budgie-control-center 1.2.0 - en to kk translation catalogue (1557 entries)

en: Two Sided
kk: Екі жақты

en: Paper Type
kk: Қағаз түрі

en: Paper Source
kk: Қағаз көзі

en: Output Tray
kk: Шығыс сөресі

[ctx: printing option]
en: Resolution
kk: Ажыратылымдығы

en: GhostScript pre-filtering
kk: GhostScript алдын-ала сүзгілеу

note: Translators: This option sets number of pages printed on one sheet
en: Pages per side
kk: Бір жақтағы парақтар

note: Translators: This option sets whether to print on both sides of paper
en: Two-sided
kk: Екі жақты

note: Translators: This option sets orientation of print (portrait, landscape...)
en: Orientation
kk: Бағдары

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "General" tab contains general printer options
en: General
kk: Жалпы

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Page Setup" tab contains settings related to pages (page size, paper source, etc.)
en: Page Setup
kk: Парақ баптаулары

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Installable Options" tab contains settings of presence of installed options (amount of RAM, duplex unit, etc.)
en: Installable Options
kk: Орнатуға келетін опциялар

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Job" tab contains settings for jobs
en: Job
kk: Тапсырма

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Image Quality" tab contains settings for quality of output print (e.g. resolution)
en: Image Quality
kk: Сурет сапасы

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Color" tab contains color settings (e.g. color printing)
en: Color
kk: Түс

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Finishing" tab contains finishing settings (e.g. booklet printing)
en: Finishing
kk: Аяқтау

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Advanced" tab contains all others settings
en: Advanced
kk: Кеңейтілген

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page Translators: This button triggers the printing of a test page.
en: Test Page
kk: Сынау парағы

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page
en: Test page
kk: Сынау парағы

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: No Active Jobs
kk: Белсенді тапсырмалар жоқ

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: %u Job | %u Jobs
kk[0]: %u тапсырма
kk[1]: %u тапсырма

note: Translators: Name of job which makes printer to clean its heads
en: Clean print heads
kk: Баспа бастиектерін тазарту

note: Translators: The printer is low on toner
en: Low on toner
kk: Тонер аз

note: Translators: The printer has no toner left
en: Out of toner
kk: Тонер жоқ

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Low on developer
kk: Айқындауышы аз

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Out of developer
kk: Айқындауышы бітті

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Low on a marker supply
kk: Тонер бітіп жатыр

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Out of a marker supply
kk: Тонер бітті

note: Translators: One or more covers on the printer are open
en: Open cover
kk: Қақпағы ашық

note: Translators: One or more doors on the printer are open
en: Open door
kk: Есігі ашық

note: Translators: At least one input tray is low on media
en: Low on paper
kk: Қағазы аз

note: Translators: At least one input tray is empty
en: Out of paper
kk: Қағаз бітті

[ctx: printer state]
note: Translators: The printer is offline
en: Offline
kk: Желіде емес

[ctx: printer state]
note: Translators: Someone has stopped the Printer Translators: Printer's state (no jobs can be processed)
en: Stopped
kk: Тоқтатылды

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is almost full
en: Waste receptacle almost full
kk: Қоқысты қабылдағыш толуға жақын

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is full
en: Waste receptacle full
kk: Қоқысты қабылдағыш толып қалды

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is near end of life
kk: Фоторезист жақында жарамсыз болып қалады

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is no longer functioning
kk: Фоторезист жұмыс істемейді

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (can start new job without waiting)
en: Ready
kk: Дайын

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (printer is ready but doesn't accept new jobs)
en: Does not accept jobs
kk: Тапрсырмаларды қабылдамайды

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (jobs are processing)
en: Processing
kk: Өңдеуде

note: Translators: Name of column showing printer manufacturers
en: Manufacturer
kk: Шығарушы

note: Translators: Name of column showing printer drivers
en: Driver
kk: Драйвер

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: One Sided
kk: Бір жақты

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Long Edge (Standard)
kk: Ұзын жағымен

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Short Edge (Flip)
kk: Қысқа жағымен

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Portrait
kk: Тік

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Landscape
kk: Жатық

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse landscape
kk: Теріс жатық

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse portrait
kk: Теріс тік

note: Translators: %s is the printer name
en: Printer “%s” has been deleted
kk: "%s" принтері өшірілді

note: Translators: Addition of the new printer failed.
en: Failed to add new printer.
kk: Жаңа принтерді қосу сәтсіз аяқталды.

note: Translators: The XML file containing user interface can not be loaded
en: Could not load ui: %s
kk: ui жүктеу мүмкін емес: %s

en: Unlock to Add Printers and Change Settings
kk: Принтерлерді қосу және параметрлерді өзгерту үшін бұғаттауын шешіңіз

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is waiting to be printed)
en: Pending
kk: Кезекте

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is held for printing)
en: Paused
kk: Аялдатылған

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job needs authentication to proceed further)
en: Authentication required
kk: Аутентификация керек

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is currently printing)
en: Processing
kk: Өңдеуде

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been stopped)
en: Stopped
kk: Тоқтатылды

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been canceled)
en: Canceled
kk: Бас тартылған

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has aborted due to error)
en: Aborted
kk: Үзілді

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has completed successfully)
en: Completed
kk: Аяқталған

note: Translators: The found device is a JetDirect printer
en: JetDirect Printer
kk: JetDirect принтері

note: Translators: The found device is a Line Printer Daemon printer
en: LPD Printer
kk: LPD принтері

note: Translators: This is the title of the dialog. %s is the printer name.
en: %s Details
kk: %s ақпараты

en: No suitable driver found
kk: Сәйкес келетін драйвер табылмады

en: Select PPD File
kk: PPD айлын таңдаңыз

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Open
kk: А_шу

en: PostScript Printer Description files (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)
kk: PostScript принтер сипаттау файлдары (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)

note: Translators: this is an option of "Paper Source"
en: Auto Select
kk: Авто таңдау

note: Translators: this is an option of "Paper Source" Translators: this is an option of "Resolution"
en: Printer Default
kk: Принтердің негізгісі

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Embed GhostScript fonts only
kk: Тек GhostScript қаріптерін ілестіру

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 1
kk: PS 1 деңгейіне түрлендіру

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 2
kk: PS 2 деңгейіне түрлендіру

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: No pre-filtering
kk: Алдын-ала сүзгілеу жоқ

note: Translators: This is the title presented at top of the dialog.
en: Add Printer
kk: Принтерді қосу

en: Unlock Print Server
kk: Баспаға шығару серверін блоктаудан босату

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Unlock %s.
kk: %s босату.

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Enter username and password to view printers on %s.
kk: %s жеріндегі принтерлерді қарау үшін пайдаланушы атын және пароліңізді енгізіңіз.

en: Searching for Printers
kk: Принтерлерді іздеу

note: Translators: The found device is a printer connected via serial port
en: Serial Port
kk: Тізбектей порт

note: Translators: The found device is a printer connected via parallel port
en: Parallel Port
kk: Параллельді порт

note: Translators: Location of found network printer (e.g. Kitchen, Reception)
en: Location: %s
kk: Орналасуы: %s

note: Translators: Network address of found printer
en: Address: %s
kk: Адресі: %s

note: Translators: This item is a server which needs authentication to show its printers
en: Server requires authentication
kk: Сервер аутентификацияны талап етеді

note: Translators: This label shows how many jobs of this printer needs to be authenticated to be printed.
en: %u Job Requires Authentication | %u Jobs Require Authentication
kk[0]: %u тапсырма аутентификацияны талап етеді
kk[1]: %u тапсырма аутентификацияны талап етеді

[ctx: Printer jobs dialog title]
note: Translators: This is the printer name for which we are showing the active jobs
en: %s — Active Jobs
kk: %s — Белсенді тапсырмалар

note: Translators: The printer needs authentication info to print.
en: Enter credentials to print from %s.
kk: %s жерінде баспаға шығару үшін пайдаланушы атын және пароліңізді енгізіңіз.

en: %d of %d
kk: %d, барлығы %d

en: New shortcut…
kk: Жаңа жарлық…

en: Button %d
kk: Батырма %d

en: Button
kk: Батырма

en: Output:
kk: Шығыс:

note: Keep ratio switch
en: Keep aspect ratio (letterbox):
kk: Жақтар арақатынасын сақтап отыру:

note: Whole-desktop checkbox
en: Map to single monitor
kk: Бір экранға бейнелеу

en: Display Mapping
kk: Экранға бейнелеу

en: _Close
kk: Жа_бу

en: Test Your _Settings
kk: Ба_птауларды тексеру

en: Stylus
kk: Стилус

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Tablet
kk: Планшет

en: Batteries
kk: Батареялар

note: TRANSLATORS: secondary battery, misc
en: Battery
kk: Батарея

en: When _idle
kk: І_ссіз кезінде

en: Suspend
kk: Ұйықтату

en: Power Off
kk: Сөндіру

en: Hibernate
kk: Гибернация

en: Nothing
kk: Ешнәрсе

en: When on battery power
kk: Батареядан жұмыс істеген кезде

en: When plugged in
kk: Эл. желісінде

en: On
kk: Іске қосулы

note: Translators: Option for "Blank Screen" in "Power" panel
en: %d minute | %d minutes
kk[0]: %d минут
kk[1]: %d минут

[ctx: Idle time]
en: Never
kk: Ешқашан

en: Automatic suspend
kk: Автоматты түрде ұйықтату

en: Performance mode temporarily disabled due to high operating temperature.
kk: Өнімділік режимі уақытша жоғары температура салдарынан сөндірілген.

en: Lap detected: performance mode temporarily unavailable. Move the device to a stable surface to restore.
kk: Тізе анықталды: өнімділік режимі уақытша қолжетімсіз. Оны қалпына келтіру үшін, құрылғыны тұрақты жерге ораластырыңыз.

en: Performance mode temporarily disabled.
kk: Өнімділік режимі уақытша сөндірілген.

en: Low battery: power saver enabled. Previous mode will be restored when battery is sufficiently charged.
kk: Батарея заряды аз: эл. қорегін үнемдеу іске қосылған. Батарея жеткілікті зарядталған кезде алдыңғы режим қалпына келтіріледі.

note: translators: "%s" is an application name
en: Power Saver mode activated by “%s”.
kk: Эл. корегін сақтау режимін "%s" белсендірген.

note: translators: "%s" is an application name
en: Performance mode activated by “%s”.
kk: Өнімділік режимін "%s" белсендірген.

[ctx: Power profile]
en: Performance
kk: Өнімділік

en: High performance and power usage.
kk: Жоғары өнімділік және қуатты пайдалану.

[ctx: Power profile]
en: Balanced
kk: Баланс

en: Standard performance and power usage.
kk: Стандартты өнімділік және қуатты пайдалану.

[ctx: Power profile]
en: Power Saver
kk: Қорек үнемдеу

en: Reduced performance and power usage.
kk: Төмендетілген өнімділік және қуатты пайдалану.

en: Unknown time
kk: Уақыты белгісіз

en: %i minute | %i minutes
kk[0]: %i минут
kk[1]: %i минут

en: %i hour | %i hours
kk[0]: %i сағат
kk[1]: %i сағат

en: hour | hours
kk[0]: сағат
kk[1]: сағат

en: minute | minutes
kk[0]: минут
kk[1]: минут

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s until fully charged
kk: %s толық зарядқа дейін

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: Caution: %s remaining
kk: Ескерту: %s қалды

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s remaining
kk: %s қалды

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Fully charged
kk: Толық зарядталған

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Not charging
kk: Зарядталуда емес

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Empty
kk: Бос

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Charging
kk: Зарядталуда

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Discharging
kk: Зарядын беруде

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless mouse
kk: Сымсыз тышқан

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless keyboard
kk: Сымсыз пернетақта

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Uninterruptible power supply
kk: Үзіліссіз эл. қорек көзі

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Personal digital assistant
kk: Жеке цифрлық көмекші

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Cellphone
kk: Ұялы телефон

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Media player
kk: Медиа плеері

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Computer
kk: Компьютер

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Gaming input device
kk: Ойын құрылғысы

[ctx: Battery name]
en: Main
kk: Басты

[ctx: Battery name]
en: Extra
kk: Қосымша

note: TRANSLATORS: standard spaces are well known colorspaces like * sRGB, AdobeRGB and ProPhotoRGB
en: Standard Space
kk: Қалыпты кеңістік

note: TRANSLATORS: test profiles do things like changing the screen * a different color, or swap the red and green channels
en: Test Profile
kk: Профильді сынау

[ctx: Automatically generated profile]
note: TRANSLATORS: automatic profiles are generated automatically * by the color management system based on manufacturing data, * for instance the default monitor profile is created from the * primaries specified in the monitor EDID
en: Automatic
kk: Автоматты түрде

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - low quality profiles take * much less time to generate but may be a poor reflection of the * device capability
en: Low Quality
kk: Төмен сапалы

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality
en: Medium Quality
kk: Орташа сапалы

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - high quality profiles take * a *long* time, and have the best calibration and * characterisation data.
en: High Quality
kk: Жоғары сапалы

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default RGB space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default RGB
kk: Бастапқы RGB

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default CMYK space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default CMYK
kk: Бастапқы CMYK

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default gray space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default Gray
kk: Бастапқы сұр

en: Vendor supplied factory calibration data
kk: Жасаушы ұсынған зауыттық калибрация ақпараты

en: Full-screen display correction not possible with this profile
kk: Бұл профильмен толық экран мониторын түзету мүмкін емес

en: This profile may no longer be accurate
kk: Бұл профиль дұрыс емес болуы мүмкін

note: TRANSLATORS: This refers to the TFT display on a laptop
en: Laptop Screen
kk: Ноутбук экраны

note: TRANSLATORS: This refers to the embedded webcam on a laptop
en: Built-in Webcam
kk: Құрамындағы вебкамера

note: TRANSLATORS: an externally connected display, where %s is either the * model, vendor or ID, e.g. 'LP2480zx Monitor'
en: %s Monitor
kk: %s мониторы

note: TRANSLATORS: a flatbed scanner device, e.g. 'Epson Scanner'
en: %s Scanner
kk: %s сканері

note: TRANSLATORS: a camera device, e.g. 'Nikon D60 Camera'
en: %s Camera
kk: %s камерасы

note: TRANSLATORS: a printer device, e.g. 'Epson Photosmart Printer'
en: %s Printer
kk: %s принтері

note: TRANSLATORS: a webcam device, e.g. 'Philips HiDef Camera'
en: %s Webcam
kk: %s вебкамерасы

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
kk: Бастапқы:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile his a standard space like AdobeRGB
en: Colorspace:
kk: Түстер кеңістігі:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
kk: Сынама профилі:

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
kk: ICC профилі файлын таңдаңыз

en: _Import
kk: И_мпорттау

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
kk: Қолдауы бар ICC профильдері

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
kk: Барлық файлдар

en: Screen
kk: Экран

note: TRANSLATORS: this is the dialog to save the ICC profile
en: Save Profile
kk: Профильді сақтау

en: _Save
kk: _Сақтау

note: TRANSLATORS: this is when the button is sensitive
en: Create a color profile for the selected device
kk: Таңдалған құрылғы үшін түстер профилін жасау

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
kk: Өлшеу құрылғысы анықталмады, Оның іске қосулы екенін және дұрыс жалғанып тұрғанын тексеріңіз.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument does not support printer profiling.
kk: Өлшеу құрылғысы принтерлерді профильдеуді қолдамайды.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The device type is not currently supported.
kk: Құрылғының бұл түріне ағымда қолдау жоқ.

note: TRANSLATORS: The user has to attach the sensor to the screen
en: Place your calibration device over the square and press “Start”
kk: Калибрация құрылғысын шаршыға апарып, "Бастау" басыңыз

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the calibrate position and press “Continue”
kk: Калибрация құрылғысын калибрация орнына апарып, "Жалғастыру" басыңыз

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the surface position and press “Continue”
kk: Калибрация құрылғысын бет орнына апарып, "Жалғастыру" басыңыз

note: TRANSLATORS: on some hardware e.g. Lenovo W700 the sensor * is built into the palmrest and we need to fullscreen the * sample widget and shut the lid.
en: Shut the laptop lid
kk: Қақпақты жабыңыз

note: TRANSLATORS: We suck, the calibration failed and we have no * good idea why or any suggestions
en: An internal error occurred that could not be recovered.
kk: Өндеуге келмейтін ішкі қате орын алды.

note: TRANSLATORS: Some required-at-runtime tools were not * installed, which should only affect insane distros
en: Tools required for calibration are not installed.
kk: Калибрация үшін керек саймандар орнатылмаған.

note: TRANSLATORS: The profile failed for some reason
en: The profile could not be generated.
kk: Профильді жасау мүмкін емес.

note: TRANSLATORS: The user specified a whitepoint that was * unobtainable with the hardware they've got -- see * https://en.wikipedia.org/wiki/White_point for details
en: The target whitepoint was not obtainable.
kk: Мақсат ақ нүктесіне жету мүмкін емес.

