გარდაქმნა

en: Copies, burns and blanks CDs
ka: აკოპირებს, ამოწვავს და დააცარიელებს CD-ებს

en: cdrkit burning suite
ka: ამოწვის პროგრამული კომპლექსი cdrkit

en: Last session import failed
ka: შემოტანის ბოლო სესია წარუმატებლად დასრულდა

en: An image could not be created
ka: ასლის შექმნა შეუძლებელია

en: This version of genisoimage is not supported
ka: Genisoimage-ის ეს ვერსია მხარდაუჭერელია

en: Some files have invalid filenames
ka: ზოგიერთ ფაილს არასწორი სახელი გააჩნია

en: Unknown character encoding
ka: სიმბოლოების უცნობი კოდირება

en: There is no space left on the device
ka: მოწყობილობაზე ადგილი აღარ დარჩა

en: Creates disc images from a file selection
ka: მონიშნული ფაილებიდან დისკის ასლების შექმნა

en: Copies any disc to a disc image
ka: ნებისმიერი დისკის ასლში კოპირება

en: An error occurred while writing to disc
ka: შეცდომა დისკზე ჩაწერისას

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
ka: სისტემა ძალიან ნელია მითითებული სიჩქარით ამოსაწვავად. დაწიეთ სიჩქარე

note: Translators: %s is the number of the track
en: Writing track %s
ka: ტრეკის ჩაწერა: %s

en: Formatting disc
ka: დისკის ფორმატირება

en: Writing cue sheet
ka: Cue ცხრილის ჩაწერა

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
ka: ჩაწერამდე დისკის თავიდან ჩადებაას საჭირო

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
ka: აკოპირებს, ამოწვავს და დააცარიელებს CD და DVD-ებს

en: cdrtools burning suite
ka: ამოწვის პროგრამული კომპლექსი cdrotools

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: File Checksum
ka: ფაილის საკონტროლო რიცხვი

en: Creating file layout
ka: ფაილების განლაგების შექმნა

en: Retrieving DVD keys
ka: DVD-ის გასაღებების მიღება

en: Video DVD could not be opened
ka: ვიდეო DVD-ის გახსნა შეუძლებელია

en: Error while reading video DVD (%s)
ka: ვიდეო DVD-ის წაკითხვის შეცდომა (%s)

en: Copying video DVD
ka: ვიდეო DVD-ის კოპირება

en: Allow DAO use
ka: DAO-ის გამოყენების ნებართვა

en: growisofs burning suite
ka: ამოწვის პროგრამული კომპლექსი growisofs

en: Writing track %02i
ka: ტრეკის ჩაწერა: %02i

en: libburnia burning suite
ka: ამოწვის პროგრამული კომპლექსი libburnia

en: Volume could not be created
ka: ტომის შექმნის შეცდომა

en: Copying checksum file
ka: საკონტროლო ჯამის ფაილის კოპირება

en: Copying files locally
ka: ფაილების ლოკალურად კოპირება

note: Translators: this is the name of the plugin * which will be translated only when it needs * displaying.
en: File Downloader
ka: ფაილების გადმომწერი

en: Normalizing tracks
ka: ტრეკების ნორმალიზაცია

en: Normalization
ka: ნორმალიზაცია

en: _Project
ka: _პროექტი

en: _View
ka: ხ_ედი

en: _Edit
ka: _ჩასწორება

en: _Tools
ka: _ხელსაწყოები

en: _Help
ka: _დახმარება

en: P_lugins
ka: _დამატებები

en: Choose plugins for Brasero
ka: Brasero_ის დამატებები

en: E_ject
ka: _გამოტყორცნა

en: Eject a disc
ka: დისკის გამოღება

en: _Blank…
ka: _დაცარიელება…

en: Blank a disc
ka: დისკის დაცარიელება

en: _Check Integrity…
ka: _მთლიანობის შემოწმება…

en: Check data integrity of disc
ka: დისკის მთლიანობის შემოწმება

en: Quit Brasero
ka: Brasero-დან გასვლა

en: _Contents
ka: _შინაარსი

en: Display help
ka: დახმარების ჩვენება

en: About
ka: შესახებ

en: Disc Burner
ka: დისკების ამომმწვავი

en: Error while loading the project
ka: პროექტის ჩატვირთვის შეცდომა

en: Please add files to the project.
ka: პროექტში ფაილების ჩამატების შეცდომა.

