budgie-control-center 1.2.0 - en to lt translation catalogue (1658 entries)

en: Two Sided
lt: Dvipusis

en: Paper Type
lt: Popieriaus tipas

en: Paper Source
lt: Popieriaus šaltinis

en: Output Tray
lt: Išvestis dėklas

[ctx: printing option]
en: Resolution
lt: Skiriamoji geba

en: GhostScript pre-filtering
lt: GhostScript pradinis filtravimas

note: Translators: This option sets number of pages printed on one sheet
en: Pages per side
lt: Puslapių vienoje pusėje

note: Translators: This option sets whether to print on both sides of paper
en: Two-sided
lt: Dvipusis

note: Translators: This option sets orientation of print (portrait, landscape...)
en: Orientation
lt: Orientacija

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "General" tab contains general printer options
en: General
lt: Bendri

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Page Setup" tab contains settings related to pages (page size, paper source, etc.)
en: Page Setup
lt: Puslapio nustatymai

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Installable Options" tab contains settings of presence of installed options (amount of RAM, duplex unit, etc.)
en: Installable Options
lt: Įdiegiami parametrai

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Job" tab contains settings for jobs
en: Job
lt: Darbas

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Image Quality" tab contains settings for quality of output print (e.g. resolution)
en: Image Quality
lt: Paveikslėlio kokybė

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Color" tab contains color settings (e.g. color printing)
en: Color
lt: Spalva

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Finishing" tab contains finishing settings (e.g. booklet printing)
en: Finishing
lt: Užbaigiama

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Advanced" tab contains all others settings
en: Advanced
lt: Sudėtingesni

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page Translators: This button triggers the printing of a test page.
en: Test Page
lt: Bandomasis puslapis

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page
en: Test page
lt: Bandomasis puslapis

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: No Active Jobs
lt: Nėra aktyvių darbų

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: %u Job | %u Jobs
lt[0]: %u darbas
lt[1]: %u darbai
lt[2]: %u darbų
lt[3]: %u darbų

note: Translators: Name of job which makes printer to clean its heads
en: Clean print heads
lt: Išvalyti spausdinimo galvutes

note: Translators: The printer is low on toner
en: Low on toner
lt: Baigiasi rašalas

note: Translators: The printer has no toner left
en: Out of toner
lt: Baigiasi rašalas

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Low on developer
lt: Baigiasi ryškalas

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Out of developer
lt: Baigėsi ryškalas

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Low on a marker supply
lt: Baigiasi spalvos tiekimas

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Out of a marker supply
lt: Baigėsi spalvos tiekimas

note: Translators: One or more covers on the printer are open
en: Open cover
lt: Atvertas dangtis

note: Translators: One or more doors on the printer are open
en: Open door
lt: Atvertos durys

note: Translators: At least one input tray is low on media
en: Low on paper
lt: Baigiasi popierius

note: Translators: At least one input tray is empty
en: Out of paper
lt: Baigėsi popierius

[ctx: printer state]
note: Translators: The printer is offline
en: Offline
lt: Išjungta

[ctx: printer state]
note: Translators: Someone has stopped the Printer Translators: Printer's state (no jobs can be processed)
en: Stopped
lt: Sustabdytas

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is almost full
en: Waste receptacle almost full
lt: Atliekų konteineris beveik pilnas

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is full
en: Waste receptacle full
lt: Atliekų konteineris pilnas

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is near end of life
lt: Optinio fotokonduktoriaus tarnavimo laikas baigiasi

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is no longer functioning
lt: Optinis fotokonduktorius nebeveikia

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (can start new job without waiting)
en: Ready
lt: Pasirengęs

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (printer is ready but doesn't accept new jobs)
en: Does not accept jobs
lt: Nepriima darbų

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (jobs are processing)
en: Processing
lt: Apdorojama

note: Translators: Name of column showing printer manufacturers
en: Manufacturer
lt: Gamintojas

note: Translators: Name of column showing printer drivers
en: Driver
lt: Tvarkyklė

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: One Sided
lt: Vienpusis

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Long Edge (Standard)
lt: Ilgos kraštinės (standartinis)

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Short Edge (Flip)
lt: Trumpos kraštinės (apverstas)

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Portrait
lt: Stačias

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Landscape
lt: Gulsčias

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse landscape
lt: Apverstas gulsčias

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse portrait
lt: Apverstas stačias

note: Translators: Name of job which makes printer to autoconfigure itself
en: Automatic configuration
lt: Automatinė konfigūracija

note: Translators: %s is the printer name
en: Printer “%s” has been deleted
lt: Spausdintuvas „%s“ buvo ištrintas

note: Translators: Addition of the new printer failed.
en: Failed to add new printer.
lt: Nepavyko pridėti naujo spausdintuvo.

note: Translators: The XML file containing user interface can not be loaded
en: Could not load ui: %s
lt: Nepavyko įkelti sąsajos: %s

en: Unlock to Add Printers and Change Settings
lt: Atrakinkite spausdintuvų pridėjimui bei nustatymų keitimui

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is waiting to be printed)
en: Pending
lt: Laukia

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is held for printing)
en: Paused
lt: Pristabdytas

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job needs authentication to proceed further)
en: Authentication required
lt: Reikia patvirtinti tapatybę

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is currently printing)
en: Processing
lt: Apdorojamas

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been stopped)
en: Stopped
lt: Sustabdytas

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been canceled)
en: Canceled
lt: Atšauktas

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has aborted due to error)
en: Aborted
lt: Atmestas

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has completed successfully)
en: Completed
lt: Baigtas

note: Translators: The found device is a JetDirect printer
en: JetDirect Printer
lt: JetDirect spausdintuvas

note: Translators: The found device is a Line Printer Daemon printer
en: LPD Printer
lt: LPD spausdintuvas

note: Translators: This is the title of the dialog. %s is the printer name.
en: %s Details
lt: %s informacija

en: No suitable driver found
lt: Nerasta tinkamos tvarkyklės

en: Select PPD File
lt: Pasirinkite PPD failą

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Open
lt: A_tverti

en: PostScript Printer Description files (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)
lt: PostScript spausdintuvo aprašymo failai (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)

note: Translators: this is an option of "Paper Source"
en: Auto Select
lt: Automatiškai pasirinkti

note: Translators: this is an option of "Paper Source" Translators: this is an option of "Resolution"
en: Printer Default
lt: Spausdintuvo numatytieji

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Embed GhostScript fonts only
lt: Tik integruoti GhostScript šriftai

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 1
lt: Konvertuoti į PS lygmenį 1

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 2
lt: Konvertuoti į PS lygmenį 2

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: No pre-filtering
lt: Nėra pradinio filtravimo

note: Translators: This is the title presented at top of the dialog.
en: Add Printer
lt: Pridėti spausdintuvą

en: Unlock Print Server
lt: Atrakinti spausdintuvo serverį

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Unlock %s.
lt: Atrakinti %s.

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Enter username and password to view printers on %s.
lt: Įveskite savo naudotojo vardą ir slaptažodį %s prieinamiems spausdintuvams matyti.

en: Searching for Printers
lt: Ieškoma spausdintuvų

note: Translators: The found device is a printer connected via serial port
en: Serial Port
lt: Serijinis prievadas

note: Translators: The found device is a printer connected via parallel port
en: Parallel Port
lt: Lygiagretus prievadas

note: Translators: Location of found network printer (e.g. Kitchen, Reception)
en: Location: %s
lt: Vieta: %s

note: Translators: Network address of found printer
en: Address: %s
lt: Adresas: %s

note: Translators: This item is a server which needs authentication to show its printers
en: Server requires authentication
lt: Serveris reikalauja patvirtinti tapatybę

note: Translators: This label shows how many jobs of this printer needs to be authenticated to be printed.
en: %u Job Requires Authentication | %u Jobs Require Authentication
lt[0]: %u darbui reikia patvirtinti tapatybę
lt[1]: %u darbams reikia patvirtinti tapatybę
lt[2]: %u darbų reikia patvirtinti tapatybę
lt[3]: %u darbų reikia patvirtinti tapatybę

[ctx: Printer jobs dialog title]
note: Translators: This is the printer name for which we are showing the active jobs
en: %s — Active Jobs
lt: %s – aktyvūs darbai

note: Translators: The printer needs authentication info to print.
en: Enter credentials to print from %s.
lt: Įveskite savo naudotojo vardą ir slaptažodį spausdinimui iš %s.

en: %d of %d
lt: %d iš %d

en: New shortcut…
lt: Naujas trumpinys…

en: Button %d
lt: Mygtukas %d

en: Button
lt: Mygtukas

en: Output:
lt: Išvestis:

note: Keep ratio switch
en: Keep aspect ratio (letterbox):
lt: Išlaikyti proporcijas (laiško dėžutė):

note: Whole-desktop checkbox
en: Map to single monitor
lt: Rodyti viename monitoriuje

en: Display Mapping
lt: Ekrano susiejimas

en: _Close
lt: _Užverti

en: Test Your _Settings
lt: Išbandykite savo _nustatymus

en: Stylus
lt: Pieštukas

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Tablet
lt: Planšetė

en: Batteries
lt: Baterijos

note: TRANSLATORS: secondary battery, misc
en: Battery
lt: Baterija

en: When _idle
lt: Kai la_isva

en: Suspend
lt: Pristabdyti

en: Power Off
lt: Išjungti

en: Hibernate
lt: Užmigdyti

en: Nothing
lt: Nieko

en: Off
lt: Išjungta

en: When on battery power
lt: Naudojant baterijos energiją

en: When plugged in
lt: Prijungus prie elektros tinklo

en: On
lt: Įjungta

note: Translators: Option for "Blank Screen" in "Power" panel
en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių
lt[3]: %d minutė

[ctx: Idle time]
en: Never
lt: Niekada

en: Automatic suspend
lt: Automatinis pristabdymas

en: Performance mode temporarily disabled due to high operating temperature.
lt: Našumo veiksena laikinai išjungta dėl aukštos temperatūros.

en: Lap detected: performance mode temporarily unavailable. Move the device to a stable surface to restore.
lt: Aptikti keliai: našumo veiksena laikinai išjungta. Perkelkite įrenginį ant stabilaus paviršiaus, jei norite atstatyti.

en: Performance mode temporarily disabled.
lt: Našumo veiksena laikinai išjungta.

en: Low battery: power saver enabled. Previous mode will be restored when battery is sufficiently charged.
lt: Senka baterija: našumo veiksena išjungta. Ankstesnė veiksena bus atstatyta, kai baterija bus pakankamai įkrauta.

note: translators: "%s" is an application name
en: Power Saver mode activated by “%s”.
lt: Energijos taupymo veikseną įjungė „%s“.

note: translators: "%s" is an application name
en: Performance mode activated by “%s”.
lt: Našumo veikseną įjungė „%s“.

[ctx: Power profile]
en: Performance
lt: Našumas

en: High performance and power usage.
lt: Didelis našumas ir energijos suvartojimas.

[ctx: Power profile]
en: Balanced
lt: Subalansuotas

en: Standard performance and power usage.
lt: Standartinis našumas ir energijos suvartojimas.

[ctx: Power profile]
en: Power Saver
lt: Energijos taupymas

en: Reduced performance and power usage.
lt: Sumažintas našumas ir energijos suvartojimas.

en: Unknown time
lt: Nežinomas laikas

en: %i minute | %i minutes
lt[0]: %i minutė
lt[1]: %i minutės
lt[2]: %i minučių
lt[3]: %i minutė

en: %i hour | %i hours
lt[0]: %i valanda
lt[1]: %i valandos
lt[2]: %i valandų
lt[3]: %i valanda

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų
lt[3]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių
lt[3]: minučių

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s until fully charged
lt: %s iki pilno įkrovimo

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: Caution: %s remaining
lt: Dėmesio: liko %s

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s remaining
lt: Liko %s

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Fully charged
lt: Pilnai įkrautas

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Not charging
lt: Nekraunamas

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Empty
lt: Tuščia

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Charging
lt: Įkraunama

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Discharging
lt: Išsikrauna

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless mouse
lt: Belaidė pelė

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless keyboard
lt: Belaidė klaviatūra

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Uninterruptible power supply
lt: Nenutrūkstamo maitinimo šaltinis

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Personal digital assistant
lt: Asmeninis skaitmeninis pagalbininkas

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Cellphone
lt: Mobilusis telefonas

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Media player
lt: Daugialypės terpės grotuvas

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Computer
lt: Kompiuteris

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Gaming input device
lt: Žaidimų įvesties įrenginys

[ctx: Battery name]
en: Main
lt: Pagrindinė

[ctx: Battery name]
en: Extra
lt: Papildoma

note: TRANSLATORS: standard spaces are well known colorspaces like * sRGB, AdobeRGB and ProPhotoRGB
en: Standard Space
lt: Standartinė sritis

note: TRANSLATORS: test profiles do things like changing the screen * a different color, or swap the red and green channels
en: Test Profile
lt: Bandomasis profilis

[ctx: Automatically generated profile]
note: TRANSLATORS: automatic profiles are generated automatically * by the color management system based on manufacturing data, * for instance the default monitor profile is created from the * primaries specified in the monitor EDID
en: Automatic
lt: Automatinis

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - low quality profiles take * much less time to generate but may be a poor reflection of the * device capability
en: Low Quality
lt: Žemos kokybės

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality
en: Medium Quality
lt: Vidutinės kokybės

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - high quality profiles take * a *long* time, and have the best calibration and * characterisation data.
en: High Quality
lt: Aukštos kokybės

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default RGB space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default RGB
lt: Numatytasis RŽM

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default CMYK space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default CMYK
lt: Numatytasis PRGJ

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default gray space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default Gray
lt: Numatytasis pilkas

en: Vendor supplied factory calibration data
lt: Tiekėjo pateikti gamykliniai kalibravimo duomenys

en: Full-screen display correction not possible with this profile
lt: Su šiuo profiliu negalima viso ekrano korekcija

en: This profile may no longer be accurate
lt: Šis profilis gali nebebūti tikslus.

note: TRANSLATORS: This refers to the TFT display on a laptop
en: Laptop Screen
lt: Nešiojamojo kompiuterio ekranas

note: TRANSLATORS: This refers to the embedded webcam on a laptop
en: Built-in Webcam
lt: Įtaisytoji internetinė kamera

note: TRANSLATORS: an externally connected display, where %s is either the * model, vendor or ID, e.g. 'LP2480zx Monitor'
en: %s Monitor
lt: %s monitorius

note: TRANSLATORS: a flatbed scanner device, e.g. 'Epson Scanner'
en: %s Scanner
lt: %s skeneris

note: TRANSLATORS: a camera device, e.g. 'Nikon D60 Camera'
en: %s Camera
lt: %s kamera

note: TRANSLATORS: a printer device, e.g. 'Epson Photosmart Printer'
en: %s Printer
lt: %s spausdintuvas

note: TRANSLATORS: a webcam device, e.g. 'Philips HiDef Camera'
en: %s Webcam
lt: %s internetinė kamera

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
lt: Numatytasis:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile his a standard space like AdobeRGB
en: Colorspace:
lt: Spalvų erdvė:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
lt: Bandomasis profilis:

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
lt: Pasirinkite ICC profilio failą

en: _Import
lt: _Importuoti

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
lt: Palaikomi ICC profiliai

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
lt: Visi failai

en: Screen
lt: Ekranas

note: TRANSLATORS: this is the dialog to save the ICC profile
en: Save Profile
lt: Įrašyti profilį

en: _Save
lt: Į_rašyti

note: TRANSLATORS: this is when the button is sensitive
en: Create a color profile for the selected device
lt: Sukurti spalvų profilį pasirinktam įrenginiui

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
lt: Matavimo prietaisas neaptiktas. Patikrinkite, ar jis įjungtas ir teisingai prijungtas.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument does not support printer profiling.
lt: Matavimo prietaisas nepalaiko spausdintuvo profiliavimo.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The device type is not currently supported.
lt: Įrenginio tipas šiuo metu nepalaikomas.

note: TRANSLATORS: The user has to attach the sensor to the screen
en: Place your calibration device over the square and press “Start”
lt: Pridėkite kalibravimo įrenginį prie stačiakampio ir spauskite „Pradėti“

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the calibrate position and press “Continue”
lt: Perkelkite kalibravimo įrenginį į kalibravimo padėtį ir spauskite „Tęsti“

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the surface position and press “Continue”
lt: Perkelkite kalibravimo įrenginį prie paviršiaus ir spauskite „Tęsti“

note: TRANSLATORS: on some hardware e.g. Lenovo W700 the sensor * is built into the palmrest and we need to fullscreen the * sample widget and shut the lid.
en: Shut the laptop lid
lt: Užverkite nešiojamą kompiuterį

note: TRANSLATORS: We suck, the calibration failed and we have no * good idea why or any suggestions
en: An internal error occurred that could not be recovered.
lt: Įvyko vidinė klaida, kurios negalima atstatyti.

note: TRANSLATORS: Some required-at-runtime tools were not * installed, which should only affect insane distros
en: Tools required for calibration are not installed.
lt: Kalibravimui reikalingi įrankiai nėra įdiegti.

note: TRANSLATORS: The profile failed for some reason
en: The profile could not be generated.
lt: Nepavyko sugeneruoti profilio.

note: TRANSLATORS: The user specified a whitepoint that was * unobtainable with the hardware they've got -- see * https://en.wikipedia.org/wiki/White_point for details
en: The target whitepoint was not obtainable.
lt: Nepavyko gauti tikslo balto taško.

