slingshot - en to et translation catalogue (58 entries)

en: Applications
et: Rakendused

en: View as Grid
et: Kuva võrgustikuna

en: View by Category
et: Kuva kategooriatena

en: Search Apps
et: Otsi rakendusi…

en: Other
et: Muu

en: Run this command…
et: Käivita sisestatud käsk…

en: Try changing search terms.
et: Proovi otsingut muuta.

en: No Results for “%s”
et: Otsing "%s" ei andnud tulemusi

en: Remove from _Dock
et: Eemalda _dokilt

en: Add to _Dock
et: Lisa _dokile

en: Uninstall
et: Eemalda

en: Text
et: Tekst

en: Files
et: Failid

en: Actions
et: Toimingud

en: Search
et: Otsi…

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Settings
et: Seaded

en: Application Actions
et: Rakenduste toimingud

en: Copy to Clipboard
et: Kopeeri mällu

en: Copy selection to clipboard
et: Valiku kopeerimine mällu

en: Run
et: Käivita

en: Run an application, action or script
et: Rakenduse, toimingu või skripti käivitamine

en: Run in Terminal
et: Käivita terminalis

en: Run application or command in terminal
et: Rakenduse või toimingu käivitamine terminalis

note: TRANSLATORS: The first %s is what the user searched for, the second will be replaced with the localized name of AppCenter
en: Search for %s in %s
et: %s otsimine rakendusega %s

en: Search the app store
et: Tarkvarakeskusest otsimine

en: AppCenter
et: Tarkvara keskus

en: Search for applications
et: Rakenduse otsimine

en: AppCenter is not installed
et: Tarkvarakeskust pole paigaldatud

en: Calculator
et: Kalkulaator

en: Calculate basic expressions.
et: Põhilised arvutused.

en: bc is not installed
et: bc ei ole paigaldatud

en: Execute '%s'
et: Käivita toiming "%s"

en: Run command
et: Käsu käivitamine

en: Find and execute arbitrary commands.
et: Otsi ja käivita arbitray käske.

en: Search for and run applications on your computer.
et: Rakenduste otsimine ja käivitamine.

en: Open with %s
et: Ava rakendusega %s

en: Opens current selection using %s
et: Valiku avamine rakendusega %s

en: Open %s in default web browser
et: Ava %s vaikimisi kasutatavas veebibrauseris

en: Open %s in %s
et: %s avamine kasutades %s

en: Open this link in default browser
et: Selle lingi avamine vaikimisi kasutatavas veebibrauseris

en: Open link in default browser
et: Lingi avamine vaikimisi kasutatavas veebibrauseris

en: Open %s settings
et: %s seadete avamine

en: Find switchboard plugs and open them.
et: Süsteemi seadete lisade leidmine ja nende avamine.

en: Lock
et: Lukusta

en: Lock this device
et: Masina lukustamine

en: Log Out
et: Logi välja

en: Close all open applications and quit
et: Kõik avatud rakendused suletakse

en: Suspend
et: Uinak

en: Put your computer into suspend mode
et: Süsteemi puhkerežiim, kiirem, vähem efektiivsem

en: Hibernate
et: Unerežiim

en: Put your computer into hibernation mode
et: Süsteemi unerežiim, aeglasem, rohkem efektiivsem

en: Shut Down
et: Lülita välja

en: Turn your computer off
et: Arvuti väljalülitamine

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Restart your computer
et: Arvuti taaskäivitamine

en: Lock the session or Log Out from it. Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
et: Seansi lukustamine või sellest väljalogimine. Unerežiim, taaskävitamine või masina väljalülitamine.

en: ConsoleKit wasn't found
et: ConsoleKit puudub
