budgie-desktop-view 1.2 - en to ms_MY translation catalogue (7 entries)

en: File currently copying
ms_MY: Sedang menyalin fail

en: Budgie Desktop Settings
ms_MY: Tetapan Atas Meja Budgie

en: System Settings
ms_MY: Tetapan Sistem

en: Cancel Copy
ms_MY: Batal Salin

en: Open
ms_MY: Buka

en: Open in Terminal
ms_MY: Buka dalam Terminal

en: Move to Trash
ms_MY: Alih ke Tong Sampah
