budgie-desktop 10.5.2 - en to lv translation catalogue (172 entries)

en: Authentication failed
lv: Autentifikācija neizdevās

en: Group:
lv: Grupa:

en: Start
lv: Sākums

en: Center
lv: Centrs

en: End
lv: Beigas

en: Appearance
lv: Parādīšanās

en: Panels
lv: Paneļi

en: Session
lv: Sesija

en: Budgie Desktop Settings
lv: Budgie darbvirsmas iestatījumi

en: Create new panel
lv: Izveidot jaunu paneli

en: Windows
lv: Logs

en: Button layout
lv: Noklusējuma poga

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Dark theme
lv: Dark tēma

en: Built-in theme
lv: Iebūvētā tēma

en: Allow raising volume above 100%
lv: Atļaut palielināt skaļumu virs 100%

en: Allows raising the volume via Sound Settings as well as the Sound Output Widget in Raven up to 150%.
lv: Atļauj palielināt skaļumu skaņas iestatījumos un Raven skaņas izejas logrīkā līdz 150%.

en: Enable display of week numbers in Calendar
lv: Rādīt nedēļu numurus kalendārā

en: This setting enables the display of week numbers in the Calendar widget.
lv: Šis iestatījums ieslēdz nedēļas numuru rādīšanu kalendāra logrīkā.

en: Show Calendar Widget
lv: Rādīt kalendāra logrīku

en: Shows or hides the Calendar Widget in Raven's Applets section.
lv: Parāda vai paslēpj kalendāra logrīku Raven sīklietotņu sadaļā.

en: Show Sound Output Widget
lv: Rādīt skaņas izejas logrīku

en: Shows or hides the Sound Output Widget in Raven's Applets section.
lv: Parāda vai paslēpj skaņas izejas logrīku Raven sīklietotņu sadaļā.

en: Cancel
lv: Atcelt

note: Budgie native implementation Get the settings for Budgie Desktop View Update our switches on change Desktop Folder Get the settings for DesktopType Nemo Using some desktop type, set up some universal options then implementation- specific Universal show
en: Desktop Icons
lv: Darbvirsmas ikonas

en: Applets
lv: Sīklietotnes

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Remove this panel from the screen
lv: Noņemt šo paneli no ekrāna

en: Top Dock
lv: Augšējais doks

en: Right Dock
lv: Labais doks

en: Left Dock
lv: Kreisais doks

en: Bottom Dock
lv: Apakšējais doks

en: Top Panel
lv: Augšas panelis

en: Right Panel
lv: Labais panelis

en: Left Panel
lv: Kreisais panelis

en: Bottom Panel
lv: Apakšas panelis

en: Top
lv: Augšā

en: Right
lv: Pa labi

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Always
lv: Vienmēr

en: Dynamic
lv: Dinamiski

en: None
lv: Nav

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Intelligent
lv: Inteliģents

en: Never
lv: Nekad

en: Position
lv: Izvietojums

en: Set the edge of the screen that this panel will stay on
lv: Uzstādiet ekrāna malu, kurā atradīsies šis panelis

en: Size
lv: Izmērs

en: Set the size (width or height, depending on orientation) of this panel
lv: Uzstādiet šī paneļa izmēru (platumu vai augstumu, atkarībā no orientācijas)

en: Automatically hide
lv: Automātiski paslēpt

en: When set, this panel will hide from view to maximize screen estate
lv: Kad iestatīts, šis panelis tiks paslēpts no skata, lai paplašinātu vietu uz ekrāna

en: Transparency
lv: Caurspīdīgums

en: Shadow
lv: Ēna

en: Adds a decorative drop-shadow, ideal for opaque panels
lv: Pievieno dekoratīvu krītošu ēnu, ideāli piemērota necaurredzamiem paneļiem

en: Stylize regions
lv: Stilizēt reģionus

en: Dock mode
lv: Doka režīms

en: When in dock mode, the panel will use the minimal amount of space possible, freeing up valuable screen estate
lv: Doka režīmā panelis izmantos pēc iespējas mazāk vietas uz ekrāna

en: Fonts
lv: Fonti

en: Window Titles
lv: Logu nosaukumi

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Interface
lv: Saskarne

en: Monospace
lv: Vienplatuma

en: No apps are currently playing audio.
lv: Neviena lietotne šobrīd neatskaņo audio.

en: Play some music
lv: Atskaņot kādu mūziku

en: Nothing to see here
lv: Tukšs

en: %u unread notifications
lv: Neizlasīti paziņojumi: %u

en: 1 unread notification
lv: 1 neizlasīts paziņojums

en: No unread notifications
lv: Nav neizlasītu paziņojumu

en: No new notifications
lv: Nav jaunu paziņojumu

note: 125ms
en: Apps
lv: Lietotnes

en: Devices
lv: Ierīces

en: Notifications
lv: Paziņojumi

note: Caffeine Notification Prepare label widget
en: Caffeine Mode
lv: Caffeine režīms

en: Log out
lv: Izrakstīties

en: Restart device
lv: Pārstartēt ierīci

en: Power Off
lv: Izslēgt

note: Should show a notification
en: Turned on Caffeine Boost
lv: Caffeine Boost ieslēgts

