budgie-desktop 10.10.2 - en to kk translation catalogue (478 entries)

note: Create our misc category, but don't add it to the list until it actually has apps in it
en: Other
kk: Басқа

note: * Add our categories, adhearing to the Freedesktop Menu spec. * * Inclusions and exclusions are sourced from multiple places, * including the UbuntuBudgie fork of applications-menu, gnome-menus, * the Freedeskop Menus spec, and by ourselves.
en: Accessories
kk: Керек-жарақтар

en: Education
kk: Білім беру

en: Games
kk: Ойындар

en: Graphics
kk: Графика

en: Internet
kk: Интернет

en: Office
kk: Офис

en: Programming
kk: Бағдарламалау

en: Science
kk: Ғылым

en: Sound & Video
kk: Дыбыс және видео

en: System Tools
kk: Жүйелік саймандар

en: Universal Access
kk: Әмбебап қолжетімділік

note: Make sure we have a default name
en: New Category
kk: Жаңа санат

note: Do nothing if there were no held notifications translators: This is the title of a notification that is shown after notifications have been blocked because an application was in fullscreen mode
en: Unread Notifications
kk: Оқылмаған хабарландырулар

en: You received %d notification while an application was fullscreened. | You received %d notifications while an application was fullscreened.
kk[0]: Қолданба толық экранды режимде болған кезде сіз %d хабарландыру алдыңыз.
kk[1]: Қолданба толық экранды режимде болған кезде сіз %d хабарландыру алдыңыз.

note: No existing ref, make a new notification translators: Text for a button on the notification to open Raven to the notifications view
en: View Notifications
kk: Хабарландыруларды қарау

note: Should show a notification
en: Turned on Caffeine Boost
kk: Кофеин үдетуі іске қосылды

en: Turned off Caffeine Boost
kk: Кофеин үдетуі сөндірілді

en: Will turn off in a minute | Will turn off in %d minutes
kk[0]: Бір минуттан кейін сөндіріледі
kk[1]: %d минуттан кейін сөндіріледі

en: Log out
kk: Шығу

en: Restart device
kk: Құрылғыны қайта іске қосу

en: Power Off
kk: Сөндіру

en: Caps Lock is on
kk: Caps Lock қосулы

en: Caps Lock is off
kk: Caps Lock өшірулі

en: Num Lock is on
kk: Num Lock қосулы

en: Num Lock is off
kk: Num Lock өшірулі

en: Authentication failed
kk: Аутентификация сәтсіз аяқталды

en: Group:
kk: Топ:

note: Create our buttons
en: _Lock
kk: Құ_лыптау

en: L_og Out
kk: Ш_ығу

en: _Suspend
kk: Күту _режимі

en: _Hibernate
kk: Ги_бернация

en: _Reboot
kk: Қайта іс_ке қосу

en: Shut_down
kk: Сөнді_ру

en: This system does not support hibernation.
kk: Бұл жүйе гибернацияны қолдамайды.

en: Files to send
kk: Жіберілетін файлдар

en: _Cancel
kk: Бас _тарту

en: _Open
kk: _Ашу

en: Send Files via Bluetooth
kk: Файлдарды Bluetooth арқылы жіберу

en: Send files to device…
kk: Файлдарды құрылғыға жіберу…

en: Rejected file
kk: Файл қабылданбады

en: File already exists: %s
kk: Файл бұрыннан бар: %s

note: Create a notification prompting the user what to do
en: Receiving file
kk: Файл алынуда

en: Device '%s' wants to send a file: %s %s
kk: '%s' құрылғысы файл жібергісі келеді: %s %s

en: Accept
kk: Қабылдау

en: Reject
kk: Қабылдамау

en: File name
kk: Файл аты

en: Transfer rate
kk: Тасымалдау жылдамдығы

note: Now add the dialog buttons
en: Close
kk: Жабу

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: <b>Transfer rate:</b> %s / s
kk: <b>Тасымалдау жылдамдығы:</b> %s / с

en: %s / %s: Time remaining: %s
kk: %s / %s: Қалған уақыт: %s

en: %u hour | %u hours
kk[0]: %u сағат
kk[1]: %u сағат

en: %u minute | %u minutes
kk[0]: %u минут
kk[1]: %u минут

en: %u second | %u seconds
kk[0]: %u секунд
kk[1]: %u секунд

en: %d second | %d seconds
kk[0]: %d секунд
kk[1]: %d секунд

en: Send
kk: Жіберу

en: Speaker
kk: Динамик

en: Controller
kk: Контроллер

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Mouse
kk: Тышқан

en: Tablet
kk: Планшет

en: Touchpad
kk: Тачпад

en: Phone
kk: Телефон

en: Bluetooth File Transfer
kk: Bluetooth файлдарын беру

note: Update the labels
en: <b>From</b>: %s
kk: <b>Қайдан</b>: %s

en: <b>To</b>: %s
kk: <b>Қайда</b>: %s

en: <b>File name</b>: %s
kk: <b>Файл атауы</b>: %s

en: File transfer failed
kk: Файлды тасымалдау сәтсіз аяқталды

en: File '%s' not received from %s
kk: '%s' файлы %s құрылғысынан алынбады

en: File '%s' from %s not received: %s
kk: '%s' файлы %s құрылғысынан алынбады: %s

