budgie-control-center 1.2.0 - en to et translation catalogue (1055 entries)

en: Two Sided
et: Kahepoolne

en: Paper Type
et: Paberi liik

en: Paper Source
et: Paberi allikas

en: Output Tray
et: Väljundsalv

[ctx: printing option]
en: Resolution
et: Lahutusvõime

en: GhostScript pre-filtering
et: GhostScripti eelfilter

note: Translators: This option sets number of pages printed on one sheet
en: Pages per side
et: Lehekülgi lehele

note: Translators: This option sets whether to print on both sides of paper
en: Two-sided
et: Kahepoolne

note: Translators: This option sets orientation of print (portrait, landscape...)
en: Orientation
et: Suund

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "General" tab contains general printer options
en: General
et: Üldine

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Page Setup" tab contains settings related to pages (page size, paper source, etc.)
en: Page Setup
et: Lehe seadistus

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Installable Options" tab contains settings of presence of installed options (amount of RAM, duplex unit, etc.)
en: Installable Options
et: Paigaldatavad valikud

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Job" tab contains settings for jobs
en: Job
et: Töö

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Image Quality" tab contains settings for quality of output print (e.g. resolution)
en: Image Quality
et: Pildi kvaliteet

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Color" tab contains color settings (e.g. color printing)
en: Color
et: Värvid

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Finishing" tab contains finishing settings (e.g. booklet printing)
en: Finishing
et: Lõpetamine

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Advanced" tab contains all others settings
en: Advanced
et: Laiendatud

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page Translators: This button triggers the printing of a test page.
en: Test Page
et: Testlehekülg

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page
en: Test page
et: Testleht

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: No Active Jobs
et: Katiivseid tööprotsesse ei ole

note: Translators: The printer is low on toner
en: Low on toner
et: Tooner on otsakorral

note: Translators: The printer has no toner left
en: Out of toner
et: Tooner on otsas

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Low on developer
et: Ilmuti on otsakorral

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Out of developer
et: Ilmuti on otsas

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Low on a marker supply
et: Värv on otsakorral

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Out of a marker supply
et: Värv on otsas

note: Translators: One or more covers on the printer are open
en: Open cover
et: Kaas on avatud

note: Translators: One or more doors on the printer are open
en: Open door
et: Luuk on avatud

note: Translators: At least one input tray is low on media
en: Low on paper
et: Paber on otsakorral

note: Translators: At least one input tray is empty
en: Out of paper
et: Paber on otsas

[ctx: printer state]
note: Translators: The printer is offline
en: Offline
et: Pole võrgus

[ctx: printer state]
note: Translators: Someone has stopped the Printer Translators: Printer's state (no jobs can be processed)
en: Stopped
et: Seisma jäetud

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is almost full
en: Waste receptacle almost full
et: Prügimahuti on peaaegu täis

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is full
en: Waste receptacle full
et: Prügimahuti on täis

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is near end of life
et: Fotosilma eluiga on lõppemas

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is no longer functioning
et: Fotosilm enam ei tööta

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (can start new job without waiting)
en: Ready
et: Valmis

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (printer is ready but doesn't accept new jobs)
en: Does not accept jobs
et: Töid vastu ei võeta

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (jobs are processing)
en: Processing
et: Töötlemine

note: Translators: Name of column showing printer manufacturers
en: Manufacturer
et: Tootja

note: Translators: Name of column showing printer drivers
en: Driver
et: Draiver

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: One Sided
et: Ühepoolne

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Long Edge (Standard)
et: Ümber pika külje (tavaline)

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Short Edge (Flip)
et: Ümber lühikese külje (pööratud)

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Portrait
et: Portree

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Landscape
et: Maastik

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse landscape
et: Pööratud maastik

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse portrait
et: Pööratud portree

note: Translators: Name of job which makes printer to autoconfigure itself
en: Automatic configuration
et: Automaatne konfiguratsioon

note: Translators: Addition of the new printer failed.
en: Failed to add new printer.
et: Tõrge uue printeri lisamisel.

note: Translators: The XML file containing user interface can not be loaded
en: Could not load ui: %s
et: Kasutajaliidest pole võimalik laadida: %s

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is waiting to be printed)
en: Pending
et: Ootel

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is held for printing)
en: Paused
et: Pausitud

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job needs authentication to proceed further)
en: Authentication required
et: Autentimine on vajalik

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is currently printing)
en: Processing
et: Töötluses

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been stopped)
en: Stopped
et: Peatatud

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been canceled)
en: Canceled
et: Katkestatud

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has aborted due to error)
en: Aborted
et: Loobutud

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has completed successfully)
en: Completed
et: Valmis

en: No suitable driver found
et: Ühtegi sobivat draiverit ei leitud

en: Select PPD File
et: PPD faili valimine

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Open
et: _Ava

en: PostScript Printer Description files (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)
et: PPD PostScript printeri kirjelduse failid (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)

note: Translators: this is an option of "Paper Source"
en: Auto Select
et: Automaatne valik

note: Translators: this is an option of "Paper Source" Translators: this is an option of "Resolution"
en: Printer Default
et: Printeri vaikimisi

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Embed GhostScript fonts only
et: Kaasatakse ainult GhostScripti fondid

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 1
et: Teisendamine keelde PS level 1

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 2
et: Teisendamine keelde PS level 2

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: No pre-filtering
et: Eelfilter puudub

note: Translators: This is the title presented at top of the dialog.
en: Add Printer
et: Printeri lisamine

note: Translators: The found device is a printer connected via serial port
en: Serial Port
et: Jadaport

note: Translators: The found device is a printer connected via parallel port
en: Parallel Port
et: Paralleelport

note: Translators: Location of found network printer (e.g. Kitchen, Reception)
en: Location: %s
et: Asukoht: %s

note: Translators: Network address of found printer
en: Address: %s
et: Aadress: %s

note: Translators: This item is a server which needs authentication to show its printers
en: Server requires authentication
et: Server nõuab autentimist

note: Translators: This label shows how many jobs of this printer needs to be authenticated to be printed.
en: %u Job Requires Authentication | %u Jobs Require Authentication
et[0]: %u töö nõuab autentimist
et[1]: %u tööd nõuavad autentimist

[ctx: Printer jobs dialog title]
note: Translators: This is the printer name for which we are showing the active jobs
en: %s — Active Jobs
et: %s aktiivset printimistööd

en: %d of %d
et: %d / %d

en: New shortcut…
et: Uus kiirklahv…

en: Button %d
et: Nupp %d

en: Button
et: Nupp

en: Output:
et: Väljund:

note: Keep ratio switch
en: Keep aspect ratio (letterbox):
et: Külgede suhte säilitamine:

note: Whole-desktop checkbox
en: Map to single monitor
et: Määratud ühele monitorile

en: Display Mapping
et: Kuvade ühendamine

en: _Close
et: _Sulge

en: Test Your _Settings
et: _Proovi oma sätteid

en: Stylus
et: Kirjapulk

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Tablet
et: Digitaallaud

en: Batteries
et: Akud

note: TRANSLATORS: secondary battery, misc
en: Battery
et: Aku

en: When _idle
et: Kui _jõude

en: Suspend
et: Uinak

en: Power Off
et: Lülitatakse välja

en: Hibernate
et: Talveuni

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Off
et: Väljas

en: When on battery power
et: Akutoitel

en: When plugged in
et: Võrgutoitel

en: On
et: Sees

note: Translators: Option for "Blank Screen" in "Power" panel
en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

[ctx: Idle time]
en: Never
et: Mitte iial

en: Automatic suspend
et: Automaatne uinumine

en: Low battery: power saver enabled. Previous mode will be restored when battery is sufficiently charged.
et: Aku tühi: energiasäästja on lubatud. Eelmine režiim taastatakse, kui aku on piisavalt laetud.

note: translators: "%s" is an application name
en: Power Saver mode activated by “%s”.
et: Energiasäästurežiimi aktiveeris „%s”.

note: translators: "%s" is an application name
en: Performance mode activated by “%s”.
et: Jõudlusrežiimi aktiveeris "%s".

[ctx: Power profile]
en: Performance
et: Jõudlus

en: High performance and power usage.
et: Kõrge jõudlus ja energiakasutus.

[ctx: Power profile]
en: Balanced
et: Tasakaalustatud

en: Standard performance and power usage.
et: Standardne jõudlus ja energiakasutus.

