budgie-desktop 10.10.2 - en to lt translation catalogue (365 entries)

note: Create our misc category, but don't add it to the list until it actually has apps in it
en: Other
lt: Kiti

note: * Add our categories, adhearing to the Freedesktop Menu spec. * * Inclusions and exclusions are sourced from multiple places, * including the UbuntuBudgie fork of applications-menu, gnome-menus, * the Freedeskop Menus spec, and by ourselves.
en: Accessories
lt: Reikmenys

en: Education
lt: Švietimas

en: Games
lt: Žaidimai

en: Graphics
lt: Grafika

en: Internet
lt: Internetas

en: Office
lt: Raštinė

en: Programming
lt: Programavimas

en: Science
lt: Mokslas

en: Sound & Video
lt: Garsas ir vaizdas

en: System Tools
lt: Sistemos įrankiai

en: Universal Access
lt: Universalioji prieiga

note: Make sure we have a default name
en: New Category
lt: Nauja kategorija

note: Do nothing if there were no held notifications translators: This is the title of a notification that is shown after notifications have been blocked because an application was in fullscreen mode
en: Unread Notifications
lt: Neskaityti pranešimai

note: No existing ref, make a new notification translators: Text for a button on the notification to open Raven to the notifications view
en: View Notifications
lt: Rodyti pranešimus

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Restart device
lt: Paleisti įrenginį iš naujo

en: Power Off
lt: Išjungti

en: Caps Lock is on
lt: Didžiosios raidės įjungtos

en: Caps Lock is off
lt: Didžiosios raidės išjungtos

en: Num Lock is on
lt: Skaitmenų klaviatūra įjungta

en: Num Lock is off
lt: Skaitmenų klaviatūra išjungta

en: Authentication failed
lt: Nepavyko nustatyti tapatybės

en: Group:
lt: Grupė:

note: Create our buttons
en: _Lock
lt: Už_rakinti

en: L_og Out
lt: A_tsijungti

en: _Suspend
lt: Pri_stabdyti

en: _Hibernate
lt: Už_migdyti

en: _Reboot
lt: _Paleisti iš naujo

en: Shut_down
lt: _Išjungti

en: This system does not support hibernation.
lt: Ši sistema nepalaiko užmigdymo.

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Open
lt: A_tverti

en: Send Files via Bluetooth
lt: Siųsti failus per Bluetooth

en: Send files to device…
lt: Siųsti failus į įrenginį…

en: Rejected file
lt: Atmestas failas

en: File already exists: %s
lt: Failas jau yra: %s

note: Create a notification prompting the user what to do
en: Receiving file
lt: Gaunamas failas

en: Accept
lt: Priimti

en: Reject
lt: Atmesti

note: Now add the dialog buttons
en: Close
lt: Užverti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: %u hour | %u hours
lt[0]: %u valanda
lt[1]: %u valandos
lt[2]: %u valandų
lt[3]: %u valanda

en: %u minute | %u minutes
lt[0]: %u minutė
lt[1]: %u minutės
lt[2]: %u minučių
lt[3]: %u minutė

en: %u second | %u seconds
lt[0]: %u sekundė
lt[1]: %u sekundės
lt[2]: %u sekundžių
lt[3]: %u sekundė

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundė
lt[1]: %d sekundės
lt[2]: %d sekundžių
lt[3]: %d sekundė

en: Send
lt: Siųsti

en: Speaker
lt: Garsiakalbis

en: Controller
lt: Pultas

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Mouse
lt: Pelė

en: Tablet
lt: Planšetė

en: Touchpad
lt: Jutiklinis kilimėlis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Trying to connect to %s…
lt: Bandoma prisijungti prie %s…

en: Connecting to '%s' failed
lt: Nepavyko prisijungti prie „%s“

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: Available Devices
lt: Prieinami įrenginiai

en: Budgie Screenshot
lt: Budgie ekrano kopija

note: Translators: be as brief as possible; popovers are cut off if broader than the window
en: Screenshot entire screen
lt: Fotografuoti visą ekraną

en: Screenshot active window
lt: Fotografuoti atkyvų langą

en: Screenshot selected area
lt: Fotografuoti pažymėtą sritį

note: translate
en: Cancel screenshot
lt: Atsisakyti ekrano kopijos

en: Save screenshot to the selected directory
lt: Įrašyti ekrano kopiją į pasirinktą katalogą

en: Copy screenshot to the clipboard
lt: Kopijuoti ekrano kopiją į iškarpinę

en: Open screenshot in default application
lt: Atverti ekrano kopiją numatytojoje programoje

note: Other -> call Filebrowser (path = null) 'Other' is about setting a custom directory on a dropdown list
en: Other...
lt: Kita...

