budgie-control-center 1.2.0 - en to lv translation catalogue (1554 entries)

en: Two Sided
lv: Abās pusēs

en: Paper Type
lv: Papīra tips

en: Paper Source
lv: Papīra avots

en: Output Tray
lv: Izvades paplāte

[ctx: printing option]
en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

en: GhostScript pre-filtering
lv: GhostScript prefiltrēšana

note: Translators: This option sets number of pages printed on one sheet
en: Pages per side
lv: Lappuses loksnē

note: Translators: This option sets whether to print on both sides of paper
en: Two-sided
lv: Abās pusēs

note: Translators: This option sets orientation of print (portrait, landscape...)
en: Orientation
lv: Orientācija

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "General" tab contains general printer options
en: General
lv: Vispārēji

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Page Setup" tab contains settings related to pages (page size, paper source, etc.)
en: Page Setup
lv: Lapas iestatījumi

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Installable Options" tab contains settings of presence of installed options (amount of RAM, duplex unit, etc.)
en: Installable Options
lv: Instalējamās opcijas

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Job" tab contains settings for jobs
en: Job
lv: Darbs

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Image Quality" tab contains settings for quality of output print (e.g. resolution)
en: Image Quality
lv: Attēla kvalitāte

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Color" tab contains color settings (e.g. color printing)
en: Color
lv: Krāsas

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Finishing" tab contains finishing settings (e.g. booklet printing)
en: Finishing
lv: Pēcapstrāde

[ctx: Printer Option Group]
note: Translators: "Advanced" tab contains all others settings
en: Advanced
lv: Paplašināti

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page Translators: This button triggers the printing of a test page.
en: Test Page
lv: Testa lapa

note: Translators: Name of job which makes printer to print test page
en: Test page
lv: Testa lapa

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: No Active Jobs
lv: Nav aktīvu darbu

note: Translators: This is the label of the button that opens the Jobs Dialog.
en: %u Job | %u Jobs
lv[0]: %u darbs
lv[1]: %u darbi
lv[2]: %u darbu

note: Translators: Name of job which makes printer to clean its heads
en: Clean print heads
lv: Tīrīt printera galviņas

note: Translators: The printer is low on toner
en: Low on toner
lv: Maz tonera

note: Translators: The printer has no toner left
en: Out of toner
lv: Beidzies toneris

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Low on developer
lv: Palicis maz attīstītāja

note: Translators: "Developer" is a chemical for photo development, * http://en.wikipedia.org/wiki/Photographic_developer
en: Out of developer
lv: Nav attīstītāja

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Low on a marker supply
lv: Palicis maz krāsas

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Out of a marker supply
lv: Beigusies krāsa

note: Translators: One or more covers on the printer are open
en: Open cover
lv: Atvērts vāks

note: Translators: One or more doors on the printer are open
en: Open door
lv: Atvērtas durvis

note: Translators: At least one input tray is low on media
en: Low on paper
lv: Maz papīra

note: Translators: At least one input tray is empty
en: Out of paper
lv: Beidzies papīrs

[ctx: printer state]
note: Translators: The printer is offline
en: Offline
lv: Nesaistē

[ctx: printer state]
note: Translators: Someone has stopped the Printer Translators: Printer's state (no jobs can be processed)
en: Stopped
lv: Apturēts

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is almost full
en: Waste receptacle almost full
lv: Atkritumu tvertne gandrīz pilna

note: Translators: The printer marker supply waste receptacle is full
en: Waste receptacle full
lv: Atkritumu tvertne pilna

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is near end of life
lv: Optiskais gaismas vadītājs drīz būs jāmaina

note: Translators: Optical photo conductors are used in laser printers
en: The optical photo conductor is no longer functioning
lv: Optiskais gaismas vadītājs vairs nefunkcionē

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (can start new job without waiting)
en: Ready
lv: Gatavs

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (printer is ready but doesn't accept new jobs)
en: Does not accept jobs
lv: Nepieņem darbus

[ctx: printer state]
note: Translators: Printer's state (jobs are processing)
en: Processing
lv: Apstrādā

note: Translators: Name of column showing printer manufacturers
en: Manufacturer
lv: Ražotājs

note: Translators: Name of column showing printer drivers
en: Driver
lv: Draiveris

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: One Sided
lv: Vienā pusē

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Long Edge (Standard)
lv: Garās malas iesējums

note: Translators: this is an option of "Two Sided"
en: Short Edge (Flip)
lv: Īsās malas iesējums

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Portrait
lv: Portrets

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Landscape
lv: Ainava

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse landscape
lv: Apgriezta ainava

note: Translators: this is an option of "Orientation"
en: Reverse portrait
lv: Apgriezts portrets

note: Translators: %s is the printer name
en: Printer “%s” has been deleted
lv: Printeris “%s” tika izdzēsts

note: Translators: Addition of the new printer failed.
en: Failed to add new printer.
lv: Neizdevās pievienot jaunu printeri.

note: Translators: The XML file containing user interface can not be loaded
en: Could not load ui: %s
lv: Nevar ielādēt saskarni: %s

en: Unlock to Add Printers and Change Settings
lv: Atbloķēt, lai pievienotu printerus un mainītu iestatījumus

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is waiting to be printed)
en: Pending
lv: Gaida

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is held for printing)
en: Paused
lv: Pauzēts

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job needs authentication to proceed further)
en: Authentication required
lv: Nepieciešama autentifikācija

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job is currently printing)
en: Processing
lv: Apstrādā

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been stopped)
en: Stopped
lv: Apturēts

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has been canceled)
en: Canceled
lv: Atcelts

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has aborted due to error)
en: Aborted
lv: Atsaukts

[ctx: print job]
note: Translators: Job's state (job has completed successfully)
en: Completed
lv: Izpildīts

note: Translators: The found device is a JetDirect printer
en: JetDirect Printer
lv: JetDirect printeris

note: Translators: The found device is a Line Printer Daemon printer
en: LPD Printer
lv: LPD printeris

note: Translators: This is the title of the dialog. %s is the printer name.
en: %s Details
lv: %s informācija

en: No suitable driver found
lv: Nav atrasts piemērots draiveris

en: Select PPD File
lv: Izvēlieties PPD datni

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Open
lv: _Atvērt

en: PostScript Printer Description files (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)
lv: PostScript Printer Description datnes (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)

note: Translators: this is an option of "Paper Source"
en: Auto Select
lv: Autoizvēle

note: Translators: this is an option of "Paper Source" Translators: this is an option of "Resolution"
en: Printer Default
lv: Printera noklusējuma

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Embed GhostScript fonts only
lv: Iekļaut tikai GhostScript fontus

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 1
lv: Konvertēt uz PS level 1

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: Convert to PS level 2
lv: Konvertēt uz PS level 2

note: Translators: this is an option of "GhostScript"
en: No pre-filtering
lv: Bez prefiltrēšanas

note: Translators: This is the title presented at top of the dialog.
en: Add Printer
lv: Pievienot printeri

en: Unlock Print Server
lv: Atbloķēt printera serveri

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Unlock %s.
lv: Atbloķēt %s.

note: Translators: Samba server needs authentication of the user to show list of its printers.
en: Enter username and password to view printers on %s.
lv: Ievadiet lietotājvārdu un paroli, lai redzētu, kādi printeri ir uz %s.

en: Searching for Printers
lv: Meklē printerus

note: Translators: The found device is a printer connected via serial port
en: Serial Port
lv: Seriālais ports

note: Translators: The found device is a printer connected via parallel port
en: Parallel Port
lv: Paralēlais ports

note: Translators: Location of found network printer (e.g. Kitchen, Reception)
en: Location: %s
lv: Atrašanās vieta: %s

note: Translators: Network address of found printer
en: Address: %s
lv: Adrese: %s

note: Translators: This item is a server which needs authentication to show its printers
en: Server requires authentication
lv: Serveris pieprasa autentifikāciju

note: Translators: This label shows how many jobs of this printer needs to be authenticated to be printed.
en: %u Job Requires Authentication | %u Jobs Require Authentication
lv[0]: %u darbs pieprasa autentifikāciju
lv[1]: %u darbi pieprasa autentifikāciju
lv[2]: %u darbu pieprasa autentifikāciju

[ctx: Printer jobs dialog title]
note: Translators: This is the printer name for which we are showing the active jobs
en: %s — Active Jobs
lv: %s — aktīvie darbi

note: Translators: The printer needs authentication info to print.
en: Enter credentials to print from %s.
lv: Ievadiet akreditācijas datus lai drukātu no %s.

en: %d of %d
lv: %d no %d

en: New shortcut…
lv: Jauna saīsne…

en: Button %d
lv: Poga %d

en: Button
lv: Poga

en: Output:
lv: Izvade:

note: Keep ratio switch
en: Keep aspect ratio (letterbox):
lv: Paturēt izmēra attiecību (platekrāns):

note: Whole-desktop checkbox
en: Map to single monitor
lv: Attēlot uz viena monitora

en: Display Mapping
lv: Displeja attēlošana

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: Test Your _Settings
lv: Izmēģiniet _savus iestatījumus

en: Stylus
lv: Irbulis

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Tablet
lv: Planšete

en: Batteries
lv: Baterijas

note: TRANSLATORS: secondary battery, misc
en: Battery
lv: Baterija

en: When _idle
lv: Kad _dīkstāvē

en: Suspend
lv: Iesnaudināt

en: Power Off
lv: Izslēgt

en: Hibernate
lv: Iemidzināt

en: Nothing
lv: Nedarīt neko

en: Off
lv: Izslēgts

en: When on battery power
lv: Kad izmanto baterijas strāvu

en: When plugged in
lv: Kad pieslēgts strāvai

en: On
lv: Ieslēgts

note: Translators: Option for "Blank Screen" in "Power" panel
en: %d minute | %d minutes
lv[0]: %d minūte
lv[1]: %d minūtes
lv[2]: %d minūtes

[ctx: Idle time]
en: Never
lv: Nekad

en: Automatic suspend
lv: Automātiski iesnaudināt

en: Performance mode temporarily disabled due to high operating temperature.
lv: Jaudīgais režīms ir uz laiku izslēgts pārāk augstas temperatūras dēļ.

en: Lap detected: performance mode temporarily unavailable. Move the device to a stable surface to restore.
lv: Detektēts klēpis — jaudīgais režīms uz laiku nav pieejams. Pārvietojiet ierīci uz stabilu virsmu, lai to atjaunotu.

en: Performance mode temporarily disabled.
lv: Jaudīgais režīms uz brīdi ir izslēgts.

en: Low battery: power saver enabled. Previous mode will be restored when battery is sufficiently charged.
lv: Maza baterijas jauda — ieslēgta enerģijas taupīšana. Iepriekšējais režīms tiks atjaunots, kad baterija būs pietiekami uzlādēta.

note: translators: "%s" is an application name
en: Power Saver mode activated by “%s”.
lv: Enerģijas taupīšanas režīmu ieslēdza “%s”.

note: translators: "%s" is an application name
en: Performance mode activated by “%s”.
lv: Jaudīgo režīmu ieslēdza “%s”.

[ctx: Power profile]
en: Performance
lv: Veiktspēja

en: High performance and power usage.
lv: Augsta veiktspēja un jaudas patēriņš.

[ctx: Power profile]
en: Balanced
lv: Līdzsvarota

en: Standard performance and power usage.
lv: Standarta veiktspēja un jaudas patēriņš.

[ctx: Power profile]
en: Power Saver
lv: Taupīga

en: Reduced performance and power usage.
lv: Samazināta veiktspēja un jaudas patēriņš.

en: Unknown time
lv: Nezināms laiks

en: %i minute | %i minutes
lv[0]: %i minūte
lv[1]: %i minūtes
lv[2]: %i minūšu

en: %i hour | %i hours
lv[0]: %i stunda
lv[1]: %i stundas
lv[2]: %i stundu

en: hour | hours
lv[0]: stunda
lv[1]: stundas
lv[2]: stundu

en: minute | minutes
lv[0]: minūte
lv[1]: minūtes
lv[2]: minūšu

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s until fully charged
lv: Pilnībā uzlādēts pēc %s

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: Caution: %s remaining
lv: Brīdinājums — atlicis %s

note: TRANSLATORS: %1 is a time string, e.g. "1 hour 5 minutes"
en: %s remaining
lv: Atlikušais laiks — %s

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Fully charged
lv: Pilnībā uzlādēts

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Not charging
lv: Nelādējas

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Empty
lv: Tukša

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Charging
lv: Uzlādējas

note: TRANSLATORS: primary battery
en: Discharging
lv: Izlādējas

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless mouse
lv: Bezvadu pele

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Wireless keyboard
lv: Bezvadu tastatūra

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Uninterruptible power supply
lv: Nepārtrauktais barošanas avots

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Personal digital assistant
lv: Personālais ciparasistents

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Cellphone
lv: Mobilais tālrunis

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Media player
lv: Multimediju atskaņotājs

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Computer
lv: Dators

note: TRANSLATORS: secondary battery
en: Gaming input device
lv: Spēļu ievades ierīce

[ctx: Battery name]
en: Main
lv: Galvenā

[ctx: Battery name]
en: Extra
lv: Papildus

note: TRANSLATORS: standard spaces are well known colorspaces like * sRGB, AdobeRGB and ProPhotoRGB
en: Standard Space
lv: Standarta telpa

note: TRANSLATORS: test profiles do things like changing the screen * a different color, or swap the red and green channels
en: Test Profile
lv: Testa profils

[ctx: Automatically generated profile]
note: TRANSLATORS: automatic profiles are generated automatically * by the color management system based on manufacturing data, * for instance the default monitor profile is created from the * primaries specified in the monitor EDID
en: Automatic
lv: Automātiski

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - low quality profiles take * much less time to generate but may be a poor reflection of the * device capability
en: Low Quality
lv: Zema kvalitāte

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality
en: Medium Quality
lv: Vidēja kvalitāte

[ctx: Profile quality]
note: TRANSLATORS: the profile quality - high quality profiles take * a *long* time, and have the best calibration and * characterisation data.
en: High Quality
lv: Augsta kvalitāte

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default RGB space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default RGB
lv: Noklusējuma RGB

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default CMYK space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default CMYK
lv: Noklusējuma CMYK

[ctx: Colorspace fallback]
note: TRANSLATORS: this default gray space is used for printers that * do not have additional printer profiles specified in the PPD
en: Default Gray
lv: Noklusējuma Pelēkais

en: Vendor supplied factory calibration data
lv: Ražotāja sniegtie rūpnīcas kalibrācijas dati

en: Full-screen display correction not possible with this profile
lv: Ar šo profilu nav iespējama pilnekrāna displeja koriģēšana

en: This profile may no longer be accurate
lv: Šis profils varētu vairs nebūt precīzs

note: TRANSLATORS: This refers to the TFT display on a laptop
en: Laptop Screen
lv: Klēpjdatora ekrāns

note: TRANSLATORS: This refers to the embedded webcam on a laptop
en: Built-in Webcam
lv: Iebūvēta tīmekļa kamera

note: TRANSLATORS: an externally connected display, where %s is either the * model, vendor or ID, e.g. 'LP2480zx Monitor'
en: %s Monitor
lv: Monitors %s

note: TRANSLATORS: a flatbed scanner device, e.g. 'Epson Scanner'
en: %s Scanner
lv: Skeneris %s

note: TRANSLATORS: a camera device, e.g. 'Nikon D60 Camera'
en: %s Camera
lv: Fotoaparāts %s

note: TRANSLATORS: a printer device, e.g. 'Epson Photosmart Printer'
en: %s Printer
lv: Printeris %s

note: TRANSLATORS: a webcam device, e.g. 'Philips HiDef Camera'
en: %s Webcam
lv: Tīmekļa kamera %s

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile has been auto-generated for this hardware
en: Default:
lv: Noklusējuma:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile his a standard space like AdobeRGB
en: Colorspace:
lv: Krāsu telpa:

note: TRANSLATORS: this is a profile prefix to signify the * profile is a test profile
en: Test profile:
lv: Testa profils:

note: TRANSLATORS: an ICC profile is a file containing colorspace data
en: Select ICC Profile File
lv: Izvēlieties ICC profila datni

en: _Import
lv: _Importēt

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: Supported ICC profiles
lv: Atbalstītie ICC profili

note: TRANSLATORS: filter name on the file->open dialog
en: All files
lv: Visas datnes

en: Screen
lv: Ekrāns

note: TRANSLATORS: this is the dialog to save the ICC profile
en: Save Profile
lv: Saglabāt profilu

en: _Save
lv: _Saglabāt

note: TRANSLATORS: this is when the button is sensitive
en: Create a color profile for the selected device
lv: Izveidot krāsu profilu izvēlētajai ierīcei