en: The project is empty
ka: პროექტი ცარიელია

en: Menu
ka: მენიუ

en: Paste files
ka: ფაილების ჩასმა

en: I_nsert a Pause
ka: შეყო_ვნების ჩამატება

en: _Split Track…
ka: ტრე_კის დაყოფა…

en: Split the selected track
ka: მონიშნული ტრეკის დაყოფა

en: Pause
ka: შეჩერება

en: Split
ka: გაყოფა

en: Track
ka: ტრეკი

en: Title
ka: სათაური

en: Artist
ka: შემსრულებელი

en: Length
ka: ხანგრძლივობა

en: _Discard File
ka: _ფაილის მოცილება

en: _Add File
ka: _ფაილის დამატება

en: Search _Directory
ka: _საქაღალდის მოძებნა

en: "%s" could not be opened.
ka: "%s"-ის გახსნის შეცდომა.

en: Create _Regular Tracks
ka: ჩვეულებრივი ტრეკების შექმნა

en: Click here to burn all songs as regular tracks
ka: დააწკაპუნეთ ყველა სიმღერის, როგორც ჩვეულებრივი ტრეკის ჩაწერა

en: Create _DTS Tracks
ka: DTS ტრეკების შექმნა

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
ka: დააწკაპუნეთ ყველა დამაკმაყოფილებელი ტრეკის, როგორც DTS ტრეკის ჩასაწერად

en: Select one song only please.
ka: შეგიძლიათ მონიშნოთ მხოლოდ ერთი სიმღერა.

en: Impossible to split more than one song at a time
ka: ერთდროულად ერთზე მეტი სიმღერის დაყოფა შეუძლებელია

en: Open the specified project
ka: მითითებული პროექტის გახსნა

en: PROJECT
ka: პროექტი

en: Open the specified playlist as an audio project
ka: მითითებული დასაკრავი სიის, როგორც აუდიო პროექტის გახსნა

en: PLAYLIST
ka: დასაკრავი სია

en: Set the drive to be used for burning
ka: ამომწვავის მოწყობილობა

en: DEVICE PATH
ka: მოწყობილობის ბილიკი

en: Create an image file instead of burning
ka: ამოწვის მაგიერ ასლის ფაილის შექმნა

en: Copy a disc
ka: დისკის კოპირება

en: PATH TO DEVICE
ka: მოწყობილობის ბილიკი

en: Cover to use
ka: ყდა

en: PATH TO COVER
ka: ყდის ფაილი

en: PATH TO IMAGE
ka: ბილიკი ასლამდე

en: Open the blank disc dialog
ka: დისკის დაცარიელების ფანჯრის გახსნა

en: Open the check disc dialog
ka: დისკის შემოწმების ფანჯრის გახსნა

en: Burn the contents of the burn:// URI
ka: Burn:// URI-ის შემცველობის ამოწვა

en: Start burning immediately.
ka: ამოწვის ახლავე დაწყება.

note: Translators: %s is the path of drive
en: "%s" cannot write.
ka: "%s" ჩაწერა შეუძლებელია.

en: Wrong command line option.
ka: CLI-ის არასწორი პარამეტრი.

en: Incompatible command line options used.
ka: CLI-ის მითითებული პარამეტრები შეუთავსებელია.

en: Only one option can be given at a time
ka: დროის ერთი მონაკვეთში მხოლოდ ერთი პარამეტრის მითითება შეიძლება

en: R_ename…
ka: სახელის გადარქმევა…

en: Rename the selected file
ka: მონიშნული ფაილის გადარქმევა

en: New _Folder
ka: _ახალი საქაღალდე

en: Create a new empty folder
ka: ახალი ცარიელი საქაღალდის შექმნა

en: The session could not be imported.
ka: სესიის შემოტანა შეუძლებელია.

en: Discard the current modified project ?
ka: მოვაცილო შეცვლილი პროექტი?

en: _Discard
ka: _მოცილება

en: Discard the current modified project
ka: შეცვლილი პროექტის მოცილება

en: Burn as _Data
ka: მონაცემებად ამოწვა

en: Burn as _Image
ka: ასლად ამოწვა

en: It is a recursive symlink
ka: წარმოადგენს რეკურსიულ სიმბმულს

en: It does not exist at the specified location
ka: მითითებულ მდებარეობაზე არაა

note: Translators: %s is the name of the file
en: Do you want to replace "%s"?
ka: გნებავთ "%s"-ის შეცვლა?