note: Hide the AfterShot window while the file chooser is open set custom dir to found dir
en: Open Folder
lt: Atverti aplanką

en: Open
lt: Atverti

en: Set menu icon from file
lt: Nustatyti meniu piktogramą iš failo

en: Image files
lt: Paveikslėlių failai

en: Any file
lt: Bet koks failas

en: Set icon
lt: Nustatyti piktogramą

note: placeholder in case of no results
en: Sorry, no items found
lt: Atleiskite, nerasta jokių elementų

en: Budgie Desktop Settings
lt: Budgie darbalaukio nustatymai

en: System Settings
lt: Sistemos nustatymai

en: Power
lt: Energija

en: All
lt: Visi

en: Timer (minutes)
lt: Laikmatis (minutės)

en: System time and date settings
lt: Sistemos laiko ir datos nustatymai

en: Close all windows
lt: Užverti visus langus

en: Launch new instance
lt: Paleisti naują egzempliorių

en: Minimize
lt: Suskleisti

note: Translators: This is used for buttons to move applications to another Workspace
en: Move to %s
lt: Perkelti į %s

en: Unmaximize
lt: Grąžinti iš išskleidimo

en: Maximize
lt: Išskleisti

en: Close window
lt: Užverti langą

en: Show window controls
lt: Rodyti lango valdiklius

en: %u unread notification | %u unread notifications
lt[0]: %u neskaitytas pranešimas
lt[1]: %u neskaityti pranešimai
lt[2]: %u neskaitytų pranešimų
lt[3]: %u neskaitytas pranešimas

en: No unread notifications
lt: Nėra neskaitytų pranešimų

en: Operation aborted
lt: Operacija nutraukta

en: Type your password
lt: Įrašykite slaptažodį

en: Removable devices
lt: Keičiamieji įrenginiai

en: Local volumes
lt: Vietiniai tomai

en: Network folders
lt: Tinklo aplankai

en: Eject
lt: Išstumti

en: Unmount
lt: Atjungti

en: Open "%s"
lt: Atverti „%s“

en: You can now safely remove
lt: Dabar galite saugiai pašalinti

en: Unknown Device
lt: Nežinomas įrenginys

en: Error while ejecting device
lt: Klaida išstumiant įrenginį

en: Error while unmounting volume
lt: Klaida atjungiant tomą

en: Places
lt: Vietos

en: Mount and open "%s"
lt: Prijungti ir atverti „%s“

en: Enter the encryption passphrase to unlock this volume
lt: Norėdami atrakinti šį tomą, įveskite šifravimo slaptafrazę

en: The password you entered is incorrect
lt: Jūsų įvestas slaptažodis yra neteisingas

en: An unknown error occurred while attempting to mount this volume
lt: Bandant prijungti šį tomą, įvyko nežinoma klaida

en: Nothing to display right now
lt: Šiuo metu nėra ką rodyti

en: Enable more sections
lt: Įjungti daugiau sekcijų

en: Toggle the desktop
lt: Perjungti darbalaukį

en: Bluetooth Settings
lt: Bluetooth nustatymai

note: Bluetooth switch
en: Turn Bluetooth on or off
lt: Įjungti arba išjungti Bluetooth

en: Send file
lt: Siųsti failą

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Disconnecting…
lt: Atsijungiama…

en: Connecting…
lt: Prisijungiama…

en: Failed to disconnect
lt: Nepavyko atsijungti

en: Failed to connect
lt: Nepavyko prisijungti

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Disconnected
lt: Atsijungta

en: <b>Filename</b>: %s
lt: <b>Failo pavadinimas</b>: %s

en: Battery fully charged.
lt: Baterija pilnai įkrauta.