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
lv: Mērinstruments nav atrasts. Pārbaudiet, vai tas ir ieslēgts un pareizi pievienots.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The measuring instrument does not support printer profiling.
lv: Mērinstruments neatbalsta printera profilēšanu.

note: TRANSLATORS: this is when the button is insensitive
en: The device type is not currently supported.
lv: Ierīces veids pašlaik nav atbalstīts.

note: TRANSLATORS: The user has to attach the sensor to the screen
en: Place your calibration device over the square and press “Start”
lv: Novietojiet savu kalibrēšanas ierīci virs kvadrāta un spiediet “Sākt”

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the calibrate position and press “Continue”
lv: Pārvietojiet savu kalibrēšanas ierīci uz kalibrēšanas pozīciju un spiediet “Turpināt”

note: TRANSLATORS: Some calibration devices need the user to move a * dial or switch manually. We also show a picture showing them * what to do...
en: Move your calibration device to the surface position and press “Continue”
lv: Pārvietojiet savu kalibrēšanas ierīci uz virsmas pozīciju un spiediet “Turpināt”

note: TRANSLATORS: on some hardware e.g. Lenovo W700 the sensor * is built into the palmrest and we need to fullscreen the * sample widget and shut the lid.
en: Shut the laptop lid
lv: Aizveriet klēpjdatora vāku

note: TRANSLATORS: We suck, the calibration failed and we have no * good idea why or any suggestions
en: An internal error occurred that could not be recovered.
lv: Gadījās iekšēja kļūda, no kuras nevarēja atgūties.

note: TRANSLATORS: Some required-at-runtime tools were not * installed, which should only affect insane distros
en: Tools required for calibration are not installed.
lv: Radās iekšēja kļūda, kuru nevarēja izlabot.

note: TRANSLATORS: The profile failed for some reason
en: The profile could not be generated.
lv: Nevarēja izveidot profilu.

note: TRANSLATORS: The user specified a whitepoint that was * unobtainable with the hardware they've got -- see * https://en.wikipedia.org/wiki/White_point for details
en: The target whitepoint was not obtainable.
lv: Mērķa baltais punkts nebija iegūstams.

note: TRANSLATORS: the display calibration process is finished
en: Complete!
lv: Izpildīts!

note: TRANSLATORS: the display calibration failed, and we also show * the translated (or untranslated) error string after this
en: Calibration failed!
lv: Kalibrēšana neizdevās!

note: TRANSLATORS: The user can now remove the sensor from the screen
en: You can remove the calibration device.
lv: Jūs varat izņemt kalibrēšanas ierīci.

note: TRANSLATORS: The user has to be careful not to knock the * display off the screen (although we do cope if this is * detected early enough)
en: Do not disturb the calibration device while in progress
lv: Neaiztieciet kalibrēšanas ierīci, kamēr tā darbojas

en: Enable color management for %s
lv: Aktivēt %s krāsu pārvaldību

en: Show color profiles for %s
lv: Rādīt %s krāsu profilus

note: not calibrated
en: Not calibrated
lv: Nav kalibrēts

en: multiple sizes
lv: vairāki izmēri

en: No Desktop Background
lv: Bez fona attēla

en: Select a picture
lv: Izvēlieties attēlu

en: Current background
lv: Pašreizējais fons

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Testing %s
lv: Pārbauda %s

[ctx: Display rotation]
en: Landscape
lv: Ainava

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Right
lv: Portrets pa labi

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Left
lv: Portrets pa kreisi

[ctx: Display rotation]
en: Landscape (flipped)
lv: Ainava (apmesta)

en: _Apply
lv: _Pielietot

en: Apply Changes?
lv: Pielietot izmaiņas?

en: Changes Cannot be Applied
lv: Izmaiņas nevar pielietot

en: This could be due to hardware limitations.
lv: Tas varētu būt aparatūras ierobežojumu dēļ.

en: More Warm
lv: Siltāk

en: Less Warm
lv: Mazāk silti

en: None
lv: Nav

en: Custom Shortcuts
lv: Pielāgotas saīsnes

en: More…
lv: Vairāk…

en: No input sources found
lv: Nav atrastu ievades avotu

[ctx: Input Source]
en: Other
lv: Citi

en: %s is already being used for %s. If you replace it, %s will be disabled
lv: %s jau izmanto %s. Ja to aizstāsiet, %s tiks izslēgts

en: Enter the new shortcut
lv: Ievadiet jauno saīsni

en: Set Custom Shortcut
lv: Iestatīt pielāgotas saīsnes

en: Set Shortcut
lv: Iestatīt saīsni

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a description of the keyboard shortcut
en: Enter new shortcut to change %s.
lv: Ievadiet jaunu saīsni, lai mainītu %s.

en: Add Custom Shortcut
lv: Pievienot pielāgoto saīsni

en: Alternate Characters Key
lv: Alternatīvo rakstzīmju taustiņš

en: The alternate characters key can be used to enter additional characters. These are sometimes printed as a third-option on your keyboard.
lv: Papildu rakstzīmju ievadīšanai var izmantot alternatīvo rakstzīmju taustiņu. Dažreiz tās tiek attēlotas kā trešā opcija uz tastatūras.

[ctx: keyboard key]
en: Left Alt
lv: Kreisais Alt

[ctx: keyboard key]
en: Right Alt
lv: Labais alt

[ctx: keyboard key]
en: Left Super
lv: Kreisais super

[ctx: keyboard key]
en: Right Super
lv: Labais super

[ctx: keyboard key]
en: Menu key
lv: Izvēlnes taustiņš

[ctx: keyboard key]
en: Right Ctrl
lv: Labais Ctrl

en: Compose Key
lv: Kompozīcijas taustiņš

en: The compose key allows a wide variety of characters to be entered. To use it, press compose then a sequence of characters.  For example, compose key followed by <b>C</b> and <b>o</b> will enter <b>©</b>, <b>a</b> followed by <b>'</b> will enter <b>á</b>.
lv: Komponēšanas taustiņš ļauj ievadīt plašu rakstzīmju klāstu Lai to izmantotu, spiediet komponēšanas taustiņu un tad ievadiet rakstzīmes. Piemēram, pēc kompozīcijas taustiņa spiežot <b>C</b> un <b>o</b> tiks ievadīts <b>©</b>, <b>a</b> pēc tam <b>'</b> izveidos <b>á</b>.

[ctx: keyboard key]
en: Caps Lock
lv: Reģistra slēdzis

[ctx: keyboard key]
en: Scroll Lock
lv: Ritslēdzis

[ctx: keyboard key]
en: Print Screen
lv: Drukāt ekrānu

en: Input sources can be switched using the %s keyboard shortcut.
    This can be changed in the keyboard shortcut settings.
lv: Ievades avotus var pārslēgt, izmantojot %s tastatūras īsinājumtaustiņu.
    To var mainīt tastatūras īsinājumtaustiņu iestatījumos.

en: %d modified | %d modified
lv[0]: %d izmainīts
lv[1]: %d izmainīti
lv[2]: %d izmainītu

en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņi

en: Reset All Shortcuts?
lv: Atiestatīt visas saīsnes?

en: Resetting the shortcuts may affect your custom shortcuts. This cannot be undone.
lv: Saīšņu atiestatīšana var ietekmēt jūsu pielāgotās saīsnes. Šo darbību nevar atsaukt.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Reset All
lv: Atiestatīt visas

note: This label is displayed in a treeview cell displaying * a disabled accelerator key combination. TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup translators: * The device has been disabled
en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Authentication failed
lv: Autentifikācija neizdevās

en: The new password is too short
lv: Jaunā parole ir pārāk īsa

en: The new password is too simple
lv: Jaunā parole ir pārāk vienkārša

en: The old and new passwords are too similar
lv: Jaunā un vecā parole ir pārāk līdzīgas

en: The new password has already been used recently.
lv: Jaunā parole jau nesen tika izmantota.

en: The new password must contain numeric or special characters
lv: Jaunajai parolei jāsatur arī cipari vai īpašās rakstzīmes

en: The old and new passwords are the same
lv: Jaunā un vecā parole ir vienādas

en: Your password has been changed since you initially authenticated!
lv: Jūsu parole ir mainīta kopš jūsu sākotnējās autorizācijas!

en: The new password does not contain enough different characters
lv: Jaunā parole nesatur pietiekami dažādas rakstzīmes

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Please choose another password.
lv: Lūdzu, izvēlieties citu paroli.

en: Please type your current password again.
lv: Lūdzu, ievadiet savu pašreizējo paroli atkal.

en: Password could not be changed
lv: Neizdevās nomainīt paroli

en: The passwords do not match.
lv: Paroles nesakrīt.

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Browse for more pictures
lv: Pārlūkot citus attēlus

en: Cannot automatically join this type of domain
lv: Nevar automātiski pievienoties šī veida domēnam

en: No such domain or realm found
lv: Nav atrasts tāds domēns vai nogabals

en: Cannot log in as %s at the %s domain
lv: Nevar ierakstīties kā %s domēnā %s

en: Invalid password, please try again
lv: Nederīga parole; lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
lv: Neizdevās savienoties ar domēnu %s: %s

en: the device needs to be claimed to perform this action
lv: lai veiktu šo darbību, ierīce ir jābūt pieprasītai

en: the device is already claimed by another process
lv: šo ierīci jau ir pieprasījis cits process

en: you do not have permission to perform the action
lv: jums nav tiesību veikt šo darbību

en: no prints have been enrolled
lv: nav reģistrētu izdruku

en: Failed to communicate with the device during enrollment
lv: Neizdevās sazināties ar ierīci reģistrācijas laikā

en: Failed to communicate with the fingerprint reader
lv: Neizdevās sazināties ar pirkstu nospiedumu lasītāju

en: Failed to communicate with the fingerprint daemon
lv: Neizdevās sazināties ar pirkstu nospiedumu dēmonu

en: Failed to list fingerprints: %s
lv: Neizdevās uzskaitīt pirkstu nospiedumus — %s

en: Failed to delete saved fingerprints: %s
lv: Neizdevās izdzēst saglabātos pirkstu nospiedumus — %s

en: Left thumb
lv: Kreisais īkšķis

en: Left middle finger
lv: Kreisais vidējais pirksts

en: _Left index finger
lv: _Kreisais rādītājpirksts

en: Left ring finger
lv: Kreisais zeltnesis

en: Left little finger
lv: Kreisais mazais pirkstiņš

en: Right thumb
lv: Labais īkšķis

en: Right middle finger
lv: Labais vidējais pirksts

en: _Right index finger
lv: Labais _rādītājpirksts

en: Right ring finger
lv: Labais zeltnesis

en: Right little finger
lv: Labais mazais pirkstiņš

en: Unknown Finger
lv: Nezināms pirksts

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Complete
lv: Izpildīts

en: Fingerprint device disconnected
lv: Pirkstu nospiedumu ierīce ir atvienota

en: Fingerprint device storage is full
lv: Pirkstu nospiedumu ierīces krātuve ir pilna

en: Failed to enroll new fingerprint
lv: Neizdevās reģistrēt jaunu pirkstu nospiedumu

en: Failed to start enrollment: %s
lv: Neizdevās sākt reģistrēšanu — %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Failed to enroll new fingerprint
lv: Neizdevās reģistrēt jaunu pirkstu nospiedumu

en: Failed to stop enrollment: %s
lv: Neizdevās apturēt reģistrēšanu — %s

en: Repeatedly lift and place your finger on the reader to enroll your fingerprint
lv: Atkārtoti paceliet un novietojiet pirkstu uz lasītāja, lai reģistrētu savu pirkstu nospiedumu

note: TRANSLATORS: This is the label for the button to enroll a new finger
en: Scan new fingerprint
lv: Skanēt jaunu pirkstu nospiedumu

en: Failed to release fingerprint device %s: %s
lv: Neizdevās aizmirst pirkstu nospiedumu ierīci %s: %s

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Problem Reading Device
lv: Problēmas, lasot ierīci

en: Failed to claim fingerprint device %s: %s
lv: Neizdevās satvert pirkstu nospiedumu ierīci %s: %s

en: Failed to get fingerprint devices: %s
lv: Neizdevās saņemt pirkstu nospiedumu ierīci: %s

en: Your account
lv: Jūsu konts

en: Failed to delete user
lv: Neizdevās izdzēst lietotāju

en: Failed to revoke remotely managed user
lv: Neizdevās atsaukt attālināti pārvaldītu lietotāju

en: You cannot delete your own account.
lv: Nav iespējams izdzēst savu kontu.

en: %s is still logged in
lv: %s vēl aizvien ir ierakstījies

en: Deleting a user while they are logged in can leave the system in an inconsistent state.
lv: Lietotāja dzēšana, kamēr tas vēl ir ierakstījies, var atstāt sistēmu nesaskanīgā stāvoklī.

en: Do you want to keep %s’s files?
lv: Vai vēlaties paturēt lietotāja %s datnes?

en: It is possible to keep the home directory, mail spool and temporary files around when deleting a user account.
lv: Pēc lietotāja dzēšanas ir iespējams paturēt mājas mapi, pastu un pagaidu datnes.

en: _Delete Files
lv: _Dzēst datnes

en: _Keep Files
lv: _Paturēt datnes

en: Are you sure you want to revoke remotely managed %s’s account?
lv: Vai tiešām vēlaties atsaukt attālināti pārvaldītu %s kontu?

en: _Delete
lv: _Dzēst

[ctx: Password mode]
en: Account disabled
lv: Konts ir deaktivēts

[ctx: Password mode]
en: To be set at next login
lv: Tiks iestatīta, nākamreiz ierakstoties

[ctx: Password mode]
en: None
lv: Nekāda

en: Logged in
lv: Ierakstījies

note: TRANSLATORS: Status of Parental Controls setup
en: Enabled
lv: Aktivēts

en: Failed to contact the accounts service
lv: Neizdevās sazināties ar kontu servisu

en: Please make sure that the AccountService is installed and enabled.
lv: Lūdzu, pārbaudiet, vai AccountService ir instalēts un aktivēts.

note: Translator comments: * We split the line in 2 here to "make it look good", as there's * no good way to do this in GTK+ for tooltips. See: * https://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=657168
en: To make changes,
    click the * icon first
lv: Lai veiktu izmaiņas,
    vispirms klikšķiniet uz * ikonas

en: Delete the selected user account
lv: Dzēst izvēlēto lietotāja kontu

en: To delete the selected user account,
    click the * icon first
lv: Lai dzēstu izvēlēto lietotāja kontu,
    vispirms klikšķiniet uz * ikonas

en: Unlock to Add Users and Change Settings
lv: Atbloķēt, lai pievienotu lietotājus un mainītu iestatījumus

en: The username should usually only consist of lower case letters from a-z, digits and the following characters: - _
lv: Lietotājvārds parasti drīkst saturēt tikai mazos burtus no a–z, ciparus un šīs rakstzīmes: . - _

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
lv: Diemžēl šis lietotājvārds nav pieejams. Lūdzu, mēģiniet citu.

en: The username is too long.
lv: Lietotājvārds ir pārāk garš.

en: This will be used to name your home folder and can’t be changed.
lv: To izmantos, lai nosauktu mājas mapi, un to nevarēs mainīt.

en: Should match the web address of your login provider.
lv: Jāatbilst ierakstīšanās pakalpojuma sniedzēja tīmekļa adresei.

en: Failed to add account
lv: Neizdevās pievienot kontu

en: Failed to register account
lv: Neizdevās reģistrēt kontu

en: No supported way to authenticate with this domain
lv: Nav atbalstīta autentificēšanās veida šim domēnam

en: Failed to join domain
lv: Neizdevās pievienoties domēnam

en: That login name didn’t work.
    Please try again.
lv: Šis lietotājvārds nenostrādāja.
    Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: That login password didn’t work.
    Please try again.
lv: Šī parole nenostrādāja.
    Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Failed to log into domain
lv: Neizdevās ierakstīties domēnā

en: Unable to find the domain. Maybe you misspelled it?
lv: Nevar atrast domēnu. Varbūt tas ir nepareizi uzrakstīts?

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
lv: Jaunajai parolei ir jāatšķiras no vecās.

[ctx: Password hint]
en: Try changing some letters and numbers.
lv: Mēģiniet mainīt dažus burtus un ciparus.

[ctx: Password hint]
en: Try changing the password a bit more.
lv: Mēģiniet paroli vēl nedaudz pamainīt.

