tecla main - en to kw translation catalogue (7 entries)

en: Preview keyboard layouts
kw: Ragweles arayys bysowek

en: Attach to a parent window
kw: Staga dhe'n fenester kar

en: Window handle
kw: Skovarn fenester

en: Display version number
kw: Diskwedhes niver versyon

en: Keyboard Layout
kw: Aray Bysowek

en: Key description:
kw: Deskrifans alwedhen:

en:  Level %d, character %s.
kw:  Nivel %d, lytheren: %s.