note: TRANSLATORS: the display calibration process is finished
en: Complete!
lt: Atlikta!

note: TRANSLATORS: the display calibration failed, and we also show * the translated (or untranslated) error string after this
en: Calibration failed!
lt: Kalibracija nepavyko!

note: TRANSLATORS: The user can now remove the sensor from the screen
en: You can remove the calibration device.
lt: Galite pašalinti kalibravimo įrenginį.

note: TRANSLATORS: The user has to be careful not to knock the * display off the screen (although we do cope if this is * detected early enough)
en: Do not disturb the calibration device while in progress
lt: Nelieskite kalibravimo įrenginio kol vykdoma

en: Enable color management for %s
lt: Įjungti %s spalvų tvarkymą

en: Show color profiles for %s
lt: Rodyti %s spalvų profilius

note: not calibrated
en: Not calibrated
lt: Nekalibruotas

en: multiple sizes
lt: keli dydžiai

en: No Desktop Background
lt: Nėra darbalaukio fono

en: Select a picture
lt: Pasirinkite paveikslėlį

en: Current background
lt: Dabartinis fonas

en: Custom
lt: Pasirinktinė

en: Testing %s
lt: Testuojamas %s

[ctx: Display rotation]
en: Landscape
lt: Gulsčias

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Right
lt: Stačias į dešinę

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Left
lt: Stačias į kairę

[ctx: Display rotation]
en: Landscape (flipped)
lt: Gulsčias (apverstas)

en: _Apply
lt: _Taikyti

en: Apply Changes?
lt: Taikyti pakeitimus?

en: Changes Cannot be Applied
lt: Pakeitimų negalima pritaikyti

en: This could be due to hardware limitations.
lt: Taip gali būti dėl aparatinės įrangos apribojimų.

en: More Warm
lt: Šilčiau

en: Less Warm
lt: Šalčiau

en: None
lt: Joks

en: Custom Shortcuts
lt: Pasirinktiniai susiejimai

en: More…
lt: Daugiau…

en: No input sources found
lt: Nerasta įvesties šaltinių

[ctx: Input Source]
en: Other
lt: Kita

en: %s is already being used for %s. If you replace it, %s will be disabled
lt: %s jau naudojamas %s. Jei jį pakeisite, %s bus išjungtas

en: Enter the new shortcut
lt: Įveskite naują trumpinį

en: Set Custom Shortcut
lt: Nustatyti pasirinktinį susiejimą

en: Set Shortcut
lt: Nustatyti trumpinį

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a description of the keyboard shortcut
en: Enter new shortcut to change %s.
lt: Įveskite naują trumpinį %s pakeisti.

en: Add Custom Shortcut
lt: Pridėti pasirinktinis trumpinį

en: Alternate Characters Key
lt: Alternatyvių simbolių klavišas

en: The alternate characters key can be used to enter additional characters. These are sometimes printed as a third-option on your keyboard.
lt: Alternatyvių simbolių klavišą galima naudoti papildomiems simboliams įvesti. Jie kartais spausdinami kaip trečias pasirinkimas jūsų klaviatūroje.

[ctx: keyboard key]
en: None
lt: Nėra

[ctx: keyboard key]
en: Left Alt
lt: Kairysis Alt

[ctx: keyboard key]
en: Right Alt
lt: Dešinysis Alt

[ctx: keyboard key]
en: Left Super
lt: Kairysis Super

[ctx: keyboard key]
en: Right Super
lt: Dešinysis Super

[ctx: keyboard key]
en: Menu key
lt: Meniu klavišas

[ctx: keyboard key]
en: Right Ctrl
lt: Dešinysis Vald

en: Compose Key
lt: Rašymo klavišas

en: The compose key allows a wide variety of characters to be entered. To use it, press compose then a sequence of characters.  For example, compose key followed by <b>C</b> and <b>o</b> will enter <b>©</b>, <b>a</b> followed by <b>'</b> will enter <b>á</b>.
lt: Komponavimo klavišas leidžia įvesti daug įvairių klavišų. Jis naudojamas paspaudžiant ir įvedant simbolių seką.  Pvz., komponavimo klavišas ir po to <b>C</b> ir <b>o</b> įves <b>©</b>, <b>a</b> ir po to <b>'</b> įves <b>á</b>.

[ctx: keyboard key]
en: Caps Lock
lt: Didžiosios raidės

[ctx: keyboard key]
en: Scroll Lock
lt: Slinkimo užraktas

[ctx: keyboard key]
en: Print Screen
lt: Ekranas spausdinimas

en: Input sources can be switched using the %s keyboard shortcut.
    This can be changed in the keyboard shortcut settings.
lt: Įvesties šaltinius galima keisti naudojant klaviatūros trumpinį %s.
    Galite pakeisti šiuos trumpinius klaviatūros nustatymuose.

en: %d modified | %d modified
lt[0]: %d pakeistas
lt[1]: %d pakeisti
lt[2]: %d pakeistų
lt[3]: %d pakeistų

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: Reset All Shortcuts?
lt: Atstatyti visus trumpinius?

en: Resetting the shortcuts may affect your custom shortcuts. This cannot be undone.
lt: Visų trumpinių atstatymas gali paveikti jūsų pasirinktinius trumpinius. Šio veiksmo negalėsite atšaukti.

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Reset All
lt: Atstatyti visus

note: This label is displayed in a treeview cell displaying * a disabled accelerator key combination. TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup translators: * The device has been disabled
en: Disabled
lt: Išjungta

en: Authentication failed
lt: Tapatybė nepatvirtinta

en: The new password is too short
lt: Naujas slaptažodis per trumpas

en: The new password is too simple
lt: Naujas slaptažodis pernelyg paprastas

en: The old and new passwords are too similar
lt: Senas ir naujas slaptažodžiai yra per daug panašūs

en: The new password has already been used recently.
lt: Naujas slaptažodis neseniai jau buvo naudotas.

en: The new password must contain numeric or special characters
lt: Naujas slaptažodis turi susidėti iš skaičių arba specialių simbolių

en: The old and new passwords are the same
lt: Senas ir naujas slaptažodžiai sutampa

en: Your password has been changed since you initially authenticated!
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas nuo pradinio Jūsų tapatybės atpažinimo!

en: The new password does not contain enough different characters
lt: Naujas slaptažodis Nesusideda iš pakankamai skirtingų simbolių

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Please choose another password.
lt: Pasirinkite kitą slaptažodį.

en: Please type your current password again.
lt: Įveskite dar kartą dabartinį slaptažodį.

en: Password could not be changed
lt: Nepavyko pakeisti slaptažodžio

en: The passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Browse for more pictures
lt: Naršyti daugiau paveikslėlių

en: Cannot automatically join this type of domain
lt: Nepavyksta automatiškai prisijungti prie šio tipo domeno

en: No such domain or realm found
lt: Nėra tokios srities

en: Cannot log in as %s at the %s domain
lt: Nepavyko prisijungti kaip %s srityje %s

en: Invalid password, please try again
lt: Netinkamas slaptažodis, bandykite dar kartą

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s srities: %s

en: the device needs to be claimed to perform this action
lt: reikia užimti įrenginį, norint atlikti šį veiksmą

en: the device is already claimed by another process
lt: įrenginį jau užėmė kitas procesas

en: you do not have permission to perform the action
lt: neturite leidimo įvykdyti veiksmą

en: no prints have been enrolled
lt: atspaudai nebuvo įvesti

en: Failed to communicate with the device during enrollment
lt: Nepavyko susisiekti su įrenginiu įvedimo metu

en: Failed to communicate with the fingerprint reader
lt: Nepavyko susisiekti su pirštų atspaudų skaitykle

en: Failed to communicate with the fingerprint daemon
lt: Nepavyko susisiekti su pirštų atspaudų tarnyba

en: Failed to list fingerprints: %s
lt: Nepavyko išvardinti pirštų atspaudų: %s

note: TRANSLATORS: This is part of the translation 'Ensure fprintd has been enabled using your pam authorization module'
en: your pam authorization module
lt: jūsų pam įgaliojimų suteikimo modulį

note: TRANSLATORS: fprintd does not have to be translated, the %s is the name of an executable that is calculated when the app is running
en: Ensure fprintd has been enabled using %s
lt: Įsitikinkite, kad fprintd buvo įjungta naudojant %s

en: Failed to delete saved fingerprints: %s
lt: Nepavyko ištrinti įrašytų pirštų atspaudų: %s

en: Left thumb
lt: Kairysis smilius

en: Left middle finger
lt: Kairysis didysis pirštas

en: _Left index finger
lt: _Kairysis smilius

en: Left ring finger
lt: Kairysis bevardis pirštas

en: Left little finger
lt: Kairysis mažasis pirštas

en: Right thumb
lt: Dešinysis nykštys

en: Right middle finger
lt: Dešinysis didysis pirštas

en: _Right index finger
lt: _Dešinysis smilius

en: Right ring finger
lt: Dešinysis bevardis pirštas

en: Right little finger
lt: Dešinysis mažasis pirštas

en: Unknown Finger
lt: Nežinomas pirštas

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Complete
lt: Atlikta

en: Fingerprint device disconnected
lt: Pirštų atspaudų skaitytuvas atsijungė

en: Fingerprint device storage is full
lt: Pirštų atspaudų skaitytuvo saugykla yra pilna

en: Failed to enroll new fingerprint
lt: Nepavyko įtraukti naujo piršto atspaudo

en: Failed to start enrollment: %s
lt: Nepavyko pradėti įtraukimo: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Failed to enroll new fingerprint
lt: Nepavyko įtraukti naujo piršto atspaudo

en: Failed to stop enrollment: %s
lt: Nepavyko sustabdyti įtraukimo: %s

en: Repeatedly lift and place your finger on the reader to enroll your fingerprint
lt: Pakartotinai atitraukite ir uždėkite savo pirštą ant skaitytuvo piršto atspaudui įtraukti

note: TRANSLATORS: This is the label for the button to enroll a new finger
en: Scan new fingerprint
lt: Nuskaityti naują piršto atspaudą

en: Failed to release fingerprint device %s: %s
lt: Nepavyko atlaisvinti pirštų atspaudų skaitytuvo %s: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Problem Reading Device
lt: Problema skaitant įrenginį

en: Failed to claim fingerprint device %s: %s
lt: Nepavyko perimti pirštų atspaudų skaitytuvo %s: %s

en: Failed to get fingerprint devices: %s
lt: Nepavyko gauti pirštų atspaudų įrenginių: %s

en: Your account
lt: Jūsų paskyra

en: Failed to delete user
lt: Nepavyko ištrinti naudotojo

en: Failed to revoke remotely managed user
lt: Nepavyko atimti teisių iš nutolusio naudotojo

en: You cannot delete your own account.
lt: Jūs negalite ištrinti savo paskyros.

en: %s is still logged in
lt: %s vis dar prisijungęs

en: Deleting a user while they are logged in can leave the system in an inconsistent state.
lt: Naudotojų ištrynimas, kai jie yra prisijungę, gali palikti sistemą nekorektiškoje būsenoje.

en: Do you want to keep %s’s files?
lt: Ar norite palikti naudotojo %s failus?

en: It is possible to keep the home directory, mail spool and temporary files around when deleting a user account.
lt: Trinant naudotoją galima palikti namų katalogą, paštą ir laikinus failus.

en: _Delete Files
lt: _Ištrinti failus

en: _Keep Files
lt: _Palikti failus

en: Are you sure you want to revoke remotely managed %s’s account?
lt: Ar tikrai norite atimti teises iš nuotoliniu būdu tvarkomos paskyros %s?

en: _Delete
lt: _Ištrinti

[ctx: Password mode]
en: Account disabled
lt: Paskyra išjungta

[ctx: Password mode]
en: To be set at next login
lt: Bus nustatyta kito prisijungimo metu

[ctx: Password mode]
en: None
lt: Joks

en: Logged in
lt: Prisijungęs

note: TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup
en: Enabled
lt: Įjungta

en: Failed to contact the accounts service
lt: Nepavyko susisiekti su paskyrų tarnyba

en: Please make sure that the AccountService is installed and enabled.
lt: Įsitikinkite, kad AccountService yra įdiegta ir įjungta.

note: Translator comments: * We split the line in 2 here to "make it look good", as there's * no good way to do this in GTK+ for tooltips. See: * https://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=657168
en: To make changes,
    click the * icon first
lt: Pakeitimams atlikti,
    pirma paspauskite * piktogramą

en: Delete the selected user account
lt: Ištrinti pasirinktą naudotoją

en: To delete the selected user account,
    click the * icon first
lt: Pasirinktam naudotojui ištrinti,
    pirma paspauskite * piktogramą

en: Unlock to Add Users and Change Settings
lt: Atrakinkite naudotojų pridėjimui bei nustatymų keitimui

en: The username should usually only consist of lower case letters from a-z, digits and the following characters: - _
lt: Naudotojo vardą gali sudaryti tik raidės mažosios raidės a-z, skaitmenys ir šie simboliai: - _

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
lt: Atleiskite, šis naudotojo vardas yra neprieinamas. Bandykite kitą.

en: The username is too long.
lt: Naudotojo vardas per ilgas.

en: This will be used to name your home folder and can’t be changed.
lt: Tai bus naudojama kaip jūsų namų aplankas ir negalės būti pakeista.

en: Should match the web address of your login provider.
lt: Turi atitikti jūsų paskyros teikėjo žiniatinklio adresą.

en: Failed to add account
lt: Nepavyko pridėti paskyros

en: Failed to register account
lt: Nepavyko priregistruoti paskyros

en: No supported way to authenticate with this domain
lt: Nėra palaikomo būdo patvirtinti tapatybę šiame serveryje

en: Failed to join domain
lt: Nepavyko prisijungti prie srities

en: That login name didn’t work.
    Please try again.
lt: Šis prisijungimo vardas nesuveikė.
    Bandykite dar kartą.

en: That login password didn’t work.
    Please try again.
lt: Šis prisijungimo slaptažodis nesuveikė.
    Bandykite dar kartą.

en: Failed to log into domain
lt: Nepavyko prisijungti prie srities

en: Unable to find the domain. Maybe you misspelled it?
lt: Nepavyksta rasti domeno. Gal suklydote?

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
lt: Naujas slaptažodis turi skirtis nuo senojo.

[ctx: Password hint]
en: Try changing some letters and numbers.
lt: Bandykite raides ir skaitmenis.

[ctx: Password hint]
en: Try changing the password a bit more.
lt: Mėginkite labiau pakeisti slaptažodį.

[ctx: Password hint]
en: A password without your user name would be stronger.
lt: Slaptažodis be naudotojo vardą būtų saugesnis.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid using your name in the password.
lt: Venkite savo vardo slaptažodyje.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid some of the words included in the password.
lt: Venkite kai kurių į slaptažodį įtrauktų žodžių.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid common words.
lt: Venkite dažnų žodžių.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid reordering existing words.
lt: Venkite esamų žodžių tvarkos keitimo.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more numbers.
lt: Mėginkite naudoti daugiau skaitmenų.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more uppercase letters.
lt: Mėginkite naudoti daugiau didžiųjų raidžių.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more lowercase letters.
lt: Mėginkite naudoti daugiau mažųjų raidžių.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more special characters, like punctuation.
lt: Mėginkite naudoti daugiau specialiųjų simbolių, pvz. skyrybos ženklų.

[ctx: Password hint]
en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
lt: Mėginkite naudoti raidžių, skaitmenų ir skyrybos ženklų mišinį.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same character.
lt: Venkite to paties simbolio pasikartojimų.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
lt: Venkite to paties simbolio pasikartojimų: reikia maišyti raides, skaitmenis ir skyrybos ženklus.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
lt: Venkite sekų 1234, abcd ir pan.