[ctx: Power profile]
en: Power Saver
et: Energia säästja

en: Reduced performance and power usage.
et: Vähendatud jõudlus ja energiatarbimine.

en: Unknown time
et: Tundmatu aeg

en: %i minute | %i minutes
et[0]: %i minut
et[1]: %i minutit

en: %i hour | %i hours
et[0]: %i tund
et[1]: %i tundi

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minutit

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s until fully charged
et: %s täislaadimiseni

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: Caution: %s remaining
et: Hoiatus: %s jäänud

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s remaining
et: %s jäänud

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Fully charged
et: Täis laetud

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Empty
et: Tühi

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Charging
et: Laadimine

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Discharging
et: Tühjenemine

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless mouse
et: Juhtmeta hiir

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless keyboard
et: Juhtmeta klaviatuur

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Uninterruptible power supply
et: Katkestuseta toite allikas (UPS)

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Personal digital assistant
et: Isiklik digitaalassistent

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Cellphone
et: Mobiiltelefon

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Media player
et: Muusikaesitaja

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Computer
et: Arvuti

[ctx: Battery name]
en: Main
et: Peamine

[ctx: Battery name]
en: Extra
et: Ekstra

note: TRANSLATORS: standard spaces are well known colorspaces like * sRGB, AdobeRGB and ProPhotoRGB
en: Standard Space
et: Standardruum

note: TRANSLATORS: test profiles do things like changing the screen * a different color, or swap the red and green channels
en: Test Profile
et: Katseprofiil

[ctx: Automatically generated profile]
note: TRANSLATORS: automatic profiles are generated automatically * by the color management system based on manufacturing data, * for instance the default monitor profile is created from the * primaries specified in the monitor EDID
en: Automatic
et: Automaatne

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - low quality profiles take * much less time to generate but may be a poor reflection of the * device capability
en: Low Quality
et: Halb kvaliteet

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality
en: Medium Quality
et: Keskmine kvaliteet

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - high quality profiles take * a *long* time, and have the best calibration and * characterisation data.
en: High Quality
et: Hea kvaliteet

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default RGB space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default RGB
et: Vaikimisi RGB

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default CMYK space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default CMYK
et: Vaikimisi CMYK

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default gray space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default Gray
et: Vaikimisi halltoonid

en: Vendor supplied factory calibration data
et: Tootja pakutavad kalibreerimise tehaseandmed

en: Full-screen display correction not possible with this profile
et: Täisekraani värviparandus pole selle profiiliga võimalik

en: This profile may no longer be accurate
et: See profiil ei pruugi olla enam täpne

note: TRANSLATORS: This refers to the TFT display on a laptop
en: Laptop Screen
et: Sülearvuti ekraan

note: TRANSLATORS: This refers to the embedded webcam on a laptop
en: Built-in Webcam
et: Sisseehitatud veebikaamera

note: TRANSLATORS: an externally connected display, where %s is either the * model, vendor or ID, e.g. 'LP2480zx Monitor'
en: %s Monitor
et: %s kuvar

note: TRANSLATORS: a flatbed scanner device, e.g. 'Epson Scanner'
en: %s Scanner
et: %s skanner

note: TRANSLATORS: a camera device, e.g. 'Nikon D60 Camera'
en: %s Camera
et: %s kaamera

note: TRANSLATORS: a printer device, e.g. 'Epson Photosmart Printer'
en: %s Printer
et: %s printer

note: TRANSLATORS: a webcam device, e.g. 'Philips HiDef Camera'
en: %s Webcam
et: %s veebikaamera

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
et: Vaikimisi:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile his a standard space like AdobeRGB
en: Colorspace:
et: Värviruum:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
et: Katseprofiil:

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
et: ICC profiili valimine

en: _Import
et: _Impordi

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
et: Teotatud ICC profiilid

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
et: Kõik failid

en: Screen
et: Ekraan

note: TRANSLATORS: this is the dialog to save the ICC profile
en: Save Profile
et: Profiili salvestamine

en: _Save
et: _Salvesta

note: TRANSLATORS: this is when the button is sensitive
en: Create a color profile for the selected device
et: Valitud seadmele värviporfiili loomine

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
et: Mõõteriista ei tuvastatud. Palun veendu, et see on sisse lülitatud ja õigesti ühendatud.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument does not support printer profiling.
et: Mõõteriist ei toeta printeri profiilimist.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The device type is not currently supported.
et: Seda seadmetüüpi hetkel ei toetata.

note: TRANSLATORS: on some hardware e.g. Lenovo W700 the sensor * is built into the palmrest and we need to fullscreen the * sample widget and shut the lid.
en: Shut the laptop lid
et: Sulge sülearvuti kaas

note: TRANSLATORS: We suck, the calibration failed and we have no * good idea why or any suggestions
en: An internal error occurred that could not be recovered.
et: Tekkis sisemine viga, millest pole võimalik taastuda.

note: TRANSLATORS: Some required-at-runtime tools were not * installed, which should only affect insane distros
en: Tools required for calibration are not installed.
et: Kalibreerimise jaoks vajalikud tööriistad pole paigaldatud.

note: TRANSLATORS: The profile failed for some reason
en: The profile could not be generated.
et: Profiili pole võimalik genereerida.

note: TRANSLATORS: The user specified a whitepoint that was * unobtainable with the hardware they've got -- see * https://en.wikipedia.org/wiki/White_point for details
en: The target whitepoint was not obtainable.
et: Soovitud valgepunkt pole saavutatav.

note: TRANSLATORS: the display calibration process is finished
en: Complete!
et: Valmis!

note: TRANSLATORS: the display calibration failed, and we also show * the translated (or untranslated) error string after this
en: Calibration failed!
et: Seadistamine nurjus!

note: TRANSLATORS: The user can now remove the sensor from the screen
en: You can remove the calibration device.
et: Sa võid kalibreerimisseadme nüüd eemaldada.

note: TRANSLATORS: The user has to be careful not to knock the * display off the screen (although we do cope if this is * detected early enough)
en: Do not disturb the calibration device while in progress
et: Palun ära häiri töötamise ajal kalibreerimisseadet

en: Enable color management for %s
et: Värvihalduse lubamine %s jaoks

en: Show color profiles for %s
et: %s värviprofiilide näitamine

note: not calibrated
en: Not calibrated
et: Kalibreerimata

en: multiple sizes
et: mitmes suuruses

en: No Desktop Background
et: Ilma taustapildita töölaud

en: Current background
et: Praegune taustapilt

en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: Display rotation]
en: Landscape
et: Rõhtpaigutus

en: _Apply
et: _Rakenda

en: Apply Changes?
et: Rakendada muudatused?

en: Changes Cannot be Applied
et: Muudatusi ei saa rakendada

en: None
et: Pole

en: Custom Shortcuts
et: Kohandatud kiirklahvid

en: More…
et: Veel…

en: No input sources found
et: Ühtegi sisendseadet ei leitud

[ctx: Input Source]
en: Other
et: Muu

en: %s is already being used for %s. If you replace it, %s will be disabled
et: %s on juba kasutusel %s jaoks. Kui asendate selle, keelatakse %s

[ctx: keyboard key]
en: None
et: Ei ole

en: Compose Key
et: Koosteklahv (compse)

en: Keyboard Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Cancel
et: Loobu

note: This label is displayed in a treeview cell displaying * a disabled accelerator key combination. TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup translators: * The device has been disabled
en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: Authentication failed
et: Autentimine ei õnnestunud

en: The new password is too short
et: Uus parool on liiga lühike

en: The new password is too simple
et: Uus parool on liiga lihtne

en: The old and new passwords are too similar
et: Vana ja uus parool on liiga sarnased

en: The new password has already been used recently.
et: Uus parool on hiljuti kasutusel olnud.

en: The new password must contain numeric or special characters
et: Uus parool peab sisaldama numbreid või erimärke

en: The old and new passwords are the same
et: Vana ja uus parool on ühesugused

en: Your password has been changed since you initially authenticated!
et: Sinu parool on pärast algset autentimist muutunud!

en: The new password does not contain enough different characters
et: Uus parool ei sisalda piisaval hulgal erinevaid märke

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Please choose another password.
et: Palun vali mõni muu parool.

en: Please type your current password again.
et: Palun sisesta oma praegune parool uuesti.

en: Password could not be changed
et: Parooli pole võimalik muuta

en: The passwords do not match.
et: Paroolid ei klapi.

en: Select
et: Vali

en: Browse for more pictures
et: Sirvi teisi pilte

en: Cannot automatically join this type of domain
et: Seda liiki domeeniga pole võimalik automaatselt ühenduda

en: No such domain or realm found
et: Sellist domeeni või valdust (realm) ei leitud

en: Cannot log in as %s at the %s domain
et: Pole võimalik sisse logida kasutajana %s domeenile %s

en: Invalid password, please try again
et: Sobimatu parool, proovi uuesti

en: Left thumb
et: Vasak pöial

en: Left middle finger
et: Vasak keskmine sõrm

en: _Left index finger
et: _Vasaku käe nimetissõrm

en: Left ring finger
et: Vasak nimetu sõrm

en: Left little finger
et: Vasak väike sõrm

en: Right thumb
et: Parem pöial

en: Right middle finger
et: Parem keskmine sõrm

en: _Right index finger
et: _Parema käe nimetissõrm

en: Right ring finger
et: Parem nimetu sõrm

en: Right little finger
et: Parem väike sõrm

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Complete
et: Valmis

en: Your account
et: Sinu konto

en: Failed to delete user
et: Tõrge kasutaja kustutamisel

en: You cannot delete your own account.
et: Oma kontot pole võimalik kustutada.