note: TRANSLATORS: the display calibration process is finished
en: Complete!
kk: Аяқталды!

note: TRANSLATORS: the display calibration failed, and we also show * the translated (or untranslated) error string after this
en: Calibration failed!
kk: Калибрация сәтсіз аяқталды!

note: TRANSLATORS: The user can now remove the sensor from the screen
en: You can remove the calibration device.
kk: Калибрация құрылғысын алып тастауға болады.

note: TRANSLATORS: The user has to be careful not to knock the * display off the screen (although we do cope if this is * detected early enough)
en: Do not disturb the calibration device while in progress
kk: Үрдіс жүру кезінде калибрация құрылғысына тиіспеңіз

en: Enable color management for %s
kk: %s үшін түстерді басқаруды іске қосу

en: Show color profiles for %s
kk: %s үшін түстер профильдерін көрсету

note: not calibrated
en: Not calibrated
kk: Калибрацияланбаған

en: multiple sizes
kk: бірнеше өлшемдер

en: No Desktop Background
kk: Түсқағаз жоқ

en: Select a picture
kk: Суретті таңдау

en: Current background
kk: Ағымдағы фон

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: Testing %s
kk: Сынау "%s"

[ctx: Display rotation]
en: Landscape
kk: Жатық

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Right
kk: Тік, оң жақ

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Left
kk: Тік, сол жақ

[ctx: Display rotation]
en: Landscape (flipped)
kk: Жатық (айналған)

en: %.2lf Hz
kk: %.2lf Гц

en: _Apply
kk: Іске _асыру

en: Apply Changes?
kk: Өзгеірстерді іске асыру керек пе?

en: Changes Cannot be Applied
kk: Өзгерістерді іске асыру мүмкін емес

en: This could be due to hardware limitations.
kk: Бұл құрылғылық шектеулерден болуы мүмкін.

en: More Warm
kk: Көбірек жылы

en: Less Warm
kk: Азырақ жылы

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Custom Shortcuts
kk: Таңдауыңызша жарлықтар

en: More…
kk: Көбірек…

en: No input sources found
kk: Кіріс қайнар көздері табылмады

[ctx: Input Source]
en: Other
kk: Басқа

en: %s is already being used for %s. If you replace it, %s will be disabled
kk: %s жарлығы %s үшін қолданылуда болып тұр. Оны алмастырсаңыз, %s сөндірілетін болады

en: Enter the new shortcut
kk: Жаңа пернетақта жарлығын енгізіңіз

en: Set Custom Shortcut
kk: Таңдауыңызша жарлықты орнату

en: Set Shortcut
kk: Жарлықты орнату

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a description of the keyboard shortcut
en: Enter new shortcut to change %s.
kk: %s өзгерту үшін жаңа жарлықты енгізіңіз.

en: Add Custom Shortcut
kk: Таңдауыңызша жарлықты қосу

en: Alternate Characters Key
kk: Альтернативті таңбалар пернесі

en: The alternate characters key can be used to enter additional characters. These are sometimes printed as a third-option on your keyboard.
kk: Балама таңбалар пернесін қосымша таңбаларды енгізу үшін пайдалануға болады. Олар кейде пернетақтадағы үшінші параметр ретінде көрсетіледі.

[ctx: keyboard key]
en: Left Alt
kk: Сол жақ Alt

[ctx: keyboard key]
en: Right Alt
kk: Оң жақ Alt

[ctx: keyboard key]
en: Left Super
kk: Сол жақ Super

[ctx: keyboard key]
en: Right Super
kk: Оң жақ Super

[ctx: keyboard key]
en: Menu key
kk: Menu пернесі

[ctx: keyboard key]
en: Right Ctrl
kk: Оң жақ Ctrl

en: Compose Key
kk: Compose пернесі

en: The compose key allows a wide variety of characters to be entered. To use it, press compose then a sequence of characters.  For example, compose key followed by <b>C</b> and <b>o</b> will enter <b>©</b>, <b>a</b> followed by <b>'</b> will enter <b>á</b>.
kk: Түрлендіру пернесі таңбалардың кең жиынтығын енгізуді мүмкін қылады. Оны қолдану үшін, түрлендіру пернесін басып, одан кейін таңдалар тізбегін теріңіз. Мысалы, түрлендіру пернесінен кейін <b>C</b> және <b>o</b> басылса, <b>©</b> енгізіледі, <b>a</b> мен <b>'</b> басылса, <b>á</b> егізіледі.

en: Input sources can be switched using the %s keyboard shortcut.
    This can be changed in the keyboard shortcut settings.
kk: Енгізу қайнар көздерін %s пернетақта жарлығы көмегімен ауыстыруға болады.
    Бұл жарлықты пернетақта баптауларында өзгертуге болады.

en: %d modified | %d modified
kk[0]: %d өзгертілген
kk[1]: %d өзгертілген

en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: Reset All Shortcuts?
kk: Барлық жарлықтарды тастау керек пе?

en: Resetting the shortcuts may affect your custom shortcuts. This cannot be undone.
kk: Жарлықтарды тастау таңдауыңызша жарлықтарды кетіруі мүмкін. Бұл әрекетті болдырмау мүмкін болмайды.

en: Cancel
kk: Болдырмау

en: Reset All
kk: Барлығын тастау

note: This label is displayed in a treeview cell displaying * a disabled accelerator key combination. TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup translators: * The device has been disabled
en: Disabled
kk: Сөндірулі

en: Authentication failed
kk: Аутентификация сәтсіз

en: The new password is too short
kk: Жаңа пароль тым қысқа

en: The new password is too simple
kk: Жаңа пароль тым қарапайым

en: The old and new passwords are too similar
kk: Ескі және жаңа парольдер өзара ұқсайды

en: The new password has already been used recently.
kk: Жаңа пароль жақында қолданылған болып тұр.

en: The new password must contain numeric or special characters
kk: Жаңа парольде сандар немесе арнайы таңбалар болуы тиіс

en: The old and new passwords are the same
kk: Ескі және жаңа парольдер өзара сәйкес келеді

en: Your password has been changed since you initially authenticated!
kk: Басында аутентификацияланғаннан кейін пароліңіз өзгерген сияқты!

en: The new password does not contain enough different characters
kk: Жаңа парольде жеткілікті түрде әр түрлі таңбалар жоқ

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Please choose another password.
kk: Басқа парольді таңдаңыз.

en: Please type your current password again.
kk: Ағымдағы пароліңізді қайта енгізіңіз.

en: Password could not be changed
kk: Парольді өзгерту мүмкін емес

en: The passwords do not match.
kk: Парольдер өзара сәйкес емес.

en: Select
kk: Таңдау

en: Browse for more pictures
kk: Көбірек суретті шолу

en: Cannot automatically join this type of domain
kk: Доменнің бұл түріне автоматты түрде кіру мүмкін емес

en: No such domain or realm found
kk: Ондай домен (realm) табылмады

en: Cannot log in as %s at the %s domain
kk: %s ретінде %s доменіне кіру мүмкін емес

en: Invalid password, please try again
kk: Пароль қате, қайтадан көріңіз

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
kk: %s доменіне байланысу мүмкін емес: %s

en: the device needs to be claimed to perform this action
kk: осы әрекетті орындау үшін құрылғы иелену қажет

en: the device is already claimed by another process
kk: бұл құрылғыны басқа үрдіс иеленіп отыр

en: you do not have permission to perform the action
kk: әрекетті орындауға рұқсатыңыз жоқ

en: no prints have been enrolled
kk: саусақ іздері тіркелмеген

en: Failed to communicate with the device during enrollment
kk: Тіркелу кезінде құрылғымен байланысу сәтсіз аяқталды

en: Failed to communicate with the fingerprint reader
kk: Саусақ ізін оқу құрылғысымен байланысу сәтсіз аяқталды

en: Failed to communicate with the fingerprint daemon
kk: Саусақ ізі қызметіне байланысу сәтсіз аяқталды

en: Failed to list fingerprints: %s
kk: Саусақ іздерін тізіп шығару сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to delete saved fingerprints: %s
kk: Сақталған саусақ іздерін өшіру сәтсіз аяқталды: %s

en: Left thumb
kk: Сол жақ бас бармағы

en: Left middle finger
kk: Сол жақ ортаңғы саусақ

en: _Left index finger
kk: _Сол жақ сұқ саусақ

en: Left ring finger
kk: Сол жақ аты жоқ саусақ

en: Left little finger
kk: Сол жақ кішкентай саусақ

en: Right thumb
kk: Оң жақ бас бармағы

en: Right middle finger
kk: Оң жақ ортаңғы саусақ

en: _Right index finger
kk: _Оң жақ сұқ саусақ

en: Right ring finger
kk: Оң жақ аты жоқ саусақ

en: Right little finger
kk: Оң жақ кішкентай саусақ

en: Unknown Finger
kk: Белгісіз саусақ

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Complete
kk: Аяқталды

en: Fingerprint device disconnected
kk: Саусақ ізін оқу құрылғысы ажыратылған

en: Fingerprint device storage is full
kk: Саусақ ізін оқу құрылғысының жады толық

en: Failed to enroll new fingerprint
kk: Жаңа саусақ ізін қосу сәтсіз аяқталды

en: Failed to start enrollment: %s
kk: Саусақ ізін қосуды бастау сәтсіз аяқталды: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Failed to enroll new fingerprint
kk: Жаңа саусақ ізін қосу сәтсіз аяқталды

en: Failed to stop enrollment: %s
kk: Саусақ ізін қосуды тоқтату сәтсіз аяқталды: %s

en: Repeatedly lift and place your finger on the reader to enroll your fingerprint
kk: Саусақ ізін тіркеу үшін саусақты бірнеше рет оқу құралынан көтеріңіз және орналастырыңыз

note: TRANSLATORS: This is the label for the button to enroll a new finger
en: Scan new fingerprint
kk: Жаңа саусақ ізін сканерлеу

en: Failed to release fingerprint device %s: %s
kk: Саусақ ізін оқу %s құрылғысын босату сәтсіз аяқталды: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Problem Reading Device
kk: Құрылғыдан оқу мәселесі

en: Failed to claim fingerprint device %s: %s
kk: Саусақ ізін оқу %s құрылғысын талап ету сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to get fingerprint devices: %s
kk: Саусақ ізін оқу құрылғыларын алу сәтсіз аяқталды: %s

en: Your account
kk: Сіздің тіркелгіңіз

en: Failed to delete user
kk: Пайдаланушыны өшіру сәтсіз аяқталды

en: Failed to revoke remotely managed user
kk: Қашықтағы пайдаланушының күшін жою сәтсіз аяқталды

en: You cannot delete your own account.
kk: Өз тіркелгіңізді өшіре алмайсыз.

en: %s is still logged in
kk: %s жүйеге кіріп тұр

en: Deleting a user while they are logged in can leave the system in an inconsistent state.
kk: Жүйеге кіріп тұрған кезде пайдаланушыны өшіру жүйені екімәнді күйде қалдыруы мүмкін.

en: Do you want to keep %s’s files?
kk: %s файлдарын алып қалуды қалайсыз ба?

en: It is possible to keep the home directory, mail spool and temporary files around when deleting a user account.
kk: Пайдаланушы тіркелгісін өшіру кезінде оның үй бумасын, пошта кезегін және уақытша файлдарын алып қалу мүмкіндігі бар.

en: _Delete Files
kk: Файлдарды ө_шіру

en: _Keep Files
kk: Ф_айлдарды қалдыру

en: Are you sure you want to revoke remotely managed %s’s account?
kk: Қашықтан басқарылатын %s тіркелгісін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: _Delete
kk: Ө_шіру

[ctx: Password mode]
en: Account disabled
kk: Тіркелгі сөндірілген

[ctx: Password mode]
en: To be set at next login
kk: Келесі рет кірген кезде орнатылады

[ctx: Password mode]
en: None
kk: Ешнәрсе

en: Logged in
kk: Жүйеге кіріп тұр

note: TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup
en: Enabled
kk: Іске қосулы

en: Failed to contact the accounts service
kk: Тіркелгілер қызметімен байланыс орнату қатесі

en: Please make sure that the AccountService is installed and enabled.
kk: AccountService орнатылған және іске қосылғанына көз жеткізіңіз.

note: Translator comments: * We split the line in 2 here to "make it look good", as there's * no good way to do this in GTK+ for tooltips. See: * https://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=657168
en: To make changes,
    click the * icon first
kk: Өзгерістерді жасау үшін,
    алдымен * таңбашасына шертіңіз

en: Delete the selected user account
kk: Таңдалған пайдаланушы тіркелгісін өшіру

en: To delete the selected user account,
    click the * icon first
kk: Таңдалған пайдаланушы тіркелгісін өшіру үшін,
    алдымен * таңбашасына шертіңіз

en: Unlock to Add Users and Change Settings
kk: Пайдаланушыларды қосу және параметрлерді өзгерту үшін бұғаттауын шешіңіз

en: The username should usually only consist of lower case letters from a-z, digits and the following characters: - _
kk: Пайдаланушы атында тек ағылшын әліппесінің a-z арасындағы кіші әріптері, сандар, және келесі таңбалар болуы мүмкін: . - _

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
kk: Кешіріңіз, бұл пайдаланушы аты қолжетерсіз. Басқасын көріңіз.

en: The username is too long.
kk: Пайдаланушы аты тым ұзын.

en: This will be used to name your home folder and can’t be changed.
kk: Бұл сіздің үй бумаңыздың аты ретінде қолданылады, және оны кейін өзгертуге болмайды.

en: Should match the web address of your login provider.
kk: Логинді ұсынушының веб адресіне сәйкес болуы тиіс.

en: Failed to add account
kk: Тіркелгіні қосу сәтсіз

en: Failed to register account
kk: Тіркелгіні тіркеу сәтсіз аяқталды

en: No supported way to authenticate with this domain
kk: Бұл доменде аутентификациялаудың қолдауы бар тәсілдері жоқ

en: Failed to join domain
kk: Доменде тіркелу сәтсіз

en: That login name didn’t work.
    Please try again.
kk: Бұл логин fns жасамады.
    Қайталап көріңіз.

en: That login password didn’t work.
    Please try again.
kk: Бұл логин паролі жасамады.
    Қайталап көріңіз.

en: Failed to log into domain
kk: Доменге кіру сәтсіз аяқталды

en: Unable to find the domain. Maybe you misspelled it?
kk: Доменді табу мүмкін емес. Оны дұрыс көрсеттіңіз бе?

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
kk: Жаңа пароль ескі парольден басқа болуы тиіс.