en: Unknown
lt: Nežinoma

note: Set inner charging duration to hours:minutes
en: Battery charging
lt: Baterija įkraunama

en: Power settings
lt: Energijos nustatymai

note: User Menu Creation
en: User
lt: Naudotojas

note: Default to "User" and symbolic icon The rest
en: Lock
lt: Užrakinti

en: Suspend
lt: Pristabdyti

en: Hibernate
lt: Užmigdyti

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Shutdown
lt: Išjungti

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Remove
lt: Šalinti

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: No description
lt: Be aprašo

en: running
lt: paleista

en: Applications
lt: Programos

en: Add
lt: Pridėti

en: Command
lt: Komanda

en: An entry with that title already exists
lt: Įrašas tokiu pavadinimu jau yra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Required
lt: Būtina

en: Description
lt: Aprašas

en: Optional
lt: Nebūtina

en: Autostart
lt: Automatinis paleidimas

en: Autostart apps
lt: Automatiškai paleidžiamos programos

en: Add Application
lt: Pridėti programą

en: Add Command
lt: Pridėti komandą

en: Desktop
lt: Darbalaukis

note: Budgie native implementation Get the settings for Budgie Desktop View Update our switches on change Desktop Folder Get the settings for DesktopType Nemo Using some desktop type, set up some universal options then implementation- specific Universal show
en: Desktop Icons
lt: Darbalaukio piktogramos

en: Control whether to allow icons on the desktop.
lt: Valdyti, ar leisti rodyti darbalaukyje piktogramas.

note: DesktopFolder doesn't support fancy options like showing home folder, trash, or active mounts DesktopType is the only one that doesn't support showing mounts Switcher to show or hide active mounts
en: Active Mounts
lt: Aktyvūs prijungimai

en: Show all active mounts on the desktop.
lt: Rodyti darbalaukyje visus aktyvius prijungimus.

note: Switcher to show or hide our Home folder
en: Home directory
lt: Namų katalogas

en: Add a shortcut to your home directory on the desktop.
lt: Pridėti darbalaukyje šaukinį į jūsų namų katalogą.

note: Switcher to show or hide a shortcut to Trash
en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Add a shortcut to the Trash directory on the desktop.
lt: Pridėti darbalaukyje šaukinį į šiukšlinės katalogą.

note: DesktopType doesn't support icon size changing. Nemo might but needs validation. Click Policy combo box Icon Size combo box
en: Icon Size
lt: Piktogramų dydis

en: Set the desired size of icons on the desktop.
lt: Nustatyti pageidaujamą darbalaukyje esančių piktogramų dydį.

en: Number of virtual desktops
lt: Virtualių darbalaukių skaičius

en: Number of virtual desktops / workspaces to create automatically on startup.
lt: Kiek virtualių darbalaukių / darbo sričių bus automatiškai sukuriama paleidimo metu.

en: Single
lt: Vienkartis

note: If the click policy is to double click
en: Double
lt: Dvikartis

en: Click Policy
lt: Spustelėjimo politika

en: Click Policy determines if we should open items on a single or double click.
lt: Spustelėjimo politika nustato, ar elementai turėtų būti atveriami vienkarčiu spustelėjimu ar dvikarčiu spustelėjimu.

en: Normal
lt: Normalus

note: Small
en: Small
lt: Mažas

note: Large
en: Large
lt: Didelis

note: Massive
en: Massive
lt: Didžiulis

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Window Titles
lt: Langų pavadinimai

en: Set the font used in the titlebars of applications.
lt: Nustatyti šriftą, kuris bus naudojamas programų antraštės juostose.

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Set the display font used by for documents.
lt: Nustatyti šriftą, kuris bus naudojamas dokumentų atvaizdavimui.

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Set the primary font used by application controls.
lt: Nustatyti pirminį šriftą, kuris bus naudojamas programų valdikliuose.

en: Monospace
lt: Lygiaplotis

en: Set the fixed-width font used by text dominant applications.
lt: Nustatyti fiksuoto pločio šriftą, skirtą naudoti programose, kuriuose dominuoja tekstas.

en: Text scaling
lt: Teksto mastelio keitimas

en: Set the text scaling factor.
lt: Nustatyti teksto mastelio keitimo koeficientą.

en: Full
lt: Pilna

en: Medium
lt: Vidutinė

en: Slight
lt: Silpna

en: None
lt: Nėra

en: Hinting
lt: Taškinė korekcija

en: Set the type of hinting to use.
lt: Nustatyti naudojamos taškinės korekcijos tipą.

en: Subpixel (for LCD screens)
lt: Popikselinis (LCD ekranams)

en: Standard (grayscale)
lt: Standartinis (pilkio pustoniai)

en: Antialiasing
lt: Glodinimas

en: Set the type of antialiasing to use.
lt: Nustatyti naudojamo glodinimo tipą.

