brisk-menu - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: All Items
cs: Všechny Položky

en: All
cs: Všechno

en: Applications
cs: Aplikace

en: Favourites
cs: Oblíbené

en: Unpin from favourites menu
cs: Odepnout z nabídky oblíbených položek

en: Pin to favourites menu
cs: Připnout do nabídky oblíbených položek

en: Unpin from desktop
cs: Odepnout z plocha

en: Pin to desktop
cs: Připnout do plocha

en: Classic
cs: Klasik

note: Translators: This is the text shown in the "search box" with no content
en: Type to search
cs: Zadejte text hledat

note: Translators: This message is shown when the search results are empty
en: Sorry, no items found
cs: Promiňte, žádné položek nebyly nalezeny
