budgie-control-center 1.2.0 - en to cs translation catalogue (1549 entries)

en: Two Sided
cs: Oboustranně

en: Paper Type
cs: Typ papíru

en: Paper Source
cs: Zdroj papíru

en: Output Tray
cs: Výstupní zásobník

[ctx: printing option]
en: Resolution
cs: Rozlišení

en: GhostScript pre-filtering
cs: Předfiltrování GhostScript

note: Translators: This option sets number of pages printed on one sheet
en: Pages per side
cs: Stránek na stranu papíru

note: Translators: This option sets whether to print on both sides of paper
en: Two-sided
cs: Oboustrannost

note: Translators: This option sets orientation of print (portrait, landscape...)
en: Orientation
cs: Orientace

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "General" tab contains general printer options
en: General
cs: Obecné

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Page Setup" tab contains settings related to pages (page size, paper source, etc.)
en: Page Setup
cs: Vzhled strany

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Installable Options" tab contains settings of presence of installed options (amount of RAM, duplex unit, etc.)
en: Installable Options
cs: Volitelné doplňky

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Job" tab contains settings for jobs
en: Job
cs: Úloha

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Image Quality" tab contains settings for quality of output print (e.g. resolution)
en: Image Quality
cs: Kvalita obrazu

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Color" tab contains color settings (e.g. color printing)
en: Color
cs: Barevnost

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Finishing" tab contains finishing settings (e.g. booklet printing)
en: Finishing
cs: Dokončení

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Advanced" tab contains all others settings
en: Advanced
cs: Pokročilé

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page Translators: This button triggers the printing of a test page.
en: Test Page
cs: Testovací stránka

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page
en: Test page
cs: Testovací stránka

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: No Active Jobs
cs: Nejsou žádné aktivní úlohy

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: %u Job | %u Jobs
cs[0]: %u úloha
cs[1]: %u úlohy
cs[2]: %u úloh
cs[3]: %u úloh

note: Translators: Name of job which makes printer to clean its heads
en: Clean print heads
cs: Čištění tiskových hlav

note: Translators: The printer is low on toner
en: Low on toner
cs: Dochází toner

note: Translators: The printer has no toner left
en: Out of toner
cs: Došel toner

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Low on developer
cs: Životnost vývojové jednotka se blíží ke konci

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Out of developer
cs: Opotřebená vývojová jednotka

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Low on a marker supply
cs: Životnost zásobníku se blíží ke konci

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Out of a marker supply
cs: Opotřebený zásobník

note: Translators: One or more covers on the printer are open
en: Open cover
cs: Otevřen kryt

note: Translators: One or more doors on the printer are open
en: Open door
cs: Otevřena dvířka

note: Translators: At least one input tray is low on media
en: Low on paper
cs: Dochází papír

note: Translators: At least one input tray is empty
en: Out of paper
cs: Došel papír

[ctx: printer state]
note: Translators: The printer is offline
en: Offline
cs: Off-line

[ctx: printer state]
note: Translators: Someone has stopped the Printer Translators: Printer's state (no jobs can be processed)
en: Stopped
cs: Zastaveno

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is almost full
en: Waste receptacle almost full
cs: Odpadní nádobka je téměř plná

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is full
en: Waste receptacle full
cs: Odpadní nádobka je plná

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is near end of life
cs: Životnost optického válce se blíží ke konci

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is no longer functioning
cs: Optický válec není nadále funkční

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (can start new job without waiting)
en: Ready
cs: Připraveno

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (printer is ready but doesn't accept new jobs)
en: Does not accept jobs
cs: Nepřijímá úlohy

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (jobs are processing)
en: Processing
cs: Zpracovává se

note: Translators: Name of column showing printer manufacturers
en: Manufacturer
cs: Výrobce

note: Translators: Name of column showing printer drivers
en: Driver
cs: Ovladač

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: One Sided
cs: Jednostranně

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Long Edge (Standard)
cs: Delší okraj (standardní)

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Short Edge (Flip)
cs: Kratší okraj (obráceno)

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Portrait
cs: Na výšku

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Landscape
cs: Na šířku

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse landscape
cs: Obráceně na šířku

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse portrait
cs: Obráceně na výšku

note: Translators: %s is the printer name
en: Printer “%s” has been deleted
cs: Tiskárna „%s“ byla odebrána

note: Translators: Addition of the new printer failed.
en: Failed to add new printer.
cs: Selhalo přidání nové tiskárny.

note: Translators: The XML file containing user interface can not be loaded
en: Could not load ui: %s
cs: Nelze načíst uživatelské rozhraní: %s

en: Unlock to Add Printers and Change Settings
cs: Odemkněte, abyste mohli přidávat tiskárny a měnit nastavení

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is waiting to be printed)
en: Pending
cs: Čeká

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is held for printing)
en: Paused
cs: Pozastaveno

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job needs authentication to proceed further)
en: Authentication required
cs: Požadováno ověření

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is currently printing)
en: Processing
cs: Zpracovává se

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been stopped)
en: Stopped
cs: Zastaveno

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been canceled)
en: Canceled
cs: Zrušeno

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has aborted due to error)
en: Aborted
cs: Přerušeno

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has completed successfully)
en: Completed
cs: Dokončeno

note: Translators: The found device is a JetDirect printer
en: JetDirect Printer
cs: Tiskárna JetDirect

note: Translators: The found device is a Line Printer Daemon printer
en: LPD Printer
cs: Tiskárna LPD

note: Translators: This is the title of the dialog. %s is the printer name.
en: %s Details
cs: Podrobnosti o tiskárně %s

en: No suitable driver found
cs: Nenalezen vyhovující ovladač

en: Select PPD File
cs: Vyberte soubor PPD

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Open
cs: _Otevřít

en: PostScript Printer Description files (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)
cs: Soubory popisu tiskárny PostScript (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)

note: Translators: this is an option of "Paper Source"
en: Auto Select
cs: Vybrat automaticky

note: Translators: this is an option of "Paper Source" Translators: this is an option of "Resolution"
en: Printer Default
cs: Výchozí nastavení tiskárny

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Embed GhostScript fonts only
cs: Zahrnout pouze písma GhostScript

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 1
cs: Převést na PostScript úrovně 1

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 2
cs: Převést na PostScript úrovně 2

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: No pre-filtering
cs: Bez předfiltrování

note: Translators: This is the title presented at top of the dialog.
en: Add Printer
cs: Přidat tiskárnu

en: Unlock Print Server
cs: Odemknout tiskový server

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Unlock %s.
cs: Odemknout server %s

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Enter username and password to view printers on %s.
cs: Chcete-li vidět tiskárny ze serveru %s, zadejte uživatelské jméno a heslo.

en: Searching for Printers
cs: Vyhledávají se tiskárny

note: Translators: The found device is a printer connected via serial port
en: Serial Port
cs: Sériový port

note: Translators: The found device is a printer connected via parallel port
en: Parallel Port
cs: Paralelní port

note: Translators: Location of found network printer (e.g. Kitchen, Reception)
en: Location: %s
cs: Umístění: %s

note: Translators: Network address of found printer
en: Address: %s
cs: Adresa: %s

note: Translators: This item is a server which needs authentication to show its printers
en: Server requires authentication
cs: Server požaduje ověření totožnosti

note: Translators: This label shows how many jobs of this printer needs to be authenticated to be printed.
en: %u Job Requires Authentication | %u Jobs Require Authentication
cs[0]: %u úloha vyžaduje ověření
cs[1]: %u úlohy vyžadují ověření
cs[2]: %u úloh vyžaduje ověření
cs[3]: %u úloh vyžaduje ověření

[ctx: Printer jobs dialog title]
note: Translators: This is the printer name for which we are showing the active jobs
en: %s — Active Jobs
cs: %s – aktivní úlohy

note: Translators: The printer needs authentication info to print.
en: Enter credentials to print from %s.
cs: Zadejte pověření pro tisk z tiskárny %s.

en: %d of %d
cs: %d z %d

en: New shortcut…
cs: Nová klávesová zkratka…

en: Button %d
cs: Tlačítko %d

en: Button
cs: Tlačítko

en: Output:
cs: Výstup:

note: Keep ratio switch
en: Keep aspect ratio (letterbox):
cs: Zachovat poměr stran (omezit oblast):

note: Whole-desktop checkbox
en: Map to single monitor
cs: Mapovat na jedinou obrazovku

en: Display Mapping
cs: Mapování zobrazení

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Test Your _Settings
cs: Vyzkoušet na_stavení

en: Stylus
cs: Pero

en: Batteries
cs: Baterie

note: TRANSLATORS: secondary battery, misc
en: Battery
cs: Baterie

en: When _idle
cs: Při _nečinnosti

en: Suspend
cs: Uspat do paměti

en: Power Off
cs: Vypnout

en: Hibernate
cs: Uspat na disk

en: Nothing
cs: Nic nedělat

en: Off
cs: Vypnuto

en: When on battery power
cs: Při napájení z baterie

en: When plugged in
cs: Při napájení ze sítě

en: On
cs: Zapnuto

note: Translators: Option for "Blank Screen" in "Power" panel
en: %d minute | %d minutes
cs[0]: %d minuty
cs[1]: %d minut
cs[2]: %d minut
cs[3]: %d minut

[ctx: Idle time]
en: Never
cs: Nikdy

en: Automatic suspend
cs: Automaticky uspat

en: Performance mode temporarily disabled due to high operating temperature.
cs: Režim vysokého výkonu byl dočasně vypnut z důvodu zvýšené operační teploty.

en: Lap detected: performance mode temporarily unavailable. Move the device to a stable surface to restore.
cs: Pravděpodobně máte počítač na klíně, proto není režim vysokého výkonu dočasně k dispozici. Přesuňte zařízení na stabilní povrch, aby se obnovil.

en: Performance mode temporarily disabled.
cs: Režim vysokého výkonu je dočasně zakázaný.

en: Low battery: power saver enabled. Previous mode will be restored when battery is sufficiently charged.
cs: Nízký stav baterie: zapnuto šetření energií. Předchozí režim bude obnoven, jakmile se baterie dostatečně nabije.

note: translators: "%s" is an application name
en: Power Saver mode activated by “%s”.
cs: Režim úspory energie byl aktivován aplikací „%s“.

note: translators: "%s" is an application name
en: Performance mode activated by “%s”.
cs: Režim vysokého výkonu byl aktivován aplikací „%s“.

[ctx: Power profile]
en: Performance
cs: Vysoký výkon

en: High performance and power usage.
cs: Vysoký výkon za cenu vyšší spotřeby energie.

[ctx: Power profile]
en: Balanced
cs: Vyvážení

en: Standard performance and power usage.
cs: Standardní výkon i spotřeba energie.

[ctx: Power profile]
en: Power Saver
cs: Šetření energií

en: Reduced performance and power usage.
cs: Šetří energii za cenu sníženého výkonu.

en: Unknown time
cs: Neznámý čas

en: %i minute | %i minutes
cs[0]: %i minuta
cs[1]: %i minuty
cs[2]: %i minut
cs[3]: %i minut

en: %i hour | %i hours
cs[0]: %i hodina
cs[1]: %i hodiny
cs[2]: %i hodin
cs[3]: %i hodin

en: hour | hours
cs[0]: hodina
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin
cs[3]: hodin

en: minute | minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut
cs[3]: minut

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s until fully charged
cs: %s do plného nabití

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: Caution: %s remaining
cs: Pozor, zbývá %s

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s remaining
cs: Zbývá %s

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Fully charged
cs: Plně nabito

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Not charging
cs: Nenabíjí se

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Empty
cs: Vybitá

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Charging
cs: Nabíjí se

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Discharging
cs: Vybíjí se

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless mouse
cs: Bezdrátová myš

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless keyboard
cs: Bezdrátová klávesnice

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Uninterruptible power supply
cs: Záložní zdroj napájení

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Personal digital assistant
cs: Osobní digitální asistent (PDA)

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Cellphone
cs: Mobilní telefon

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Media player
cs: Multimediální přehrávač

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Computer
cs: Počítač

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Gaming input device
cs: Herní vstupní zařízení

[ctx: Battery name]
en: Main
cs: Hlavní

[ctx: Battery name]
en: Extra
cs: Přídavná

note: TRANSLATORS: standard spaces are well known colorspaces like * sRGB, AdobeRGB and ProPhotoRGB
en: Standard Space
cs: Standardní rozsah

note: TRANSLATORS: test profiles do things like changing the screen * a different color, or swap the red and green channels
en: Test Profile
cs: Testovací profil

[ctx: Automatically generated profile]
note: TRANSLATORS: automatic profiles are generated automatically * by the color management system based on manufacturing data, * for instance the default monitor profile is created from the * primaries specified in the monitor EDID
en: Automatic
cs: Automatický

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - low quality profiles take * much less time to generate but may be a poor reflection of the * device capability
en: Low Quality
cs: Nízká kvalita

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality
en: Medium Quality
cs: Střední kvalita

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - high quality profiles take * a *long* time, and have the best calibration and * characterisation data.
en: High Quality
cs: Vysoká kvalita

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default RGB space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default RGB
cs: Výchozí RGB

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default CMYK space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default CMYK
cs: Výchozí CMYK

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default gray space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default Gray
cs: Výchozí odstíny šedé

en: Vendor supplied factory calibration data
cs: Výrobce dodal tovární kalibrační data

en: Full-screen display correction not possible with this profile
cs: Celoobrazovková korekce není s tímto profilem možná

en: This profile may no longer be accurate
cs: Tento profil už nemusí být přesný

note: TRANSLATORS: This refers to the TFT display on a laptop
en: Laptop Screen
cs: Obrazovka notebooku

note: TRANSLATORS: This refers to the embedded webcam on a laptop
en: Built-in Webcam
cs: Zabudovaná webkamera

note: TRANSLATORS: an externally connected display, where %s is either the * model, vendor or ID, e.g. 'LP2480zx Monitor'
en: %s Monitor
cs: Monitor %s

note: TRANSLATORS: a flatbed scanner device, e.g. 'Epson Scanner'
en: %s Scanner
cs: Skener %s

note: TRANSLATORS: a camera device, e.g. 'Nikon D60 Camera'
en: %s Camera
cs: Fotoaparát %s

note: TRANSLATORS: a printer device, e.g. 'Epson Photosmart Printer'
en: %s Printer
cs: Tiskárna %s

note: TRANSLATORS: a webcam device, e.g. 'Philips HiDef Camera'
en: %s Webcam
cs: Webová kamera %s

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
cs: Výchozí:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile his a standard space like AdobeRGB
en: Colorspace:
cs: Prostor barev:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
cs: Testovací profil:

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
cs: Výběr souboru s profilem ICC

en: _Import
cs: _Importovat

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
cs: Podporované profily ICC

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
cs: Všechny soubory

en: Screen
cs: Obrazovka

note: TRANSLATORS: this is the dialog to save the ICC profile
en: Save Profile
cs: Uložit profil

en: _Save
cs: _Uložit

note: TRANSLATORS: this is when the button is sensitive
en: Create a color profile for the selected device
cs: Vytvořit barevný profil pro vybrané zařízení

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
cs: Měřící sonda nebyla nalezena. Zkontrolujte prosím, zda je správně připojena a zapnutá.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument does not support printer profiling.
cs: Měřící sonda nepodporuje profilování tiskáren.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The device type is not currently supported.
cs: Typ zařízení není v současnosti podporován.

note: TRANSLATORS: The user has to attach the sensor to the screen
en: Place your calibration device over the square and press “Start”
cs: Umístěte kalibrační zařízení na čtverec a zmáčkněte „Začít“

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the calibrate position and press “Continue”
cs: Posuňte kalibrační zařízení do kalibrační pozice a zmáčkněte „Pokračovat“

