brz - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Write log to this file.
ja: このファイルにログを書き込む

en: Pushed up to revision %d.
ja: リビジョン%dまでプッシュしました。

en: %d tag updated. | %d tags updated.
ja[0]: %d 個のタグを更新しました

en: No new revisions or tags to push.
ja: プッシュする新しいリビジョンやタグはありません。

en: No new revisions to push.
ja: プッシュする新しいリビジョンはありません。

en: found error:%s
ja: 検出されたエラー: %s
