slingshot - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Applications
el: Εφαρμογές

en: View as Grid
el: Προβολή σε πλέγμα

en: View by Category
el: Προβολή ανά κατηγορία

en: Search Apps
el: Αναζήτηση εφαρμογών

en: Internet
el: Διαδίκτυο

en: Other
el: Άλλα

en: Run this command…
el: Εκτέλεση αυτής της εντολής...

en: Try changing search terms.
el: Δοκιμάστε να αλλάξετε τους όρους αναζήτησης

en: No Results for “%s”
el: Κανένα αποτέλεσμα για “%s”

en: Remove from _Dock
el: Αφαίρεση από το _Dock

en: Add to _Dock
el: Προσθήκη στο _Dock

en: Text
el: Κείμενο

en: Files
el: Αρχεία

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Contacts
el: Επαφές

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Application Actions
el: Ενέργειες εφαρμογών

en: Copy to Clipboard
el: Αντιγραφή στο πρόχειρο

en: Copy selection to clipboard
el: Αντιγραφή επιλογής στο πρόχειρο

en: Run
el: Εκτέλεση

en: Run in Terminal
el: Εκτέλεση στο Τερματικό

en: Run application or command in terminal
el: Εκτέλεση εφαρμογής ή εντολής στο τερματικό

en: AppCenter
el: Κέντρο εφαρμογών

en: Search for applications
el: Αναζήτηση για εφαρμογές

en: AppCenter is not installed
el: Το Κέντρο εφαρμογών δεν είναι εγκατεστημένο

en: Calculator
el: Αριθμομηχανή

en: Execute '%s'
el: Εκτέλεση '%s'

en: Run command
el: Εκτέλεση εντολής

en: Search for and run applications on your computer.
el: Αναζήτηση και εκτέλεση εφαρμογών στον υπολογιστή σας.

en: Open with %s
el: Άνοιγμα με %s

en: Open this link in default browser
el: Ανοίξτε αυτόν τον σύνδεσμο στον προεπιλεγμένο σας περιηγητή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Lock
el: Κλείδωμα

en: Lock this device
el: Κλείδωμα αυτής της συσκευής

en: Log Out
el: Αποσύνδεση

en: Close all open applications and quit
el: Κλείσιμο όλων των ανοιχτών εφαρμογών και έξοδος

en: Suspend
el: Αναστολή

en: Hibernate
el: Αδρανοποίηση

en: Shut Down
el: Τερματισμός

en: Restart
el: Επανεκκίνηση
