tecla main - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Preview keyboard layouts
lt: Peržiūrėti klaviatūrų išdėstymus

en: Attach to a parent window
lt: Prikabinti tėvinį langą

en: Window handle
lt: Lango deskriptorius

en: Display version number
lt: Parodyti versijos numerį

en: Keyboard Layout
lt: Klaviatūros išdėstymas

en: Key description:
lt: Rakto aprašymas:

en:  Level %d, character %s.
lt:  Lygis %d, simbolis %s.