en: File transferred successfully
kk: Файл сәтті тасымалданды

en: Saved file from %s to '%s'
kk: %s құрылғысынан алынған файл '%s' ретінде сақталды

en: From
kk: Қайдан

en: To
kk: Қайда

en: Trying to connect to %s…
kk: %s құрылғысына қосылу әрекеті…

en: Connecting to '%s' failed
kk: '%s' құрылғысына қосылу сәтсіз аяқталды

en: The file has not been transferred.
kk: Файл тасымалданбады.

en: Retry
kk: Қайталау

en: Waiting for acceptance on %s…
kk: %s құрылғысында қабылдауды күту…

en: Transferring '%s' failed
kk: '%s' файлын тасымалдау сәтсіз аяқталды

en: The transfer was interrupted or declined by %s.
kk: Тасымалдау процесін %s үзді немесе қабылдамады.

en: Select a Bluetooth device to send files to
kk: Файлдарды жіберу үшін Bluetooth құрылғысын таңдаңыз

en: Discovering…
kk: Іздеу…

en: <b>No devices found</b>
kk: <b>Құрылғылар табылмады</b>

en: Ensure that your devices are visable and ready for pairing
kk: Құрылғыларыңыз көрінетініне және жұптастыруға дайын екеніне көз жеткізіңіз

en: Available Devices
kk: Қолжетімді құрылғылар

en: Budgie Screenshot
kk: Budgie скриншоты

note: Translators: be as brief as possible; popovers are cut off if broader than the window
en: Screenshot entire screen
kk: Бүкіл экранның скриншоты

en: Screenshot active window
kk: Белсенді терезенің скриншоты

en: Screenshot selected area
kk: Таңдалған аймақтың скриншоты

note: translate
en: Cancel screenshot
kk: Скриншоттан бас тарту

en: Save screenshot to the selected directory
kk: Скриншотты таңдалған бумаға сақтау

en: Copy screenshot to the clipboard
kk: Скриншотты алмасу буферіне көшіру

en: Open screenshot in default application
kk: Скриншотты әдепкі қолданбада ашу

note: Other -> call Filebrowser (path = null) 'Other' is about setting a custom directory on a dropdown list
en: Other...
kk: Басқа...

note: Hide the AfterShot window while the file chooser is open set custom dir to found dir
en: Open Folder
kk: Буманы ашу

en: Open
kk: Ашу

note: Caffeine Notification Prepare label widget
en: Caffeine Mode
kk: Кофеин режимі

en: Set menu icon from file
kk: Мәзір таңбашасын файлдан орнату

en: Image files
kk: Сурет файлдары

en: Any file
kk: Кез келген файл

en: Set icon
kk: Таңбашаны орнату

note: placeholder in case of no results
en: Sorry, no items found
kk: Кешіріңіз, ешбір элемент табылмады

en: Budgie Desktop Settings
kk: Budgie жұмыс үстелінің баптаулары

en: System Settings
kk: Жүйелік баптаулар

en: Power
kk: Қуат

en: All
kk: Барлығы

en: Timer (minutes)
kk: Таймер (минут)

en: System time and date settings
kk: Жүйелік уақыт пен күн баптаулары

en: Unfavorite
kk: Таңдаулыдан алып тастау

en: Favorite
kk: Таңдамалы

en: Close all windows
kk: Барлық терезелерді жабу

en: Launch new instance
kk: Жаңа дананы іске қосу

en: Minimize
kk: Қайыру

note: Translators: This is used for buttons to move applications to another Workspace
en: Move to %s
kk: %s жұмыс орнына жылжыту

en: Unmaximize
kk: Жазық емес ету

en: Maximize
kk: Жазық қылу

en: Close window
kk: Терезені жабу

en: Show window controls
kk: Терезе басқару элементтерін көрсету

en: Caps lock is active
kk: Caps Lock белсенді

en: Caps lock is not active
kk: Caps Lock белсенді емес

en: Num lock is active
kk: Num lock белсенді

en: Num lock is not active
kk: Num lock белсенді емес

en: %u unread notification | %u unread notifications
kk[0]: %u оқылмаған хабарлама
kk[1]: %u оқылмаған хабарлама