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: Always K_eep
ka: ყოველთვის დატოვება

note: Translators: Keep means we're keeping the files that already existed * in the project. * Keep is a verb
en: _Keep
ka: დატოვება

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb Translators: this is a verb
en: _Replace
ka: _ჩანაცვლება

note: Translators: Replace means we're replacing the file that already * existed in the project with a new one with the same name. * Replace is a verb
en: Al_ways Replace
ka: ყოველთვის შეცვლა

note: Translators: %s is a string describing the type of medium and the * drive it is in. It's a tooltip.
en: Import %s
ka: %s-ის შემოტანა

note: Translators: %s is the name of the volume to import. It's a menu * entry and toolbar button (text added later).
en: I_mport %s
ka: %s-ის შემოტანა

note: Translators: This is a verb. It's a toolbar button.
en: I_mport
ka: შემოტანა

en: I_mport Session
ka: სესიის შემოტანა

en: Click here to import its contents
ka: შემცველობის შემოტანა

en: Please wait while the project is loading.
ka: მიმდინარეობს პროექტის ჩატვირთვა.

en: _Cancel Loading
ka: ჩატვირთვის გაუქმება

en: Cancel loading current project
ka: მიმდინარე პროექტის ჩატვირთვის გაუქმება

en: File Renaming
ka: ფაილის სახელის გადარქმევა

en: _Rename
ka: _გადარქმევა

en: Renaming mode
ka: გადარქმევის რეჟიმი

en: Files
ka: ფაილები

en: Size
ka: ზომა

en: Description
ka: აღწერა

en: Space
ka: გამოტოვება

en: The disc in "%s" cannot be ejected
ka: დისკის, რომელიც %s-ში დევს, გამოღება შეუძელებელია

en: _Eject
ka: _გამოღება

en: Eject Disc
ka: დისკის გამოღება

en: Audio files
ka: აუდიო ფაილები

en: Movies
ka: ფილმები

en: No file filtered
ka: ფაილები არ იფილტრება

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
ka[0]: გაფილტრული ფაილების სიის დამალვა (%d ფაილი)

en: Filter Options
ka: ფილტრის მორგება

en: Type
ka: ტიპი

en: _Restore
ka: აღ_დგენა

en: Restore the selected files
ka: მონიშნული ფაილების აღდგენა

en: _Options…
ka: მორგება…

en: Set the options for file filtering
ka: ფილტრის პარამეტრების მორგება

note: filter hidden files
en: Filter _hidden files
ka: დამალული ფაილების გაფილტვრა

note: replace symlink
en: Re_place symbolic links
ka: სიმბმულების ჩანაცვლება

note: filter broken symlink button
en: Filter _broken symbolic links
ka: გაფუჭებული სიმბმულების ჩვენება

en: Filtering options
ka: ფილტრის მორგება

en: P_review
ka: გადახედვა

note: Translators: this is an image, a picture, not a "Disc Image"
en: Display video, audio and image preview
ka: ვიდეო/აუდიო/გამოსახულებების გადახვედვის ჩვენება

en: _Show Side Panel
ka: გვერდითი _პანელის ჩვენება

en: _Horizontal Layout
ka: ჰორიზონტალური განლაგება

en: Set a horizontal layout
ka: ჰორიზონტალური განლაგების დაყენება

en: _Vertical Layout
ka: ვერტიკალური განლაგება

en: Set a vertical layout
ka: ვერტიკალური განლაგების დაყენება

en: Click to close the side pane
ka: წკაპი გვერდითი პანელის დასახურად

en: Remove silences
ka: სიჩუმის მოცილება

en: Song titles
ka: სიმღერების სახელები

en: Additional song information
ka: სიმღერის დამატებითი ინფორმაცია

en: Artist:
ka: შემსრულებელი:

en: Composer:
ka: კომპოზიტორი:

en: Pause length:
ka: პაუზის სიგრძე:

en: Song Information
ka: სიმღერის ინფორმაცია

en: %i × %i pixels
ka: %i × %i პიქსელი

note: No Preview view
en: No preview
ka: გადახედვის გარეშე

en: Error parsing playlist "%s".
ka: დასაკრავი სიის (%s) დამუშავების შეცდომა.

