tecla main - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Tecla
hu: Tekla

en: Preview keyboard layouts
hu: Billentyűzetkiosztások előnézete

en: Attach to a parent window
hu: Csatolás a szülő ablakhoz

en: Window handle
hu: Ablakfogantyú

en: Display version number
hu: Verziószám megjelenítése

en: Keyboard Layout
hu: Billentyűzetkiosztás

en: Key description:
hu: Billentyű leírása:

en:  Level %d, character %s.
hu:  %d. szint, %s karakter.