[ctx: Password hint]
en: Password needs to be longer. Try to add more letters, numbers and punctuation.
lt: Slaptažodis per trumpas. Mėginkite pridėti daugiau raidžių, skaitmenų ir skyrybos ženklų mišinį.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
lt: Maišykite didžiąsias ir mažąsias raides bei panaudokite skaitmenų.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
lt: Pridėję raidžių, skaitmenų ir skyrybos ženklų  padarytumėt jį dar stipresnį.

en: This Week
lt: Ši savaitė

en: Last Week
lt: Preitą savaitę

[ctx: login history week label]
note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013", shown as the last day of a week on login history dialog.
en: %b %e, %Y
lt: %Y %B %e

en: Session Ended
lt: Seansas baigtas

en: Session Started
lt: Seansas pradėtas

note: Translators: This is the title of the "Account Activity" dialog. The %s is the user real name.
en: %s — Account Activity
lt: %s – paskyros aktyvumas

[ctx: Distance]
en: Short
lt: Trumpas

[ctx: Distance]
en: ¼ Screen
lt: ¼ ekrano

[ctx: Distance]
en: ½ Screen
lt: ½ ekrano

[ctx: Distance]
en: ¾ Screen
lt: ¾ ekrano

[ctx: Distance]
en: Long
lt: Ilgas

[ctx: cursor size]
note: translators: the labels will read: * Cursor Size: Default
en: Default
lt: Numatytasis

[ctx: cursor size]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: cursor size]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: cursor size]
en: Larger
lt: Didesnis

[ctx: cursor size]
en: Largest
lt: Didžiausias

en: %d pixel | %d pixels
lt[0]: %d pikselis
lt[1]: %d pikseliai
lt[2]: %d pikselių
lt[3]: %d pikselių

en: System Bus
lt: Sisteminė magistralė

en: Full access
lt: Pilna prieiga

en: Session Bus
lt: Seanso magistralė

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Full access to /dev
lt: Pilna prieiga prie /dev

en: Network
lt: Tinklas

en: Has network access
lt: Turi prieigą prie tinklo

en: Home
lt: Namų aplankas

en: Read-only
lt: Tik skaitymui

en: File System
lt: Failų sistema

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Can change settings
lt: Gali keisti nustatymus

en: %s has the following permissions built-in. These cannot be altered. If you are concerned about these permissions, consider removing this application.
lt: %s turi šiuo integruotus leidimus. Jų negalima keisti. Jei turite abejonių dėl šių leidimų, pagalvokite apie programos pašalinimą.

en: Web Links
lt: Žiniatinklio saitai

en: Git Links
lt: Git saitai

en: %s Links
lt: %s saitai

en: Unset
lt: Atstatyti

en: Links
lt: Saitai

en: Hypertext Files
lt: Hiperteksto failai

en: Text Files
lt: Tekstiniai failai

en: Image Files
lt: Paveikslėlių failai

en: Font Files
lt: Šriftų failai

en: Archive Files
lt: Archyvų failai

en: Package Files
lt: Paketų failai

en: Audio Files
lt: Garso failai

en: Video Files
lt: Vaizdo įrašų failai

en: Other Files
lt: Kiti failai

note: List of applications.
en: Applications
lt: Programos

[ctx: service is enabled]
en: On
lt: Įjungta

[ctx: service is disabled]
en: Off
lt: Išjungta

[ctx: service is enabled]
en: Enabled
lt: Įjungta

[ctx: service is active]
en: Active
lt: Aktyvūs

en: Choose a Folder
lt: Pasirinkite aplanką

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a link to a dav://<hostname> URL
en: File Sharing allows you to share your Public folder with others on your current network using: %s
lt: Dalinimasis asmeniniais failais leidžia bendrinti viešą aplanką su kitais esamame tinkle naudojant: %s

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a link to a "ssh <hostname>" command to run
en: When remote login is enabled, remote users can connect using the Secure Shell command:
    %s
lt: Kai leidžiama prisijungti nuotoliniu būdu, nutolę naudotojai gali prisijungti naudodami saugaus apvalkalo komandą:
    %s

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Sharing
lt: Dalinimasis

note: Label
en: No networks selected for sharing
lt: Nėra pasirinktų bendrinimui tinklų

en: Ask what to do
lt: Klausti, ką daryti

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Open folder
lt: Atverti aplanką

en: Other Media
lt: Kitos laikmenos

en: Select an application for audio CDs
lt: Parinkite programą, kuria norėtumėte klausytis garso CD

en: Select an application for video DVDs
lt: Parinkite programą vaizdo DVD rodymui

en: Select an application to run when a music player is connected
lt: Pasirinkite paleistiną programą, kai muzikos grotuvas prijungiamas

en: Select an application to run when a camera is connected
lt: Pasirinkite paleistiną programą, kai prijungiamas fotoaparatas

en: Select an application for software CDs
lt: Parinkite programą programinės įrangos CD paleidimui

note: translators: these strings are duplicates of shared-mime-info * strings, just here to fix capitalization of the English originals. * If the shared-mime-info translation works for your language, * simply leave these untranslated.
en: audio DVD
lt: garso DVD

en: blank Blu-ray disc
lt: tuščias Blu-ray diskas

en: blank CD disc
lt: tuščias CD diskas

en: blank DVD disc
lt: tuščias DVD diskas

en: blank HD DVD disc
lt: tuščias HD DVD diskas

en: Blu-ray video disc
lt: Blu-ray vaizdo diskas

en: e-book reader
lt: el. knygų skaitytuvas

en: HD DVD video disc
lt: HD DVD vaizdo diskas

en: Picture CD
lt: Paveikslėlių CD

en: Super Video CD
lt: Super vaizdo CD

en: Video CD
lt: Vaizdo CD

en: Windows software
lt: Windows programinė įranga

[ctx: measurement format]
en: Imperial
lt: Imperinė

[ctx: measurement format]
en: Metric
lt: Metrinė

en: Formats
lt: Formatai

en: Unknown
lt: Nežinomas

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
lt: 64-bitų

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 32-bit
lt: 32-bitų

[ctx: Windowing system (Wayland, X11, or Unknown)]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: hotspot]
note: translators: This is the default hotspot name, need to be less than 32-bytes
en: Hotspot
lt: Prieigos tašką

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Select _All
lt: Pasirinkti _viską

en: Unlock to Change Settings
lt: Atrakinkite nustatymams keisti

en: Other…
lt: Kitas...

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013".
en: %b %e, %Y
lt: %Y %B %e

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų
lt[3]: %d valandų

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundę
lt[1]: %d sekundes
lt[2]: %d sekundžių
lt[3]: %d sekundžių

note: 0 seconds
en: 0 seconds
lt: 0 sekundžių

en: never
lt: niekada

en: today
lt: šiandien

en: yesterday
lt: vakar

en: %i day ago | %i days ago
lt[0]: Prieš %i dieną
lt[1]: Prieš %i dienas
lt[2]: Prieš %i dienų
lt[3]: Prieš %i dienų

en: IPv4 Address
lt: IPv4 adresas

en: IPv6 Address
lt: IPv6 adresas

en: IP Address
lt: IP adresas

en: Hardware Address
lt: Aparatinis adresas

en: Default Route
lt: Numatytasis maršrutas

en: Last used
lt: Paskutinį kartą naudotas

note: Translators: This is used as the title of the connection * details window for ethernet, if there is only a single * profile. It is also used to display ethernet in the * device list.
en: Wired
lt: Laidinis

en: Options…
lt: Parametrai...

en: missing EAP-FAST PAC file
lt: trūksta EAP-FAST PAC failo

en: Choose a PAC file
lt: Pasirinkite PAC failą

en: PAC files (*.pac)
lt: PAC failai (*.pac)

en: missing EAP-LEAP username
lt: trūksta EAP-LEAP naudotojo vardo

en: missing EAP-LEAP password
lt: trūksta EAP-LEAP slaptažodžio

en: missing leap-username
lt: trūksta leap naudotojo vardo

en: missing leap-password
lt: trūksta leap slaptažodžio

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: %s
lt: netinkamas EAP-PEAP LĮ liudijimas: %s

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: no certificate specified
lt: netinkamas EAP-PEAP LĮ liudijimas: nenurodytas liudijimas

en: Choose a Certificate Authority certificate
lt: Pasirinkite liudijimų įstaigos liudijimą

en: missing wep-key
lt: trūksta wep rakto

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
lt: netinkamas wep raktas: %zu ilgio raktas turi susidėti tik iš šešioliktainių skaitmenų

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
lt: netinkamas wep raktas: %zu ilgio raktas turi susidėti tik iš ascii simbolių

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
lt: netinkamas wep raktas: netinkamas rakto ilgis %zu. Raktus turi būti 5/13 (ascii) arba 10/16 (šešioliktainis) ilgio

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
lt: netinkamas wep raktas: slaptafrazė negali būti tuščia

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
lt: netinkamas wep raktas: slaptafrazė turi būti trumpesnė nei 64 simboliai

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
lt: nežinoma klaida 802.1x saugume (wpa-eap)

en: no file selected
lt: nepasirinktas failas

en: unspecified error validating eap-method file
lt: nežinoma klaida tikrinant eap-metodo failą

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
lt: DER, PEM, arba PKCS#12 privatūs raktai (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DER or PEM certificates (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)
lt: DER arba PEM liudijimai (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: %s
lt: netinkamas EAP-TTLS LĮ liudijimas: %s

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: no certificate specified
lt: netinkamas EAP-TTLS LĮ liudijimas: nenurodytas liudijimas

en: missing EAP username
lt: trūksta EAP naudotojo vardo

en: missing EAP password
lt: trūksta EAP slaptažodžio

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
lt: netinkamas wpa-psk: netinkamas rakto ilgis %zu. Turi b8ti [8,63] baitai arba 64 šešioliktainiai skaitmenys

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
lt: netinkamas wpa-psk: negalima 64 baitų rakto interpretuoti kaip šešioliktainio

en: Unknown error validating 802.1X security
lt: Nežinoma klaida tikrinant 802.1x saugumą

en: Wi-Fi password is missing.
lt: Trūksta Wi-Fi slaptažodžio.

en: missing EAP-TLS identity
lt: trūksta EAP-TLS identiteto

en: invalid EAP-TLS CA certificate: %s
lt: netinkamas EAP-TLS LĮ liudijimas: %s

en: invalid EAP-TLS CA certificate: no certificate specified
lt: netinkamas EAP-TLS LĮ liudijimas: nenurodytas liudijimas

en: invalid EAP-TLS private-key: %s
lt: netinkamas EAP-TLS privatus raktas: %s

en: invalid EAP-TLS user-certificate: %s
lt: netinkamas EAP-TLS naudotojo liudijimas: %s

en: Unencrypted private keys are insecure
lt: Nešifruoti privatūs raktai yra nesaugūs

en: The selected private key does not appear to be protected by a password. This could allow your security credentials to be compromised. Please select a password-protected private key.
    
    (You can password-protect your private key with openssl)
lt: Pasirinktas privatus raktas nėra apsaugotas slaptažodžiu.  Tai gali leisti pažeisti jūsų saugumo įgaliojimus.  Pasirinkite slaptažodžiu apsaugotą privatų raktą.
    
    (Galite slaptažodžiu apsaugoti savo privatų raktą su openssl)

en: Choose your personal certificate
lt: Pasirinkite asmeninį liudijimą

en: Choose your private key
lt: Pasirinkite privatų raktą

en: Wi-Fi
lt: Belaidis (Wi-Fi)

en: Stop hotspot and disconnect any users?
lt: Stabdyti prieigos tašką ir atjungti visus naudotojus?

en: _Stop Hotspot
lt: _Stabdyti prieigos tašką

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown
lt: Būsena nežinoma

note: TRANSLATORS: device status
en: Unmanaged
lt: Netvarkomas

note: TRANSLATORS: device status
en: Unavailable
lt: Nepasiekiamas

note: TRANSLATORS: device status
en: Connecting
lt: Jungiamasi

note: TRANSLATORS: device status
en: Authentication required
lt: Reikia patvirtinti tapatybę

note: TRANSLATORS: device status
en: Connected
lt: Prisijungta

note: TRANSLATORS: device status
en: Disconnecting
lt: Atsijungiama

note: TRANSLATORS: device status
en: Connection failed
lt: Prisijungti nepavyko

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown (missing)
lt: Būsena nežinoma (trūkstama)

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Configuration failed
lt: Konfigūracija nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration failed
lt: IP konfigūracija nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration expired
lt: IP konfigūracijos laikas baigėsi

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Secrets were required, but not provided
lt: Buvo reikalingos paslaptys, bet nepateiktos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant disconnected
lt: 802.1x tiekėjas atjungtas

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant configuration failed
lt: 802.1x tiekėjo konfigūracija nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant failed
lt: 802.1x tiekėjo klaida

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
lt: 802.1x per ilgai užtruko patvirtindamas tapatybę

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service failed to start
lt: Nepavyko paleisti PPP tarnybos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service disconnected
lt: PPP tarnyba atsijungė

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP failed
lt: PPP nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed to start
lt: Nepavyko paleisti DHCP kliento

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client error
lt: DHCP kliento klaida

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed
lt: DHCP klientas patyrė nesėkmę

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed to start
lt: Nepavyko paleisti bendrų ryšių tarnybos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed
lt: Bendrų ryšių tarnyba nebeveikia

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed to start
lt: Nepavyko paleisti AutoIP tarnybos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service error
lt: AutoIP tarnybos klaida

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed
lt: AutoIP tarnyba nebeveikia

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Line busy
lt: Linija užimta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No dial tone
lt: Nėra skambinimo tono

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No carrier could be established
lt: Nepavyko nustatyti pernešėjo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing request timed out
lt: Baigėsi skambinimo užklausos laikas

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing attempt failed
lt: Nepavyko prisiskambinti

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem initialization failed
lt: Modemo iniciavimas nepavyko

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to select the specified APN
lt: Nepavyko pasirinkti nurodytų APN

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Not searching for networks
lt: Neieškoma tinklų

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration denied
lt: Neleista registruoti tinklo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration timed out
lt: Baigėsi tinklo registravimo laikas

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to register with the requested network
lt: Nepavyko registruoti prašomo tinklo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PIN check failed
lt: Nepavyko patikrinti PIN

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Firmware for the device may be missing
lt: Gali būti, kad įrenginiui trūksta aparatinės programinės įrangos

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection disappeared
lt: Ryšys dingo

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Existing connection was assumed
lt: Buvo panaudotas esamas ryšys

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem not found
lt: Modemas nerastas

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Bluetooth connection failed
lt: Bluetooth ryšys patyrė nesėkmę

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Card not inserted
lt: SIM kortelė neįdėta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Pin required
lt: Reikalingas SIM Pin

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Puk required
lt: Reikalingas SIM Puk

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM wrong
lt: Neteisinga SIM

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection dependency failed
lt: Nepavyko ryšio priklausomybė

note: TRANSLATORS: device status
en: Firmware missing
lt: Trūksta aparatinės programinės įrangos

note: TRANSLATORS: device status
en: Cable unplugged
lt: Kabelis neįjungtas

en: Insecure network (WEP)
lt: Nesaugus tinklas (WEP)

en: Secure network (WPA)
lt: Saugus tinklas (WPA)

en: Secure network (WPA2)
lt: Saugus tinklas (WPA2)

en: Secure network (WPA3)
lt: Saugus tinklas (WPA3)

en: Secure network
lt: Saugus tinklas

en: Security
lt: Sauga

en: Delete Address
lt: Ištrinti adresą

en: Delete Route
lt: Ištrinti maršrutą

en: automatic
lt: automatinis

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Cannot import VPN connection
lt: Nepavyko importuoti PVN ryšio

en: The file “%s” could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
lt: Failo „%s“ nepavyksta perskaityti arba jis neturi atpažįstamos VPN ryšio informacijos
    
    Klaida: %s.

en: Select file to import
lt: Pasirinkite failą importavimui

en: A file named “%s” already exists.
lt: Failas, pavadinimu „%s“, jau yra.

en: _Replace
lt: _Pakeisti

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
lt: Ar norite pakeisti %s įrašomu VPN ryšiu?

en: Cannot export VPN connection
lt: Nepavyko eksportuoti VPN ryšio

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
lt: VPN ryšys „%s“ negali būti eksportuotas į %s.
    
    Klaida: %s.

en: Export VPN connection
lt: Eksportuoti VPN ryšį

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
lt: Joks

note: TRANSLATORS: this Enhanced Open WiFi security
en: Enhanced Open
lt: Patobulintas atvėrimas

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
lt: WEP 40/128-bitų raktas (šešioliktainis arba ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
lt: WEP 128-bitų slaptafrazė

en: Dynamic WEP (802.1x)
lt: Dinaminis WEP (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
lt: WPA & WPA2 asmeninis

en: WPA & WPA2 Enterprise
lt: WPA & WPA2 kompanijos

en: WPA3 Personal
lt: WPA3 asmeninis

en: Preserve
lt: Išlaikyti

en: Permanent
lt: Nuolatinis

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Stable
lt: Stabilus

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
lt: Įvestas MAC adresas bus naudojamas kaip aparatinis adresas tinklui, kuriame aktyvuotas šis ryšys. Ši savybė yra žinoma kaip MAC klonavimas arba apsimetimas (spoofing). Pvz.: 00:11:22:33:44:55

en: Profile %d
lt: Profilis %d

en: Unable to open connection editor
lt: Nepavyko atverti ryšių redaktoriaus

en: New Profile
lt: Naujas profilis

en: _Add
lt: _Pridėti

en: Import from file…
lt: Importuoti iš failo…

en: Add VPN
lt: Pridėti VPN

[ctx: Wifi security]
en: None
lt: Nėra

note: Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: Never
lt: Niekada

[ctx: Signal strength]
en: None
lt: Joks

[ctx: Signal strength]
en: Weak
lt: Silpnas

[ctx: Signal strength]
en: Ok
lt: Gerai

[ctx: Signal strength]
en: Good
lt: Geras

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
lt: Puikus

en: Forget Connection
lt: Pamiršti ryšį

en: Remove Connection Profile
lt: Šalinti ryšio profilį

en: Remove VPN
lt: Šalinti VPN

en: Details
lt: Išsamiau

en: Add new connection
lt: Pridėti naują ryšį

note: TRANSLATORS: ‘%s’ is a Wi-Fi Network(SSID) name
en: Turning on the hotspot will disconnect from %s, and it will not be possible to access the internet through Wi-Fi.
lt: Įjungus prieigos tašką bus atsijungta nuo %s ir nebus galima pasiekti interneto per Wi-Fi.

