budgie-desktop 10.7.2 - en to et translation catalogue (388 entries)

note: Do nothing if there were no held notifications translators: This is the title of a notification that is shown after notifications have been blocked because an application was in fullscreen mode
en: Unread Notifications
et: Lugemata teatised

note: No existing ref, make a new notification translators: Text for a button on the notification to open Raven to the notifications view
en: View Notifications
et: Kuva teated

en: Log out
et: Logi välja

en: Restart device
et: Taaskäivita seade

en: Power Off
et: Lülita välja

en: Budgie Desktop Settings
et: Budgie töölaua sätted

en: System Settings
et: Süsteemi sätted

note: If we have valid windows open Only one window and a valid AbominationRunningApp for it Budgie Screensaver reports as budgie-daemon, so at the very least fix here as a workaround
en: Budgie Screenshot
et: Budgie ekraanipilt

note: Translators: be as brief as possible; popovers ar cut off if broader than the window
en: Screenshot entire screen
et: Tee kuvatõmmis tervest ekraani_st

en: Screenshot active window
et: Ekraanipildi tegemine aknast

en: Screenshot selected area
et: Valitud piirkonnast pildi tegemine

note: we cannot use areabuttons_labels, since these will be translated don't translate, internal use translate! These are the interface names
en: Screen
et: Ekraan

en: Window
et: Aken

en: Selection
et: Valik

note: translate
en: Cancel screenshot
et: Tühista ekraanipilt

en: Save screenshot to the selected directory
et: Salvestage ekraanipilt valitud kataloogi

en: Copy screenshot to the clipboard
et: Kopeerige ekraanipilt lõikelauale

en: Open screenshot in default application
et: Avage ekraanipilt vaikerakenduses

note: Other -> call Filebrowser (path = null) 'Other' is about setting a custom directory on a dropdown list
en: Other...
et: Muu...

note: set custom dir to found dir
en: Open Folder
et: Ava kaust

en: Cancel
et: Katkesta

en: Open
et: Ava

note: Should show a notification
en: Turned on Caffeine Boost
et: Sisse lülitatud Caffeine  Caffeine Boost

en: Turned off Caffeine Boost
et: Lülitas välja Caffeine Boosti

en: Untitled
et: Tiitlita

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: running
et: töötab

en: Applications
et: Rakendused

en: Add
et: Lisa

en: Command
et: Käsklus

en: An entry with that title already exists
et: Selle pealkirjaga kirje on juba olemas

en: Title
et: Nimetus

en: Required
et: Nõutav

en: Description
et: Kirjeldus

en: Optional
et: Valikuline

en: Autostart
et: Automaatkäivitus

en: Autostart apps
et: Rakenduste automaatne käivitamine

en: Add Application
et: Lisa rakendus

en: Add Command
et: Lisa käsk

en: Desktop
et: Lauaarvuti

note: Budgie native implementation Get the settings for Budgie Desktop View Update our switches on change Desktop Folder Get the settings for DesktopType Nemo Using some desktop type, set up some universal options then implementation- specific Universal show
en: Desktop Icons
et: Töölaua ikoonid

en: Control whether to allow icons on the desktop.
et: Saate määrata, kas lubada ikoonid töölaual.

note: DesktopFolder doesn't support fancy options like showing home folder, trash, or active mounts DesktopType is the only one that doesn't support showing mounts Switcher to show or hide active mounts
en: Active Mounts
et: Aktiivsed kinnitused

en: Show all active mounts on the desktop.
et: Kuva kõik aktiivsed kinnitused töölaual.

note: Switcher to show or hide our Home folder
en: Home directory
et: Kodukataloog

en: Add a shortcut to your home directory on the desktop.
et: Lisage otsetee töölauale oma kodukataloogist.

note: Switcher to show or hide a shortcut to Trash
en: Trash
et: Prügi

en: Add a shortcut to the Trash directory on the desktop.
et: Lisage otsetee töölauale prügikasti kataloogist.

note: DesktopType doesn't support icon size changing. Nemo might but needs validation. Click Policy combo box Icon Size combo box
en: Icon Size
et: Ikooni suurus

en: Set the desired size of icons on the desktop.
et: Määrake töölaual ikoonide soovitud suurus.

