slingshot - en to lt translation catalogue (69 entries)

en: Applications
lt: Programos

en: Open and search apps
lt: Atverti ir ieškoti programų

en: View as Grid
lt: Rodyti kaip tinklelį

en: View by Category
lt: Rodyti pagal kategorijas

en: Search Apps
lt: Ieškoti programų

en: Clear all
lt: Išvalyti viską

en: Internet
lt: Internetas

en: Other
lt: Kita

en: Run this command…
lt: Vykdyti šią komandą…

en: Try changing search terms.
lt: Pabandykite pakeisti paieškos žodžius.

en: No Results for “%s”
lt: “%s” negrąžino jokių rezultatų

en: Remove from _Dock
lt: Šalinti iš sky_delio

en: Add to _Dock
lt: Pridėti į sky_delį

en: Uninstall
lt: Šalinti programą

en: View in AppCenter
lt: Rodyti Programų centre

en: Text
lt: Tekstas

en: Files
lt: Failai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Search
lt: Ieškoti

en: Contacts
lt: Kontaktai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Application Actions
lt: Programų veiksmai

en: Copy to Clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: Copy selection to clipboard
lt: Kopijuoti žymėjimą į iškarpinę

en: Run
lt: Vykdyti

en: Run an application, action or script
lt: Vykdyti programą, veiksmą ar scenarijų

en: Run in Terminal
lt: Vykdyti terminale

en: Run application or command in terminal
lt: Vykdyti programą ar komandą terminale

note: TRANSLATORS: The first %s is what the user searched for, the second will be replaced with the localized name of AppCenter
en: Search for %s in %s
lt: Ieškoti %s, programoje %s

en: Search the app store
lt: Ieškoti programų parduotuvėje

en: AppCenter
lt: Programų centras

en: Search for applications
lt: Ieškoti programų

en: AppCenter is not installed
lt: Programų centras nėra įdiegtas

en: Calculator
lt: Skaičiuotuvas

en: Calculate basic expressions.
lt: Apskaičiuoti pagrindinius reiškinius.

en: bc is not installed
lt: bc nėra įdiegta

en: Execute '%s'
lt: Vykdyti "%s"

en: Run command
lt: Vykdyti komandą

en: Find and execute arbitrary commands.
lt: Rasti ir vykdyti pasirinktines komandas.

en: Search for and run applications on your computer.
lt: Ieškoti ir vykdyti programas jūsų kompiuteryje.

en: Open with %s
lt: Atverti, naudojant %s

en: Opens current selection using %s
lt: Atveria esamą pasirinkimą, naudojant %s

en: Open %s in default web browser
lt: Atverti %s numatytojoje saityno naršyklėje

en: Open %s in %s
lt: Atverti %s, naudojant %s

en: Open this link in default browser
lt: Atverti šią nuorodą numatytojoje naršyklėje

en: Link
lt: Nuoroda

en: Open link in default browser
lt: Atverti nuorodą numatytojoje naršyklėje

en: Open %s settings
lt: Atverti %s nustatymus

en: Find switchboard plugs and open them.
lt: Rasti Switchboard kištukus ir juos atverti.

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Lock this device
lt: Užrakinti šį įrenginį

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: lock
lt: užrakinti;uzrakinti;rakinti

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Close all open applications and quit
lt: Užverti visas atvertas programas ir išeiti

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: logout
lt: atsijungti

en: Suspend
lt: Pristabdyti

en: Put your computer into suspend mode
lt: Įvesti kompiuterį į pristabdytą veikseną

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: suspend
lt: pristabdyti;miego veiksena

en: Hibernate
lt: Užmigdyti

en: Put your computer into hibernation mode
lt: Įvesti kompiuterį į užmigdytą veikseną

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: hibernate
lt: užmigdyti

en: Shut Down
lt: Išjungti

en: Turn your computer off
lt: Išjungti jūsų kompiuterį

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: shutdown;turn off
lt: išjungti

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Restart your computer
lt: Paleisti jūsų kompiuterį iš naujo

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: restart;reboot
lt: paleisti iš naujo;restartuoti;perkrauti

en: Lock the session or Log Out from it. Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
lt: Užrakinti seansą arba atsijungti nuo jo. Pristabdyti, užmigdyti, paleisti iš naujo ar išjungti savo kompiuterį.

en: ConsoleKit wasn't found
lt: ConsoleKit nebuvo rasta