[ctx: Password hint]
en: Try changing some letters and numbers.
kk: Кейбір әріптер немесе сандарды өзгертіп көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Try changing the password a bit more.
kk: Парольді тағы да өзгертіп көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: A password without your user name would be stronger.
kk: Пароліңізде сіздің атыңыз қолданбаса, ол күштірек болады.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid using your name in the password.
kk: Парольде өз атыңызды қолданбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid some of the words included in the password.
kk: Парольде бар кейбір сөздерді қолданбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid common words.
kk: Кең қолданылатын сөздерді қолданбаңыз.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid reordering existing words.
kk: Бар сөздердің ретін ауыстыруды қолданбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more numbers.
kk: Көбірек сандарды қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more uppercase letters.
kk: Көбірек бас әріпті қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more lowercase letters.
kk: Көбірек кіші әріпті қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more special characters, like punctuation.
kk: Көбірек арнайы белгілерді (тыныс) қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
kk: Әріптер, сандар және тыныс белгілерінің қосындысын қолданып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same character.
kk: Бір таңбаны қайталанбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
kk: Таңбалардың бір түрін қайталанбауға тырысыңыз: сізге әріптер, сандар және тыныс белгілерін араластырып қолдану керек.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
kk: 1234 немесе аәбв сияқты тізбектерді қолданбауға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Password needs to be longer. Try to add more letters, numbers and punctuation.
kk: Пароль ұзынырақ болуы тиіс. Көбірек әріптер, сандар және тыныс белгілерін қосып көріңіз.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
kk: Бас және кіші әріптерді араластырыңыз және бір-екі санды қолдануға тырысыңыз.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
kk: Көбірек әріптер, сандар және тыныс белгілерін қосу арқылы парольді күштірек қылуға болады.

en: This Week
kk: Осы аптада

en: Last Week
kk: Өткен апта

[ctx: login history week label]
note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 18", shown as the first day of a week on login history dialog. Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24", shown as the last day of a week on login history dialog.
en: %b %e
kk: %e %b

[ctx: login history week label]
note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013", shown as the last day of a week on login history dialog.
en: %b %e, %Y
kk: %e %b, %Y

en: Session Ended
kk: Сессия аяқталды

en: Session Started
kk: Сессия басталды

note: Translators: This is the title of the "Account Activity" dialog. The %s is the user real name.
en: %s — Account Activity
kk: %s — Тіркелгі белсенділігі

[ctx: Distance]
en: Short
kk: Қысқа

[ctx: Distance]
en: ¼ Screen
kk: Экранның ¼ бөлігі

[ctx: Distance]
en: ½ Screen
kk: Экранның ½ бөлігі

[ctx: Distance]
en: ¾ Screen
kk: Экранның ¾ бөлігі

[ctx: Distance]
en: Long
kk: Ұзақ

[ctx: cursor size]
note: translators: the labels will read: * Cursor Size: Default
en: Default
kk: Бастапқы

[ctx: cursor size]
en: Medium
kk: Орташа

[ctx: cursor size]
en: Large
kk: Үлкен

[ctx: cursor size]
en: Larger
kk: Үлкенірек

[ctx: cursor size]
en: Largest
kk: Ең үлкен

en: %d pixel | %d pixels
kk[0]: %d пиксель
kk[1]: %d пиксель

en: System Bus
kk: Жүйелік шина

en: Full access
kk: Толық қатынау құқығы

en: Session Bus
kk: Сессия шинасы

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Full access to /dev
kk: /dev бумасына толық қатынау құқығы

en: Network
kk: Желі

en: Has network access
kk: Желіге қатынау құқығы бар

en: Home
kk: Үй

en: Read-only
kk: Тек оқу үшін

en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Can change settings
kk: Баптауларды өзгерте алады

en: %s has the following permissions built-in. These cannot be altered. If you are concerned about these permissions, consider removing this application.
kk: %s келесі құрамындағы рұқсаттарға ие. Оларды өзгерту мүмкін емес. Бұл рұқсаттар жөнінде қобалжысаңыз, бұл қолданбаны өшіру мүмкіндігін қарастырыңыз.

en: Web Links
kk: Веб сілтемелері

en: Git Links
kk: Git сілтемелері

en: %s Links
kk: %s сілтемелері

en: Unset
kk: Орнатылмаған

en: Links
kk: Сілтемелер

en: Hypertext Files
kk: Гипермәтін файлдары

en: Text Files
kk: Мәтіндік файлдар

en: Image Files
kk: Сурет файлдары

en: Font Files
kk: Қаріп файлдары

en: Archive Files
kk: Архив файлдары

en: Package Files
kk: Десте файлдары

en: Audio Files
kk: Аудио файлдары

en: Video Files
kk: Видео файлдары

en: Other Files
kk: Баска файлдар

note: List of applications.
en: Applications
kk: Қолданбалар

[ctx: service is enabled]
en: On
kk: Іске қосулы

[ctx: service is disabled]
en: Off
kk: Сөнд.

[ctx: service is enabled]
en: Enabled
kk: Іске қосулы

[ctx: service is active]
en: Active
kk: Белсенді

en: Choose a Folder
kk: Буманы таңдау

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a link to a dav://<hostname> URL
en: File Sharing allows you to share your Public folder with others on your current network using: %s
kk: Файлдармен бөлісу көмегімен ағымдағы желіде сіздің Ортақ бумаңызды келесі адрес арқылы бөлісе аласыз: %s

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a link to a "ssh <hostname>" command to run
en: When remote login is enabled, remote users can connect using the Secure Shell command:
    %s
kk: Қашықтан байланысу іске қосылған болса, қашықтағы пайдаланушылар Secure Shell командасы көмегімен байланыса алады:
    %s

en: Copy
kk: Көшіру

en: Sharing
kk: Бөлісу

note: Label
en: No networks selected for sharing
kk: Бөлісу үшін желілер таңдалмады

en: Ask what to do
kk: Не істеуді сұрау

en: Do nothing
kk: Ешнәрсе жасамау

en: Open folder
kk: Буманы ашу

en: Other Media
kk: Басқа тасушылар

en: Select an application for audio CDs
kk: Аудио CD үшін қолданбаны таңдаңыз

en: Select an application for video DVDs
kk: Видео DVD үшін қолданбаны таңдаңыз

en: Select an application to run when a music player is connected
kk: Музыкалық плеері салынған кезде жөнелтілетін қолданбаны таңдаңыз

en: Select an application to run when a camera is connected
kk: Камера байланысқан кезде жөнелтілетін қолданбаны таңдаңыз

en: Select an application for software CDs
kk: БҚ CD дискілері үшін қолданбаны таңдаңыз

note: translators: these strings are duplicates of shared-mime-info * strings, just here to fix capitalization of the English originals. * If the shared-mime-info translation works for your language, * simply leave these untranslated.
en: audio DVD
kk: аудио DVD

en: blank Blu-ray disc
kk: таза Blu-Ray дискі

en: blank CD disc
kk: таза CD-R дискі

en: blank DVD disc
kk: таза DVD+R дискі

en: blank HD DVD disc
kk: таза HD DVD дискі

en: Blu-ray video disc
kk: Blu-ray видео дискі

en: e-book reader
kk: электронды кітаптарды оқу құрылғысы

en: HD DVD video disc
kk: HD DVD видео дискі

en: Windows software
kk: Windows БҚ

[ctx: measurement format]
en: Imperial
kk: Империялық

[ctx: measurement format]
en: Metric
kk: Метрлік

en: Formats
kk: Пішімдер

en: Unknown
kk: Белгісіз

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
kk: 64-биттік

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 32-bit
kk: 32-биттік

[ctx: Windowing system (Wayland, X11, or Unknown)]
en: Unknown
kk: Белгісіз

[ctx: hotspot]
note: translators: This is the default hotspot name, need to be less than 32-bytes
en: Hotspot
kk: Қатынау нүктесі

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: Unlock to Change Settings
kk: Параметрлерді өзгерту үшін бұғаттауын шешу

en: Other…
kk: Басқа…

en: Today
kk: Бүгін

en: Yesterday
kk: Кеше

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24".
en: %b %e
kk: %e %b

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013".
en: %b %e, %Y
kk: %e %b, %Y

en: %d hour | %d hours
kk[0]: %d сағат
kk[1]: %d сағат

en: %d second | %d seconds
kk[0]: %d секунд
kk[1]: %d секунд

note: 0 seconds
en: 0 seconds
kk: 0 секунд

en: never
kk: ешқашан

en: today
kk: бүгін

en: yesterday
kk: кеше

en: %i day ago | %i days ago
kk[0]: %i күн бұрын
kk[1]: %i күн бұрын

en: IPv4 Address
kk: IPv4 адресі

en: IPv6 Address
kk: IPv6 адресі

en: IP Address
kk: IP адресі

en: Hardware Address
kk: Құрылғы адресі

en: Default Route
kk: Үнсіз келісім бойынша маршруты

en: Last used
kk: Соңғы қолданылған

note: Translators: network device speed
en: %d Mb/s
kk: %d Мб/с

note: Translators: This is used as the title of the connection * details window for ethernet, if there is only a single * profile. It is also used to display ethernet in the * device list.
en: Wired
kk: Сымды

en: Options…
kk: Опциялар…

en: missing EAP-FAST PAC file
kk: EAP-FAST PAC файлы жоқ

en: Choose a PAC file
kk: PAC файлын таңдаңыз

en: PAC files (*.pac)
kk: PAC файлдары (*.pac)

en: missing EAP-LEAP username
kk: EAP-LEAP пайдаланушы аты жоқ

en: missing EAP-LEAP password
kk: EAP-LEAP паролі жоқ

en: missing leap-username
kk: leap-username жоқ

en: missing leap-password
kk: leap-password жоқ

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: %s
kk: жарамсыз EAP-PEAP CA сертификаты: %s

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: no certificate specified
kk: жарамсыз EAP-PEAP CA сертификаты: сертификат көрсетілмеген

en: Choose a Certificate Authority certificate
kk: Сертификаттау орталығының сертификатын таңдаңыз

en: missing wep-key
kk: wep-key жоқ

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
kk: жарамсыз wep-key: ұзындығы %zu кілт ішінде тек оналтылық сандар болуы тиіс

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
kk: жарамсыз wep-key: ұзындығы %zu кілт ішінде тек ascii таңбалары болуы тиіс

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
kk: жарамсыз wep-key: кілт ұзындығы %zu қате. Кілт ұзындығы 5/13 (ascii) немесе 10/26 (оналтылық) болуы тиіс

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
kk: жарамсыз wep-key: кілттік фраза бос емес болуы тиіс

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
kk: жарамсыз wep-key: кілттік фраза 64 таңбадан аз болуы тиіс

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
kk: 802.1X қауіпсіздігі (wpa-eap) ішіндегі анықталмаған қате

en: no file selected
kk: файл таңдалмады

en: unspecified error validating eap-method file
kk: eap-method файлын растаудағы анықталмаған қате

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
kk: DER, PEM, немесе PKCS#12 жеке кілттері (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DER or PEM certificates (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)
kk: DER немесе PEM сертификаттары (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: %s
kk: жарамсыз EAP-TTLS CA сертификаты: %s

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: no certificate specified
kk: жарамсыз EAP-TTLS CA сертификаты: сертификат көрсетілмеген

en: missing EAP username
kk: EAP пайдаланушы аты жоқ

en: missing EAP password
kk: EAP паролі жоқ

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
kk: жарамсыз wpa-psk: кілт ұзындығы %zu жарамсыз. Ол [8,63] байт немесе 64 оналтылық сан болуы тиіс

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
kk: жарамсыз wpa-psk: 64 байты бар кілтті он алтылық кілт ретінде талдау мүмкін емес

en: Unknown error validating 802.1X security
kk: 802.1X қауіпсіздігін тексерудің белгісіз қатесі

en: Wi-Fi password is missing.
kk: Wi-Fi паролі жоқ.

en: missing EAP-TLS identity
kk: EAP-TLS identity жоқ

en: invalid EAP-TLS CA certificate: %s
kk: жарамсыз EAP-TLS CA сертификаты: %s

en: invalid EAP-TLS CA certificate: no certificate specified
kk: жарамсыз EAP-TLS CA сертификаты: сертификат көрсетілмеген

en: invalid EAP-TLS private-key: %s
kk: жарамсыз EAP-TLS жеке кілті: %s

en: invalid EAP-TLS user-certificate: %s
kk: жарамсыз EAP-TLS пайдаланушы сертификаты: %s

en: Unencrypted private keys are insecure
kk: Шифрленбеген жеке кілттері қауіпсіз емес болады

en: The selected private key does not appear to be protected by a password. This could allow your security credentials to be compromised. Please select a password-protected private key.
    
    (You can password-protect your private key with openssl)
kk: Таңдалған жеке кілт парольмен қорғалмаған сияқты. Бұл сіздің қауіпсіздік есептік жазба деректерінің әшкерелеуіне әкеп соғуы мүмкін. Парольмен қорғалған жеке кілтті таңдаңыз.
    
    (Сіз жеке кілтіңізді openssl көмегімен парольмен қорғай аласыз)

en: Choose your personal certificate
kk: Жеке сертификатыңызды таңдаңыз

en: Choose your private key
kk: Жеке кілтіңізді таңдаңыз

en: Stop hotspot and disconnect any users?
kk: Қатынау нүктесін тоқтатып, барлық пайдаланушыларды үзу керек пе?

en: _Stop Hotspot
kk: Қа_тынау нүктесін тоқтату

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown
kk: Қалып-күйі белгісіз

note: TRANSLATORS: device status
en: Unmanaged
kk: Басқарылмайтын

note: TRANSLATORS: device status
en: Unavailable
kk: Қолжетерсіз

note: TRANSLATORS: device status
en: Connecting
kk: Қосылуда

note: TRANSLATORS: device status
en: Authentication required
kk: Аутентификация керек

note: TRANSLATORS: device status
en: Connected
kk: Байланысқан

note: TRANSLATORS: device status
en: Disconnecting
kk: Байланысты үзу

note: TRANSLATORS: device status
en: Connection failed
kk: Байланыс орнату сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown (missing)
kk: Қалып-күйі белгісіз (жоқ болып тұр)

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Configuration failed
kk: Баптау сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration failed
kk: IP баптауы сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration expired
kk: IP баптауы ескірген

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Secrets were required, but not provided
kk: Құпия кілттері сұралды, бірақ ұсынылмады

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant disconnected
kk: 802.1x supplicant байланысы ажыратылған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant configuration failed
kk: 802.1x supplicant баптауы сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant failed
kk: 802.1x supplicant сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
kk: 802.1x supplicant аутентификация үшін тым көп уақыт алған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service failed to start
kk: PPP қызметі іске қосыла алмады

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service disconnected
kk: PPP қызметі байланысты үзген

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP failed
kk: PPP сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed to start
kk: DHCP клиенті іске қосылу қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client error
kk: DHCP клиент қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed
kk: DHCP клиенті сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed to start
kk: Ортақ етілген байланыс қызметінің іске қосылу қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed
kk: Ортақ етілген байланыс қызметі сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed to start
kk: AutoIP қызметінің іске қосылу қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service error
kk: AutoIP қызметінің қатесі

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed
kk: AutoIP қызметі сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Line busy
kk: Арна бос емес

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No dial tone
kk: Арнада гудок жоқ

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No carrier could be established
kk: Тасушыны орнату мүмкін емес

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing request timed out
kk: Қоңырауға бөлінген уақыт аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing attempt failed
kk: Қоңырау соғу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem initialization failed
kk: Модемді іске қосу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to select the specified APN
kk: Көрсетілген APN таңдау сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Not searching for networks
kk: Желілерді іздемеу

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration denied
kk: Желіге тіркелу тайдырылған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration timed out
kk: Желіге тіркелудің мерзімі біткен

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to register with the requested network
kk: Сұралған желіге тіркелу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PIN check failed
kk: PIN кодын тексеру сәтсіз

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Firmware for the device may be missing
kk: Құрылғы үшін бинарлық кодтар жоқ болуы мүмкін

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection disappeared
kk: Байланыс жоғалды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Existing connection was assumed
kk: Бар болып тұрған байланыс алынды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem not found
kk: Модем табылмады

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Bluetooth connection failed
kk: Bluetooth байланысы сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Card not inserted
kk: SIM картасы салынбаған

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Pin required
kk: SIM Pin коды керек

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Puk required
kk: SIM Puk коды керек

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM wrong
kk: SIM қате

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection dependency failed
kk: Байланыс тәуелділігі сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: device status
en: Firmware missing
kk: Бинарлы кодтары жоқ

note: TRANSLATORS: device status
en: Cable unplugged
kk: Кабель ажыратылған

en: Insecure network (WEP)
kk: Қорғалмаған желі (WEP)

en: Secure network (WPA)
kk: Қауіпсіз желі (WPA)

en: Secure network (WPA2)
kk: Қауіпсіз желі (WPA2)

en: Secure network (WPA3)
kk: Қауіпсіз желі (WPA3)

en: Secure network
kk: Қауіпсіз желі

en: Security
kk: Қауіпсіздік

en: Delete Address
kk: Адресті өшіру

en: Delete Route
kk: Маршрутты өшіру

en: automatic
kk: автоматты

en: Identity
kk: Идентификация

en: Cannot import VPN connection
kk: VPN байланысын импорттау мүмкін емес

en: The file “%s” could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
kk: "%s" файлын оқу мүмкін емес, немесе оның ішінде танылған VPN байланыс ақпараты жоқ
    
    Қате: %s.

en: Select file to import
kk: Импорттау үшін файлды таңдаңыз

en: A file named “%s” already exists.
kk: "%s" аты бар файл бар болып тұр.

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
kk: %s орнына сіз сақтаймын деген VPN байланысын сақтау керек пе?

en: Cannot export VPN connection
kk: VPN байланысын экспорттау мүмкін емес

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
kk: "%s" VPN байланысын %s ішіне экспорттау мүмкін емес.
    
