slingshot - en to hu translation catalogue (82 entries)

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Open and search apps
hu: Alkalmazások megnyitása és keresése

en: View as Grid
hu: Rácsnézet

en: View by Category
hu: Kategórianézet

en: Search Apps
hu: Alkalmazások keresése

en: Clear all
hu: Összes törlése

en: Accessories
hu: Kiegészítők

en: Universal Access
hu: Kisegítő lehetőségek

en: Programming
hu: Programozás

en: Education
hu: Oktatás

en: Science
hu: Tudomány

en: Games
hu: Játékok

en: Graphics
hu: Grafika

en: Sound & Video
hu: Hang és kép

en: Office
hu: Iroda

en: System Tools
hu: Rendszereszközök

en: Other
hu: Egyéb

en: Run this command…
hu: Parancs futtatása…

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Try changing search terms.
hu: Próbálja megváltoztatni a keresési kifejezéseket.

en: No Results for “%s”
hu: Nincsenek találatok erre: “%s”

en: Open with %s Graphics
hu: Megnyitás %s grafikus feldolgozóegységgel

en: Remove from _Dock
hu: Eltávolítás a dokkról

en: Add to _Dock
hu: Hozzáadás a dokkhoz

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: View in AppCenter
hu: Megjelenítés az Appközpontban

en: Text
hu: Szöveg

en: Files
hu: Fájlkezelő

en: Actions
hu: Műveletek

en: Search
hu: Keresés

en: Contacts
hu: Kapcsolatok

en: Settings
hu: Beállítások

en: Application Actions
hu: Alkalmazásműveletek

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

en: Copy to Clipboard
hu: Másolás a vágólapra

en: Copy selection to clipboard
hu: Kijelölés másolása a vágólapra

en: Run
hu: Futtatás

en: Run an application, action or script
hu: Egy alkalmazás, művelet vagy parancsfájl futtatása

en: Run in Terminal
hu: Futtatás terminálban

en: Run application or command in terminal
hu: Alkalmazás vagy parancs futtatása terminálban

note: TRANSLATORS: The first %s is what the user searched for, the second will be replaced with the localized name of AppCenter
en: Search for %s in %s
hu: %s keresése az %sban

en: Search the app store
hu: Keresés az alkalmazásüzletben

en: AppCenter
hu: Appközpont

en: Search for applications
hu: Alkalmazások keresése

en: AppCenter is not installed
hu: Az Appközpont nincs telepítve

en: Calculator
hu: Számológép

en: Calculate basic expressions.
hu: Alap kifejezések számítása.

en: bc is not installed
hu: bc nincs telepítve

en: Click to copy result to clipboard
hu: Kattintson az eredmény vágólapra való másolásához

en: Execute '%s'
hu: A(z) '%s' futtatása

en: Run command
hu: Parancs futtatása

en: Find and execute arbitrary commands.
hu: Tetszőleges parancsok keresése és futtatása.

en: Search for and run applications on your computer.
hu: Alkalmazások keresése és indítása a számítógépen.

en: Open with %s
hu: Megnyitás ezzel: %s

en: Opens current selection using %s
hu: A kijelöltek megnyitása ezzel: %s

en: Open %s in default web browser
hu: A(z) %s megnyitása az alapértelmezett webböngészőben

en: Open %s in %s
hu: %s megnyitása ebben: %s

en: Open this link in default browser
hu: Hivatkozás megnyitása az alapértelmezett böngészőben

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Open link in default browser
hu: Hivatkozás megnyitása az alapértelmezett böngészőben

en: Open %s settings
hu: A(z) %s beállításainak megnyitása

en: Find switchboard plugs and open them.
hu: Keressen a beállításokban és nyissa meg őket.

en: Lock
hu: Zárolás

en: Lock this device
hu: Az eszköz zárolása

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: lock
hu: zárolás

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Close all open applications and quit
hu: Minden megnyitott alkalmazás bezárása és kilépés

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: logout
hu: kijelentkezés

en: Suspend
hu: Felfüggesztés

en: Put your computer into suspend mode
hu: Számítógép felfüggesztése

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: suspend
hu: felfüggesztés

en: Hibernate
hu: Hibernálás

en: Put your computer into hibernation mode
hu: Számítógép hibernálása

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: hibernate
hu: hibernálás

en: Shut Down
hu: Leállítás

en: Turn your computer off
hu: A számítógép leállítása

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: shutdown;turn off
hu: kikapcsolás;leállítás

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Restart your computer
hu: A számítógép újraindítása

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: restart;reboot
hu: újraindítás;restartolás

en: Lock the session or Log Out from it. Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
hu: Munkamenet zárolása vagy kijelentkezés. Az eszköz felfüggesztése, hibernálása, újraindítása vagy kikapcsolása.

en: ConsoleKit wasn't found
hu: A ConsoleKit nem található