[ctx: Password hint]
en: A password without your user name would be stronger.
lv: Parole būtu drošāka, ja nesaturētu jūsu lietotājvārdu.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid using your name in the password.
lv: Mēģiniet neiekļaut savu vārdu parolē.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid some of the words included in the password.
lv: Mēģiniet neizmantot dažus vārdus, kas ir parolē.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid common words.
lv: Mēģiniet neizmantot bieži izmantotus vārdus.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid reordering existing words.
lv: Mēģiniet izvairīties no esošo vārdu pārkārtošanas.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more numbers.
lv: Mēģiniet izmantot vairāk ciparu.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more uppercase letters.
lv: Mēģiniet izmantot vairāk lieto burtu.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more lowercase letters.
lv: Mēģiniet izmantot vairāk mazo burtu.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more special characters, like punctuation.
lv: Mēģiniet izmantot vairāk īpašās rakstzīmes, piemēram, pieturzīmes.

[ctx: Password hint]
en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
lv: Mēģiniet izmantot burtus, ciparus un pieturzīmes.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same character.
lv: Mēģiniet neatkārtot vienu un to pašu rakstzīmi.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
lv: Drošāk ir lietot burtus, ciparus un pieturzīmes jauktā secībā.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
lv: Mēģiniet neizmantot secīgus simbolus, piemēram, 1234 vai abcd.

[ctx: Password hint]
en: Password needs to be longer. Try to add more letters, numbers and punctuation.
lv: Parolei jābūt garākai. Mēģiniet pievienot vairāk burtu, ciparu un pieturzīmju.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
lv: Lietojiet mazos un lielos burtus jauktā secībā, kā arī mēģiniet izmantot kādus ciparus.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
lv: Vairāk burtu, ciparu un pieturzīmju izmantošana padarīs paroli drošāku.

en: This Week
lv: Šonedēļ

en: Last Week
lv: Pagājušajā nedēļā

[ctx: login history week label]
note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 18", shown as the first day of a week on login history dialog. Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24", shown as the last day of a week on login history dialog.
en: %b %e
lv: %e. %b

[ctx: login history week label]
note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013", shown as the last day of a week on login history dialog.
en: %b %e, %Y
lv: %e. %b, %Y.

en: Session Ended
lv: Sesija beidzās

en: Session Started
lv: Sesija sākās

note: Translators: This is the title of the "Account Activity" dialog. The %s is the user real name.
en: %s — Account Activity
lv: %s — konta aktivitāte

[ctx: Distance]
en: Short
lv: Īss

[ctx: Distance]
en: ¼ Screen
lv: ¼ ekrāna

[ctx: Distance]
en: ½ Screen
lv: ½ ekrāna

[ctx: Distance]
en: ¾ Screen
lv: ¾ ekrāna

[ctx: Distance]
en: Long
lv: Garš

[ctx: cursor size]
note: translators: the labels will read: * Cursor Size: Default
en: Default
lv: Noklusējuma

[ctx: cursor size]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: cursor size]
en: Large
lv: Liels

[ctx: cursor size]
en: Larger
lv: Lielāks

[ctx: cursor size]
en: Largest
lv: Vislielākais

en: %d pixel | %d pixels
lv[0]: %d pikselis
lv[1]: %d pikseļi
lv[2]: %d pikseļu

en: System Bus
lv: Sistēmas kopne

en: Full access
lv: Pilna piekļuve

en: Session Bus
lv: Sesijas kopne

en: Devices
lv: Ierīces

en: Full access to /dev
lv: Pilna pieeja /dev resursiem

en: Network
lv: Tīkls

en: Has network access
lv: Ir piekļuve tīklam

en: Home
lv: Mājas

en: Read-only
lv: Tikai lasāms

en: File System
lv: Datņu sistēma

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Can change settings
lv: Var mainīt iestatījumus

en: %s has the following permissions built-in. These cannot be altered. If you are concerned about these permissions, consider removing this application.
lv: %s ir šādas iebūvētās atļaujas. Tās nevar mainīt. Ja jūs šādas atļaujas neapmierina, apsveriet šīs lietotnes izņemšanu.

en: Web Links
lv: Tīmekļa saites

en: Git Links
lv: Git saites

en: %s Links
lv: %s saites

en: Unset
lv: Atstatīt

en: Links
lv: Saites

en: Hypertext Files
lv: Hiperteksta datnes

en: Text Files
lv: Teksta datnes

en: Image Files
lv: Attēlu datnes

en: Font Files
lv: Fontu datnes

en: Archive Files
lv: Arhīva datnes

en: Package Files
lv: Pakotņu datnes

en: Audio Files
lv: Audio datnes

en: Video Files
lv: Video datnes

en: Other Files
lv: Citas datnes

note: List of applications.
en: Applications
lv: Lietotnes

[ctx: service is enabled]
en: On
lv: Ieslēgts

[ctx: service is disabled]
en: Off
lv: Izslēgts

[ctx: service is enabled]
en: Enabled
lv: Ieslēgts

[ctx: service is active]
en: Active
lv: Aktīvs

en: Choose a Folder
lv: Izvēlieties mapi

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a link to a dav://<hostname> URL
en: File Sharing allows you to share your Public folder with others on your current network using: %s
lv: Datņu koplietošana ļauj jums dalīties ar savu publisko mapi ar citiem jūsu pašreizējā tīklā, izmantojot: %s

note: TRANSLATORS: %s is replaced with a link to a "ssh <hostname>" command to run
en: When remote login is enabled, remote users can connect using the Secure Shell command:
    %s
lv: Kad ir ieslēgta attālinātā ierakstīšanās, datoru var lietot attālināti, izmantojot Secure Shell komandu:
    %s

en: Copy
lv: Kopēt

en: Sharing
lv: Koplietošana

note: Label
en: No networks selected for sharing
lv: Koplietošanai nav izvēlētu tīklu

en: Ask what to do
lv: Jautāt, ko darīt

en: Do nothing
lv: Nedarīt neko

en: Open folder
lv: Atvērt mapi

en: Other Media
lv: Citi datu nesēji

en: Select an application for audio CDs
lv: Izvēlieties lietotni audio diskiem

en: Select an application for video DVDs
lv: Izvēlieties lietotni DVD diskiem

en: Select an application to run when a music player is connected
lv: Izvēlieties lietotni, ko palaist, kad pievienots mūzikas atskaņotājs

en: Select an application to run when a camera is connected
lv: Izvēlieties lietotni, ko palaist, kad pievienota fotokamera

en: Select an application for software CDs
lv: Izvēlieties lietotni programmatūras CD

en: blank Blu-ray disc
lv: tukšs Blu-ray disks

en: blank CD disc
lv: tukšs CD disks

en: blank DVD disc
lv: tukšs DVD disks

en: blank HD DVD disc
lv: tukšs HD DVD disks

en: Blu-ray video disc
lv: Blu-ray video disks

en: e-book reader
lv: e-grāmatu lasītājs

en: HD DVD video disc
lv: HD DVD video disks

en: Picture CD
lv: Bilžu CD

en: Windows software
lv: Windows programmatūra

[ctx: measurement format]
en: Imperial
lv: Imperiālās

[ctx: measurement format]
en: Metric
lv: Metriskās

en: Formats
lv: Formāti

en: Unknown
lv: Nezināms

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
lv: 64-bitu

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 32-bit
lv: 32-bitu

[ctx: Windowing system (Wayland, X11, or Unknown)]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: hotspot]
note: translators: This is the default hotspot name, need to be less than 32-bytes
en: Hotspot
lv: Tīklājs

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: Select _All
lv: Izvēlēties _visu

en: Unlock to Change Settings
lv: Atbloķēt, lai mainītu iestatījumus

en: Other…
lv: Citi…

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakar

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24".
en: %b %e
lv: %e. %b

note: Translators: This is a date format string in the style of "Feb 24, 2013".
en: %b %e, %Y
lv: %e. %b, %Y.

en: %d hour | %d hours
lv[0]: %d stunda
lv[1]: %d stundas
lv[2]: %d stundas

en: %d second | %d seconds
lv[0]: %d sekunde
lv[1]: %d sekunžu
lv[2]: %d sekundes

note: 0 seconds
en: 0 seconds
lv: 0 sekundes

en: never
lv: nekad

en: today
lv: šodien

en: yesterday
lv: vakar

en: %i day ago | %i days ago
lv[0]: pirms %i dienas
lv[1]: pirms %i dienām
lv[2]: pirms %i dienām

en: IPv4 Address
lv: IPv4 adrese

en: IPv6 Address
lv: IPv6 adrese

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Hardware Address
lv: Aparatūras adrese

en: Default Route
lv: Noklusējuma maršruts

en: Last used
lv: Pēdējoreiz lietots

note: Translators: This is used as the title of the connection * details window for ethernet, if there is only a single * profile. It is also used to display ethernet in the * device list.
en: Wired
lv: Vadu

en: Options…
lv: Opcijas…

en: missing EAP-FAST PAC file
lv: trūkst EAP-FAST PAC datnes

en: Choose a PAC file
lv: Izvēlieties PAC datni

en: PAC files (*.pac)
lv: PAC datne (*.pac)

en: missing EAP-LEAP username
lv: trūkst EAP-LEAP lietotājvārds

en: missing EAP-LEAP password
lv: trūkst EAP-LEAP paroles

en: missing leap-username
lv: trūkst leap lietotājvārda

en: missing leap-password
lv: trūkst leap paroles

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: %s
lv: nederīgs EAP-PEAP CA sertifikāts: %s

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: no certificate specified
lv: nederīgs EAP-PEAP CA sertifikāts: nav norādīts sertifikāts

en: Choose a Certificate Authority certificate
lv: Izvēlieties sertificēšanas institūcijas sertifikātu

en: missing wep-key
lv: trūkst wep atslēgas

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
lv: nederīga wep atslēga: atslēga ar garumu %zu var saturēt tikai heksadecimālus skaitļus

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
lv: nederīga wep atslēga: atslēga ar garumu %zu var saturēt tikai ascii rakstzīmes

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
lv: nederīga wep atslēga: nepareizs atslēgas garums %zu. Atslēgas garumam ir jābūt vai nu 5/13 (ascii) vai 10/26 (hex)

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
lv: nederīga wep atslēga: parole nevar būt tukša

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
lv: nederīga wep atslēga: parolei ir jābūt īsākai nekā 64 rakstzīmes

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
lv: nedefinēta kļūda 802.1X drošībā (wpa-eap)

en: no file selected
lv: nav izvēlēta neviena datne

en: unspecified error validating eap-method file
lv: nenorādīta kļūda validējot eap metodes datni

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
lv: DER, PEM vai PKCS#12 privātās atslēgas (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DER or PEM certificates (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)
lv: DER vai PEM sertifikāti (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: %s
lv: nederīgs EAP-TTLS CA sertifikāts: %s

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: no certificate specified
lv: nederīgs EAP-TTLS CA sertifikāts: nav norādīts sertifikāts

en: missing EAP username
lv: trūkst EAP lietotājvārda

en: missing EAP password
lv: trūkst EAP paroles

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
lv: nederīgs wpa-psk: nederīgs atslēgas garums %zu. Jābūt [8,63] baiti vai 64 heksadecimālie cipari

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
lv: nederīgs wpa-psk: nevar interpretēt atslēgu ar 64 baitiem kā heksadecimālu

en: Unknown error validating 802.1X security
lv: Nezināma kļūda validējot 802.1X drošību

en: Wi-Fi password is missing.
lv: Pietrūkst Wi-Fi paroles.

en: missing EAP-TLS identity
lv: trūkst EAP-TLS identitātes

en: invalid EAP-TLS CA certificate: %s
lv: nederīgs EAP-TLS CA sertifikāts: %s

en: invalid EAP-TLS CA certificate: no certificate specified
lv: nederīgs EAP-TLS CA sertifikāts: nav norādīts sertifikāts

en: invalid EAP-TLS private-key: %s
lv: nederīga EAP-TLS privātā atslēga: %s

en: invalid EAP-TLS user-certificate: %s
lv: nederīgs EAP-TLS lietotāja sertifikāts: %s

en: Unencrypted private keys are insecure
lv: Nešifrētas privātās atslēgas nav drošas

en: The selected private key does not appear to be protected by a password. This could allow your security credentials to be compromised. Please select a password-protected private key.
    
    (You can password-protect your private key with openssl)
lv: Izskatās, ka izvēlētā privātā atslēga nav aizsargāta ar paroli. Tas var ļaut kompromitēt drošības akreditācijas datus. Lūdzu, izvēlieties ar paroli aizsargātu privāto atslēgu.
    
    (Savu privāto atslēgu varat aizsargāt ar paroli ar openssl)

en: Choose your personal certificate
lv: Izvelieties personīgo sertifikātu

en: Choose your private key
lv: Izvēlieties privāto atslēgu

en: Stop hotspot and disconnect any users?
lv: Apturēt tīklāju un atvienot visus lietotājus?

en: _Stop Hotspot
lv: _Apturēt tīklāju

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown
lv: Nezināms statuss

note: TRANSLATORS: device status
en: Unmanaged
lv: Nepārvaldīts

note: TRANSLATORS: device status
en: Unavailable
lv: Nav pieejams

note: TRANSLATORS: device status
en: Connecting
lv: Savienojas

note: TRANSLATORS: device status
en: Authentication required
lv: Nepieciešama autentifikācija

note: TRANSLATORS: device status
en: Connected
lv: Savienots

note: TRANSLATORS: device status
en: Disconnecting
lv: Atvieno

note: TRANSLATORS: device status
en: Connection failed
lv: Savienojums neizdevās

note: TRANSLATORS: device status
en: Status unknown (missing)
lv: Nezināms statuss (trūkst)

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Configuration failed
lv: Konfigurēšana neizdevās

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration failed
lv: IP konfigurēšana neizdevās

note: TRANSLATORS: device status reason
en: IP configuration expired
lv: IP konfigurācija vairs nav derīga

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Secrets were required, but not provided
lv: Noslēpumi tika pieprasīti, bet netika sniegti

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant disconnected
lv: 802.1x pieprasītājports atvienots

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant configuration failed
lv: 802.1x pieprasītājporta konfigurēšana neizdevās

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant failed
lv: 802.1x pieprasītājports nestrādā

note: TRANSLATORS: device status reason
en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
lv: 802.1x pieprasītājports neautentificējās atvēlētajā laikā

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service failed to start
lv: PPP servisa palaišana neizdevās

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP service disconnected
lv: PPP serviss atvienots

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PPP failed
lv: PPP nestrādā

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed to start
lv: DHCP klienta palaišana neizdevās

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client error
lv: DHCP klienta kļūda

note: TRANSLATORS: device status reason
en: DHCP client failed
lv: DHCP klients nestrādā

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed to start
lv: Koplietojamā savienojuma serviss nepalaidās

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Shared connection service failed
lv: Koplietojamā savienojuma serviss nestrādā

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed to start
lv: AutoIP servisa palaišana neizdevās

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service error
lv: AutoIP servisa kļūda

note: TRANSLATORS: device status reason
en: AutoIP service failed
lv: AutoIP serviss nestrādā

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Line busy
lv: Līnija aizņemta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No dial tone
lv: Nav centrāles gatavības signāla

note: TRANSLATORS: device status reason
en: No carrier could be established
lv: Neizdevās izveidot nesēju

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing request timed out
lv: Iezvanīšanās pieprasījuma noildze

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Dialing attempt failed
lv: Iezvanīšanās neizdevās

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem initialization failed
lv: Neizdevās inicializēt modemu

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to select the specified APN
lv: Neizdevās izvēlēties norādīto APN

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Not searching for networks
lv: Nemeklē tīklus

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration denied
lv: Reģistrācija tīklā liegta

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Network registration timed out
lv: Tīkla reģistrācijas noildze

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Failed to register with the requested network
lv: Neizdevās reģistrēties pieprasītajā tīklā

note: TRANSLATORS: device status reason
en: PIN check failed
lv: PIN nav atzīts par derīgu

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Firmware for the device may be missing
lv: Iespējams, ierīcei pietrūkst aparātprogrammatūras

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection disappeared
lv: Savienojums pazuda

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Existing connection was assumed
lv: Tika pieņemts, ka savienojums eksistē

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Modem not found
lv: Modems nav atrasts

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Bluetooth connection failed
lv: Bluetooth savienojums neizdevās

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Card not inserted
lv: Nav ievietota SIM karte

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Pin required
lv: Vajadzīgs SIM PIN

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM Puk required
lv: Vajadzīgs SIM PUK

note: TRANSLATORS: device status reason
en: SIM wrong
lv: Nepareiza SIM karte

note: TRANSLATORS: device status reason
en: Connection dependency failed
lv: Savienojuma priekšnoteikums nav izpildīts

note: TRANSLATORS: device status
en: Firmware missing
lv: Trūkst aparātprogrammatūras

note: TRANSLATORS: device status
en: Cable unplugged
lv: Vads atvienots

en: Insecure network (WEP)
lv: Nedrošs tīkls (WEP)

en: Secure network (WPA)
lv: Drošs tīkls (WPA)

en: Secure network (WPA2)
lv: Drošs tīkls (WPA2)

en: Secure network (WPA3)
lv: Drošs tīkls (WPA3)

en: Secure network
lv: Drošs tīkls

en: Security
lv: Drošība

en: Delete Address
lv: Dzēst adresi

en: Delete Route
lv: Dzēst maršrutu

en: automatic
lv: automātiski

en: Identity
lv: Identitāte

en: Cannot import VPN connection
lv: Nevar importēt VPN savienojumu

en: The file “%s” could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
lv: Datni “%s” nevar nolasīt vai tajā nav atpazīstama VPN savienojuma informācija
    
    Kļūda — %s.

en: Select file to import
lv: Izvēlieties datni, ko importēt

en: A file named “%s” already exists.
lv: Datne ar nosaukumu “%s” jau eksistē.

en: _Replace
lv: _Aizstāt

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
lv: Vai vēlaties aizstāt %s ar saglabājamo VPN savienojumu?

en: Cannot export VPN connection
lv: Nevar eksportēt VPN savienojumu

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
lv: Nevar eksportēt VPN savienojumu “%s” uz %s.
    
