slingshot - en to bg translation catalogue (46 entries)

en: Applications
bg: Приложения

en: View as Grid
bg: Изглед като Решетка

en: View by Category
bg: Разгледайте по разреди

en: Search Apps
bg: Търсене в приложения

en: Internet
bg: Мрежа

en: Other
bg: Друго

en: Run this command…
bg: Извърши тази заповед...

en: Try changing search terms.
bg: Опитайте да търсите с други критерии

en: No Results for “%s”
bg: Няма намерени резултати за “%s”

en: Text
bg: Текст

en: Files
bg: Файлове

en: Actions
bg: Действия

en: Search
bg: Търсене

en: Contacts
bg: Контакти

en: Settings
bg: Натройки

en: Copy to Clipboard
bg: Запиши в буфера

en: Copy selection to clipboard
bg: Запиши избраното в буфера

en: Run
bg: Изпълнение

en: Run an application, action or script
bg: Изпълнение на приложение, действие или скрипт

en: Run in Terminal
bg: Изпълни в Терминал

en: Run application or command in terminal
bg: Изпълнение на приложение или заповедта в терминал

en: Calculator
bg: Сметало

en: Calculate basic expressions.
bg: Смятане основни изрази

en: bc is not installed
bg: "bc" не е инсталирано

en: Execute '%s'
bg: Изпълни '%s'

en: Run command
bg: Изпълни заповедта

en: Find and execute arbitrary commands.
bg: Откриване и изпълнение на случайни заповеди.

en: Search for and run applications on your computer.
bg: Търсене и изпълняване на приложения на вашия компютър

en: Open with %s
bg: Отвори с %s

en: Opens current selection using %s
bg: Отваряне на текущия подбор с %s

en: Open %s in default web browser
bg: Отвори %s в браузъра по подразбиране

en: Open %s in %s
bg: Отвори %s в %s

en: Open this link in default browser
bg: Отвори тази връзка  в браузъра по подразбиране

en: Link
bg: Връзка

en: Open link in default browser
bg: Отвори връзката в браузъра по подразбиране

en: Open %s settings
bg: Отвори настройки на %s

en: Lock
bg: Заключване

en: Log Out
bg: Излизане

en: Suspend
bg: Заспиване

en: Put your computer into suspend mode
bg: Сложете вашият компютър в режим "Заспиване"

en: Hibernate
bg: Хиберниране

en: Put your computer into hibernation mode
bg: Сложете вашият компютър в режим "Хиберниране"

en: Shut Down
bg: Изключване

en: Turn your computer off
bg: Изключва вашият компютър

en: Restart
bg: Рестартиране

en: Restart your computer
bg: Рестартира вашият компютър