    Қате: %s.

en: Export VPN connection
kk: VPN байланысын экспорттау

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
kk: Ешнәрсе

note: TRANSLATORS: this Enhanced Open WiFi security
en: Enhanced Open
kk: Жақсартылған ашық

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
kk: WEP 40/128 биттік кілті (Hex немесе ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
kk: WEP 128 биттік кілттік фразасы

en: Dynamic WEP (802.1x)
kk: Динамикалық WEP (802.1x)

en: WPA3 Personal
kk: Жеке WPA3

en: Preserve
kk: Сақтап қалу

en: Permanent
kk: Тұрақты

en: Random
kk: Кездейсоқ

en: Stable
kk: Тұрақты

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
kk: Осында енгізілген MAC адресі осы байланысты қолданатын желі құрылғысы үшін аппараттық мекенжай ретінде пайдаланылады. Бұл мүмкіндік MAC клондау немесе спуфинг ретінде белгілі. Мысалы: 00:11:22:33:44:55

en: Profile %d
kk: Профиль %d

en: Unable to open connection editor
kk: Байланыстар түзеткішін ашу мүмкін емес

en: New Profile
kk: Жаңа профиль

en: _Add
kk: Қ_осу

en: Import from file…
kk: Файлдан импорттау…

en: Add VPN
kk: VPN қосу

note: TRANSLATORS: this Enterprise WiFi security
en: Enterprise
kk: Кәсіпорын

[ctx: Wifi security]
en: None
kk: Жоқ

note: Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: Never
kk: Ешқашан

en: %d Mb/s (%1.1f GHz)
kk: %d Мб/с (%1.1f ГГц)

[ctx: Signal strength]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: Signal strength]
en: Weak
kk: Әлсіз

[ctx: Signal strength]
en: Ok
kk: ОК

[ctx: Signal strength]
en: Good
kk: Жақсы

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
kk: Тамаша

en: Forget Connection
kk: Байланысты ұмыту

en: Remove Connection Profile
kk: Байланыс профилін өшіру

en: Remove VPN
kk: VPN өшіру

en: Details
kk: Көбірек білу

en: Add new connection
kk: Жаңа байланысты қосу

note: TRANSLATORS: ‘%s’ is a Wi-Fi Network(SSID) name
en: Turning on the hotspot will disconnect from %s, and it will not be possible to access the internet through Wi-Fi.
kk: Қатынау нүктесін іске қосу нәтежесінде %s желісі ажыратылады, интернетке Wi-Fi арқылы байланысуға мүмкін болмайды.

en: Must have a minimum of 8 characters
kk: Кем дегенде 8 таңбадан тұруы тиіс

en: Turn On Wi-Fi Hotspot?
kk: Wi-Fi қатынау нүктесін іске қосу керек пе?

en: Manual
kk: Қолмен

en: Automatic
kk: Автоматты түрде

note: TRANSLATORS: this is when the use leaves the PAC textbox blank
en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided.
kk: Баптау сілтемесі көрсетілмеген кезде веб проксиін автоанықтау қолданылады.

note: TRANSLATORS: WPAD is bad: if you enable it on an untrusted * network, then anyone else on that network can tell your * machine that it should proxy all of your web traffic * through them.
en: This is not recommended for untrusted public networks.
kk: Бұл әрекет сенімсіз ортақ желілері үшін ұсынылмайды.

en: Network details for the selected networks, including passwords and any custom configuration will be lost.
kk: Таңдалған желілер үшін желі ақпараты, парольдер және таңдауыңызша жасалған баптаулар жоғалатын болады.

en: _Forget
kk: Ұ_мыту

en: Known Wi-Fi Networks
kk: Белгілі Wi-Fi желілері

[ctx: Wi-Fi Network]
note: translators: This is the label for the "Forget wireless network" functionality
en: _Forget
kk: Ұ_мыту

en: System policy prohibits use as a Hotspot
kk: Қатынау нүктесі ретінде қолдануды жүйелік саясат рұқсат етпейді

en: Wireless device does not support Hotspot mode
kk: Сымсыз құрылғы қатынау нүкте режимін қолдамайды

en: Oops, something has gone wrong. Please contact your software vendor.
kk: Қап, бірнәрсе қате кетті. БҚ өндірушісіне хабарласыңыз.

en: NetworkManager needs to be running.
kk: NetworkManager орындалып тұруы тиіс.

en: 2G Only
kk: Тек 2G

en: 3G Only
kk: Тек 3G

en: 4G Only
kk: Тек 4G

en: 2G, 3G, 4G (Preferred)
kk: 2G, 3G, 4G (таңдамалы)

en: 2G, 3G (Preferred), 4G
kk: 2G, 3G (таңдамалы), 4G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G
kk: 2G (таңдамалы), 3G, 4G

en: 3G, 4G (Preferred)
kk: 3G, 4G (таңдамалы)

en: 3G (Preferred), 4G
kk: 3G (таңдамалы), 4G

en: 2G, 4G (Preferred)
kk: 2G, 4G (таңдамалы)

en: 2G (Preferred), 4G
kk: 2G (таңдамалы), 4G

en: 2G, 3G (Preferred)
kk: 2G, 3G (таңдамалы)

en: 2G (Preferred), 3G
kk: 2G (таңдамалы), 3G

[ctx: Network mode]
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Not Registered
kk: Тіркелмеген

en: Registered
kk: Тіркелген

en: Roaming
kk: Роуминг

en: Searching
kk: Іздеу

en: Denied
kk: Рұқсат етілмеген

en: Unlock SIM card
kk: SIM карта бұғаттауын шешу

en: Unlock
kk: Бұғаттауды шешу

en: Please provide PIN code for SIM %d
kk: %d SIM картасы үшін PIN кодын енгізіңіз

en: Enter PIN to unlock your SIM card
kk: SIM картаңыздың бұғаттауын шешу үшін PIN кодын енгізіңіз

en: Please provide PUK code for SIM %d
kk: %d SIM картасы үшін PUK кодын енгізіңіз

en: Enter PUK to unlock your SIM card
kk: SIM картаңыздың бұғаттауын шешу үшін PUK кодын енгізіңіз

en: Wrong password entered. You have %1$u try left | Wrong password entered. You have %1$u tries left
kk[0]: Қате пароль енгізілген. Сізде %1$u қайталау талабы қалды
kk[1]: Қате пароль енгізілген. Сізде %1$u қайталау талабы қалды

en: You have %u try left | You have %u tries left
kk[0]: Сізде %1$u қайталау талабы қалды
kk[1]: Сізде %1$u қайталау талабы қалды

en: Wrong password entered.
kk: Қате пароль енгізілген.

en: PUK code should be an 8 digit number
kk: PUK коды 8 цифрлық сан болуы тиіс

en: Enter New PIN
kk: Жаңа PIN кодын енгізіңіз

en: PIN code should be a 4-8 digit number
kk: PIN коды 4-8 цифрлық сан болуы тиіс

en: _Set
kk: _Орнату

en: Operation Cancelled
kk: Әрекеттен бас тартылды

en: <b>Error:</b> Access denied changing settings
kk: <b>Қате:</b> Баптауларды өзгерту рұқсат етілмеген

en: <b>Error:</b> Mobile Equipment Error
kk: <b>Қате:</b> Мобильді құрылғылық қамтама қатесі

en: The Thunderbolt subsystem (boltd) is not installed or not set up properly.
kk: Thunderbolt қолдау жүйесі (boltd) орнатылмаған, немесе дұрыс бапталмаған.

en: Thunderbolt could not be detected.
    Either the system lacks Thunderbolt support, it has been disabled in the BIOS or is set to an unsupported security level in the BIOS.
kk: Thunderbolt анықтау мүмкін емес.
    Жүйеде Thunderbolt қолдауы жоқ, немесе ол BIOS-та сөндірілген болуы мүмкін, немесе BIOS-та қолдауы жоқ қауіпсіздік деңгейі орнатылған болуы мүмкін.

en: Thunderbolt support has been disabled in the BIOS.
kk: Thunderbolt қолдауы BIOS-та сөндірілген.

en: Thunderbolt security level could not be determined.
kk: Thunderbolt қауіпсіздік деңгейін анықтау мүмкін емес.

en: Error switching direct mode: %s
kk: Тікелей режимін ауыстыру қатесі: %s

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Disconnected
kk: Ажыратылған

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connecting
kk: Байланысуда

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected
kk: Байланысқан

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorization Error
kk: Авторизация қатесі

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorizing
kk: Авторизациялауда

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Reduced Functionality
kk: Мүмкіндіктері шектелген

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected & Authorized
kk: Байланысқан және авторизацияланған

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Unknown
kk: Белгісіз

note: Translators: The time point the device was authorized.
en: Authorized at:
kk: Авторизацияланған уақыты:

note: Translators: The time point the device was connected.
en: Connected at:
kk: Байланысқан уақыты:

note: Translators: The time point the device was enrolled, * i.e. authorized and stored in the device database.
en: Enrolled at:
kk: Тіркелген уақыты:

en: Failed to authorize device:
kk: Құрылғыны авторизациялау қатесі:

en: Failed to forget device:
kk: Құрылғыны ұмыту қатесі:

en: Depends on %u other device | Depends on %u other devices
kk[0]: Басқа %u құрылғыға тәуелді
kk[1]: Басқа %u құрылғыға тәуелді

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Error
kk: Қате

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorized
kk: Авторизацияланған

en: Try clicking, double clicking, scrolling
kk: Шерту, қос шерту, айналдыруды көріңіз

en: Five clicks, GEGL time!
kk: Бес рет шерту, GEGL уақыты!

en: Double click, primary button
kk: Қос шерту, біріншілік батырма

en: Single click, primary button
kk: Бірлік шерту, біріншілік батырма

en: Double click, middle button
kk: Қос шерту, орта батырмасы

en: Single click, middle button
kk: Бірлік шерту, орта батырмасы

en: Double click, secondary button
kk: Қос шерту, екіншілік батырма

en: Single click, secondary button
kk: Бірлік шерту, екіншілік батырма

note: translators: Text used in link to privacy policy
en: Learn more
kk: Көбірек білу

note: translators: The first '%s' is the distributor's name, such as 'Fedora', the second '%s' is a link to the privacy policy
en: Sending reports of technical problems helps us improve %s. Reports are sent anonymously and are scrubbed of personal data. %s
kk: Техникалық мәселелер жөнінде хабарламаларды жіберу бізге %s жақсартуға көмектеседі. Хабарламалар анонимды түрде жіберіледі және олардан жеке деректер кетіріледі. %s

en: Empty all items from Trash?
kk: Қоқыс шелегінен барлық нәрсені өшіру керек пе?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
kk: Қоқыс шелегінен барлық нәрселер толығымен өшіріледі.

en: _Empty Trash
kk: Қоқыс шел_егін тазарту

en: Delete all the temporary files?
kk: Барлық уақытша файлдарды өшіру керек пе?

en: All the temporary files will be permanently deleted.
kk: Барлық уақытша файлдар толығымен өшіріледі.

en: _Purge Temporary Files
kk: Уақытша файлдарды _тазарту

[ctx: Online Account]
en: Other
kk: Басқа

note: translators: This is the title of the "Show Account" dialog. The * %s is the name of the provider. e.g., 'Google'.
en: %s Account
kk: %s тіркелгісі

en: Error removing account
kk: Тіркелгіні өшіру қатесі

note: Translators: The %s is the username (eg., debarshi.ray@gmail.com * or rishi).
en: %s removed
kk: %s өшірілді

en: Display version number
kk: Нұсқа нөмірін көрсету

en: Enable verbose mode
kk: Кеңейтілген режимді іске қосу

en: Search for the string
kk: Жолды іздеу

en: List possible panel names and exit
kk: Мүмкін панельдер атауларын шығару және шығу

en: Panel to display
kk: Көрсетілетін панель

en: [PANEL] [ARGUMENT…]
kk: [ПАНЕЛЬ] [АРГУМЕНТ…]

en: Available panels:
kk: Қолжетерлік панельдер:

en: Privacy
kk: Жекелік

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
kk[0]: %u шығыс
kk[1]: %u шығыс

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
kk[0]: %u кіріс
kk[1]: %u кіріс

en: System Sounds
kk: Жүйелік дыбыстар

note: Translators: This buttons submits the credentials for the selected server.
en: _Unlock
kk: _Босату

note: Translators: No printers were detected
en: No Printers Found
kk: Принтерлер табылмады

note: Translators: The entered text should contain network address of a printer or a text which will filter found devices (their names and locations)
en: Enter a network address or search for a printer
kk: Желілік адресін енгізіңіз немесе принтерді іздеп көріңіз

en: Authentication Required
kk: Аутентификация керек

en: Enter username and password to view printers on Print Server.
kk: Баспаға шығару серверіндегі принтерлерді қарау үшін пайдаланушы атын және пароліңізді енгізіңіз.

note: Translators: This is a username on a print server.
en: Username
kk: Пайдаланушы аты

note: Translators: This is a password needed for printing.
en: Password
kk: Пароль

note: Translators: This is a windows domain used with SMB protocol.
en: Domain
kk: Домен

note: Translators: This button authenticates all print jobs and send them for printing.
en: A_uthenticate
kk: Аут_ентификация

note: Translators: this action removes (purges) all the listed jobs from the list.
en: Clear All
kk: Барлығын тазарту

note: Translators: This button pop up authentication dialog for print jobs which need credentials.
en: _Authenticate
kk: _Аутентификациялау

note: Translators: this label describes the dialog empty state, with no jobs listed.
en: No Active Printer Jobs
kk: Белсенді принтер тапсырмалары жоқ

en: Select Printer Driver
kk: Принтер драйверін таңдау

en: Loading drivers database…
kk: Драйверлер дерекқорын жүктеу…

en: Printing Options
kk: Баспа баптаулары

en: Printer Details
kk: Принтер ақпараты

note: Set this printer as default
en: Use Printer by Default
kk: Принтерді негізгі ретінде қолдану

note: Translators: This button executes command which cleans print heads of the printer.
en: Clean Print Heads
kk: Баспа бастиектерін тазарту

en: Remove Printer
kk: Принтерді өшіру

en: Model
kk: Модель

en: Location
kk: Орналасуы

en: Ink Level
kk: Сия деңгейі

note: Translators: This is the message which follows the printer error.
en: Please restart when the problem is resolved.
kk: Мәселе шешілген кезде жүйені қайта іске қосыңыз.

note: Translators: This is the button which restarts the printer.
en: Restart
kk: Қайта қосу

en: Name
kk: Аты

en: Address
kk: Адрес

en: Searching for preferred drivers…
kk: Таңдаулы драйверлерді іздеу…

en: Search for Drivers
kk: Драйверлерді іздеу

en: Select from Database…
kk: Дерекқордан таңдау…

en: Install PPD File…
kk: PPD файлын орнату…

en: Authenticate
kk: Аутентификация

note: Translators: This button adds new printer.
en: Add Printer…
kk: Принтерді қосу…

note: Translators: This is the button which allows undoing the removal of the printer.
en: Undo
kk: Болдырмау

en: No printers
kk: Принтерлер жоқ

note: Translators: The CUPS server is not running (we can not connect to it).
en: Sorry! The system printing service
    doesn’t seem to be available.
kk: Кешіріңіз! Жүйелік баспаға шығару қызметі
    қолжетерлік емес сияқты.

en: Location services turned off
kk: Орналасулар қызметі сөндірілген

en: No applications can obtain location information.
kk: Орналасу ақпаратын ешбір қолданба ала алмайды.

en: Location services allow applications to know your location. Using Wi-Fi and mobile broadband increases accuracy.
kk: Орналасулар қызметі қолданбаларға сіздің орналасуыңызды білуге мүмкіндік береді. Дәлдікті WiFi және мобильді деректерді іске қосу арқылы көтеруге болады.

en: Uses Mozilla Location Service: <a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>Privacy Policy</a>
kk: Mozilla орналасулар қызметін қолданады: <a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>Жекелік саясаты</a>

en: Allow the applications below to determine your location.
kk: Төмендегі қолданбаларға орналасуыңызды анықтауды рұқсат ету.

en: No Applications Have Asked for Location Access
kk: Ешбір қолданба Орналасуға қатынау рұқсатын сұрамады

en: Default
kk: Бастапқы

en: Middle Mouse Button Click
kk: Тышқанның орта батырма шертуі

en: Right Mouse Button Click
kk: Тышқанның оң жақ батырма шертуі

en: Back
kk: Артқа

en: Forward
kk: Алға

en: No stylus found
kk: Стилус табылмады

en: Please move your stylus to the proximity of the tablet to configure it
kk: Планшетті баптау үшін стилусты оған жақындатыңыз

en: Eraser Pressure Feel
kk: Өшіргіштің қысымға сезімталдылығы

en: Soft
kk: Жоғары

en: Firm
kk: Төмен

en: Top Button
kk: Жоғарғы батырма

en: Lower Button
kk: Төменгі батырма

en: Lowest Button
kk: Төменгі батырма

en: Tip Pressure Feel
kk: Қалам басуының сезімталдылығы

en: Tablet (absolute)
kk: Планшет (абсолютті)

en: Touchpad (relative)
kk: Планшет (салыстырмалы)

en: Tablet Preferences
kk: Планшет баптаулары

en: _Help
kk: Кө_мек

en: No tablet detected
kk: Планшет анықталмады

en: Please plug in or turn on your Wacom tablet
kk: Wacom планшетін компьютерге жалғаңыз немесе іске қосыңыз

en: Bluetooth Settings
kk: Bluetooth баптаулары

en: Wacom Tablet
kk: Wacom планшеті

en: Tracking Mode
kk: Бақылау режимі

en: Left-Handed Orientation
kk: Сол жақты бағдары

en: Map to Monitor…
kk: Экранға бейнелеу…

en: Map Buttons…
kk: Пернелер бейнеленуі…

en: Calibrate…
kk: Калибрациялау…

en: Adjust mouse settings
kk: Тышқан баптауларын басқару

en: Adjust display resolution
kk: Экран ажыратымдылығын баптау

en: Decouple Display
kk: Экранды жұп емес қылу

en: Screen Calibration
kk: Экран калибрациясы

en: Please tap the target markers as they appear on screen to calibrate the tablet.
kk: Планшетті калибрациялау үшін, экранда пайда болатын маркерлерге шертіп отырыңыз.

en: Mis-click detected, restarting…
kk: Қате шерту анықталды, қайтадан бастау…

en: Map Buttons
kk: Пернелер бейнеленуі

en: Map buttons to functions
kk: Пернелер және функциялар сәйкестігі

en: To edit a shortcut, choose the “Send Keystroke” action, press the keyboard shortcut button and hold down the new keys or press Backspace to clear.
kk: Жарлықты түзету үшін, "Пернені басу оқиғасы" әрекетін таңдап, пернетақта жарлық батырмасын басып, жаңа пернелерді басыңыз, немесе, тазарту үшін Backspace басыңыз.