en: Must have a minimum of 8 characters
lt: Turi turėti bent 8 simbolius

en: Must have a maximum of %d character | Must have a maximum of %d characters
lt[0]: Privalo būti daugiausiai %d simbolis
lt[1]: Privalo būti daugiausiai %d simboliai
lt[2]: Privalo būti daugiausiai %d simbolių
lt[3]: Privalo būti daugiausiai %d simbolis

en: Turn On Wi-Fi Hotspot?
lt: Įjungti belaidį prieigos tašką

en: Manual
lt: Rankinis

en: Automatic
lt: Automatinis

note: TRANSLATORS: this is when the use leaves the PAC textbox blank
en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided.
lt: Žiniatinklio proxy automatinis aptikimas yra naudojamai, kai konfigūracijos URL nepateiktas.

note: TRANSLATORS: WPAD is bad: if you enable it on an untrusted * network, then anyone else on that network can tell your * machine that it should proxy all of your web traffic * through them.
en: This is not recommended for untrusted public networks.
lt: Tai nerekomenduojama nepatikimiems viešiesiems tinklams.

en: Network details for the selected networks, including passwords and any custom configuration will be lost.
lt: Tinklo nustatymai pasirinktiems tinklams įskaitant slaptažodžius ir bet kokius asmeninius nustatymus bus prarasti.

en: _Forget
lt: _Pamiršti

en: Known Wi-Fi Networks
lt: Žinomi belaidžiai (Wi-Fi) tinklai

[ctx: Wi-Fi Network]
note: translators: This is the label for the "Forget wireless network" functionality
en: _Forget
lt: _Pamiršti

en: System policy prohibits use as a Hotspot
lt: Sistemos taisyklės neleidžia naudoti kaip prieigos taško

en: Wireless device does not support Hotspot mode
lt: Belaidis įrenginys nepalaiko prieigos taško veiksenos

en: Oops, something has gone wrong. Please contact your software vendor.
lt: Oi, kažkas nutiko. Susisiekite su savo programinės įrangos tiekėju.

en: NetworkManager needs to be running.
lt: NetworkManager turėtų veikti.

en: 2G Only
lt: tik 2G

en: 3G Only
lt: tik 3G

en: 4G Only
lt: tik 4G

en: 5G Only
lt: Tik 5G

en: 2G, 3G, 4G, 5G (Preferred)
lt: 2G, 3G, 4G, 5G (pageidautina)

en: 2G, 3G, 4G (Preferred), 5G
lt: 2G, 3G, 4G (pageidautina), 5G

en: 2G, 3G (Preferred), 4G, 5G
lt: 2G, 3G (pageidautina), 4G, 5G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G, 5G
lt: 2G (pageidautina), 3G, 4G, 5G

en: 2G, 3G, 4G (Preferred)
lt: 2G, 3G, 4G (pageidautina)

en: 2G, 3G (Preferred), 4G
lt: 2G, 3G (pageidautina), 4G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G
lt: 2G (pageidautina), 3G, 4G

en: 3G, 4G, 5G (Preferred)
lt: 3G, 4G, 5G (pageidautina)

en: 3G, 4G (Preferred), 5G
lt: 3G, 4G (pageidautina), 5G

en: 3G (Preferred), 4G, 5G
lt: 3G (pageidautina), 4G, 5G

en: 2G, 4G, 5G (Preferred)
lt: 2G, 4G, 5G (pageidautina)

en: 2G, 4G (Preferred), 5G
lt: 2G, 4G (pageidautina), 5G

en: 2G (Preferred), 4G, 5G
lt: 2G (pageidautina), 4G, 5G

en: 2G, 3G, 5G (Preferred)
lt: 2G, 3G, 5G (pageidautina)

en: 2G, 3G (Preferred), 5G
lt: 2G, 3G (pageidautina), 5G

en: 2G (Preferred), 3G, 5G
lt: 2G (pageidautina), 3G, 5G

en: 3G, 4G (Preferred)
lt: 3G, 4G (pageidautina)

en: 3G (Preferred), 4G
lt: 3G (pageidautina), 4G

en: 2G, 4G (Preferred)
lt: 2G, 4G (pageidautina)

en: 2G (Preferred), 4G
lt: 2G (pageidautina), 4G

en: 2G, 3G (Preferred)
lt: 2G, 3G (pageidautina)

en: 2G (Preferred), 3G
lt: 2G (pageidautina), 3G

en: 2G, 5G (Preferred)
lt: 2G, 5G (pageidautina)

en: 2G (Preferred), 5G
lt: 2G (pageidautina), 5G

en: 3G, 5G (Preferred)
lt: 3G, 5G (pageidautina)

en: 3G (Preferred), 5G
lt: 3G (pageidautina), 5G

en: 4G, 5G (Preferred)
lt: 4G, 5G (pageidautina)

en: 4G (Preferred), 5G
lt: 4G (pageidautina), 5G

[ctx: Network mode]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Not Registered
lt: Neregistruota

en: Registered
lt: Registruota

en: Roaming
lt: Tarptinklinis

en: Searching
lt: Ieškoma

en: Denied
lt: Neleista

en: Unlock SIM card
lt: Atrakinti SIM kortelę

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Please provide PIN code for SIM %d
lt: Pateikite PIN kodą SIM kortelei %d

en: Enter PIN to unlock your SIM card
lt: Įveskite PIN SIM kortelei atrakinti

en: Please provide PUK code for SIM %d
lt: Pateikite PUK kodą SIM kortelei %d

en: Enter PUK to unlock your SIM card
lt: Įveskite PUK kodą SIM kortelei atrakinti

en: Wrong password entered. You have %1$u try left | Wrong password entered. You have %1$u tries left
lt[0]: Įvestas blogas slaptažodis. Liko %1$u bandymas
lt[1]: Įvestas blogas slaptažodis. Liko %1$u bandymai
lt[2]: Įvestas blogas slaptažodis. Liko %1$u bandymų
lt[3]: Įvestas blogas slaptažodis. Liko %1$u bandymų

en: You have %u try left | You have %u tries left
lt[0]: Jums liko %u bandymas
lt[1]: Jums liko %u bandymai
lt[2]: Jums liko %u bandymų
lt[3]: Jums liko %u bandymas

en: Wrong password entered.
lt: Įvestas blogas slaptažodis.

en: PUK code should be an 8 digit number
lt: PUK kodas turi būti 8 skaitmenų skaičius

en: Enter New PIN
lt: Įveskite naują PIN

en: PIN code should be a 4-8 digit number
lt: PIN kodas turi būti 4-8 skaitmenų skaičius

en: Unlocking…
lt: Atrakinama…

en: _Set
lt: Nu_statyti

en: Operation Cancelled
lt: Operacijos atsisakyta

en: <b>Error:</b> Access denied changing settings
lt: <b>Klaida:</b> prieiga neleista keičiant nuostatas

en: <b>Error:</b> Mobile Equipment Error
lt: <b>Klaida:</b> mobiliosios įrangos klaida

note: Translators: This is the full date and time format used in 12-hour mode.
en: %e %B %Y, %l:%M %p
lt: %Y %B %d, %l:%M %p

note: Translators: This is the full date and time format used in 24-hour mode.
en: %e %B %Y, %R
lt: %Y %B %d, %R

en: The Thunderbolt subsystem (boltd) is not installed or not set up properly.
lt: Thunderbolt posistemė (boltd) neįdiegta arba nenustatyta teisingai.

en: Thunderbolt could not be detected.
    Either the system lacks Thunderbolt support, it has been disabled in the BIOS or is set to an unsupported security level in the BIOS.
lt: Nepavyko aptikti Thunderbolt.
    Sistemai trūksta Thunderbolt palaikymo, ji buvo BIOS sistemoje išjungta arba nustatyta į nepalaikomą saugumo lygį.

en: Thunderbolt support has been disabled in the BIOS.
lt: Thunderbolt palaikymas buvo išjungtas BIOS.

en: Thunderbolt security level could not be determined.
lt: Nepavyko nustatyti Thunderbolt saugumo lygio.

en: Error switching direct mode: %s
lt: Klaida persijungians į tiesioginę veikseną: %s

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Disconnected
lt: Atsijungta

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connecting
lt: Jungiamasi

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected
lt: Prisijungta

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorization Error
lt: Autorizacijos klaida

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorizing
lt: Autorizuojama

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Reduced Functionality
lt: Sumažintas funkcionalumas

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected & Authorized
lt: Prisijungta ir autorizuota

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Unknown
lt: Nežinoma

note: Translators: The time point the device was authorized.
en: Authorized at:
lt: Autorizuota adresu:

note: Translators: The time point the device was connected.
en: Connected at:
lt: Prisijungta adresu:

note: Translators: The time point the device was enrolled, * i.e. authorized and stored in the device database.
en: Enrolled at:
lt: Įtraukta adresu:

en: Failed to authorize device:
lt: Nepavyko autorizuoti įrenginio:

en: Failed to forget device:
lt: Nepavyko pamiršti įrenginio:

en: Depends on %u other device | Depends on %u other devices
lt[0]: Priklauso nuo %u kito įrenginio
lt[1]: Priklauso nuo %u kitų įrenginių
lt[2]: Priklauso nuo %u kitų įrenginių
lt[3]: Priklauso nuo %u kitų įrenginių

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Error
lt: Klaida

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorized
lt: Autorizuota

en: Try clicking, double clicking, scrolling
lt: Mėginkite spausti, dvigubą paspaudimą, slinkti

en: Five clicks, GEGL time!
lt: Penki paspaudimai, GEGL laikas!

en: Double click, primary button
lt: Dvigubas paspaudimas, pagrindinis mygtukas

en: Single click, primary button
lt: Vienas paspaudimas, pagrindinis mygtukas

en: Double click, middle button
lt: Dvigubas paspaudimas, vidurinysis mygtukas

en: Single click, middle button
lt: Vienas paspaudimas, vidurinysis klavišas

en: Double click, secondary button
lt: Dvigubas paspaudimas, antraeilis mygtukas

en: Single click, secondary button
lt: Vienas paspaudimas, antraeilis mygtukas

note: translators: Text used in link to privacy policy
en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau

note: translators: The first '%s' is the distributor's name, such as 'Fedora', the second '%s' is a link to the privacy policy
en: Sending reports of technical problems helps us improve %s. Reports are sent anonymously and are scrubbed of personal data. %s
lt: Pranešimų apie technines problemas siuntimas mums padeda pagerinti %s. Pranešimai yra siunčiami anonimiškai, o asmeniniai duomenys yra išdarkomi. %s

en: Empty all items from Trash?
lt: Išvalyti visus elementus iš šiukšlinės?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
lt: Visi šiukšlinėje esantys elementai bus negrįžtamai ištrinti.

en: _Empty Trash
lt: Iš_valyti šiukšlinę

en: Delete all the temporary files?
lt: Ištrinti visus laikinuosius failus?

en: All the temporary files will be permanently deleted.
lt: Visi laikinieji failai bus negrįžtamai ištrinti.

en: _Purge Temporary Files
lt: Išva_lyti laikinuosius failus

en: Clear File History?
lt: Išvalyti failų istoriją?

en: After clearing, lists of recently used files will appear empty.
lt: Po išvalymo, paskiausiai naudotų failų sąrašai bus tušti.

en: _Clear History
lt: Išva_lyti istoriją

[ctx: Online Account]
en: Other
lt: Kita

note: translators: This is the title of the "Show Account" dialog. The * %s is the name of the provider. e.g., 'Google'.
en: %s Account
lt: %s paskyra

en: Error removing account
lt: Klaida šalinant paskyrą

note: Translators: The %s is the username (eg., debarshi.ray@gmail.com * or rishi).
en: %s removed
lt: %s pašalinta

en: Display version number
lt: Rodyti versijos numerį

en: Enable verbose mode
lt: Įjungti derinimo veikseną

en: Search for the string
lt: Ieškoti eilutės

en: List possible panel names and exit
lt: Išvardinti galimus skydelių pavadinimus ir išeiti

en: Panel to display
lt: Rodomas skydelis

en: [PANEL] [ARGUMENT…]
lt: [SKYDELIS] [ARGUMENTAS…]

en: Available panels:
lt: Prieinami skydeliai:

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Budgie Control Center
lt: Budgie valdymo centras

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
lt[0]: %u išvestis
lt[1]: %u išvestys
lt[2]: %u išvesčių
lt[3]: %u išvestis

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
lt[0]: %u įvestis
lt[1]: %u įvestys
lt[2]: %u įvesčių
lt[3]: %u įvestis

en: System Sounds
lt: Sistemos garsai

note: Translators: This buttons submits the credentials for the selected server.
en: _Unlock
lt: _Atrakinti

note: Translators: No printers were detected
en: No Printers Found
lt: Nerasta spausdintuvų

note: Translators: The entered text should contain network address of a printer or a text which will filter found devices (their names and locations)
en: Enter a network address or search for a printer
lt: Įveskite tinklo adresą arba ieškokite spausdintuvo

en: Authentication Required
lt: Reikia patvirtinti tapatybę

en: Enter username and password to view printers on Print Server.
lt: Įveskite savo naudotojo vardą ir slaptažodį prieinamiems spausdintuvams matyti.

note: Translators: This is a username on a print server.
en: Username
lt: Naudotojo vardas

note: Translators: This is a password needed for printing.
en: Password
lt: Slaptažodis

note: Translators: This is a windows domain used with SMB protocol.
en: Domain
lt: Domenas

note: Translators: This button authenticates all print jobs and send them for printing.
en: A_uthenticate
lt: _Patvirtinti tapatybę

note: Translators: this action removes (purges) all the listed jobs from the list.
en: Clear All
lt: Išvalyti visus

note: Translators: This button pop up authentication dialog for print jobs which need credentials.
en: _Authenticate
lt: _Patvirtinti tapatybę

note: Translators: this label describes the dialog empty state, with no jobs listed.
en: No Active Printer Jobs
lt: Nėra aktyvių spausdintuvo darbų

en: Select Printer Driver
lt: Pasirinkite spausdintuvo tvarkyklę

en: Loading drivers database…
lt: Įkeliama tvarkyklių duomenų bazė…

en: Printing Options
lt: Spausdinimo parametrai

en: Printer Details
lt: Spausdintuvo informacija

note: Set this printer as default
en: Use Printer by Default
lt: Numatytai naudoti spausdintuvą

note: Translators: This button executes command which cleans print heads of the printer.
en: Clean Print Heads
lt: Išvalyti spausdinimo galvutes

en: Remove Printer
lt: Šalinti spausdintuvą

en: Model
lt: Modelis

en: Location
lt: Vieta

en: Ink Level
lt: Rašalo lygis

note: Translators: This is the message which follows the printer error.
en: Please restart when the problem is resolved.
lt: Išsprendę problemą, paleiskite iš naujo.

note: Translators: This is the button which restarts the printer.
en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Address
lt: Adresas

en: Searching for preferred drivers…
lt: Ieškoma pageidaujamų tvarkyklių...

en: Search for Drivers
lt: Ieškoti tvarkyklių

en: Select from Database…
lt: Pasirinkti iš duomenų bazės…

en: Install PPD File…
lt: Įdiegti PPD failą…

en: Authenticate
lt: Patvirtinti tapatybę

note: Translators: This button adds new printer.
en: Add Printer…
lt: Pridėti spausdintuvą…

note: Translators: This is the button which allows undoing the removal of the printer.
en: Undo
lt: Atšaukti

en: No printers
lt: Spausdintuvų nėra

note: Translators: The CUPS server is not running (we can not connect to it).
en: Sorry! The system printing service
    doesn’t seem to be available.
lt: Atleiskite! Sistemos spausdinimo tarnyba
    atrodo nėra pasiekiama.

en: Location services turned off
lt: Vietos tarnybos išjungtos

en: No applications can obtain location information.
lt: Jokia programa negali gauti vietovės informacijos.

en: Location services allow applications to know your location. Using Wi-Fi and mobile broadband increases accuracy.
lt: Vietos tarnybos leidžia programoms žinoti jūsų geografinę vietą. Tikslumas padidinamas įjungiant WiFi bei mobilųjį plačiajuosti tinklą.

en: Uses Mozilla Location Service: <a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>Privacy Policy</a>
lt: Naudoja Mozilla vietos tarnybą: <a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>Privatumo politika</a>

en: Allow the applications below to determine your location.
lt: Leisti žemiau išvardintoms programoms gauti jūsų vietovės informaciją.

en: No Applications Have Asked for Location Access
lt: Jokia programa neprašė  prieigos prie vietos informacijos

en: Default
lt: Numatytasis

en: Middle Mouse Button Click
lt: Vidurinio pelės mygtuko paspaudimas

en: Right Mouse Button Click
lt: Dešiniojo pelės mygtuko paspaudimas

en: Back
lt: Atgal

en: Forward
lt: Pirmyn

en: No stylus found
lt: Nerasta pieštukų

en: Please move your stylus to the proximity of the tablet to configure it
lt: Norėdami tęsti perkelkite savo pieštukus arčiau planšetės konfigūravimui

en: Eraser Pressure Feel
lt: Trintuko spaudimo jutimas

en: Soft
lt: Minkštas

en: Firm
lt: Firma

en: Top Button
lt: Viršutinysis mygtukas

en: Lower Button
lt: Apatinysis mygtukas

en: Lowest Button
lt: Apatinysis mygtukas

en: Tip Pressure Feel
lt: Pieštuko spaudimo jutimas

en: Tablet (absolute)
lt: Planšetė (absoliučioji)

en: Touchpad (relative)
lt: Jutiklinis kilimėlis (santykinis)

en: Tablet Preferences
lt: Piešimo planšetės nuostatos

en: _Help
lt: _Pagalba

en: No tablet detected
lt: Planšetė nerasta

en: Please plug in or turn on your Wacom tablet
lt: Prašau prijungti ar įjungti savo Wacom planšetę

en: Bluetooth Settings
lt: Bluetooth nustatymai

en: Wacom Tablet
lt: Wacom planšetė

en: Tracking Mode
lt: Sekimo veiksena

en: Left-Handed Orientation
lt: Kairiarankiams skirta orientacija

en: Map to Monitor…
lt: Rodyti su monitoriuje...

en: Map Buttons…
lt: Susieti mygtukus...

en: Calibrate…
lt: Kalibruoti...

en: Adjust mouse settings
lt: Koreguokite pelės nustatymus

en: Adjust display resolution
lt: Pritaikyti ekrano raišką

en: Decouple Display
lt: Atsieti ekraną

en: Screen Calibration
lt: Ekrano kalibravimas

en: Please tap the target markers as they appear on screen to calibrate the tablet.
lt: Palieskite taikinio žymeklius jiems pasirodžius ekrane planšetės kalibravimui.

en: Mis-click detected, restarting…
lt: Aptiktas klaidingas paspaudimas, perleidžiama…

en: Map Buttons
lt: Susieti mygtukus

en: Map buttons to functions
lt: Susieti mygtukus su funkcijomis

en: To edit a shortcut, choose the “Send Keystroke” action, press the keyboard shortcut button and hold down the new keys or press Backspace to clear.
lt: Norėdami pakeisti spartųjį klavišą, pasirinkite „siųsti klavišų kombinaciją“, paspauskite klaviatūros trumpinio mygtuką ir laikykite naujus klavišus arba spauskite grįžtamąjį trynimą išvalymui.