en: No unread notifications
kk: Оқылмаған хабарламалар жоқ

en: Volume is in use by other processes
kk: Томды басқа процестер қолдануда

en: Operation aborted
kk: Операция тоқтатылды

en: Type your password
kk: Пароліңізді теріңіз

en: Removable devices
kk: Ауыстырмалы құрылғылар

en: Local volumes
kk: Жергілікті томдар

en: Network folders
kk: Желілік бумалар

en: Eject
kk: Шығару

en: Unmount
kk: Тіркеуден шығару

en: Open "%s"
kk: "%s" ашу

en: You can now safely remove
kk: Енді қауіпсіз түрде шығаруға болады

en: Unknown Device
kk: Белгісіз құрылғы

en: Error while ejecting device
kk: Құрылғыны шығару қатесі

en: Error while unmounting volume
kk: Томды тіркеуден шығару қатесі

en: Places
kk: Орындар

en: Mount and open "%s"
kk: "%s" тіркеу және ашу

en: Enter the encryption passphrase to unlock this volume
kk: Бұл томның құлпын ашу үшін шифрлеу кілттік фразасын енгізіңіз

en: The password you entered is incorrect
kk: Енгізілген пароль қате

en: An unknown error occurred while attempting to mount this volume
kk: Бұл томды тіркеу кезінде белгісіз қате орын алды

en: Nothing to display right now
kk: Қазір көрсетуге ештеңе жоқ

en: Mount some drives
kk: Кейбір диск жетектерін тіркеу

en: Enable more sections
kk: Көбірек бөлімдерді іске қосу

en: Toggle the desktop
kk: Жұмыс үстелін көрсету/жасыру

en: Bluetooth Settings
kk: Bluetooth баптаулары

note: Bluetooth switch
en: Turn Bluetooth on or off
kk: Bluetooth-ды іске қосу немесе сөндіру

note: Update the tray icon and placeholder text Airplane mode is on, so Bluetooth is disabled
en: Airplane mode is on.
kk: Ұшақ режимі іске қосулы.

en: Bluetooth is disabled while airplane mode is on.
kk: Ұшақ режимі іске қосулы болғанда Bluetooth сөндіріледі.

note: Airplane mode is off, so Bluetooth is enabled
en: No paired Bluetooth devices found.
kk: Жұпталған Bluetooth құрылғылары табылмады.

en: Visit Bluetooth settings to pair a device.
kk: Құрылғыны жұптау үшін Bluetooth баптауларын қараңыз.

en: Send file
kk: Файлды жіберу

en: Disconnect
kk: Байланысты үзу

en: Disconnecting…
kk: Байланыс үзілуде…

en: Connecting…
kk: Байланыс орнатылуда…

en: Failed to disconnect
kk: Байланысты үзу сәтсіз аяқталды

en: Failed to connect
kk: Байланыс орнату сәтсіз аяқталды

en: Connected
kk: Байланыс орнатылды

en: Disconnected
kk: Байланыс үзілді

en: <b>Filename</b>: %s
kk: <b>Файл атауы</b>: %s

en: Receiving… %s of %s
kk: Қабылдануда… %s / %s

en: Sending… %s of %s
kk: Жіберілуде… %s / %s

en: Battery fully charged.
kk: Батарея толық зарядталды.

en: Unknown
kk: Белгісіз

note: Set inner charging duration to hours:minutes
en: Battery charging
kk: Батарея зарядталуда

en: Battery remaining
kk: Батареяның қалған заряды

en: Performance Mode
kk: Өнімділік режимі

en: Power Saver
kk: Энергияны үнемдеу

en: Balanced
kk: Теңгерілген

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Power settings
kk: Қуат баптаулары

note: User Menu Creation
en: User
kk: Пайдаланушы

note: Default to "User" and symbolic icon The rest
en: Lock
kk: Құлыптау

en: Suspend
kk: Күту режимі

en: Hibernate
kk: Ұйқы режимі

en: Restart
kk: Қайта іске қосу

en: Shutdown
kk: Сөндіру

en: Logout
kk: Шығу

en: Rename
kk: Атын өзгерту

en: Remove
kk: Өшіру

en: Not able to create new workspaces
kk: Жаңа жұмыс орындарын жасау мүмкін емес

en: Create a new workspace
kk: Жаңа жұмыс орнын жасау

en: Untitled
kk: Атаусыз

en: No description
kk: Сипаттамасы жоқ

en: running
kk: орындалуда

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Add
kk: Қосу

en: Command
kk: Команда

en: An entry with that title already exists
kk: Мұндай атауы бар жазба бар болып тұр

en: Title
kk: Атауы

en: Required
kk: Міндетті

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Autostart
kk: Автожөнелту

en: Autostart apps
kk: Автожөнелтілетін қолданбалар

en: Add Application
kk: Қолданбаны қосу

en: Add Command
kk: Команда қосу

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

note: Budgie native implementation Get the settings for Budgie Desktop View Update our switches on change Desktop Folder Get the settings for DesktopType Nemo Using some desktop type, set up some universal options then implementation- specific Universal show
en: Desktop Icons
kk: Жұмыс үстелі таңбашалары

en: Control whether to allow icons on the desktop.
kk: Жұмыс үстелінде таңбашаларға рұқсат беру-бермеуді басқару.