note: Translators: %d is the number of songs
en: %d song | %d songs
ka[0]: %d სიმღერა

en: Select Playlist
ka: აირჩიეთ დასაკრავი სია

en: Playlists
ka: დასაკრავი სიები

en: Number of Songs
ka: სიმღერების რაოდენობა

en: Genre
ka: ჟანრი

en: Plugin
ka: დამატება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Copyright %s
ka: საავტ. უფლებები: %s

en: _About
ka: _შესახებ

en: C_onfigure
ka: მ_ორგება

en: A_ctivate
ka: _აქტივაცია

en: Ac_tivate All
ka: _ყველას აქტივაცია

en: _Deactivate All
ka: ყველას _დეაქტივაცია

note: Use the translated name for the plugin.
en: Options for plugin %s
ka: დამატების (%s) პარამეტრები

en: Brasero Plugins
ka: Brasero_ის დამატებები

en: Save current project
ka: მიმდინარე პროექტის შენახვა

en: Save _As…
ka: _შენახვა, როგორც…

en: _Add Files
ka: _ფაილების დამატება

en: Add files to the project
ka: პროექტში ფაილების ჩამატება

en: _Remove Files
ka: ფაილების _წაშლა

note: Translators: "empty" is a verb here
en: E_mpty Project
ka: პროექტის _გასუფთავება

en: Remove all files from the project
ka: პროექტიდან ყველა ფაილის წაშლა

en: _Burn…
ka: _ამოწვა…

en: Burn the disc
ka: დისკის ამოწვა

en: Please add songs to the project.
ka: პროექტში საჭიროა სიმღერების დამატება.

en: _Discard Changes
ka: _ცვლილებების გაუქმება

en: _Discard File Selection
ka: ფაილების მონიშვნის მოცლება

en: _Keep File Selection
ka: ფაილების მონიშვნის დატოვება

en: _Discard Project
ka: პროექტის გადაგდება

en: Select Files
ka: მონიშნეთ ფაილები

en: _Save
ka: შ_ენახვა

en: _Add
ka: დ_ამატება

en: _Remove
ka: _წაშლა

note: Translators: %s is the name of the project
en: Brasero — %s (Data Disc)
ka: Brasero — %s (მონაცემების დისკი)

note: Translators: %s is the name of the project
en: Brasero — %s (Audio Disc)
ka: Brasero — %s (აუდიო დისკი)

note: Translators: %s is the name of the project
en: Brasero — %s (Video Disc)
ka: Brasero — %s (ვიდეო დისკი)

en: _Cover Editor
ka: _ყდის რედაქტორი

en: _New Project
ka: ახალი პროექტი

en: Create a new project
ka: ახალი პროექტის შექმნა

en: _Empty Project
ka: ცარიელი პროექტი

en: New _Audio Project
ka: ახალი აუდიო პროექტი

en: New _Data Project
ka: ახალი მონაცემების პროექტი

en: New _Video Project
ka: ახალი ვიდეო პროექტი

en: Copy _Disc…
ka: _დისკის კოპირება…

en: _Burn Image…
ka: _ასლის ამოწვა…

en: _Open…
ka: გახსნა…

en: Open a project
ka: პროექტის გახსნა

note: Translators: the %s is a string representing the total size * of the file selection
en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
ka[0]: %d ფაილი მონიშნულია (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
ka[0]: %d ფაილი მხარდაჭერილია (%s)

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
ka[0]: %d ფაილის დამატება შესაძლებელია (%s)

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
ka[0]: ფაილების დამატება შეუძლებელია (%i მონიშნული ფაილი)