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the surface position and press “Continue”
cs: Posuňte kalibrační zařízení do pozice na povrchu a zmáčkněte „Pokračovat“

note: TRANSLATORS: on some hardware e.g. Lenovo W700 the sensor * is built into the palmrest and we need to fullscreen the * sample widget and shut the lid.
en: Shut the laptop lid
cs: Zavřete víko notebooku

note: TRANSLATORS: We suck, the calibration failed and we have no * good idea why or any suggestions
en: An internal error occurred that could not be recovered.
cs: Došlo k vnitřní chybě, z které už se nelze obnovit.

note: TRANSLATORS: Some required-at-runtime tools were not * installed, which should only affect insane distros
en: Tools required for calibration are not installed.
cs: Nástroje vyžadované pro kalibraci nejsou nainstalované.

note: TRANSLATORS: The profile failed for some reason
en: The profile could not be generated.
cs: Profil nemohl být vygenerován.

note: TRANSLATORS: The user specified a whitepoint that was * unobtainable with the hardware they've got -- see * https://en.wikipedia.org/wiki/White_point for details
en: The target whitepoint was not obtainable.
cs: Cílový bílý bod nebyl dosažitelný.

note: TRANSLATORS: the display calibration process is finished
en: Complete!
cs: Dokončeno!

note: TRANSLATORS: the display calibration failed, and we also show * the translated (or untranslated) error string after this
en: Calibration failed!
cs: Kalibrace selhala!

note: TRANSLATORS: The user can now remove the sensor from the screen
en: You can remove the calibration device.
cs: Můžete oddělat kalibrační zařízení.

note: TRANSLATORS: The user has to be careful not to knock the * display off the screen (although we do cope if this is * detected early enough)
en: Do not disturb the calibration device while in progress
cs: Nestrkejte do kalibračního zařízení během procesu kalibrace

en: Enable color management for %s
cs: Povolit správu barev pro %s

en: Show color profiles for %s
cs: Zobrazit barevné profily pro %s

note: not calibrated
en: Not calibrated
cs: Nezkalibrováno

en: multiple sizes
cs: více velikostí

en: No Desktop Background
cs: Bez pozadí pracovní plochy

en: Select a picture
cs: Vyběr obrázku

en: Current background
cs: Aktuální pozadí

en: Custom
cs: Vlastní

en: Testing %s
cs: Testuje se %s

[ctx: Display rotation]
en: Landscape
cs: Na šířku

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Right
cs: Na výšku vpravo

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Left
cs: Na výšku vlevo

[ctx: Display rotation]
en: Landscape (flipped)
cs: Na šířku (překlopené)

en: _Apply
cs: _Použít

en: Apply Changes?
cs: Použít změny?

en: Changes Cannot be Applied
cs: Změny nelze použít

en: This could be due to hardware limitations.
cs: Může to být dáno omezeními hardwaru.

en: More Warm
cs: Více teplé

en: Less Warm
cs: Méně teplé

en: None
cs: Žádná

en: Custom Shortcuts
cs: Vlastní klávesové zkratky

en: More…
cs: Více…

en: No input sources found
cs: Žádné vstupní zdroje nenalezeny

[ctx: Input Source]
en: Other
cs: Další

en: %s is already being used for %s. If you replace it, %s will be disabled
cs: %s se již používá pro činnost „%s“. Pokud ji nahradíte, bude klávesová zkratka pro činnost „%s“ zakázána.

en: Enter the new shortcut
cs: Zadejte novou klávesovou zkratku

en: Set Custom Shortcut
cs: Nastavení vlastní klávesové zkratky

en: Set Shortcut
cs: Nastavit zkratku

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a description of the keyboard shortcut
en: Enter new shortcut to change %s.
cs: Zadejte novou zkratku pro činnost „%s“.

en: Add Custom Shortcut
cs: Přidání vlastní klávesové zkratky

en: Alternate Characters Key
cs: Klávesa alternativních znaků

en: The alternate characters key can be used to enter additional characters. These are sometimes printed as a third-option on your keyboard.
cs: Klávesu alternativních znaků můžete použít, když chcete zadávat některé speciální znaky. Někdy můžete tyto znaky najít jako doplňující popisek přímo na klávesách klávesnice.

[ctx: keyboard key]
en: Left Alt
cs: levý Alt

[ctx: keyboard key]
en: Right Alt
cs: pravý Alt

[ctx: keyboard key]
en: Left Super
cs: levý Super

[ctx: keyboard key]
en: Right Super
cs: pravý Super

[ctx: keyboard key]
en: Menu key
cs: Mmnu

[ctx: keyboard key]
en: Right Ctrl
cs: pravý Ctrl

en: Compose Key
cs: Compose

en: The compose key allows a wide variety of characters to be entered. To use it, press compose then a sequence of characters.  For example, compose key followed by <b>C</b> and <b>o</b> will enter <b>©</b>, <b>a</b> followed by <b>'</b> will enter <b>á</b>.
cs: Klávesa Compose umožňuje zadávání široké škály různých znaků. Používá se tak, že zmáčknete Compose a po té posloupnost znaků. Například klávesa Compse následovaná znaky <b>C</b> a <b>o</b> vloží <b>©</b>, <b>r</b> následované <b>'</b> vloží <b>ŕ</b>.

en: Input sources can be switched using the %s keyboard shortcut.
    This can be changed in the keyboard shortcut settings.
cs: Vstupní zdroje můžete přepínat pomocí klávesové zkratky %s.
    Tu můžete změněnit v nastavení klávesových zkratek.

en: %d modified | %d modified
cs[0]: %d změněná
cs[1]: %d změněné
cs[2]: %d změněných
cs[3]: %d změněných

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Reset All Shortcuts?
cs: Vráti všechny klávesové zkratky na výchozí?

en: Resetting the shortcuts may affect your custom shortcuts. This cannot be undone.
cs: Vrácení klávesových zkratek na výchozí může ovlivnit vaše vlastní klávesové zkratky. A nepůjde to vrátit zpět.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Reset All
cs: Všechny na výchozí

note: This label is displayed in a treeview cell displaying * a disabled accelerator key combination. TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup translators: * The device has been disabled
en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Authentication failed
cs: Autentizace selhala

en: The new password is too short
cs: Nové heslo je příliš krátké

en: The new password is too simple
cs: Nové heslo je příliš jednoduché

en: The old and new passwords are too similar
cs: Nové heslo je příliš podobné starému

en: The new password has already been used recently.
cs: Stejné heslo, jako nové, bylo použito nedávno.

en: The new password must contain numeric or special characters
cs: Nové heslo musí obsahovat číslice nebo speciální znaky.

en: The old and new passwords are the same
cs: Staré a nové heslo jsou stejné

en: Your password has been changed since you initially authenticated!
cs: Vaše heslo se od vaší prvotní autentizace změnilo!

en: The new password does not contain enough different characters
cs: Nové heslo neobsahuje dostatek různorodých znaků

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Please choose another password.
cs: Zvolte prosím jiné heslo.

en: Please type your current password again.
cs: Zadejte prosím své současné heslo ještě jednou.

en: Password could not be changed
cs: Heslo nelze změnit

en: The passwords do not match.
cs: Hesla si neodpovídají.

en: Select
cs: Vybrat

en: Browse for more pictures
cs: Procházet další obrázky

en: Cannot automatically join this type of domain
cs: Nelze se automaticky připojit k tomuto typu domény

en: No such domain or realm found
cs: Doména nebyla nalezena

en: Cannot log in as %s at the %s domain
cs: Nelze se přihlásit jako „%s“ v doméně „%s“

en: Invalid password, please try again
cs: Neplatné heslo, zkuste to, prosím, znovu

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
cs: Nelze se připojit k doméně „%s“: %s

en: the device needs to be claimed to perform this action
cs: k provedení této činnosti je potřeba výhradní přístup k zařízení

en: the device is already claimed by another process
cs: zařízení si již nárokuje jiný proces

en: you do not have permission to perform the action
cs: nemáte oprávnění provádět tuto činnost

en: no prints have been enrolled
cs: nebyl sejmut žádný otisk prstu

en: Failed to communicate with the device during enrollment
cs: Selhala komunikace se zařízením během snímání otisku prstu

en: Failed to communicate with the fingerprint reader
cs: Selhala komunikace se čtečkou otisků prstů

en: Failed to communicate with the fingerprint daemon
cs: Selhala komunikace s démonem pro otisky prstů

en: Failed to list fingerprints: %s
cs: Selhalo vypsání otisku prstů: %s

en: Failed to delete saved fingerprints: %s
cs: Selhalo smazání uložených otisků prstů: %s

en: Left thumb
cs: Palec levé ruky

en: Left middle finger
cs: Prostředníček levé ruky

en: _Left index finger
cs: Ukazováček _levé ruky

en: Left ring finger
cs: Prsteníček levé ruky

en: Left little finger
cs: Malíček levé ruky

en: Right thumb
cs: Palec pravé ruky

en: Right middle finger
cs: Prostředníček pravé ruky

en: _Right index finger
cs: Ukazováček p_ravé ruky

en: Right ring finger
cs: Prsteníček pravé ruky

en: Right little finger
cs: Malíček pravé ruky

en: Unknown Finger
cs: Neznámý otisk prstu

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Complete
cs: Dokončeno

en: Fingerprint device disconnected
cs: Čtečka otisků prstů je odpojená

en: Fingerprint device storage is full
cs: Úložiště čtečky otisku prstů je plné

en: Failed to enroll new fingerprint
cs: Selhalo sejmutí nového otisku prstu

en: Failed to start enrollment: %s
cs: Selhalo započetí snímání: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Failed to enroll new fingerprint
cs: Selhalo sejmutí nového otisku prstu

en: Failed to stop enrollment: %s
cs: Selhalo zastavení snímání: %s

en: Repeatedly lift and place your finger on the reader to enroll your fingerprint
cs: Opakovaně zvedněte a přiložte svůj prst ke čtečce, aby se mohl sejmout otisk prstu.

note: TRANSLATORS: This is the label for the button to enroll a new finger
en: Scan new fingerprint
cs: Sejmout nový otisku prstu

en: Failed to release fingerprint device %s: %s
cs: Selhalo uvolnění čtečky otisku prstu %s: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Problem Reading Device
cs: Problém při čtení ze zařízení

en: Failed to claim fingerprint device %s: %s
cs: Selhalo vyžádání čtečky otisku prstu %s: %s

en: Failed to get fingerprint devices: %s
cs: Selhalo získání čtečky otisku prstu: %s

en: Your account
cs: Váš účet

en: Failed to delete user
cs: Selhalo smazání účtu

en: Failed to revoke remotely managed user
cs: Selhalo zneplatnění vzdáleně spravovaného uživatele

en: You cannot delete your own account.
cs: Nemůžete smazat svůj vlastní účet.

en: %s is still logged in
cs: Uživatel %s je doposud přihlášen

en: Deleting a user while they are logged in can leave the system in an inconsistent state.
cs: Smazání účtu, zatímco je dotyčný uživatel přihlášen, může přivést systém do nekonzistentního stavu.

en: Do you want to keep %s’s files?
cs: Chcete zachovat soubory uživatele %s?

en: It is possible to keep the home directory, mail spool and temporary files around when deleting a user account.
cs: Je možné zachovat domovskou složku, poštovní schránku a dočasné soubory, i když bude uživatelský účet smazán.

en: _Delete Files
cs: O_dstranit soubory

en: _Keep Files
cs: Zacho_vat soubory

en: Are you sure you want to revoke remotely managed %s’s account?
cs: Opravdu chcete zneplatnit vzdáleně spravovaný účet uživatele %s?

en: _Delete
cs: O_dstranit

[ctx: Password mode]
en: Account disabled
cs: Účet zakázán

[ctx: Password mode]
en: To be set at next login
cs: Bude nastaveno při příštím přihlášení

[ctx: Password mode]
en: None
cs: Žádné

en: Logged in
cs: právě přihlášený

note: TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup
en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Failed to contact the accounts service
cs: Selhalo kontaktování účtovací služby

en: Please make sure that the AccountService is installed and enabled.
cs: Zkontrolujte prosím, že je účtovací služba AccountService nainstalovaná a zapnutá.

note: Translator comments: * We split the line in 2 here to "make it look good", as there's * no good way to do this in GTK+ for tooltips. See: * https://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=657168
en: To make changes,
    click the * icon first
cs: Abyste mohli provést změny,
    klikněte nejprve na ikonu *

en: Delete the selected user account
cs: Odstranit vybraný uživatelský účet

en: To delete the selected user account,
    click the * icon first
cs: Pro odstranění uživatelského účtu
    nejprve klikněte na ikonu *

en: Unlock to Add Users and Change Settings
cs: Odemkněte, abyste mohli přidávat uživatele a měnit nastavení

en: The username should usually only consist of lower case letters from a-z, digits and the following characters: - _
cs: Uživatelské jméno se musí obvykle skládat jen z malých písmen a-z, číslic a následujících znaků: - _

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
cs: Toto uživatelské jméno není bohužel dostupné. Zkuste prosím jiné.

en: The username is too long.
cs: Uživatelské jméno je příliš dlouhé.

en: This will be used to name your home folder and can’t be changed.
cs: Bude použito k pojmenování vaší domovské složky a nemůže být dodatečně změněno.

en: Should match the web address of your login provider.
cs: Mělo by se shodovat s webovou adresou poskytovatele vašeho přihlašování.

en: Failed to add account
cs: Přidání účtu selhalo

en: Failed to register account
cs: Registrace účtu selhala

en: No supported way to authenticate with this domain
cs: Ověření s touto doménou není podporováno

en: Failed to join domain
cs: Připojení k doméně selhalo

en: That login name didn’t work.
    Please try again.
cs: Toto přihlašovací jméno nefunguje.
    Zkuste to, prosím, znovu.

en: That login password didn’t work.
    Please try again.
cs: Toto přihlašovací heslo nefunguje.
    Zkuste to, prosím, znovu.

en: Failed to log into domain
cs: Přihlášení do domény selhalo

en: Unable to find the domain. Maybe you misspelled it?
cs: Nelze najít doménu. Nemáte v názvu překlep?

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
cs: Nové heslo se musí lišit od toho starého.

[ctx: Password hint]
en: Try changing some letters and numbers.
cs: Zkuste změnit některá písmena a číslice.

[ctx: Password hint]
en: Try changing the password a bit more.
cs: Zkuste změnit heslo trochu víc.

[ctx: Password hint]
en: A password without your user name would be stronger.
cs: Heslo bez vašeho uživatelského jména by bylo silnější.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid using your name in the password.
cs: Zkuste se vyhnout použití svého jména v heslu.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid some of the words included in the password.
cs: Zkuste se vyhnout použití některých slov v hesle.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid common words.
cs: Zkuste se vyhnout běžným slovům.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid reordering existing words.
cs: Zkuste se vyhnout změně pořadí stávajících slov.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more numbers.
cs: Zkuste použít víc číslic.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more uppercase letters.
cs: Zkuste použít víc velkých písmen.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more lowercase letters.
cs: Zkuste použít víc malých písmen.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more special characters, like punctuation.
cs: Zkuste použít více speciálních znaků, jako jsou interpunkční znaménka.

[ctx: Password hint]
en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
cs: Zkuste použít směs písmen, číslic a interpunkčních znamének.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same character.
cs: Zkuste se vyhnout opakování stejného znaku.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
cs: Zkuste se vyhnout opakování stejného typu znaků: měli byste kombinovat písmena, čísla a interpunkční znaménka.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
cs: Zkuste se vyhnout sekvencím, jako je 1234 nebo abcd.

