budgie-desktop-view 1.2 - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: File currently copying
sq: Skedari aktualisht po kopjohet

en: Budgie Desktop Settings
sq: Cilësimet e Desktopit Budgie

en: System Settings
sq: Cilësimet e Sistemit

en: Cancel Copy
sq: Anulo kopjimin

en: Open
sq: Hap

en: Open in Terminal
sq: Hape në Terminal

en: Move to Trash
sq: Hidheni në Kosh