    Kļūda — %s.

en: Export VPN connection
lv: Eksportē VPN savienojumu

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
lv: Nav

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
lv: WEP 40/128 bitu atslēga (Hex vai ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
lv: WEP 128 bitu parole

en: Dynamic WEP (802.1x)
lv: Dinamiskais WEP (802.1x)

en: WPA & WPA2 Personal
lv: WPA un WPA2 Personal

en: WPA & WPA2 Enterprise
lv: WPA un WPA2 Enterprise

en: Preserve
lv: Saglabāt

en: Permanent
lv: Pastāvīgi

en: Random
lv: Nejauši

en: Stable
lv: Stabils

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
lv: Šeit ievadītā MAC adrese tiks izmantota kā aparatūras adrese tīkla ierīcei, kurai šis savienojums ir aktivizēts. Šī iespēja ir pazīstama kā MAC klonēšana vai izlikšanās. Piemērs: 00:11:22:33:44:55

en: Profile %d
lv: Profils %d

en: Unable to open connection editor
lv: Nevar atvērt savienojumu redaktoru

en: New Profile
lv: Jauns profils

en: _Add
lv: _Pievienot

en: Import from file…
lv: Importēt no datnes…

en: Add VPN
lv: Pievienot VPN

[ctx: Wifi security]
en: None
lv: Nav

note: Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: Never
lv: Nekad

[ctx: Signal strength]
en: None
lv: Nav

[ctx: Signal strength]
en: Weak
lv: Vājš

[ctx: Signal strength]
en: Ok
lv: Lietojams

[ctx: Signal strength]
en: Good
lv: Labs

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
lv: Teicams

en: Forget Connection
lv: Aizmirst savienojumu

en: Remove Connection Profile
lv: Izņemt savienojuma profilu

en: Remove VPN
lv: Izņemt VPN

en: Details
lv: Sistēmas informācija

en: Add new connection
lv: Pievienot jaunu savienojumu

note: TRANSLATORS: ‘%s’ is a Wi-Fi Network(SSID) name
en: Turning on the hotspot will disconnect from %s, and it will not be possible to access the internet through Wi-Fi.
lv: Ieslēdzot tīklāju, tiks pārtraukts savienojums ar %s, un nevarēs piekļūt internetam caur Wi-Fi.

en: Must have a minimum of 8 characters
lv: Jābūt vismaz 8 rakstzīmēm

en: Turn On Wi-Fi Hotspot?
lv: Ieslēgt Wi-Fi tīklāju?

en: Manual
lv: Pašrocīgi

en: Automatic
lv: Automātiski

note: TRANSLATORS: this is when the use leaves the PAC textbox blank
en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided.
lv: Kad nav norādīts konfigurācijas URL, tiek izmantota tīmekļa starpnieka automātiskā atklāšana.

note: TRANSLATORS: WPAD is bad: if you enable it on an untrusted * network, then anyone else on that network can tell your * machine that it should proxy all of your web traffic * through them.
en: This is not recommended for untrusted public networks.
lv: Tas nav ieteicams neuzticamos publiskos tīklos.

en: Network details for the selected networks, including passwords and any custom configuration will be lost.
lv: Informācija par izvēlētajiem tīkliem, tai skaitā paroles un jebkāda pielāgota konfigurācija, tiks pazaudēta.

en: _Forget
lv: Ai_zmirst

en: Known Wi-Fi Networks
lv: Zināmie Wi-Fi tīkli

[ctx: Wi-Fi Network]
note: translators: This is the label for the "Forget wireless network" functionality
en: _Forget
lv: Ai_zmirst

en: System policy prohibits use as a Hotspot
lv: Sistēmas politika neļauj izmantot kā tīklāju

en: Wireless device does not support Hotspot mode
lv: Bezvadu ierīce ierīce neatbalsta tīklāja režīmu

en: Oops, something has gone wrong. Please contact your software vendor.
lv: Ak vai! Kaut kas nogāja greizi. Lūdzu, sazinieties ar programmatūras piegādātāju.

en: NetworkManager needs to be running.
lv: NetworkManager ir jābūt palaistam.

en: 2G Only
lv: Tikai 2G

en: 3G Only
lv: Tikai 3G

en: 4G Only
lv: Tikai 4G

en: 2G, 3G, 4G (Preferred)
lv: 2G, 3G, 4G (vēlamais)

en: 2G, 3G (Preferred), 4G
lv: 2G, 3G (vēlamais), 4G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G
lv: 2G (vēlamais), 3G, 4G

en: 3G, 4G (Preferred)
lv: 3G, 4G (vēlamais)

en: 3G (Preferred), 4G
lv: 3G (vēlamais), 4G

en: 2G, 4G (Preferred)
lv: 2G, 4G (vēlamais)

en: 2G (Preferred), 4G
lv: 2G (vēlamais), 4G

en: 2G, 3G (Preferred)
lv: 2G, 3G (vēlamais)

en: 2G (Preferred), 3G
lv: 2G (vēlamais), 3G

[ctx: Network mode]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Not Registered
lv: Nav reģistrēts

en: Registered
lv: Reģistrēts

en: Roaming
lv: Viesabonēšana

en: Searching
lv: Meklē

en: Denied
lv: Piekļuve atteikta

en: Unlock SIM card
lv: Atbloķēt SIM karti

en: Unlock
lv: Atbloķēt

en: Please provide PIN code for SIM %d
lv: Lūdzu, norādiet PIN kodu SIM kartei %d

en: Enter PIN to unlock your SIM card
lv: Ievadiet PIN, lai atbloķētu SIM karti

en: Please provide PUK code for SIM %d
lv: Lūdzu, norādiet PUK kodu SIM kartei %d

en: Enter PUK to unlock your SIM card
lv: Ievadiet PUK, lai atbloķētu SIM karti

en: Wrong password entered. You have %1$u try left | Wrong password entered. You have %1$u tries left
lv[0]: Ievadīta nepareiza parole. Jums ir palicis %1$u mēģinājums
lv[1]: Ievadīta nepareiza parole. Jums ir palikuši %1$u mēģinājumi
lv[2]: Ievadīta nepareiza parole. Jums ir palikuši %1$u mēģinājumi

en: You have %u try left | You have %u tries left
lv[0]: Jums ir atlicis %u mēģinājums
lv[1]: Jums ir atlikuši %u mēģinājumi
lv[2]: Jums ir atlikuši %u mēģinājumi

en: Wrong password entered.
lv: Ievadīta kļūdaina parole.

en: PUK code should be an 8 digit number
lv: PUK kodam jābūt 8 ciparu numuram

en: Enter New PIN
lv: Ievadiet jauno PIN

en: PIN code should be a 4-8 digit number
lv: PIN kodam jābūt 4 līdz 8 ciparu skaitlim

en: _Set
lv: Ie_statīt

en: Operation Cancelled
lv: Darbība atcelta

en: <b>Error:</b> Access denied changing settings
lv: <b>Kļūda:</b> Piekļuve liegta iestatījumu mainīšanai

en: <b>Error:</b> Mobile Equipment Error
lv: <b>Kļūda:</b> Mobilā aprīkojuma kļūda

note: Translators: This is the full date and time format used in 12-hour mode.
en: %e %B %Y, %l:%M %p
lv: %e %B %Y, %H:%M

note: Translators: This is the time format used in 12-hour mode.
en: %l:%M %p
lv: %H:%M

en: The Thunderbolt subsystem (boltd) is not installed or not set up properly.
lv: Thunderbolt apakšsistēma (boltd) nav instalēta vai nav pareizi iestatīta.

en: Thunderbolt could not be detected.
    Either the system lacks Thunderbolt support, it has been disabled in the BIOS or is set to an unsupported security level in the BIOS.
lv: Nevarēja atklāt Thunderbolt.
    Vai nu sistēmai nav Thunderbolt atbalsta, tas ir izslēgts BIOS konfigurācijā vai arī tam ir neatbalstīts drošības līmenis BIOS konfigurācijā.

en: Thunderbolt support has been disabled in the BIOS.
lv: Thunderbolt atbalsts ir izslēgts BIOS konfigurācijā.

en: Thunderbolt security level could not be determined.
lv: Nevarēja noteikt Thunderbolt drošības līmeni.

en: Error switching direct mode: %s
lv: Kļūda, pārslēdzot tiešo režīmu: %s

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Disconnected
lv: Atvienots

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connecting
lv: Savienojas

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected
lv: Savienots

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorization Error
lv: Pilnvarošanas kļūda

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorizing
lv: Pilnvaro

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Reduced Functionality
lv: Samazināta funkcionalitāte

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected & Authorized
lv: Savienots un pilnvarots

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Unknown
lv: Nezināms

note: Translators: The time point the device was authorized.
en: Authorized at:
lv: Pilnvarots:

note: Translators: The time point the device was connected.
en: Connected at:
lv: Savienots:

note: Translators: The time point the device was enrolled, * i.e. authorized and stored in the device database.
en: Enrolled at:
lv: Reģistrēts:

en: Failed to authorize device:
lv: Neizdevās pilnvarot ierīci:

en: Failed to forget device:
lv: Neizdevās aizmirst ierīci:

en: Depends on %u other device | Depends on %u other devices
lv[0]: Atkarīgs no %u citas ierīces
lv[1]: Atkarīgs no %u citām ierīcēm
lv[2]: Atkarīgs no %u citām ierīcēm

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorized
lv: Pilnvarots

en: Try clicking, double clicking, scrolling
lv: Mēģiniet veikt klikšķi, dubultklikšķi, ritināšanu

en: Five clicks, GEGL time!
lv: Pieci klikšķi, laiks GEGL!

en: Double click, primary button
lv: Dubultklikšķis, primārā poga

en: Single click, primary button
lv: Viens klikšķis, primārā poga

en: Double click, middle button
lv: Dubultklikšķis, vidējā poga

en: Single click, middle button
lv: Viens klikšķis, vidējā poga

en: Double click, secondary button
lv: Dubultklikšķis, sekundārā poga

en: Single click, secondary button
lv: Viens klikšķis, sekundārā poga

note: translators: Text used in link to privacy policy
en: Learn more
lv: Uzziniet vairāk

note: translators: The first '%s' is the distributor's name, such as 'Fedora', the second '%s' is a link to the privacy policy
en: Sending reports of technical problems helps us improve %s. Reports are sent anonymously and are scrubbed of personal data. %s
lv: Tehnisku problēmu ziņojumu sūtīšana palīdz mums uzlabot %s. Ziņojumi tiek sūtīti anonīmi, un tiek iztīrīti no personīgajiem datiem. %s

en: Empty all items from Trash?
lv: Iztukšot visu miskasti?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
lv: Viss miskastes saturs tiks neatgriezeniski dzēsts.

en: _Empty Trash
lv: _Iztīrīt atkritumus

en: Delete all the temporary files?
lv: Dzēst visas pagaidu datnes?

en: All the temporary files will be permanently deleted.
lv: Visas pagaidu datnes tiks pilnībā izdzēstas.

en: _Purge Temporary Files
lv: Izmest _pagaidu datnes

[ctx: Online Account]
en: Other
lv: Citi

note: translators: This is the title of the "Show Account" dialog. The * %s is the name of the provider. e.g., 'Google'.
en: %s Account
lv: %s konts

en: Error removing account
lv: Kļūda, noņemot kontu

note: Translators: The %s is the username (eg., debarshi.ray@gmail.com * or rishi).
en: %s removed
lv: %s ir izņemts

en: Display version number
lv: Rādīt versijas numuru

en: Enable verbose mode
lv: Aktivēt detalizēto režīmu

en: Search for the string
lv: Meklēt virkni

en: List possible panel names and exit
lv: Uzskaitīt iespējamo paneļu nosaukumus un iziet

en: Panel to display
lv: Panelis, ko attēlot

en: [PANEL] [ARGUMENT…]
lv: [PANELIS] [PARAMETRI…]

en: Available panels:
lv: Pieejamie paneļi:

en: Privacy
lv: Privātums

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
lv[0]: %u izvade
lv[1]: %u izvades
lv[2]: %u izvades

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
lv[0]: %u ievade
lv[1]: %u ievades
lv[2]: %u ievades

en: System Sounds
lv: Sistēmas skaņas

note: Translators: This buttons submits the credentials for the selected server.
en: _Unlock
lv: _Atbloķēt

note: Translators: No printers were detected
en: No Printers Found
lv: Nav atrastu printeru

note: Translators: The entered text should contain network address of a printer or a text which will filter found devices (their names and locations)
en: Enter a network address or search for a printer
lv: Ievadiet tīkla adresi, vai meklējiet printeri

en: Authentication Required
lv: Nepieciešama autentifikācija

en: Enter username and password to view printers on Print Server.
lv: Ievadiet lietotājvārdu un paroli, lai redzētu printerus uz Printera servera.

note: Translators: This is a username on a print server.
en: Username
lv: Lietotājvārds

note: Translators: This is a password needed for printing.
en: Password
lv: Parole

note: Translators: This is a windows domain used with SMB protocol.
en: Domain
lv: Domēns

note: Translators: This button authenticates all print jobs and send them for printing.
en: A_uthenticate
lv: A_utentificēt

note: Translators: this action removes (purges) all the listed jobs from the list.
en: Clear All
lv: Attīrīt visu

note: Translators: This button pop up authentication dialog for print jobs which need credentials.
en: _Authenticate
lv: _Autentificēt

note: Translators: this label describes the dialog empty state, with no jobs listed.
en: No Active Printer Jobs
lv: Nav aktīvu printera darbu

en: Select Printer Driver
lv: Izvēlieties printera draiveri

en: Loading drivers database…
lv: Ielādē draiveru datubāzi…

en: Printing Options
lv: Drukāšanas opcijas

en: Printer Details
lv: Informācija par printeri

note: Set this printer as default
en: Use Printer by Default
lv: Izmantot printeri pēc noklusējuma

note: Translators: This button executes command which cleans print heads of the printer.
en: Clean Print Heads
lv: Tīrīt printera galviņas

en: Remove Printer
lv: Izņemt printeri

en: Model
lv: Modelis

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Ink Level
lv: Tintes līmenis

note: Translators: This is the message which follows the printer error.
en: Please restart when the problem is resolved.
lv: Lūdzu, pārstartējiet, kad problēma ir atrisināta.

note: Translators: This is the button which restarts the printer.
en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Address
lv: Adrese

en: Searching for preferred drivers…
lv: Meklē ieteicamos draiverus…

en: Search for Drivers
lv: Meklēt draiverus

en: Select from Database…
lv: Izvēlēties no datubāzes…

en: Install PPD File…
lv: Instalēt PPD datni…

en: Authenticate
lv: Autentificēt

note: Translators: This button adds new printer.
en: Add Printer…
lv: Pievienot printeri…

note: Translators: This is the button which allows undoing the removal of the printer.
en: Undo
lv: Atsaukt

en: No printers
lv: Nav printeru

note: Translators: The CUPS server is not running (we can not connect to it).
en: Sorry! The system printing service
    doesn’t seem to be available.
lv: Diemžēl izskatās, ka sistēmas 
    drukāšanas serviss nav pieejams.

en: Location services turned off
lv: Atrašanās vietas pakalpojumi ir izslēgti

en: No applications can obtain location information.
lv: Neviena lietotne šobrīd nevar piekļūt atrašanās vietas informācijai.

en: Location services allow applications to know your location. Using Wi-Fi and mobile broadband increases accuracy.
lv: Atrašanās vietas pakalpojumi ļauj lietotnēm noteikt jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu. Precizitāti var palielināt, ieslēdzot WiFi un mobilo platjoslu.