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog. Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 15 minutes
kk: 15 минут

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog. Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog.
en: 30 minutes
kk: 30 минут

en: Power Mode
kk: Эл. қуаты режимі

en: Affects system performance and power usage.
kk: Жүйе өнімділігіне мен қуат қолданысына әсер етеді.

en: Power Saving Options
kk: Эл. қорегін сақтау опциялары

en: Automatic Screen Brightness
kk: Автоматты экран жарықтылығы

en: Screen brightness adjusts to the surrounding light.
kk: Экран жарықтылығы айналадағы жарыққа бейімделеді.

en: Dim Screen
kk: Экранды бәсеңдету

en: Reduces the screen brightness when the computer is inactive.
kk: Компьютер жұмыс істемей тұрғанда экран жарықтығын төмендетеді.

en: Screen _Blank
kk: Экранды _бос қылу

en: Turns the screen off after a period of inactivity.
kk: Әрекетсіздік кезеңінен кейін экранды сөндіреді.

en: Automatic Power Saver
kk: Автоматты түрде эл. қорегін сақтау

en: Enables power saver mode when battery is low.
kk: Батарея төмен болғанда эл. қорек үнемдеу режимін іске қосу.

en: _Automatic Suspend
kk: _Автоматты түрде ұйықтату

en: Pauses the computer after a period of inactivity.
kk: Компьютерді әрекетсіздік кезеңнен кейін аялдатады.

en: Suspend & Power Button
kk: Ұйықтату және сөндіру батырмасы

en: Po_wer Button Behavior
kk: Эл. қ_орегі батырмасының мінез-құлығы

en: Show Battery _Percentage
kk: Батарея _пайызын көрсету

en: Automatic Suspend
kk: Автоматты түрде ұйықтату

en: _Plugged In
kk: Эл. желісіне қосы_лған кезде

en: On _Battery Power
kk: _Батареядан жұмыс істеу кезінде

en: Delay
kk: Кідіріс

en: Calibration will produce a profile that you can use to color manage your screen. The longer you spend on calibration, the better the quality of the color profile.
kk: Калибрация монитордың түсін басқару үшін қолдануға болатын профильді жасайды. Калибрация неғұрлым көбірек уақытты алса, соғұрлым түс профилінің сапасы жақсылау болады.

en: You will not be able to use your computer while calibration takes place.
kk: Калибрация орындалып жатқан кезде компьютеріңізді қолдана алмайтын боласыз.

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Quality
kk: Сапасы

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Approximate Time
kk: Шамамен уақыты

en: Calibration Quality
kk: Калибрация сапасы

en: Select the sensor device you want to use for calibration.
kk: Калибрация үшін қолданғыңыз келетін сенсорлық құрылғыны таңдаңыз.

en: Calibration Device
kk: Калибрация құрылғысы

en: Select the type of display that is connected.
kk: Жалғанған экран түрін таңдаңыз.

en: Display Type
kk: Экран түрі

en: Select a display target white point. Most displays should be calibrated to a D65 illuminant.
kk: Экранның мақсат ақ нүктесін таңдаңыз. Экрандардың көбі D65 жарықтанудың түс температурасына бапталған болуы тиіс.

en: Profile Whitepoint
kk: Ақ нүкте профилі

en: Please set the display to a brightness that is typical for you. Color management will be most accurate at this brightness level.
kk: Экран жарықтылығын өзіңізге лайық шамаға орнатыңыз. Түсті басқару жарықтылықтың сол деңгейінде ең дәл болады.

en: Alternatively, you can use the brightness level used with one of the other profiles for this device.
kk: Немесе, бұл құрылғыға арналған басқа түстер профильдері қолданатын жарықтылық деңгейін қолдана аласыз.

en: Display Brightness
kk: Экран жарықтылығы

en: You can use a color profile on different computers, or even create profiles for different lighting conditions.
kk: Сіз басқа компьютерлерде де түс профилін қолдана аласыз, және де басқа жарықтану деңгейлері үшін де профильдерді жасай аласыз.

en: Profile Name:
kk: Профиль атауы:

en: Profile Name
kk: Профиль атауы

en: Profile successfully created!
kk: Профиль сәтті жасалды!

en: Copy profile
kk: Профильді көшіру

en: Requires writable media
kk: Жазуға болатын тасушыны талап етеді

en: You may find these instructions on how to use the profile on <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> and <a href="windows">Microsoft Windows</a> systems useful.
kk: Түс профилін <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> және <a href="windows">Microsoft Windows</a> жүйелерінде қалай пайдалану туралы ақпаратты қолдана аласыз.

en: Summary
kk: Қорытынды

en: Add Profile
kk: Профильді қосу

en: _Import File…
kk: Файлды _импорттау…

en: Problems detected. The profile may not work correctly. <a href="">Show details.</a>
kk: Мәселелер анықталды. Профиль дұрыс жұмыс жасамауы мүмкін. <a href="">Ақпаратын көрсету.</a>

en: Each device needs an up to date color profile to be color managed.
kk: Түстерін басқару үшін әр құрылғыда жаңа болып тұрған түстер профилі болуы керек.

en: Learn more about color management
kk: Түсті басқару туралы көбірек біліңіз

en: _Set for all users
kk: Барлық пайдаланушылар үшін _орнату

en: Set this profile for all users on this computer
kk: Бұл профильді осы компьютердегі барлық пайдаланушылары үшін орнату

en: _Enable
kk: Іск_е қосу

en: _Add profile
kk: Профильді қ_осу

en: _Calibrate…
kk: _Калибрациялау…

en: Calibrate the device
kk: Құрылғыны калибрациялау

en: _Remove profile
kk: Профильді ө_шіру

en: _View details
kk: _Көбірек ақпарат

en: Unable to detect any devices that can be color managed
kk: Түстерін басқаруға болатын бірде-бір құрылғы табылмады

en: Projector
kk: Проектор

en: LCD (CCFL backlight)
kk: LCD (CCFL жарықтануы)

en: LCD (RGB LED backlight)
kk: LCD (RGB LED жарықтануы)

en: LCD (white LED backlight)
kk: LCD (ақ LED жарықтануы)

en: Wide gamut LCD (CCFL backlight)
kk: Кең түсті палитралы LCD (CCFL жарықтануы)

en: Wide gamut LCD (RGB LED backlight)
kk: Кең түсті палитралы LCD (RGB LED жарықтануы)

en: 40 minutes
kk: 40 минут

en: Native to display
kk: Экранның өздік

en: D50 (Printing and publishing)
kk: D50 (Баспаға шығару және жариялау)

en: D65 (Photography and graphics)
kk: D65 (Фотосуреттер және графика)

en: Display Calibration
kk: Экран калибрациясы

note: This starts the calibration process
en: _Start
kk: Ба_стау

note: This resumes the calibration process
en: _Resume
kk: Жа_лғастыру

note: This button returns the user back to the color control panel
en: _Done
kk: _Дайын

en: No Bluetooth Found
kk: Bluetooth адаптерлері табылмады

en: Plug in a dongle to use Bluetooth.
kk: Bluetooth қолдану үшін адаптер салыңыз.

en: Bluetooth Turned Off
kk: Bluetooth сөндірілген

en: Turn on to connect devices and receive file transfers.
kk: Құрылғылармен байланысу және файларды қабылдау үшін іске қосыңыз.

en: Airplane Mode is on
kk: Ұшақтағы режим іске қосулы тұр

en: Bluetooth is disabled when airplane mode is on.
kk: Ұшақтағы режим іске қосулы кезінде Bluetooth сөндірілген болады.

en: Turn Off Airplane Mode
kk: Ұшақтағы режимді сөндіру

en: Hardware Airplane Mode is on
kk: Құрылғылық ұшақтағы режим іске қосулы тұр

en: Turn off the Airplane mode switch to enable Bluetooth.
kk: Bluetooth іске қосу үшін ұшақтағы режимді сөндіріңіз.

en: Add Picture…
kk: Суретті қосу…

en: Click a speaker to test
kk: Сынау үшін динамикті таңдаңыз

en: Left
kk: Сол жақ

en: Right
kk: Оң жақ

en: Bark
kk: Иттің үруі

en: Drip
kk: Тамшылау

en: Glass
kk: Шыны

en: Sonar
kk: Сонар

en: Rear
kk: Артқы

en: Front
kk: Бет жағы

en: System Volume
kk: Жұйелік дыбыс

en: Volume Levels
kk: Дыбыс деңгейлері

en: Output
kk: Шығыс

en: Output Device
kk: Шығыс құрылғысы

en: Test
kk: Сынау

en: Configuration
kk: Баптаулар

en: Balance
kk: Теңгерім

en: Fade
kk: Сөндіру

en: Subwoofer
kk: Сабвуфер

en: Input
kk: Кіріс

en: Input Device
kk: Енгізу құрылғысы

en: Volume
kk: Том

en: Alert Sound
kk: Хабарлама дыбысы

en: Refresh Rate
kk: Жаңарту жиілігі

en: Adjust for TV
kk: Теледидар үшін баптау

note: This cancels the redshift inhibit.
en: Restart Filter
kk: Сүзгіні қайта іске қосу

note: Inhibit the redshift functionality until the next day starts
en: Temporarily Disabled Until Tomorrow
kk: Ертеңге дейін уақытша сөндірілген

en: Night light makes the screen color warmer. This can help to prevent eye strain and sleeplessness.
kk: Түнгі жарық экран түстерін жылы қылады. Бұл көз тігуін және ұйқышылдыққа жол бермеуге көмектесуі мүмкін.

note: This is the redshift functionality where we suppress blue light when the sun has gone down
en: Night Light
kk: Түнгі жарық

en: Schedule
kk: Жоспар

en: Sunset to Sunrise
kk: Күн батуынан күн шығысына дейін

en: Manual Schedule
kk: Қолмен жоспарлау

en: Times
kk: Уақыттар

en: From
kk: Бастап

en: Hour
kk: Сағат

en: Minute
kk: Минут

en: To
kk: Дейін

en: Color Temperature
kk: Түстік температурасы

en: Single Display
kk: Дара экран

en: Join Displays
kk: Экран­дарды біріктіру

en: Mirror
kk: Айналы

en: Display Mode
kk: Экран режимі

en: Contains top bar and Activities
kk: Жоғарғы жолақ пен Белсенділіктерді қамтиды

en: Primary Display
kk: Біріншілік экран

en: Drag displays to match your physical display setup. Select a display to change its settings.
kk: Экрандары физикалық орналасуына сәйкестеу үшін тартып реттеңіз. Экран баптауларын өзгерту үшін, оны таңдаңыз.

en: Display Arrangement
kk: Экрандар орналасуы

en: Active Display
kk: Белсенді экран

en: Display Configuration
kk: Экран баптаулары

en: Blank Screen Delay
kk: Экранды тазарту кідірісі

en: Period of inactivity after which the screen will go blank.
kk: Экран тазартылу үшін өтуі керек белсенсіздік мерзімі.

en: Automatic Screen _Lock
kk: Экранды автоматты б_локтау

en: Automatic _Screen Lock Delay
kk: Экранды автоматты б_локтау кідірісі

en: Period after the screen blanks when the screen is automatically locked.
kk: Экран тазартылғаннан кейін ол автоматты түрде бұғатталғанға дейінгі мерзімі.

en: Show _Notifications on Lock Screen
kk: _Хабарламаларды бұғаттау экранында көрсету

en: Forbid new _USB devices
kk: Жаңа USB құр_ылғыларын рұқсат етпеу

en: Prevent new USB devices from interacting with the system when the screen is locked.
kk: Экран бұғатталған кезде жаңа USB құрылғыларының жүйемен өзара әрекеттесуін болдырмау.

en: Displays
kk: Экран­дар

en: Input Sources
kk: Кіріс қайнар көздері

en: Includes keyboard layouts and input methods.
kk: Пернетақта жаймалары және енгізу тәсілдерін қамтиды.

en: Input Source Switching
kk: Кіріс қайнар көзін ауыстыру

en: Use the _same source for all windows
kk: Бір кірі_с қайнар көзін барлық терезелер үшін қолдану

en: Switch input sources _individually for each window
kk: Әр терезе үшін кіріс қайнар көзін бө_лек өзгерту

en: Special Character Entry
kk: Арнайы таңбаларды енгізу

en: Methods for entering symbols and letter variants using the keyboard.
kk: Пернетақтаны пайдаланып таңбалар мен әріп нұсқаларын енгізу әдістері.

en: View and Customize Shortcuts
kk: Жарлықтарды қарау және баптау

en: Add an Input Source
kk: Кіріс қайнар көзін қосу

en: Input methods can’t be used on the login screen
kk: Енгізу тәсілдерін жүйеге кіру экранында қолдануға болмайды

en: Move up
kk: Жоғары жылжыту

en: Move down
kk: Төмен жылжыту

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: View Keyboard Layout
kk: Пернетақта жаймасын қарау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Reset the shortcut to its default value
kk: Жарлықты бастапқы мәніне тастау

en: Press Esc to cancel or Backspace to disable the keyboard shortcut.
kk: Бас тарту үшін Esc, ал, пернетақта жарлығын сөндіру үшін Backspace басыңыз.

en: Command
kk: Команда

en: Shortcut
kk: Жарлық

en: Set Shortcut…
kk: Жарлықты орнату…

en: Add
kk: Қосу

en: Replace
kk: Алмастыру

en: Set
kk: Орнату

en: No input source selected
kk: Кіріс қайнар көзді таңдалмады

en: Add Custom Shortcuts
kk: Таңдауыңызша жарлықтарды қосу

en: Set up custom shortcuts for launching apps, running scripts, and more.
kk: Қолданбаларды жөнелту, скриптерді орындау және т.б. үшін таңдауыңызша жарлықтарды баптау.

en: Add Shortcut
kk: Жарлықты қосу

en: No keyboard shortcut found
kk: Пернетақта жарлықтары табылмады

en: Try a different search
kk: Басқа сөздерді іздеп көріңіз

en: Reset All…
kk: Барлығын тастау…

en: Reset all shortcuts to their default keybindings
kk: Барлық жарлықтарды бастапқы мәндеріне тастау

en: Fingerprint Manager
kk: Саусақ іздерін басқарушы

en: Fingerprint
kk: Саусақ ізі

en: _No
kk: _Жоқ

en: _Yes
kk: _Иә

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
kk: Тіркелген саусақтар іздерін өшіріп, саусақ ізі арқылы жүйеге кіруді сөндіру керек пе?

note: Translators: This is the empty state page label which states that there are no devices ready.
en: No Fingerprint device
kk: Саусақ ізін оқу құрылғысы жоқ

en: Ensure the device is properly connected.
kk: Құрылғының дұрыс жалғанғанын тексеріңіз.

en: No fingerprint device
kk: Саусақ ізін оқу құрылғысы жоқ

en: Choose the fingerprint device you want to configure
kk: Баптау үшін саусақ ізін оқу құрылғысын таңдаңыз

en: Fingerprint Device
kk: Саусақ ізін оқу құрылғысы

en: Fingerprint login allows you to unlock and log into your computer with your finger
kk: Саусақ ізімен кіру сізге саусақ көмегімен бұғаттауды шешіп, компьютерге кіру мүмкіндігін береді

en: _Delete Fingerprints
kk: Саусақ іздерін ө_шіру

en: Fingerprint Login
kk: Саусақ ізімен кіру

en: Fingerprint Enroll
kk: Саусақ ізін түсіру

en: _Re-enroll this finger…
kk: Бұл саусақты қа_йта өткізу…

en: _Add User…
kk: Пайдаланушыны қ_осу…

en: Create a user account
kk: Пайдаланушы тіркелгісін жасау

en: Your session needs to be restarted for changes to take effect
kk: Өзгерістер іске асуы үшін сессияңызды қайта бастау керек

en: Restart Now
kk: Қазір қайта қосу

en: User Icon
kk: Пайдаланушы таңбашасы

en: Account Settings
kk: Тіркелгі баптаулары

en: _Administrator
kk: Ә_кімші

en: Administrators can add and remove other users, and can change settings for all users.
kk: Әкімшілер басқа пайдаланушыларды қосып, өшіре алады және барлық пайдаланушылар үшін параметрлерді өзгерте алады.