note: DesktopFolder doesn't support fancy options like showing home folder, trash, or active mounts DesktopType is the only one that doesn't support showing mounts Switcher to show or hide active mounts
en: Active Mounts
kk: Белсенді тіркеулер

en: Show all active mounts on the desktop.
kk: Жұмыс үстелінде барлық белсенді тіркелген құрылғыларды көрсету.

note: Switcher to show or hide our Home folder
en: Home directory
kk: Үй бумасы

en: Add a shortcut to your home directory on the desktop.
kk: Жұмыс үстеліне үй бумасына сілтейтін жарлықты қосу.

note: Switcher to show or hide a shortcut to Trash
en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Add a shortcut to the Trash directory on the desktop.
kk: Жұмыс үстеліне қоқыс шелегі бумасына сілтейтін жарлықты қосу.

note: DesktopType doesn't support icon size changing. Nemo might but needs validation. Click Policy combo box Icon Size combo box
en: Icon Size
kk: Таңбаша өлшемі

en: Set the desired size of icons on the desktop.
kk: Жұмыс үстеліндегі таңбашалардың қажетті өлшемін орнату.

en: Number of virtual desktops
kk: Виртуалды жұмыс үстелдерінің саны

en: Number of virtual desktops / workspaces to create automatically on startup.
kk: Іске қосылғанда автоматты түрде жасалатын виртуалды жұмыс үстелдерінің / жұмыс аймақтарының саны.

en: Single
kk: Бірлік

note: If the click policy is to double click
en: Double
kk: Қос

en: Click Policy
kk: Шерту саясаты

en: Click Policy determines if we should open items on a single or double click.
kk: Шерту саясаты элементтерді бірлік немесе қос шерту арқылы ашу керектігін анықтайды.

en: Normal
kk: Қалыпты

note: Small
en: Small
kk: Кіші

note: Large
en: Large
kk: Үлкен

note: Massive
en: Massive
kk: Өте үлкен

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: Window Titles
kk: Терезе атаулары

en: Set the font used in the titlebars of applications.
kk: Бағдарламалардың атау жолақтарында қолданылатын қаріпті орнату.

en: Documents
kk: Құжаттар

en: Set the display font used by for documents.
kk: Құжаттар үшін қолданылатын қаріпті орнату.

en: Interface
kk: Интерфейс

en: Set the primary font used by application controls.
kk: Қолданбаларды басқару элементтері қолданатын негізгі қаріпті орнату.

en: Monospace
kk: Ені біркелкі

en: Set the fixed-width font used by text dominant applications.
kk: Мәтін басым қолданбалар қолданатын бекітілген ені біркелкі қаріпті орнату.

en: Text scaling
kk: Мәтінді масштабтау

en: Set the text scaling factor.
kk: Мәтінді масштабтау коэффициентін орнату.

en: Full
kk: Толық

en: Medium
kk: Орташа

en: Slight
kk: Кішкене

en: None
kk: Жоқ

en: Hinting
kk: Хинтинг

en: Set the type of hinting to use.
kk: Қолданылатын хинтинг түрін орнату.

en: Subpixel (for LCD screens)
kk: Субпиксельді (LCD экрандары үшін)

en: Standard (grayscale)
kk: Стандартты (сұр түстер шкаласы)

en: Antialiasing
kk: Тегістеу

en: Set the type of antialiasing to use.
kk: Қолданылатын тегістеу түрін орнату.

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Panels
kk: Панельдер

en: Session
kk: Сеанс

en: Create new panel
kk: Жаңа панельді жасау

en: Applet Settings
kk: Апплет баптаулары

en: Add applet
kk: Апплет қосу

en: Choose a new applet to add to this panel
kk: Осы панельге қосу үшін жаңа апплетті таңдаңыз

en: No settings available
kk: Қолжетімді баптаулар жоқ

en: Start
kk: Басы

en: Center
kk: Ортасы

en: End
kk: Соңы

en: Confirm panel removal
kk: Панельді өшіруді растау

en: Do you really want to remove this panel? This action cannot be undone.
kk: Бұл панельді шынымен өшіргіңіз келе ме? Бұл әрекетті қайтару мүмкін емес.

en: Remove panel
kk: Панельді өшіру

en: Keep panel
kk: Панельді қалдыру

en: Confirm applet removal
kk: Апплетті өшіруді растау

en: Do you really want to remove this applet? This action cannot be undone.
kk: Бұл апплетті өшіруді шынымен қалайсыз ба? Бұл әрекетті болдырмау мүмкін емес.

en: Don't ask me again
kk: Менен қайта сұрамау

en: Remove applet
kk: Апплетті өшіру

en: Keep applet
kk: Апплетті қалдыру

en: Confirm widget removal
kk: Виджетті өшіруді растау

en: Do you really want to remove this widget? This action cannot be undone.
kk: Бұл виджетті шынымен өшіргіңіз келе ме? Бұл әрекетті қайтару мүмкін емес.