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Panels
lt: Skydeliai

en: Session
lt: Seansas

en: Create new panel
lt: Sukurti naują skydelį

en: Applet Settings
lt: Programėlės nustatymai

en: Add applet
lt: Pridėti programėlę

en: Choose a new applet to add to this panel
lt: Pasirinkti naują į šį skydelį pridedamą programėlę

en: No settings available
lt: Neprieinami jokie nustatymai

en: Start
lt: Pradžia

en: Center
lt: Vidurys

en: End
lt: Pabaiga

en: Confirm panel removal
lt: Patvirtinti skydelio šalinimą

en: Do you really want to remove this panel? This action cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį skydelį? Šio veiksmo nebeįmanoma bus atšaukti.

en: Remove panel
lt: Šalinti skydelį

en: Keep panel
lt: Palikti skydelį

en: Confirm applet removal
lt: Patvirtinti programėlės šalinimą

en: Do you really want to remove this applet? This action cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią programėlę? Šio veiksmo nebeįmanoma bus atšaukti.

en: Don't ask me again
lt: Daugiau nebeklausti

en: Remove applet
lt: Šalinti programėlę

en: Keep applet
lt: Palikti programėlę

en: Confirm widget removal
lt: Patvirtinti valdiklio šalinimą

en: Do you really want to remove this widget? This action cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį valdiklį? Šio veiksmo nebeįmanoma bus atšaukti.

en: Built-in
lt: Įtaisytas

en: No description.
lt: Nėra aprašo.

en: by %s
lt: pagal %s

en: No authors listed
lt: Neišvardyti jokie autoriai

en: Widgets
lt: Valdikliai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Set Raven position
lt: Nustatyti Raven vietą

en: Set which side of the screen Raven will open on. If set to Automatic, Raven will open where its parent panel is.
lt: Nustatyti, kuriame ekrano krašte bus atveriama Raven. Jei nustatyta į „Automatiškai“, Raven bus atveriama ten, kur yra jos viršesnis skydelis.

en: Set notification sort order
lt: Nustatyti pranešimų rikiavimo tvarką

en: Set whether notifications are sorted from oldest to newest, or newest to oldest.
lt: Nustatyti, ar pranešimai bus rikiuojami nuo seniausių iki naujausių ar nuo naujausių iki seniausių.

en: Widget Settings
lt: Valdiklio nustatymai

en: Add widget
lt: Pridėti valdiklį

en: Failed to create the widget instance due to an unknown failure.
lt: Nepavyko sukurti valdiklio egzemplioriaus dėl nežinomos nesėkmės.

en: Applets
lt: Programėlės

en: Remove Panel
lt: Šalinti skydelį

en: Remove this panel from the screen
lt: Šalinti šį skydelį iš ekrano

en: Top Dock
lt: Viršutinis dokas

en: Right Dock
lt: Dešinysis dokas

en: Left Dock
lt: Kairysis dokas

en: Bottom Dock
lt: Apatinis dokas

en: Top Panel
lt: Viršutinis skydelis

en: Right Panel
lt: Dešinysis skydelis

en: Left Panel
lt: Kairysis skydelis

en: Bottom Panel
lt: Apatinis skydelis

en: Top
lt: Viršuje

en: Right
lt: Dešinėje

en: Left
lt: Kairėje

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Always
lt: Visada

en: Dynamic
lt: Dinaminis

en: Automatic
lt: Automatiškai

en: Intelligent
lt: Išmaniai

en: Never
lt: Niekada

en: Position
lt: Pozicija

en: Set the edge of the screen that this panel will stay on
lt: Nustatyti ekrano kraštą, kuriame bus šis skydelis

en: Size
lt: Dydis

en: Set the size (width or height, depending on orientation) of this panel
lt: Nustatyti šio skydelio dydį (plotį arba aukštį, priklausomai nuo orientacijos)

en: Spacing
lt: Tarpai

en: Set the spacing between applets for this panel
lt: Nustatyti tarpus tarp šio skydelio programėlių