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog. Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 15 minutes
lt: 15 minučių

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 20 minutes
lt: 20 minučių

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 25 minutes
lt: 25 minutės

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog. Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog.
en: 30 minutes
lt: 30 minučių

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 45 minutes
lt: 45 minutės

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog. Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog. Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files"
en: 1 hour
lt: 1 valanda

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 80 minutes
lt: 80 minučių

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 90 minutes
lt: 90 minučių

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 100 minutes
lt: 100 minučių

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog.
en: 2 hours
lt: 2 valandos

en: Power Mode
lt: Galinga veiksena

en: Affects system performance and power usage.
lt: Paveikia sistemos našumą ir energijos suvartojimą.

en: Power Saving Options
lt: Energijos taupymo parametrai

en: Automatic Screen Brightness
lt: Automatinis ekrano šviesumas

en: Screen brightness adjusts to the surrounding light.
lt: Ekrano ryškumas pritaikomas prie apšvietimo.

en: Dim Screen
lt: Pritemdyti ekraną

en: Reduces the screen brightness when the computer is inactive.
lt: Sumažina ekrano ryškumą, kai kompiuteris neaktyvus.

en: Screen _Blank
lt: Ekrano _išjungimas

en: Turns the screen off after a period of inactivity.
lt: Išjungia ekraną po neaktyvumo laikotarpio.

en: Automatic Power Saver
lt: Automatinis energijos taupymas

en: Enables power saver mode when battery is low.
lt: Įjungia energijos taupymą, kai senka baterija.

en: _Automatic Suspend
lt: _Automatiškai pristabdyti

en: Pauses the computer after a period of inactivity.
lt: Pristabdo kompiuterį po neaktyvumo periodo.

en: Suspend & Power Button
lt: Pristabdymas ir įjungimo mygtukas

en: Po_wer Button Behavior
lt: Į_jungimo mygtuko veiksmas

en: Show Battery _Percentage
lt: Rodyti baterijos _procentus

en: Automatic Suspend
lt: Automatiškai pristabdyti

en: _Plugged In
lt: _Prijungtas prie elektros tinklo

en: On _Battery Power
lt: Naudoja _baterijos energiją

en: Delay
lt: Delsa

en: Calibration will produce a profile that you can use to color manage your screen. The longer you spend on calibration, the better the quality of the color profile.
lt: Kalibracija sukurs profilį, kurį galėsite naudoti ekrano spalvoms tvarkyti. Kuo ilgiau kalibruosite, tuo geresnė bus profilio kokybė.

en: You will not be able to use your computer while calibration takes place.
lt: Negalėsite naudotis kompiuteriu, kol vyks kalibravimas.

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Quality
lt: Kokybė

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Approximate Time
lt: Apytikslis laikas

en: Calibration Quality
lt: Kalibravimo kokybė

en: Select the sensor device you want to use for calibration.
lt: Pasirinkite kalibravimui naudojamą sensorinį įrenginį.

en: Calibration Device
lt: Kalibravimo įrenginys

en: Select the type of display that is connected.
lt: Pasirinkite prijungto ekrano tipą.

en: Display Type
lt: Ekrano (vaizduoklio) tipas

en: Select a display target white point. Most displays should be calibrated to a D65 illuminant.
lt: Pasirinkite vaizduoklio baltąjį tašką. Dauguma vaizduoklių turi būti kalibruoti D65 apšvietimui.

en: Profile Whitepoint
lt: Profilio baltasis taškas

en: Please set the display to a brightness that is typical for you. Color management will be most accurate at this brightness level.
lt: Nustatykite jums įprastą ekrano šviesumą. Spalvų tvarkymas bus tiksliausias šiam šviesumo lygiui.

en: Alternatively, you can use the brightness level used with one of the other profiles for this device.
lt: Taip pat galite naudoti šviesumo lygį, naudotą su kuriuo nors kitu šio įrenginio profiliu.

en: Display Brightness
lt: Ekrano šviesumas

en: You can use a color profile on different computers, or even create profiles for different lighting conditions.
lt: Galite naudoti spalvų profilį skirtinguose kompiuteriuose ar net sukurti profilius skirtingoms apšvietimo sąlygoms.

en: Profile Name:
lt: Profilio pavadinimas:

en: Profile Name
lt: Profilio pavadinimas

en: Profile successfully created!
lt: Profilis sėkmingai sukurtas!

en: Copy profile
lt: Kopijuoti profilį

en: Requires writable media
lt: Reikalauja įrašomos laikmenos

en: You may find these instructions on how to use the profile on <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> and <a href="windows">Microsoft Windows</a> systems useful.
lt: Gali būti naudingos instrukcijos, kaip naudoti profilį <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> ar <a href="windows">Microsoft Windows</a>.

en: Summary
lt: Santrauka

en: Add Profile
lt: Pridėti profilį

en: _Import File…
lt: _Importuoti failą…

en: Problems detected. The profile may not work correctly. <a href="">Show details.</a>
lt: Aptikta problemų. Profilis gali gerai neveikti. <a href="">Rodyti detales.</a>

en: Each device needs an up to date color profile to be color managed.
lt: Spalvų derinimui reikia pakankamai naujo spalvų profilio kiekvienam įrenginiui.

en: Learn more about color management
lt: Sužinokite daugiau apie spalvų derinimą

en: _Set for all users
lt: Nu_statyti visiems naudotojams

en: Set this profile for all users on this computer
lt: Nustatyti šį profilį visiems šio kompiuterio naudotojams

en: _Enable
lt: Į_jungti

en: _Add profile
lt: _Pridėti profilį

en: _Calibrate…
lt: _Kalibruoti...

en: Calibrate the device
lt: Kalibruoti įrenginį

en: _Remove profile
lt: Paša_linti profilį

en: _View details
lt: _Išsamiau

en: Unable to detect any devices that can be color managed
lt: Nepavyko aptikti įrenginių spalvų tvarkymui

en: Projector
lt: Projektorius

en: Plasma
lt: Plazminis monitorius

en: LCD (CCFL backlight)
lt: LCD (CCFL apšvietimas)

en: LCD (RGB LED backlight)
lt: LCD (RGB LED apšvietimas)

en: LCD (white LED backlight)
lt: LCD (balta LED apšvietimas)

en: Wide gamut LCD (CCFL backlight)
lt: Didelės raškos LCD (CCFL apšvietimas)

en: Wide gamut LCD (RGB LED backlight)
lt: Didelės raiškos LCD (RGB LED apšvietimas)

en: 40 minutes
lt: 40 minučių

en: Native to display
lt: Įprastas ekranui

en: D50 (Printing and publishing)
lt: D50 (spausdinimas ir pateikimas)

en: D65 (Photography and graphics)
lt: D65 (fotografija ir grafika)

en: Display Calibration
lt: Ekrano kalibravimas

note: This starts the calibration process
en: _Start
lt: _Pradėti

note: This resumes the calibration process
en: _Resume
lt: P_ratęsti

note: This button returns the user back to the color control panel
en: _Done
lt: _Atlikta

en: No Bluetooth Found
lt: Nėra Bluetooth adapterių

en: Plug in a dongle to use Bluetooth.
lt: Įkiškite Bluetooth prietaisą

en: Bluetooth Turned Off
lt: Bluetooth išjungtas

en: Turn on to connect devices and receive file transfers.
lt: Įjunkite prisijungimui prie įrenginių ir siunčiamų failų gavimui.

en: Airplane Mode is on
lt: Skrydžio veiksena įjungta

en: Bluetooth is disabled when airplane mode is on.
lt: Bluetooth yra išjungtas skrydžio veiksenoje.

en: Turn Off Airplane Mode
lt: Išjungti skrydžio veikseną

en: Hardware Airplane Mode is on
lt: Aparatinė skrydžio veiksena yra įjungta

en: Turn off the Airplane mode switch to enable Bluetooth.
lt: Išjunkite skrydžio veiksenos jungiklį Bluetooth įjungimui.

en: Add Picture…
lt: Pridėti paveikslėlį…

en: Click a speaker to test
lt: Paspauskite ant garsiakalbio testavimui

en: Left
lt: Kairysis

en: Right
lt: Dešinysis

en: Bark
lt: Lojimas

en: Drip
lt: Lašėjimas

en: Glass
lt: Stiklas

en: Sonar
lt: Sonaras

en: Rear
lt: Užpakalinė

en: Front
lt: Priekinė

en: System Volume
lt: Sistemos garsas

en: Allows raising the volume above 100%. This can result in a loss of audio quality; it is better to increase application volume settings, if possible.
lt: Leidžia didinti garsumą virš 100%. Dėl to gali pablogėti garso kokybė; geriau, jei įmanoma, didinti tam tikros programos garsumo nustatymus.

en: Volume Levels
lt: Garso lygiai

en: Output
lt: Išvestis

en: Output Device
lt: Išvesties įrenginys

en: Test
lt: Išbandyti

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Balance
lt: Balansas

en: Fade
lt: Išnykti

en: Subwoofer
lt: Žemų garsų stiprintuvas

en: Input
lt: Įvestis

en: Input Device
lt: Įvesties įrenginys

en: Volume
lt: Garsumas

en: Alert Sound
lt: Įspėjimų garsumas

en: Resolution
lt: Skiriamoji geba

en: Refresh Rate
lt: Atnaujinimo dažnis

en: Adjust for TV
lt: Derinti televizoriui

en: Scale
lt: Mastelis

en: Fractional Scaling
lt: Trupmeninis mastelio keitimas

note: This cancels the redshift inhibit.
en: Restart Filter
lt: Perleisti filtrą iš naujo

note: Inhibit the redshift functionality until the next day starts
en: Temporarily Disabled Until Tomorrow
lt: Laikinai išjungtas iki rytojaus

en: Night light makes the screen color warmer. This can help to prevent eye strain and sleeplessness.
lt: Naktinis apšvietimas padaro ekrano spalvas šiltesnėmis. Tai mažiau apkrauna akis ir mažina nemigą.

note: This is the redshift functionality where we suppress blue light when the sun has gone down
en: Night Light
lt: Naktinis apšvietimas

en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Sunset to Sunrise
lt: Nuo saulėlydžio iki saulėtekio

en: Manual Schedule
lt: Pasirinktinis tvarkaraštis

en: Times
lt: Laikai

en: From
lt: Nuo

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: To
lt: Iki

en: Color Temperature
lt: Spalvos temperatūra

en: Display Settings Disabled
lt: Ekrano nustatymai išjungti

en: Single Display
lt: Vienas ekranas

en: Join Displays
lt: Sujungti ekranus

en: Mirror
lt: Veidrodis

en: Display Mode
lt: Rodymo veiksena

en: Contains top bar and Activities
lt: Turi viršutinę juostą bei veiklas

en: Primary Display
lt: Pagrindinis ekranas

en: Drag displays to match your physical display setup. Select a display to change its settings.
lt: Tempkite ekranų paveikslėlius, kad jie atitiktų jų fizinį išdėstymą. Pažymėkite ekraną jo nustatymams keisti.

en: Display Arrangement
lt: Ekranų išdėstymas

en: Active Display
lt: Aktyvus ekranas

en: Display Configuration
lt: Ekranų konfigūracija

en: Blank Screen Delay
lt: Tuščio ekrano delsa

en: Period of inactivity after which the screen will go blank.
lt: Neaktyvumo trukmė, po kurios ekranas taps tuščias.

en: Automatic Screen _Lock
lt: Automatinis ekrano už_rakinimas

en: Automatic _Screen Lock Delay
lt: Automatinio ekrano už_rakinimo delsa

en: Period after the screen blanks when the screen is automatically locked.
lt: Po kiek laiko ekranas tampa tuščias, kai yra automatiškai užrakintas.

en: Show _Notifications on Lock Screen
lt: Rodyti pra_nešimus užrakintame ekrane

en: Forbid new _USB devices
lt: Drausti naujus _USB įrenginius

en: Prevent new USB devices from interacting with the system when the screen is locked.
lt: Drausti naujiems USB įrenginiams susisieti su sistema, kai ekranas yra užrakintas.

en: Displays
lt: Ekranai

en: Input Sources
lt: Įvesties šaltiniai

en: Includes keyboard layouts and input methods.
lt: Įskaitant klaviatūros išdėstymus ir įvesties metodus.

en: Input Source Switching
lt: Įvesties šaltinių keitimas

en: Use the _same source for all windows
lt: Naudoti tą patį _šaltinį visiems langams

en: Switch input sources _individually for each window
lt: Keisti įvesties šaltinius _individualiai kiekvienam langui

en: Special Character Entry
lt: Specialiųjų simbolių įvestis

en: Methods for entering symbols and letter variants using the keyboard.
lt: Metodai simbolių bei raidžių variantų įvedimui naudojant klaviatūrą.

en: View and Customize Shortcuts
lt: Rodyti ir tinkinti trumpinius

en: Add an Input Source
lt: Pridėti įvesties šaltinį

en: Input methods can’t be used on the login screen
lt: Įvesties metodų negalima naudoti prisijungimo ekrane

en: Move up
lt: Pakelti

en: Move down
lt: Nuleisti

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: View Keyboard Layout
lt: Rodyti klaviatūros išdėstymą

en: Remove
lt: Šalinti

en: Reset the shortcut to its default value
lt: Atstatyti numatytąją trumpinio vertę

en: Press Esc to cancel or Backspace to disable the keyboard shortcut.
lt: Spauskite Esc atsisakymui arba Backspace klaviatūros trumpinio išjungimui.

en: Command
lt: Komanda

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: Set Shortcut…
lt: Nustatyti trumpinį…

en: Add
lt: Pridėti

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Set
lt: Nustatyti

en: No input source selected
lt: Nepasirinktas įvesties šaltinis

en: Add Custom Shortcuts
lt: Pridėti pasirinktinius trumpinius

en: Set up custom shortcuts for launching apps, running scripts, and more.
lt: Nustatykite pasirinktinius trumpinius programų paleidimui, scenarijų vykdymui ir kitkam.

en: Add Shortcut
lt: Pridėti trumpinį

en: No keyboard shortcut found
lt: Nerasta klaviatūros trumpinių

en: Try a different search
lt: Bandykite kitą paiešką

en: Reset All…
lt: Atstatyti visus…

en: Reset all shortcuts to their default keybindings
lt: Atstatyti visus trumpinius į jų numatytąsias vertes

en: Fingerprint Manager
lt: Pirštų atspaudų tvarkyklė

en: Fingerprint
lt: Piršto atspaudas

en: _No
lt: _Ne

en: _Yes
lt: _Taip

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
lt: Ar norite ištrinti įrašytus pirštų antspaudus, kad būtų išjungtas prisijungimas pirštų antspaudais?

note: Translators: This is the empty state page label which states that there are no devices ready.
en: No Fingerprint device
lt: Nėra _pirštų atspaudų skaitytuvo

en: Ensure the device is properly connected.
lt: Užtikrinkite, kad įrenginys yra tvarkingai prijungtas.

en: No fingerprint device
lt: Nėra pirštų atspaudų skaitytuvo

en: Choose the fingerprint device you want to configure
lt: Pasirinkite pirštų atspaudų skaitytuvą, kurį norite sukonfigūruoti

en: Fingerprint Device
lt: Pirštų atspaudų skaitytuvas

en: Fingerprint login allows you to unlock and log into your computer with your finger
lt: Prisijungimas piršto atspaudu leidžia atrakinti bei prisijungti prie kompiuterio pirštu

en: _Delete Fingerprints
lt: _Ištrinti pirštų antspaudus

en: Fingerprint Login
lt: Prisijungimas piršto atspaudu

en: Fingerprint Enroll
lt: Piršto atspaudo įtraukimas

en: _Re-enroll this finger…
lt: Iš _naujo įtraukti šį pirštą…

en: _Add User…
lt: _Pridėti naudotoją…

en: Create a user account
lt: Sukurti naują paskyrą

en: Your session needs to be restarted for changes to take effect
lt: Pakeitimams pritaikyti reikia perleisti seansą

en: Restart Now
lt: Paleisti iš naujo dabar

en: User Icon
lt: Naudotojo piktograma

en: Account Settings
lt: Paskyros nustatymai

en: _Administrator
lt: _Administratorius

en: Administrators can add and remove other users, and can change settings for all users.
lt: Administratoriai gali pridėti bei šalinti kitus naudotojus bei gali keisti visų naudotojų nustatymus.

