slingshot - en to ms translation catalogue (38 entries)

en: Applications
ms: Aplikasi

en: View as Grid
ms: Papar sebagai Grid

en: View by Category
ms: Papar mengikut Kategori

en: Search Apps
ms: Gelintar Aplikasi

en: Other
ms: Lain-lain

en: Run this command…
ms: Jalankan perintah ini...

en: Remove from _Dock
ms: Buang dari _Labuh

en: Add to _Dock
ms: Tambah ke _Labuh

en: Text
ms: Teks

en: Files
ms: Fail

en: Actions
ms: Tindakan

en: Search
ms: Gelintar

en: Contacts
ms: Kenalan

en: Copy to Clipboard
ms: Salin ke Papan Keratan

en: Copy selection to clipboard
ms: Salin pemilihan ke papan keratan

en: Run
ms: Jalan

en: Run an application, action or script
ms: Jalankan aplikasi, tindakan atau skrip

en: Run in Terminal
ms: Jalankan dalam Terminal

en: Run application or command in terminal
ms: Jalankan aplikasi atau perintah dalam terminal

en: Calculator
ms: Kalkulator

en: Calculate basic expressions.
ms: Kira ungkapan asas.

en: bc is not installed
ms: bc tidak dipasang

en: Execute '%s'
ms: Lakukan '%s'

en: Run command
ms: Jalankan perintah

en: Find and execute arbitrary commands.
ms: Cari dan lakukan perintah arbitari.

en: Search for and run applications on your computer.
ms: Gelintar dan jalankan aplikasi di dalam komputer anda.

en: Open with %s
ms: Buka dengan %s

en: Opens current selection using %s
ms: Buka pemilihan semasa menggunakan %s

en: Log Out
ms: Daftar Keluar

en: Suspend
ms: Tangguh

en: Put your computer into suspend mode
ms: Jadikan komputer anda dalam mod tangguh

en: Hibernate
ms: Hibernasi

en: Put your computer into hibernation mode
ms: Jadikan komputer anda dalam mod hibernasi

en: Shut Down
ms: Matikan

en: Turn your computer off
ms: Matikan komputer anda

en: Restart
ms: Mula Semula

en: Restart your computer
ms: Mulakan semula komputer anda

en: ConsoleKit wasn't found
ms: ConsoleKit tidak ditemui
