budgie-desktop-view 1.2 - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: File currently copying
oc: Còpia de fichièr en cors

en: Budgie Desktop Settings
oc: Paramètres del burèu Budgie

en: System Settings
oc: Paramètres sistèma

en: Cancel Copy
oc: Anullar la còpia

en: Open
oc: Dobrir

en: Open in Terminal
oc: Dobrir dins un terminal

en: Move to Trash
oc: Desplaçar a l’escobilhièr