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
ka[0]: ფაილები მხარდაუჭერელია (%i მონიშნული ფაილი)

en: No file selected
ka: ფაილი არჩეული არაა

en: Open Project
ka: პროექტის გახსნა

en: _New
ka: _ახალი

en: _Open
ka: _გახსნა

en: Browse the file system
ka: ფაილურ სისტემაში ძებნა

en: Display playlists and their contents
ka: დასაკრავი სიებისა და მათი შემცველობის ჩვენება

[ctx: picture]
note: Translators: this is a picture not * a disc image
en: Please select another image.
ka: აირჩიეთ სხვა ასლი.

note: NOTE to translators: the final string must not be over * 32 _bytes_. * The %s is the date
en: Video disc (%s)
ka: ვიდეო დისკი (%s)

en: Error while loading the project.
ka: პროექტის ჩატვირთვის შეცდომა.

en: The project could not be opened
ka: პროექტის გახსნა შეუძლებელია

en: The file is empty
ka: ფაილი ცარიელია

en: It does not seem to be a valid Brasero project
ka: ეს არ ჰგავს Brasero-ის სწორ პროექტს

en: Audi_o project
ka: აუდიო _პროექტი

en: Create a traditional audio CD
ka: ტრადიციული აუდიო CD-ის შექმნა

en: D_ata project
ka: _მონაცემების პროექტი

en: Create a data CD/DVD
ka: მონაცემების CD/DVD-ის შექმნა

en: _Video project
ka: _ვიდეო პროექტი

en: Create a video DVD or an SVCD
ka: ვიდეო DVD-ის ან SVCD-ის შექმნა

en: Disc _copy
ka: დისკის _კოპირება

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
ka: CD/DVD-ის 1:1 კოპიოს შექმნა

en: Burn _image
ka: _გამოსახულების ამოწვა

en: Last _Unsaved Project
ka: ბოლო _შეუნახავი პროექტი

en: No recently used project
ka: ახლახანს გამოყენებული პროექტების გარეშე

en: Create a new project:
ka: ახალი პროექტის შექმნა:

en: Recent projects:
ka: ახლახანს გახსნილი პროექტები:

en: Insert text
ka: ტექსტის ჩასმა

en: Delete text
ka: ტექსტის წაშლა

en: Substitute text
ka: ტექსტის ჩანაცვლება

note: Translators: This is a verb. This is completed later
en: Insert
ka: ჩამატება

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the beginning".
en: at the beginning
ka: დასაწყისში

note: Translators: This finishes previous action "Insert". It goes like * this: "Insert" [Entry] "at the end".
en: at the end
ka: ბოლოში

en: Delete every occurrence of
ka: წაიშლება მითითებული სტრიქონის ყველა გამოვლენა

note: Reminder: if this string happens to be used somewhere else in brasero * we'll need a context with C_() macro Translators: this goes with above verb to say "_Replace" [Entry] * "with" [Entry].
en: with
ka: -ით

en: Rename to
ka: გადარქმევა

en: No file
ka: ფაილის გარეშე

en: Start and stop playing
ka: დაკვრის დაწყება და გაჩერება

en: Title:
ka: სათაური:

en: Song start:
ka: სიმღერის დასაწყისი:

en: Song end:
ka: სიმღერის დასასრული:

en: Track length:
ka: ტრეკის სიგრძე:

en: _Split
ka: _დაყოფა

en: _Don't split
ka: არ დაყო

en: Re_move All
ka: _ყველას წაშლა

en: Split Track
ka: ტრე_კის დაყოფა

en: M_ethod:
ka: მეთოდი:

en: Split track manually
ka: ტრეკის ხელით დაყოფა

en: Split track in parts with a fixed length
ka: ტრეკის განსაზღვრული სიგრძით დაყოფა

en: Split track in a fixed number of parts
ka: ტრეკის განსაზღვრული რაოდენობის ნაწილად დაყოფა

en: Add a splitting point
ka: დაამატეთ გაყოფის წერტილი

note: Translators: this goes with the previous (= "Split track every")
en: seconds
ka: წამი

note: Translators: this goes with the previous (= "Split this track in")
en: parts
ka: ნაწილად

en: Start
ka: დაწყება

en: Mer_ge
ka: _შერწყმა

en: Hours
ka: საათი

en: Minutes
ka: წუთი

en: Seconds
ka: წამი