en: Built-in
kk: Ішіне орнатылған

en: Choose a plugin
kk: Плагинді таңдау

en: No description.
kk: Сипаттамасы жоқ.

en: by %s
kk: авторы %s

en: No authors listed
kk: Авторлар көрсетілмеген

en: Widgets
kk: Виджеттер

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Set Raven position
kk: Raven орнын орнату

en: Set which side of the screen Raven will open on. If set to Automatic, Raven will open where its parent panel is.
kk: Raven экранның қай жағында ашылатынын орнату. Егер «Автоматты» күйіне орнатылса, Raven өзінің негізгі панелі орналасқан жерде ашылады.

en: Set notification sort order
kk: Хабарландыруларды сұрыптау ретін орнату

en: Set whether notifications are sorted from oldest to newest, or newest to oldest.
kk: Хабарландырулардың ескіден жаңаға немесе жаңадан ескіге қарай сұрыпталатынын орнату.

en: Widget Settings
kk: Виджет баптаулары

en: Add widget
kk: Виджетті қосу

en: Choose a new widget to add to the Widgets view
kk: Виджеттер көрінісіне қосу үшін жаңа виджетті таңдаңыз

en: Failed to create the widget instance. The plugin engine could not find info for this plugin.
kk: Виджет данасын жасау сәтсіз аяқталды. Плагин қозғалтқышы бұл плагин үшін ақпаратты таба алмады.

en: Failed to create the widget instance. The module name must be in reverse-DNS format, such as 'tld.domain.group.WidgetName.so' for C/Vala or 'tld_domain_group_WidgetName' for Python.
kk: Виджет данасын жасау сәтсіз аяқталды. Модуль атауы кері DNS пішімінде болуы керек, мысалы, C/Vala үшін 'tld.domain.group.WidgetName.so' немесе Python үшін 'tld_domain_group_WidgetName'.

en: Failed to create the widget instance. The plugin engine failed to load the plugin from the disk.
kk: Виджет данасын жасау сәтсіз аяқталды. Плагин қозғалтқышы плагинді дисктен жүктей алмады.

en: Failed to create the widget instance. The plugin supports settings, but does not install a settings schema with the same name.
    
    The schema name should be identical to the module name, but with no extension and (in the case of Python) the underscores replaced with periods.
kk: Виджет данасын жасау сәтсіз аяқталды. Плагин баптауларды қолдайды, бірақ дәл сондай атаумен баптаулар схемасын орнатпайды.
    
    Схема атауы модуль атауымен бірдей болуы керек, бірақ кеңейтусіз және (Python жағдайында) астын сызу таңбалары нүктелермен ауыстырылуы керек.

en: Failed to create the widget instance due to an unknown failure.
kk: Белгісіз қате салдарынан виджет данасын жасау мүмкін болмады.

en: Applets
kk: Апплеттер

en: Remove Panel
kk: Панельді өшіру

en: Remove this panel from the screen
kk: Бұл панельді экраннан өшіру

en: Top Dock
kk: Жоғарғы док

en: Right Dock
kk: Оң жақ док

en: Left Dock
kk: Сол жақ док

en: Bottom Dock
kk: Төменгі док

en: Top Panel
kk: Жоғарғы панель

en: Right Panel
kk: Оң жақ панель

en: Left Panel
kk: Сол жақ панель

en: Bottom Panel
kk: Төменгі панель

en: Top
kk: Жоғары

en: Right
kk: Оң жақ

en: Left
kk: Сол жақ

en: Bottom
kk: Төмен

en: Always
kk: Әрқашан

en: Dynamic
kk: Динамикалық

en: Automatic
kk: Автоматты түрде

en: Intelligent
kk: Интеллектуалды

en: Never
kk: Ешқашан

en: Position
kk: Орын

en: Set the edge of the screen that this panel will stay on
kk: Осы панель орналасатын экран жиегін орнату

en: Size
kk: Өлшемі

en: Set the size (width or height, depending on orientation) of this panel
kk: Осы панельдің өлшемін (бағдарына байланысты ені немесе биіктігі) орнату

en: Spacing
kk: Аралық

en: Set the spacing between applets for this panel
kk: Осы панель үшін апплеттер арасындағы аралықты орнату

en: Automatically hide
kk: Автоматты түрде жасыру

en: When set, this panel will hide from view to maximize screen estate
kk: Іске қосылған кезде, бұл панель экран кеңістігін барынша пайдалану үшін көзден жасырылады

en: Transparency
kk: Мөлдірлік

en: Control when this panel should have a solid background
kk: Осы панельдің фон түсі қашан тұтас болуы керектігін басқару

en: Shadow
kk: Көлеңке

en: Adds a decorative drop-shadow, ideal for opaque panels
kk: Мөлдір емес панельдер үшін қолайлы сәндік түсетін көлеңке қосады

en: Stylize regions
kk: Аймақтарды стильдеу

en: Adds a hint to the panel so that each of the panel's three main areas may be themed differently.
kk: Панельдің үш негізгі аймағының әрқайсысына әртүрлі тема қолдануға болатындай етіп панельге нұсқау қосады.