en: %s is still logged in
et: %s on ikka veel sisse logitud

en: Deleting a user while they are logged in can leave the system in an inconsistent state.
et: Kasutaja kustutamine tema sisselogimise ajal võib jätta süsteemi ohtlikusse seisu.

en: It is possible to keep the home directory, mail spool and temporary files around when deleting a user account.
et: Kodukataloogi, meilide ja ajutiste failide säilitamine on võimalik ka kasutajakonto kustutamisel.

en: _Delete Files
et: _Kustuta failid

en: _Keep Files
et: _Säilita failid

en: _Delete
et: Ku_stuta

[ctx: Password mode]
en: Account disabled
et: Konto on keelatud

[ctx: Password mode]
en: To be set at next login
et: Määratakse järgmisel sisselogimisel

[ctx: Password mode]
en: None
et: Puudub

en: Logged in
et: Sisse logitud

note: TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup
en: Enabled
et: Lubatud

en: Failed to contact the accounts service
et: Tõrge kontoteenusega ühenduse võtmisel

en: Please make sure that the AccountService is installed and enabled.
et: Palun veendu, et AccountService on paigaldatud ja lubatud.

note: Translator comments: * We split the line in 2 here to "make it look good", as there's * no good way to do this in GTK+ for tooltips. See: * https://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=657168
en: To make changes,
    click the * icon first
et: Muutuste tegemiseks
    klõpsa esiteks ikoonil *

en: Delete the selected user account
et: Valitud kasutajakonto kustutamine

en: To delete the selected user account,
    click the * icon first
et: Valitud kasutaja kustutamiseks
    klõpsa esiteks * ikoonil

en: The username is too long.
et: Kasutajanimi on liiga pikk.

en: Failed to add account
et: Konto lisamine nurjus

en: Failed to register account
et: Konto registreerimine nurjus

en: No supported way to authenticate with this domain
et: Pole ühtegi toetatud viisi selle domeeniga autentimiseks

en: Failed to join domain
et: Domeeniga ühendumine nurjus

en: Failed to log into domain
et: Domeeni sisselogimine nurjus

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
et: Uus parool ei tohi olla sama nagu eelmine.

[ctx: Password hint]
en: Try changing some letters and numbers.
et: Proovi mõnede tähtede ja numbrite muutmist.

[ctx: Password hint]
en: Try changing the password a bit more.
et: Muuda parooli veel natukene.

[ctx: Password hint]
en: A password without your user name would be stronger.
et: Ilma kasutajanimeta parool peaks olema tugevam.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid using your name in the password.
et: Ära kasuta oma kasutajanime parooli sees.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid some of the words included in the password.
et: Ära kasuta parooli sees tuntud sõnu.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid common words.
et: Ära kasuta tavalisi sõnu.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid reordering existing words.
et: Ära vaheta olemasolevate sõnade järjekorda.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more numbers.
et: Kasuta rohkem numbreid.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more uppercase letters.
et: Kasuta rohkem suurtähti.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more lowercase letters.
et: Kasuta rohkem väiketähti.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more special characters, like punctuation.
et: Kasuta mõnd erimärki nagu näiteks punkt.

[ctx: Password hint]
en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
et: Kasuta kombinatsiooni tähtedest, numbritest ja kirjavahemärkidest.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same character.
et: Väldi sama märgi kordamist.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
et: Hoidu sama liiki märgi kordamisest. Sul on vaja kombinatsiooni tähtedest, numbritest ja kirjavahemärkidest.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
et: Väldi järgnevusi nagu1234 või abcd.

en: This Week
et: See nädal

en: Last Week
et: Eelmine nädal

[ctx: login history week label]
note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 18", shown as the first day of a week on login history dialog. Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24", shown as the last day of a week on login history dialog.
en: %b %e
et: %e. %b

[ctx: login history week label]
note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013", shown as the last day of a week on login history dialog.
en: %b %e, %Y
et: %e. %b %Y

en: Session Ended
et: Seanss lõppes

en: Session Started
et: Seanss algas

[ctx: Distance]
en: Short
et: Lühike

[ctx: Distance]
en: ¼ Screen
et: ¼ ekraani

[ctx: Distance]
en: ½ Screen
et: ½ ekraani

[ctx: Distance]
en: ¾ Screen
et: ¾ ekraani

[ctx: Distance]
en: Long
et: Pikk

[ctx: cursor size]
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: cursor size]
en: Large
et: Suur

[ctx: cursor size]
en: Larger
et: Suurem

[ctx: cursor size]
en: Largest
et: Suurim

en: %d pixel | %d pixels
et[0]: %d piksel
et[1]: %d pikslit

en: Devices
et: Seadmed

en: Network
et: Võrk

en: Home
et: Kodukataloog

en: Read-only
et: Ainult lugemine

en: File System
et: Failisüsteem

en: Settings
et: Sätted

en: Unset
et: Määramata

en: Links
et: Viited

en: Image Files
et: Pildifailid

en: Audio Files
et: Audio failid

en: Video Files
et: Video failid

note: List of applications.
en: Applications
et: Rakendused

[ctx: service is enabled]
en: On
et: Sees

[ctx: service is disabled]
en: Off
et: Väljas

[ctx: service is enabled]
en: Enabled
et: Lubatud

[ctx: service is active]
en: Active
et: Aktiivne

en: Choose a Folder
et: Kausta valimine

en: Copy
et: Kopeeri

en: Sharing
et: Jagamine

en: Ask what to do
et: Küsitakse, mida teha

en: Do nothing
et: Ära tee midagi

en: Open folder
et: Ava kataloog

en: Other Media
et: Muu meedia

en: Select an application for audio CDs
et: Audio-CD jaoks kasutatava rakenduse valimine

en: Select an application for video DVDs
et: Video-DVD jaoks kasutatava rakenduse valimine

en: Select an application to run when a music player is connected
et: Vali rakendus, mis tuleb käivitada muusikamängija ühendamisel

en: Select an application to run when a camera is connected
et: Vali rakendus, mis tuleb käivitada kaamera ühendamisel

en: Select an application for software CDs
et: Tarkvara CD-de jaoks rakenduse valimine

note: translators: these strings are duplicates of shared-mime-info * strings, just here to fix capitalization of the English originals. * If the shared-mime-info translation works for your language, * simply leave these untranslated.
en: audio DVD
et: audio-DVD

en: blank Blu-ray disc
et: tühi Blu-ray plaat

en: blank CD disc
et: tühi CD-plaat

en: blank DVD disc
et: tühi DVD-plaat

en: blank HD DVD disc
et: tühi HD DVD plaat

en: Blu-ray video disc
et: Blu-ray videoplaat

en: e-book reader
et: e-raamatu lugeja

en: HD DVD video disc
et: HD DVD videoplaat

en: Picture CD
et: Pildi-CD

en: Video CD
et: Video-CD

en: Windows software
et: Windowsi tarkvara

[ctx: measurement format]
en: Imperial
et: Briti mõõdustik

[ctx: measurement format]
en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Formats
et: Vormingud

en: Unknown
et: Tundmatu

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
et: 64-bitine

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 32-bit
et: 32-bitine

[ctx: Windowing system (Wayland, X11, or Unknown)]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: hotspot]
note: translators: This is the default hotspot name, need to be less than 32-bytes
en: Hotspot
et: Wi-Fi tugijaam (hotspot)

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: Select _All
et: V_ali kõik

en: Other…
et: Muu profiil…

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24".
en: %b %e
et: %e. %b

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013".
en: %b %e, %Y
et: %e. %b %Y

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

note: 0 seconds
en: 0 seconds
et: 0 sekundit

en: never
et: mitte kunagi

en: today
et: täna

en: yesterday
et: eile

en: %i day ago | %i days ago
et[0]: %i päev tagasi
et[1]: %i päeva tagasi

en: IPv4 Address
et: IPv4-aadress

en: IPv6 Address
et: IPv6-aadress

en: IP Address
et: IP-aadress

en: Hardware Address
et: Riistvaraline aadress

en: Default Route
et: Vaikimisi marsruut

en: Last used
et: Viimati kasutatud

note: Translators: This is used as the title of the connection * details window for ethernet, if there is only a single * profile. It is also used to display ethernet in the * device list.
en: Wired
et: Juhtmega

en: Options…
et: Valikud…

en: PAC files (*.pac)
et: PAC failid (*.pac)

en: no file selected
et: faili pole valitud

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
et: DER, PEM või PKCS#12 privaatvõtmed (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DER or PEM certificates (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)
et: DER või PEM sertifikaadid (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)

en: Wi-Fi password is missing.
et: WiFi parool puudub.