[ctx: Password hint]
en: Password needs to be longer. Try to add more letters, numbers and punctuation.
cs: Heslo musí být delší. Zkuste přidat další písmena, číslice a interpunkční znaménka.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
cs: Zkombinujte velká a malá písmena a zkuste použít jednu či dvě číslice.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
cs: Přidáním dalších písmen, číslic a interpunkčních znamének můžete heslo ještě dále zesílit.

en: This Week
cs: Tento týden

en: Last Week
cs: Minulý týden

[ctx: login history week label]
note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 18", shown as the first day of a week on login history dialog. Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24", shown as the last day of a week on login history dialog.
en: %b %e
cs: %e. %B

[ctx: login history week label]
note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013", shown as the last day of a week on login history dialog.
en: %b %e, %Y
cs: %e. %B %Y

en: Session Ended
cs: Sezení ukončeno

en: Session Started
cs: Sezení započato

note: Translators: This is the title of the "Account Activity" dialog. The %s is the user real name.
en: %s — Account Activity
cs: %s – Aktivita účtu

[ctx: Distance]
en: Short
cs: Krátká

[ctx: Distance]
en: ¼ Screen
cs: ¼ obrazovky

[ctx: Distance]
en: ½ Screen
cs: ½ obrazovky

[ctx: Distance]
en: ¾ Screen
cs: ¾ obrazovky

[ctx: Distance]
en: Long
cs: Dlouhá

[ctx: cursor size]
note: translators: the labels will read: * Cursor Size: Default
en: Default
cs: Výchozí

[ctx: cursor size]
en: Medium
cs: Střední

[ctx: cursor size]
en: Large
cs: Velký

[ctx: cursor size]
en: Larger
cs: Větší

[ctx: cursor size]
en: Largest
cs: Největší

en: %d pixel | %d pixels
cs[0]: %d pixel
cs[1]: %d pixely
cs[2]: %d pixelů
cs[3]: %d pixelů

en: System Bus
cs: Systémová sběrnice

en: Full access
cs: Plný přístup

en: Session Bus
cs: Sběrnice sezení

en: Devices
cs: Zařízení

en: Full access to /dev
cs: Úplný přístup k /dev

en: Network
cs: Síť

en: Has network access
cs: Má přístup k síti

en: Home
cs: Domů

en: Read-only
cs: Jen ke čtení

en: File System
cs: Souborový systém

en: Settings
cs: Nastavení

en: Can change settings
cs: Nastavení lze měnit

en: %s has the following permissions built-in. These cannot be altered. If you are concerned about these permissions, consider removing this application.
cs: %s má následující oprávnění zabudovaná a nelze je měnit. Pokud z těchto oprávnění máte obavy, zvažte odstranění celé aplikace.

en: Web Links
cs: Odkazy na web

en: Git Links
cs: Odkazy na git

en: %s Links
cs: Odkazy na %s

en: Unset
cs: Nepoužívat

en: Links
cs: Odkazy

en: Hypertext Files
cs: Soubory s hypertextem

en: Text Files
cs: Soubory s texty

en: Image Files
cs: Soubory s obrázky

en: Font Files
cs: Soubory s fonty

en: Archive Files
cs: Soubory s archivy

en: Package Files
cs: Soubory s balíčky

en: Audio Files
cs: Soubory se zvuky

en: Video Files
cs: Soubory s videi

en: Other Files
cs: Ostatní soubory

note: List of applications.
en: Applications
cs: Aplikace

[ctx: service is enabled]
en: On
cs: Zapnuto

[ctx: service is disabled]
en: Off
cs: Vypnuto

[ctx: service is enabled]
en: Enabled
cs: Zapnuto

[ctx: service is active]
en: Active
cs: Aktivní

en: Choose a Folder
cs: Výběr složky

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a link to a dav://<hostname> URL
en: File Sharing allows you to share your Public folder with others on your current network using: %s
cs: Sdílení souborů vám umožňuje sdílet složku Veřejné s ostatními v aktuální síti pomocí: %s

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a link to a "ssh <hostname>" command to run
en: When remote login is enabled, remote users can connect using the Secure Shell command:
    %s
cs: Když je vzdálené přihlašování povolené, mohou se vzdálení uživatelé připojit příkazem Secure Shell:
    %s

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Sharing
cs: Sdílení

note: Label
en: No networks selected for sharing
cs: Nebyly zvoleny žádné sítě pro sdílení

en: Ask what to do
cs: Zeptat se na další postup

en: Do nothing
cs: Nic nedělat

en: Open folder
cs: Otevřít složku

en: Other Media
cs: Ostatní média

en: Select an application for audio CDs
cs: Vyberte aplikaci pro zvuková CD

en: Select an application for video DVDs
cs: Vyberte aplikaci pro DVD s videem

en: Select an application to run when a music player is connected
cs: Vyberte aplikaci, která má být spuštěna po připojení hudebního přehrávače

en: Select an application to run when a camera is connected
cs: Vyberte aplikaci, která má být spuštěna po připojení fotoaparátu

en: Select an application for software CDs
cs: Vyberte aplikaci pro CD se softwarem

note: translators: these strings are duplicates of shared-mime-info * strings, just here to fix capitalization of the English originals. * If the shared-mime-info translation works for your language, * simply leave these untranslated.
en: audio DVD
cs: zvukové DVD

en: blank Blu-ray disc
cs: prázdný disk Blu-ray

en: blank CD disc
cs: prázdný disk CD

en: blank DVD disc
cs: prázdný disk DVD

en: blank HD DVD disc
cs: prázdný disk HD DVD

en: Blu-ray video disc
cs: videodisk Blu-ray

en: e-book reader
cs: čtečka elektronických knih

en: HD DVD video disc
cs: videodisk HD DVD

en: Windows software
cs: Software Windows

[ctx: measurement format]
en: Imperial
cs: Imperiální

[ctx: measurement format]
en: Metric
cs: Metrické

en: Formats
cs: Formáty

en: Unknown
cs: Není známo

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
cs: 64bitový

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 32-bit
cs: 32bitový

[ctx: Windowing system (Wayland, X11, or Unknown)]
en: Unknown
cs: neznámý

[ctx: hotspot]
note: translators: This is the default hotspot name, need to be less than 32-bytes
en: Hotspot
cs: Přístupový bod

en: _Copy
cs: Z_kopírovat

en: Select _All
cs: Vybrat _vše

en: Unlock to Change Settings
cs: Odemkněte, abyste mohli měnit nastavení

en: Other…
cs: Ostatní…

en: Today
cs: dnes

en: Yesterday
cs: včera

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24".
en: %b %e
cs: %e. %B

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013".
en: %b %e, %Y
cs: %e. %B %Y

en: %d hour | %d hours
cs[0]: %d hodiny
cs[1]: %d hodin
cs[2]: %d hodin
cs[3]: %d hodin

en: %d second | %d seconds
cs[0]: %d sekundy
cs[1]: %d sekund
cs[2]: %d sekund
cs[3]: %d sekund

note: 0 seconds
en: 0 seconds
cs: 0 sekund

en: never
cs: nikdy

en: today
cs: dnes

en: yesterday
cs: včera

en: %i day ago | %i days ago
cs[0]: před %i dnem
cs[1]: před %i dny
cs[2]: před %i dny
cs[3]: před %i dny

en: IPv4 Address
cs: Adresa IPv4

en: IPv6 Address
cs: Adresa IPv6

en: IP Address
cs: Adresa IP

en: Hardware Address
cs: Hardwarová adresa

en: Default Route
cs: Výchozí směrování

en: Last used
cs: Naposledy použito

note: Translators: This is used as the title of the connection * details window for ethernet, if there is only a single * profile. It is also used to display ethernet in the * device list.
en: Wired
cs: Drátová

en: Options…
cs: Volby…

en: missing EAP-FAST PAC file
cs: schází soubor EAP-FAST PAC

en: Choose a PAC file
cs: Vybrat soubor PAC

en: PAC files (*.pac)
cs: Soubory PAC (*.pac)

en: missing EAP-LEAP username
cs: chybí uživatelské jméno pro EAP-LEAP

en: missing EAP-LEAP password
cs: chybí heslo pro EAP-LEAP

en: missing leap-username
cs: chybí uživatelské jméno pro LEAP

en: missing leap-password
cs: chybí heslo pro LEAP

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: %s
cs: neplatný certifikát EAP-PEAP certifikační autority: %s

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: no certificate specified
cs: neplatný certifikát EAP-PEAP certifikační autority: žádný certifikát není zadán

en: Choose a Certificate Authority certificate
cs: Vybrat certifikát certifikační autority

en: missing wep-key
cs: chybí klíč WEP

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
cs: neplatný klíč WEP: klíč s délkou %zu musí obsahovat jen šestnáctkové číslice

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
cs: neplatný klíč WEP: klíč s délkou %zu musí obsahovat jen znaky sady ASCII

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
cs: neplatný klíč WEP: nesprávná délka klíče %zu. Klíč musí mít délku 5/13 (ASCII) nebo 10/26 (HEX)

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
cs: neplatný klíč WEP: heslová fráze nesmí být prázdná

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
cs: neplatný klíč WEP: heslová fráze musí být kratší než 64 znaků

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
cs: nedefinovaná chyba v zabezpečení 802.1X (wpa-eap)

en: no file selected
cs: není vybrán žádný soubor

en: unspecified error validating eap-method file
cs: blíže neurčená chyba při ověřování souboru s metodou eap

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
cs: Soukromé klíče DER, PEM, nebo PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DER or PEM certificates (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)
cs: Certifikáty DER nebo PEM (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: %s
cs: neplatný certifikát EAP-TTLS certifikační autority: %s

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: no certificate specified
cs: neplatný certifikát EAP-TTLS certifikační autority: žádný certifikát není zadán

en: missing EAP username
cs: chybí uživatelské jméno pro EAP

en: missing EAP password
cs: chybí heslo pro EAP

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
cs: neplatný osobní klíč WPA: neplatná délka klíče %zu. Musí být [8,63] bajtů nebo 64 šestnáctkový číslic

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
cs: neplatný osobní klíč WPA: nelze zpracovat klíč s 64 bajty jako šestnáctkový

en: Unknown error validating 802.1X security
cs: Neznámá chyba při ověřování zabezpečení 802.1X

en: Wi-Fi password is missing.
cs: Schází heslo k Wi-Fi.

en: missing EAP-TLS identity
cs: chybí identita pro EAP-TLS

en: invalid EAP-TLS CA certificate: %s
cs: neplatný certifikát EAP-TLS certifikační autority: %s

en: invalid EAP-TLS CA certificate: no certificate specified
cs: neplatný certifikát EAP-TLS certifikační autority: žádný certifikát není zadán

en: invalid EAP-TLS private-key: %s
cs: neplatný soukromý klíč pro EAP-TLS: %s

en: invalid EAP-TLS user-certificate: %s
cs: neplatný uživatelský certifikát pro EAP-TLS: %s

en: Unencrypted private keys are insecure
cs: Nešifrované soukromé klíče nejsou bezpečné

en: The selected private key does not appear to be protected by a password. This could allow your security credentials to be compromised. Please select a password-protected private key.
    
    (You can password-protect your private key with openssl)
cs: Vypadá to, že vybraný soukromý klíč není chráněný heslem.  To může způsobit, že vaše bezpečnostní údaje budou kompromitovány. Vyberte prosím soukromý klíč chráněný heslem.
    
    (Soukromý klíč můžete zabezpečit heslem pomocí openssl)

en: Choose your personal certificate
cs: Vyberte svůj osobní certifikát

en: Choose your private key
cs: Vyberte svůj soukromý klíč

en: Stop hotspot and disconnect any users?
cs: Zastavit přístupový bod a odpojit případné uživatele?

en: _Stop Hotspot
cs: Za_stavit přístupový bod

note: update title Translators: this is the title of the connection details * window for vpn connections, it is also used to display * vpn connections in the device list.
en: %s VPN
cs: VPN %s

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown
cs: Neznámý stav

note: TRANSLATORS: device status
en: Unmanaged
cs: Nespravováno

note: TRANSLATORS: device status
en: Unavailable
cs: Nedostupné

note: TRANSLATORS: device status
en: Connecting
cs: Připojuje se

note: TRANSLATORS: device status
en: Authentication required
cs: Požadována autentizace

note: TRANSLATORS: device status
en: Connected
cs: Připojeno

note: TRANSLATORS: device status
en: Disconnecting
cs: Odpojuje se

note: TRANSLATORS: device status
en: Connection failed
cs: Připojení selhalo

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown (missing)
cs: Neznámý stav (chybí)

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Configuration failed
cs: Nastavení selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration failed
cs: Nastavení IP selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration expired
cs: Konfigurace IP vypršela

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Secrets were required, but not provided
cs: Hesla byla požadována, ale neposkytnuta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant disconnected
cs: Žadatel 802.1x odpojen

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant configuration failed
cs: Konfigurace žadatele 802.1x selhala

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant failed
cs: Žadatel 802.1x selhal

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
cs: Žadateli 802.1x trvalo ověření příliš dlouho

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service failed to start
cs: Spuštění služby PPP selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service disconnected
cs: Služba PPP odpojena

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP failed
cs: PPP selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed to start
cs: Spuštění klienta DHCP selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client error
cs: Chyba klienta DHCP

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed
cs: Klient DHCP selhal

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed to start
cs: Spuštění služby sdíleného připojení selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed
cs: Služba sdíleného připojení selhala

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed to start
cs: Spuštění služby AutoIP selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service error
cs: Chyba služby AutoIP

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed
cs: Služba AutoIP selhala

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Line busy
cs: Linka obsazena

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No dial tone
cs: Žádný vytáčecí tón

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No carrier could be established
cs: Nelze navázat spojení

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing request timed out
cs: Požadavek na vytáčení vypršel

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing attempt failed
cs: Pokus o vytáčení selhal

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem initialization failed
cs: Inicializace modemu selhala

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to select the specified APN
cs: Výběr zvoleného APN selhal

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Not searching for networks
cs: Nevyhledávají se sítě

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration denied
cs: Registrace do sítě zamítnuta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration timed out
cs: Registrace do sítě vypršela

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to register with the requested network
cs: Registrace do požadované sítě selhala

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PIN check failed
cs: Ověření PIN selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Firmware for the device may be missing
cs: Firmware zařízení nejspíše chybí

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection disappeared
cs: Připojení bylo ztraceno

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Existing connection was assumed
cs: Existující spojení bylo převzato

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem not found
cs: Modem nenalezen

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Bluetooth connection failed
cs: Připojení Bluetooth selhalo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Card not inserted
cs: Karta SIM není vložena

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Pin required
cs: Požadován PIN karty SIM

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Puk required
cs: Požadován PUK karty SIM

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM wrong
cs: Chybná SIM

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection dependency failed
cs: Závislost připojení selhala

note: TRANSLATORS: device status
en: Firmware missing
cs: Schází firmware

note: TRANSLATORS: device status
en: Cable unplugged
cs: Odpojen kabel

en: Insecure network (WEP)
cs: Nezabezpečená síť (WEP)

en: Secure network (WPA)
cs: Zabezpečená síť (WPA)

en: Secure network (WPA2)
cs: Zabezpečená síť (WPA2)

en: Secure network (WPA3)
cs: Zabezpečená síť (WPA3)

en: Secure network
cs: Zabezpečená síť

en: Security
cs: Zabezpečení

en: Delete Address
cs: Smazat adresu

en: Delete Route
cs: Smazat směrování

en: automatic
cs: automaticky

en: Identity
cs: Identita

en: Cannot import VPN connection
cs: Nelze importovat připojení VPN

en: The file “%s” could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
cs: Soubor „%s“ nelze přečíst nebo neobsahuje rozpoznatelné informace o připojení VPN
    
    Chyba: %s.

en: Select file to import
cs: Výběr souboru pro import

en: A file named “%s” already exists.
cs: Soubor s názvem „%s“ již existuje.

en: _Replace
cs: _Nahradit

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
cs: Chcete nahradit %s připojením VPN, které ukládáte?

en: Cannot export VPN connection
cs: Nelze exportovat připojení VPN

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
cs: Připojení VPN „%s“ nemůže být exportováno do %s.
    
