budgie-desktop-view 1.2 - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: File currently copying
tr: Dosya şu an kopyalanıyor

en: Budgie Desktop Settings
tr: Budgie Masaüstü Ayarları

en: System Settings
tr: Sistem Ayarları

en: Cancel Copy
tr: Copyalamayı İptal Et

en: Open
tr: Aç

en: Open in Terminal
tr: Uçbirimde Aç

en: Move to Trash
tr: Çöpe Taşı