en: Turned off Caffeine Boost
lv: Caffeine Boost izslēgts

note: User Menu Creation
en: User
lv: Lietotājs

note: Default to "User" and symbolic icon The rest
en: Lock
lv: Aizslēgt

en: Suspend
lv: Iesnaudināt

en: Hibernate
lv: Iemidzināt

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Shutdown
lv: Izslēgt

en: Logout
lv: Izrakstīties

en: Caps lock is active
lv: Caps lock ir aktīvs

en: Caps lock is not active
lv: Caps lock nav aktīvs

en: Num lock is active
lv: Num lock ir aktīvs

en: Num lock is not active
lv: Num lock nav aktīvs

en: Removable devices
lv: Atvienojamas ierīces

en: Local volumes
lv: Adresvedība

en: Network folders
lv: Tīkla mapes

en: Other
lv: Citi

en: Eject
lv: Izgrūst

en: Unmount
lv: Atvienot

en: Open "%s"
lv: Atvērt "%s"

en: You can now safely remove
lv: Tagad vari droši atvienot

en: Unknown Device
lv: Nezināma ierīce

en: Error while ejecting device
lv: Kļūda, izstumjot ierīci

en: Error while unmounting volume
lv: Kļūda atmontējot sējumu

en: Mount and open "%s"
lv: Pievienot un atvērt "%s"

en: Enter the encryption passphrase to unlock this volume
lv: Ievadīt paroli, lai atbloķētu šo sējumu

en: The password you entered is incorrect
lv: Ievadītā parole ir nepareiza

en: An unknown error occurred while attempting to mount this volume
lv: Mēģinot atmontēt šo sējumu, notika nezināma kļūda

en: Volume is in use by other processes
lv: Sējums tiek izmantots citos procesos

en: Operation aborted
lv: Darbība pārtraukta

en: Type your password
lv: Ievadiet paroli

en: Places
lv: Vietas

en: Nothing to display right now
lv: Viss bez izmaiņām

en: Mount some drives
lv: Pievienot diskus

en: Enable more sections
lv: Piekļūt vairākām sadaļām

note: Settings button
en: Bluetooth Settings
lv: Bluetooth iestatījumi

note: Send files button
en: Send Files
lv: Sūtīt datnes

note: Airplane mode
en: Bluetooth Airplane Mode
lv: Bluetooth lidmašīnas režīms

en: Bluetooth is disabled
lv: Bluetooth ir izslēgts

en: Bluetooth is active
lv: Bluetooth ir aktīvs

en: Connected to %d device | Connected to %d devices
lv[0]: Nav savienots ar %d ierīci
lv[1]: Savienots ar %d ierīci
lv[2]: Savienots ar %d ierīcēm

en: Battery fully charged.
lv: Akumulators ir pilnībā uzlādēts.

en: Unknown
lv: Nezināms

note: Set inner charging duration to hours:minutes
en: Battery charging
lv: Akumulators lādējas

en: Battery remaining
lv: Akumulatora uzlādes līmenis

en: Show battery percentage
lv: Rādīt akumulatora uzlādes līmeni procentos

en: Power settings
lv: Enerģijas iestatījumi

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Remove
lv: Noņemt

en: Timer (minutes)
lv: Taimeris (minūtes)

en: Toggle the desktop
lv: Pārslēgt darbvirsmu

note: Special case, "All"
en: All
lv: Viss

en: Set menu icon from file
lv: Iestatīt izvēlnes ikonu no datnes

en: Image files
lv: Attēlu datnes

en: Any file
lv: Jebkādas datnes

en: Set icon
lv: Iestatīt ikonu

note: placeholder in case of no results
en: Sorry, no items found
lv: Atvainojiet, nekas netika atrasts

en: Time and date settings
lv: Laika un datuma iestatījumi

en: Calendar
lv: Kalendārs

note: pack page2
en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Show date
lv: Rādīt datumu

en: Show seconds
lv: Rādīt sekundes

en: Use 24 hour time
lv: Lietot 24 stundu formātu

en: Launch New Instance
lv: Palaist jaunu instanci

en: Close All Windows
lv: Aizvērt visus logus

en: Always On Top
lv: Vienmēr virspusē

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Minimize
lv: Minimizēt

en: Unfavorite
lv: Izņemt no favorītiem

en: Favorite
lv: Pievienot favorītiem

note: If our current amount of workspaces is different than how many we have added We have items to add For workspaces we need to add
en: Move To Workspace %i
lv: Pārvietot uz darbvietu %i

note: Update our always on top button
en: Unmaximize
lv: Atmaksimizēt

en: Close Window
lv: Aizvērt logu

en: Show Window Controls
lv: Rādīt loga vadīklas

en: Are you sure you want to end your session?
lv: Vai vēlies beigt sesiju?

en: Show label
lv: Rādīt nosaukumu

en: Show places
lv: Rādīt vietas

en: Show network folders
lv: Rādīt tīkla mapes

en: Show removable drives
lv: Parādīt atvienojamus datu nesējus

en: Spacer size
lv: Sadalītāja izmērs

en: Budgie Desktop
lv: Budgie Darbvirsma

en: This session logs you into the Budgie Desktop
lv: Sesijas pieteikšana Budgie darbavirsmai

en: User Indicator
lv: Lietotāja saskarne

en: Lock Keys Indicator
lv: Taustiņu bloķēšanas indikators

en: Status Indicator
lv: Statusa indikators

en: Spacer
lv: Starplika

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Workspace Switcher
lv: Darbvietas pārslēdzējs

en: Keyboard Layout Indicator
lv: Tastatūras indikators

en: System Tray
lv: Sistēmas ikonjosla

en: Raven Sidebar Control
lv: Vadīkla

en: Show Desktop Button
lv: Rādīt/slēpt darbvirsmu

en: Budgie Menu
lv: Budgie izvēlne

en: Clock
lv: Pulkstenis

en: Task List
lv: Uzdevumu saraksts

en: Icon Task List
lv: Ikonas uzdevumu saraksts