en: _Parental Controls
kk: А_та-ана бақылауы

en: Open the Parental Controls application.
kk: Ата-ана бақылауы қолданбасын ашу.

en: _Language
kk: _Тіл

en: Authentication & Login
kk: Аутентификация және жүйеге кіру

en: _Password
kk: _Пароль

en: _Fingerprint Login
kk: Са_усақ ізімен кіру

en: A_utomatic Login
kk: А_втокіру

en: Account Activity
kk: Тіркелгі белсенділігі

en: Remove User…
kk: Пайдаланушыны өшіру…

note: Translators: This is the empty state page label which states that there are no users to show in the panel.
en: No Users Found
kk: Пайдаланушылар табылмады

en: Unlock to add a user account.
kk: Пайдаланушы тіркелгісін жасау үшін босатыңыз.

en: Add User
kk: Пайдаланушыны қосу

note: Translators: This button enrolls the computer in the domain in order to use enterprise logins.
en: _Enroll
kk: Тірк_еу

en: Domain Administrator Login
kk: Домен әкімшісінің логині

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be
    enrolled in the domain. Please have your network administrator
    type their domain password here.
kk: Кәсіпорындық тіркелгілерін қолдану үшін, бұл компьютерді
    доменге тіркеу керек. Желілік әкімші осы жерде домен паролін
    енгізуі тиіс.

en: _Domain
kk: До_мен

en: Administrator _Name
kk: Әкімші а_ты

en: Administrator Password
kk: Әкімші паролі

en: _Username
kk: Па_йдаланушы аты

en: _Full Name
kk: То_лық аты

en: Standard
kk: Қалыпты

en: Administrator
kk: Әкімші

en: Account _Type
kk: Тіркелгі _түрі

en: Allow user to set a password when they next _login
kk: Пайдаланушы жүйеге келесі рет _кірген кезде оған парольді орнатуға рұқсат ету

en: Set a password _now
kk: Парольді қ_азір орнату

en: _Confirm
kk: Ра_стау

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
kk: Кәсіпорындық кіру бар болып тұрған және орталықтан басқарылатын пайданушы тіркелгісіне бұл құрылғыда қолданылуды мүмкін етеді. Сонымен қатар, сіз бұл тіркелгіні кәсіпорынның интернеттегі ресурстарына қатынау үшін қолдана аласыз.

en: You are Offline
kk: Сіз желіде емессіз

en: You must be online in order to add enterprise users.
kk: Кәсіпорын пайдаланушыларын қосу үшін желіге байланысыңыз.

en: _Enterprise Login
kk: Кәсіпорын тірк_елгісі

en: Take a Picture…
kk: Фото түсіру…

en: Select a File…
kk: Файлды таңдау…

en: Change Password
kk: Парольді өзгерту

en: Ch_ange
kk: Өз_герту

en: _Confirm New Password
kk: Жаңа парольді ра_стау

en: _New Password
kk: Жаңа _пароль

en: Current _Password
kk: Ағымдағы па_роль

en: Allow user to change their password on next login
kk: Пайдаланушы жүйеге келесі рет кірген кезде оған парольді өзгертуге рұқсат ету

en: Set a password now
kk: Парольді қазір орнату

en: Full Screen
kk: Толық экран

en: Top Half
kk: Жоғары жартысы

en: Bottom Half
kk: Төменгі жартысы

en: Left Half
kk: Сол жақ жартысы

en: Right Half
kk: Оң жақ жартысы

en: Zoom Options
kk: Масштабтау баптаулары

en: _Zoom
kk: _Масштаб

en: _Magnification:
kk: Үлке_йту:

en: _Follow mouse cursor
kk: Тышқан курсоры соңынан _еру

en: _Screen part:
kk: Э_кран бөлігі:

en: Magnifier _extends outside of screen
kk: Үлкейту аймағы экран сыртына ш_ығады

en: _Keep magnifier cursor centered
kk: Үлкейткіш курсорын ортасында ұс_тау

en: Magnifier cursor _pushes contents around
kk: Үлкейткіш курсоры құраманы _жылжытады

en: Magnifier cursor moves with _contents
kk: Үлкейткіш курсоры құра_мамен бірге жылжиды

en: Magnifier Position:
kk: Үлкейткіш орны:

en: Magnifier
kk: Үлкейткіш

en: _Thickness:
kk: Қ_алыңдығы:

en: _Length:
kk: Ұз_ақтығы:

note: The color of the accessibility crosshair
en: Co_lor:
kk: _Түс:

en: _Crosshairs:
kk: Қ_иылысу:

en: _Overlaps mouse cursor
kk: Тышқан курсорының үстін _басу

en: Crosshairs
kk: Қиылысу

en: _White on black:
kk: Қара үстіндегі _ақ:

en: _Brightness:
kk: Жар_ықтылығы:

en: _Contrast:
kk: _Контраст:

en: Color Effects:
kk: Түс эффектілері:

en: Color Effects
kk: Түс эффектілері

en: Typing Assist
kk: Теру көмекшісі

en: _Sticky Keys
kk: Жабы_сқақ пернелер

en: Treats a sequence of modifier keys as a key combination
kk: Түрлендіргіш пернелер басылу тізбегін пернелер комбинациясы ретінде талдайды

en: _Disable if two keys are pressed together
kk: Екі перне бірдей басылса, сөн_діру

en: Beep when a _modifier key is pressed
kk: _Түрлендіргіш перне басылған кезде дыбысты беру

en: S_low Keys
kk: Ба_яу пернелер

en: Puts a delay between when a key is pressed and when it is accepted
kk: Перне басылған және қабылданған кездері арасында кідірісті орнатады

en: A_cceptance delay:
kk: Қа_былдау кідірісі:

en: Slow keys typing delay
kk: Баяу пернелер теру кідірісі

en: Beep when a key is pr_essed
kk: Перне _басылған кезде дыбыс беру

en: Beep when a key is _accepted
kk: Перне қ_абылданған кезде дыбыс беру

en: Beep when a key is _rejected
kk: Перне та_йдырылған кезде дыбыс беру

en: _Bounce Keys
kk: Қа_йталанатын пернелер

en: Ignores fast duplicate keypresses
kk: Жылдам қайталатын пернелер басуларын елемейді

en: Bounce keys typing delay
kk: Қайталанатын пернелер теру кідірісі

en: _Enable by Keyboard
kk: Пернетақтамен іск_е қосу

en: Turn accessibility features on and off using the keyboard
kk: Арнайы мүмкіндіктерді пернетақта көмегімен іске қосу және сөндіру

en: Repeat Keys
kk: Пернелер қайталануы

en: Key presses repeat when key is held down.
kk: Перне басулы кезінде перне басулары қайталанады.

en: Repeat keys delay
kk: Қайталану кідірісі

en: Speed
kk: Жылдамдығы

en: Repeat keys speed
kk: Қайталану жылдамдығы

en: Click Assist
kk: Шертулер көмекшісі

en: _Simulated Secondary Click
kk: _Симуляцияланған ккіншілік шерту

en: Trigger a secondary click by holding down the primary button
kk: Біріншілік батырманы басып ұстау арқылы екіншілік шертуді генерациялау

en: Secondary click delay
kk: Екіншілік шерту кідірісі

en: _Hover Click
kk: Үстінен өткенде _шерту

en: Trigger a click when the pointer hovers
kk: Курсор үстінен өткен кезде шерту оқиғасын жіберу

en: D_elay:
kk: Кі_діріс:

en: Motion _threshold:
kk: Жылжудың _табалдырықты мәні:

en: Visual Alerts
kk: Бейнелік хабарлау

en: _Test flash
kk: Жыпылықтауды сы_нау

en: Use a visual indication when an alert sound occurs.
kk: Хабарлау дыбысы кезінде визуалды хабарлауды көрсету.

en: _Visual Alerts
kk: _Визуалды хабарлаулар

en: Flash the entire _window
kk: Толық _тереземен жыпылықтау

en: Flash the entire _screen
kk: Толық _экранмен жыпылықтау

en: _Always Show Accessibility Menu
kk: Қолжетімділік мәзірін әрқ_ашан көрсету

en: Seeing
kk: Көру

en: _High Contrast
kk: Ж_оғары контраст

en: _Large Text
kk: Ү_лкен мәтін

en: Enable A_nimations
kk: А_нимацияларды іске қосу

en: C_ursor Size
kk: К_урсор өлшемі

en: Screen _Reader
kk: Экраннан оқитын қол_данба

en: _Sound Keys
kk: _Дыбыс пернелері

en: Hearing
kk: Есту

en: Typing
kk: Теру

en: Screen _Keyboard
kk: Экрандағы перне_тақта

en: R_epeat Keys
kk: П_ернелер қайталануы

en: Cursor _Blinking
kk: Курсор _жыпылықтауы

en: _Typing Assist (AccessX)
kk: _Теру көмекшісі (AccessX)

en: Pointing & Clicking
kk: Көрсету және шерту

en: _Mouse Keys
kk: Ты_шқан пернелері

en: _Locate Pointer
kk: Курсорды _табу

en: _Click Assist
kk: _Шертулер көмекшісі

en: _Double-Click Delay
kk: Қ_ос шерту кідірісі

en: Double-Click Delay
kk: Қос шерту кідірісі

en: Cursor Blinking
kk: Курсор жыпылықтауы

en: Cursor blinks in text fields.
kk: Курсор мәтіндік өрістерде жыпылықтайды.

en: Cursor blinking speed
kk: Курсордың жыпылықтау жиілігі

en: Sound Keys
kk: Дыбыс пернелері

en: Beep when Num Lock or Caps Lock are turned on or off.
kk: Num Lock немесе Caps Lock іске қосулы/сөндірулі кезінде дыбыс беру.

en: Cursor Size
kk: Курсор өлшемі

en: Cursor size can be combined with zoom to make it easier to see the cursor.
kk: Курсорды көруді жақсарту үшін курсор өлшемін масштабпен бірге қолдануға болады.

en: Screen Reader
kk: Экраннан оқитын қолданба

en: The screen reader reads displayed text as you move the focus.
kk: Экраннан оқу қолданбасы фокус ауысу кезінде көрсетілетін мәтінді оқиды.

en: _Screen Reader
kk: Экра_ннан оқитын қолданба

en: General
kk: Жалпы

en: _Active Screen Edges
kk: _Белсенді экран шеттері

en: Drag windows against the top, left, and right screen edges to resize them.
kk: Терезелер өлшемін өзгерту үшін оларды жоғарғы, сол және оң жақ экран шеттеріне тартып апарыңыз.

en: Workspaces
kk: Жұмыс орындары

en: _Dynamic workspaces
kk: _Динамикалық жұмыс орындары

en: Automatically removes empty workspaces.
kk: Бос жұмыс орындарын автоматты түрде өшіреді.

en: _Fixed number of workspaces
kk: Жұмыс орындарының _бекітілген саны

en: Specify a number of permanent workspaces.
kk: Тұрақты жұмыс орындар санын көрсетіңіз.

en: _Number of Workspaces
kk: Жұмыс орындар са_ны

en: Multi-Monitor
kk: Көпмониторлы

en: Workspaces on _primary display only
kk: Жұмыс орындары тек _біріншілік экранда

en: Workspaces on all d_isplays
kk: Жұмыс орындары барлық э_крандарда

en: No applications
kk: Қолданбалар жоқ

en: Install some…
kk: Бірнешеуін орнату…

en: Permissions & Access
kk: Рұқсаттар және қатынау

en: Data and services that this app has asked for access to and permissions that it requires.
kk: Бұл қолданба қатынауға сұраған деректер мен қызметтер және ол талап ететін рұқсаттар.

en: Camera
kk: Камера

en: Microphone
kk: Микрофон

en: Location Services
kk: Орналасулар қызметі

en: Built-in Permissions
kk: Құрамындағы рұқсаттар

en: Cannot be changed
kk: Зарядтау мүмкін емес

en: Individual permissions for applications can be reviewed in the <a href="privacy">Privacy</a> Settings.
kk: Қолданбалардың жеке-жеке рұқсаттарын <a href="privacy">Жекелік</a> баптауларында қарауға болады.

en: Integration
kk: Интеграция

en: System features used by this application.
kk: Бұл қолданба қолданатын жүйелік мүмкіндіктер.

en: Search
kk: Іздеу

en: Notifications
kk: Хабарламалар

en: Run in background
kk: Фонда орындау

en: Set Desktop Background
kk: Жұмыс үстел тұсқағазын орнату

en: Sounds
kk: Дыбыстар

en: Inhibit system keyboard shortcuts
kk: Жүйелік пернетақта жарлықтарын басу

en: Default Handlers
kk: Үнсіз келісім талдаушылар

en: Types of files and links that this application opens.
kk: Бұл қолданба ашатын файл және сілтемелер түрлері.

en: Reset
kk: Тастау

en: Usage
kk: Қолданылуы

en: How much resources this application is using.
kk: Бұл қолданба қолданатын ресурстар шамасы.

en: Storage
kk: Сақтау құрылғылары

en: Open in Software
kk: БҚ қолданбасында ашу

en: No results found
kk: Нәтижелер табылмады

en: How much disk space this application is occupying with app data and caches.
kk: Бұл қолданба өз деректері мен кэш деректерімен қанша диск орнын алып тұр.

en: Application
kk: Қолданба

en: Data
kk: Деректер

en: Cache
kk: Кэш

en: <b>Total</b>
kk: <b>Жалпы</b>

en: Clear Cache…
kk: Кэшті тазарту…

en: Networks
kk: Желілер

en: _Computer Name
kk: _Компьютер аты

en: _File Sharing
kk: _Файлдармен бөлісу

en: _Media Sharing
kk: _Медиамен бөлісу

en: _Remote Login
kk: Қа_шықтан кіру

en: Some services are disabled because of no network access.
kk: Желі болмаған соң кейбір қызметтер сөндірілген.

en: File Sharing
kk: Файлдармен бөлісу

en: _Require Password
kk: Парольді _талап ету

en: Remote Login
kk: Қашықтан кіру

en: Device Name
kk: Құрылғы атауы

en: Media Sharing
kk: Медиамен бөлісу

en: Share music, photos and videos over the network.
kk: Музыка, фотосуреттер және видеолармен желі арқылы бөлісу.

en: Folders
kk: Бумалар

en: _New connections must ask for access
kk: _Жаңа байланыстар рұқсатты сұрау керек

en: _Require a password
kk: Парольді _талап ету

en: Select how media should be handled
kk: Медиа қалай өнделетінін таңдаңыз

en: CD _audio
kk: CD _аудио

en: _DVD video
kk: DVD ви_део

en: _Music player
kk: _Музыка плеері

en: _Photos
kk: Фо_толар

en: _Software
kk: Б_ағд. қамтамасы

en: _Other Media…
kk: Б_асқа медиа…

en: _Never prompt or start programs on media insertion
kk: Тасушы са_лынған кезде ешқашан сұрамау және бағдарламаларды жөнелтпеу

en: Select how other media should be handled
kk: Басқа медиа қалай өнделетінін таңдаңыз

en: _Action:
kk: Әр_екет:

en: _Type:
kk: Тү_рі:

en: Choose the format for numbers, dates and currencies. Changes take effect on next login.
kk: Сандар, күндер және валюталар пішімін таңдаңыз. Өзгерістер келесі жүйеге кіру кезінде іске асады.

en: Common Formats
kk: Жалпы пішімдер

en: All Formats
kk: Барлық пішімдер

en: No Search Results
kk: Іздеу нәтижелері жоқ

en: Searches can be for countries or languages.
kk: Іздеулер елдер немесе тілдер үшін болуы мүмкін.