en: _Parental Controls
lt: _Tėvų kontrolė

en: Open the Parental Controls application.
lt: Atverti tėvų kontrolės programą.

en: _Language
lt: Ka_lba

en: Authentication & Login
lt: Tapatybės patvirtinimas ir prisijungimas

en: _Password
lt: Sla_ptažodis

en: _Fingerprint Login
lt: Prisijungimas _piršto atspaudu

en: A_utomatic Login
lt: A_utomatinis prisijungimas

en: Account Activity
lt: Paskyros veikla

en: Remove User…
lt: Šalinti naudotoją…

note: Translators: This is the empty state page label which states that there are no users to show in the panel.
en: No Users Found
lt: Nerasta naudotojų

en: Unlock to add a user account.
lt: Atrakinti naujos paskyros sukūrimui.

en: Add User
lt: Pridėti naudotoją

note: Translators: This button enrolls the computer in the domain in order to use enterprise logins.
en: _Enroll
lt: Į_traukti

en: Domain Administrator Login
lt: Srities administratoriaus prisijungimas

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be
    enrolled in the domain. Please have your network administrator
    type their domain password here.
lt: Kompanijos prisijungimams naudoti, šis kompiuteris turi būti
    įtrauktas į sritį. Paprašykite tinklo administratoriaus čia
    įvesti jų srities slaptažodį.

en: _Domain
lt: _Sritis

en: Administrator _Name
lt: Administratoriaus _vardas

en: Administrator Password
lt: Administratoriaus slaptažodis

en: _Username
lt: Na_udotojo vardas

en: _Full Name
lt: _Pilnas vardas

en: Standard
lt: Standartinė

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Account _Type
lt: Paskyros _tipas

en: Allow user to set a password when they next _login
lt: Leisti naudotojui nustatyti slaptažodį kito _prisijungimo metu

en: Set a password _now
lt: _Nustatyti slaptažodį dabar

en: _Confirm
lt: _Patvirtinti

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
lt: Kompanijos prisijungimas leidžia šiame įrenginyje naudoti centralizuotai tvarkomą naudotojo paskyrą. Taip pat galima naudoti šią paskyrą kompanijos ištekliams internete pasiekti.

en: You are Offline
lt: Esate atsijungęs

en: You must be online in order to add enterprise users.
lt: Turite būti prisijungęs prie tinklo kompanijos naudotojams pridėti.

en: _Enterprise Login
lt: _Kompanijos prisijungimas

en: Take a Picture…
lt: Nufotografuoti…

en: Select a File…
lt: Pasirinkite failą…

en: Change Password
lt: Keisti slaptažodį

en: Ch_ange
lt: Pa_keisti

en: _Confirm New Password
lt: _Patvirtinti naują slaptažodį

en: _New Password
lt: _Naujas slaptažodis

en: Current _Password
lt: _Dabartinis slaptažodis

en: Allow user to change their password on next login
lt: Leisti naudotojui pakeisti slaptažodį kito prisijungimo metu

en: Set a password now
lt: Nustatyti slaptažodį dabar

en: Full Screen
lt: Visas ekranas

en: Top Half
lt: Viršutinė pusė

en: Bottom Half
lt: Apatinė pusė

en: Left Half
lt: Kairė pusė

en: Right Half
lt: Dešinė pusė

en: Zoom Options
lt: Mastelio parametrai

en: _Zoom
lt: _Mastelis

en: _Magnification:
lt: _Didinimas:

en: _Follow mouse cursor
lt: _Sekti pelės žymeklį

en: _Screen part:
lt: _Ekrano dalis:

en: Magnifier _extends outside of screen
lt: Lupa išsiplečia už _ekrano ribų

en: _Keep magnifier cursor centered
lt: Lai_kyti lupos žymeklį centruotą

en: Magnifier cursor _pushes contents around
lt: Lupos žymeklis _stumia turinį aplink

en: Magnifier cursor moves with _contents
lt: Lupos žymeklis juda su _turiniu

en: Magnifier Position:
lt: Lupos padėtis:

en: Magnifier
lt: Lupa

en: _Thickness:
lt: S_toris:

en: _Length:
lt: I_lgis:

note: The color of the accessibility crosshair
en: Co_lor:
lt: Spa_lva:

en: _Crosshairs:
lt: _Kryžmė:

en: _Overlaps mouse cursor
lt: _Persidengia su pelės žymekliu

en: Crosshairs
lt: Taikiklis

en: _White on black:
lt: _Balta ant juodo:

en: _Brightness:
lt: _šviesumas:

en: _Contrast:
lt: _Kontrastas:

en: Color Effects:
lt: Spalvų efektai:

en: Color Effects
lt: Spalvų efektai

en: Typing Assist
lt: Rašymo pagalbininkas

en: _Sticky Keys
lt: _Kibieji klavišai

en: Treats a sequence of modifier keys as a key combination
lt: Traktuoja modifikavimo klavišų seką kaip klavišų kombinaciją

en: _Disable if two keys are pressed together
lt: Iš_jungti, jei du klavišai paspaudžiami kartu

en: Beep when a _modifier key is pressed
lt: Pyptelėti, kai paspaustas _modifikatorius

en: S_low Keys
lt: _Lėtieji klavišai

en: Puts a delay between when a key is pressed and when it is accepted
lt: Nustato delsą tarp klavišo paspaudimo ir jo priėmimo

en: A_cceptance delay:
lt: _Priėmimo delsa:

en: Slow keys typing delay
lt: Rodyti klavišų rašymo delsą

en: Beep when a key is pr_essed
lt: Pyptelėti, kai paspaudžiamas klavišas

en: Beep when a key is _accepted
lt: Pyptelėti, kai klavišas _priimamas

en: Beep when a key is _rejected
lt: Pyptelėti, jei klavišas _atmestas

en: _Bounce Keys
lt: Pasi_kartojantys klavišai

en: Ignores fast duplicate keypresses
lt: Nepaiso greitų dvigubų klavišų paspaudimų

en: Bounce keys typing delay
lt: Pasikartojančių klavišų rašymo delsa

en: _Enable by Keyboard
lt: Į_jungti klaviatūra

en: Turn accessibility features on and off using the keyboard
lt: Įjungti pritaikymo neįgaliesiems funkcijas klaviatūra

en: Repeat Keys
lt: Kartojimo klavišai

en: Key presses repeat when key is held down.
lt: Klavišų paspaudimai kartojami, kai klavišas laikomas nuspaustu.

en: Repeat keys delay
lt: Kartojamų klavišų delsa

en: Speed
lt: Greitis

en: Repeat keys speed
lt: Kartojamų klavišų greitis

en: Click Assist
lt: Spaudimo pagalba

en: _Simulated Secondary Click
lt: _Imituotas antrinis spustelėjimas

en: Trigger a secondary click by holding down the primary button
lt: Pradėti antrinį spustelėjimą laikant pagrindinį mygtuką

en: Secondary click delay
lt: Antrinis spustelėjimo vėlavimas

en: _Hover Click
lt: _Uždelstas spustelėjimas

en: Trigger a click when the pointer hovers
lt: Pradėti spustelėjimą sustabdžius pelės žymeklį

en: D_elay:
lt: D_elsa:

en: Motion _threshold:
lt: Judesio slenks_tis:

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Visual Alerts
lt: Vaizdo įspėjimai

en: _Test flash
lt: _Testuoti blykstelėjimą

en: Use a visual indication when an alert sound occurs.
lt: Naudoti vizualų indikatorių, kai kyla pranešimo garsas.

en: _Visual Alerts
lt: _Vaizdo įspėjimai

en: Flash the entire _window
lt: Blykstelti visą _langą

en: Flash the entire _screen
lt: Blykstelti visą _ekraną

en: _Always Show Accessibility Menu
lt: _Visada rodyti prieigos meniu

en: Seeing
lt: Matymas

en: _High Contrast
lt: _Didelis kontrastas

en: _Large Text
lt: Dide_lis šriftas

en: Enable A_nimations
lt: Įjungti a_nimacijas

en: C_ursor Size
lt: Ž_ymiklio dydis

en: Screen _Reader
lt: Ekrano _skaityklė

en: _Sound Keys
lt: _Garso klavišai

en: Hearing
lt: Klausa

en: Typing
lt: Rašymas

en: Screen _Keyboard
lt: _Klaviatūra ekrane

en: R_epeat Keys
lt: K_artojimo klavišai

en: Cursor _Blinking
lt: Žymeklio mir_ksėjimas

en: _Typing Assist (AccessX)
lt: Rašymo _pagalbininkas (AccessX)

en: Pointing & Clicking
lt: Rodymas ir spaudimas

en: _Mouse Keys
lt: Pelės _mygtukai

en: _Locate Pointer
lt: _Surasti spausdintuvą

en: _Click Assist
lt: _Paspaudimo pagalba

en: _Double-Click Delay
lt: _Dvigubas paspaudimo delsa

en: Double-Click Delay
lt: Dvigubas paspaudimo delsa

en: Cursor Blinking
lt: Žymeklio mirksėjimas

en: Cursor blinks in text fields.
lt: Žymeklis teksto laukeliuose mirksi.

en: Cursor blinking speed
lt: Žymeklio mirksėjimo greitis

en: Sound Keys
lt: Garso klavišai

en: Beep when Num Lock or Caps Lock are turned on or off.
lt: Pyptelėti, kai įjungiama skaitmenų klaviatūra arba didžiosios raidės.

en: Cursor Size
lt: Žymiklio dydis

en: Cursor size can be combined with zoom to make it easier to see the cursor.
lt: Žymiklio dydį galima sujungti su masteliu ir taip jį padaryti lengviau pastebimą.

en: Screen Reader
lt: Ekrano skaityklė

en: The screen reader reads displayed text as you move the focus.
lt: Ekrano skaityklė skaito rodomą tekstą jums perkeliant fokusą.

en: _Screen Reader
lt: Ekrano _skaityklė

en: General
lt: Bendri

en: _Active Screen Edges
lt: _Aktyvūs ekrano kraštai

en: Drag windows against the top, left, and right screen edges to resize them.
lt: Tempkite langus į viršutinį, kairį bei dešinį ekrano kraštus jų dydžiui pakeisti.

en: Workspaces
lt: Darbo sritys

en: _Dynamic workspaces
lt: _Dinaminės darbo sritys

en: Automatically removes empty workspaces.
lt: Automatiškai pašalina tuščias darbo sritis.

en: _Fixed number of workspaces
lt: _Fiksuotas darbo sričių skaičius

en: Specify a number of permanent workspaces.
lt: Nurodykite nuolatinių darbo sričių skaičių.

en: _Number of Workspaces
lt: _Darbo sričių skaičius

en: Multi-Monitor
lt: Keli monitoriai

en: Workspaces on _primary display only
lt: Darbo sritys tik _pirminiame vaizduoklyje

en: Workspaces on all d_isplays
lt: Darbo sritys v_isuose vaizduokliuose

en: No applications
lt: Nerasta programų

en: Install some…
lt: Įdiegti…

en: Permissions & Access
lt: Leidimai ir prieiga

en: Data and services that this app has asked for access to and permissions that it requires.
lt: Duomenys ir tarnybos, prie kurių šį programa paprašė prieigos, bei leidimai, kurių jai reikia.

en: Camera
lt: Kamera

en: Microphone
lt: Mikrofonas

en: Location Services
lt: Vietos tarnybos

en: Built-in Permissions
lt: Integruoti leidimai

en: Cannot be changed
lt: Negalima keisti

en: Individual permissions for applications can be reviewed in the <a href="privacy">Privacy</a> Settings.
lt: Pavienius programų leidimų galima peržiūrėti <a href="privacy">privatumo</a> nustatymuose.

en: Integration
lt: Integracija

en: System features used by this application.
lt: Sistemos savybės, kurias naudoja šį programa.

en: Search
lt: Paieška

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Run in background
lt: Vykdyti fone

en: Set Desktop Background
lt: Nustatyti darbalaukio foną

en: Sounds
lt: Garsai

en: Inhibit system keyboard shortcuts
lt: Neleisti sisteminių klaviatūros trumpinių

en: Default Handlers
lt: Numatytieji apdorotojai

en: Types of files and links that this application opens.
lt: Failų tipai bei saitai, kuriuos ši programa atveria.

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Usage
lt: Naudojimas

en: How much resources this application is using.
lt: Kiek išteklių ši programa naudoja.

en: Storage
lt: Saugykla

en: Open in Software
lt: Atverti Programinėje įrangoje

en: No results found
lt: Nerasta rezultatų

en: How much disk space this application is occupying with app data and caches.
lt: Kiek disko vietos užima šį programa su programos duomenimis bei podėliu.

en: Application
lt: Programa

en: Data
lt: Duomenys

en: Cache
lt: Podėlis

en: <b>Total</b>
lt: <b>Iš viso</b>

en: Clear Cache…
lt: Išvalyti podėlį…

en: Networks
lt: Tinklai

en: _Computer Name
lt: _Kompiuterio pavadinimas

en: _File Sharing
lt: _Dalinimasis failais

en: Remote _Desktop
lt: Nuotolinis _darbalaukis

en: _Media Sharing
lt: Dalini_masis daugialype terpe

en: _Remote Login
lt: Nuotolinis p_risijungimas

en: Some services are disabled because of no network access.
lt: Kai kurios tarnybos yra išjungtos, nes nėra tinklo prieigos.

en: File Sharing
lt: Dalinimasis failais

en: _Require Password
lt: _Reikalauti slaptažodžio

en: Remote Login
lt: Nuotolinis prisijungimas

en: Remote Desktop
lt: Nuotolinis darbalaukis

en: Remote desktop allows viewing and controlling your desktop from another computer.
lt: Nuotolinis darbalaukis leidžia iš kito kompiuterio matyti ir valdyti jūsų darbalaukį.

en: Enable or disable remote desktop connections to this computer.
lt: Įjungti ar išjungti nuotolinio darbalaukio ryšius su šiuo kompiuteriu.

en: Enable Legacy VNC Protocol
lt: Įjungti pasenusį VNC protokolą

en: Remote Control
lt: Nuotolinis valdymas

en: Allows remote connections to control the screen.
lt: Leidžia nuotolinius ryšius, skirtus valdyti ekraną.

en: How to Connect
lt: Kaip prisijungti

en: Connect to this computer using the device name or remote desktop address.
lt: Prisijunkite prie šio kompiuterio naudodami įrenginio pavadinimą arba nuotolinio darbalaukio adresą.

en: Device Name
lt: Įrenginio pavadinimas

en: Remote Desktop Address
lt: Nuotolinio darbalaukio adresas

en: VNC Address
lt: VNC adresas

en: Authentication
lt: Tapatybės nustatymas

en: The user name and password are required to connect to this computer.
lt: Norint prisijungti prie šio kompiuterio, reikia nurodyti naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: User Name
lt: Naudotojo vardas

en: Verify Encryption
lt: Patvirtinti šifravimą

en: Encryption Fingerprint
lt: Šifravimo kontrolinis kodas

en: The encryption fingerprint can be seen in connecting clients and should be identical
lt: Šifravimo kontrolinį kodą galima matyti besijungiančiuose klientuose ir jis turėtų būti vienodas

en: Media Sharing
lt: Dalinimasis daugialype terpe

en: Share music, photos and videos over the network.
lt: Dalinimasis muzika, nuotraukomis ir vaizdo įrašais tinkle.

en: Folders
lt: Aplankai

en: _New connections must ask for access
lt: _Nauji ryšiai turi prašyti prieigos

en: _Require a password
lt: _Reikalauti slaptažodžio

en: Select how media should be handled
lt: Pasirinkite, kaip laikmena turi būti apdorota

en: CD _audio
lt: _Garso CD

en: _DVD video
lt: Vaizdo _DVD

en: _Music player
lt: _Muzikos grotuvas

en: _Photos
lt: _Nuotraukos

en: _Software
lt: _Programinė įranga

en: _Other Media…
lt: Kit_os laikmenos…

en: _Never prompt or start programs on media insertion
lt: _Niekada neprašyti ir nepaleisti programų įdėjus laikmeną

en: Select how other media should be handled
lt: Pasirinkite, kaip kitos laikmenos turi būti apdorotos

en: _Action:
lt: _Veiksmas:

en: _Type:
lt: _Tipas:

en: Choose the format for numbers, dates and currencies. Changes take effect on next login.
lt: Pasirinkite skaičių, datos ir pinigų formatus. Pakeitimai įsigalios kitą kartą prisijungus.

en: Search locales…
lt: Ieškoti lokalių…

en: Common Formats
lt: Dažni formatai

en: All Formats
lt: Visi formatai

en: No Search Results
lt: Nerasta paieškos rezultatų

en: Searches can be for countries or languages.
lt: Galima ieškoti šalių arba kalbų.