en: Uses Mozilla Location Service: <a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>Privacy Policy</a>
lv: Izmanto Mozilla atrašanās vietas pakalpojumus: <a href='https://location.services.mozilla.com/privacy'>privātuma politika</a>

en: Allow the applications below to determine your location.
lv: Atļaut lietotnēm piekļuvi jūsu atrašanās vietai.

en: No Applications Have Asked for Location Access
lv: Neviena lietotne nav pieprasījusi piekļuvi atrašanās vietai

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Middle Mouse Button Click
lv: Vidējās peles pogas klikšķis

en: Right Mouse Button Click
lv: Labās peles pogas klikšķis

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Forward
lv: Uz priekšu

en: No stylus found
lv: Nav atrastu irbuļu

en: Please move your stylus to the proximity of the tablet to configure it
lv: Lūdzu, novietojiet savu irbuli netālu no planšetes, lai to konfigurētu

en: Eraser Pressure Feel
lv: Dzēšgumijas spiediena sajūta

en: Soft
lv: Viegla

en: Firm
lv: Stingra

en: Top Button
lv: Augšējā poga

en: Lower Button
lv: Apakšējā poga

en: Lowest Button
lv: Pati apakšējā poga

en: Tip Pressure Feel
lv: Gala spiediena jušana

en: Tablet (absolute)
lv: Planšete (absolūta)

en: Touchpad (relative)
lv: Skārienpaliktnis (relatīvs)

en: Tablet Preferences
lv: Planšetes iestatījumi

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: No tablet detected
lv: Nav atrasta planšete

en: Please plug in or turn on your Wacom tablet
lv: Lūdzu, pievienojiet un ieslēdziet savu Wacom planšeti

en: Bluetooth Settings
lv: Bluetooth iestatījumi

en: Wacom Tablet
lv: Wacom planšete

en: Tracking Mode
lv: Sekošanas režīms

en: Left-Handed Orientation
lv: Orientācija kreiļiem

en: Map to Monitor…
lv: Attēlot uz monitora…

en: Map Buttons…
lv: Saistīt pogas…

en: Calibrate…
lv: Kalibrēt…

en: Adjust mouse settings
lv: Pielāgot peles iestatījumus

en: Adjust display resolution
lv: Pielāgot ekrāna izšķirtspēju

en: Decouple Display
lv: Atsaistīt displeju

en: Screen Calibration
lv: Ekrāna kalibrēšana

en: Please tap the target markers as they appear on screen to calibrate the tablet.
lv: Lūdzu, uzsitiet uz mērķa marķieriem, kad tie parādās uz ekrāna, lai kalibrētu planšeti.

en: Mis-click detected, restarting…
lv: Konstatēts nepareizs klikšķis, pārstartē…

en: Map Buttons
lv: Saistīt pogas

en: Map buttons to functions
lv: Saistīt pogas ar funkcijām

en: To edit a shortcut, choose the “Send Keystroke” action, press the keyboard shortcut button and hold down the new keys or press Backspace to clear.
lv: Lai rediģētu saīsni, izvēlieties “Sūtīt taustiņsitienu”, tad spiediet jaunos taustiņus vai lietojiet Backspace taustiņu dzēšanai.

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog. Translators: Option for "Blank screen" in "Power" panel.
en: 15 minutes
lv: 15 minūtes

note: Translators: Option for "Delay" in "Automatic suspend" dialog. Translators: Option for "Lock screen after blank for" in "Screen Lock" dialog.
en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Power Mode
lv: Jaudas režīms

en: Affects system performance and power usage.
lv: Ietekmē sistēmas veiktspēju un enerģijas patēriņu.

en: Power Saving Options
lv: Enerģijas taupīšanas opcijas

en: Automatic Screen Brightness
lv: Automātisks ekrāna spilgtums

en: Screen brightness adjusts to the surrounding light.
lv: Ekrāna spilgtums pielāgojas apkārtējai gaismai.

en: Dim Screen
lv: Padarīt ekrānu tumšāku

en: Reduces the screen brightness when the computer is inactive.
lv: Samazina ekrāna gaišumu, kad dators nav aktīvs.

en: Screen _Blank
lv: Izslēgt _ekrānu

en: Turns the screen off after a period of inactivity.
lv: Izslēgt ekrānu pēc kāda dīkstāves laika.

en: Automatic Power Saver
lv: Automātiska enerģijas taupīšana

en: Enables power saver mode when battery is low.
lv: Ieslēdz jaudas taupīšanas režīmu, kad baterijas līmenis ir zems.

en: _Automatic Suspend
lv: _Automātiski iesnaudināt

en: Pauses the computer after a period of inactivity.
lv: Pauzē datoru pēc kāda dīkstāves laika.

en: Suspend & Power Button
lv: Iesnaudināšanas un izslēgšanas poga

en: Po_wer Button Behavior
lv: Ieslēgšanas pogas uz_vedība

en: Show Battery _Percentage
lv: Rādīt baterijas _procentus

en: Automatic Suspend
lv: Automātiski iesnaudināt

en: _Plugged In
lv: Kad _pieslēgts strāvai

en: On _Battery Power
lv: Kad izmanto _bateriju

en: Delay
lv: Aizture

en: Calibration will produce a profile that you can use to color manage your screen. The longer you spend on calibration, the better the quality of the color profile.
lv: Kalibrēšana izveidos profilu ekrāna krāsu pārvaldīšanai. Jo vairāk laika atvēlēsiet kalibrēšanai, jo labāka būs krāsu profila kvalitāte.

en: You will not be able to use your computer while calibration takes place.
lv: Kalibrēšanas laikā datoru nevarēsiet izmantot.

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Quality
lv: Kvalitāte

note: This is the approximate time it takes to calibrate the display.
en: Approximate Time
lv: Aptuvenais laiks

en: Calibration Quality
lv: Kalibrēšanas kvalitāte

en: Select the sensor device you want to use for calibration.
lv: Izvēlieties sensora ierīci, ko vēlaties izmantot kalibrēšanai.

en: Calibration Device
lv: Kalibrēšanas ierīce

en: Select the type of display that is connected.
lv: Izvēlēties pievienotā displeja tipu.

en: Display Type
lv: Displeja tips

en: Select a display target white point. Most displays should be calibrated to a D65 illuminant.
lv: Izvēlieties displeja mērķa balto punktu. Vairumu displeju jākalibrē standarta gaismas avotam D65.

en: Profile Whitepoint
lv: Profila baltais punkts

en: Please set the display to a brightness that is typical for you. Color management will be most accurate at this brightness level.
lv: Lūdzu, iestatiet displeja gaišumu tādu, kādu lietojat parasti. Krāsu pārvaldība būs visprecīzākā šajā gaišuma līmenī.

en: Alternatively, you can use the brightness level used with one of the other profiles for this device.
lv: Varat arī izmantot tādu gaišuma līmeni, kas tika izmantots ar citu šīs ierīces profilu.

en: Display Brightness
lv: Displeja gaišums

en: You can use a color profile on different computers, or even create profiles for different lighting conditions.
lv: Jūs varat lietot krāsu profilu uz dažādiem datoriem, vai pat izveidot profilus dažādiem apgaismojuma veidiem.

en: Profile Name:
lv: Profila nosaukums:

en: Profile Name
lv: Profila nosaukums

en: Profile successfully created!
lv: Profils ir sekmīgi izveidots!

en: Copy profile
lv: Kopēt profilu

en: Requires writable media
lv: Vajadzīgs rakstāms datu nesējs

en: You may find these instructions on how to use the profile on <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> and <a href="windows">Microsoft Windows</a> systems useful.
lv: Šīs instrukcijas, kā izmantot profilu uz <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> un <a href="windows">Microsoft Windows</a>, varētu būt noderīgas.

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Add Profile
lv: Pievienot profilu

en: _Import File…
lv: _Importēt datni…

en: Problems detected. The profile may not work correctly. <a href="">Show details.</a>
lv: Ir atklātas problēmas. Profils varētu nedarboties kā paredzēts. <a href="">Rādīt sīkāku informāciju.</a>

en: Each device needs an up to date color profile to be color managed.
lv: Katrai ierīcei vajadzīgs aktuāls krāsu profils, lai tās krāsas būtu pārvaldītas.

en: Learn more about color management
lv: Uzziniet vairāk par krāsu pārvaldīšanu

en: _Set for all users
lv: Ie_statīt visiem lietotājiem

en: Set this profile for all users on this computer
lv: Iestatīt šo profilu visiem šī datora lietotājiem

en: _Enable
lv: I_eslēgt

en: _Add profile
lv: _Pievienot profilu

en: _Calibrate…
lv: _Kalibrēt…

en: Calibrate the device
lv: Kalibrēt ierīci

en: _Remove profile
lv: _Izņemt profilu

en: _View details
lv: _Skatīt sīkāku informāciju

en: Unable to detect any devices that can be color managed
lv: Nevar atklāt ierīces, kurām varētu pārvaldīt krāsas

en: Projector
lv: Projektors

en: Plasma
lv: Plazma

en: LCD (CCFL backlight)
lv: LCD (CCFL aizmugures gaisma)

en: LCD (RGB LED backlight)
lv: LCD (RGB LED aizmugures gaisma)

en: LCD (white LED backlight)
lv: LCD (balts LED aizmugures gaisma)

en: Wide gamut LCD (CCFL backlight)
lv: Plaša diapazona LCD (CCFL aizmugures gaisma)

en: Wide gamut LCD (RGB LED backlight)
lv: Plaša diapazona LCD (RGB LED aizmugures gaisma)

en: 40 minutes
lv: 40 minūtes

en: Native to display
lv: Vietējs displejam

en: D50 (Printing and publishing)
lv: D50 (drukāšana un publicēšana)

en: D65 (Photography and graphics)
lv: D65 (fotografēšana un grafika)

en: Display Calibration
lv: Iespējams, šis profils vairs nav precīzs

note: This starts the calibration process
en: _Start
lv: _Sākt

note: This resumes the calibration process
en: _Resume
lv: Tu_rpināt

note: This button returns the user back to the color control panel
en: _Done
lv: _Pabeigts

en: No Bluetooth Found
lv: Bluetooth nav atrasts

en: Plug in a dongle to use Bluetooth.
lv: Pievienojiet Bluetooth spraudni.

en: Bluetooth Turned Off
lv: Bluetooth ir izslēgts

en: Turn on to connect devices and receive file transfers.
lv: Ieslēdziet, lai varētu savienot ierīces un saņemt sūtītās datnes.

en: Airplane Mode is on
lv: Lidmašīnas režīms ir ieslēgts

en: Bluetooth is disabled when airplane mode is on.
lv: Bluetooth tiek izslēgts, kad ir ieslēgts lidmašīnas režīms.

en: Turn Off Airplane Mode
lv: Izslēgt lidmašīnas režīmu

en: Hardware Airplane Mode is on
lv: Aparatūrā ir ieslēgts lidmašīnas režīms

en: Turn off the Airplane mode switch to enable Bluetooth.
lv: Izslēdziet lidmašīnas režīmu, lai ieslēgtu Bluetooth.

en: Add Picture…
lv: Pievienot attēlu…

en: Click a speaker to test
lv: Spiediet uz skaļruņa, lai pārbaudītu

en: Left
lv: Kreisā

en: Right
lv: Labā

en: Bark
lv: Rējiens

en: Drip
lv: Piliens

en: Glass
lv: Stikls

en: Sonar
lv: Sonārs

en: Rear
lv: Aizmugure

en: Front
lv: Priekšpuse

en: System Volume
lv: Sistēmas skaļums

en: Volume Levels
lv: Skaļuma līmeņi

en: Output
lv: Izvade

en: Output Device
lv: Izvades ierīce

en: Test
lv: Testēt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Balance
lv: Līdzsvars

en: Fade
lv: Izgaist

en: Subwoofer
lv: Zemfrekvences reproduktors

en: Input
lv: Ievade

en: Input Device
lv: Ievades ierīce

en: Volume
lv: Skaļums

en: Alert Sound
lv: Trauksmes skaņa

en: Refresh Rate
lv: Atsvaidzināšanas ātrums

en: Adjust for TV
lv: Pielāgot televizoram

note: This cancels the redshift inhibit.
en: Restart Filter
lv: Pārstartēt filtru

note: Inhibit the redshift functionality until the next day starts
en: Temporarily Disabled Until Tomorrow
lv: Pagaidām izslēgts līdz rītdienai

en: Night light makes the screen color warmer. This can help to prevent eye strain and sleeplessness.
lv: Nakts gaismas padara ekrāna krāsas siltākas. Tas var samazināt acu nogurumu un bezmiegu.

note: This is the redshift functionality where we suppress blue light when the sun has gone down
en: Night Light
lv: Nakts gaisma

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Sunset to Sunrise
lv: No saulrieta līdz saullēktam

en: Manual Schedule
lv: Pašrocīgs grafiks

en: Times
lv: Laiks

en: From
lv: No

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: To
lv: Līdz

en: Color Temperature
lv: Krāsu temperatūra

en: Single Display
lv: Viens displejs

en: Join Displays
lv: Savienot displejus

en: Mirror
lv: Dublēt

en: Display Mode
lv: Displeja režīms

en: Contains top bar and Activities
lv: Satur augšējo joslu un Aktivitātes

en: Primary Display
lv: Primārais displejs

en: Drag displays to match your physical display setup. Select a display to change its settings.
lv: Velciet displejus, lai tie atbilstu monitoru fiziskajam novietojumam. Izvēlieties displeju, lai mainītu tā iestatījumus.

en: Display Arrangement
lv: Displeju izkārtojums

en: Active Display
lv: Aktīvais displejs

en: Display Configuration
lv: Displeju konfigurācija

en: Blank Screen Delay
lv: Ekrāna aptumšošanas aizture

en: Period of inactivity after which the screen will go blank.
lv: Neaktivitātes periods, pēc kura ekrāns kļūs tumšs.

en: Automatic Screen _Lock
lv: Automātiski b_loķēt ekrānu

en: Automatic _Screen Lock Delay
lv: Automātiskās ekrāna b_loķēšanas aizture

en: Period after the screen blanks when the screen is automatically locked.
lv: Periods pēc ekrāna aptumšošanas, kad ekrāns automātiski bloķējas.

en: Show _Notifications on Lock Screen
lv: Rādīt _paziņojumus uz ekrāna vairoga

en: Forbid new _USB devices
lv: Aizliegt jaunas _USB ierīces

en: Prevent new USB devices from interacting with the system when the screen is locked.
lv: Liegt jaunām USB ierīcēm mijiedarboties ar sistēmu, kamēr ekrāns ir bloķēts.

en: Displays
lv: Displeji

en: Input Sources
lv: Ievades avoti

en: Includes keyboard layouts and input methods.
lv: Iekļauj tastatūras izkārtojumus un ievades metodes.

en: Input Source Switching
lv: Ievades avotu pārslēgšana

en: Use the _same source for all windows
lv: Vi_siem logiem izmantot vienu un to pašu avotu

en: Switch input sources _individually for each window
lv: Pārslēgt ievades avotus katram logam _individuāli

en: Special Character Entry
lv: Īpašas rakstzīmes ieraksts

en: Methods for entering symbols and letter variants using the keyboard.
lv: Metodes simbolu un burtu variantu ievadīšanai, izmantojot tastatūru.

en: View and Customize Shortcuts
lv: Skatīt un pielāgot īsinājumtaustiņus

en: Add an Input Source
lv: Pievienot ievades avotu

en: Input methods can’t be used on the login screen
lv: Pieteikšanās ekrānā nevar izmantot ievades metodes

en: Move up
lv: Pārvietot augšup

en: Move down
lv: Pārvietot lejup

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: View Keyboard Layout
lv: Skatīt tastatūras izkārtojumu

en: Remove
lv: Izņemt

en: Reset the shortcut to its default value
lv: Atiestatīt saīsni uz tās noklusējuma vērtību

en: Press Esc to cancel or Backspace to disable the keyboard shortcut.
lv: Spiediet “Esc”, lai atceltu, vai “Backspace”, lai izslēgtu tastatūras saīsnes.

en: Command
lv: Komanda

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Set Shortcut…
lv: Iestatīt saīsni…

en: Add
lv: Pievienot

en: Replace
lv: Aizstāt

en: Set
lv: Iestatīt

en: No input source selected
lv: Nav izvēlēts ievades avots

en: Add Custom Shortcuts
lv: Pievienot pielāgotos īsinājumtaustiņus

en: Set up custom shortcuts for launching apps, running scripts, and more.
lv: Iestatiet īsinājumtaustiņus lietotņu palaišanai, skriptu darbināšanai un vēl.