en: Unencrypted private keys are insecure
et: Krüpteerimata privaatvõtmed pole turvalised

en: Choose your private key
et: Vali oma privaatvõti

en: Stop hotspot and disconnect any users?
et: Kas seisata tugijaam ja ühendada kasutajad lahti?

en: _Stop Hotspot
et: _Seiska tugijaam

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown
et: Olek teadmata

note: TRANSLATORS: device status
en: Unmanaged
et: Haldamata

note: TRANSLATORS: device status
en: Unavailable
et: Pole saadaval

note: TRANSLATORS: device status
en: Connecting
et: Ühendumine

note: TRANSLATORS: device status
en: Authentication required
et: Autentimine on vajalik

note: TRANSLATORS: device status
en: Connected
et: Ühendatud

note: TRANSLATORS: device status
en: Disconnecting
et: Ühenduse katkestamine

note: TRANSLATORS: device status
en: Connection failed
et: Ühendumine nurjus

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown (missing)
et: Olek teadmata (puudub)

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Configuration failed
et: Seadistamine nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration failed
et: IP seadistamine nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration expired
et: IP seadistus aegus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Secrets were required, but not provided
et: Vajalik on parool, aga seda ei antud

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant disconnected
et: 802.1x supplicant-iga katkes ühendus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant configuration failed
et: 802.1x supplicant-i seadistus nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant failed
et: 802.1x supplicant nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
et: 802.1x supplicant-il läks autentimiseks liiga kaua

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service failed to start
et: PPP teenuse käivitamine nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service disconnected
et: PPP teenuse ühendus katkes

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP failed
et: PPP nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed to start
et: DHCP kliendi käivitamine nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client error
et: DHCP kliendi viga

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed
et: DHCP kliendi päring nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed to start
et: Jagatud ühenduse teenuse käivitamine nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed
et: Jagatud ühenduse teenus nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed to start
et: AutoIP teenuse käivitamine nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service error
et: AutoIP teenuse viga

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed
et: AutoIP teenus nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Line busy
et: Liin on hõivatud

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No dial tone
et: Tooni pole

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No carrier could be established
et: Kandjat polnud võimalik luua

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing request timed out
et: Valimise katse aegus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing attempt failed
et: Valimise katse nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem initialization failed
et: Modemi lähtestamine nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to select the specified APN
et: Määratud APN-i valimine nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Not searching for networks
et: Võrke ei otsita

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration denied
et: Võrgu registreerimine on keelatud

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration timed out
et: Võrgu registreerimine aegus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to register with the requested network
et: Valitud võrku registreerimine nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PIN check failed
et: PIN-i kontroll nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Firmware for the device may be missing
et: Selle seadme püsivara (firmware) võib olla puudu

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection disappeared
et: Ühendus kadus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Existing connection was assumed
et: Olemasolev ühendus on eeldatav

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem not found
et: Modemit ei leitud

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Bluetooth connection failed
et: Bluetooth ühendus nurjus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Card not inserted
et: SIM kaart ei ole sees

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Pin required
et: Vajalik on SIM-kaardi PIN-kood

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Puk required
et: Vajalik on SIM-kaardi PUK-kood

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM wrong
et: Vale SIM

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection dependency failed
et: Ühenduse sõltuvus nurjus

note: TRANSLATORS: device status
en: Firmware missing
et: Püsivara puudub

note: TRANSLATORS: device status
en: Cable unplugged
et: Juhe eemaldatud

en: Secure network (WPA2)
et: Turvaline võrk (WPA2)

en: Secure network (WPA3)
et: Turvaline võrk (WPA3)

en: Secure network
et: Turvaline võrk

en: Security
et: Turvalisus

en: Delete Address
et: Kustuta aadress

en: Delete Route
et: Kustuta marsruut

en: automatic
et: automaatne

en: Identity
et: Identiteet

en: Cannot import VPN connection
et: VPN ühendust pole võimalik importida

en: Select file to import
et: Importimiseks faili valimine

en: _Replace
et: _Asenda

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
et: Kas tahad asendada %s praegu salvestatava VPN ühendusega?

en: Cannot export VPN connection
et: VPN ühendust pole võimalik eksportida

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
et: Puudub

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
et: WEP 40/128-biti võti (Hex või ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
et: WEP 128-biti parool

en: Dynamic WEP (802.1x)
et: Dünaamiline WEP (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
et: WPA & WPA2 isiklik

en: WPA & WPA2 Enterprise
et: WPA & WPA2 ettevõtte

en: Preserve
et: Hoia

en: Permanent
et: Alaline

en: Random
et: Juhuslik

en: Stable
et: Stabiilne

en: Profile %d
et: Profiil %d

en: Unable to open connection editor
et: Ühenduse redaktori avamine polnud võimalik

en: New Profile
et: Uus profiil

en: _Add
et: _Lisa

en: Import from file…
et: Failist importimine…

note: TRANSLATORS: this Enterprise WiFi security
en: Enterprise
et: Ettevõtte

[ctx: Wifi security]
en: None
et: Puudub

note: Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: Never
et: Mitte kunagi

[ctx: Signal strength]
en: None
et: Puudub

[ctx: Signal strength]
en: Weak
et: Nõrk

[ctx: Signal strength]
en: Ok
et: Piisav

[ctx: Signal strength]
en: Good
et: Tugev

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
et: Suurepärane

en: Details
et: Üksikasjad

en: Add new connection
et: Uue ühenduse lisamine

en: Must have a minimum of 8 characters
et: Peab olema vähemalt 8 tähemärki

en: Must have a maximum of %d character | Must have a maximum of %d characters
et[0]: Peab sisaldama maksimaalselt %d tähemärki
et[1]: Peab sisaldama maksimaalselt %d tähemärki

en: Turn On Wi-Fi Hotspot?
et: Kas lülitada WiFi-leviala sisse?

en: Manual
et: Käsitsi

en: Automatic
et: Automaatne

note: TRANSLATORS: this is when the use leaves the PAC textbox blank
en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided.
et: Veebiproksi isetuvastust kasutatakse siis, kui seadistamise URL pole määratud.

note: TRANSLATORS: WPAD is bad: if you enable it on an untrusted * network, then anyone else on that network can tell your * machine that it should proxy all of your web traffic * through them.
en: This is not recommended for untrusted public networks.
et: See ei ole mitteusaldatavates avalikes võrkudes soovitatav.

en: Network details for the selected networks, including passwords and any custom configuration will be lost.
et: Valitud võrkude andmed, sealhulgas parool ja eriseadistused, lähevad kaotsi.

en: _Forget
et: _Unusta

en: Known Wi-Fi Networks
et: Tuntud Wi-Fi võrgud

[ctx: Wi-Fi Network]
note: translators: This is the label for the "Forget wireless network" functionality
en: _Forget
et: _Unusta

en: System policy prohibits use as a Hotspot
et: Süsteemireegel keelab Hotspotina kasutamine

en: Wireless device does not support Hotspot mode
et: Juhtmevaba seade ei toeta Hotspot režiimi

[ctx: Network mode]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Registered
et: Registreeritud

en: Searching
et: Otsimine

en: Denied
et: Tagasi lükatud

en: Unlock
et: Eemalda lukk

note: Translators: This is the full date and time format used in 12-hour mode.
en: %e %B %Y, %l:%M %p
et: %e. %B %Y, %l:%M %p

note: Translators: This is the full date and time format used in 24-hour mode.
en: %e %B %Y, %R
et: %e. %B %Y, %R

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Disconnected
et: Ühendus katkestatud

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connecting
et: Ühendan

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorization Error
et: Autentimise viga

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorized
et: Autenditud

en: Try clicking, double clicking, scrolling
et: Proovi klõpsamist, topeltklõpsu ja kerimist

en: Five clicks, GEGL time!
et: Viis klõpsu GEGL-i kord!

en: Double click, primary button
et: Topeltklõps, peamine nupp

en: Single click, primary button
et: Üks klõps, peamine nupp

en: Double click, middle button
et: Topeltklõps, keskmine nupp

en: Single click, middle button
et: Üks klõps, keskmine nupp

en: Double click, secondary button
et: Topeltklõps, teine nupp

en: Single click, secondary button
et: Üks klõps, teine nupp

note: translators: Text used in link to privacy policy
en: Learn more
et: Rohkem teavet

en: Empty all items from Trash?
et: Kas tühjendada prügikast?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
et: Kõik asjad prügikastis kustutatakse jäädavalt.