en: Preview
lt: Peržiūra

en: My Account
lt: Mano paskyra

en: Login Screen
lt: Prisijungimo ekranas

en: Language
lt: Kalba

en: The language used for text in windows and web pages.
lt: Kalba, naudojama tekstui languose ir interneto puslapiuose.

en: Restart the session for changes to take effect
lt: Pakeitimams pritaikyti reikia perleisti seansą

en: Restart…
lt: Paleisti iš naujo…

en: The format used for numbers, dates, and currencies.
lt: Formatai, naudojami skaičiams, datoms ir pinigams.

en: _Formats
lt: _Formatai

en: Login settings are used by all users when logging into the system
lt: Prisijungimo nustatymai yra naudojami visų naudotojų, prisijungiant prie sistemos

en: Dates
lt: Datos

en: Dates & Times
lt: Data ir laikas

en: Numbers
lt: Skaičiai

en: Measurement
lt: Matavimas

en: Paper
lt: Popierius

en: Hardware Model
lt: Aparatūros modelis

en: Memory
lt: Atmintis

en: Processor
lt: Procesorius

en: Graphics
lt: Grafika

en: Disk Capacity
lt: Disko talpa

en: Calculating…
lt: Skaičiuojama...

note: translators: this field contains the distro name and version
en: OS Name
lt: OS pavadinimas

note: translators: this field contains the distro build ID
en: OS Build ID
lt: OS darinio ID

en: OS Type
lt: OS tipas

en: Windowing System
lt: Langų sistema

en: Virtualization
lt: Virtualizacija

en: Kernel Version
lt: Branduolio versija

en: Software Updates
lt: Programinės įrangos atnaujinimai

en: Rename Device
lt: Pervadinti įrenginį

en: The device name is used to identify this device when it is viewed over the network, or when pairing Bluetooth devices.
lt: Įrenginio pavadinimas yra naudojamas šiam įrenginiui identifikuoti, kai jis matomas per tinklą arba poruojant su Bluetooth įrenginiais.

en: _Rename
lt: Pe_rvadinti

en: Select Language
lt: Pasirinkite kalbą

en: _Select
lt: Pa_sirinkti

en: No languages found
lt: Nerasta kalbų

en: Unlock…
lt: Atrakinti…

en: Some settings must be unlocked before they can be changed.
lt: Kai kuriuos nustatymus reikia atrakinti, tik tada galima keisti.

en: Increment Hour
lt: Padidinti valandą

en: Increment Minute
lt: Padidinti minutę

en: Time
lt: Laikas

en: Decrement Hour
lt: Sumažinti valandą

en: Decrement Minute
lt: Sumažinti minutę

en: Turn device off
lt: Išjungti įrenginį

en: Other Devices
lt: Kiti įrenginiai

en: Not set up
lt: Nenustatyta

en: _Type
lt: _Tipas

en: Sho_w password
lt: _Rodyti slaptažodį

en: Protected EAP (PEAP)
lt: Apsaugotas EAP (PEAP)

en: Au_thentication
lt: _Tapatybės patvirtinimas

en: I_dentity
lt: _Tapatybė

en: _User certificate
lt: Na_udotojo liudijimas

en: C_A certificate
lt: _LĮ liudijimas

en: No CA certificate is _required
lt: Ne_reikia LĮ liudijimo

en: Private _key
lt: Privatus ra_ktas

en: _Private key password
lt: _Privataus rakto slaptažodis

en: Anonymous
lt: Anonimas

en: Authenticated
lt: Tapatybė patvirtinta

en: Both
lt: Abu

en: Anony_mous identity
lt: Anoni_minė tapatybė

en: PAC _file
lt: PAC _failas

en: _Inner authentication
lt: _Vidinis tapatybės patvirtinimas

en: Allow automatic PAC pro_visioning
lt: Leisti automatinius PAC _priskyrimus

en: Version 0
lt: Versija 0

en: Version 1
lt: Versija 1

en: PEAP _version
lt: PEAP _versija

en: 1 (Default)
lt: 1 (numatyta)

en: Open System
lt: Atvira sistema

en: Shared Key
lt: Bendrinami raktai

en: _Key
lt: Ra_ktas

en: Sho_w key
lt: _Rodyti raktą

en: WEP inde_x
lt: WEP _indeksas

en: MSCHAPv2 (no EAP)
lt: MSCHAPv2 (be EAP)

en: S_ecurity
lt: S_auga

en: 802.1x _Security
lt: 802.1x _Sauga

en: _MAC Address
lt: _MAC adresas

en: _Cloned Address
lt: _Klonuotas adresas

en: IPv_4 Method
lt: IPv_4 metodas

en: Automatic (DHCP)
lt: Automatinis (DHCP)

en: Link-Local Only
lt: Tik vietinis susiejimas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Shared to other computers
lt: Dalinamasi su kitais kompiuteriais

en: Addresses
lt: Adresai

en: Netmask
lt: Tinklo kaukė

en: Gateway
lt: Tinklų sietuvas

en: Automatic DNS
lt: Automatinis DNS

en: Separate IP addresses with commas
lt: Skirti IP adresus kableliais

en: Routes
lt: Keliai

en: Automatic Routes
lt: Automatiniai keliai

note: Translators: Please see https://en.wikipedia.org/wiki/Metrics_(networking)
en: Metric
lt: Metrinė

en: Use this connection _only for resources on its network
lt: Naudoti šį ryšį tik _resursams šiame tinkle

en: _Name
lt: Pavadi_nimas

en: bytes
lt: baitai

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
lt: (Klaida: nepavyko įkelti VPN ryšių redaktoriaus)

en: IPv_6 Method
lt: IPv_6 metodas

en: Automatic, DHCP only
lt: A_utomatinis, tik DHCP

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Signal Strength
lt: Signalo stiprumas

en: Link speed
lt: Saito greitis

en: Supported Frequencies
lt: Palaikomi dažniai

en: Last Used
lt: Paskutinį kartą naudota

en: Connect _automatically
lt: Prisijungti _automatiškai

en: Make available to _other users
lt: Padaryti pasiekiamu kitiems naud_otojams

en: _Metered connection: has data limits or can incur charges
lt: _Matuojamas ryšys: turi duomenų apribojimų arba gali kainuoti

en: Software updates and other large downloads will not be started automatically.
lt: Programinės įrangos atnaujinimai bei kiti dideli atsisiuntimai nebus automatiškai paleidžiami.

en: Turn VPN connection off
lt: Išjungti VPN ryšį

en: Network Name
lt: Tinklo pavadinimas

en: Security type
lt: Saugumo tipas

en: Turn Wi-Fi off
lt: Išjungti Wi-Fi

en: _Connect to Hidden Network…
lt: _Prisijungti prie paslėpto tinklo...

en: _Turn On Wi-Fi Hotspot…
lt: Į_jungti belaidį prieigos tašką…

en: _Known Wi-Fi Networks
lt: Žinomi _belaidžiai tinklai

en: Airplane Mode
lt: Skrydžio veiksena

en: Disables Wi-Fi, Bluetooth and mobile broadband
lt: Išjungia belaidį tinklą, Bluetooth ir mobilų plačiajuostį ryšius

en: No Wi-Fi Adapter Found
lt: Nerasta belaidžio tinklo adapterių

en: Make sure you have a Wi-Fi adapter plugged and turned on
lt: Įsitikinkite, kad belaidžio tinklo adapteris įkištas ir įjungtas

en: Airplane Mode On
lt: Skrydžio veiksena įjungta

en: Turn off to use Wi-Fi
lt: Išjungti Wi-Fi naudojimui

en: Wi-Fi Hotspot Active
lt: Belaidis prieigos taškas aktyvus

en: Mobile devices can scan the QR code to connect.
lt: Mobilieji įrenginiai gali prisijungti nuskenavę QR kodą.

en: Turn Off Hotspot…
lt: Išjungti belaidį prieigos tašką…

en: Visible Networks
lt: Matomi tinklai

en: NetworkManager needs to be running
lt: NetworkManager turi būti paleistas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Wi-Fi hotspot allows others to share your internet connection, by creating a Wi-Fi network that they can connect to. To do this, you must have an internet connection through a source other than Wi-Fi.
lt: Wi-Fi prieigos taškas leidžia kitiems dalinti jūsų interneto ryšiu sukuriant Wi-Fi tinklą, prie kurio jie gali prisijungti. Tam padaryti turite turėti interneto ryšį per kitą šaltinį nei Wi-Fi.

en: Generate Random Password
lt: Generuoti atsitiktinį slaptažodį

en: Autogenerate Password
lt: Automatiškai generuoti slaptažodį

en: _Turn On
lt: Į_jungti

en: Network Proxy
lt: Tarpinis tinklo serveris

en: _HTTP Proxy
lt: _HTTP tarpinis serveris

en: H_TTPS Proxy
lt: HTTP tarpinis serveris

en: _FTP Proxy
lt: _FTP tarpinis serveris

en: _Socks Host
lt: _Socks serveris

en: _Ignore Hosts
lt: Nepa_isyti kompiuterių

en: HTTP proxy port
lt: HTTP tarpinio serverio prievadas

en: HTTPS proxy port
lt: HTTPS tarpinio serverio prievadas

en: FTP proxy port
lt: FTP tarpinio serverio prievadas

en: Socks proxy port
lt: Socks tarpinio serverio prievadas

en: _Configuration URL
lt: _Konfigūravimo URL

en: SIM Lock
lt: SIM užrakinimas

en: _Next
lt: _Kitas

en: Close
lt: Užverti

en: _Lock SIM with PIN
lt: _Užrakinti SIM su PIN

en: Change PIN
lt: Keisti PIN

en: Enter current PIN to change SIM lock settings
lt: Įveskite dabartinį PIN SIM užrakto nuostatoms keisti

en: No SIM
lt: Nėra SIM

en: Insert a SIM card to use this modem
lt: Jei norite naudoti šį modemą, įdėkite SIM kortelę

en: SIM Locked
lt: SIM užrakinta

en: _Mobile Data
lt: _Mobilieji duomenys

en: Access data using mobile network
lt: Pasiekite duomenis naudodami mobilųjį tinklą

en: _Data Roaming
lt: _Duomenų tarptinklinis

en: Use mobile data when roaming
lt: Naudoti mobiliuosius duomenis tarptinkliniame ryšyje

en: _Network Mode
lt: Ti_nklo veiksena

en: N_etwork
lt: _Tinklas

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: _Access Point Names
lt: Prieigos t_aškų pavadinimai

en: _SIM Lock
lt: _SIM užrakinimas

en: Lock SIM with PIN
lt: Užrakinti SIM su PIN

en: M_odem Details
lt: M_odemo informacija

en: Network Mode
lt: Tinklo veiksena

en: _Automatic
lt: _Automatinis

en: Choose Network
lt: Pasirinkti tinklą

en: Refresh Network Providers
lt: Atnaujinti tinklų tiekėjus

en: Modem Details
lt: Modemo detalės

en: Modem Status
lt: Modemo būsena

en: Carrier
lt: Tinklas

en: Network Type
lt: Tinklo tipas

en: Network Status
lt: Tinklo būsena

en: Own Number
lt: Savi skaičiai

en: Device Details
lt: Įrenginio informacija

en: Firmware Version
lt: Aparatinės programinės įrangos versija

en: Access Points
lt: Prieigos taškai

en: No WWAN Adapter Found
lt: Nerasta WWAN adapterių

en: Make sure you have a Wireless Wan/Cellular device
lt: Įsitikinkite, kad turite belaidį/mobilųjį įrenginį

en: Wireless Wan is disabled when airplane mode is on
lt: Belaidis ryšys yra išjungtas skrydžio veiksenoje

en: _Turn off Airplane Mode
lt: Išjung_ti skrydžio veikseną

en: Data Connection
lt: Duomenų ryšys

en: SIM card used for internet
lt: SIM kortelė, naudojama internetui

en: Enable Mobile Network
lt: Įjungti mobilųjį tinklą

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Date & Time
lt: Data ir laikas

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnuo

en: Day
lt: Diena

en: Time Zone
lt: Laiko juosta

en: Search for a city
lt: Ieškoti miesto

en: Automatic _Date & Time
lt: Automatinė _data ir laikas

en: Requires internet access
lt: Reikalauja interneto ryšio

en: Date & _Time
lt: Data ir _laikas

en: Automatic Time _Zone
lt: Automatinė laiko _juosta

en: Requires location services enabled and internet access
lt: Reikalauja vietos tarnybų bei interneto ryšio

en: Time Z_one
lt: Laiko ju_osta

en: Time _Format
lt: Laiko _formatas

en: 24-hour
lt: 24 val.

en: AM / PM
lt: Diena / Naktis

en: Camera is turned off
lt: Kamera išjungta

en: No applications can capture photos or video.
lt: Jokia programa negali daryti nuotraukų ar įrašinėti vaizdo įrašų.

en: Use of the camera allows applications to capture photos and video. Disabling the camera may cause some applications to not function properly.
lt: Kameros naudojimas leidžia programoms daryti nuotraukas bei vaizdo įrašus. Kameros išjungimas gali sutrukdyti kai kurioms programoms teisingai veikti.

en: Allow the applications below to use your camera.
lt: Leisti žemiau nurodytoms programoms naudoti kamerą.

en: No Applications Have Asked for Camera Access
lt: Jokia programa neprašė prieigos prie kameros

en: _Do Not Disturb
lt: _Netrukdyti

en: _Lock Screen Notifications
lt: _Pranešimai ekrano užrakte

note: This is the per application switch for message tray usage.
en: _Notifications
lt: Pra_nešimai

en: Notification _Popups
lt: Iškylantieji _pranešimai

en: Notifications will continue to appear in the notification list when popups are disabled.
lt: Pranešimai ir toliau bus rodomo pranešimų sąraše, kai iššokimai yra išjungti.

en: _Web
lt: _Žiniatinklis

en: _Files
lt: _Failai

en: _Mail
lt: _Paštas

en: _Calendar
lt: _Kalendorius

en: M_usic
lt: M_uzika

en: _Video
lt: _Vaizdas

en: Microphone is turned off
lt: Mikrofonas yra išjungtas

en: No applications can record sound.
lt: Jokia programa negali įrašyti garso.

en: Use of the microphone allows applications to record and listen to audio. Disabling the microphone may cause some applications to not function properly.
lt: Mikrofono naudojimas leidžia programoms įrašyti garsus. Mikrofono išjungimas gali sutrukdyti kai kurių programų veikimą.

en: Allow the applications below to use your microphone.
lt: Leisti žemiau nurodytoms programoms naudoti jūsų mikrofoną.

en: No Applications Have Asked for Microphone Access
lt: Jokia programa neprašė prieigos prie mikrofono

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Status:
lt: Būsena:

en: Authorize and Connect
lt: Autorizuoti ir prisijungti

en: Forget Device
lt: Pamiršti įrenginį

en: No Thunderbolt support
lt: Nėra Thunderbolt palaikymo

en: Direct Access
lt: Tiesioginė prieiga

en: Allow direct access to devices such as docks and external GPUs.
lt: Leisti tiesioginę prieigą prie įrenginių, tokių kaip įstatymo stotys bei išoriniai GPU.

en: Only USB and Display Port devices can attach.
lt: Galima prijungti tik USB ir Display Port įrenginius.

en: Pending Devices
lt: Laukiantys įrenginiai

en: No devices attached
lt: Nėra prijungtų įrenginių

en: Primary Button
lt: Pagrindinis mygtukas

en: Sets the order of physical buttons on mice and touchpads.
lt: Nustato pelių ir jutiklinių kilimėlių mygtukų fizinę tvarką

en: Mouse
lt: Pelė

en: Mouse Speed
lt: Pelės greitis

en: Double-click timeout
lt: Dvigubo paspaudimo laikas

en: Acceleration Profile
lt: Pagreičio profilis

en: How the pointer moves when you move the mouse.
lt: Kaip judės rodyklė, kai judinsite pelę.

en: Flat
lt: Plokščias

en: Adaptive
lt: Prisitaikantis

note: Translators: This switch reverses the scrolling direction for touchpads. The term used comes from OS X so use the same translation if possible.
en: Natural Scrolling
lt: Natūralus slinkimas

en: Scrolling moves the content, not the view.
lt: Slinkimas perkelia turinį, o ne rodinį.

en: Touchpad
lt: Jutiklinis kilimėlis

en: Touchpad Speed
lt: Jutiklinio kilimėlio greitis

en: Touchpad Click Method
lt: Spustelėjimo jutikliniu kilimėliu metodas

en: Use the touchpad default
lt: Naudoti jutiklinio kilimėlio numatytąsias reikšmes

en: No buttons created
lt: Nesukurta jokių mygtukų

en: Left, middle and right areas
lt: Kairioji, vidurinioji ir dešinioji sritis

en: One, two and three fingers
lt: Vienas, du ir trys pirštai

en: Tap to Click
lt: Bakstelėti _paspaudimui

en: Two-finger Scrolling
lt: Slinktis dviem pirštais

en: Edge Scrolling
lt: Slinkimas kraštuose

en: Problem Reporting
lt: Pranešimas apie problemas

en: _Automatic Problem Reporting
lt: _Automatinis pranešimas apie problemas

en: File History
lt: Failų istorija

en: File history keeps a record of files that you have used. This information is shared between applications, and makes it easier to find files that you might want to use.
lt: Failų istorija įrašo visus jūsų naudotus failus. Šia informacija dalinamasi tarp programų, todėl tampa lengviau rasti failus, kuriuos galbūt norite naudoti.