en: Automatically hide
lt: Automatiškai slėpti

en: When set, this panel will hide from view to maximize screen estate
lt: Kai nustatyta, šis skydelis bus slepiamas, kad padidintų plotą ekrane

en: Transparency
lt: Permatomumas

en: Control when this panel should have a solid background
lt: Valdyti, kada šio skydelio fonas turėtų būti vientisos spalvos

en: Shadow
lt: Šešėlis

en: Adds a decorative drop-shadow, ideal for opaque panels
lt: Prideda dekoratyvinį metamą šešėlį, kuris puikiai tinka nepermatomiems skydeliams

en: Stylize regions
lt: Stilizuoti sritis

en: Adds a hint to the panel so that each of the panel's three main areas may be themed differently.
lt: Prideda užuominas į skydelį taip, kad kiekvieną iš trijų skydelio sričių būtų galima skirtingai apipavidalinti.

en: Dock mode
lt: Doko veiksena

en: When in dock mode, the panel will use the minimal amount of space possible, freeing up valuable screen estate
lt: Doko veiksenoje skydelis naudos kaip įmanoma mažiau vietos, atlaisvindamas vertingą ekrano plotą.

en: Windows
lt: Langai

en: Button layout
lt: Mygtukų išdėstymas

en: Change the layout of buttons in application titlebars.
lt: Keisti programos antraštės juostoje esančių mygtukų išdėstymą.

en: Center new windows on screen
lt: Centruoti naujus langus ekrane

en: Center newly launched windows on the current screen.
lt: Centruoti esamame ekrane naujai paleistus langus.

en: Disable Night Light mode when windows are fullscreen
lt: Išjungti naktinio apšvietimo veikseną, kai langai yra visame ekrane

en: Disables Night Light mode when a window is fullscreen. Re-enables when leaving fullscreen.
lt: Išjungia naktinio apšvietimo veikseną, kai langas yra visame ekrane. Kai langas nebebus visame ekrane, naktinis apšvietimas bus vėl įjungtas.

en: Pause notifications when windows are fullscreen
lt: Pristabdyti pranešimus, kai langas yra visame ekrane

en: Prevents notifications from appearing when a window is fullscreen. Unpauses when leaving fullscreen.
lt: Neleidžia pranešimams atsirasti, kai langas yra visame ekrane. Kai langas nebėra visame ekrane, pranešimai bus ir toliau rodomi.

en: Automatic tiling
lt: Automatinis langų išklojimas

en: Windows will automatically tile when dragged into the top of the screen or the far corners.
lt: Tempiant langus į ekrano viršų ar tolimus kampus, jie bus automatiškai iškloti.

en: Show all windows in tab switcher
lt: Rodyti langų perjungiklyje visus langus

en: All tabs will be displayed in tab switcher regardless of the workspace in use.
lt: Langų perjungiklyje bus rodomi visi langai, nepriklausomai nuo to, kokioje darbo srityje jie yra.

en: Right (standard)
lt: Dešinėje (standartinis)

en: Style
lt: Stilius

en: Set the appearance of window decorations and controls
lt: Nustatyti langų dekoracijų ir valdiklių išvaizdą

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Set the globally used icon theme
lt: Nustatyti visuotiniu mastu naudojamą piktogramų apipavidalinimą

en: Cursors
lt: Žymekliai

en: Set the globally used mouse cursor theme
lt: Nustatyti visuotiniu mastu naudojamą pelės žymeklio apipavidalinimą

en: Notification Position
lt: Pranešimų vieta

en: Set the location for notification popups
lt: Nustatyti iškylančiųjų pranešimų vietą

en: Dark theme
lt: Tamsus apipavidalinimas

en: Built-in theme
lt: Įtaisytas apipavidalinimas

en: When enabled, the built-in theme will override the desktop component styling
lt: Kai įjungta, įtaisytas apipavidalinimas nustelbs darbalaukio komponentų stilių

en: Animations
lt: Animacijos

en: Control whether windows and controls use animations
lt: Valdyti, ar langai ir valdikliai naudos animacijas

en: Top Left
lt: Viršuje kairėje

en: Bottom Left
lt: Apačioje kairėje

en: Bottom Right
lt: Apačioje dešinėje

en: Top Right
lt: Viršuje dešinėje

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Nothing to see here
lt: Čia nėra ką matyti

en: No new notifications
lt: Nėra naujų pranešimų

en: No apps are currently playing audio.
lt: Šiuo metu jokios programos neatkuria garso.

