slingshot - en to pl translation catalogue (81 entries)

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Open and search apps
pl: Otwórz i wyszukaj programy

en: View as Grid
pl: Wyświetla aktywatory rozmieszczone na siatce

en: View by Category
pl: Wyświetla aktywatory rozmieszczone w kategoriach

en: Search Apps
pl: Wyszukaj programy

en: Clear all
pl: Wyczyść wszystkie

en: Accessories
pl: Akcesoria

en: Universal Access
pl: Dostęp uniwersalny

en: Programming
pl: Programowanie

en: Education
pl: Edukacja

en: Science
pl: Nauka

en: Games
pl: Gry

en: Graphics
pl: Grafika

en: Sound & Video
pl: Dźwięk i obraz

en: System Tools
pl: Narzędzia systemowe

en: Other
pl: Inne

en: Run this command…
pl: Uruchom te polecenie…

en: Default
pl: Domyślne

en: Try changing search terms.
pl: Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania.

en: No Results for “%s”
pl: Brak wyników dla zapytania “%s”

en: Open with %s Graphics
pl: Otwórz przy pomocy grafiki %s

en: Remove from _Dock
pl: Usuń z _doku

en: Add to _Dock
pl: Dodaj do _doku

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: View in AppCenter
pl: Zobacz w AppCenter

en: Text
pl: Tekst

en: Files
pl: Pliki

en: Actions
pl: Działania

en: Search
pl: Szukaj

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Application Actions
pl: Działania programu

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Copy to Clipboard
pl: Skopiuj do schowka

en: Copy selection to clipboard
pl: Skopiuj zaznaczenie do schowka

en: Run
pl: Uruchom

en: Run an application, action or script
pl: Uruchom program, działanie lub skrypt

en: Run in Terminal
pl: Uruchom w terminalu

en: Run application or command in terminal
pl: Uruchom program lub polecenie w konsoli

note: TRANSLATORS: The first %s is what the user searched for, the second will be replaced with the localized name of AppCenter
en: Search for %s in %s
pl: Szukaj %s w %s

en: Search the app store
pl: Szukaj w sklepie z programami

en: AppCenter
pl: Centrum programów

en: Search for applications
pl: Szukaj programów

en: AppCenter is not installed
pl: Centrum programów nie jest zainstalowane

en: Calculator
pl: Kalkulator

en: Calculate basic expressions.
pl: Obliczaj podstawowe działania.

en: bc is not installed
pl: bc nie jest zainstalowane

en: Click to copy result to clipboard
pl: Kliknij, aby skopiować wynik do schowka

en: Execute '%s'
pl: Uruchom '%s'

en: Run command
pl: Wykonaj polecenie

en: Find and execute arbitrary commands.
pl: Wyszukaj i wykonaj dowolne polecenia.

en: Search for and run applications on your computer.
pl: Wyszukaj i uruchom programy na tym komputerze.

en: Open with %s
pl: Otwórz przy pomocy %s

en: Opens current selection using %s
pl: Otwiera obecnie wybrane przy pomocy %s

en: Open %s in default web browser
pl: Otwórz %s w domyślnej przeglądarce internetowej

en: Open %s in %s
pl: Otwórz %s w %s

en: Open this link in default browser
pl: Otwórz ten odnośnik w domyślnej przeglądarce

en: Link
pl: Odnośnik

en: Open link in default browser
pl: Otwórz odnośnik w domyślnej przeglądarce

en: Open %s settings
pl: Otwórz ustawienia %s

en: Find switchboard plugs and open them.
pl: Znajdź wtyczki Switchboarda i otwórz je.

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Lock this device
pl: Zablokuj to urządzenie

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: lock
pl: zablokuj; blokada

en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Close all open applications and quit
pl: Zamknij wszystkie otwarte programy i wyłącz

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: logout
pl: wyloguj; wylogowanie

en: Suspend
pl: Uśpij

en: Put your computer into suspend mode
pl: Przejdź do stanu uśpienia

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: suspend
pl: wstrzymanie; wstrzymaj; uśpij; uśpienie

en: Hibernate
pl: Zahibernuj

en: Put your computer into hibernation mode
pl: Przejdź do trybu hibernacji

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: hibernate
pl: zahibernuj; hibernacja

en: Shut Down
pl: Wyłącz

en: Turn your computer off
pl: Wyłącz komputer

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: shutdown;turn off
pl: wyłączenie;wyłącz;zakończ

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Restart your computer
pl: Uruchom ponownie swój komputer

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: restart;reboot
pl: uruchom;ponownie;restart; zrestartować;restartowanie

en: Lock the session or Log Out from it. Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
pl: Zablokuj sesję lub wyloguj ją. Wstrzymaj, zahibernuj, uruchom ponownie lub wyłącz komputer.

en: ConsoleKit wasn't found
pl: Nie odnaleziono ConsoleKit