    Chyba: %s.

en: Export VPN connection
cs: Exportovat připojení VPN

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
cs: Žádné

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
cs: WEP, 40/128bitový klíč (Hex nebo ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
cs: WEP, 128bitová heslová fráze

en: Dynamic WEP (802.1x)
cs: Dynamické WEP (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
cs: WPA a WPA2, osobní

en: WPA & WPA2 Enterprise
cs: WPA a WPA2, podnikové

en: WPA3 Personal
cs: WPA3, osobní

en: Preserve
cs: současná

en: Permanent
cs: trvalá

en: Random
cs: náhodná

en: Stable
cs: stabilní

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
cs: Zde zadaná adresa MAC bude použita jako hardwarová adresa pro síťové zařízení, na kterém je toto připojení aktivováno. Funkcionalita se nazývá klonování MAC nebo spoofing. Příklad: 00:11:22:33:44:55

en: Profile %d
cs: Profil %d

en: Unable to open connection editor
cs: Nelze otevřít editor připojení

en: New Profile
cs: Nový profil

en: _Add
cs: Přid_at

en: Import from file…
cs: Importovat ze souboru…

en: Add VPN
cs: Přidání VPN

note: TRANSLATORS: this Enterprise WiFi security
en: Enterprise
cs: Firemní

[ctx: Wifi security]
en: None
cs: Žádné

note: Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: Never
cs: nikdy

[ctx: Signal strength]
en: None
cs: Žádná

[ctx: Signal strength]
en: Weak
cs: Slabá

[ctx: Signal strength]
en: Ok
cs: Dostačující

[ctx: Signal strength]
en: Good
cs: Dobrá

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
cs: Výborná

en: Forget Connection
cs: Zapomenout připojení

en: Remove Connection Profile
cs: Odebrat profil připojení

en: Remove VPN
cs: Odebrat VPN

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Add new connection
cs: Přidat nové připojení

note: TRANSLATORS: ‘%s’ is a Wi-Fi Network(SSID) name
en: Turning on the hotspot will disconnect from %s, and it will not be possible to access the internet through Wi-Fi.
cs: Zapnutí přístupového bodu způsobí odpojení od sítě %s a nebudete moci přistupovat do Internetu přes Wi-Fi.

en: Must have a minimum of 8 characters
cs: Musí mít nejméně 8 znaků

en: Turn On Wi-Fi Hotspot?
cs: Zapnout bezdrátový přístupový bod?

en: Manual
cs: Ruční

en: Automatic
cs: Automatické

note: TRANSLATORS: this is when the use leaves the PAC textbox blank
en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided.
cs: Pokud není adresa URL pro nastavení poskytnuta, použije se automatické vyhledání webové proxy.

note: TRANSLATORS: WPAD is bad: if you enable it on an untrusted * network, then anyone else on that network can tell your * machine that it should proxy all of your web traffic * through them.
en: This is not recommended for untrusted public networks.
cs: Nedoporučuje se v nedůvěryhodných veřejných sítích.

en: Network details for the selected networks, including passwords and any custom configuration will be lost.
cs: Informace o síti pro vybrané sítě, včetně hesel a vlastního nastavení, budou ztraceny.

en: _Forget
cs: _Zapomenout

en: Known Wi-Fi Networks
cs: Známé sítě Wi-Fi

[ctx: Wi-Fi Network]
note: translators: This is the label for the "Forget wireless network" functionality
en: _Forget
cs: _Zapomenout

en: System policy prohibits use as a Hotspot
cs: Systémová zásada zakazuje použití jako přístupový bod

en: Wireless device does not support Hotspot mode
cs: Bezdrátové zařízení nepodporuje režim přístupového bodu

en: Oops, something has gone wrong. Please contact your software vendor.
cs: Problém, něco se stalo špatně. Kontaktujte prosím vyrobce softwaru.

en: NetworkManager needs to be running.
cs: Je zapotřebí, aby běžel program NetworkManager.

en: 2G Only
cs: pouze 2G

en: 3G Only
cs: pouze 3G

en: 4G Only
cs: pouze 4G

en: 2G, 3G, 4G (Preferred)
cs: 2G, 3G, 4G (preferovaná)

en: 2G, 3G (Preferred), 4G
cs: 2G, 3G (preferovaná), 4G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G
cs: 2G (preferovaná), 3G, 4G

en: 3G, 4G (Preferred)
cs: 3G, 4G (preferovaná)

en: 3G (Preferred), 4G
cs: 3G, 4G (preferovaná)

en: 2G, 4G (Preferred)
cs: 2G, 4G (preferovaná)

en: 2G (Preferred), 4G
cs: 2G (preferovaná), 4G

en: 2G, 3G (Preferred)
cs: 2G, 3G (preferovaná)

en: 2G (Preferred), 3G
cs: 2G (preferovaná), 3G

[ctx: Network mode]
en: Unknown
cs: neznámý

en: Not Registered
cs: Nezaregistrováno

en: Registered
cs: Zaregistrováno

en: Searching
cs: Vyhledává se

en: Denied
cs: Odepřeno

en: Unlock SIM card
cs: Odemknutí karty SIM

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Please provide PIN code for SIM %d
cs: Zadejte prosím kód PIN pro SIM %d

en: Enter PIN to unlock your SIM card
cs: Zadejte PIN pro odemknutí své karty SIM

en: Please provide PUK code for SIM %d
cs: Zadejte prosím kód PUK pro SIM %d

en: Enter PUK to unlock your SIM card
cs: Zadejte PUK pro odemknutí své karty SIM

en: Wrong password entered. You have %1$u try left | Wrong password entered. You have %1$u tries left
cs[0]: Bylo zadáno nesprávné heslo. Zbývá vám %1$u pokus.
cs[1]: Bylo zadáno nesprávné heslo. Zbývají vám %1$u pokusy.
cs[2]: Bylo zadáno nesprávné heslo. Zbývá vám %1$u pokusů.
cs[3]: Bylo zadáno nesprávné heslo. Zbývá vám %1$u pokusů.

en: You have %u try left | You have %u tries left
cs[0]: Zbývá vám %u pokus
cs[1]: Zbývají vám %u pokusy
cs[2]: Zbývá vám %u pokusů
cs[3]: Zbývá vám %u pokusů

en: Wrong password entered.
cs: Bylo zadáno nesprávné heslo.

en: PUK code should be an 8 digit number
cs: Kód PUK by měl mít 8 číslic

en: Enter New PIN
cs: Zadejte nový PIN

en: PIN code should be a 4-8 digit number
cs: Kód PIN by měl mít 4 až 8 číslic

en: _Set
cs: Nas_tavit

en: Operation Cancelled
cs: Operace zrušena

en: <b>Error:</b> Access denied changing settings
cs: <b>Chyba:</b> Zamítnut přístup ke změnám nastavení

en: <b>Error:</b> Mobile Equipment Error
cs: <b>Chyba:</b> Chyba mobilního zařízení

note: Translators: This is the full date and time format used in 12-hour mode.
en: %e %B %Y, %l:%M %p
cs: %e. %B %Y, %l:%M %p

note: Translators: This is the full date and time format used in 24-hour mode.
en: %e %B %Y, %R
cs: %e. %B %Y, %k:%M

note: Translators: This is the time format used in 12-hour mode.
en: %l:%M %p
cs: %l∶%M %p

note: Translators: This is the time format used in 24-hour mode.
en: %R
cs: %k∶%M

en: The Thunderbolt subsystem (boltd) is not installed or not set up properly.
cs: Subsystém Thunderbolt (boltd) není nainstalovaný, nebo není správně nastavený.

en: Thunderbolt could not be detected.
    Either the system lacks Thunderbolt support, it has been disabled in the BIOS or is set to an unsupported security level in the BIOS.
cs: Thunderbolt se nezdařilo nalézt.
    Buď systém postrádá podporu pro Thunderbolt, nebo je vypnutá přes BIOS, nebo je v něm nastavená nepodporovaná úroveň zabezpečení.

en: Thunderbolt support has been disabled in the BIOS.
cs: Podpora pro Thunderbolt je vypnutá přes BIOS.

en: Thunderbolt security level could not be determined.
cs: Úroveň zabezpečení zařízení Thunderbolt nemohla být určena.

en: Error switching direct mode: %s
cs: Chyba při přepínání přímého režimu: %s

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Disconnected
cs: Odpojeno

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connecting
cs: Připojuje se

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected
cs: Připojeno

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorization Error
cs: Chyba ověřování

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorizing
cs: Ověřuje se

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Reduced Functionality
cs: Omezená funkcionalita

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected & Authorized
cs: Připojeno a ověřeno

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Unknown
cs: Neznámý

note: Translators: The time point the device was authorized.
en: Authorized at:
cs: Ověřeno:

note: Translators: The time point the device was connected.
en: Connected at:
cs: Připojeno:

note: Translators: The time point the device was enrolled, * i.e. authorized and stored in the device database.
en: Enrolled at:
cs: Registrováno:

en: Failed to authorize device:
cs: Selhalo ověření zařízení:

en: Failed to forget device:
cs: Zapomenutí zařízení selhalo:

en: Depends on %u other device | Depends on %u other devices
cs[0]: Závisí na dalším zařízení
cs[1]: Závisí na dalších %u zařízeních
cs[2]: Závisí na dalších %u zařízeních
cs[3]: Závisí na dalších %u zařízeních

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorized
cs: Ověřeno

en: Try clicking, double clicking, scrolling
cs: Zkuste jednoduché a dvojité kliknutí a posouvání

en: Five clicks, GEGL time!
cs: Pětiklepnutí – čas na GEGL!

en: Double click, primary button
cs: Dvojité kliknutí, hlavní tlačítko

en: Single click, primary button
cs: Kliknutí, hlavní tlačítko

en: Double click, middle button
cs: Dvojité kliknutí, prostřední tlačítko

en: Single click, middle button
cs: Kliknutí, prostřední tlačítko

en: Double click, secondary button
cs: Dvojité kliknutí, vedlejší tlačítko

en: Single click, secondary button
cs: Kliknutí, vedlejší tlačítko

note: translators: Text used in link to privacy policy
en: Learn more
cs: Dozvědět se více

note: translators: The first '%s' is the distributor's name, such as 'Fedora', the second '%s' is a link to the privacy policy
en: Sending reports of technical problems helps us improve %s. Reports are sent anonymously and are scrubbed of personal data. %s
cs: Díky odesílání hlášení o technických problémech se může %s vylepšovat. Hlášení jsou odesílána anonymně a jsou z nich odstraněny osobní údaje. %s

en: Empty all items from Trash?
cs: Vysypat všechny položky z koše?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
cs: Všechny položky v koši budou trvale smazány.

en: _Empty Trash
cs: _Vyprázdnit koš

en: Delete all the temporary files?
cs: Odstranit dočasné soubory?

en: All the temporary files will be permanently deleted.
cs: Všechny dočasné soubory budou trvale smazány.

en: _Purge Temporary Files
cs: Odstranit dočasné soubor_y

[ctx: Online Account]
en: Other
cs: Jiný

note: translators: This is the title of the "Show Account" dialog. The * %s is the name of the provider. e.g., 'Google'.
en: %s Account
cs: Účet %s

en: Error removing account
cs: Chyba při odebírání účtu

note: Translators: The %s is the username (eg., debarshi.ray@gmail.com * or rishi).
en: %s removed
cs: %s byl odebrán

en: Display version number
cs: Zobrazit číslo verze

en: Enable verbose mode
cs: Zapnout podrobný režim

en: Search for the string
cs: Hledat řetězec

en: List possible panel names and exit
cs: Vypsat všechny možné názvy panelů a skončit

en: Panel to display
cs: Panel, který se má zobrazit

en: Available panels:
cs: Dostupné panely:

en: Privacy
cs: Soukromí

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
cs[0]: %u výstup
cs[1]: %u výstupy
cs[2]: %u výstupů
cs[3]: %u výstupů

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
cs[0]: %u vstup
cs[1]: %u vstupy
cs[2]: %u vstupů
cs[3]: %u vstupů

en: System Sounds
cs: Systémové zvuky

note: Translators: This buttons submits the credentials for the selected server.
en: _Unlock
cs: Odemkno_ut

note: Translators: No printers were detected
en: No Printers Found
cs: Žádná tiskárna nebyla nalezena

note: Translators: The entered text should contain network address of a printer or a text which will filter found devices (their names and locations)
en: Enter a network address or search for a printer
cs: Zadejte síťovou adresu tiskárny nebo ji vyhledejte

en: Authentication Required
cs: Požadováno ověření totožnosti

en: Enter username and password to view printers on Print Server.
cs: Chcete-li vidět tiskárny z tiskového serveru, zadejte uživatelské jméno a heslo.

note: Translators: This is a username on a print server.
en: Username
cs: Uživatelské jméno

note: Translators: This is a password needed for printing.
en: Password
cs: Heslo

note: Translators: This is a windows domain used with SMB protocol.
en: Domain
cs: Doména

note: Translators: This button authenticates all print jobs and send them for printing.
en: A_uthenticate
cs: O_věřit

note: Translators: this action removes (purges) all the listed jobs from the list.
en: Clear All
cs: Vymazat vše

note: Translators: This button pop up authentication dialog for print jobs which need credentials.
en: _Authenticate
cs: _Ověřit

note: Translators: this label describes the dialog empty state, with no jobs listed.
en: No Active Printer Jobs
cs: Nejsou žádné aktivní tiskové úlohy

en: Select Printer Driver
cs: Vyberte ovladač tiskárny

en: Loading drivers database…
cs: Načítá se databáze ovladačů…

en: Printing Options
cs: Volby tisku

en: Printer Details
cs: Podrobnosti o tiskárně

note: Set this printer as default
en: Use Printer by Default
cs: Používat tiskárnu jako výchozí

note: Translators: This button executes command which cleans print heads of the printer.
en: Clean Print Heads
cs: Vyčistit tiskové hlavy

en: Remove Printer
cs: Odebrat tiskárnu

en: Location
cs: Umístění

en: Ink Level
cs: Stav množství inkoustu

note: Translators: This is the message which follows the printer error.
en: Please restart when the problem is resolved.
cs: Po vyřešení problému prosím restartujte.

note: Translators: This is the button which restarts the printer.
en: Restart
cs: Restartovat

en: Name
cs: Název

en: Address
cs: Adresa

en: Searching for preferred drivers…
cs: Vyhledávají se upřednostňované ovladače…

en: Search for Drivers
cs: Hledat ovladač

en: Select from Database…
cs: Vybrat z databáze…

en: Install PPD File…
cs: Instalovat soubor PPD…

en: Authenticate
cs: Ověření totožnosti

note: Translators: This button adds new printer.
en: Add Printer…
cs: Přidat tiskárnu…

note: Translators: This is the button which allows undoing the removal of the printer.
en: Undo
cs: Zpět

en: No printers
cs: Žádné tiskárny

note: Translators: The CUPS server is not running (we can not connect to it).
en: Sorry! The system printing service
    doesn’t seem to be available.
cs: Bohužel to vypadá, že systémová
    služba tisku není dostupná.

en: Location services turned off
cs: Služby určování polohy jsou vypnuty

en: No applications can obtain location information.
cs: Žádné aplikace nemohou získat informace o poloze.

en: Location services allow applications to know your location. Using Wi-Fi and mobile broadband increases accuracy.
cs: Díky službám určování polohy mohou aplikace znát vaši zeměpisnou polohu. Přesnost se zlepší zapnutím Wi-Fi a mobilního připojení.

en: Uses Mozilla Location Service: <a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>Privacy Policy</a>
cs: Používá geolokační službu Mozilla: <a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>ochrana soukromí</a>

en: Allow the applications below to determine your location.
cs: Umožnit aplikacím uvedeným níže určovat vaši polohu.