en: Unknown Title
lt: Nežinomas pavadinimas

en: Unknown Artist
lt: Nežinomas atlikėjas

en: Unknown Album
lt: Nežinomas albumas

en: Playing - %s
lt: Atkuriama - %s

en: Paused - %s
lt: Pristabdyta - %s

en: No apps are playing audio.
lt: Jokios programos neatkuria garso.

en: Apps
lt: Programos

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Oldest to newest
lt: Nuo seniausių iki naujausių

en: Newest to oldest
lt: Nuo naujausių iki seniausių

en: Are you sure you want to end your session?
lt: Ar tikrai norite užbaigti seansą?

en: Authentication Required
lt: Reikia nustatyti tapatybę

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Authentication is required
lt: Reikia nustatyti tapatybę

en: Action:
lt: Veiksmas:

en: Authenticate
lt: Nustatyti tapatybę

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Folder:
lt: Aplankas:

en: Delay in seconds
lt: Delsa, sekundėmis

en: Show Pointer
lt: Rodyti rodyklę

en: Play sound when capturing
lt: Fotografuojant atkurti garsą

en: Show Menu Label
lt: Rodyti meniu etiketę

en: Menu Label
lt: Meniu etiketė

en: Use Default Menu Icon
lt: Naudoti numatytąją meniu piktogramą

en: Menu Icon
lt: Meniu piktograma

en: Compact Mode
lt: Kompaktiška veiksena

en: Show Headers
lt: Rodyti kategorijų pavadinimus

en: Roll-over mouse
lt: Keisti kategorijas užvedus pelę

en: Enable notification
lt: Įjungti pranešimą

en: Maximize brightness
lt: Padidinti šviesumą

en: Brightness Level
lt: Šviesumo lygis

en: Show date
lt: Rodyti datą

en: Show seconds
lt: Rodyti sekundes

en: Use 24 hour time
lt: Naudoti 24 valandų laikrodį

en: Custom Format
lt: Tinkintas formatas

en: Custom Timezone
lt: Tinkinta laiko juosta

en: Lock icons
lt: Užrakinti piktogramas

en: Night Light
lt: Naktinis apšvietimas

en: Temperature
lt: Temperatūra

en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Sunset to Sunrise
lt: Nuo saulėlydžio iki saulėtekio

en: Manual
lt: Rankinis

en: Display Settings
lt: Ekrano nustatymai

en: Show label
lt: Rodyti etiketę

en: Show places
lt: Rodyti vietas

en: Show network folders
lt: Rodyti tinklo aplankus

en: Show removable drives
lt: Rodyti keičiamuosius diskus

en: Icon Spacing
lt: Tarpai tarp piktogramų

en: Show battery percentage
lt: Rodyti baterijos įkrovos procentinę reikšmę

en: "Add" button visibility
lt: Mygtuko „Pridėti“ matomumas

en: Don't show
lt: Nerodyti

en: Show on mouseover
lt: Rodyti užvedus pelę

en: Always show
lt: Visada rodyti

en: Show Week Numbers
lt: Rodyti savaičių numerius

en: Show Day Names
lt: Rodyti dienų pavadinimus

en: Search for and start up applications.
lt: Ieškoti ir paleisti programas.

en: A digital clock with a customizable format.
lt: Tinkinamo formato skaitmeninis laikrodis.

en: Indicates which keyboard layout is currently in use.
lt: Nurodo, kuris klaviatūros išdėstymas šiuo metu yra naudojamas.

en: Show drives and favorite folders.
lt: Rodyti diskus ir mėgstamus aplankus.

en: A button that toggles visibility of the desktop.
lt: Mygtukas, perjungiantis darbalaukio matomumą.

en: Display workspaces and switch between them.
lt: Rodyti ir perjungti darbo sritis.

en: Change desktop appearance and behavior
lt: Keisti darbalaukio išvaizdą ir elgseną

en: Budgie Panel
lt: Budgie skydelis

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Media Controls
lt: Medijos valdikliai

en: Sound Input
lt: Garso įvestis

en: Sound Output
lt: Garso išvestis

en: Budgie Desktop
lt: Budgie darbalaukis
