budgie-desktop-view 1.2 - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: File currently copying
ka: ამჟამად კოპირებული ფალი

en: Budgie Desktop Settings
ka: „Budgie Desktop“-ის პარამეტრები

en: System Settings
ka: სისტემის მორგება

en: Cancel Copy
ka: კოპირების გაუქმება

en: Open
ka: გახსნა

en: Open in Terminal
ka: ტერმინალში გახსნა

en: Move to Trash
ka: ფაილის ნაგავში გადატანა