en: Number of virtual desktops
et: Virtuaalsete töölaudade arv

en: Number of virtual desktops / workspaces to create automatically on startup.
et: Virtuaalsete töölaudade/tööruumide arv, mis luuakse automaatselt käivitamisel.

en: Single
et: Üksik

note: If the click policy is to double click
en: Double
et: Kahekordne

en: Click Policy
et: Kliki poliisi

en: Click Policy determines if we should open items on a single or double click.
et: Klõpsupoliis määrab, kas peaksime üksused avama ühe või topeltklõpsuga.

en: Normal
et: Normaalne

note: Small
en: Small
et: Väike

note: Large
en: Large
et: Suur

note: Massive
en: Massive
et: Massiivne

en: Fonts
et: Fondid

en: Window Titles
et: Akende pealkirjad

en: Set the font used in the titlebars of applications.
et: Määra rakenduste tiitliribadel kasutatav font.

en: Documents
et: Dokumendid

en: Set the display font used by for documents.
et: Määra dokumentide jaoks kasutatav kuvafont.

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: Set the primary font used by application controls.
et: Määra rakenduse juhtelementide peamine font.

en: Set the fixed-width font used by text dominant applications.
et: Määra fikseeritud laiusega font, mida teksti domineerivad rakendused kasutavad.

en: Text scaling
et: Teksti skaleerimine

en: Set the text scaling factor.
et: Määra teksti skaleerimise tegur.

en: Full
et: Täielik

en: Medium
et: Keskmine

en: Slight
et: Õrn

en: None
et: Ei joondata

en: Hinting
et: Varjundamine

en: Set the type of hinting to use.
et: Määra kasutatav tüüp.

en: Subpixel (for LCD screens)
et: Subpiksel (LCD-ekraanide jaoks)

en: Standard (grayscale)
et: Standard (halliskaalas)

en: Antialiasing
et: Sakisilumine

en: Set the type of antialiasing to use.
et: Määra kasutatava antialiasi tüüp.

en: Confirm panel removal
et: Kinnitage paneeli eemaldamine

en: Do you really want to remove this panel? This action cannot be undone.
et: Kas soovite tõesti selle paneeli eemaldada? Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: Remove panel
et: Eemalda paneel

en: Keep panel
et: Hoia alles

en: Confirm applet removal
et: Kinnita rakendi eemaldamine

en: Do you really want to remove this applet? This action cannot be undone.
et: Kas soovid tõesti selle rakendi eemaldada? Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: Don't ask me again
et: Ära minult enam küsi

en: Remove applet
et: Rakendi eemaldamine

en: Keep applet
et: Hoia see alles

en: Confirm widget removal
et: Kinnitage vidina eemaldamine

en: Do you really want to remove this widget? This action cannot be undone.
et: Kas soovite tõesti selle vidina eemaldada? Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: Remove
et: Eemaldamine

en: Widget Settings
et: Vidina seadistused

en: Add widget
et: Lisa vidin

en: Choose a new widget to add to the Widgets view
et: Vali vidinate vaatesse lisamiseks uus vidin

en: No settings available
et: Seaded pole saadaval

en: Failed to create the widget instance. The plugin engine could not find info for this plugin.
et: Vidina eksemplari loomine ebaõnnestus. Pistikprogrammi mootor ei leidnud selle pistikprogrammi kohta teavet.

en: Failed to create the widget instance. The module name must be in reverse-DNS format, such as 'tld.domain.group.WidgetName.so' for C/Vala or 'tld_domain_group_WidgetName' for Python.
et: Vidina eksemplari loomine ebaõnnestus. Mooduli nimi peab olema pöörd-DNS-vormingus, näiteks „tld.domain.group.WidgetName.so” C/Vala puhul või „tld_domain_group_vidina nimi” Pythoni puhul.

en: Failed to create the widget instance. The plugin engine failed to load the plugin from the disk.
et: Vidina eksemplari loomine ebaõnnestus. Plugina mootoril ei õnnestunud pluginat kettalt laadida.

en: Failed to create the widget instance. The plugin supports settings, but does not install a settings schema with the same name.
    
