tecla main - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Preview keyboard layouts
da: Forhåndsvis tastaturlayout

en: Attach to a parent window
da: Vedhæft til et overordnet vindue

en: Window handle
da: Vindueshåndtag

en: Display version number
da: Vis versionsnummer

en: Keyboard Layout
da: Tastaturlayout

en: Key description:
da: Nøglebeskrivelse:

en:  Level %d, character %s.
da:  Niveau %d, tegn %s.