en: No Applications Have Asked for Location Access
cs: Žádná aplikace si nepožádala o přístup k informacím o poloze

en: Default
cs: Výchozí

en: Middle Mouse Button Click
cs: Kliknutí prostředním tlačítkem myši

en: Right Mouse Button Click
cs: Kliknutí pravým tlačítkem myši

en: Back
cs: Zpět

en: Forward
cs: Vpřed

en: No stylus found
cs: Nebyl nalezen žádný stylus

en: Please move your stylus to the proximity of the tablet to configure it
cs: Přesuňte prosím stylus do blízkosti tabletu, aby jej bylo možné nastavit

en: Eraser Pressure Feel
cs: Pocit z přítlaku gumy

en: Soft
cs: Měkký

en: Firm
cs: Tvrdý

en: Top Button
cs: Horní tlačítko

en: Lower Button
cs: Dolní tlačítko

en: Lowest Button
cs: Dolní tlačítko

en: Tip Pressure Feel
cs: Pocit z přítlaku hrotu

en: Tablet (absolute)
cs: Jako tablet (absolutně)

en: Touchpad (relative)
cs: Jako touchpad (relativně)

en: Tablet Preferences
cs: Předvolby tabletu

en: _Help
cs: _Nápověda

en: No tablet detected
cs: Nenalezen žádný tablet

en: Please plug in or turn on your Wacom tablet
cs: Připojte a/nebo zapněte svůj grafický tablet

en: Bluetooth Settings
cs: Nastavení Bluetooth

en: Wacom Tablet
cs: Grafický tablet

en: Tracking Mode
cs: Režim sledování stopy

en: Left-Handed Orientation
cs: Orientace pro leváky

en: Map to Monitor…
cs: Mapování na obrazovku…

en: Map Buttons…
cs: Mapování tlačítek…

en: Calibrate…
cs: Kalibrovat…

en: Adjust mouse settings
cs: Přizpůsobit nastavení myši

en: Adjust display resolution
cs: Přizpůsobit rozlišení displeje

en: Decouple Display
cs: Rozdělit displej

en: Screen Calibration
cs: Kalibrace obrazovky

en: Please tap the target markers as they appear on screen to calibrate the tablet.
cs: Klepněte prosím na terčíky, které se objevily na obrazovce a tím zkalibrujete tablet.

en: Mis-click detected, restarting…
cs: Zjištěno chybějící kliknutí, začíná se znovu…

en: Map Buttons
cs: Mapování tlačítek

en: Map buttons to functions
cs: Mapování tlačítek na funkce

en: To edit a shortcut, choose the “Send Keystroke” action, press the keyboard shortcut button and hold down the new keys or press Backspace to clear.
cs: Zkratku upravíte tak, že zvolíte „Vyvolat klávesovou zkratku“, zmáčknete na klávesnici zkratkové tlačítko a držíte zmáčknuté nové klávesy, případně je pomocí Backspace smažete.

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog. Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 15 minutes
cs: 15 minut

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog. Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog.
en: 30 minutes
cs: 30 minut

en: Power Mode
cs: Režim napájení

en: Affects system performance and power usage.
cs: Ovlivňuje výkon systému a spotřebu energie.

en: Power Saving Options
cs: Volby šetření energií

en: Automatic Screen Brightness
cs: Automatický jas obrazovky

en: Screen brightness adjusts to the surrounding light.
cs: Jas obrazovky se přizpůsobuje okolnímu světlu.

en: Dim Screen
cs: Stmívání obrazovky

en: Reduces the screen brightness when the computer is inactive.
cs: Sníží jas obrazovky, když je počítač neaktivní.

en: Screen _Blank
cs: Zhasínat _obrazovku

en: Turns the screen off after a period of inactivity.
cs: Vypne obrazovku po nějaké době nečinnosti.

en: Automatic Power Saver
cs: Automatický režim šetření energií

en: Enables power saver mode when battery is low.
cs: Zapne režim šetření enrgií, když je nízký stav baterie.

en: _Automatic Suspend
cs: _Automaticky uspat

en: Pauses the computer after a period of inactivity.
cs: Pozastaví běh počítače po nějaké době nečinnosti

en: Suspend & Power Button
cs: Uspávání a vypínací tlačítko

en: Po_wer Button Behavior
cs: Chování tlačítka na_pájení

en: Show Battery _Percentage
cs: Zobrazovat _procenta baterie

en: Automatic Suspend
cs: Automatické uspání

en: _Plugged In
cs: Při _napájení ze sítě

en: On _Battery Power
cs: _Při napájení z baterie

en: Delay
cs: Po uplynutí

en: Calibration will produce a profile that you can use to color manage your screen. The longer you spend on calibration, the better the quality of the color profile.
cs: Kalibrace vytvoří profil, který můžete použít pro barevnou správu vaší obrazovky. Čím více času strávíte kalibrací, tím vyšší kvalitu profil bude mít.

en: You will not be able to use your computer while calibration takes place.
cs: Během kalibrace nebudete moct počítač používat.

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Quality
cs: Kvalita

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Approximate Time
cs: Odhadovaný čas

en: Calibration Quality
cs: Kvalita kalibrace

en: Select the sensor device you want to use for calibration.
cs: Vyberte senzorové zařízení, které chcete použít pro kalibraci.

en: Calibration Device
cs: Kalibrační zařízení

en: Select the type of display that is connected.
cs: Vyberte typ displeje, který je připojený.

en: Display Type
cs: Typ displeje

en: Select a display target white point. Most displays should be calibrated to a D65 illuminant.
cs: Vyberte cílový bílý bod na obrazovce. Většina displejů by měla být kalibrována na luminaci D65.

en: Profile Whitepoint
cs: Profilový bílý bod

en: Please set the display to a brightness that is typical for you. Color management will be most accurate at this brightness level.
cs: Nastavte prosím displej na jas, který běžně používáte. Správa barev bude nejpřesnější právě na této hladině jasu.

en: Alternatively, you can use the brightness level used with one of the other profiles for this device.
cs: Alternativně můžete použít hladinu jasu, která je použitá v jiném profilu pro toto zařízení.

en: Display Brightness
cs: Jas displeje

en: You can use a color profile on different computers, or even create profiles for different lighting conditions.
cs: Barevný profil můžete použít i na jiných počítačích, nebo můžete dokonce vytvořit profily pro různé světelné podmínky.

en: Profile Name:
cs: Název profilu:

en: Profile Name
cs: Název profilu

en: Profile successfully created!
cs: Profil úspěšně vytvořen!

en: Copy profile
cs: Kopírovat profil

en: Requires writable media
cs: Vyžaduje zapisovatelné médium

en: You may find these instructions on how to use the profile on <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> and <a href="windows">Microsoft Windows</a> systems useful.
cs: Tyto instrukce, jak použít profil na systémech <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> a <a href="windows">Microsoft Windows</a>, pro vás mohou být užitečné.

en: Summary
cs: Souhrn

en: Add Profile
cs: Přidání profilu

en: _Import File…
cs: _Importovat soubor…

en: Problems detected. The profile may not work correctly. <a href="">Show details.</a>
cs: Zjištěny problémy. Profil nemusí fungovat správně. <a href="">Zobrazit podrobnosti.</a>

en: Each device needs an up to date color profile to be color managed.
cs: Aby u jednotlivých zařízení byla uplatněna správa barev, potřebují aktuální barevné profily.

en: Learn more about color management
cs: Dozvědět se více o správě barev

en: _Set for all users
cs: Pro _všechny uživatele

en: Set this profile for all users on this computer
cs: Nastavit tento profil pro všechny uživatele tohoto počítače

en: _Enable
cs: Povo_lit

en: _Add profile
cs: Přid_at profil

en: _Calibrate…
cs: _Kalibrovat…

en: Calibrate the device
cs: Kalibrovat zařízení

en: _Remove profile
cs: Odeb_rat profil

en: _View details
cs: _Zobrazit detaily

en: Unable to detect any devices that can be color managed
cs: Nelze najít žádná zařízení, u kterých lze provádět správu barev

en: Projector
cs: Projektor

en: LCD (CCFL backlight)
cs: LCD (podsvětlení výbojkami CCFL)

en: LCD (RGB LED backlight)
cs: LCD (podsvětlení RGB LED)

en: LCD (white LED backlight)
cs: LCD (podsvětlení bílými LED)

en: Wide gamut LCD (CCFL backlight)
cs: Široký gamut LCD (podsvětlení výbojkami CCFL)

en: Wide gamut LCD (RGB LED backlight)
cs: Široký gamut LCD (podsvětlení RGB LED)

en: 40 minutes
cs: 40 minut

en: Native to display
cs: Nativní pro zobrazení

en: D50 (Printing and publishing)
cs: D50 (tisk a publikování)

en: D65 (Photography and graphics)
cs: D65 (fotografie a grafika)

en: Display Calibration
cs: Kalibrace displeje

note: This starts the calibration process
en: _Start
cs: Z_ačít

note: This resumes the calibration process
en: _Resume
cs: _Pokračovat

note: This button returns the user back to the color control panel
en: _Done
cs: _Hotovo

en: No Bluetooth Found
cs: Nebylo nalezeno žádné Bluetooth

en: Plug in a dongle to use Bluetooth.
cs: Připojte adaptér, aby šlo používat Bluetooth.

en: Bluetooth Turned Off
cs: Bluetooth vypnuto

en: Turn on to connect devices and receive file transfers.
cs: Zapněte jej, aby se připojila zařízení a mohly přenášet soubory.

en: Airplane Mode is on
cs: Režim „letadlo“ je zapnutý

en: Bluetooth is disabled when airplane mode is on.
cs: Když je zapnutý režim „letadlo“, je Bluetooth zakázané.

en: Turn Off Airplane Mode
cs: Vypnout režim „letadlo“

en: Hardware Airplane Mode is on
cs: Hardwarový režim „letadlo“ je zapnutý

en: Turn off the Airplane mode switch to enable Bluetooth.
cs: Vypněte přepínač režimu „letadlo“, aby se povolilo Bluetooth.

en: Add Picture…
cs: Přidat obrázek…

en: Click a speaker to test
cs: Kliknutím na reproduktor jej otestujete

en: Left
cs: Levé

en: Right
cs: Pravé

en: Bark
cs: Štěknutí

en: Drip
cs: Žbluňknutí

en: Glass
cs: Cinknutí

en: Rear
cs: Zadní

en: Front
cs: Přední

en: System Volume
cs: Systémová hlasitost

en: Volume Levels
cs: Úrovně hlasitosti

en: Output
cs: Výstup

en: Output Device
cs: Výstupní zařízení

en: Test
cs: Testovat

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Balance
cs: Vyvážení

en: Fade
cs: Prolínání

en: Input
cs: Vstup

en: Input Device
cs: Vstupní zařízení

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Alert Sound
cs: Zvuk upozornění

en: Refresh Rate
cs: Obnovovací frekvence

en: Adjust for TV
cs: Přizpůsobit pro TV

note: This cancels the redshift inhibit.
en: Restart Filter
cs: Restartovat filtr

note: Inhibit the redshift functionality until the next day starts
en: Temporarily Disabled Until Tomorrow
cs: Dočasně vypnout do zítřka

en: Night light makes the screen color warmer. This can help to prevent eye strain and sleeplessness.
cs: Noční světlo dělá barvy obrazovky teplejší. To pomáhá zabránit únavě očí a nespavosti.

note: This is the redshift functionality where we suppress blue light when the sun has gone down
en: Night Light
cs: Noční světlo

en: Schedule
cs: Plánování

en: Sunset to Sunrise
cs: Od soumraku do rozbřesku

en: Manual Schedule
cs: Ruční plánování

en: Times
cs: Čas

en: From
cs: Od

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

note: This is the short form for the time period in the morning
en: AM
cs: dop.

note: This is the short form for the time period in the afternoon
en: PM
cs: odp.

en: To
cs: Do

en: Color Temperature
cs: Barevná teplota

en: Single Display
cs: Samostatný displej

en: Join Displays
cs: Sloučit displeje

en: Mirror
cs: Duplikovat

en: Display Mode
cs: Režim displeje

en: Contains top bar and Activities
cs: Obsahuje horní lištu a Činnosti

en: Primary Display
cs: Hlavní displej

en: Drag displays to match your physical display setup. Select a display to change its settings.
cs: Přesuňte displeje tak, aby odpovídaly fyzickému uspořádání. Nastavení displeje můžete změnit jeho vybráním.

en: Display Arrangement
cs: Uspořádání displejů

en: Active Display
cs: Aktivní displej

en: Display Configuration
cs: Nastavení displeje

en: Blank Screen Delay
cs: Prodleva vypnutí obrazovky

en: Period of inactivity after which the screen will go blank.
cs: Doba nečinnosti, po které obrazovka zčerná.

en: Automatic Screen _Lock
cs: Automatické uzamknutí _obrazovky

en: Automatic _Screen Lock Delay
cs: Prodleva automatického uzamknutí _obrazovky

en: Period after the screen blanks when the screen is automatically locked.
cs: Doba, po které obrazovka zčerná, když je automaticky uzamknuta.

en: Show _Notifications on Lock Screen
cs: Zobrazovat upozor_nění na uzamknuté obrazovce

en: Forbid new _USB devices
cs: Zakázat nová zařízení _USB

en: Prevent new USB devices from interacting with the system when the screen is locked.
cs: Zabránit novému zařízení USB ve spolupráci se systémem, kdež je uzamknutá obrazovka.

en: Displays
cs: Displeje

en: Input Sources
cs: Vstupní zdroje

en: Includes keyboard layouts and input methods.
cs: Zahrnuje rozložení klávesnice a metody zadávání.

en: Input Source Switching
cs: Přepínání vstupního zdroje

en: Use the _same source for all windows
cs: Použít _stejný zdroj pro všechna okna

en: Switch input sources _individually for each window
cs: Přepínat vstupní zdroje samostatně pro jednotl_ivá okna

en: Special Character Entry
cs: Psaní speciálních znaků

en: Methods for entering symbols and letter variants using the keyboard.
cs: Způsoby zadávání symbolů a variant písmen pomocí klávesnice.

en: View and Customize Shortcuts
cs: Zobrazit a přizpůsobit klávesové zkratky

en: Add an Input Source
cs: Přidání vstupního zdroje

en: Input methods can’t be used on the login screen
cs: Vstupní metody nemohou být použity na přihlašovací obrazovce

en: Move up
cs: Posunout výš

en: Move down
cs: Posunout níž

en: Preferences
cs: Předvolby

en: View Keyboard Layout
cs: Zobrazit rozložení klávesnice

en: Remove
cs: Odebrat

en: Reset the shortcut to its default value
cs: Vrátit klávesovou zkratku na výchozí

en: Press Esc to cancel or Backspace to disable the keyboard shortcut.
cs: Zmáčknutím Esc přerušíte, zmáčknutím Backspace zakážete klávesovou zkratku.

en: Command
cs: Příkaz

en: Shortcut
cs: Klávesová zkratka

en: Set Shortcut…
cs: Nastavit klávesovou zkratku…

en: Add
cs: Přidat

en: Replace
cs: Nahradit

en: Set
cs: Nastavit

en: No input source selected
cs: Není vybrán žádný vstupní zdroj

en: Add Custom Shortcuts
cs: Přidání vlastních klávesových zkratek

en: Set up custom shortcuts for launching apps, running scripts, and more.
cs: Nastavte si vlastní klávesové zkratky pro spouštění aplikací, provádění skriptů a další věci.

en: Add Shortcut
cs: Přidat klávesovou zkratku

en: No keyboard shortcut found
cs: Nebyla nalezena žádná klávesová zkratka

en: Try a different search
cs: Zkuste jiné hledání

en: Reset All…
cs: Všechny na výchozí…

en: Reset all shortcuts to their default keybindings
cs: Vrátit všechny klávesové zkratky na výchozí klávesy

en: Fingerprint Manager
cs: Správa otisků prstů

en: Fingerprint
cs: Otiskem prstu

en: _No
cs: _Ne

en: _Yes
cs: _Ano

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
cs: Přejete si smazat registrované otisky prstů, čímž dojde k vypnutí přihlášení otiskem prstů?