    The schema name should be identical to the module name, but with no extension and (in the case of Python) the underscores replaced with periods.
et: Vidina eksemplari loomine ebaõnnestus. Pistikprogramm toetab sätteid, kuid ei installi samanimelist seadistusskeemi.
    
    Skeemi nimi peaks olema identne mooduli nimega, kuid ilma laiendita ja (Pythoni puhul) alakriipsud asendatakse punktidega.

en: Failed to create the widget instance due to an unknown failure.
et: Vidina eksemplari loomine nurjus tundmatu tõrke tõttu.

en: Widgets
et: Vidinad

en: Settings
et: Sätted

en: Built-in
et: Sisseehitatud

en: Choose a plugin
et: Vali pistikprogramm

en: No description.
et: Kirjeldust pole.

en: by %s
et: %s poolt

en: No authors listed
et: Autoreid pole loetletud

en: Appearance
et: Välimus

en: Panels
et: Paneelid

en: Session
et: Seanss

en: Create new panel
et: Lisa uus paneel

en: Windows
et: Aknad

en: Attach modal dialogs to windows
et: Modaalsete dialoogide kinnitamine akendele

en: Modal dialogs will become attached to the parent window and move together when dragged.
et: Modaalsed dialoogiaknad seotakse ülemakna külge ja liiguvad lohistamisel kokku.

en: Button layout
et: Nuppude paigutus

en: Change the layout of buttons in application titlebars.
et: Muuda rakenduste tiitliribade nuppude paigutust.

en: Center new windows on screen
et: Akna joondamine ekraani keskele

en: Center newly launched windows on the current screen.
et: Keskendage äsja käivitatud aknad praegusele ekraanile.

en: Disable Night Light mode when windows are fullscreen
et: Keela öövalgusrežiim, kui aknad on täisekraanil

en: Disables Night Light mode when a window is fullscreen. Re-enables when leaving fullscreen.
et: Keelab öövalguse režiimi, kui aken on täisekraanil. Lubab uuesti täisekraanilt lahkumisel.

en: Pause notifications when windows are fullscreen
et: Peatage märguanded, kui aknad on täisekraanil

en: Prevents notifications from appearing when a window is fullscreen. Unpauses when leaving fullscreen.
et: Takistab märguannete ilmumist, kui aken on täisekraanil. Tühistab pausi täisekraanilt lahkumisel.

en: Automatic tiling
et: Automaatne paanimine

en: Windows will automatically tile when dragged into the top of the screen or the far corners.
et: Aknad paanitakse automaatselt, kui lohistada ekraani ülaossa või kaugematesse nurkadesse.

en: Enable window focus change on mouse enter and leave
et: Luba akna fookuse muutmine hiire sisenemisel ja lahkumisel

en: Enables window focus to apply when the mouse enters the window and unfocus when the mouse leaves the window.
et: Võimaldab akna fookuse rakendamise, kui hiir aknasse siseneb ja teravustamise tühistamise, kui hiir aknast lahkub.

en: Enable unredirection
et: Luba ümbersuunamise tühistamine

en: Enable unredirection which will allow frames to bypass compositing for fullscreen applications. This option is for advanced users and recommended to keep enabled. Use this if you are having graphical or performance issues with dedicated GPUs.
et: Lubage ümbersuunamise tühistamine, mis võimaldab raamidel täisekraanirakenduste kompositsioonist mööda minna. See valik on mõeldud edasijõudnud kasutajatele ja soovitatav jätta sisse lülitatuks. Kasutage seda, kui teil on spetsiaalsete GPU-dega graafilisi või jõudlusprobleeme.

en: Show all windows in tab switcher
et: Kuva kõik aknad vahelehtede vahetajas

en: All tabs will be displayed in tab switcher regardless of the workspace in use.
et: Kõik vahelehed kuvatakse vahekaartide vahetajas olenemata kasutatavast tööruumist.