en: Dock mode
kk: Док режимі

en: When in dock mode, the panel will use the minimal amount of space possible, freeing up valuable screen estate
kk: Док режимінде панель экранның құнды кеңістігін босатып, мүмкіндігінше аз орын пайдаланады

en: Windows
kk: Терезелер

en: Button layout
kk: Батырмалар жаймасы

en: Change the layout of buttons in application titlebars.
kk: Қолданбалардың атау жолақтарындағы батырмалардың орналасуын өзгертіңіз.

en: Center new windows on screen
kk: Жаңа терезелерді экран ортасына қою

en: Center newly launched windows on the current screen.
kk: Жаңадан іске қосылған терезелерді ағымдағы экранның ортасына қою.

en: Disable Night Light mode when windows are fullscreen
kk: Терезелер толық экранда болғанда түнгі жарық режимін сөндіру

en: Disables Night Light mode when a window is fullscreen. Re-enables when leaving fullscreen.
kk: Терезе толық экранда болғанда түнгі жарық режимін сөндіреді. Толық экраннан шыққанда қайта іске қосады.

en: Pause notifications when windows are fullscreen
kk: Терезелер толық экранда болғанда хабарландыруларды кідірту

en: Prevents notifications from appearing when a window is fullscreen. Unpauses when leaving fullscreen.
kk: Терезе толық экранда болғанда хабарландырулардың пайда болуын болдырмайды. Толық экраннан шыққанда кідіртуді тоқтатады.

en: Automatic tiling
kk: Автоматты плиткалар

en: Windows will automatically tile when dragged into the top of the screen or the far corners.
kk: Терезелер экранның жоғарғы жағына немесе шеткі бұрыштарына сүйреп апарылғанда автоматты түрде плитка болып тізіледі.

en: Window focus mode
kk: Терезе фокусы режимі

en: Choose how windows receive focus: click to focus; sloppy to focus without raising windows; mouse to focus with raising.
kk: Терезелердің фокусты қалай алатынын таңдаңыз: фокус үшін шерту; терезелерді көтермей фокус алу (sloppy); көтере отырып тышқанмен фокус алу.

en: Show all windows in tab switcher
kk: Барлық терезелерді бет ауыстырғышында көрсету

en: All tabs will be displayed in tab switcher regardless of the workspace in use.
kk: Қолданыстағы жұмыс орнына қарамастан, барлық беттер бет ауыстырғышында көрсетіледі.

en: Right (standard)
kk: Оң жақ (стандартты)

en: Click
kk: Шерту

en: Sloppy
kk: Салғырт

en: Style
kk: Стиль

en: Set the appearance of window decorations and controls
kk: Терезе безендірулері мен басқару элементтерінің сыртқы түрін орнату

en: Icons
kk: Таңбашалар

en: Set the globally used icon theme
kk: Глобалды қолданылатын таңбашалар тақырыбын орнату

en: Cursors
kk: Курсорлар

en: Set the globally used mouse cursor theme
kk: Глобалды қолданылатын тышқан курсорының тақырыбын орнату

en: Notification Position
kk: Хабарландыру орны

en: Set the location for notification popups
kk: Хабарландырулардың шығатын орнын орнату

en: Dark theme
kk: Күңгірт тема

en: Built-in theme
kk: Кірістірілген тема

en: When enabled, the built-in theme will override the desktop component styling
kk: Іске қосылған кезде, кірістірілген тема жұмыс үстелі компоненттерінің стилін алмастырады

en: Animations
kk: Анимациялар

en: Control whether windows and controls use animations
kk: Терезелер мен басқару элементтерінің анимацияларды қолдануын басқару

en: Top Left
kk: Жоғарғы сол жақ

en: Bottom Left
kk: Төменгі сол жақ

en: Bottom Right
kk: Төменгі оң жақ

en: Top Right
kk: Жоғарғы оң жақ

en: Notifications
kk: Хабарландырулар

en: No widgets added.
kk: Виджеттер қосылмаған.

en: Nothing to see here
kk: Бұл жерде көретін ештеңе жоқ

en: No new notifications
kk: Жаңа хабарландырулар жоқ

en: No apps are currently playing audio.
kk: Қазіргі уақытта ешбір қолданба аудио ойнатып тұрған жоқ.