note: Translators: This is the empty state page label which states that there are no devices ready.
en: No Fingerprint device
cs: Není k dispozici žádná čtečka otisku prstu

en: Ensure the device is properly connected.
cs: Ujistěte se, že zařízení je správně připojené.

en: No fingerprint device
cs: Není k dispozici žádná čtečka otisku prstu

en: Choose the fingerprint device you want to configure
cs: Zvolte čtečku otisku prstu, kterou chcete nastavit.

en: Fingerprint Device
cs: Čtečka otisku prstu

en: Fingerprint login allows you to unlock and log into your computer with your finger
cs: Pomocí přihlášení otiskem prstu můžete svůj počítač odemknout a přihlásit se do něj pouhým přiložením prstu.

en: _Delete Fingerprints
cs: _Smazat otisky prstů

en: Fingerprint Login
cs: Přihlášení otiskem prstu

en: Fingerprint Enroll
cs: Sejmutí otisku prstu

en: _Re-enroll this finger…
cs: Znovu sejmout tento otisk p_rstu…

en: _Add User…
cs: _Přidat uživatele…

en: Create a user account
cs: Vytvořit uživatelský účet

en: Your session needs to be restarted for changes to take effect
cs: Aby se změny projevily, musí být sezení restartováno

en: Restart Now
cs: Restartovat nyní

en: User Icon
cs: Ikona uživatele

en: Account Settings
cs: Nastavení účtu

en: _Administrator
cs: _Správce

en: Administrators can add and remove other users, and can change settings for all users.
cs: Správce může přidávat a odebírat ostatní uživatele a měnit nastavení u všech uživatelů.

en: _Parental Controls
cs: _Rodičovská kontrola

en: Open the Parental Controls application.
cs: Otevřít aplikaci pro rodičovskou kontrolu.

en: _Language
cs: Jazy_k

en: Authentication & Login
cs: Ověřování totožnosti a přihlašování

en: _Password
cs: _Heslo

en: _Fingerprint Login
cs: Přihlášení otiskem _prstu

en: A_utomatic Login
cs: A_utomatické přihlašování

en: Account Activity
cs: Aktivita účtu

en: Remove User…
cs: Odebrat uživatele…

note: Translators: This is the empty state page label which states that there are no users to show in the panel.
en: No Users Found
cs: Žádný uživatel nebyl nalezen

en: Unlock to add a user account.
cs: Odemkněte, abyste mohli přidat účet.

en: Add User
cs: Přidání uživatele

note: Translators: This button enrolls the computer in the domain in order to use enterprise logins.
en: _Enroll
cs: R_egistrovat

en: Domain Administrator Login
cs: Přihlášení doménového správce

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be
    enrolled in the domain. Please have your network administrator
    type their domain password here.
cs: Abyste mohli použít přihlašování do domény, musí být tento
    počítač v doméně zahrnut. Požádejte prosím svého správce
    sítě o vepsání doménového hesla zde.

en: _Domain
cs: _Doména

en: Administrator _Name
cs: _Jméno správce

en: Administrator Password
cs: Heslo správce

en: _Username
cs: _Uživatelské jméno

en: _Full Name
cs: _Celé jméno

en: Standard
cs: Běžný

en: Administrator
cs: Správce

en: Account _Type
cs: _Typ účtu

en: Allow user to set a password when they next _login
cs: Umožnit uživateli nastavit si heslo při příštím přih_lášení

en: Set a password _now
cs: Nastavit heslo _nyní

en: _Confirm
cs: O_věření

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
cs: Přihlašování do domény umožňuje použít na tomto zařízení stávající centrálně spravované uživatelské účty. Tento účet můžete pak použít i pro přístup k firemním prostředkům na Internetu.

en: You are Offline
cs: Jste odpojeni

en: You must be online in order to add enterprise users.
cs: Abyste mohli přidat doménové uživatele, musíte být připojeni.

en: _Enterprise Login
cs: _Přihlášení do domény

en: Take a Picture…
cs: Pořídit fotografii…

en: Select a File…
cs: Vybrat soubor…

en: Change Password
cs: Změna hesla

en: Ch_ange
cs: Změn_it

en: _Confirm New Password
cs: _Potvrdit nové heslo

en: _New Password
cs: _Nové heslo

en: Current _Password
cs: Současné _heslo

en: Allow user to change their password on next login
cs: Nabídnout uživateli změnu jeho hesla při příštím přihlášení

en: Set a password now
cs: Nastavit heslo nyní

en: Full Screen
cs: Celá obrazovka

en: Top Half
cs: Horní polovina

en: Bottom Half
cs: Dolní polovina

en: Left Half
cs: Levá polovina

en: Right Half
cs: Pravá polovina

en: Zoom Options
cs: Volby přiblížení

en: _Zoom
cs: _Přiblížení

en: _Magnification:
cs: Zvětšení _lupou:

en: _Follow mouse cursor
cs: _Následovat ukazatel myši

en: _Screen part:
cs: Část o_brazovky:

en: Magnifier _extends outside of screen
cs: Lupa se rozšiřuj_e mimo obrazovku

en: _Keep magnifier cursor centered
cs: Udržovat u_kazatel lupy na středu

en: Magnifier cursor _pushes contents around
cs: Ukazatel lu_py odsouvá okolní obsah

en: Magnifier cursor moves with _contents
cs: Ukazatel lupy se přesouvá s o_bsahem

en: Magnifier Position:
cs: Poloha lupy:

en: Magnifier
cs: Lupa

en: _Thickness:
cs: _Tloušťka:

en: _Length:
cs: Dé_lka:

note: The color of the accessibility crosshair
en: Co_lor:
cs: _Barva:

en: _Crosshairs:
cs: Zaměřovací _kříž:

en: _Overlaps mouse cursor
cs: Překrývat ukazat_el myši

en: Crosshairs
cs: Zaměřovací kříž

en: _White on black:
cs: _Bílá na černém:

en: _Brightness:
cs: _Jas:

en: _Contrast:
cs: _Kontrast:

en: Color Effects:
cs: Ovlivnění barev:

en: Color Effects
cs: Ovlivnění barev

en: Typing Assist
cs: Pomoc s psaním

en: _Sticky Keys
cs: Kombinace kláves jedním pr_stem

en: Treats a sequence of modifier keys as a key combination
cs: Posloupnost modifikačních kláves považovat za kombinaci těchto kláves

en: _Disable if two keys are pressed together
cs: Vypnout při souběžném zmáčknutí _dvou kláves

en: Beep when a _modifier key is pressed
cs: Zvukové znamení při zmáčknutí _modifikační klávesy

en: S_low Keys
cs: Poma_lé klávesy

en: Puts a delay between when a key is pressed and when it is accepted
cs: Zadejte jaké má být zpoždění, než je klávesa přijata po té, co je zmáčknuta

en: A_cceptance delay:
cs: Zpož_dění přijetí:

en: Slow keys typing delay
cs: Prodleva při psaní pomalými klávesami

en: Beep when a key is pr_essed
cs: Zvukové znam_ení při zmáčknutí klávesy

en: Beep when a key is _accepted
cs: Zvukové zn_amení při příjmutí klávesy

en: Beep when a key is _rejected
cs: Zvukové znamení při _odmítnutí klávesy

en: _Bounce Keys
cs: Vícenáso_bná zmáčknutí kláves

en: Ignores fast duplicate keypresses
cs: Ignorovat rychle opakované zmáčknutí klávesy

en: Bounce keys typing delay
cs: Prodleva při psaní s vícenásobným zmáčknutím kláves

en: _Enable by Keyboard
cs: Zapnout z kláv_esnice

en: Turn accessibility features on and off using the keyboard
cs: Zapínat funkce zpřístupnění pomocí klávesnice

en: Repeat Keys
cs: Opakování kláves

en: Key presses repeat when key is held down.
cs: Opakovat zmáčknutí klávesy, když držíte klávesu zmáčknutou.

en: Repeat keys delay
cs: Prodleva před opakováním kláves

en: Speed
cs: Rychlost

en: Repeat keys speed
cs: Rychlost opakování kláves

en: Click Assist
cs: Pomoc s klikáním

en: _Simulated Secondary Click
cs: _Simulované druhé kliknutí

en: Trigger a secondary click by holding down the primary button
cs: Zahájit druhé kliknutí podržením hlavního tlačítka

en: Secondary click delay
cs: Zpoždění druhého kliknutí

en: _Hover Click
cs: Kl_iknutí posečkáním

en: Trigger a click when the pointer hovers
cs: Zahájit kliknutí při zastavení pohybu ukazatele

en: D_elay:
cs: Zpož_dění:

en: Motion _threshold:
cs: Práh poh_ybu:

en: Visual Alerts
cs: Vizuální upozornění

en: _Test flash
cs: O_testovat blikání

en: Use a visual indication when an alert sound occurs.
cs: Použít vizuální signalizaci, když se objeví zvukové upozornění.

en: _Visual Alerts
cs: _Vizuální upozornění

en: Flash the entire _window
cs: Bliknout _celým oknem

en: Flash the entire _screen
cs: Bliknout _celou obrazovkou

en: _Always Show Accessibility Menu
cs: Vždy zobr_azovat nabídku přístupnosti

en: Seeing
cs: Zrak

en: _High Contrast
cs: V_ysoký kontrast

en: _Large Text
cs: Ve_lký text

en: Enable A_nimations
cs: Povolit a_nimace

en: C_ursor Size
cs: Velikost k_urzoru

en: Screen _Reader
cs: Čtečka ob_razovky

en: _Sound Keys
cs: Ozvučení kláve_s

en: Hearing
cs: Sluch

en: Typing
cs: Psaní

en: Screen _Keyboard
cs: _Klávesnice na obrazovce

en: R_epeat Keys
cs: Op_akování kláves

en: Cursor _Blinking
cs: _Blikání kurzoru

en: _Typing Assist (AccessX)
cs: Pomáha_t s psaním

en: Pointing & Clicking
cs: Ukazování a klikání

en: _Mouse Keys
cs: _Myš z klávesnice

en: _Locate Pointer
cs: Vyh_ledávání ukazatele

en: _Click Assist
cs: Pomá_hat s klikáním

en: _Double-Click Delay
cs: Zpoždění _dvojitého kliknutí

en: Double-Click Delay
cs: Zpoždění dvojitého kliknutí

en: Cursor Blinking
cs: Blikání kurzoru

en: Cursor blinks in text fields.
cs: Kurzor v textových polích bliká.

en: Cursor blinking speed
cs: Rychlost blikání kurzoru

en: Sound Keys
cs: Ozvučení kláves

en: Beep when Num Lock or Caps Lock are turned on or off.
cs: Pípnout při zapnutí nebo vypnutí klávesy Num Lock nebo Caps Lock.

en: Cursor Size
cs: Velikost kurzoru

en: Cursor size can be combined with zoom to make it easier to see the cursor.
cs: Velikost kurzoru se dá kombinovat s přiblížením, aby byl kurzor lépe vidět.

en: Screen Reader
cs: Čtečka obrazovky

en: The screen reader reads displayed text as you move the focus.
cs: Čtečka obrazovky čte zobrazený text postupně, jak text získává zaměření.

en: _Screen Reader
cs: Čtečk_a obrazovky

en: General
cs: Obecné

en: _Active Screen Edges
cs: _Aktivní okraje obrazovky

en: Drag windows against the top, left, and right screen edges to resize them.
cs: Přetažením okna k horní, levé nebo pravé hraně obrazovky změníte jeho velikost.

en: Workspaces
cs: Pracovní plochy

en: _Dynamic workspaces
cs: _Dynamické pracovní plochy

en: Automatically removes empty workspaces.
cs: Bude automaticky odebírat prázdné pracovní plochy.

en: _Fixed number of workspaces
cs: _Neměnný počet pracovních ploch

en: Specify a number of permanent workspaces.
cs: Je dán počet trvalých pracovních ploch.

en: _Number of Workspaces
cs: _Počet pracovních ploch

en: Multi-Monitor
cs: Více monitorů

en: Workspaces on _primary display only
cs: Pracovní plochy pouze na _hlavním displeji

en: Workspaces on all d_isplays
cs: Pracovní plochy na _všech displejích

en: No applications
cs: Žádné aplikace

en: Install some…
cs: Nějakou nainstalovat…

en: Permissions & Access
cs: Oprávnění a přístup

en: Data and services that this app has asked for access to and permissions that it requires.
cs: Data a služby, o které si tato aplikace požádala, a oprávnění, která to vyžaduje.

en: Camera
cs: Kamera

en: Microphone
cs: Mikrofon

en: Location Services
cs: Služby určování polohy

en: Built-in Permissions
cs: Zabudovaná oprávnění

en: Cannot be changed
cs: Nelze změnit

en: Individual permissions for applications can be reviewed in the <a href="privacy">Privacy</a> Settings.
cs: Individuální nastavení pro aplikace lze zkontrolovat v nastaveních <a href="privacy">Soukromí</a>.

en: Integration
cs: Začlenění

en: System features used by this application.
cs: Systémové funkce, které tato aplikace používá.

en: Search
cs: Hledání

en: Notifications
cs: Upozornění

en: Run in background
cs: Běžet na pozadí

en: Set Desktop Background
cs: Nastavit pozadí pracovní plochy

en: Sounds
cs: Zvuky

en: Inhibit system keyboard shortcuts
cs: Potlačit systémové klávesové zkratky

en: Default Handlers
cs: Výchozí obsluha

en: Types of files and links that this application opens.
cs: Typy souborů a odkazů, které tato aplikace otevírá.

en: Reset
cs: Výchozí

en: Usage
cs: Využití

en: How much resources this application is using.
cs: Jak moc prostředků tato aplikace využívá.

en: Storage
cs: Úložiště

en: Open in Software
cs: Otevřít v Softwaru

en: No results found
cs: Nebyly nalezeny žádné výsledky

en: How much disk space this application is occupying with app data and caches.
cs: Kolik místa na disku tato aplikace zabírá, včetně dat a mezipamětí.

en: Application
cs: Aplikace

en: Cache
cs: Mezipaměť

en: <b>Total</b>
cs: <b>Celkem</b>

en: Clear Cache…
cs: Vyprázdnit mezipaměť…

en: Networks
cs: Sítě

en: _Computer Name
cs: Název _počítače

en: _File Sharing
cs: S_dílení souborů

en: _Media Sharing
cs: Sdílení _multimédií

en: _Remote Login
cs: _Vzdálené přihlášení

en: Some services are disabled because of no network access.
cs: Některé služby jsou zakázány kvůli tomu, že není přístup k síti.

en: File Sharing
cs: Sdílení souborů

en: _Require Password
cs: V_yžadovat heslo

en: Remote Login
cs: Vzdálené přihlášení

en: Device Name
cs: Název zařízení

en: Media Sharing
cs: Sdílení multimédií

en: Share music, photos and videos over the network.
cs: Sdílet hudbu, fotografie a videa po síti.

en: Folders
cs: Složky

en: _New connections must ask for access
cs: _Nové připojení se musí dotázat o svolení

en: _Require a password
cs: _Vyžadovat heslo

en: Select how media should be handled
cs: Vyberte, jak budou média obsluhována

en: CD _audio
cs: Zvukové _CD

en: _DVD video
cs: Videodisk _DVD

en: _Music player
cs: _Hudební přehrávač

en: _Photos
cs: _Fotografie

en: _Other Media…
cs: _Ostatní média…

en: _Never prompt or start programs on media insertion
cs: _Nikdy se nedotazovat nebo spouštět programy na vloženém médiu

en: Select how other media should be handled
cs: Vyberte, jak by měla být obsluhována ostatní média

en: _Action:
cs: _Činnost:

en: _Type:
cs: _Typ:

en: Choose the format for numbers, dates and currencies. Changes take effect on next login.
cs: Zvolte formát pro čísla, data a měny. Změny se projeví až při příštím přihlášení.