en: File H_istory
lt: Failų _istorija

en: File _History Duration
lt: Failų _istorijos trukmė

en: _Clear History…
lt: Išva_lyti istoriją…

en: Trash & Temporary Files
lt: Šiukšlinė ir laikinieji failai

en: Trash and temporary files can sometimes include personal or sensitive information. Automatically deleting them can help to protect privacy.
lt: Šiukšlinė ir laikinieji failai kartai gali turėti asmeninės ar jautrios informacijos. Automatinis jų ištrynimas gali padėti apsaugoti jūsų privatumą.

en: Automatically Delete _Trash Content
lt: Automatiškai išvalyti _šiukšlinę

en: Automatically Delete Temporary _Files
lt: Automatiškai išvalyti laikinuosius _failus

en: Automatically Delete _Period
lt: Automatinio išvalymo _periodas

en: _Empty Trash…
lt: Iš_valyti šiukšlinę…

en: _Delete Temporary Files…
lt: Ištrinti laikinuosius _failus…

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog. Translators: Option for "Retain History" in "Usage & History" dialog.
en: 1 day
lt: 1 diena

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog.
en: 2 days
lt: 2 dienos

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog.
en: 3 days
lt: 3 dienos

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog.
en: 4 days
lt: 4 dienos

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog.
en: 5 days
lt: 5 dienos

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog.
en: 6 days
lt: 6 dienos

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog. Translators: Option for "Retain History" in "Usage & History" dialog.
en: 7 days
lt: 7 dienos

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog.
en: 14 days
lt: 14 dienų

note: Translators: Option for "Purge After" in "Purge Trash & Temporary Files" dialog. Translators: Option for "Retain History" in "Usage & History" dialog.
en: 30 days
lt: 30 dienų

note: Translators: Option for "Retain History" in "Usage & History" dialog.
en: Forever
lt: Amžinai

en: Connect to your data in the cloud
lt: Prisijungti prie savo duomenų debesyje

en: No internet connection — connect to set up new online accounts
lt: Nėra interneto ryšio — prisijunkite, norėdami nusistatyti naujas internetines paskyras

en: Add an account
lt: Pridėti paskyrą

en: Remove Account
lt: Šalinti paskyrą

en: Quit
lt: Išeiti

en: Panels
lt: Skydeliai

en: Go back to previous panel
lt: Grįžti į ankstesnį skydelį

en: Cancel search
lt: Atsisakyti paieškos

en: All Settings
lt: Visi nustatymai

en: Primary Menu
lt: Pirminis meniu

en: Warning: Development Version
lt: Įspėjimas: kuriama versija

en: This version of Settings should only be used for development purposes. You may experience incorrect system behavior, data loss, and other unexpected issues.
lt: Ši Nustatymų versija turėtų būti naudojama tik kūrimo reikmėms. Sistema gali veikti nekorektiškai, gali būti prarasti duomenys ar kilti kitų problemų.

en: Help
lt: Pagalba

en: Printers
lt: Spausdintuvai

en: Add printers, view printer jobs and decide how you want to print
lt: Pridėkite spausdintuvus, matykite spausdintuvo darbus ir nuspręskite, kaip norite spausdinti

note: Translators: Search terms to find the Printers panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Printer;Queue;Print;Paper;Ink;Toner;
lt: Spausdintuvas;Eilė;Spausdinti;Rašalas;

en: Protect your location information
lt: Apsaugoti savo vietos informaciją

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;privacy;
lt: ekranas;užrakinimas;diagnostika;lūžimas;privatus;neseniai;naudoti;laikinieji;indeksas;pavadinimas;tinklas;tapatybė;privatumas;

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
lt: Nustatykite mygtukų susiejimus ir pritaikykite pieštuko jautrumą grafinėms planšetėms

note: Translators: Search terms to find the Wacom Tablet panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Tablet;Wacom;Stylus;Eraser;Mouse;
lt: Planšetė;Wacom;Rašiklis;Trintukas;Pelė;

en: Power
lt: Energija

en: View your battery status and change power saving settings
lt: Rodyti baterijos būseną ir keisti energijos taupymo nustatymus

note: Translators: Search terms to find the Power panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Power;Sleep;Suspend;Hibernate;Battery;Brightness;Dim;Blank;Monitor;DPMS;Idle;Energy;
lt: Energija;Miegoti;Pristabdyti;Užmigdyti;Akumuliatorius;baterija;šviesumas;Pritemdyti;Tuščias;Monitorius;DPMS;Laisva;neveiklumas;

en: Color
lt: Spalva

en: Calibrate the color of your devices, such as displays, cameras or printers
lt: Kalibruokite savo įrenginių, tokių kaip ekranai, vaizduokliai, kameros ar spausdintuvai, spalvas

note: Translators: Search terms to find the Color panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Color;ICC;Profile;Calibrate;Printer;Display;
lt: Spalva;ICC;Profilis;Kalibravimas;Spausdintuvas;Ekranas;

en: Turn Bluetooth on and off and connect your devices
lt: Įjunkite arba išjunkite Bluetooth ir junkitės prie savo įrenginių

note: Translators: Search terms to find the Bluetooth panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;bluetooth;obex;
lt: dalinimasis;dalytis;bendrinti;bluetooth;obex;

en: Background
lt: Fonas

en: Change your background image to a wallpaper or photo
lt: Pakeiskite fono paveikslėlį fonu arba nuotrauka

note: Translators: Search terms to find the Background panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Wallpaper;Screen;Desktop;
lt: Fonas;Ekranas;Darbastalis;Darbalaukis;

en: Sound
lt: Garsas

en: Change sound levels, inputs, outputs, and alert sounds
lt: Keisti garso garsumą, įvedimą ir įvykių garsus

note: Translators: Search terms to find the Sound panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Card;Microphone;Volume;Fade;Balance;Bluetooth;Headset;Audio;Output;Input;
lt: Kortelė;Mikrofonas;Garsumas;Silpnėjimas;Balansas;Bluetooth;Ausinės;Garsas;Išvestis;Įvestis;

en: Choose how to use connected monitors and projectors
lt: Pasirinkite, kaip naudoti prijungtus monitorius ir projektorius

note: Translators: Search terms to find the Displays panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Panel;Projector;xrandr;Screen;Resolution;Refresh;Monitor;Night;Light;Blue;redshift;color;sunset;sunrise;
lt: Skydelis;Projektorius;xrandr;Ekranas;Raiška;Atnaujinimas;Monitorius;Naktinis;Apšvietimas;rausvumas;spalva;saulėtekis;saulėlydis;

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Change keyboard shortcuts and set your typing preferences, keyboard layouts and input sources
lt: Keisti klaviatūros trumpinius bei nustatyti rašymo nuostatas, klaviatūrų išdėstymus bei įvesties šaltinius

note: Translators: Search terms to find the Keyboard panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Shortcut;Workspace;Window;Resize;Zoom;Contrast;Input;Source;Lock;Volume;
lt: Trumpinus;Darbo sritis;Langas;Dydžio keitimas;Mastelis;Kontrastas;Įvestis;Šaltinis;Rakinimas;Garsas;

en: Users
lt: Naudotojai

en: Add or remove users and change your password
lt: Pridėti arba šalinti naudotojus bei keiskite savo slaptažodį

note: Translators: Search terms to find the Users panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Login;Name;Fingerprint;Avatar;Logo;Face;Password;Parental Controls;Screen Time;App Restrictions;Web Restrictions;Usage;Usage Limit;Kid;Child;
lt: Prisijungimas;Pavadinimas;Piršto atspaudas;Atvaizdas;Logo;Veidas;Slaptažodis;Tėvų kontrolė;Ekrano laikas;Programų ribojimai;Žiniatinklio ribojimai;Naudojimas;Naudojimo ribojimai;Vaikas;

en: Accessibility
lt: Prieiga

en: Make it easier to see, hear, type, point and click
lt: Padarykite matymą, išgirdimą, rašymą, rodymą ir spaudimą paprastesnį

note: Translators: Search terms to find the Accessibility panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Keyboard;Mouse;a11y;Accessibility;Universal Access;Contrast;Cursor;Sound;Zoom;Screen;Reader;big;high;large;text;font;size;AccessX;Sticky;Keys;Slow;Bounce;Mouse;Double;click;Delay;Speed;Assist;Repeat;Blink;visual;hearing;audio;typing;
lt: Klaviatūra;Pelė;a11y;Prieiga;Universali prieiga;Kontrastas;Žymeklis;Garsas;Mastelis;Ekranas;Skaityklė;didelis;aukštas;tekstas;šriftas;dydis;AccessX;Kibūs;Klavišai;Lėtieji;Pasikartojantys;Pelė; Dvigubas;paspaudimas;Delsa;Greitis;Pagalba;Pasikartojimas;Mirksėjimas;vaizdinis;klausa;garsas;rašymas;

en: Multitasking
lt: Daugiaprogramis apdorojimas

en: Manage preferences for productivity and multitasking
lt: Tvarkykite nuostatas produktyvumui ir daugeliui užduočių

note: Translators: Search terms to find the Search panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Multitasking;Multitask;Productivity;Customize;Desktop;
lt: Daugelis užduočių;Produktyvumas;Tinkinti;Darbastalis;

en: Control various application permissions and settings
lt: Valdyti įvairius programos leidimus bei nustatymus

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: application;flatpak;permission;setting;
lt: programa;flatpak;leidimas;nustatymas;

en: Control what you want to share with others
lt: Valdykite, kuo norite dalintis su kitais

note: Translators: Search terms to find the Sharing panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;ssh;host;name;remote;desktop;media;audio;video;pictures;photos;movies;server;renderer;
lt: dalinimasis;dalintis;bendrinti;ssh;kompiuteris;pavadinimas;nutolęs;darbalaukis;medija;garsas;vaizdas;paveikslėliai;fotografijos;filmai;serveris;piešėjas;

en: Removable Media
lt: Keičiamosios laikmenos

en: Configure Removable Media settings
lt: Konfigūruoti išimamas laikmenas

note: Translators: Search terms to find the Removable Media panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: device;system;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
lt: įrenginys;sistema;numatytoji;programa;pageidaujama;cd;dvd;usb;audio;video;diskas;išimama;laikmena;autopaleidimas;

en: Region & Language
lt: Regionas ir kalba

en: Select your display language and formats
lt: Pasirinkite rodymo kalbą bei formatus

note: Translators: Search terms to find the Region and Language panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Language;Layout;Keyboard;Input;
lt: Kalba;Išdėstymas;Klaviatūra;Įvestis;

en: About
lt: Apie

en: View information about your system
lt: Rodyti informaciją apie sistemą

note: Translators: Search terms to find the About panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! "Preferred Applications" is the old name for the preference, so make sure that you use the same "translation" for those keywords
en: device;system;information;hostname;memory;processor;version;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
lt: įrenginys;sistema;informacija;pavadinimas;atmintis;procesorius;versija;numatyta;programa;atsarginė;pageidaujama;cd;dvd;usb;audio;video;diskas;išimama;laikmena;autopaleidimas;

en: Control how you connect to the Internet
lt: Valdykite, kaip jungiatės prie interneto

note: Translators: Search terms to find the Network panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;IP;LAN;Proxy;WAN;Broadband;Modem;Bluetooth;vpn;DNS;
lt: Tinklas;IP;LAN;Proxy;WAN;Plačiajuostis;Modemas;Bluetooth;vpn;DNS;

en: Control how you connect to Wi-Fi networks
lt: Valdykite, kaip jungiatės prie belaidžių tinklų

note: Translators: Search terms to find the Wi-Fi panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;Wireless;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Broadband;DNS;Hotspot;
lt: Tinklas;Belaidis;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Plačiajuostis;DNS;Hotspot;

en: Mobile Network
lt: Mobilusis tinklas

en: Configure Telephony and mobile data connections
lt: Konfigūruoti telefonijos ir mobiliųjų duomenų ryšius

note: Translators: Search terms to find the WWAN panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: cellular;wwan;telephony;sim;mobile;
lt: mobilusis;wwan;telefonija;sim;mibilusis;

en: Change the date and time, including time zone
lt: Keiskite datą ir laiką, įskaitant laiko juostą

note: Translators: Search terms to find the Date and Time panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Clock;Timezone;Location;
lt: Laikrodis;Laiko juosta;Vietovė;

en: Protect your pictures
lt: Apsaugokite savo paveikslėlius

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;
lt: ekranas;užrakinimas;diagnostika;lūžimas;privatus;neseniai naudoti;laikinieji;indeksas;pavadinimas;tinklas;tapatybė;

en: Control which notifications are displayed and what they show
lt: Valdykite, kurie pranešimai yra rodomi, ir ką jie rodo

note: Translators: Search terms to find the Notifications panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Notifications;Banner;Message;Tray;Popup;
lt: Pranešimai;žinutė;laiškas;dėklas;iššokimai;

en: Default Applications
lt: Numatytosios programos

en: Configure Default Applications
lt: Konfigūruoti numatytąsias programas

note: Translators: Search terms to find the Default Applications panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: default;application;preferred;media;
lt: numatytoji;programa;pageidaujama;laikmena;

en: Protect your conversations
lt: Apsaugokite savo pokalbius

en: Manage Thunderbolt devices
lt: Tvarkyti Thunderbolt įrenginius

note: Translators: those are keywords for the thunderbolt control-center panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Thunderbolt;privacy;
lt: Thunderbolt;privatumas;

en: Mouse & Touchpad
lt: Pelė ir jutiklinis kilimėlis

en: Change your mouse or touchpad sensitivity and select right or left-handed
lt: Keiskite pelės ar jutiklinio kilimėlio jautrumą bei pasirinkite kairiarankio ar dešiniarankio veikseną

note: Translators: Search terms to find the Mouse and Touchpad panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;
lt: Sekantis paviršius;Žymiklis;Paspaudimas;Taukštelėjimas;Dvigubas;Mygtukas;Rutulinis manipuliatorius;Slinkiklis;

en: Diagnostics
lt: Diagnostika

en: Report your problems
lt: Pranešti apie jūsų problemas

en: File History & Trash
lt: Failų istorija ir šiukšlinė

en: Don't leave traces
lt: Nepalikti pėdsakų

en: Online Accounts
lt: Internetinės paskyros

en: Connect to your online accounts and decide what to use them for
lt: Prisijunkite prie savo internetinių paskyrų ir nuspręskite, kam jas naudosite

note: Translators: Search terms to find the Online Accounts panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! For ReadItLater and Pocket, see http://en.wikipedia.org/wiki/Pocket_(application)
en: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Online;Chat;Calendar;Mail;Contact;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;
lt: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Žiniatinklis;Tinkle;Pokalbiai;Kalendorius;Paštas;Kontaktai;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Paketas;SkaitytiVėliau;

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Preferences;Settings;
lt: Nuostatos;Nustatymai;

en: Turn zoom on or off
lt: Įjungti arba išjungti mastelio keitimą

en: Zoom in
lt: Pritraukti

en: Zoom out
lt: Atitraukti

en: Turn screen reader on or off
lt: Įjungti arba išjungti ekrano skaityklę

en: Turn on-screen keyboard on or off
lt: Įjungti arba išjungti klaviatūrą ekrane

en: Increase text size
lt: Padidinti teksto dydį

en: Decrease text size
lt: Sumažinti teksto dydį

en: High contrast on or off
lt: Įjungti arba išjungti didelį kontrastą

en: Switch to next input source
lt: Perjungti į kitą įvesties šaltinį

en: Switch to previous input source
lt: Perjungti į ankstesnį įvesties šaltinį

en: Raven Applets
lt: Raven programėlės

en: Raven Notifications
lt: Raven pranešimai

en: Clear Notifications
lt: Išvalyti pranešimus

en: Launchers
lt: Leistukai

en: Launch help browser
lt: Paleisti pagalbos naršyklę

en: Launch calculator
lt: Paleisti skaičiuotuvą

en: Launch email client
lt: Paleisti pašto programą

en: Launch web browser
lt: Paleisti interneto naršyklę

en: Home folder
lt: Namų aplankas

[ctx: keybinding]
en: Search
lt: Paieška

en: Screenshots
lt: Ekrano kopijos

en: Save a screenshot to $PICTURES
lt: Įrašyti ekrano kopiją į $PICTURES

en: Save a screenshot of a window to $PICTURES
lt: Įrašyti lango ekrano kopiją į $PICTURES

en: Save a screenshot of an area to $PICTURES
lt: Įrašyti srities ekrano kopiją į $PICTURES

en: Sound and Media
lt: Garsas ir vaizdas

en: Volume mute/unmute
lt: Išjungti/įjungti garsą

en: Volume down
lt: Pritildyti

en: Volume up
lt: Pagarsinti

en: Microphone mute/unmute
lt: Išjungti/įjungti mikrofoną

en: Launch media player
lt: Paleisti multimedijos grotuvą

en: Play (or play/pause)
lt: Atkurti (arba atkurti/pristabdyti)

en: Pause playback
lt: Pristabdyti atkūrimą

en: Stop playback
lt: Stabdyti atkūrimą

en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

en: Next track
lt: Kitas takelis

en: Eject
lt: Išstumti

en: System
lt: Sistema

en: Show the Power Dialog
lt: Rodyti energijos dialogą

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Lock screen
lt: Užrakinti ekraną