en: Right (standard)
et: Parem (tavaline)

en: Left
et: Vasakul

en: Applets
et: Rakendid

en: Remove Panel
et: Eemalda paneel

en: Remove this panel from the screen
et: Eemalda see paneel ekraanilt

en: Top Dock
et: Ülemine dokk

en: Right Dock
et: Parem dokk

en: Left Dock
et: Vasak dokk

en: Bottom Dock
et: Alumine dokk

en: Top Panel
et: Ülemine paneel

en: Right Panel
et: Parem paneel

en: Left Panel
et: Vasak paneel

en: Bottom Panel
et: Alumine paneel

en: Top
et: Üleval

en: Right
et: Paremal

en: Bottom
et: All

en: Always
et: Alati

en: Dynamic
et: Dünaamiline

en: Automatic
et: Automaatne

en: Intelligent
et: Nutikalt

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Position
et: Positsioon

en: Set the edge of the screen that this panel will stay on
et: Määra ekraani serv, kuhu see paneel jääb

en: Size
et: Suurus

en: Set the size (width or height, depending on orientation) of this panel
et: Määra selle paneeli suurus (laius või kõrgus, olenevalt orientatsioonist)

en: Spacing
et: Vaheruum

en: Set the spacing between applets for this panel
et: Määra selle paneeli jaoks rakendite vaheline kaugus

en: Automatically hide
et: Automaatne peitmine

en: When set, this panel will hide from view to maximize screen estate
et: Kui see on seadistatud, peidab see paneel kuvamise eest, et maksimeerida ekraani omadusi

en: Transparency
et: Läbipaistvus

en: Control when this panel should have a solid background
et: Määra, millal sellel paneelil peab olema kindel taust

en: Shadow
et: Vari

en: Adds a decorative drop-shadow, ideal for opaque panels
et: Lisab dekoratiivse varju, mis sobib ideaalselt läbipaistmatute paneelide jaoks

en: Stylize regions
et: Stiliseerige piirkondi

en: Adds a hint to the panel so that each of the panel's three main areas may be themed differently.
et: Lisab paneelile vihje, nii et paneeli iga kolme põhipiirkonna teema võib olla erinev.

en: Dock mode
et: Dokirežiim

en: When in dock mode, the panel will use the minimal amount of space possible, freeing up valuable screen estate
et: Dokirežiimis kasutab paneel võimalikult vähe ruumi, vabastades väärtuslikku ekraani

en: Applet Settings
et: Rakendi sätted

en: Add applet
et: Lisa rakend

en: Choose a new applet to add to this panel
et: Valige sellele paneelile lisamiseks uus rakend

en: Start
et: Alustav

en: Center
et: Tsentreeritud

en: End
et: Lõpeta

en: Set Raven position
et: Määra Raveni asend

en: Set which side of the screen Raven will open on. If set to Automatic, Raven will open where its parent panel is.
et: Määrake, kummal ekraanipoolel Raven avaneb. Kui see on seatud väärtusele Automaatne, avaneb Raven seal, kus asub tema emapaneel.

en: Set notification sort order
et: Määra märguannete sortimise järjekord

en: Set whether notifications are sorted from oldest to newest, or newest to oldest.
et: Määra, kas märguandeid sorteeritakse vanimast uusimani või uusimast vanimani.

en: Style
et: Stiil

en: Set the appearance of window decorations and controls
et: Määra aknakaunistuste ja juhtnuppude välimus

en: Icons
et: Ikoonid

en: Set the globally used icon theme
et: Määra globaalselt kasutatav ikooniteema

en: Cursors
et: Kursorid

en: Set the globally used mouse cursor theme
et: Määra globaalselt kasutatav hiirekursori teema

en: Notification Position
et: Teavitamise positsioon

en: Set the location for notification popups
et: Määrake teavitusakende asukoht

en: Dark theme
et: Tume teema

en: Built-in theme
et: Sisseehitatud teema

en: When enabled, the built-in theme will override the desktop component styling
et: Kui see on lubatud, alistab sisseehitatud teema töölauakomponentide stiili

en: Animations
et: Animatsioonid

en: Control whether windows and controls use animations
et: Saad juhtida, kas aknad ja juhtelemendid kasutavad animatsioone

en: Top Left
et: Üleval vasakul

en: Bottom Left
et: All vasakul

en: Bottom Right
et: Paremalt alumine

en: Top Right
et: Üleval paremal

en: Set menu icon from file
et: Määra menüüikoon failist

en: Image files
et: Pildifailid

en: Any file
et: Suvaline fail

en: Set icon
et: Määra ikoon

note: placeholder in case of no results
en: Sorry, no items found
et: Vabandust, elemente ei leitud