en: Common Formats
cs: Běžné formáty

en: All Formats
cs: Všechny formáty

en: No Search Results
cs: Nic nebylo nalezeno

en: Searches can be for countries or languages.
cs: Hledat můžete země nebo jazyky.

en: Preview
cs: Náhled

en: My Account
cs: Můj účet

en: Login Screen
cs: Přihlašovací obrazovka

en: Language
cs: Jazyk

en: The language used for text in windows and web pages.
cs: Jazyk používaný pro text v oknech a webové stránky.

en: Restart the session for changes to take effect
cs: Aby se změny projevily, musí být sezení restartováno

en: Restart…
cs: Restartovat…

en: The format used for numbers, dates, and currencies.
cs: Formát používaný pro čísla, data a měny.

en: _Formats
cs: _Formáty

en: Login settings are used by all users when logging into the system
cs: Nastavení přihlášení jsou používány všemi uživateli při přihlašování do systému

en: Dates
cs: Datum

en: Dates & Times
cs: Datum a čas

en: Numbers
cs: Čísla

en: Measurement
cs: Měrné jednotky

en: Paper
cs: Papír

en: Hardware Model
cs: Model hardwaru

en: Memory
cs: Paměť

en: Processor
cs: Procesor

en: Graphics
cs: Grafika

en: Disk Capacity
cs: Kapacita disku

en: Calculating…
cs: Počítá se…

note: translators: this field contains the distro name and version
en: OS Name
cs: Název OS

en: OS Type
cs: Typ OS

en: Windowing System
cs: Okenní systém

en: Virtualization
cs: Virtualizace

en: Software Updates
cs: Aktualizace softwaru

en: Rename Device
cs: Přejmenovat zařízení

en: The device name is used to identify this device when it is viewed over the network, or when pairing Bluetooth devices.
cs: Název zařízení se používá k identifikaci tohoto zařízení, když je prohlíženo přes síť, nebo když se párují zařízení Bluetooth.

en: _Rename
cs: Přej_menovat

en: Select Language
cs: Výběr jazyka

en: _Select
cs: _Vybrat

en: No languages found
cs: Žádné jazyky nebyly nenalezeny

en: Unlock…
cs: Odemknout…

en: Some settings must be unlocked before they can be changed.
cs: Některá nastavení musí být odemknuta, než je můžete změnit.

en: Increment Hour
cs: Přidat hodinu

en: Increment Minute
cs: Přidat minutu

en: Time
cs: Čas

en: Decrement Hour
cs: Ubrat hodinu

en: Decrement Minute
cs: Ubrat minutu

en: Turn device off
cs: Vypnout zařízení

en: Other Devices
cs: Ostatní zařízení

en: Not set up
cs: Nenastaveno

en: _Type
cs: _Typ

en: Sho_w password
cs: Zobrazit he_slo

en: Tunneled TLS
cs: Tunelované TLS

en: Protected EAP (PEAP)
cs: Chráněné EAP (PEAP)

en: Au_thentication
cs: _Ověření totožnosti

en: I_dentity
cs: I_dentita

en: _User certificate
cs: _Uživatelský certifikát

en: C_A certificate
cs: Certifikát C_A

en: No CA certificate is _required
cs: _Certifikát CA není požadován

en: Private _key
cs: Soukromý _klíč

en: _Private key password
cs: Heslo k _soukromému klíči

en: Anonymous
cs: Anonymní

en: Authenticated
cs: Totožnost ověřena

en: Both
cs: Obojí

en: Anony_mous identity
cs: Anony_mní identita

en: PAC _file
cs: _Soubory PAC

en: _Inner authentication
cs: _Interní ověření totožnosti

en: Allow automatic PAC pro_visioning
cs: Umožnit automatické _zajišťování PAC

en: Version 0
cs: Verze 0

en: Version 1
cs: Verze 1

en: PEAP _version
cs: _Verze PEAP

en: 1 (Default)
cs: 1 (výchozí)

en: Open System
cs: Otevřený systém

en: Shared Key
cs: Sdílený klíč

en: _Key
cs: _Klíč

en: Sho_w key
cs: Z_obrazit klíč

en: WEP inde_x
cs: Inde_x WEP

en: MSCHAPv2 (no EAP)
cs: MSCHAPv2 (bez EAP)

en: S_ecurity
cs: Zab_ezpečení

en: 802.1x _Security
cs: _Zabezpečení 802.1x

en: _MAC Address
cs: _MAC adresa

en: _Cloned Address
cs: _Klonovaná adresa

en: IPv_4 Method
cs: Metoda IPv_4

en: Automatic (DHCP)
cs: Automatické (DHCP)

en: Link-Local Only
cs: Pouze link-local

en: Disable
cs: Zakázat

en: Shared to other computers
cs: Sdíleno s dalšími počítači

en: Addresses
cs: Adresy

en: Netmask
cs: Maska sítě

en: Gateway
cs: Brána

en: Automatic DNS
cs: Automatické DNS

en: Separate IP addresses with commas
cs: Adresy IP oddělte čárkami

en: Routes
cs: Směrování

en: Automatic Routes
cs: Automatické směrování

note: Translators: Please see https://en.wikipedia.org/wiki/Metrics_(networking)
en: Metric
cs: Metrika

en: Use this connection _only for resources on its network
cs: Použít toto připojení _pouze pro zdroje na jeho síti

en: _Name
cs: _Název

en: bytes
cs: bajtů

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
cs: (Chyba: nelze načíst editor připojení VPN)

en: IPv_6 Method
cs: Metoda IPv_6

en: Automatic, DHCP only
cs: Automatické, pouze DHCP

en: Signal Strength
cs: Síla signálu

en: Link speed
cs: Rychlost spojení

en: Supported Frequencies
cs: Podporované frekvence

en: Last Used
cs: Naposledy použito

en: Connect _automatically
cs: Připojit _automaticky

en: Make available to _other users
cs: Zpřístupnit _ostatním uživatelům

en: _Metered connection: has data limits or can incur charges
cs: _Měřené připojení: má omezení dat nebo účtované poplatky

en: Software updates and other large downloads will not be started automatically.
cs: Aktualizace softwaru a další objemná stahování dat nebudou spouštěna automaticky.

en: Turn VPN connection off
cs: Vypnout připojení VPN

en: Network Name
cs: Název sítě

en: Turn Wi-Fi off
cs: Zapnout Wi-Fi

en: _Connect to Hidden Network…
cs: Přip_ojit ke skryté síti…

en: _Turn On Wi-Fi Hotspot…
cs: Zapnou_t bezdrátový přístupový bod…

en: _Known Wi-Fi Networks
cs: Známé sítě Wi-_Fi

en: Airplane Mode
cs: Režim „Letadlo“

en: Disables Wi-Fi, Bluetooth and mobile broadband
cs: Vypnout Wi-Fi, Bluetooth a mobilní připojení

en: No Wi-Fi Adapter Found
cs: Nebyl nalezen žádný adaptér Wi-Fi

en: Make sure you have a Wi-Fi adapter plugged and turned on
cs: Ujistěte se, že máte adaptér Wi-Fi připojený a zapnutý

en: Airplane Mode On
cs: Režim „Letadlo“ je zapnutý

en: Turn off to use Wi-Fi
cs: Musíte jej vypnout, když chcete používat Wi-Fi

en: Wi-Fi Hotspot Active
cs: Bezdrátový přístupový bod je aktivní

en: Mobile devices can scan the QR code to connect.
cs: Mobilní zařízení mohou pro připojení načíst QR kód.

en: Turn Off Hotspot…
cs: Vypnout přístupový bod…

en: Visible Networks
cs: Viditelné sítě

en: NetworkManager needs to be running
cs: Je zapotřebí, aby běžel program NetworkManager

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Wi-Fi hotspot allows others to share your internet connection, by creating a Wi-Fi network that they can connect to. To do this, you must have an internet connection through a source other than Wi-Fi.
cs: Přístupový bod Wi-Fi umožňuje sdílet s ostatními internetové připojení tím, že se vytvoří síť Wi-Fi, ke které se ostatní mohou připojit. Aby to mohlo fungovat, musíte být k Internetu připojení jinak, než přes Wi-Fi, která se ke sdílení použije.

en: Generate Random Password
cs: Vygenerovat náhodné heslo

en: Autogenerate Password
cs: automaticky vygenerované heslo

en: _Turn On
cs: Zapnou_t

en: Network Proxy
cs: Síťová proxy

en: _HTTP Proxy
cs: Proxy _HTTP

en: H_TTPS Proxy
cs: Proxy H_TTPS

en: _FTP Proxy
cs: Proxy _FTP

en: _Socks Host
cs: Hostitel _SOCKS

en: _Ignore Hosts
cs: _Ignorovat hostitele

en: HTTP proxy port
cs: Port proxy HTTP

en: HTTPS proxy port
cs: Port proxy HTTPS

en: FTP proxy port
cs: Port proxy FTP

en: Socks proxy port
cs: Port proxy Socks

en: _Configuration URL
cs: _URL s nastavením

en: SIM Lock
cs: Zamykání SIM

en: _Next
cs: _Další

en: Close
cs: Zavřít

en: _Lock SIM with PIN
cs: _Zamknout SIM pomocí kódu PIN

en: Change PIN
cs: Změnit PIN

en: Enter current PIN to change SIM lock settings
cs: Zadejte současný PIN, abyste mohli změnit zamykání SIM

en: No SIM
cs: Žádná SIM

en: Insert a SIM card to use this modem
cs: Vložte kartu SIM, abyste mohli modem používat

en: SIM Locked
cs: SIM je zamknutá

en: _Mobile Data
cs: _Mobilní data

en: Access data using mobile network
cs: Přístup k datům pomocí mobilní sítě

en: _Data Roaming
cs: _Datový roaming

en: Use mobile data when roaming
cs: Používat mobilní data při roamingu

en: _Network Mode
cs: _Režim sítě

en: N_etwork
cs: _Síť

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: _Access Point Names
cs: _Názvy přístupového bodu

en: _SIM Lock
cs: Uzamknout _SIM

en: Lock SIM with PIN
cs: Uzamknutí SIM pomocí PIN

en: M_odem Details
cs: P_odrobnosti o modemu

en: Network Mode
cs: Režim sítě

en: _Automatic
cs: _Automaticky

en: Choose Network
cs: Zvolte síť

en: Refresh Network Providers
cs: Aktualizovat poskytevatele sítí

en: Modem Details
cs: Podrobnosti k modemu

en: Modem Status
cs: Stav modemu

en: Carrier
cs: Operátor

en: Network Type
cs: Typ sítě

en: Network Status
cs: Stav sítě

en: Own Number
cs: Vlastní číslo

en: Device Details
cs: Podrobnosti o zařízení

en: Firmware Version
cs: Verze firmwaru

en: Access Points
cs: Přístupové body

en: No WWAN Adapter Found
cs: Nebyl nalezen žádný adaptér WWAN

en: Make sure you have a Wireless Wan/Cellular device
cs: Ujistěte se, že máte zařízení pro bezdrátovou WAN/mobilní síť

en: Wireless Wan is disabled when airplane mode is on
cs: Když je zapnutý režim „letadlo“, je bezdrátová WAN zakázaná.

en: _Turn off Airplane Mode
cs: Vypnou_t režim „letadlo“

en: Data Connection
cs: Datové připojení

en: SIM card used for internet
cs: Karta SIM používaná pro internet

en: Enable Mobile Network
cs: Povolit mobilní síť

en: January
cs: leden

en: February
cs: únor

en: March
cs: březen

en: April
cs: duben

en: May
cs: květen

en: June
cs: červen

en: July
cs: červenec

en: August
cs: srpen

en: September
cs: září

en: October
cs: říjen

en: November
cs: listopad

en: December
cs: prosinec

en: Date & Time
cs: Datum a čas

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Time Zone
cs: Časové pásmo

en: Search for a city
cs: hledat město

en: Automatic _Date & Time
cs: _Datum a čas automaticky

en: Requires internet access
cs: Vyžaduje přístup k Internetu

en: Date & _Time
cs: Da_tum a čas

en: Automatic Time _Zone
cs: Časové pás_mo automaticky

en: Requires location services enabled and internet access
cs: Vyžaduje zapnuté služby určování polohy a přístup k Internetu

en: Time Z_one
cs: Čas_ové pásmo

en: Time _Format
cs: _Formát času

en: 24-hour
cs: 24hodinový

en: AM / PM
cs: dop./odp.

en: Camera is turned off
cs: Kamera je vypnutá

en: No applications can capture photos or video.
cs: Žádná aplikace nemůže pořizovat fotky nebo nahrávat video.

en: Use of the camera allows applications to capture photos and video. Disabling the camera may cause some applications to not function properly.
cs: Díky kameře mohou aplikace pořizovat snímky a nahrávky videa. Její vypnutí může způsobit, že některé aplikace nebudou fungovat správně.

en: Allow the applications below to use your camera.
cs: Umožnit níže uvedeným aplikacím používat kameru.

en: No Applications Have Asked for Camera Access
cs: Žádná aplikace si nepožádala o přístup ke kameře

en: _Do Not Disturb
cs: _Nerušit

en: _Lock Screen Notifications
cs: Upozornění na za_mykací obrazovce

en: Notifications will continue to appear in the notification list when popups are disabled.
cs: I když je vyskakování upozornění vypnuté, budou se upozornění nadále objevovat v seznamu upozornění.

en: _Mail
cs: _Pošta

en: _Calendar
cs: _Kalendář

en: M_usic
cs: H_udba

en: Microphone is turned off
cs: Mikrofon je vypnutý

en: No applications can record sound.
cs: Žádné aplikace nemohou nahrávat zvuk.

en: Use of the microphone allows applications to record and listen to audio. Disabling the microphone may cause some applications to not function properly.
cs: Díky mikrofonu mohou aplikace nahrávat a poslouchat zvuky. Jeho vypnutí může způsobit, že některé aplikace nemusí fungovat správně.

en: Allow the applications below to use your microphone.
cs: Umožnit aplikacím uvedeným níže používat mikrofon.

en: No Applications Have Asked for Microphone Access
cs: Žádná aplikace si nepožádala o přístup k mikrofonu

en: Name:
cs: Název:

en: Status:
cs: Stav:

en: Authorize and Connect
cs: Ověřit a připojit

en: Forget Device
cs: Zapomenout zařízení

en: No Thunderbolt support
cs: Bez podpory pro Thunderbolt

en: Direct Access
cs: Přímý přístup

en: Allow direct access to devices such as docks and external GPUs.
cs: Umožňuje přímý přístup k zařízením, jako jsou dokovací stanice nebo externí GPU.

en: Only USB and Display Port devices can attach.
cs: Připojeny mohou být jen zařízení USB a Display Port.

en: Pending Devices
cs: Čekající zařízení

en: No devices attached
cs: Nejsou připojena žádná zařízení

en: Primary Button
cs: Hlavní tlačítko

en: Sets the order of physical buttons on mice and touchpads.
cs: Nastavuje pořadí fyzických tlačítek myši a touchpadu.

en: Mouse
cs: Myš

en: Mouse Speed
cs: Rychlost myši

en: Double-click timeout
cs: Časový limit dvojitého kliknutí

note: Translators: This switch reverses the scrolling direction for touchpads. The term used comes from OS X so use the same translation if possible.
en: Natural Scrolling
cs: Přirozený posuv

en: Scrolling moves the content, not the view.
cs: Posouvá se obsah, a ne zobrazení.

en: Touchpad Speed
cs: Rychlost touchpadu

en: Tap to Click
cs: Kliknutí klepnutím

en: Two-finger Scrolling
cs: Posunování dvěma prsty

en: Edge Scrolling
cs: Posunování po hraně

en: Problem Reporting
cs: Hlášení problémů

en: _Automatic Problem Reporting
cs: _Automatické hlášení problémů

en: File History
cs: Historie souborů

en: File history keeps a record of files that you have used. This information is shared between applications, and makes it easier to find files that you might want to use.
cs: Historie souborů uchovává záznamy o souborech, které jste použili. Tyto informace jsou sdílené mezi aplikacemi a usnadňují nalezení souborů, které možná budete chtít použít.