en: _Empty Trash
et: _Tühjenda prügikast

en: Delete all the temporary files?
et: Kas kustutada kõik ajutised failid?

en: All the temporary files will be permanently deleted.
et: Kõik ajutised failid kustutatakse jäädavalt.

en: _Purge Temporary Files
et: _Hävita ajutised failid

[ctx: Online Account]
en: Other
et: Muu

note: translators: This is the title of the "Show Account" dialog. The * %s is the name of the provider. e.g., 'Google'.
en: %s Account
et: %s konto

en: Error removing account
et: Tõrge konto eemaldamisel

en: Display version number
et: Versiooninumbri kuvamine

en: Enable verbose mode
et: Jutuka režiimi lubamine

en: Search for the string
et: Teksti otsimine

en: List possible panel names and exit
et: Võimalike paneelinimed kuvamine ja väljumine

en: Panel to display
et: Kuvatav paneel

en: [PANEL] [ARGUMENT…]
et: [PANEEL] [ARGUMENT…]

en: Available panels:
et: Saadaolevad paneelid:

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Budgie Control Center
et: Budgie juhtimiskeskus

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
et[0]: %u väljund
et[1]: %u väljundit

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
et[0]: %u sisend
et[1]: %u sisendid

en: System Sounds
et: Süsteemsed helid

note: Translators: This buttons submits the credentials for the selected server.
en: _Unlock
et: _Võta lukust lahti

en: Authentication Required
et: Autentimine on vajalik

note: Translators: This is a username on a print server.
en: Username
et: Kasutajanimi

note: Translators: This is a password needed for printing.
en: Password
et: Parool

note: Translators: This is a windows domain used with SMB protocol.
en: Domain
et: Domeen

note: Translators: This button authenticates all print jobs and send them for printing.
en: A_uthenticate
et: _Autendi

note: Translators: This button pop up authentication dialog for print jobs which need credentials.
en: _Authenticate
et: _Autendi

en: Select Printer Driver
et: Printeri draiveri valimine

note: Translators: This button executes command which cleans print heads of the printer.
en: Clean Print Heads
et: Puhasta trükipead

en: Remove Printer
et: Eemalda printer

en: Model
et: Mudel

en: Location
et: Asukoht

en: Ink Level
et: Tindi kogus

note: Translators: This is the button which restarts the printer.
en: Restart
et: Taaskäivita

en: Name
et: Nimi

en: Address
et: Aadress

en: Searching for preferred drivers…
et: Eelistatud draiverite otsimine…

en: Authenticate
et: Autentimine

note: Translators: This is the button which allows undoing the removal of the printer.
en: Undo
et: Unusta

en: Location services allow applications to know your location. Using Wi-Fi and mobile broadband increases accuracy.
et: Asukohateenused võimaldavad rakendustel teie asukohta teada. Wi-Fi ja mobiilse lairibaühenduse kasutamine suurendab täpsust.

en: Default
et: Vaikimisi

en: Middle Mouse Button Click
et: Keskmise hiirenupu klõps

en: Right Mouse Button Click
et: Parema hiirenupu klõps

en: Back
et: Tagasi

en: Forward
et: Edasi

en: Eraser Pressure Feel
et: Kustutaja survetundlikkus

en: Soft
et: Pehme

en: Firm
et: Tugev

en: Top Button
et: Ülemine nupp

en: Lower Button
et: Alumine nupp

en: Tip Pressure Feel
et: Otsa survetundlikkus

en: Tablet (absolute)
et: Digitaallaud (absoluutne)

en: Touchpad (relative)
et: Puutepadi (suhteline)

en: Tablet Preferences
et: Digitaallaua eelistused

en: _Help
et: _Abi

en: No tablet detected
et: Digitaallauda ei leitud

en: Please plug in or turn on your Wacom tablet
et: Ühenda või lülita sisse oma Wacom'i digitaallaud

en: Bluetooth Settings
et: Bluetoothi seaded

en: Wacom Tablet
et: Wacomi digitaallaud

en: Tracking Mode
et: Jälitamise režiim

en: Left-Handed Orientation
et: Vasaku- või paremakäeliste hiir

en: Map to Monitor…
et: Monitoriga ühendamine…

en: Map Buttons…
et: Nuppude ühendamine…

en: Calibrate…
et: Kalibreerimine…

en: Adjust mouse settings
et: Hiireseadete muutmine

en: Adjust display resolution
et: Kuvari eraldusvõime muutmine

en: Screen Calibration
et: Ekraani kalibreerimine

en: Please tap the target markers as they appear on screen to calibrate the tablet.
et: Tahvli kalibreerimiseks vajuta markeritele seal, kus need ekraanile ilmuvad.

en: Map Buttons
et: Nuppude ühendamine

en: Map buttons to functions
et: Nuppude ühendamine tegevustega

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog. Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 15 minutes
et: 15 minutit

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog. Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog.
en: 30 minutes
et: 30 minutit

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 45 minutes
et: 45 minutit

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog. Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog. Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files"
en: 1 hour
et: 1 tund

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 80 minutes
et: 80 minutit

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 90 minutes
et: 90 minutit

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 100 minutes
et: 100 minutit

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 2 hours
et: 2 tundi

en: Power Saving Options
et: Toitevalikud

en: Automatic Suspend
et: Automaatne uinak

en: _Plugged In
et: _Võrgutoitel

en: On _Battery Power
et: _Akutoitel

en: Delay
et: Viivitus

en: Calibration will produce a profile that you can use to color manage your screen. The longer you spend on calibration, the better the quality of the color profile.
et: Kalibreerimise käigus luuakse profiil, mida võib kasutada ekraani värvihalduse jaoks. Mida kauem kestab kalibreerimine, seda parema kvaliteediga profiil saadakse.

en: You will not be able to use your computer while calibration takes place.
et: Kalibreerimise ajal arvutit kasutada ei saa.

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Quality
et: Kvaliteet

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Approximate Time
et: Hinnanguline aeg

en: Calibration Quality
et: Kalibreerimise kvaliteet

en: Select the sensor device you want to use for calibration.
et: Vali sensorseade, mida kalibreerimiseks kasutada.

en: Calibration Device
et: Kalibreerimise seade

en: Select the type of display that is connected.
et: Vali ühendatud kuvari liik.

en: Display Type
et: Kuva liik

en: Select a display target white point. Most displays should be calibrated to a D65 illuminant.
et: Vali kuva soovitud valgepunkt. Enamik kuvasid tuleks kalibreerida D65 valgustuse järgi.

en: Profile Whitepoint
et: Profiili valgepunkt

en: Please set the display to a brightness that is typical for you. Color management will be most accurate at this brightness level.
et: Palun vali oma kuvari tavaline heledus. Värvid on siis kõige täpsemad just sellel heledustasemel.

en: Alternatively, you can use the brightness level used with one of the other profiles for this device.
et: Võib kasutada ka heledustaset, mida kasutavad selle seadme teised profiilid.

en: Display Brightness
et: Kuva heledus

en: You can use a color profile on different computers, or even create profiles for different lighting conditions.
et: Seda profiili võib kasutada ka teistel arvutitel või luua erinevad profiilid erineva valgustuse jaoks.

en: Profile Name:
et: Profiili nimi:

en: Profile Name
et: Profiili nimi

en: Profile successfully created!
et: Profiil on edukalt loodud!

en: Copy profile
et: Kopeeri profiil

en: Requires writable media
et: Vajalik on kirjutatav meedia

en: You may find these instructions on how to use the profile on <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> and <a href="windows">Microsoft Windows</a> systems useful.
et: Kasulikuks võib osutuda juhend nende profiilide kasutamise kohta <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> või <a href="windows">Microsoft Windows</a> süsteemidel.