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: My Account
kk: Менің тіркелгім

en: Login Screen
kk: Жүйеге кіру экраны

en: Language
kk: Тіл

en: The language used for text in windows and web pages.
kk: Терезелер мен веб-беттердегі мәтін үшін қолданылатын тіл.

en: Restart the session for changes to take effect
kk: Өзгерістер іске асуы үшін сессияңызды қайта қосу керек

en: Restart…
kk: Қайта қосу…

en: The format used for numbers, dates, and currencies.
kk: Сандар, күндер және валюталар үшін қолданылатын пішім.

en: _Formats
kk: _Пішімдер

en: Login settings are used by all users when logging into the system
kk: Жүйеге кіру баптаулары осы жүйеге кіретін барлық пайдаланушылармен қолданылады

en: Dates
kk: Күндер

en: Dates & Times
kk: Күндер және уақыттар

en: Numbers
kk: Сандар

en: Measurement
kk: Өлшем бірліктері

en: Paper
kk: Қағаз

en: Hardware Model
kk: Құрылғы моделі

en: Memory
kk: Жады

en: Processor
kk: Процессор

en: Graphics
kk: Графика

en: Disk Capacity
kk: Диск сыйымдылығы

en: Calculating…
kk: Есептеу…

note: translators: this field contains the distro name and version
en: OS Name
kk: ОЖ атауы

en: OS Type
kk: ОЖ түрі

en: Windowing System
kk: Терезе жүйесі

en: Virtualization
kk: Виртуализация

en: Software Updates
kk: Бағд. қамтама жаңартулары

en: Rename Device
kk: Құрылғы атын ауыстыру

en: The device name is used to identify this device when it is viewed over the network, or when pairing Bluetooth devices.
kk: Құрылғы атауы бұл құрылғыны желі арқылы қараған кезде немесе Bluetooth құрылғыларымен жұпталып жатқанда анықтау үшін қолданылады.

en: _Rename
kk: Атын ауысты_ру

en: Select Language
kk: Тілді таңдау

en: _Select
kk: Таң_дау

en: No languages found
kk: Тілдер табылмады

en: Unlock…
kk: Бұғаттауды шешу…

en: Some settings must be unlocked before they can be changed.
kk: Кейбір баптауларды өзгерту үшін олардың бұғаттауын шешу керек.

en: Increment Hour
kk: Сағатты арттыру

en: Increment Minute
kk: Минутты арттыру

en: Time
kk: Уақыт

en: Decrement Hour
kk: Сағатты кеміту

en: Decrement Minute
kk: Минутты кеміту

en: Turn device off
kk: Құрылғыны сөндіру

en: Other Devices
kk: Басқа құрылғылар

en: Not set up
kk: Бапталмаған

en: _Type
kk: Тү_рі

en: Sho_w password
kk: Пар_ольді көрсету

en: Tunneled TLS
kk: Туннельденген TLS

en: Protected EAP (PEAP)
kk: Қорғалған EAP (PEAP)

en: Au_thentication
kk: Аутен_тификация

en: I_dentity
kk: _Шындылық

en: _User certificate
kk: Па_йдаланушы сертификаты

en: C_A certificate
kk: С_О сертификаты

en: No CA certificate is _required
kk: СО сертификаты _керек емес

en: Private _key
kk: Жеке _кілт

en: _Private key password
kk: Жеке _кілт паролі

en: Anonymous
kk: Анонимды

en: Authenticated
kk: Аутентификациядан өткен

en: Both
kk: Екеуі де

en: Anony_mous identity
kk: А_нонимды аутентификация

en: PAC _file
kk: PAC _файлы

en: _Inner authentication
kk: Ішкі _аутентификация

en: Allow automatic PAC pro_visioning
kk: Автоматты PAC ұсы_нуды рұқсат ету

en: Version 0
kk: Нұсқасы 0

en: Version 1
kk: Нұсқасы 1

en: PEAP _version
kk: PEAP _нұсқасы

en: 1 (Default)
kk: 1 (Бастапқы)

en: Open System
kk: Ашық жүйе

en: Shared Key
kk: Ортақ кілт

en: _Key
kk: _Кілт

en: Sho_w key
kk: Кіл_тті көрсету

en: WEP inde_x
kk: WEP и_ндексі

en: MSCHAPv2 (no EAP)
kk: MSCHAPv2 (EAP емес)

en: S_ecurity
kk: Қауі_псіздік

en: 802.1x _Security
kk: 802.1x қауі_псіздігі

en: _MAC Address
kk: MAC _адресі

en: _Cloned Address
kk: _Клондалған адрес

en: IPv_4 Method
kk: IPv_4 тәсілі

en: Automatic (DHCP)
kk: Автоматты түрде (DHCP)

en: Link-Local Only
kk: Тек жергілікті желі үшін

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Shared to other computers
kk: Басқа компьютерлерге бөлісілген

en: Addresses
kk: Адрестер

en: Netmask
kk: Желі маскасы

en: Gateway
kk: Шлюз

en: Automatic DNS
kk: Автоматты DNS

en: Separate IP addresses with commas
kk: IP адрестерін үтірлермен ажыратыңыз

en: Routes
kk: Бағдарлар

en: Automatic Routes
kk: Автоматты бағдарлар

note: Translators: Please see https://en.wikipedia.org/wiki/Metrics_(networking)
en: Metric
kk: Метрика

en: Use this connection _only for resources on its network
kk: Бұл байланысты тек ол өзі жатқан желі ішіндегі ресурстар үшін қ_олдану

en: _Name
kk: _Аты

en: bytes
kk: байт

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
kk: (Қате: VPN байланыстары түзетушісін жүктеу мүмкін емес)

en: IPv_6 Method
kk: IPv_6 тәсілі

en: Automatic, DHCP only
kk: Автоматты түрде, тек DHCP

en: Prefix
kk: Префикс

en: Signal Strength
kk: Сигнал деңгейі

en: Link speed
kk: Деректерді өткізу жылдамдығы

en: Supported Frequencies
kk: Қолдауы бар жиіліктер

en: Last Used
kk: Соңғы қолданылған

en: Connect _automatically
kk: _Автоматты түрде байланысу

en: Make available to _other users
kk: Басқа па_йдаланушыларға қолжетерлік қылу

en: _Metered connection: has data limits or can incur charges
kk: Өл_шенетін байланыс: деректер шектеулері бар немесе ақыны талап етуі мүмкін

en: Software updates and other large downloads will not be started automatically.
kk: Бағдарламалық қамтама жаңартулары және басқа да үлкен жүктеулер автоматты түрде іске қосылмайды.

en: Turn VPN connection off
kk: VPN байланысын сөндіру

en: Network Name
kk: Желі атауы

en: Turn Wi-Fi off
kk: Wi-Fi сөндіру

en: _Connect to Hidden Network…
kk: Жасырын желісіне байланы_су…

en: _Turn On Wi-Fi Hotspot…
kk: Wi-Fi қатынау нүктесін іске қ_осу…

en: _Known Wi-Fi Networks
kk: Бел_гілі Wi-Fi желілері

en: Airplane Mode
kk: Ұшақтағы режимі

en: Disables Wi-Fi, Bluetooth and mobile broadband
kk: Wi-Fi, Bluetooth және мобильді кеңжолақты байланыстарды сөндіреді

en: No Wi-Fi Adapter Found
kk: Wi-Fi адаптерлері табылмады

en: Make sure you have a Wi-Fi adapter plugged and turned on
kk: Сізде Wi-Fi адаптерінің бар болғанын, және оның іске қосылғанын тексеріңіз

en: Airplane Mode On
kk: Ұшақтағы режимі іске қосулы

en: Turn off to use Wi-Fi
kk: Wi-Fi қолдану үшін сөндіру

en: Wi-Fi Hotspot Active
kk: Wi-Fi қатынау нүктесі белсенді

en: Mobile devices can scan the QR code to connect.
kk: Мобильді құрылғылар байланысу үшін QR кодын сканерлей алады.

en: Turn Off Hotspot…
kk: Қатынау нүктесін сөндіру…

en: Visible Networks
kk: Көрінетін желілер

en: NetworkManager needs to be running
kk: NetworkManager орындалып тұруы тиіс

en: Provider
kk: Провайдер

en: Wi-Fi hotspot allows others to share your internet connection, by creating a Wi-Fi network that they can connect to. To do this, you must have an internet connection through a source other than Wi-Fi.
kk: Wi-Fi қатынау нүктесі қосылуға болатын Wi-Fi желісін жасау арқылы басқаларға интернет байланысын ортақ пайдалануға мүмкіндік береді. Ол үшін Wi-Fi-ден басқа дереккөз арқылы интернет байланысы болуы керек.

en: Generate Random Password
kk: Кездейсоқ парольді генерациялау

en: Autogenerate Password
kk: Парольді автогенерациялау

en: _Turn On
kk: Іс_ке қосу

en: Network Proxy
kk: Желілік прокси

en: _HTTP Proxy
kk: _HTTP прокси

en: H_TTPS Proxy
kk: HTTPS п_роксиі

en: _FTP Proxy
kk: FTP пр_оксиі

en: _Socks Host
kk: Socks _хосты

en: _Ignore Hosts
kk: Хо_сттарды елемеу

en: HTTP proxy port
kk: HTTP прокси порты

en: HTTPS proxy port
kk: HTTPS прокси порты

en: FTP proxy port
kk: FTP прокси порты

en: Socks proxy port
kk: Socks прокси порты

en: _Configuration URL
kk: _Баптау URL-ы

en: SIM Lock
kk: SIM құлыптау

en: _Next
kk: _Келесі

en: Close
kk: Жабу

en: _Lock SIM with PIN
kk: SIM картаны PIN кодымен _бұғаттау

en: Change PIN
kk: PIN кодын өзгерту

en: Enter current PIN to change SIM lock settings
kk: SIM құылыптау баптауларын өзгерту үшін, ағымдағы PIN кодын енгізіңіз

en: No SIM
kk: SIM картасы жоқ

en: Insert a SIM card to use this modem
kk: Бұл модемді пайдалану үшін SIM-картаны салыңыз

en: SIM Locked
kk: SIM құлыпталған

en: _Mobile Data
kk: _Мобильді деректер

en: Access data using mobile network
kk: Деректерге мобильді желі арқылы қатынау

en: _Data Roaming
kk: _Деректер роумингі

en: Use mobile data when roaming
kk: Роуминг кезінде мобильді деректерді пайдалану

en: _Network Mode
kk: _Желі режимі

en: N_etwork
kk: Ж_елі

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: _Access Point Names
kk: Қ_атынау нүкте атаулары

en: _SIM Lock
kk: _SIM құлыптау

en: Lock SIM with PIN
kk: SIM картаны PIN кодымен бұғаттау

en: M_odem Details
kk: М_одем ақпараты

en: Network Mode
kk: Желі режимі

en: _Automatic
kk: _Автоматты түрде

en: Choose Network
kk: Желіні таңдау

en: Refresh Network Providers
kk: Желілік провайдерлерді жаңарту

en: Modem Details
kk: Модем ақпараты

en: Modem Status
kk: Модем қалып-күйі

en: Carrier
kk: Қызмет көрсетуші

en: Network Type
kk: Желі түрі

en: Network Status
kk: Желі қалып-күйі

en: Own Number
kk: Өз нөмірі

en: Device Details
kk: Құрылғы ақпараты

en: Firmware Version
kk: Бинарлы кодтар нұсқасы

en: Access Points
kk: Қатынау нүктелері

en: No WWAN Adapter Found
kk: WWAN адаптерлері табылмады

en: Make sure you have a Wireless Wan/Cellular device
kk: Сізде сымсыз Wan/ұялы құрылғының бар болғанын тексеріңіз

en: Wireless Wan is disabled when airplane mode is on
kk: Ұшақтағы режим іске қосулы кезінде сымсыз Wan сөндірілген болады

en: _Turn off Airplane Mode
kk: Ұшақтағы режимді _сөндіру

en: Data Connection
kk: Деректер байланысы

en: SIM card used for internet
kk: Интернет үшін қолданылатын SIM картасы

en: Enable Mobile Network
kk: Мобильді желіні іске қосу

en: January
kk: Қаңтар

en: February
kk: Ақпан

en: March
kk: Наурыз

en: April
kk: Сәуір

en: May
kk: Мамыр

en: June
kk: Маусым

en: July
kk: Шілде

en: August
kk: Тамыз

en: September
kk: Қыркүйек

en: October
kk: Қазан

en: November
kk: Қараша

en: December
kk: Желтоқсан

en: Date & Time
kk: Күн және уақыт

en: Year
kk: Жыл

en: Month
kk: Ай

en: Day
kk: Күн

en: Time Zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Search for a city
kk: Қаланы іздеу

en: Automatic _Date & Time
kk: Автоматты түрде _күн және уақыт

en: Requires internet access
kk: Интернетпен байланысты талап етеді

en: Date & _Time
kk: Күн және уақы_т

en: Automatic Time _Zone
kk: Автоматты түрде _уақыт белдеуі

en: Requires location services enabled and internet access
kk: Орналасулар қызметінің іске қосылуын және интернетке қатынауды талап етеді

en: Time Z_one
kk: Уақыт бе_лдеуі

en: Time _Format
kk: Уақыт пі_шімі

en: 24-hour
kk: 24 сағат

en: Camera is turned off
kk: Камера сөндірілген

en: No applications can capture photos or video.
kk: Суреттерді немесе видеоны ешбір қолданба түсіре алмайды.

en: Use of the camera allows applications to capture photos and video. Disabling the camera may cause some applications to not function properly.
kk: Камераны қолдану қолданбаларға фото және видеоны түсіру мүмкіндігін береді. Камераны сөндіру кейбір қолданбалардың дұрыс жұмыс жасамауына әкеп соғуы мүмкін.

en: Allow the applications below to use your camera.
kk: Төмендегі қолданбаларға камераңызды қолдануды рұқсат ету.

en: No Applications Have Asked for Camera Access
kk: Ешбір қолданба Камераға қатынау рұқсатын сұрамады

en: _Do Not Disturb
kk: _Мазаламаңыз

en: _Lock Screen Notifications
kk: Б_локтау экранының хабарламалары

en: Notification _Popups
kk: Хабарламалық _баннерлер

en: Notifications will continue to appear in the notification list when popups are disabled.
kk: Баннерлер сөндірілген кезде хабарламалар хабарламалар тізімінде көрсетілетін болады.

en: _Web
kk: В_еб

en: _Mail
kk: _Пошта

en: _Calendar
kk: _Күнтізбе

en: M_usic
kk: Му_зыка

en: _Video
kk: В_идео

en: Microphone is turned off
kk: Микрофон сөндірілген

en: No applications can record sound.
kk: Дыбыс жаза алатын қолданбалар табылмады.

en: Use of the microphone allows applications to record and listen to audio. Disabling the microphone may cause some applications to not function properly.
kk: Микрофонды қолдану қолданбаларға аудионы тыңдау және жазу мүмкіндігін береді. Микрофонды сөндіру кейбір қолданбалардың дұрыс жұмыс жасамауына әкеп соғуы мүмкін.

en: Allow the applications below to use your microphone.
kk: Төмендегі қолданбаларға микрофоныңызды қолдануды рұқсат ету.

en: No Applications Have Asked for Microphone Access
kk: Ешбір қолданба Микрофонға қатынау рұқсатын сұрамады

en: Name:
kk: Аты:

en: Status:
kk: Қалып-күйі:

en: Authorize and Connect
kk: Авторизациялау және байланысу

en: Forget Device
kk: Құрылғыны ұмыту

en: No Thunderbolt support
kk: Thunderbolt қолдауы жоқ

en: Direct Access
kk: Тікелей қатынау

en: Allow direct access to devices such as docks and external GPUs.
kk: Док станциялар және сыртқы видеокарталар сияқты құрылғылар үшін тікелей режимін рұқсат ету.

en: Only USB and Display Port devices can attach.
kk: Тек USB және Display Port құрылғыларын жалғауға болады.

en: Pending Devices
kk: Кезектегі құрылғылар

en: No devices attached
kk: Жалғанған құрылғылар жоқ

en: Primary Button
kk: Біріншілік батырма

en: Sets the order of physical buttons on mice and touchpads.
kk: Тышқандар және тачпадтарда физикалық батырмалар ретін орнатады.

en: Mouse
kk: Тышқан

en: Mouse Speed
kk: Тышқан курсорының жылдамдығы

en: Double-click timeout
kk: Қос шерту кідірісі

note: Translators: This switch reverses the scrolling direction for touchpads. The term used comes from OS X so use the same translation if possible.
en: Natural Scrolling
kk: Табиғи айналдыру

en: Scrolling moves the content, not the view.
kk: Айналдыру көріністі емес, құраманы жылжытады.

en: Touchpad
kk: Тачпад

en: Touchpad Speed
kk: Тачпад жылдамдығы

en: Tap to Click
kk: Шерту үшін тию

en: Two-finger Scrolling
kk: Қос саусақпен айналдыру

en: Edge Scrolling
kk: Бұрышпен айналдыру

en: Problem Reporting
kk: Мәселелерді хабарлау

en: _Automatic Problem Reporting
kk: Мәселелер жөнінде _автохабарлау

en: File History
kk: Файлдар тарихы

en: File history keeps a record of files that you have used. This information is shared between applications, and makes it easier to find files that you might want to use.
kk: Файл журналы пайдаланылған файлдардың жазбасын сақтайды. Бұл ақпарат бағдарламалар арасында ортақ болып, пайдаланғыңыз келетін файлдарды табуды жеңілдетеді.

en: File H_istory
kk: Файлдар тар_ихы

en: File _History Duration
kk: Файлдар тар_ихының ұзақтығы

en: _Clear History…
kk: Тарихты та_зарту…

en: Trash & Temporary Files
kk: Қоқыс шелегі және уақытша файлдар

en: Trash and temporary files can sometimes include personal or sensitive information. Automatically deleting them can help to protect privacy.
kk: Қоқыс шелегі мен уақытша файлдар құрамында кейде жеке немесе сезімтал ақпараты болуы мүмкін. Оларды автоматты түрде өшіру жекелікті қорғауға көмектеседі.

