slingshot - en to ro translation catalogue (49 entries)

en: Applications
ro: Aplicații

en: View as Grid
ro: Arată ca grilă

en: View by Category
ro: Vizualizează după categorie

en: Search Apps
ro: Caută aplicații

en: Other
ro: Altele

en: Run this command…
ro: Rulează această comandă...

en: Try changing search terms.
ro: Schimbă termenii căutării.

en: No Results for “%s”
ro: Nu sunt rezultate pentu "%s"

en: Remove from _Dock
ro: Elimină din _Dock

en: Add to _Dock
ro: Adaugă în_Dock

en: Uninstall
ro: Dezinstalează

en: Files
ro: Fișiere

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Search
ro: Căutare

en: Contacts
ro: Contacte

en: Settings
ro: Setări

en: Application Actions
ro: Acțiunile aplicației

en: Copy to Clipboard
ro: Copiază în memorie

en: Copy selection to clipboard
ro: Copiază zona selectată în memorie

en: Run
ro: Execută

en: Run an application, action or script
ro: Rulează o aplicaţie, acţiune sau script

en: Run in Terminal
ro: Execută în terminal

en: Run application or command in terminal
ro: Rulează aplicaţia sau comanda în terminal

en: Calculate basic expressions.
ro: Calculează expresii de bază

en: bc is not installed
ro: bc nu este instalat

en: Execute '%s'
ro: Execută '%s'

en: Run command
ro: Rulează comandă

en: Find and execute arbitrary commands.
ro: Găseşte şi execută comenzi arbitrare.

en: Search for and run applications on your computer.
ro: Caută și execută aplicații pe calculator.

en: Open with %s
ro: Deschide cu %s

en: Opens current selection using %s
ro: Deschide selecția curentă folosind %s

en: Open %s in default web browser
ro: Deschide %s în navigatorul implicit

en: Open %s in %s
ro: Deschide %s in %s

en: Open this link in default browser
ro: Deschide acestă legătură în navigatorul implicit

en: Open link in default browser
ro: Deschide legătura în navigatorul implicit

en: Open %s settings
ro: Deschide setările %s

en: Find switchboard plugs and open them.
ro: Găseste comutatoarele și deschide-le

en: Lock
ro: Blochează

en: Lock this device
ro: Blochează acest dispozitiv

en: Log Out
ro: Deconectare

en: Suspend
ro: Suspendă

en: Put your computer into suspend mode
ro: Suspendă calculatorul

en: Hibernate
ro: Hibernează

en: Put your computer into hibernation mode
ro: Pune calculatorul în hibernare

en: Shut Down
ro: Închide

en: Turn your computer off
ro: Oprește calculatorul

en: Restart
ro: Reporneşte

en: Restart your computer
ro: Repornește calculatorul

en: ConsoleKit wasn't found
ro: ConsoleKit nu a fost găsit