en: Add Shortcut
lv: Pievienot īsinājumtaustiņu

en: No keyboard shortcut found
lv: Nav atrastu tastatūras īsinājumtaustiņu

en: Try a different search
lv: Mēģiniet citus atslēgvārdus

en: Reset All…
lv: Atiestatīt visas…

en: Reset all shortcuts to their default keybindings
lv: Pārstatīt visas saīsnes uz noklusējuma taustiņu sasaistēm

en: Fingerprint Manager
lv: Pirkstu nospiedumu pārvaldnieks

en: Fingerprint
lv: Pirkstu nospiedumi

en: _No
lv: _Nē

en: _Yes
lv: _Jā

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
lv: Vai vēlaties dzēst reģistrētos pirkstu nospiedumus, lai ierakstīšanās ar pirkstu nospiedumiem tiktu atslēgta?

note: Translators: This is the empty state page label which states that there are no devices ready.
en: No Fingerprint device
lv: Nav pirkstu nospiedumu ierīču

en: Ensure the device is properly connected.
lv: Pārliecinieties, ka ierīce ir pareizi pievienota.

en: No fingerprint device
lv: Nav pirkstu nospiedumu ierīču

en: Choose the fingerprint device you want to configure
lv: Izvēlieties pirkstu nospiedumu ierīci, kuru vēlaties konfigurēt

en: Fingerprint Device
lv: Pirkstu nospiedumu ierīce

en: Fingerprint login allows you to unlock and log into your computer with your finger
lv: Pirkstu nospiedumu ierakstīšanās jums ļauj atslēgt un ierakstīties datorā, izmantojot savu pirkstu

en: _Delete Fingerprints
lv: _Dzēst pirkstu nospiedumus

en: Fingerprint Login
lv: Pirkstu nospiedumu ierakstīšanās

en: Fingerprint Enroll
lv: Pirkstu nospiedumu reģistrēšana

en: _Re-enroll this finger…
lv: Vēlreiz _reģistrēt šo pirkstu…

en: _Add User…
lv: _Pievienot lietotāju…

en: Create a user account
lv: Izveidot lietotāja kontu

en: Your session needs to be restarted for changes to take effect
lv: Sesija jāpārstartē, lai izmaiņas stātos spēkā

en: Restart Now
lv: Pārstartēt tagad

en: User Icon
lv: Lietotāja ikona

en: Account Settings
lv: Konta iestatījumi

en: _Administrator
lv: _Administrators

en: Administrators can add and remove other users, and can change settings for all users.
lv: Administratori var pievienot un noņemt citus lietotājus un mainīt visu lietotāju iestatījumus.

en: _Parental Controls
lv: _Vecāku kontrole

en: Open the Parental Controls application.
lv: Atvērt vecāku kontroles lietotni.

en: _Language
lv: Va_loda

en: Authentication & Login
lv: Autentifikācija un ierakstīšanās

en: _Password
lv: _Parole

en: _Fingerprint Login
lv: _Ierakstīšanās ar pirkstu nospiedumu

en: A_utomatic Login
lv: A_utomātiskā ierakstīšanās

en: Account Activity
lv: Konta aktivitāte

en: Remove User…
lv: Izņemt lietotāju…

note: Translators: This is the empty state page label which states that there are no users to show in the panel.
en: No Users Found
lv: Nav atrastu lietotāju

en: Unlock to add a user account.
lv: Atbloķēt, lai pievienotu lietotāja kontu.

en: Add User
lv: Pievienot lietotāju

note: Translators: This button enrolls the computer in the domain in order to use enterprise logins.
en: _Enroll
lv: R_eģistrēt

en: Domain Administrator Login
lv: Domēna administratora ierakstīšanās

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be
    enrolled in the domain. Please have your network administrator
    type their domain password here.
lv: Lai izmantotu uzņēmuma ierakstīšanos, datoram jābūt
    reģistrētam domēnā. Tīkla administratoram šeit jāievada
    sava domēna parole.

en: _Domain
lv: _Domēns

en: Administrator _Name
lv: Administratora _vārds

en: Administrator Password
lv: Administratora parole

en: _Username
lv: _Lietotājvārds

en: _Full Name
lv: _Vārds un uzvārds

en: Standard
lv: Standarta

en: Administrator
lv: Administratora

en: Account _Type
lv: Konta _tips

en: Allow user to set a password when they next _login
lv: Ļaut _lietotājam izvēlēties paroli nākamajā ierakstīšanās reizē

en: Set a password _now
lv: Iestatīt paroli _tagad

en: _Confirm
lv: _Apstiprināt

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
lv: Uzņēmuma ierakstīšanās ļauj uz šīs ierīces izmantot esošus, centrāli pārvaldītus lietotāju kontus. Jūs varat arī izmantot šo kontu, lai piekļūtu uzņēmuma resursiem internetā.

en: You are Offline
lv: Jūs esat nesaistē

en: You must be online in order to add enterprise users.
lv: Jums jābūt tiešsaistē, lai pievienotu uzņēmuma kontus.

en: _Enterprise Login
lv: _Uzņēmuma ierakstīšanās

en: Take a Picture…
lv: Uzņemt bildi…

en: Select a File…
lv: Izvēlieties datni…

en: Change Password
lv: Mainīt paroli

en: Ch_ange
lv: M_ainīt

en: _Confirm New Password
lv: _Apstiprināt jauno paroli

en: _New Password
lv: Jau_nā parole

en: Current _Password
lv: Pašreizējā _parole

en: Allow user to change their password on next login
lv: Ļaut lietotājam mainīt paroli nākamajā ierakstīšanās reizē

en: Set a password now
lv: Iestatīt paroli tagad

en: Full Screen
lv: Pa visu ekrānu

en: Top Half
lv: Augšējā puse

en: Bottom Half
lv: Apakšējā puse

en: Left Half
lv: Kreisā puse

en: Right Half
lv: Labā puse

en: Zoom Options
lv: Tuvināšanas opcijas

en: _Zoom
lv: _Tuvināt

en: _Magnification:
lv: _Palielinājums:

en: _Follow mouse cursor
lv: _Sekot peles kursoram

en: _Screen part:
lv: _Ekrāna daļa:

en: Magnifier _extends outside of screen
lv: Palielinātājs iziet ārpus _ekrāna

en: _Keep magnifier cursor centered
lv: Turēt palielinātāja _kursoru vidū

en: Magnifier cursor _pushes contents around
lv: _Palielinātāja kursors bīda skata lauku

en: Magnifier cursor moves with _contents
lv: Palielinātāja kursors pārvietojas līdz ar _saturu

en: Magnifier Position:
lv: Palielinātāja novietojums:

en: Magnifier
lv: Palielinātājs

en: _Thickness:
lv: _Biezums:

en: _Length:
lv: _Garums:

note: The color of the accessibility crosshair
en: Co_lor:
lv: _Krāsa:

en: _Crosshairs:
lv: _Krustiņš:

en: _Overlaps mouse cursor
lv: Pārklāj peles kurs_oru

en: Crosshairs
lv: Krustiņš

en: _White on black:
lv: _Balts uz melna:

en: _Brightness:
lv: _Gaišums:

en: _Contrast:
lv: _Kontrasts:

en: Color Effects:
lv: Krāsu efekti:

en: Color Effects
lv: Krāsu efekti

en: Typing Assist
lv: Rakstīšanas asistents

en: _Sticky Keys
lv: L_ipīgie taustiņi

en: Treats a sequence of modifier keys as a key combination
lv: Taustiņu secīga piespiešana darbojas kā taustiņu kombinācija

en: _Disable if two keys are pressed together
lv: _Deaktivēt, ja divi taustiņi nospiesti reizē

en: Beep when a _modifier key is pressed
lv: Pīkstēt, kad nospiests _modifikatora taustiņš

en: S_low Keys
lv: _Lēnie taustiņi

en: Puts a delay between when a key is pressed and when it is accepted
lv: Taustiņi jāpiespiež mazliet ilgāk (dators ignorē netīšus pieskārienus)

en: A_cceptance delay:
lv: _Pieņemšanas aizture:

en: Slow keys typing delay
lv: Lēno taustiņu rakstīšanas aizture

en: Beep when a key is pr_essed
lv: Pīkstēt, kad ir nospiests _taustiņš

en: Beep when a key is _accepted
lv: Pīkstēt, kad taustiņš tiek _pieņemts

en: Beep when a key is _rejected
lv: Pīkstēt, kad taustiņš tiek no_raidīts

en: _Bounce Keys
lv: _Atlecošie taustiņi

en: Ignores fast duplicate keypresses
lv: Ignorē ātrus taustiņu piespiešanas atkārtojumus

en: Bounce keys typing delay
lv: Atlecošo taustiņu rakstīšanas aizture

en: _Enable by Keyboard
lv: _Aktivēt ar tastatūru

en: Turn accessibility features on and off using the keyboard
lv: Ieslēgt un izslēgt pieejamības iespējas, lietojot tastatūru

en: Repeat Keys
lv: Atkārtot taustiņus

en: Key presses repeat when key is held down.
lv: Kad taustiņu tur nospiestu, atkārtot taustiņa signālu

en: Repeat keys delay
lv: Taustiņu atkārtošanās aizture

en: Speed
lv: Ātrums

en: Repeat keys speed
lv: Taustiņu atkārtošanās ātrums

en: Click Assist
lv: Klikšķa asistēšana

en: _Simulated Secondary Click
lv: _Simulēt sekundāro klikšķi

en: Trigger a secondary click by holding down the primary button
lv: Izraisīt sekundāro klikšķi, turot nospiesto primāro taustiņu

en: Secondary click delay
lv: Sekundārā klikšķa aizture

en: _Hover Click
lv: _Uzkavēšanās klikšķis

en: Trigger a click when the pointer hovers
lv: Veikt klikšķi, kad rādītājs uzkavējas kādā vietā

en: D_elay:
lv: Aiztur_e:

en: Motion _threshold:
lv: Kus_tības slieksnis:

en: Visual Alerts
lv: Vizuālie brīdinājumi

en: _Test flash
lv: _Testēt zibsni

en: Use a visual indication when an alert sound occurs.
lv: Pievienot skaņas brīdinājumiem vizuālas norādes.

en: _Visual Alerts
lv: _Vizuālie brīdinājumi

en: Flash the entire _window
lv: Zibsnis pa visu _logu

en: Flash the entire _screen
lv: Zib_snis pa visu ekrānu

en: _Always Show Accessibility Menu
lv: _Vienmēr rādīt pieejamības izvēlni

en: Seeing
lv: Redzēšana

en: _High Contrast
lv: _Augsts kontrasts

en: _Large Text
lv: _Liels teksts

en: Enable A_nimations
lv: Ieslēgt a_nimācijas

en: C_ursor Size
lv: K_ursora izmērs

en: Screen _Reader
lv: Ek_rāna lasītājs

en: _Sound Keys
lv: Taustiņu _skaņas

en: Hearing
lv: Dzirdēšana

en: Typing
lv: Rakstīšana

en: Screen _Keyboard
lv: E_krāna tastatūra

en: R_epeat Keys
lv: _Atkārtot taustiņus

en: Cursor _Blinking
lv: Kursora _mirgošana

en: _Typing Assist (AccessX)
lv: Raks_tīšanas asistents (AccessX)

en: Pointing & Clicking
lv: Norādīšana un klikšķināšana

en: _Mouse Keys
lv: _Peles taustiņi

en: _Locate Pointer
lv: _Atrast rādītāju

en: _Click Assist
lv: _Klikšķa asistēšana

en: _Double-Click Delay
lv: _Dubultklikšķa aizture

en: Double-Click Delay
lv: Dubultklikšķa aizture

en: Cursor Blinking
lv: Kursora mirgošana

en: Cursor blinks in text fields.
lv: Kursors mirgo teksta laukos.

en: Cursor blinking speed
lv: Kursora mirgošanas ātrums

en: Sound Keys
lv: Taustiņu skaņas

en: Beep when Num Lock or Caps Lock are turned on or off.
lv: Pīkstēt, kad ir ieslēgti vai izslēgti Num Lock vai Caps Lock taustiņi.

en: Cursor Size
lv: Kursora izmērs

en: Cursor size can be combined with zoom to make it easier to see the cursor.
lv: Kursora izmēru var apvienot ar mērogu, lai tas būtu vieglāk pamanāms.

en: Screen Reader
lv: Ekrāna lasītājs

en: The screen reader reads displayed text as you move the focus.
lv: Ekrāna lasītājs lasa attēloto tekstu, kad pārvieto kursoru.

en: _Screen Reader
lv: Ekrāna la_sītājs

en: General
lv: Vispārēji

en: _Active Screen Edges
lv: _Aktivēt ekrāna malas

en: Drag windows against the top, left, and right screen edges to resize them.
lv: Velciet logus pie loga augšpuses vai kreisā/labā loga sāna, lai mainītu to izmērus.

en: Workspaces
lv: Darbvietas

en: _Dynamic workspaces
lv: _Dinamiskās darbvietas

en: Automatically removes empty workspaces.
lv: Automātiski izņemt tukšās darbvietas.

en: _Fixed number of workspaces
lv: _Fiksēts darbvietu skaits

en: Specify a number of permanent workspaces.
lv: Norādiet pastāvīgo darbvietu skaitu.

en: _Number of Workspaces
lv: _Darbvietu skaits

en: Multi-Monitor
lv: Daudzmonitoru

en: Workspaces on _primary display only
lv: Darbvietas tikai uz _galvenā displeja

en: Workspaces on all d_isplays
lv: Darbvietas uz v_isiem displejiem

en: No applications
lv: Nav atrastu lietotņu

en: Install some…
lv: Instalēt…

en: Permissions & Access
lv: Atļaujas un piekļuve

en: Data and services that this app has asked for access to and permissions that it requires.
lv: Dati un pakalpojumi, kam šī lietotne prasa piekļuvi, un atļaujas, kas tiem ir nepieciešamas.

en: Camera
lv: Kamera

en: Microphone
lv: Mikrofons

en: Location Services
lv: Atrašanās vietas pakalpojumi

en: Built-in Permissions
lv: Iebūvētās atļaujas

en: Cannot be changed
lv: Nevar mainīt

en: Individual permissions for applications can be reviewed in the <a href="privacy">Privacy</a> Settings.
lv: Atsevišķās lietotnes atļaujas var pārskatīt <a href="privacy">privātuma</a> iestatījumos.

en: Integration
lv: Integrācija

en: System features used by this application.
lv: Sistēmas iespējas, ko izmanto šī lietotne.

en: Search
lv: Meklēt

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Run in background
lv: Palaist fonā

en: Set Desktop Background
lv: Iestatīt darbvirsmas fonu

en: Sounds
lv: Skaņas

en: Inhibit system keyboard shortcuts
lv: Nomākt sistēmas tastatūras saīsnes

en: Default Handlers
lv: Noklusējuma apstrādātājs

en: Types of files and links that this application opens.
lv: Datņu un saišu veidi, ko šī lietotne atver.

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Usage
lv: Lietojums

en: How much resources this application is using.
lv: Cik daudz resursus šī lietotne patērē.

en: Storage
lv: Krātuve

en: Open in Software
lv: Atvērt lietotnē “Programmatūra”

en: No results found
lv: Nav atrastu rezultātu

en: How much disk space this application is occupying with app data and caches.
lv: Cik daudz vietas uz diska šī lietotne aizņem, ieskaitot lietotnes datus un kešatmiņu.

en: Application
lv: Lietotne

en: Data
lv: Dati

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: <b>Total</b>
lv: <b>Kopā</b>

en: Clear Cache…
lv: Attīrīt kešatmiņu…

en: Networks
lv: Tīkli

en: _Computer Name
lv: _Datora nosaukums

en: _File Sharing
lv: _Datņu koplietošana

en: _Media Sharing
lv: _Multimediju koplietošana

en: _Remote Login
lv: Attālinātā ie_rakstīšanās

en: Some services are disabled because of no network access.
lv: Daži pakalpojumi ir deaktivēti, jo nav pieejas tīklam.

en: File Sharing
lv: Datņu koplietošana

en: _Require Password
lv: Piep_rasīt paroli

en: Remote Login
lv: Attālinātā ierakstīšanās

en: Device Name
lv: Ierīces nosaukums

en: Media Sharing
lv: Multimediju koplietošana

en: Share music, photos and videos over the network.
lv: Dalīties tīklā ar mūziku, fotogrāfijām un video.

en: Folders
lv: Mapes

en: _New connections must ask for access
lv: Jau_najiem savienojumiem jālūdz piekļuve

en: _Require a password
lv: Piep_rasīt paroli

en: Select how media should be handled
lv: Izvēlieties, kā apstrādāt datu nesēju

en: _Music player
lv: _Mūzikas atskaņotājs

en: _Photos
lv: _Fotogrāfijas

en: _Software
lv: _Programmatūra

en: _Other Media…
lv: _Citi datu nesēji…

en: _Never prompt or start programs on media insertion
lv: _Nekad nevaicāt un nepalaist programmas, ievietojot datu nesēju

en: Select how other media should be handled
lv: Izvēlieties, kā apstrādāt citus datu nesējus

en: _Action:
lv: D_arbība:

en: _Type:
lv: _Tips:

en: Choose the format for numbers, dates and currencies. Changes take effect on next login.
lv: Izvēlēties skaitļu, datumu un valūtu formātu. Izmaiņas stāsies spēkā nākamajā sesijas palaišanas reizē.

en: Common Formats
lv: Biežākie formāti

en: All Formats
lv: Visi formāti

en: No Search Results
lv: Meklēšanai nav rezultātu

en: Searches can be for countries or languages.
lv: Var meklēt pēc valstīm vai valodām.