en: Automatically Delete _Trash Content
kk: Қоқыс шелегін ав_томатты тазарту

en: Automatically Delete Temporary _Files
kk: Уақытша _файлдарды автоматты түрде өшіру

en: Automatically Delete _Period
kk: Автоматты түрде өшіру _мерзімі

en: _Empty Trash…
kk: Қоқыс шел_егін тазарту…

en: _Delete Temporary Files…
kk: Уақытша файлдарды ө_шіру…

en: Connect to your data in the cloud
kk: Бұлттық қызметтердегі деректеріңізге байланысыңыз

en: No internet connection — connect to set up new online accounts
kk: Интернетпен байланыс жоқ — желілік тіркелгілерді баптау үшін интернетке байланысты орнатыңыз

en: Add an account
kk: Тіркелгіні қосу

en: Remove Account
kk: Тіркелгіні өшіру

en: Quit
kk: Шығу

en: All Settings
kk: Барлық баптаулар

en: Primary Menu
kk: Басты мәзір

en: Warning: Development Version
kk: Ескерту: Әзірлеушілер нұсқасы

en: This version of Settings should only be used for development purposes. You may experience incorrect system behavior, data loss, and other unexpected issues.
kk: Баптаулардың бұл нұсқасы тек әзірлеу мақсатында қолданылуы тиіс. Жүйенің қате мінез-құлығы, деректерді жоғалу және басқа күтілмеген жағдайларды кездестіруге болады.

en: Help
kk: Көмек

en: Printers
kk: Принтерлер

en: Add printers, view printer jobs and decide how you want to print
kk: Принтерлерді қосу, принтер тапсырмаларын қарау және баспаға шығарылатын нәрсені таңдау

note: Translators: Search terms to find the Printers panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Printer;Queue;Print;Paper;Ink;Toner;
kk: Printer;Queue;Print;Paper;Ink;Toner;Принтер;Кезек;Баспаға шығару;Қағаз;Сия;Тонер;

en: Protect your location information
kk: Орналасу ақпаратын қорғау

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;privacy;
kk: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;privacy;экран;блоктау;диагностика;құлау;жеке;жуырдағы;уақытша;индекс;аты;желі;анықтағыш;жекелік;

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
kk: Графикалық планшеттер үшін батырмалар сәйкестіктерін және стилус сезімталдылығын баптау

note: Translators: Search terms to find the Wacom Tablet panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Tablet;Wacom;Stylus;Eraser;Mouse;
kk: Tablet;Wacom;Stylus;Eraser;Mouse;Планшет;Стилус;Өшіргіш;Тышқан;

en: Power
kk: Эл. қорегі

en: View your battery status and change power saving settings
kk: Батарея қалып-күйін және эл. қорегін сақтауды баптау

note: Translators: Search terms to find the Power panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Power;Sleep;Suspend;Hibernate;Battery;Brightness;Dim;Blank;Monitor;DPMS;Idle;Energy;
kk: Power;Sleep;Suspend;Hibernate;Battery;Brightness;Dim;Blank;Monitor;DPMS;Idle;Energy;Эл. қорегі;Ұйқы;Ұйықтату;Гибернация;Батарея;Жарықтылық;Басу;Бос;Монитор;Іссіз;Энергия;

en: Color
kk: Түс

en: Calibrate the color of your devices, such as displays, cameras or printers
kk: Экрандар, камералар және принтерлер сияқты құрылғыларыңыздың түстерін калибрациялаңыз

note: Translators: Search terms to find the Color panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Color;ICC;Profile;Calibrate;Printer;Display;
kk: Color;ICC;Profile;Calibrate;Printer;Display;Түс;ICC;Профиль;Калибрациялау;Принтер;Экран;

en: Turn Bluetooth on and off and connect your devices
kk: Bluetooth-ды іске қосыңыз немесе сөндіріңіз және құрылғыларды байланыстырыңыз

note: Translators: Search terms to find the Bluetooth panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;bluetooth;obex;
kk: share;sharing;bluetooth;obex;бөлісу;

en: Background
kk: Фон

en: Change your background image to a wallpaper or photo
kk: Фон суретін түсқағазға немесе фотосуретке алмастырыңыз

note: Translators: Search terms to find the Background panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Wallpaper;Screen;Desktop;
kk: Wallpaper;Screen;Desktop;Түсқағаз;Экран;Жұмыс үстелі;

en: Sound
kk: Дыбыс

en: Change sound levels, inputs, outputs, and alert sounds
kk: Дыбыс деңгейлерін, кіріс, шығыстарын және дыбыспен хабарлауды өзгерту

note: Translators: Search terms to find the Sound panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Card;Microphone;Volume;Fade;Balance;Bluetooth;Headset;Audio;Output;Input;
kk: Card;Microphone;Volume;Fade;Balance;Bluetooth;Headset;Audio;Output;Input;Карта;Микрофон;Дыбыс;Басылу;Баланс;Құлаққап;Аудио;Шығыс;Кіріс;

en: Choose how to use connected monitors and projectors
kk: Жалғанған мониторлар мен проекторларды қолдану тәсілін таңдаңыз

note: Translators: Search terms to find the Displays panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Panel;Projector;xrandr;Screen;Resolution;Refresh;Monitor;Night;Light;Blue;redshift;color;sunset;sunrise;
kk: Panel;Projector;xrandr;Screen;Resolution;Refresh;Monitor;Night;Light;Blue;redshift;color;sunset;sunrise;Панель;Проектор;xrandr;Экран;Ажыратылымдығы;Жаңарту;Монитор;Түн;Жарық;Көк;түс;күннің шығуы;күннің батуы;

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Change keyboard shortcuts and set your typing preferences, keyboard layouts and input sources
kk: Пернетақта жарлықтарын өзгерту және теру баптауларын, пернетақта жаймаларын және кіріс қайнар көздерін орнату

note: Translators: Search terms to find the Keyboard panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Shortcut;Workspace;Window;Resize;Zoom;Contrast;Input;Source;Lock;Volume;
kk: Shortcut;Workspace;Window;Resize;Zoom;Contrast;Input;Source;Lock;Volume;Жарлық;Жұмыс орны;Терезе;Өлшемді өзгерту;Масштаб;Контраст;Енгізу;Қайнар көзі;Блоктау;Дыбыс;

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Add or remove users and change your password
kk: Пайдаланушыларды қосу/өшіру және пароліңізді өзгерту

note: Translators: Search terms to find the Users panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Login;Name;Fingerprint;Avatar;Logo;Face;Password;Parental Controls;Screen Time;App Restrictions;Web Restrictions;Usage;Usage Limit;Kid;Child;
kk: Login;Name;Fingerprint;Avatar;Logo;Face;Password;Parental Controls;Screen Time;App Restrictions;Web Restrictions;Usage;Usage Limit;Kid;Child;Логин;Аты;Баспа;Аватар;Лого;Бет;Пароль;Ата-ана бақылауы;Экран уақыты;Қолданба шектеуі;Интернет шектеуі;Қолдану;Қолдануды шектеу;Бала;

en: Accessibility
kk: Қолжетерлілік

en: Make it easier to see, hear, type, point and click
kk: Көру, есту, теру, көрсету және шертуді жеңілдету

note: Translators: Search terms to find the Accessibility panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Keyboard;Mouse;a11y;Accessibility;Universal Access;Contrast;Cursor;Sound;Zoom;Screen;Reader;big;high;large;text;font;size;AccessX;Sticky;Keys;Slow;Bounce;Mouse;Double;click;Delay;Speed;Assist;Repeat;Blink;visual;hearing;audio;typing;
kk: Keyboard;Mouse;a11y;Accessibility;Universal Access;Contrast;Cursor;Sound;Zoom;Screen;Reader;big;high;large;text;font;size;AccessX;Sticky;Keys;Slow;Bounce;Mouse;Double;click;Delay;Speed;Assist;Repeat;Blink;visual;hearing;audio;typing;пернетақта;тышқан;қолжетерлілік;әмбепап қатынау;контраст;курсор;дыбыс;масштаб;экран;оқу;үлкен;жоғары;мәтін;қаріп;өлшем;жабысқақ;баяу;қайталанатын;қос;шерту;кідіріс;жылдамдық;көмекші;қайталау;жыпылықтау;визуалды;есту;аудио;теру;

en: Multitasking
kk: Көптапсырмалылық

en: Manage preferences for productivity and multitasking
kk: Өнімділік және көптапсырмалылық баптауларын басқару

note: Translators: Search terms to find the Search panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Multitasking;Multitask;Productivity;Customize;Desktop;
kk: Multitasking;Multitask;Productivity;Customize;Desktop;көптапсырмалылық;өнімділік;баптау;жұмыс үстелі;

en: Control various application permissions and settings
kk: Қолданбалардың түрлі рұқсаттарын және баптауларын басқару

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: application;flatpak;permission;setting;
kk: application;flatpak;permission;setting;қолданба;рұқсат;баптау;

en: Control what you want to share with others
kk: Басқалармен немен бөлісуді таңдау

note: Translators: Search terms to find the Sharing panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;ssh;host;name;remote;desktop;media;audio;video;pictures;photos;movies;server;renderer;
kk: share;sharing;ssh;host;name;remote;desktop;media;audio;video;pictures;photos;movies;server;renderer;бөлісу;торап;аты;қашықтағы;жұмыс үстелі;медиа;аудио;видео;суреттер;фотолар;кинолар;сервер;өндегіш;

en: Removable Media
kk: Ауыстырмалы тасушылар

en: Configure Removable Media settings
kk: Ауыстырмалы тасушыларды баптау

note: Translators: Search terms to find the Removable Media panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: device;system;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
kk: device;system;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;құрылғы;жүйе;үнсіз келісім;қолданба;таңдамалы;аудио;видео;диск;ауыстырмалы;тасушы;автожөнелту;

en: Region & Language
kk: Аймақ және тіл баптаулары

en: Select your display language and formats
kk: Экран тілі және пішімдерді таңдаңыз

note: Translators: Search terms to find the Region and Language panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Language;Layout;Keyboard;Input;
kk: Language;Layout;Keyboard;Input;Тіл;Жайма;Пернетақта;Енгізу;

en: About
kk: Осы туралы

en: View information about your system
kk: Жүйеңіз туралы ақпаратты қараңыз

note: Translators: Search terms to find the About panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! "Preferred Applications" is the old name for the preference, so make sure that you use the same "translation" for those keywords
en: device;system;information;hostname;memory;processor;version;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
kk: device;system;information;hostname;memory;processor;version;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;құрылғы;жүйе;ақпарат;хост;жады;процессор;нұсқасы;үнсіз келісім;қолданба;таңдамалы;аудио;видео;диск;ауыстырмалы;тасушы;автожөнелту;

en: Control how you connect to the Internet
kk: Интернетке қалай байланысатыныңызды басқару

note: Translators: Search terms to find the Network panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;IP;LAN;Proxy;WAN;Broadband;Modem;Bluetooth;vpn;DNS;
kk: Network;IP;LAN;Proxy;WAN;Broadband;Modem;Bluetooth;vpn;DNS;Желі;Сымсыз;Прокси;Кеңжолақты;Модем;

en: Control how you connect to Wi-Fi networks
kk: Wi-Fi желілеріне қалай байланысатыныңызды басқару

note: Translators: Search terms to find the Wi-Fi panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;Wireless;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Broadband;DNS;Hotspot;
kk: Network;Wireless;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Broadband;DNS;Hotspot;Желі;Сымсыз;Кеңжолақты;Қатынау;

en: Mobile Network
kk: Мобильді желі

en: Configure Telephony and mobile data connections
kk: Телефония және мобильді деректер байланыстарын баптау

note: Translators: Search terms to find the WWAN panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: cellular;wwan;telephony;sim;mobile;
kk: cellular;wwan;telephony;sim;mobile;ұялы;телефония;сим;мобильді;

en: Change the date and time, including time zone
kk: Күн мен уақытты (уақыт белдеуімен қоса) өзгерту

note: Translators: Search terms to find the Date and Time panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Clock;Timezone;Location;
kk: Clock;Timezone;Location;Сағат;Уақыт белдеуі;Орналасу;

en: Protect your pictures
kk: Суреттерді қорғау

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;
kk: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;экран;блоктау;диагностика;құлау;жеке;жуырдағы;уақытша;индекс;аты;желі;анықтағыш;

en: Control which notifications are displayed and what they show
kk: Қай хабарламалар және олар нені көрсететінін басқару

note: Translators: Search terms to find the Notifications panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Notifications;Banner;Message;Tray;Popup;
kk: Notifications;Banner;Message;Tray;Popup;Хабарлаулар;Баннер;Хабарлама;Трей;Қалқымалы;

en: Default Applications
kk: Үнсіз келісім қолданбалары

en: Configure Default Applications
kk: Үнсіз келісім қолданбаларын баптау

note: Translators: Search terms to find the Default Applications panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: default;application;preferred;media;
kk: default;application;preferred;media;үнсіз келісім;қолданба;таңдамалы;тасушы;

en: Protect your conversations
kk: Сөйлесулерді қорғау

en: Manage Thunderbolt devices
kk: Thunderbolt құрылғыларын басқару

note: Translators: those are keywords for the thunderbolt control-center panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Thunderbolt;privacy;
kk: Thunderbolt;privacy;жекелік;

en: Mouse & Touchpad
kk: Тышқан және тач­пад

en: Change your mouse or touchpad sensitivity and select right or left-handed
kk: Тышқан немесе тачпад сезімталдығын өзгертіңіз және оң немесе солақай режимін көрсетіңіз

note: Translators: Search terms to find the Mouse and Touchpad panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;
kk: Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;Трекпад;Курсор;Шерту;Тию;Қос;Батырма;Трекбол;Скролл;Айналдыру;

en: Diagnostics
kk: Диагностика

en: Report your problems
kk: Мәселелер туралы хабарлау

en: File History & Trash
kk: Файлдар тарихы және қоқыс шелегі

en: Don't leave traces
kk: Із қалдырмау

en: Online Accounts
kk: Желілік тіркелгілер

en: Connect to your online accounts and decide what to use them for
kk: Желілік тіркелгілеріңізге байланыс орнатыңыз және олар не үшін қолданылатынын шешіңіз

note: Translators: Search terms to find the Online Accounts panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! For ReadItLater and Pocket, see http://en.wikipedia.org/wiki/Pocket_(application)
en: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Online;Chat;Calendar;Mail;Contact;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;
kk: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Online;Chat;Calendar;Mail;Contact;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;Веб;Онлайн;Чат;Күнтізбе;Эл. пошта;Контакт;

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Preferences;Settings;
kk: Preferences;Settings;Баптаулар;Қалаулар;

en: Turn zoom on or off
kk: Масштабтауды іске қосу/сөндіру

en: Zoom in
kk: Үлкейту

en: Zoom out
kk: Кішірейту

en: Turn screen reader on or off
kk: Экраннан оқитын қолданбаны іске қосу/сөндіру

en: Turn on-screen keyboard on or off
kk: Экрандағы пернетақтаны іске қосу/сөндіру

en: Increase text size
kk: Мәтін өлшемін үлкейту

en: Decrease text size
kk: Мәтін өлшемін кішірейту

en: High contrast on or off
kk: Жоғары контраст іске қосулы/сөндірулі

en: Switch to next input source
kk: Келесі кіріс көзіне ауысу

en: Switch to previous input source
kk: Алдыңғы кіріс көзіне ауысу

en: Launchers
kk: Жөнелткіштер

en: Launch help browser
kk: Көмек шолушысын жөнелту

en: Launch calculator
kk: Калькуляторды жөнелту

en: Launch email client
kk: Эл. пошта клиентін жөнелту

en: Launch web browser
kk: Веб браузерін жөнелту

en: Home folder
kk: Үй бумасы

[ctx: keybinding]
en: Search
kk: Іздеу

en: Screenshots
kk: Скриншоттар

en: Save a screenshot to $PICTURES
kk: Скриншотты $PICTURES ішіне сақтау

en: Save a screenshot of a window to $PICTURES
kk: Терезе скриншотын $PICTURES ішіне сақтау

en: Save a screenshot of an area to $PICTURES
kk: Аймақ скриншотын $PICTURES ішіне сақтау

en: Sound and Media
kk: Дыбыс және медиа

en: Volume mute/unmute
kk: Дыбысты басу/іске қосу

en: Volume down
kk: Дыбысты азайту

en: Volume up
kk: Дыбысты көтеру

en: Microphone mute/unmute
kk: Микрофон дыбысын өшіру/іске қосу

en: Launch media player
kk: Медиа ойнатқышын жөнелту

en: Play (or play/pause)
kk: Ойнату (не ойнату/аялдату)

en: Pause playback
kk: Ойнатуды аялдату

en: Stop playback
kk: Ойнатуды тоқтату

en: Previous track
kk: Алдыңғы трек

en: Next track
kk: Келесі трек

en: Eject
kk: Шығару

en: System
kk: Жүйелік

en: Log out
kk: Шығу

en: Lock screen
kk: Блоктау экраны