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Problems detected. The profile may not work correctly. <a href="">Show details.</a>
et: Tuvastati probleeme. Profiilid ei pruugi õigesti töötada. <a href="">Näita üksikasju.</a>

en: Each device needs an up to date color profile to be color managed.
et: Iga värvihaldusega seadme jaoks on vaja värsket värviprofiili.

en: Learn more about color management
et: Rohkem teavet värvihalduse kohta

en: _Set for all users
et: Määra kõigile ka_sutajaile

en: Set this profile for all users on this computer
et: Määrata see profiil kõigile selle arvuti kasutajatele

en: _Enable
et: _Luba

en: Calibrate the device
et: Seadme kalibreerimine

en: _View details
et: _Vaata üksikasju

en: Unable to detect any devices that can be color managed
et: Ei tuvastatud ühtegi seadet, millele oleks võimalik värvihaldust teha

en: Projector
et: Projektor

en: LCD (CCFL backlight)
et: LCD (CCFL taustvalgus)

en: LCD (RGB LED backlight)
et: LCD (RGB LED taustvalgus)

en: LCD (white LED backlight)
et: LCD (valge LED taustvalgus)

en: Wide gamut LCD (CCFL backlight)
et: Laia vahemikuga LCD (CCFL taustvalgus)

en: Wide gamut LCD (RGB LED backlight)
et: Laia vahemikuga LCD (RGB LED taustvalgus)

en: High
et: Kõrge

en: 40 minutes
et: 40 minutit

en: Medium
et: Keskmine

en: Low
et: Madal

en: Native to display
et: Kuvale loomulik

en: D50 (Printing and publishing)
et: D50 (trükkimine)

en: D65 (Photography and graphics)
et: D65 (fotograafia ja graafika)

en: Display Calibration
et: Kuva kalibreerimine

note: This starts the calibration process
en: _Start
et: _Käivita

note: This resumes the calibration process
en: _Resume
et: _Jätka

note: This button returns the user back to the color control panel
en: _Done
et: _Valmis

en: Turn Off Airplane Mode
et: Lülita lennurežiim välja

en: Left
et: Vasak

en: Right
et: Parem

en: Bark
et: Haukumine

en: Drip
et: Tilkumine

en: Glass
et: Klaas

en: Rear
et: Taga

en: Front
et: Esi

en: Output
et: Väljund

en: Test
et: Testi

en: Configuration
et: Seadistused

en: Balance
et: Balanss

en: Fade
et: Hajumine

en: Subwoofer
et: Bassikõlar

en: Input
et: Sisend

en: Resolution
et: Eraldusvõime

en: Refresh Rate
et: Värskendussagedus

en: Scale
et: Skaleerimine

note: This is the redshift functionality where we suppress blue light when the sun has gone down
en: Night Light
et: Öövalgustus

en: Schedule
et: Ajakava

en: Sunset to Sunrise
et: Päikeseloojang päikesetõusuni

en: Times
et: Kellaajad

en: From
et: Kust kohast

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

note: This is the short form for the time period in the morning
en: AM
et: EL

note: This is the short form for the time period in the afternoon
en: PM
et: PL

en: Color Temperature
et: Värvustemperatuur

en: Join Displays
et: Ühenda kuvarid

en: Mirror
et: Peegeldatud

en: Automatic Screen _Lock
et: Automaatne ekraani_lukk

en: Displays
et: Kuvad

note: Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog.
en: Screen Turns Off
et: Ekraani väljalülitumisel

note: Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog.
en: 30 seconds
et: 30 sekundit

note: Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog. Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 1 minute
et: 1 minut

note: Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog. Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 2 minutes
et: 2 minutit

note: Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog. Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 3 minutes
et: 3 minutit

note: Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog. Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 5 minutes
et: 5 minutit

note: Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 4 minutes
et: 4 minutit

note: Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 8 minutes
et: 8 minutit

note: Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 10 minutes
et: 10 minutit

note: Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 12 minutes
et: 12 minutit

en: Input Sources
et: Sisendseadmed

en: Use the _same source for all windows
et: _Sama paigutuse kasutamine kõigil akendel

en: Add an Input Source
et: Sisendseadme lisamine

en: Move up
et: Liiguta üles

en: Move down
et: Liiguta alla

en: Preferences
et: Eelistused

en: Remove
et: Eemalda

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: Add
et: Lisa

en: Replace
et: Asenda

en: Set
et: Sea

en: No input source selected
et: Ühtegi sisendseadet pole valitud

en: Add Shortcut
et: Välksõrmise lisamine

en: _No
et: _Ei

en: _Yes
et: _Jah

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
et: Kas sa tahad kustutada registreeritud sõrmejäljed, sellega keelatakse sõrmejäljega sisselogimine?

en: _Delete Fingerprints
et: _Kustuta sõrmejäljed

en: Create a user account
et: Kasutajakonto loomine

en: Your session needs to be restarted for changes to take effect
et: Sinu seanss tuleb muudatuste jõustumiseks uuesti käivitada

en: Restart Now
et: Taaskäivita kohe

en: User Icon
et: Kasutajaikoon

en: Account Settings
et: Konto seadistused

en: _Language
et: _Keel

en: _Password
et: _Parool

en: _Fingerprint Login
et: Sisselogimine _sõrmejäljega

en: A_utomatic Login
et: A_utomaatne sisselogimine

en: Add User
et: Lisa kasutaja

note: Translators: This button enrolls the computer in the domain in order to use enterprise logins.
en: _Enroll
et: _Registreeri

en: Domain Administrator Login
et: Domeenihalduri sisselogimine

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be
    enrolled in the domain. Please have your network administrator
    type their domain password here.
et: Et kasutada ettevõtte sisselogimist, peab see arvuti olema
    lisatud domeeni. Palun lase oma võrguhalduril sisestada siia
    oma domeeni parool.

en: _Domain
et: _Domeen

en: Administrator _Name
et: Administraatori _nimi

en: Administrator Password
et: Administraatori parool

en: _Username
et: _Kasutajanimi

en: _Full Name
et: _Täisnimi

en: Administrator
et: Administraator

en: Account _Type
et: Konto _liik

en: Set a password _now
et: Määra parool _nüüd

en: _Confirm
et: _Kinnita

en: You are Offline
et: Oled võrguühenduseta

en: _Enterprise Login
et: Sisselogimine _ettevõtte serverisse

en: Change Password
et: Parooli muutmine

en: Ch_ange
et: _Muuda

en: _Confirm New Password
et: _Kinnita uus salasõna

en: _New Password
et: _Uus parool

en: Current _Password
et: Praegune _parool

en: Set a password now
et: Parooli kohene muutmine

en: Full Screen
et: Täisekraan

en: Top Half
et: Ülemine osa

en: Bottom Half
et: Alumine pool

en: Left Half
et: Vasak pool

en: Right Half
et: Parem pool

en: Zoom Options
et: Suurenduse valikud

en: _Zoom
et: _Suurendus

en: Magnifier Position:
et: Luubi asukoht:

en: Magnifier
et: Luup

en: _Thickness:
et: _Paksus:

en: Thin
et: Peen

en: Thick
et: Paks

note: The color of the accessibility crosshair
en: Co_lor:
et: _Värv:

en: Crosshairs
et: Sihik

en: _Brightness:
et: _Heledus:

en: _Contrast:
et: _Kontrast:

note: The contrast scale goes from Color to None (grayscale)
en: Co_lor
et: _Värv

en: Full
et: Täielik

en: Color Effects:
et: Värviefektid:

en: Color Effects
et: Värviefektid

en: Typing Assist
et: Tippimisabiline

en: _Sticky Keys
et: _Kleepuvad klahvid

en: Treats a sequence of modifier keys as a key combination
et: Tõlgendab muuteklahvide järjestust klahvikombinatsioonina

en: _Disable if two keys are pressed together
et: Kahe klahvi koosvajutamisel keelatakse

en: Beep when a _modifier key is pressed
et: Muuteklahvi vajutamisel tehakse _piiksu

en: S_low Keys
et: _Aeglased klahvid

en: Puts a delay between when a key is pressed and when it is accepted
et: Määrab viivituse klahvi vajutamise ja sellega nõustumise vahele

en: A_cceptance delay:
et: Nõustumise viivitus:

en: Short
et: Lühike

en: Slow keys typing delay
et: Aeglaste klahvide sisestusviivitus

en: Long
et: Pikk

en: Beep when a key is pr_essed
et: _Klahvi vajutamisel tehakse piiks

en: Beep when a key is _accepted
et: Klahviga _nõustumisel tehakse piiks

en: Beep when a key is _rejected
et: Klahvist _loobumisel tehakse piiks

en: _Bounce Keys
et: _Põrkeklahvid

en: Ignores fast duplicate keypresses
et: Klahvi kiire korduvvajutuse eiramine

en: Bounce keys typing delay
et: Põrkeklahvide tuvastamise viivitus

en: _Enable by Keyboard
et: _Lülitatakse sisse klaviatuurilt

en: Turn accessibility features on and off using the keyboard
et: Hõlbustusvahendite sisse- ja väljalülitamine klaviatuuri abil

en: Repeat Keys
et: Klahvide kordamine

en: Speed
et: Kiirus

en: Repeat keys speed
et: Klahvide kordamise kiirus

en: Click Assist
et: Klõpsamise abiline

en: _Simulated Secondary Click
et: _Simuleeritud paremklõps

en: Trigger a secondary click by holding down the primary button
et: Peamise nupu allhoidmisel tehakse teisene klõps

en: Secondary click delay
et: Teisese klõpsu viivitus

en: _Hover Click
et: _Hiirega üleliikumisel klõps

en: Trigger a click when the pointer hovers
et: Kursori üleliikumisel tehakse hiireklõps

en: D_elay:
et: V_iivitus:

en: Motion _threshold:
et: _Liikumise lävi:

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Visual Alerts
et: Visuaalsed märguanded

en: _Test flash
et: Proovi _välku

en: Use a visual indication when an alert sound occurs.
et: Hoiatusheliga koos hoiatatakse ka visuaalselt.

en: _Visual Alerts
et: _Visuaalsed märguanded

en: Flash the entire _screen
et: Kogu ekraani _vilgutamine

en: Seeing
et: Nägemine

en: _High Contrast
et: _Kõrgkontrastne

en: _Large Text
et: _Suur tekst

en: Screen _Reader
et: _Ekraanilugeja

en: _Sound Keys
et: _Klahvide heli

en: Hearing
et: Kuulmine

en: Typing
et: Tippimine

en: Screen _Keyboard
et: _Ekraaniklaviatuur

en: _Typing Assist (AccessX)
et: _Tippimisabiline

en: Pointing & Clicking
et: Osutamine ja klõpsamine

en: _Mouse Keys
et: _Hiire klahvid

en: _Click Assist
et: _Klõpsamise abiline

en: Cursor Blinking
et: Kursori vilkumine

en: Sound Keys
et: Klahvide heli

en: Screen Reader
et: Ekraanilugeja

en: The screen reader reads displayed text as you move the focus.
et: Ekraanilugeja loeb teksti ette fookuse muutmisel.

en: _Screen Reader
et: _Ekraanilugeja

en: General
et: Üldine

en: Workspaces
et: Tööalad

en: Camera
et: Kaamera

en: Microphone
et: Mikrofon

en: Integration
et: Põimimine

en: Search
et: Otsi

en: Notifications
et: Teated

en: Run in background
et: Taustal töötamine

en: Set Desktop Background
et: Määra töölaua taust

en: Sounds
et: Helid

en: Reset
et: Lähtesta

en: Usage
et: Kasutus

en: Storage
et: Salvesti

en: Application
et: Rakendus

en: Data
et: Andmed

en: Cache
et: Puhver

en: Networks
et: Võrgud

en: _Computer Name
et: _Arvuti nimi

en: _File Sharing
et: _Failijagamine

en: Some services are disabled because of no network access.
et: Mõned teenused on võrguühenduse puudumise tõttu keelatud.

en: File Sharing
et: Failijagamine

en: Remote Login
et: Kauglogimine

en: Remote Desktop
et: Kaugtöölaud

en: Remote Control
et: Kaugjuhtimine

en: Authentication
et: Autentimine

en: User Name
et: Kasutajanimi

en: Media Sharing
et: Meedia jagamine

en: Folders
et: Kataloogid

en: _Require a password
et: Nõua pa_rooli

en: Select how media should be handled
et: Meediumile käsitlemismeetodi valimine

en: CD _audio
et: CD-_audio

en: _DVD video
et: _DVD-video

en: _Music player
et: _Muusikaesitaja

en: _Photos
et: _Fotod

en: _Software
et: _Tarkvara

en: _Other Media…
et: _Muu meedia…

en: _Never prompt or start programs on media insertion
et: _Meedia sisestamisel ei küsita kunagi rakenduste käivitamise kohta

en: Select how other media should be handled
et: Ülejäänud meediumile käsitlemismeetodi valimine

en: _Action:
et: _Tegevus:

en: _Type:
et: _Liik:

en: Preview
et: Eelvaade

en: My Account
et: Minu konto

en: Login Screen
et: Sisselogimisekraan

en: Language
et: Keel

en: Restart…
et: Taaskäivita…

en: Login settings are used by all users when logging into the system
et: Sisselogimissätteid mõjuvatad sisselogimisel kõik kasutajad

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Numbers
et: Arvud

en: Measurement
et: Mõõtühikud

en: Paper
et: Paber

en: Memory
et: Mälu

en: Processor
et: Protsessor

en: Graphics
et: Graafika

en: Calculating…
et: Arvutamine…

note: translators: this field contains the distro name and version
en: OS Name
et: OS nimi

en: Virtualization
et: Virtualiseerimine

en: Kernel Version
et: Kerneli versioon

en: Software Updates
et: Tarkvara uuendused

en: The device name is used to identify this device when it is viewed over the network, or when pairing Bluetooth devices.
et: Seadme nime kasutatakse selle seadme tuvastamiseks, kui seda võrgus vaadatakse või Bluetooth-seadmete sidumisel.

en: _Rename
et: _Nimeta ümber

en: Select Language
et: Keele valik

en: _Select
et: _Vali

en: No languages found
et: Keeli ei leitud

en: Unlock…
et: Lukusta lahti…

en: Time
et: Aeg

en: Turn device off
et: Lülita seade välja

en: Other Devices
et: Muud seadmed

en: _Type
et: _Liik

en: Sho_w password
et: _Parooli näitamine

en: Tunneled TLS
et: Tunnelis TLS

en: Protected EAP (PEAP)
et: Kaitstud EAP (PEAP)

en: Au_thentication
et: _Autentimine

en: I_dentity
et: I_dentiteet

en: _User certificate
et: _Kasutaja sertifikaat

en: C_A certificate
et: _SK sert

en: Private _key
et: _Privaatvõti

en: _Private key password
et: _Privaatvõtme parool

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Authenticated
et: Autenditud

en: Both
et: Mõlemad

en: Anony_mous identity
et: _Anonüümne identiteet

en: PAC _file
et: PAC _fail

en: _Inner authentication
et: _Sisemine autentimine

en: Allow automatic PAC pro_visioning
et: Automaatsed _PAC-klauslid on lubatud

en: Version 0
et: Versioon 0

en: Version 1
et: Versioon 1

en: PEAP _version
et: PEAP _versioon

en: 1 (Default)
et: 1 (vaikimisi)

en: Open System
et: Avatud süsteem

en: Shared Key
et: Jagatud võti

en: _Key
et: _Võti

en: Sho_w key
et: _Võtit näidatakse

en: WEP inde_x
et: WEP _indeks

en: S_ecurity
et: _Turvalisus

en: 802.1x _Security
et: 802.1x _turvalisus

en: _MAC Address
et: _MAC-aadress

en: _Cloned Address
et: _Kloonitud aadress

en: Automatic (DHCP)
et: Automaatne (DHCP)

en: Link-Local Only
et: Ainult kohalik võrk (link-local)

en: Disable
et: Keela

en: Shared to other computers
et: Jagada teistele arvutitele

en: Addresses
et: Aadressid

en: Netmask
et: Võrgumask

en: Gateway
et: Lüüs

en: Automatic DNS
et: Automaatne DNS

en: Routes
et: Marsruudid

en: Automatic Routes
et: Automaatsed marsruudid

note: Translators: Please see https://en.wikipedia.org/wiki/Metrics_(networking)
en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Use this connection _only for resources on its network
et: Seda ühendust kasutatakse _ainult võrgu ressursside jaoks

en: _Name
et: _Nimi

en: bytes
et: baiti

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
et: (viga: VPN ühenduse redaktorit ei leitud)

en: Automatic, DHCP only
et: Automaatne, ainult DHCP

en: Prefix
et: Prefiks

en: Signal Strength
et: Signaali tugevus

en: Link speed
et: Ühenduse kiirus

en: Last Used
et: Viimati kasutatud

en: Connect _automatically
et: _Automaane ühendumine

en: Make available to _other users
et: Saadaval _kõigile kasutajatele

en: Turn VPN connection off
et: Lülita VPN ühendus välja

en: Network Name
et: _Võrgu nimi

en: Security type
et: Turvaliik

en: Turn Wi-Fi off
et: Lülita Wi-Fi välja

en: _Connect to Hidden Network…
et: _Ühendu varjatud võrguga…

en: Airplane Mode
et: Lennukirežiim

en: Airplane Mode On
et: Lennurežiim

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: _Turn On
et: _Lülita sisse

en: Network Proxy
et: Võrgu proksi

en: _HTTP Proxy
et: _HTTP proksi

en: H_TTPS Proxy
et: H_TTPS proksi

en: _FTP Proxy
et: _FTP proksi

en: _Socks Host
et: _Socks host

en: _Ignore Hosts
et: _Hostide ignoreerimine

en: HTTP proxy port
et: HTTP proksi port

en: HTTPS proxy port
et: HTTPS proksi port

en: FTP proxy port
et: FTP proksi port

en: Socks proxy port
et: Socks proksi port

en: _Configuration URL
et: _Seadistuste URL

en: _Next
et: _Edasi

en: Close
et: Sulge

en: Advanced
et: Täiendav

en: _Automatic
et: _Automaatne

en: Carrier
et: Kandja

en: Network Type
et: Võrgu tüüp

en: January
et: Jaanuar

en: February
et: Veebruar

en: March
et: Märts

en: April
et: Aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: Juuni

en: July
et: Juuli

en: October
et: Oktoober

en: December
et: Detsember

en: Date & Time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Day
et: Päev

en: Time Zone
et: Ajavöönd

en: Search for a city
et: Linna otsing

en: Automatic _Date & Time
et: Automaatne _kuupäev ja kellaaeg

en: Requires internet access
et: Vajalik on internetiühendus

en: Date & _Time
et: Kuupäev ja _kellaaeg

en: Automatic Time _Zone
et: _Automaatne ajavöönd

en: Time _Format
et: Aja _vorming

en: 24-hour
et: 24 tundi

en: AM / PM
et: EL / PL

en: _Web
et: _Veeb

en: _Mail
et: _Meil

en: _Calendar
et: _Kalender

en: M_usic
et: M_uusika

en: Status:
et: Olek:

en: Forget Device
et: Unusta seade

en: Mouse
et: Hiir

en: Double-click timeout
et: Topeltklõpsu ajapiirang

en: Flat
et: Lame

en: Adaptive
et: Kohanev

en: Touchpad
et: Puutepadi

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog. Translators: Option for "Retain History" in "Usage & History" dialog.
en: 1 day
et: 1 päev