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: My Account
lv: Mans konts

en: Login Screen
lv: Ierakstīšanās ekrāns

en: Language
lv: Valoda

en: The language used for text in windows and web pages.
lv: Valoda, kuru izmantot logu un tīmekļa lapu tekstos.

en: Restart the session for changes to take effect
lv: Pārstartējiet sesiju, lai izmaiņas stātos spēkā

en: Restart…
lv: Pārstartēt…

en: The format used for numbers, dates, and currencies.
lv: Skaitļu, datumu un valūtu formāts.

en: _Formats
lv: _Formāti

en: Login settings are used by all users when logging into the system
lv: Ierakstīšanās iestatījumus izmanto visi lietotāji, kas ierakstās sistēmā

en: Dates
lv: Datumi

en: Dates & Times
lv: Datums un laiks

en: Numbers
lv: Skaitļi

en: Measurement
lv: Mērvienības

en: Paper
lv: Papīrs

en: Hardware Model
lv: Aparatūras modelis

en: Memory
lv: Atmiņa

en: Processor
lv: Procesors

en: Graphics
lv: Grafika

en: Disk Capacity
lv: Diska ietilpība

en: Calculating…
lv: Aprēķina…

note: translators: this field contains the distro name and version
en: OS Name
lv: OS nosaukums

en: OS Type
lv: OS tips

en: Windowing System
lv: Logu sistēma

en: Virtualization
lv: Virtualizācija

en: Software Updates
lv: Programmatūras atjauninājumi

en: Rename Device
lv: Pārdēvēt ierīci

en: The device name is used to identify this device when it is viewed over the network, or when pairing Bluetooth devices.
lv: Ierīces nosaukums tiek izmantots ierīces identificēšanai, kad ierīce tiek skatīta tīklā vai savienojoties ar Bluetooth ierīcēm.

en: _Rename
lv: Pā_rdēvēt

en: Select Language
lv: Izvēlieties valodu

en: _Select
lv: Izvēlētie_s

en: No languages found
lv: Nav atrastas valodas

en: Unlock…
lv: Atbloķēt…

en: Some settings must be unlocked before they can be changed.
lv: Lai mainītu dažus no iestatījumiem, tie vispirms ir jāatbloķē.

en: Increment Hour
lv: Stundu uz priekšu

en: Increment Minute
lv: Minūti uz priekšu

en: Time
lv: Laiks

en: Decrement Hour
lv: Stundu atpakaļ

en: Decrement Minute
lv: Minūti atpakaļ

en: Turn device off
lv: Izslēgt ierīci

en: Other Devices
lv: Citas ierīces

en: Not set up
lv: Nav iestatīts

en: _Type
lv: _Tips

en: Sho_w password
lv: _Rādīt paroli

en: Tunneled TLS
lv: Tunelēts TLS

en: Au_thentication
lv: Au_tentifikācija

en: I_dentity
lv: I_dentitāte

en: _User certificate
lv: _Lietotāja sertifikāts

en: C_A certificate
lv: C_A sertifikāts

en: No CA certificate is _required
lv: Nav nepieciešams CA sertifikāts

en: Private _key
lv: Privātā _atslēga

en: _Private key password
lv: _Privātās atslēgas parole

en: Anonymous
lv: Anonīmi

en: Authenticated
lv: Ar autentifikāciju

en: Both
lv: Abi

en: Anony_mous identity
lv: Anonī_ma identitāte

en: PAC _file
lv: PAC _datne

en: _Inner authentication
lv: _Iekšējā autentifikācija

en: Allow automatic PAC pro_visioning
lv: Ļauj automātisku PAC nodrošinājumu

en: Version 0
lv: Versija 0

en: Version 1
lv: Versija 1

en: PEAP _version
lv: PEAP _versija

en: 1 (Default)
lv: 1 (noklusējuma)

en: Open System
lv: Atvērtā sistēma

en: Shared Key
lv: Koplietošanas atslēga

en: _Key
lv: _Atslēga

en: Sho_w key
lv: _Rādīt atslēgu

en: WEP inde_x
lv: WEP inde_kss

en: MSCHAPv2 (no EAP)
lv: MSCHAPv2 (bez EAP)

en: S_ecurity
lv: D_rošība

en: 802.1x _Security
lv: 802.1x _drošība

en: _MAC Address
lv: _MAC adrese

en: _Cloned Address
lv: _Klonēta adrese

en: IPv_4 Method
lv: IPv_4 metode

en: Automatic (DHCP)
lv: Automātiski (DHCP)

en: Link-Local Only
lv: Tikai lokālais tīkls

en: Disable
lv: Izslēgt

en: Shared to other computers
lv: Koplietots ar citiem datoriem

en: Addresses
lv: Adreses

en: Netmask
lv: Tīkla maska

en: Gateway
lv: Vārteja

en: Automatic DNS
lv: Automātisks DNS

en: Separate IP addresses with commas
lv: Atdalīt IP adreses ar komatiem

en: Routes
lv: Maršruti

en: Automatic Routes
lv: Automātiskie maršruti

note: Translators: Please see https://en.wikipedia.org/wiki/Metrics_(networking)
en: Metric
lv: Metrika

en: Use this connection _only for resources on its network
lv: Izmant_ot šo savienojumu tikai šī tīkla resursiem

en: _Name
lv: _Nosaukums

en: bytes
lv: baiti

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
lv: (Kļūda — nevar ielādēt VPN savienojumu redaktoru)

en: IPv_6 Method
lv: IPv_6 metode

en: Automatic, DHCP only
lv: Automātiski, tikai DHCP

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Signal Strength
lv: Signāla stiprums

en: Link speed
lv: Savienojuma ātrums

en: Supported Frequencies
lv: Atbalstītās frekvences

en: Last Used
lv: Iepriekš lietotās

en: Connect _automatically
lv: Savienoties _automātiski

en: Make available to _other users
lv: Padarīt pieejamu citiem liet_otājiem

en: _Metered connection: has data limits or can incur charges
lv: _Mērītais savienojums: ir datu limiti vai var prasīt papildu samaksu

en: Software updates and other large downloads will not be started automatically.
lv: Programmatūras atjauninājumi un citas liela izmēra lejupielādes netiks sāktas automātiski.

en: Turn VPN connection off
lv: Ieslēgt VPN savienojumu

en: Network Name
lv: Tīkla nosaukums

en: Turn Wi-Fi off
lv: Izslēgt Wi-Fi

en: _Connect to Hidden Network…
lv: _Savienoties ar slēptu tīklu…

en: _Turn On Wi-Fi Hotspot…
lv: Ieslēgt Wi-Fi _tīklāju…

en: _Known Wi-Fi Networks
lv: _Zināmie Wi-Fi tīkli

en: Airplane Mode
lv: Lidmašīnas režīms

en: Disables Wi-Fi, Bluetooth and mobile broadband
lv: Izslēdz Wi-Fi, Bluetooth un mobilo platjoslu

en: No Wi-Fi Adapter Found
lv: Nav atrastu Wi-Fi adapteru

en: Make sure you have a Wi-Fi adapter plugged and turned on
lv: Pārliecinieties, ka Wi-Fi adapteris ir pievienots un ieslēgts

en: Airplane Mode On
lv: Lidmašīnas režīms ir ieslēgts

en: Turn off to use Wi-Fi
lv: Izslēgt, lai lietotu Wi-Fi

en: Wi-Fi Hotspot Active
lv: Wi-Fi tīklājs ir aktīvs

en: Mobile devices can scan the QR code to connect.
lv: Mobilās lietotnes var noskanēt QR kodu, lai savienotos.

en: Turn Off Hotspot…
lv: Ieslēgt tīklāju…

en: Visible Networks
lv: Redzamie tīkli

en: NetworkManager needs to be running
lv: NetworkManager ir jābūt palaistam

en: Provider
lv: Piegādātājs

en: Wi-Fi hotspot allows others to share your internet connection, by creating a Wi-Fi network that they can connect to. To do this, you must have an internet connection through a source other than Wi-Fi.
lv: Wi-Fi tīklājs ļauj citiem koplietot jūsu interneta savienojumu, izveidojot Wi-Fi tīklu, kuram citi var pievienoties. Lai to izdarītu, nepieciešams interneta savienojums caur avotu, kas nav Wi-Fi.

en: Generate Random Password
lv: Ģenerēt nejaušu paroli

en: Autogenerate Password
lv: Automātiski ģenerēt paroli

en: _Turn On
lv: _Ieslēgt

en: Network Proxy
lv: Tīkla starpniekserveris

en: _HTTP Proxy
lv: _HTTP starpnieks

en: H_TTPS Proxy
lv: H_TTPS starpnieks:

en: _FTP Proxy
lv: _FTP starpnieks

en: _Socks Host
lv: _Socks serveris

en: _Ignore Hosts
lv: _Ignorēt serverus

en: HTTP proxy port
lv: HTTP starpnieka ports

en: HTTPS proxy port
lv: HTTPS starpnieka ports

en: FTP proxy port
lv: FTP starpnieka ports

en: Socks proxy port
lv: Socks starpnieka ports

en: _Configuration URL
lv: _Konfigurācijas URL

en: SIM Lock
lv: SIM bloķēšana

en: _Next
lv: _Nākamais

en: Close
lv: Aizvērt

en: _Lock SIM with PIN
lv: B_loķēt SIM ar PIN

en: Change PIN
lv: Mainīt PIN

en: Enter current PIN to change SIM lock settings
lv: Ievadiet pašreizējo PIN, lai mainītu SIM bloķēšanas iestatījumus

en: No SIM
lv: Nav SIM

en: Insert a SIM card to use this modem
lv: Ievadiet SIM karti, lai izmantotu šo modemu

en: SIM Locked
lv: SIM bloķēta

en: _Mobile Data
lv: _Mobilie dati

en: Access data using mobile network
lv: Piekļūstiet datiem, izmantojot mobilo tīklu

en: _Data Roaming
lv: _Datu viesabonēšana

en: Use mobile data when roaming
lv: Izmantot mobilos datus viesabonēšanas režīmā

en: _Network Mode
lv: _Tīkla režīms

en: N_etwork
lv: Tī_kls

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: _Access Point Names
lv: _Piekļuves punktu nosaukumi

en: _SIM Lock
lv: _SIM bloķēšana

en: Lock SIM with PIN
lv: Bloķēt SIM ar PIN

en: M_odem Details
lv: M_odema informācija

en: Network Mode
lv: Tīkla režīms

en: _Automatic
lv: _Automātiski

en: Choose Network
lv: Izvēlieties tīklu

en: Refresh Network Providers
lv: Atsvaidzināt tīkla pakalpojumu sniedzējus

en: Modem Details
lv: Modema informācija

en: Modem Status
lv: Modema status

en: Carrier
lv: Operators

en: Network Type
lv: Tīkla tips

en: Network Status
lv: Tīkla status

en: Own Number
lv: Paša numurs

en: Device Details
lv: Informācija par ierīci

en: Firmware Version
lv: Aparātprogrammatūras versija

en: Access Points
lv: Piekļuves punkti

en: No WWAN Adapter Found
lv: Nav atrastu WWAN adapteru

en: Make sure you have a Wireless Wan/Cellular device
lv: Pārliecinieties, ka jums ir bezvadu Wan vai mobilā ierīce

en: Wireless Wan is disabled when airplane mode is on
lv: Bezvadu Wan tiek izslēgts, kad ir ieslēgts lidmašīnas režīms

en: _Turn off Airplane Mode
lv: _Izslēgt lidmašīnas režīmu

en: Data Connection
lv: Datu savienojums

en: SIM card used for internet
lv: SIM karte, ko izmanto internetam

en: Enable Mobile Network
lv: Ieslēgt mobilo tīklu

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Date & Time
lv: Datums un laiks

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Day
lv: Diena

en: Time Zone
lv: Laika josla

en: Search for a city
lv: Meklēt pilsētu

en: Automatic _Date & Time
lv: Automātisks _datums un laiks

en: Requires internet access
lv: Vajadzīga pieeja internetam

en: Date & _Time
lv: Da_tums un laiks

en: Automatic Time _Zone
lv: Automātiska laika _josla

en: Requires location services enabled and internet access
lv: Jābūt pieejamam interneta un atrašanās vietas pakalpojumiem

en: Time Z_one
lv: Laika j_osla

en: Time _Format
lv: Laika _formāts

en: 24-hour
lv: 24 stundu

en: Camera is turned off
lv: Kamera ir izslēgta

en: No applications can capture photos or video.
lv: Neviena lietotne šobrīd nevar uzņemt attēlus vai video.

en: Use of the camera allows applications to capture photos and video. Disabling the camera may cause some applications to not function properly.
lv: Kameras lietošana ļauj lietotnēm uzņemt fotogrāfijas un video. Kameras izslēgšana var traucēt dažām lietotnēm pilnvērtīgi strādāt.

en: Allow the applications below to use your camera.
lv: Atļaut lietotnēm izmantot kameru

en: No Applications Have Asked for Camera Access
lv: Neviena lietotne nav pieprasījusi piekļuvi kamerai

en: _Do Not Disturb
lv: _Netraucēt

en: _Lock Screen Notifications
lv: _Ekrāna vairoga paziņojumi

en: Notifications will continue to appear in the notification list when popups are disabled.
lv: Paziņojumi turpinās parādīties paziņojumu sarakstā, kad ir izslēgti uznirstošie lodziņi.

en: _Web
lv: _Tīmeklis

en: _Mail
lv: _Pasts

en: _Calendar
lv: _Kalendārs

en: M_usic
lv: Mū_zika

en: Microphone is turned off
lv: Mikrofons ir izslēgts

en: No applications can record sound.
lv: Neviena lietotne nevar ierakstīt skaņu.

en: Use of the microphone allows applications to record and listen to audio. Disabling the microphone may cause some applications to not function properly.
lv: Mikrofonu lietošana ļauj lietotnēm ierakstīt un klausīties skaņu. Mikrofona izslēgšana var traucēt dažām lietotnēm pilnvērtīgi strādāt.

en: Allow the applications below to use your microphone.
lv: Atļaut šīm lietotnēm izmantot jūsu mikrofonu.

en: No Applications Have Asked for Microphone Access
lv: Neviena lietotne nav pieprasījusi piekļuvi mikrofonam

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Status:
lv: Statuss:

en: Authorize and Connect
lv: Pilnvarot un savienot

en: Forget Device
lv: Aizmirst ierīci

en: No Thunderbolt support
lv: Nav Thunderbolt atbalsta

en: Direct Access
lv: Tieša piekļuve

en: Allow direct access to devices such as docks and external GPUs.
lv: Atļaut tieši piekļūt ierīcēm, piemēram dokiem un ārējiem GPU.

en: Only USB and Display Port devices can attach.
lv: Var pievienoties tikai USB un Display Port ierīces.

en: Pending Devices
lv: Gaidošās ierīces

en: No devices attached
lv: Nav pievienotu ierīču

en: Primary Button
lv: Primārā poga

en: Sets the order of physical buttons on mice and touchpads.
lv: Iestata fizisko pogu secību datorpelēm un skārienpaliktņiem.

en: Mouse
lv: Pele

en: Mouse Speed
lv: Peles ātrums

en: Double-click timeout
lv: Dubultklikšķa noildze

note: Translators: This switch reverses the scrolling direction for touchpads. The term used comes from OS X so use the same translation if possible.
en: Natural Scrolling
lv: Dabiskā ritināšana

en: Scrolling moves the content, not the view.
lv: Ritināšana pārvieto saturu, nevis skatu.

en: Touchpad
lv: Skārienpaliktnis

en: Touchpad Speed
lv: Skārienpaliktņa ātrums

en: Tap to Click
lv: Uzsitiens nozīmē klikšķi

en: Two-finger Scrolling
lv: Divu pirkstu ritināšana

en: Edge Scrolling
lv: Malu ritināšana

en: Problem Reporting
lv: Problēma ziņojot

en: _Automatic Problem Reporting
lv: _Automātiska problēmu ziņošana

en: File History
lv: Datņu vēsture

en: File history keeps a record of files that you have used. This information is shared between applications, and makes it easier to find files that you might want to use.
lv: Datņu vēsture saglabā izmantoto datņu sarakstu. Šī informācija tiek koplietota starp lietojumprogrammām un ļauj vieglāk atrast datnes, kuras varētu izmantot.