en: Play some music
kk: Музыка ойнату

en: Unknown Title
kk: Белгісіз атау

en: Unknown Artist
kk: Белгісіз орындаушы

en: Unknown Album
kk: Белгісіз альбом

en: Playing - %s
kk: Ойнатылуда - %s

en: Paused - %s
kk: Кідіртілген - %s

en: No apps are playing audio.
kk: Қолданбалар аудио ойнатып тұрған жоқ.

en: Apps
kk: Қолданбалар

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Usage Monitor
kk: Пайдалану мониторы

en: CPU
kk: Процессор

en: RAM
kk: Жады

en: Swap
kk: Своп

en: Oldest to newest
kk: Ескісінен жаңасына қарай

en: Newest to oldest
kk: Жаңасынан ескісіне қарай

en: Are you sure you want to end your session?
kk: Сеансты аяқтауды растайсыз ба?

en: Authentication Required
kk: Аутентификация қажет

en: Password:
kk: Пароль:

en: Username:
kk: Пайдаланушы аты:

en: Authentication is required
kk: Аутентификация қажет

en: Details
kk: Ақпараты

en: Action:
kk: Әрекет:

en: ID:
kk: Идентификатор:

en: Authenticate
kk: Аутентификациялау

en: Name:
kk: Атауы:

en: Folder:
kk: Бума:

en: Delay in seconds
kk: Секундпен кідіріс

en: Show Pointer
kk: Курсорды көрсету

en: Play sound when capturing
kk: Түсіру кезінде дыбыс шығару

en: Show Menu Label
kk: Мәзір белгісін көрсету

en: Menu Label
kk: Мәзір белгісі

en: Use Default Menu Icon
kk: Әдепкі мәзір таңбашасын қолдану

en: Menu Icon
kk: Мәзір таңбашасы

en: Compact Mode
kk: Ықшам режим

en: Show Headers
kk: Атауларды көрсету

en: Roll-over mouse
kk: Тышқанмен үстінен өту

en: Show settings items
kk: Баптаулар элементтерін көрсету

en: Enable notification
kk: Хабарландыруды іске қосу

en: Maximize brightness
kk: Жарықтылықты барынша арттыру

en: Brightness Level
kk: Жарықтылық деңгейі

en: Show date
kk: Күнді көрсету

en: Show seconds
kk: Секундтарды көрсету

en: Use 24 hour time
kk: 24 сағаттық уақытты қолдану

en: Custom Format
kk: Таңдауыңызша пішім

en: Custom Timezone
kk: Таңдауыңызша уақыт белдеуі

en: Show all windows on click
kk: Шерткенде барлық терезелерді көрсету

en: Only show favorited
kk: Тек таңдаулыларды көрсету

en: Lock icons
kk: Таңбашаларды құлыптау

en: Restrict to Workspace
kk: Жұмыс орнымен шектеу

en: Middle click to launch new window
kk: Ортаңғы батырмамен шерту арқылы жаңа терезе ашу

en: Require a double-click to launch new window
kk: Жаңа терезені ашу үшін қос шертуді талап ету

en: Night Light
kk: Түнгі жарық

en: Temperature
kk: Температура

en: Schedule
kk: Кесте

en: Sunset to Sunrise
kk: Күн батқаннан күн шыққанға дейін

en: Manual
kk: Қолмен

en: Display Settings
kk: Экран баптаулары

en: Show label
kk: Белгіні көрсету

en: Show places
kk: Орындарды көрсету

en: Show network folders
kk: Желілік бумаларды көрсету

en: Show removable drives
kk: Ауыстырмалы дискілерді көрсету

en: Always expand places
kk: Орындарды әрқашан жаю

en: Spacer size
kk: Аралық өлшемі

en: Icon Spacing
kk: Таңбашалар аралығы

en: Show battery percentage
kk: Батарея пайызын көрсету

en: Sort Mode
kk: Сұрыптау режимі

en: Sort by type
kk: Түрі бойынша сұрыптау

en: Sort alphabetically
kk: Әліпби бойынша сұрыптау

en: Sort reverse alphabetically
kk: Кері әліпби бойынша сұрыптау

en: Sort by date ascending
kk: Күн бойынша өсу ретімен сұрыптау

en: Sort by date descending
kk: Күн бойынша кему ретімен сұрыптау

en: Scale icons with panel size
kk: Таңбашаларды панель өлшеміне қарай масштабтау

en: "Add" button visibility
kk: "Қосу" батырмасының көрінуі

en: Item Size Multiplier
kk: Элемент өлшемінің көбейткіші

en: Don't show
kk: Көрсетпеу

en: Show on mouseover
kk: Тышқанды үстіне апарғанда көрсету

en: Always show
kk: Әрқашан көрсету

en: Show button icons
kk: Батырма таңбашаларын көрсету

en: Show button labels
kk: Батырма белгілерін көрсету

en: Show Week Numbers
kk: Апта нөмірлерін көрсету

en: Show Day Names
kk: Күн атауларын көрсету

en: Allow Volume Overdrive
kk: Дыбыс деңгейін шектен асыруға рұқсат ету

en: Show Swap Usage
kk: Swap қолданылуын көрсету

en: Budgie screenshot app
kk: Budgie скриншот қолданбасы

en: Search for and start up applications.
kk: Қолданбаларды іздеу және орындау.

