slingshot - en to cs translation catalogue (81 entries)

en: Applications
cs: Aplikace

en: Open and search apps
cs: Otevřít a hledat aplikace

en: View as Grid
cs: Zobrazit v mřížce

en: View by Category
cs: Zobrazit dle kategorie

en: Search Apps
cs: Hledat aplikace

en: Clear all
cs: Vyčistit vše

en: Accessories
cs: Příslušenství

en: Universal Access
cs: Univerzální přístup

en: Programming
cs: Programování

en: Education
cs: Vzdělávání

en: Science
cs: Věda

en: Games
cs: Hry

en: Graphics
cs: Grafika

en: Sound & Video
cs: Zvuk a video

en: Office
cs: Kancelář

en: System Tools
cs: Systémové nástroje

en: Other
cs: Ostatní

en: Run this command…
cs: Spustit příkaz…

en: Default
cs: Výchozí

en: Try changing search terms.
cs: Zkuste změnit vyhledávaný výraz.

en: No Results for “%s”
cs: Žádné výsledky pro „%s“

en: Open with %s Graphics
cs: Spustit pomocí graf. čipu %s

en: Remove from _Dock
cs: Odebrat z _Doku

en: Add to _Dock
cs: Přidat na Dok

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: View in AppCenter
cs: Zobrazit v Centru aplikací

en: Files
cs: Soubory

en: Actions
cs: Akce

en: Search
cs: Hledat

en: Contacts
cs: Kontakty

en: Settings
cs: Nastavení

en: Application Actions
cs: Akce aplikace

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Copy to Clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

en: Copy selection to clipboard
cs: Zkopírovat výběr do schránky

en: Run
cs: Spustit

en: Run an application, action or script
cs: Spustit aplikaci, akci nebo skript

en: Run in Terminal
cs: Spustit v příkazovém řádku

en: Run application or command in terminal
cs: Spustit aplikaci nebo příkaz v příkazovém řádku

note: TRANSLATORS: The first %s is what the user searched for, the second will be replaced with the localized name of AppCenter
en: Search for %s in %s
cs: Hledat %s v %s

en: Search the app store
cs: Hledat v centru aplikací

en: AppCenter
cs: Centru aplikací

en: Search for applications
cs: Hledat aplikace

en: AppCenter is not installed
cs: Centrum aplikací není nainstalováno

en: Calculator
cs: Kalkulačka

en: Calculate basic expressions.
cs: Umožňuje výpočet základních matematických výrazů.

en: bc is not installed
cs: bc není nainstalováno

en: Click to copy result to clipboard
cs: Kliknutím zkopírujete výběr do schránky

en: Execute '%s'
cs: Spustit „%s“

en: Run command
cs: Spustit příkaz

en: Find and execute arbitrary commands.
cs: Vyhledává a umožňuje spouštět libovolné příkazy.

en: Search for and run applications on your computer.
cs: Vyhledat a spustit aplikace na vašem počítači.

en: Open with %s
cs: Otevřít pomocí %s

en: Opens current selection using %s
cs: Otevřít vybrané pomocí %s

en: Open %s in default web browser
cs: Otevřít %s ve výchozím webovém prohlížeči

en: Open %s in %s
cs: Otevřít %s v %s

en: Open this link in default browser
cs: Otevřít tento odkaz ve výchozím prohlížeči

en: Link
cs: Odkaz

en: Open link in default browser
cs: Otevřít odkaz ve výchozím prohlížeči

en: Open %s settings
cs: Otevřít nastavení %s

en: Find switchboard plugs and open them.
cs: Najít modul ovládacích panelů a otevřít ho.

en: Lock
cs: Uzamknout

en: Lock this device
cs: Zamknout toto zařízení

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: lock
cs: zamknout

en: Log Out
cs: Odhlásit se

en: Close all open applications and quit
cs: Zavřít všechny spuštěné aplikace a skončit

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: logout
cs: odhlásit; logout

en: Suspend
cs: Uspat

en: Put your computer into suspend mode
cs: Přepnout počítač do režimu spánku

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: suspend
cs: uspat

en: Hibernate
cs: Hibernovat

en: Put your computer into hibernation mode
cs: Přepnout počítač do režimu hibernace

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: hibernate
cs: hibernovat

en: Shut Down
cs: Vypnout

en: Turn your computer off
cs: Vypnout počítač

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: shutdown;turn off
cs: vypnout

en: Restart
cs: Restartovat

en: Restart your computer
cs: Restartovat počítač

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: restart;reboot
cs: restartovat;reboot

en: Lock the session or Log Out from it. Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
cs: Zamknout sezení nebo se z něj odhlásit. Uspat, hibernovat, restartovat nebo vypnout počítač.

en: ConsoleKit wasn't found
cs: ConsoleKit nenalezeno