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog.
en: 2 days
et: 2 päeva

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog.
en: 3 days
et: 3 päeva

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog.
en: 4 days
et: 4 päeva

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog.
en: 5 days
et: 5 päeva

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog.
en: 6 days
et: 6 päeva

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog. Translators: Option for "Retain History" in "Usage & History" dialog.
en: 7 days
et: 7 päeva

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog.
en: 14 days
et: 14 päeva

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog. Translators: Option for "Retain History" in "Usage & History" dialog.
en: 30 days
et: 30 päeva

note: Translators: Option for "Retain History" in "Usage & History" dialog.
en: Forever
et: Igavesti

en: Add an account
et: Uue konto lisamine

en: Remove Account
et: Konto eemaldamine

en: Quit
et: Lõpeta

en: Panels
et: Paneelid

en: All Settings
et: Kõik seaded

en: Help
et: Abi

en: Printers
et: Printerid

en: Add printers, view printer jobs and decide how you want to print
et: Printerite lisamine ja seadistamine, printimistööde kuvamine

note: Translators: Search terms to find the Printers panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Printer;Queue;Print;Paper;Ink;Toner;
et: Printer;Printimine;Printimisjärjekord;Trükkimine;Trükkimisjärjekord;Paber;Tint;Tooner;

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
et: Digitaallaudade nuppude vastavuse ja kirjapulga tundlikkuse muutmine

note: Translators: Search terms to find the Wacom Tablet panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Tablet;Wacom;Stylus;Eraser;Mouse;
et: Tablet;Digitaallaud;Wacom;Stylus;Stiilus;Kirjapulk;Kustutaja;Kustukumm;Hiir;

en: Power
et: Vooluhaldus

en: View your battery status and change power saving settings
et: Aku oleku vaatamine ja voolusäästu sätete muutmine

en: Color
et: Värvid

en: Calibrate the color of your devices, such as displays, cameras or printers
et: Seadmete värvide kalibreerimine kuvaritel, kaameratel ja printeritel

note: Translators: Search terms to find the Color panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Color;ICC;Profile;Calibrate;Printer;Display;
et: Värv;ICC;Profiil;Kalibreerimine;Printer;Kuva;Ekraan;Monitor;

en: Turn Bluetooth on and off and connect your devices
et: Bluetoothi sisse- ja väljalülitamine ning seadmete ühendamine

en: Background
et: Taust

en: Change your background image to a wallpaper or photo
et: Taustapildi muutmine, foto või tapeedi kasutamine

note: Translators: Search terms to find the Background panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Wallpaper;Screen;Desktop;
et: Taustapilt;Tapeet;Ekraan;Töölaud;

en: Sound
et: Heli

en: Change sound levels, inputs, outputs, and alert sounds
et: Helivaljuse, sisendite, väljundite ja sündmuste helide muutmine

en: Choose how to use connected monitors and projectors
et: Kuvarite ja projektorite kasutuse muutmine

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Users
et: Kasutajad

en: Add or remove users and change your password
et: Kasutajate lisamine ja eemaldamine ning parooli muutmine

en: Accessibility
et: Hõlbustused

en: Make it easier to see, hear, type, point and click
et: Nägemise, kuulmise, sisestamise ning klõpsamise lihtsustamine

en: Control what you want to share with others
et: Kontrolli, mida teistega jagatakse

en: Removable Media
et: Eemaldatav meedium

en: Region & Language
et: Piirkond ja keel

note: Translators: Search terms to find the Region and Language panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Language;Layout;Keyboard;Input;
et: Keel;Paigutus;Klaviatuur;Sisend;Sisestamine;

en: About
et: Teave

en: View information about your system
et: Süsteemi andmete kuvamine

en: Control how you connect to the Internet
et: Internetiga ühendumise viisi muutmine

en: Change the date and time, including time zone
et: Kuupäeva, kella ja ajavööndi muutmine

note: Translators: Search terms to find the Date and Time panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Clock;Timezone;Location;
et: Kell;Ajavöönd;Asukoht;

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;
et: ekraan;lukk;diagnostika;privaatsus;privaatne;hiljutine;ajutine;tmp;temp;indeks;nimi;nimed;võrk;ühendus;identiteet;

en: Control which notifications are displayed and what they show
et: Teadete kuvamine ja nende sisu

note: Translators: Search terms to find the Notifications panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Notifications;Banner;Message;Tray;Popup;
et: Teated;bänner;sõnum;teateala;hüpikaken;hüpikteade;

en: Default Applications
et: Vaikimisi rakendused

en: Mouse & Touchpad
et: Hiir ja puutepadi

en: Change your mouse or touchpad sensitivity and select right or left-handed
et: Hiire või puutepadja tundlikkuse ja käelisuse muutmine

note: Translators: Search terms to find the Mouse and Touchpad panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;
et: Puutepadi;Kursor;Klõps;Topelt;Nupp;Kerimine;

en: Online Accounts
et: Netikontod

en: Connect to your online accounts and decide what to use them for
et: Veebikontodega ühendumine ja määramine, milleks neid kasutatakse

note: Translators: Search terms to find the Online Accounts panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! For ReadItLater and Pocket, see http://en.wikipedia.org/wiki/Pocket_(application)
en: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Online;Chat;Calendar;Mail;Contact;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;
et: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;veeb;onlain;vestlus;kalender;meil;e-post;e-kiri;kontaktid;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;ReadItLater;

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Preferences;Settings;
et: Eelistused;Sätted;Seaded;Seadistused;

en: Turn zoom on or off
et: Luubi sisse või välja lülitamine

en: Zoom in
et: Suurendamine

en: Zoom out
et: Vähendamine

en: Turn screen reader on or off
et: Ekraanilugeja sisse või välja lülitamine

en: Turn on-screen keyboard on or off
et: Ekraaniklaviatuuri sisse või välja lülitamine

en: Increase text size
et: Teksti suuruse suurendamine

en: Decrease text size
et: Teksti suuruse vähendamine

en: High contrast on or off
et: Kõrge kontrast sisse või välja

en: Switch to next input source
et: Järgmisele sisendile vahetamine

en: Switch to previous input source
et: Eelmisele sisendile vahetamine

en: Launchers
et: Käivitajad

en: Launch help browser
et: Abi sirvija käivitamine

en: Launch calculator
et: Kalkulaatori käivitamine

en: Launch email client
et: E-posti kliendi käivitamine

en: Launch web browser
et: Veebibrauseri käivitamine

en: Home folder
et: Kodukataloog

[ctx: keybinding]
en: Search
et: Otsing

en: Screenshots
et: Ekraanipildid

en: Save a screenshot to $PICTURES
et: Ekraanipildi salvestamine $PICTURES kausta

en: Save a screenshot of a window to $PICTURES
et: Aknast tehtud ekraanipildi salvestamine $PICTURES kausta

en: Save a screenshot of an area to $PICTURES
et: Alast tehtud ekraanipildi salvestamine $PICTURES kausta

en: Sound and Media
et: Heli ja meedia

en: Volume mute/unmute
et: Heli tummaks/kuuldavaks

en: Volume down
et: Heli vaiksemaks

en: Volume up
et: Heli valjemaks

en: Microphone mute/unmute
et: Mikrofon tummaks/kuuldavaks

en: Launch media player
et: Meediaesitaja käivitamine

en: Play (or play/pause)
et: Esitamine (või esita/pausi)

en: Pause playback
et: Taasesituse pausimine

en: Stop playback
et: Taasesituse peatamine

en: Previous track
et: Eelmine lugu

en: Next track
et: Järgmine lugu

en: Eject
et: Väljasta

en: System
et: Süsteem

en: Log out
et: Logi välja

en: Lock screen
et: Ekraani lukustamine