en: Prevent the system and screen from sleeping.
kk: Жүйе мен экранның ұйқы режиміне өтуін болдырмау.

en: A digital clock with a customizable format.
kk: Теңшелетін пішімі бар цифрлық сағат.

en: A configurable application task list.
kk: Теңшелетін қолданбалар тапсырмаларының тізімі.

en: Indicates which keyboard layout is currently in use.
kk: Қазіргі уақытта қай пернетақта жаймасы қолданылып жатқанын көрсетеді.

en: Show status of lock keys.
kk: Құлыптау пернелерінің күйін көрсету.

en: Toggle and modify Night Light settings.
kk: Түнгі жарық баптауларын ауыстыру және өзгерту.

en: Open the Raven notifications view.
kk: Raven хабарландырулар көрінісін ашу.

en: Show drives and favorite folders.
kk: Дискілерді және таңдаулы бумаларды көрсету.

en: Open the Raven sidebar.
kk: Raven бүйірлік панелін ашу.

en: Visual separator between applets.
kk: Апплеттер арасындағы визуалды ажыратқыш.

en: A button that toggles visibility of the desktop.
kk: Жұмыс үстелінің көрінуін ауыстыратын батырма.

en: Adjustable spacer to put between other applets.
kk: Басқа апплеттер арасына қоюға болатын реттелетін бос орын.

en: Show system status indicators, like sound, battery, and Bluetooth.
kk: Дыбыс, батарея және Bluetooth сияқты жүйелік күй индикаторларын көрсету.

en: Manage your trash from the Budgie panel
kk: Қоқыс шелегін Budgie панелінен басқару

en: System tray implementing the Freedesktop Status Notifier specification.
kk: Freedesktop Status Notifier спецификациясын іске асыратын жүйелік сөре.

en: Opens the power dialog.
kk: Қуат сұхбат терезесін ашады.

en: Display workspaces and switch between them.
kk: Жұмыс орындарын көрсету және олардың арасында ауысу.

en: An application task list with icons and labels.
kk: Таңбашалары мен белгілері бар қолданбалар тапсырмаларының тізімі.

en: Change desktop appearance and behavior
kk: Жұмыс үстелінің сыртқы түрі мен мінез-құлқын өзгерту

en: Budgie Panel
kk: Budgie панелі

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
kk: Басқа қолданбаларды іске қосу және терезелерді басқару, уақытты көрсету және т.б. үшін түрлі утилиталарды ұсыну.

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: A simple calendar with a month view, using the built-in Gtk.Calendar widget. The calendar shows the current date by default.
kk: Кірістірілген Gtk.Calendar виджетін қолданатын айлық көрінісі бар қарапайым күнтізбе. Күнтізбе әдепкі бойынша ағымдағы күнді көрсетеді.

en: Media Controls
kk: Медиа басқару элементтері

en: This widget uses the Mpris API to show actively playing media with metadata and playback controls, with support for audio and video.
kk: Бұл виджет метадеректері мен ойнатуды басқару элементтері бар белсенді ойнатылып жатқан медианы көрсету үшін Mpris API қолданады, аудио мен видеоны қолдайды.

en: Sound Input
kk: Дыбыс кірісі

en: Allows adjustment of audio input volume, and displays a list of available audio input devices.
kk: Аудио кіріс деңгейін реттеуге мүмкіндік береді және қолжетімді аудио кіріс құрылғыларының тізімін көрсетеді.

en: Sound Output
kk: Дыбыс шығысы

en: Allows global and per-app audio output volume control, and displays a list of available audio output devices.
kk: Глобалды және әр қолданба үшін аудио шығыс деңгейін басқаруға мүмкіндік береді және қолжетімді аудио шығыс құрылғыларының тізімін көрсетеді.

en: A view for system resource usage in bar graph form. Includes CPU, RAM, and Swap usage by default.
kk: Жүйелік ресурстарды пайдалануды бағандық график түрінде көрсету. Әдепкі бойынша CPU, RAM және Swap пайдалануын қамтиды.

en: Budgie Desktop
kk: Budgie жұмыс үстелі

en: Budgie Desktop (magpie)
kk: Budgie жұмыс үстелі (magpie)

en: This session logs you into the Budgie Desktop using magpie as the window manager
kk: Бұл сеанс magpie-ді терезе менеджері ретінде қолданып, Budgie жұмыс үстеліне кіруге мүмкіндік береді

en: This session logs you into the Budgie Desktop using labwc as the window manager
kk: Бұл сеанс labwc-ді терезе менеджері ретінде қолданып, Budgie жұмыс үстеліне кіруге мүмкіндік береді