en: Power
et: Toide

en: All
et: Kõik

note: Prepare label widget Caffeine Notification
en: Caffeine Mode
et: Caffeine laad

en: Timer (minutes)
et: Taimer (minutit)

en: System time and date settings
et: Süsteemi kella ja kuupäeva muutmine

en: Launch New Instance
et: Käivitage uus rakenduse eksemplar

en: Close All Windows
et: Sulge kõik aknad

en: Always On Top
et: Alati pealmine

en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Minimize
et: Minimeeri

en: Unfavorite
et: Pole lemmik

en: Favorite
et: Lemmik

note: If our current amount of workspaces is different than how many we have added We have items to add For workspaces we need to add
en: Move To Workspace %i
et: Teisalda tööruumi %i

note: Update our always on top button
en: Unmaximize
et: Tühista maksimeerimine

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Show Window Controls
et: Kuva akna juhtelemendid

en: Caps lock is active
et: Caps Lock on aktiivne

en: Caps lock is not active
et: Caps Lock ei ole aktiivne

en: Num lock is active
et: Numbrilukk on aktiivne

en: Num lock is not active
et: Numbrilukk ei ole aktiivne

en: No unread notifications
et: Lugemata märguandeid pole

en: Operation aborted
et: Operatsioon katkestati

en: Type your password
et: Sisesta oma kasutajanimi

en: Removable devices
et: Eemaldatavad seadmed

en: Local volumes
et: Lokaalsed köited

en: Network folders
et: Võrgukataloogid

note: Create our misc category, but don't add it to the list until it actually has apps in it
en: Other
et: Muud

en: Eject
et: Väljasta

en: Unmount
et: Ühenda lahti

en: Open "%s"
et: Ava "%s"

en: You can now safely remove
et: Nüüd saate seda ohutult eemaldada

en: Unknown Device
et: Tundmatu seade

en: Error while ejecting device
et: Tõrge andmekandja väljastamisel

en: Error while unmounting volume
et: Tõrge failisüsteemi lahtihaakmisel

en: Places
et: Kohad

en: Mount and open "%s"
et: Haagi ja ava "%s"

en: Enter the encryption passphrase to unlock this volume
et: Selle avamiseks sisestage krüptimise parool

en: The password you entered is incorrect
et: Sisestatud parool on vale

en: An unknown error occurred while attempting to mount this volume
et: Selle köite ühendamisel ilmnes tundmatu viga

en: Nothing to display right now
et: Hetkel pole midagi kuvada

en: Mount some drives
et: Ühenda mõned kettad

en: Enable more sections
et: Luba rohkem jaotisi

en: Toggle the desktop
et: Lülitage töölaud sisse

note: Settings button
en: Bluetooth Settings
et: Bluetoothi seaded

note: Send files button
en: Send Files
et: Failide saatmine

note: Airplane mode
en: Bluetooth Airplane Mode
et: Bluetoothi lennukirežiim

en: Bluetooth is disabled
et: Bluetooth on väljas

en: Bluetooth is active
et: Bluetooth töötab

en: Connected to %d device | Connected to %d devices
et[0]: Ühendatud %d seadmega
et[1]: Ühendatud %d seadmetega

en: Battery fully charged.
et: Aku on täielikult laetud.

en: Unknown
et: Tundmatu

note: Set inner charging duration to hours:minutes
en: Battery charging
et: Aku laeb

en: Battery remaining
et: Akut jäänud

en: Power settings
et: Toiteseadistused

note: User Menu Creation
en: User
et: Kasutaja

note: Default to "User" and symbolic icon The rest
en: Lock
et: Lukusta

en: Suspend
et: Uinak

en: Hibernate
et: Talveuni

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Shutdown
et: Seiska

en: Logout
et: Logi välja

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: No apps are currently playing audio.
et: Ükski rakendus ei esita praegu heli.

en: Play some music
et: Mängi muusikat

en: Unknown Title
et: Pealkiri teadmata

en: Unknown Artist
et: Tundmatu esitaja

en: Unknown Album
et: Tundmatu album

en: Playing - %s
et: Mängib – %s

en: Paused - %s
et: Peatatud – %s

en: No apps are playing audio.
et: Ükski rakendus ei esita heli.