en: File H_istory
lv: Da_tņu vēsture

en: File _History Duration
lv: Datņu lietojuma _vēstures ilgums

en: _Clear History…
lv: _Attīrīt vēsturi…

en: Trash & Temporary Files
lv: Miskaste un pagaidu datnes

en: Trash and temporary files can sometimes include personal or sensitive information. Automatically deleting them can help to protect privacy.
lv: Miskastes un pagaidu datnes dažkārt var saturēt personas datus vai sensitīvu informāciju. To automātiska dzēšana var palīdzēt aizsargāt konfidencialitāti.

en: Automatically Delete _Trash Content
lv: Au_tomātiski dzēst miskastes saturu

en: Automatically Delete Temporary _Files
lv: Automātiski dzēst pagaidu _datnes

en: Automatically Delete _Period
lv: Automātiskās dzēšanas _periods

en: _Empty Trash…
lv: _Iztīrīt miskasti…

en: _Delete Temporary Files…
lv: Dzēst _pagaidu datnes…

en: Connect to your data in the cloud
lv: Savienoties ar saviem datiem mākonī

en: No internet connection — connect to set up new online accounts
lv: Nav savienojuma ar internetu — savienojieties, lai izveidotu jaunus tiešsaistes kontus

en: Add an account
lv: Pievienot kontu

en: Remove Account
lv: Izņemt kontu

en: All Settings
lv: Visi iestatījumi

en: Primary Menu
lv: Galvenā izvēle

en: Warning: Development Version
lv: Brīdinājums: izstrādes versija

en: This version of Settings should only be used for development purposes. You may experience incorrect system behavior, data loss, and other unexpected issues.
lv: Šo “Iestatījumu” versiju vajadzētu izmantot tikai izstādes vajadzībām. Jums var gadīties nepareiza sistēmas uzvedība, datu pazaudēšana un citas negaidītas problēmas.

en: Help
lv: Palīdzība

en: Printers
lv: Printeri

en: Add printers, view printer jobs and decide how you want to print
lv: Pievienot printerus, skatīt printera darbus un izlemt, kā drukāt

note: Translators: Search terms to find the Printers panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Printer;Queue;Print;Paper;Ink;Toner;
lv: Printeris;Rinda;Drukāt;Papīrs;Tinte;Toneris;

en: Protect your location information
lv: Aizsargājiet savu atrašanās vietu

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;privacy;
lv: ekrāns;bloķēt;slēgt;diagnostika;avārija;privāts;nesens;pagaidu;indeks;rādītājs;vārds;tīkls;identitāte;privātums;

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
lv: Iestatiet pogu attēlojumus un pielāgojiet irbuļa jutīgumu grafikas planšetēm

note: Translators: Search terms to find the Wacom Tablet panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Tablet;Wacom;Stylus;Eraser;Mouse;
lv: Planšete;Wacom;Irbulis;Dzēšgumija;Pele;

en: Power
lv: Jaudīga

en: View your battery status and change power saving settings
lv: Skatīt baterijas statusu un mainīt enerģijas taupīšanas iestatījumus

note: Translators: Search terms to find the Power panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Power;Sleep;Suspend;Hibernate;Battery;Brightness;Dim;Blank;Monitor;DPMS;Idle;Energy;
lv: Barošana;Snaust;Snaušana;Gulēt;Gulēšana;Baterija;Strāva;Gaišums;Tumšāk;Tumšs;Monitors;DPMS;Dīkstāve;Enerģija;

en: Color
lv: Krāsas

en: Calibrate the color of your devices, such as displays, cameras or printers
lv: Kalibrējiet krāsas savām ierīcēm, piemēram, displejiem, kamerām vai printeriem

note: Translators: Search terms to find the Color panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Color;ICC;Profile;Calibrate;Printer;Display;
lv: Krāsas;ICC;Profils;Kalibrēt;Printeris;Ekrāns;Displejs;

en: Turn Bluetooth on and off and connect your devices
lv: Ieslēdziet un izslēdziet Bluetooth un savienojiet savas ierīces

note: Translators: Search terms to find the Bluetooth panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;bluetooth;obex;
lv: koplietot;koplietošana;šārēt;šārēšana;bluetooth;obex;

en: Background
lv: Fons

en: Change your background image to a wallpaper or photo
lv: Maini savu fona attēlu uz tapeti vai fotogrāfiju

note: Translators: Search terms to find the Background panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Wallpaper;Screen;Desktop;
lv: Tapete;Ekrāns;Darbvirsma;

en: Sound
lv: Skaņa

en: Change sound levels, inputs, outputs, and alert sounds
lv: Mainīt skaļumu, ievades, izvades un paziņojumu skaņas

note: Translators: Search terms to find the Sound panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Card;Microphone;Volume;Fade;Balance;Bluetooth;Headset;Audio;Output;Input;
lv: Karte;Mikrofons;Skaļums;Klusināt;Balanss;Bluetooth;Austiņas;Audio;Izvade;Ievade;

en: Choose how to use connected monitors and projectors
lv: Izvēlieties, kā izmantot pievienotos monitorus un projektorus

note: Translators: Search terms to find the Displays panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Panel;Projector;xrandr;Screen;Resolution;Refresh;Monitor;Night;Light;Blue;redshift;color;sunset;sunrise;
lv: Panelis;Projektors;xrandr;Ekrāns;Izšķirtspēja;Atsvaidzināt;Monitors;Nakts;Gaisma;Zils;redshift;krāsa;saullēkts;saulriets;Panel;Projector;xrandr;Screen;Resolution;Refresh;Monitor;

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: Change keyboard shortcuts and set your typing preferences, keyboard layouts and input sources
lv: Mainiet tastatūras īsinājumtaustiņus un izvēlieties savus rakstīšanas iestatījumus, tastatūras izkārtojumus un ievades avotus

note: Translators: Search terms to find the Keyboard panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Shortcut;Workspace;Window;Resize;Zoom;Contrast;Input;Source;Lock;Volume;
lv: Saīsne;Darbvieta;Logs;Mainīt izmēru;Tuvināt;Tālināt;Mērogs;Kontrasts;Ievade;Avots;Bloķēšana;Skaļums;

en: Users
lv: Lietotāji

en: Add or remove users and change your password
lv: Pievienot vai izņemt lietotājus un mainīt savu paroli

note: Translators: Search terms to find the Users panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Login;Name;Fingerprint;Avatar;Logo;Face;Password;Parental Controls;Screen Time;App Restrictions;Web Restrictions;Usage;Usage Limit;Kid;Child;
lv: Lietotājs;Vārds;Pirkstu nospiedums;Avatars;Logo;Seja;Parole;Vecāku kontrole;Ekrāna laiks;Lietotņu ierobežojumi;Tīmekļa ierobežojumi;Lietošana;Lietošanas ierobežojumi;Bērns;

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Make it easier to see, hear, type, point and click
lv: Padarīt vienkāršāku redzēšanu, dzirdēšanu, rakstīšanu un klikšķināšanu

note: Translators: Search terms to find the Accessibility panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Keyboard;Mouse;a11y;Accessibility;Universal Access;Contrast;Cursor;Sound;Zoom;Screen;Reader;big;high;large;text;font;size;AccessX;Sticky;Keys;Slow;Bounce;Mouse;Double;click;Delay;Speed;Assist;Repeat;Blink;visual;hearing;audio;typing;
lv: Tastatūra;Pele;a11y;Pieejamība;Universālā piekļuve;Kontrasts;Kursors;Skaņa;Mērogs;Ekrāna lasītājs;liels;augsts;teksts;fonts;izmērs;AccessX;Lipīgie;Taustiņi;Lēnie;Atlecošie;Pele;Dubults;klikšķis;Aizture;Ātrums;Atkārtot;Mirkšķināt;vizuāls;dzirdes;audio;raksta;

en: Multitasking
lv: Vairākuzdevumi

en: Manage preferences for productivity and multitasking
lv: Pārvaldiet iestatījumus produktivitātei un vairākuzdevumu darbam

note: Translators: Search terms to find the Search panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Multitasking;Multitask;Productivity;Customize;Desktop;
lv: Vairākuzdevumi;Produktivitāte;Pielāgot;Darbvirsma;

en: Control various application permissions and settings
lv: Kontrolē dažādas lietotnes atļaujas un iestatījumus

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: application;flatpak;permission;setting;
lv: lietotne;aplikācija;flatpak;atļaujas;iestatījumi;setingi;

en: Control what you want to share with others
lv: Nosakiet, kādu informāciju kopīgosiet ar citiem lietotājiem

note: Translators: Search terms to find the Sharing panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;sharing;ssh;host;name;remote;desktop;media;audio;video;pictures;photos;movies;server;renderer;
lv: koplietot;dalīties;ssh;dators;hosts;nosaukums;attālināti;darbvirsma;datu nesējs;audio;video;attēli;bildes fotogrāfijas;filmas;serveris;renderētājs;

en: Removable Media
lv: Noņemamie datu nesēji

en: Configure Removable Media settings
lv: Konfigurēt noņemamo datu nesēju iestatījums

note: Translators: Search terms to find the Removable Media panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: device;system;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
lv: ierīce;sistēma;noklusējums;lietotne;cd;dvd;usb;audio;video;disks;izņemams;noņemamas;vide;nesējs;datu nesējs;automātiski palaist;device;system;default;application;preferred;disc;removable;media;autorun;

en: Region & Language
lv: Vieta un valoda

en: Select your display language and formats
lv: Izvēlieties redzamo valodu un formātus

note: Translators: Search terms to find the Region and Language panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Language;Layout;Keyboard;Input;
lv: Valoda;Izkārtojums;Tastatūra;Ievade;

en: About
lv: Par

en: View information about your system
lv: Aplūkot informāciju par šo sistēmu

note: Translators: Search terms to find the About panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! "Preferred Applications" is the old name for the preference, so make sure that you use the same "translation" for those keywords
en: device;system;information;hostname;memory;processor;version;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
lv: ierīce;sistēma;informācija;resursdatora nosaukums;atmiņa;procesors;versija;noklusējums;lietotne;cd;dvd;usb;audio;video;disks;izņemams;noņemamas;vide;nesējs;datu nesējs;automātiski palaist;device;system;information;memory;processor;version;default;application;preferred;disc;removable;media;autorun;

en: Control how you connect to the Internet
lv: Noteikt, kā savienoties ar internetu

note: Translators: Search terms to find the Network panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;IP;LAN;Proxy;WAN;Broadband;Modem;Bluetooth;vpn;DNS;
lv: Tīkls;IP;LAN;Starpnieks;WAN;Platjosla;Modems;Bluetooth;vpn;DNS;

en: Control how you connect to Wi-Fi networks
lv: Noteikt, kā savienoties ar Wi-Fi tīkliem

note: Translators: Search terms to find the Wi-Fi panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Network;Wireless;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Broadband;DNS;Hotspot;
lv: Tīkls;Bezvadu;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Platjosla;DNS;Tīklājs;

en: Mobile Network
lv: Mobilais tīkls

en: Configure Telephony and mobile data connections
lv: Konfigurēt telefoniju un mobilo datu savienojumus

note: Translators: Search terms to find the WWAN panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: cellular;wwan;telephony;sim;mobile;
lv: mobilais;wwan;telefonija;sim;mobilais;

en: Change the date and time, including time zone
lv: Mainīt datumu un laiku, tai skaitā laika joslas

note: Translators: Search terms to find the Date and Time panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Clock;Timezone;Location;
lv: Pulkstenis;Laika josla;Lokācija;

en: Protect your pictures
lv: Aizsargāt savus attēlus

note: Translators: Search terms to find the Privacy panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;
lv: ekrāns;bloķēt;slēgt;diagnostika;avārija;privāts;nesens;pagaidu;indeks;rādītājs;vārds;tīkls;identitāte;

en: Control which notifications are displayed and what they show
lv: Nosakiet, kuri paziņojumi tiks parādīti, un kas tajos būs redzams

note: Translators: Search terms to find the Notifications panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Notifications;Banner;Message;Tray;Popup;
lv: Paziņojumi;Lentas;Baneri;Ziņojums;Paplāte;Uznirstošais logs;

en: Default Applications
lv: Noklusējuma lietotnes

en: Configure Default Applications
lv: Konfigurēt noklusējuma lietotnes

note: Translators: Search terms to find the Default Applications panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: default;application;preferred;media;
lv: noklusējuma;lietotne;vēlamais;mediji;defaulta;aplikācija;mēdiji;

en: Protect your conversations
lv: Aizsargāt savas sarunas

en: Manage Thunderbolt devices
lv: Pārvaldīt Thunderbolt ierīces

note: Translators: those are keywords for the thunderbolt control-center panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Thunderbolt;privacy;
lv: Thunderbolt;Privātums;

en: Mouse & Touchpad
lv: Pele un skārienpaliktnis

en: Change your mouse or touchpad sensitivity and select right or left-handed
lv: Mainiet savas peles vai skārienpaliktņa jutīgumu un izvēlieties, vai izmantot labroču vai kreiļu režīmu

note: Translators: Search terms to find the Mouse and Touchpad panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;
lv: Skārienpaliktnis;Rādītājs;Klikšķis;Uzsitiens;Dubults;Poga;Kursorbumba;Ritināt;Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;

en: Diagnostics
lv: Diagnostika

en: Report your problems
lv: Ziņot par problēmām

en: File History & Trash
lv: Datņu vēsture un miskaste

en: Don't leave traces
lv: Neatstāt pēdas

en: Online Accounts
lv: Tiešsaistes konti

en: Connect to your online accounts and decide what to use them for
lv: Savienojieties ar saviem tiešsaistes kontiem un izvēlieties, kam tos izmantot

note: Translators: Search terms to find the Online Accounts panel. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! For ReadItLater and Pocket, see http://en.wikipedia.org/wiki/Pocket_(application)
en: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Online;Chat;Calendar;Mail;Contact;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;
lv: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Tīmeklis;Tiešsaiste;Tērzēšana;Kalendārs;Pasts;kontakti;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Preferences;Settings;
lv: Iestatījumi;Uzstādījumi;Konfigurācija;Preferences;Settings;

en: Turn zoom on or off
lv: Ieslēgt vai izslēgt tuvinājumu

en: Zoom in
lv: Tuvināt

en: Zoom out
lv: Tālināt

en: Turn screen reader on or off
lv: Ieslēgt vai izslēgt ekrāna lasītāju

en: Turn on-screen keyboard on or off
lv: Ieslēgt vai izslēgt ekrāna tastatūru

en: Increase text size
lv: Palielināt teksta izmēru

en: Decrease text size
lv: Samazināt teksta izmēru

en: High contrast on or off
lv: Ieslēgt vai izslēgt augstu kontrastu

en: Switch to next input source
lv: Pārslēgties uz nākamo ievades avotu

en: Switch to previous input source
lv: Pārslēgties uz iepriekšējo ievades avotu

en: Launchers
lv: Palaidēji

en: Launch help browser
lv: Palaist palīdzības pārlūku

en: Launch calculator
lv: Palaist kalkulatoru

en: Launch email client
lv: Palaist e-pasta klientu

en: Launch web browser
lv: Palaist tīmekļa pārlūku

en: Home folder
lv: Mājas mape

[ctx: keybinding]
en: Search
lv: Meklēt

en: Screenshots
lv: Ekrānattēli

en: Save a screenshot to $PICTURES
lv: Saglabāt ekrānattēlu mapē $PICTURES

en: Save a screenshot of a window to $PICTURES
lv: Saglabāt loga ekrānattēlu mapē $PICTURES

en: Save a screenshot of an area to $PICTURES
lv: Saglabāt laukuma ekrānattēlu mapē $PICTURES

en: Sound and Media
lv: Skaņa un multimediji

en: Volume mute/unmute
lv: Ieslēgt/izslēgt skaņu

en: Volume down
lv: Samazināt skaļumu

en: Volume up
lv: Palielināt skaļumu

en: Microphone mute/unmute
lv: Ieslēgt/izslēgt mikrofonu

en: Launch media player
lv: Palaist mediju atskaņotāju

en: Play (or play/pause)
lv: Atskaņot (vai atskaņot/pauzēt)

en: Pause playback
lv: Pauzēt atskaņošanu

en: Stop playback
lv: Apturēt atskaņošanu

en: Previous track
lv: Iepriekšējais ieraksts

en: Next track
lv: Nākamais ieraksts

en: Eject
lv: Izgrūst

en: System
lv: Sistēma

en: Log out
lv: Izrakstīties

en: Lock screen
lv: Bloķēt ekrānu