en: File H_istory
cs: H_istorie souborů

en: File _History Duration
cs: Trvání _historie souborů

en: _Clear History…
cs: V_yčistit historii…

en: Trash & Temporary Files
cs: Koš a dočasné soubory

en: Trash and temporary files can sometimes include personal or sensitive information. Automatically deleting them can help to protect privacy.
cs: Koš a dočasné soubory mohou někdy obsahovat osobní nebo citlivé informace. Jejich automatické mazání může pomoci s ochranou soukromí.

en: Automatically Delete _Trash Content
cs: Automaticky mazat obsah _koše

en: Automatically Delete Temporary _Files
cs: Automaticky mazat dočasné _soubory

en: Automatically Delete _Period
cs: Automaticky mazat _po

en: _Empty Trash…
cs: _Vyprázdnit koš…

en: _Delete Temporary Files…
cs: Smazat _dočasné soubory…

en: Connect to your data in the cloud
cs: Připojení k vašim datům v cloudu

en: No internet connection — connect to set up new online accounts
cs: Bez internetového připojení – připojte se, abyste mohli nastavit nové účty

en: Add an account
cs: Přidat účet

en: Remove Account
cs: Odebrat účet

en: All Settings
cs: Všechna nastavení

en: Primary Menu
cs: Hlavní nabídka

en: Warning: Development Version
cs: Varování: Vývojová verze

en: This version of Settings should only be used for development purposes. You may experience incorrect system behavior, data loss, and other unexpected issues.
cs: Tato verze Nastavení by se měla používat jen pro účely vývoje. Můžete s ní narazit na nesprávné chování systému, ztrátu dat a další neočekávané chování.

en: Help
cs: Nápověda

en: Printers
cs: Tiskárny

en: Add printers, view printer jobs and decide how you want to print
cs: Přidejte tiskárny, prohlédněte si tiskové úlohy a rozhodněte, jak chcete tisknout

note: Translators: Search terms to find the Printers panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Printer;Queue;Print;Paper;Ink;Toner;
cs: tiskárna;fronta;tisk;papír;inkoust;toner;

en: Protect your location information
cs: Ochraňte informace o své poloze

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;privacy;
cs: obrazovka;zamknout;zámek;diagnostika;pád;zhroucení;soukromý;osobní;nedávný;dočasný;tmp;index;jméno;síť;identita;soukromí;

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
cs: Nastavit mapování tlačítek a přizpůsobit citlivost grafických tabletů

note: Translators: Search terms to find the Wacom Tablet panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Tablet;Wacom;Stylus;Eraser;Mouse;
cs: tablet;Wacom;stalus;pero;eraser;guma;myš;

en: Power
cs: Napájení

en: View your battery status and change power saving settings
cs: Zobrazit stav baterie a změnit nastavení šetření energií

note: Translators: Search terms to find the Power panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Power;Sleep;Suspend;Hibernate;Battery;Brightness;Dim;Blank;Monitor;DPMS;Idle;Energy;
cs: napájení;uspání;uspání do paměti;uspání na disk;baterie;jas;ztlumit;monitor;DPMS;neaktivní;energie;

en: Color
cs: Barevnost

en: Calibrate the color of your devices, such as displays, cameras or printers
cs: Kalibrovat barvy zařízení, jako jsou obrazovky, kamery nebo tiskárny

note: Translators: Search terms to find the Color panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Color;ICC;Profile;Calibrate;Printer;Display;
cs: barvy;ICC;profil;kalibrace;tiskárna;obrazovka;displej;

en: Turn Bluetooth on and off and connect your devices
cs: Zapnout a vypnout Bluetooth a připojit se k zařízením

note: Translators: Search terms to find the Bluetooth panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;bluetooth;obex;
cs: sdílet;sdílení;bluetooth;obex;

en: Background
cs: Pozadí

en: Change your background image to a wallpaper or photo
cs: Změnit obrázek na pozadí na tapetu nebo fotografii

note: Translators: Search terms to find the Background panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Wallpaper;Screen;Desktop;
cs: tapeta;obrazovka;plocha;

en: Sound
cs: Zvuk

en: Change sound levels, inputs, outputs, and alert sounds
cs: Změnit hlasitost zvuku, vstupy, výstupy a upozornění

note: Translators: Search terms to find the Sound panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Card;Microphone;Volume;Fade;Balance;Bluetooth;Headset;Audio;Output;Input;
cs: karta;mikrofon;hlasitost;prolínání;vyvážení;bluetooth;náhlavní souprava;zvuk;výstup;vstup;

en: Choose how to use connected monitors and projectors
cs: Zvolit, jak se mají používat připojené monitory a projektory

note: Translators: Search terms to find the Displays panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Panel;Projector;xrandr;Screen;Resolution;Refresh;Monitor;Night;Light;Blue;redshift;color;sunset;sunrise;
cs: panel;projektor;xrandr;obrazovka;rozlišení;obnovovací frekvence;monitor;displej;noc;tma;světlo;modrá;červený;posuv;posun;barva;rozbřesk;soumrak;východ;západ;slunce;

en: Keyboard
cs: Klávesnice

en: Change keyboard shortcuts and set your typing preferences, keyboard layouts and input sources
cs: Změnit klávesové zkratky a nastavit předvolby pro psaní, rozložení klávesnice a vstupních zdrojů.

note: Translators: Search terms to find the Keyboard panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Shortcut;Workspace;Window;Resize;Zoom;Contrast;Input;Source;Lock;Volume;
cs: klávesová zkratka;zkratka;pracovní plocha;okno;změnit velikost;změna velikosti;přiblížit;přiblížení;zvětšit;zmenšit;kontrast;vstup;zdroj;zámek;zamknout;hlasitost;

en: Users
cs: Uživatelé

en: Add or remove users and change your password
cs: Přidat nebo odebrat uživatele a změnit heslo

note: Translators: Search terms to find the Users panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Login;Name;Fingerprint;Avatar;Logo;Face;Password;Parental Controls;Screen Time;App Restrictions;Web Restrictions;Usage;Usage Limit;Kid;Child;
cs: přihlášení;přihlásit;otis prstu;otisky prstů;avatar;fotka;obličej;heslo;rodičovská kontrola;čas u obrazovky;omezení webů;omezení stránek;omezit weby;omezit stránky;používání;využívání;strávený čas;omezené používání;omezit používání;dítě;děti;dětská;dětské;

en: Accessibility
cs: Přístupnost

en: Make it easier to see, hear, type, point and click
cs: Usnadněte si čtení, poslech, psaní, klikání a další činnosti

note: Translators: Search terms to find the Accessibility panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Keyboard;Mouse;a11y;Accessibility;Universal Access;Contrast;Cursor;Sound;Zoom;Screen;Reader;big;high;large;text;font;size;AccessX;Sticky;Keys;Slow;Bounce;Mouse;Double;click;Delay;Speed;Assist;Repeat;Blink;visual;hearing;audio;typing;
cs: klávesnice;myš;a11y;přístupnost;zpřístupnění;univerzální přístup;kontrast;kurzor;zvuk;přiblížení;zvětšení;čtečka obrazovky;čtení obrazovky;text;velký;obrovský;písmo;font;velikost;přístup;zpřístupnění;kombinace kláves jedním prstem;pomalé klávesy;vícenásobná zmáčknutí kláves;klávesnice myší;dvojitý;klik;kliknutí;klepnutí;poklepání;prodleva;rychlost;asistent;opakování;blikání;blikat;poruchy;handicap;vidění;sluch;psaní;

en: Manage preferences for productivity and multitasking
cs: Správa předvoleb pro produktivitu a multitasking

note: Translators: Search terms to find the Search panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Multitasking;Multitask;Productivity;Customize;Desktop;
cs: multitasking;multitask;více úkolů;více úloh;produktivita;přizpůsobit;přizpůsobení;desktop;

en: Control various application permissions and settings
cs: Určujte různorodá oprávnění a nastavení aplikací

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: application;flatpak;permission;setting;
cs: aplikace;flatpak;oprávnění;nastavení;

en: Control what you want to share with others
cs: Určete, co chcete sdílet s ostatními

note: Translators: Search terms to find the Sharing panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;ssh;host;name;remote;desktop;media;audio;video;pictures;photos;movies;server;renderer;
cs: sdílet;sdílení;ssh;hostitel;název;vzdálený;obrazovka;desktop;pracovní plocha;multimédia;zvuk;video;obraz;obrázky;fotografie;filmy;server;vykreslování;renderer;

en: Removable Media
cs: Výměnná média

en: Configure Removable Media settings
cs: Nastavte si pravidla pro výměnná média

note: Translators: Search terms to find the Removable Media panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: device;system;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
cs: zařízení;systém;výchozí;aplikace;preferovaný;preferovaná;upřednostňovaný;upřednostňovaná;cd;dvd;usb;zvuk;audio;video;disk;výměnný;výměnná;výměnné;vyměnitelný;vyměnitelná;vyměnitelné;média;médium;automatické spuštění;

en: Region & Language
cs: Region a jazyk

en: Select your display language and formats
cs: Vybrat jazyk a formáty pro zobrazení

note: Translators: Search terms to find the Region and Language panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Language;Layout;Keyboard;Input;
cs: jazyk;rozložení;klávesnice;vstup;

en: About
cs: O systému

en: View information about your system
cs: Zobrazit informace o systému

note: Translators: Search terms to find the About panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! "Preferred Applications" is the old name for the preference, so make sure that you use the same "translation" for those keywords
en: device;system;information;hostname;memory;processor;version;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
cs: zařízení;počítač;systém;informace;hostname;název;paměť;procesor;verze;výchozí;aplikace;upřednostňovaný;cd;dvd;usb;zvuk;video;disk;výměnný;média;automatické spuštění;

en: Control how you connect to the Internet
cs: Určit, jak se připojujete k Internetu

note: Translators: Search terms to find the Network panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;IP;LAN;Proxy;WAN;Broadband;Modem;Bluetooth;vpn;DNS;
cs: síť;IP;LAN;proxy;WAN;širokopásmové;připojení;modem;Bluetooth;vpn;dns;

en: Control how you connect to Wi-Fi networks
cs: Určit, jak se připojujete k sítím Wi-Fi

note: Translators: Search terms to find the Wi-Fi panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;Wireless;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Broadband;DNS;Hotspot;
cs: síť;bezdrátové;bezdrátová;Wi-Fi;WiFi;drátové;drátová;IP;LAN;širokopásmové;připojení;dns;přístupový bod;hotspot;

en: Mobile Network
cs: Mobilní síť

en: Configure Telephony and mobile data connections
cs: Nastavte si telefonní a mobilní datová připojení

note: Translators: Search terms to find the WWAN panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: cellular;wwan;telephony;sim;mobile;
cs: celulární;wwan;telefon;telefonie;sim;karta;mobil;mobilní;

en: Change the date and time, including time zone
cs: Změnit datum a čas, včetně časového pásma

note: Translators: Search terms to find the Date and Time panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Clock;Timezone;Location;
cs: hodiny;časové pásmo;umístění;

en: Protect your pictures
cs: Ochránit své obrázky

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;
cs: obrazovka;zamknout;zámek;diagnostika;pád;zhroucení;soukromý;osobní;nedávný;dočasný;tmp;index;jméno;síť;identita;

en: Control which notifications are displayed and what they show
cs: Spravovat to, jak jsou upozornění zobrazována a co ukazují

note: Translators: Search terms to find the Notifications panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Notifications;Banner;Message;Tray;Popup;
cs: upozornění;proužek;zpráva;oblast;pruh;cedule;baner;banner;vyskakovací;

en: Default Applications
cs: Výchozí aplikace

en: Configure Default Applications
cs: Nastavit výchozí aplikace

note: Translators: Search terms to find the Default Applications panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: default;application;preferred;media;
cs: výchozí;aplikace;preferovaný;preferovaná;preferované;upřednostňovaný;upřednostňovaná;upřednostňované;média;médium;multimédia;

en: Protect your conversations
cs: Ochránit své konverzace

en: Manage Thunderbolt devices
cs: Spravujte zařízení Thunderbolt

note: Translators: those are keywords for the thunderbolt control-center panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Thunderbolt;privacy;
cs: Thunderbolt;soukromí;

en: Mouse & Touchpad
cs: Myš a touchpad

en: Change your mouse or touchpad sensitivity and select right or left-handed
cs: Změnit citlivost myši nebo touchpadu a vybrat ovládání pro praváky nebo leváky

note: Translators: Search terms to find the Mouse and Touchpad panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;
cs: trackpad;ukazatel;kliknutí;klepnutí;dvojité;tlačítko;trackball;posuv;posouvat;

en: Diagnostics
cs: Diagnostiky

en: Report your problems
cs: Nahlásit problémy

en: File History & Trash
cs: Historie souborů a koš

en: Don't leave traces
cs: Nezanechávejte po sobě stopy

en: Online Accounts
cs: Účty on-line

en: Connect to your online accounts and decide what to use them for
cs: Přihlaste se k účtům on-line a rozhodněte se, k čemu je používat

note: Translators: Search terms to find the Online Accounts panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! For ReadItLater and Pocket, see http://en.wikipedia.org/wiki/Pocket_(application)
en: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Online;Chat;Calendar;Mail;Contact;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;
cs: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;web;on-line;diskuze;chat;kalendář;e-mail;mail;email;pošta;kontakt;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Preferences;Settings;
cs: předvolby;nastavení;

en: Turn zoom on or off
cs: Zapnout nebo vypnout přiblížení

en: Zoom in
cs: Přiblížit

en: Zoom out
cs: Oddálit

en: Turn screen reader on or off
cs: Zapnout nebo vypnout čtení obrazovky

en: Turn on-screen keyboard on or off
cs: Zapnout nebo vypnout klávesnici na obrazovce

en: Increase text size
cs: Zvětšit velikost textu

en: Decrease text size
cs: Zmenšit velikost textu

en: High contrast on or off
cs: Zapnout nebo vypnout vysoký kontrast

en: Switch to next input source
cs: Přepnout na další vstupní zdroj

en: Switch to previous input source
cs: Přepnout na předchozí vstupní zdroj

en: Launchers
cs: Spouštěče

en: Launch help browser
cs: Spustit prohlížeč nápovědy

en: Launch calculator
cs: Spustit kalkulačku

en: Launch email client
cs: Spustit poštovního klienta

en: Launch web browser
cs: Spustit webový prohlížeč

en: Home folder
cs: Domovská složka

[ctx: keybinding]
en: Search
cs: Hledat

en: Screenshots
cs: Snímky obrazovky

en: Save a screenshot to $PICTURES
cs: Uložit snímek obrazovky do složky $PICTURES

en: Save a screenshot of a window to $PICTURES
cs: Uložit snímek okna do složky $PICTURES

en: Save a screenshot of an area to $PICTURES
cs: Uložit snímek výřezu obrazovky do složky $PICTURES

en: Sound and Media
cs: Zvuk a média

en: Volume mute/unmute
cs: Vypnout/zapnout zvuk

en: Volume down
cs: Snížit hlasitost

en: Volume up
cs: Zvýšit hlasitost

en: Microphone mute/unmute
cs: Vypnout/zapnout mikrofon

en: Launch media player
cs: Spustit multimediální přehrávač

en: Play (or play/pause)
cs: Přehrát (nebo přehrát/pozastavit)

en: Pause playback
cs: Pozastavit přehrávání

en: Stop playback
cs: Zastavit přehrávání

en: Previous track
cs: Předchozí stopa

en: Next track
cs: Následující stopa

en: Eject
cs: Vysunout

en: System
cs: Systém

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Lock screen
cs: Uzamknout obrazovku