en: Apps
et: Rakendused

en: Devices
et: Seadmed

en: Usage Monitor
et: Kasutusmonitor

en: Swap
et: Saaleala

en: Oldest to newest
et: Vanimast uusimani

en: Newest to oldest
et: Uusimast vanimani

en: Nothing to see here
et: Rohkem pole siin midagi

en: No new notifications
et: Uusi teateid ei ole

en: %u unread notifications
et: %u lugemata teatist

en: 1 unread notification
et: 1 lugemata teatis

en: Notifications
et: Teavitused

en: No widgets added.
et: Vidinaid ei leitud.

note: Make sure we have a default name
en: New Category
et: Uus kategooria

note: * Add our categories, adhearing to the Freedesktop Menu spec. * * Inclusions and exclusions are sourced from multiple places, * including the UbuntuBudgie fork of applications-menu, gnome-menus, * the Freedeskop Menus spec, and by ourselves.
en: Accessories
et: Tarvikud

en: Education
et: Haridus

en: Games
et: Mängud

en: Graphics
et: Graafika

en: Office
et: Kontor

en: Programming
et: Programmeerimine

en: Science
et: Teadus

en: Sound & Video
et: Audio ja video

en: System Tools
et: Süsteemi tööriistad

en: Universal Access
et: Universaalne ligipääs

en: Authentication failed
et: Autentimine ebaõnnestus

en: Group:
et: Grupp:

note: Create our buttons
en: _Lock
et: _Lukusta

en: L_og Out
et: L_ogi välja

en: _Suspend
et: _Uinak

en: _Hibernate
et: _Talveuni

en: _Reboot
et: _Taaskäivita

en: Shut_down
et: Lülita _välja

en: This system does not support hibernation.
et: See süsteem ei toeta talveunerežiimi.

en: Are you sure you want to end your session?
et: Kas olete kindel, et soovite oma seansi lõpetada?

en: Name:
et: Nimi:

en: Folder:
et: Kaust:

en: Delay in seconds
et: Viivitus sekundites

en: Show Pointer
et: Näita kursorit

en: Play sound when capturing
et: Esita jäädvustamisel heli

en: Show Menu Label
et: Kuva menüü silt

en: Menu Label
et: Menüü silt

en: Use Default Menu Icon
et: Vaikeikoon

en: Menu Icon
et: Menüü ikoon

en: Compact Mode
et: Kompaktne vaaterežiim

en: Show Headers
et: Kuva päised

en: Show settings items
et: Kuva seadete üksused

en: Enable notification
et: Luba märguanne

en: Maximize brightness
et: Maksimeeri heledust

en: Brightness Level
et: Heleduse tase

en: Show date
et: Kuupäeva näitamine

en: Show seconds
et: Sekundite näitamine

en: Use 24 hour time
et: Kasuta 24-tunnist aega

en: Custom Format
et: Kohandatud vorming

en: Custom Timezone
et: Kohandatud ajavööndi valik

en: Show all windows on click
et: Kuva kõik aknad klõpsamisel

en: Only show favorited
et: Näita ainult lemmikuid

en: Lock icons
et: Lukusta ikoonid

en: Restrict to Workspace
et: Piirake tööruumiga

en: Middle click to launch new window
et: Uue akna avamiseks klõpsa keskmist nuppu

en: Require a double-click to launch new window
et: Uue akna käivitamiseks peate tegema topeltklõpsu

en: Night Light
et: Öövalgustus

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Schedule
et: Ajakava

en: Sunset to Sunrise
et: Päikeseloojang päikesetõusuni

en: Manual
et: Käsitsi

en: Display Settings
et: Kuva seaded

en: Show label
et: Pealdise näitamine

en: Show places
et: Kohtade näitamine

en: Show network folders
et: Kuva võrgukaustad

en: Show removable drives
et: Kuva irdkettad

en: Always expand places
et: Laiendage alati kohti

en: Spacer size
et: Eraldaja suurus

en: Icon Spacing
et: Ikoonide vahe

en: Show battery percentage
et: Näita aku protsenti

en: "Add" button visibility
et: "Lisa" nupu nähtavus

en: Item Size Multiplier
et: Suurendustegur

en: Don't show
et: Ära näita

en: Show on mouseover
et: Kuva hiirekursoril

en: Always show
et: Näita alati

en: 0.5x
et: 0,5x

en: Show Week Numbers
et: Nädalanumbrite näitamine

en: Show Day Names
et: Päevanimede näitamine

en: Show Swap Usage
et: Näita saaleala kasutust

en: Authentication Required
et: Vajalik on autentimine

en: Password:
et: Parool:

en: Authentication is required
et: Vajalik on autentimine

en: Authenticate
et: Autentimine

en: Budgie screenshot app
et: Budgie ekraanipildi rakendus

en: Change desktop appearance and behavior
et: Muuda töölaua välimust ja käitumist

en: Budgie Panel
et: Budgie paneel

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
et: Käivitage teisi rakendusi ja pakkuge erinevaid utiliite akende haldamiseks, kellaaja kuvamiseks jne.

en: Search for and start up applications.
et: Otsi rakendusi ja käivita need.

en: Prevent the system and screen from sleeping.
et: Väldi süsteemi ja ekraani uinumist.

en: A digital clock with a customizable format.
et: Kohandatava formaadiga digitaalkell.

en: A configurable application task list.
et: Konfigureeritav rakenduste ülesannete loend.

en: Indicates which keyboard layout is currently in use.
et: Näitab, milline klaviatuuripaigutus on hetkel kasutusel.

en: Show status of lock keys.
et: Näita lukustusklahvide olekut.

en: Toggle and modify Night Light settings.
et: Lülita ja muuda öövalguse sätteid.

en: Open the Raven notifications view.
et: Ava Raveni teavituste vaade.

en: Show drives and favorite folders.
et: Kuva draivid ja lemmikkaustad.

en: Open the Raven sidebar.
et: Avage Raveni külgriba.

en: Visual separator between applets.
et: Rakendite vaheline visuaalne eraldaja.

en: A button that toggles visibility of the desktop.
et: Nupp, mis lülitab töölaua nähtavuse sisse.

en: Adjustable spacer to put between other applets.
et: Reguleeritav vahetükk teiste rakendite vahele panemiseks.

en: Show system status indicators, like sound, battery, and Bluetooth.
et: Kuva süsteemi olekunäidikud, nagu heli, aku ja Bluetooth.

en: An application task list with icons and labels.
et: Rakenduse ülesannete loend ikoonide ja siltidega.

en: Opens the power dialog.
et: Avab toitedialoogi.

en: Display workspaces and switch between them.
et: Kuva töölaudasid ja vahetage nende vahel.

en: Calendar
et: Kalender

en: A simple calendar with a month view, using the built-in Gtk.Calendar widget. The calendar shows the current date by default.
et: Lihtne kuuvaatega kalender, kasutades sisseehitatud vidinat Gtk.Calendar. Vaikimisi näitab kalender praegust kuupäeva.

en: Media Controls
et: Meedia juhtelemendid

en: This widget uses the Mpris API to show actively playing media with metadata and playback controls, with support for audio and video.
et: See vidin kasutab Mpris API-t, et kuvada aktiivselt mängivat meediumit koos metaandmete ja taasesituse juhtelementidega, toetades heli ja videot.

en: Sound Input
et: Heli sisend

en: Allows adjustment of audio input volume, and displays a list of available audio input devices.
et: Võimaldab reguleerida helisisendi helitugevust ja kuvab saadaolevate helisisendseadmete loendi.

en: Sound Output
et: Heli väljund

en: Allows global and per-app audio output volume control, and displays a list of available audio output devices.
et: Võimaldab globaalset ja rakendusepõhist heliväljundi helitugevust reguleerida ning kuvab saadaolevate heliväljundseadmete loendi.

en: A view for system resource usage in bar graph form. Includes CPU, RAM, and Swap usage by default.
et: Süsteemi ressursside kasutamise vaade tulpdiagrammi kujul. Hõlmab vaikimisi protsessori, RAM-i ja vahetusfunktsiooni kasutamist.

en: Budgie Desktop
et: Budgie töölaud

en: This session logs you into the Budgie Desktop
et: See seanss logib teid Budgie töölauale
