slingshot - en to sk translation catalogue (81 entries)

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Open and search apps
sk: Otvoriť a vyhľadávať aplikácie

en: View as Grid
sk: Zobraziť v mriežke

en: View by Category
sk: Zobraziť podľa kategórie

en: Search Apps
sk: Hľadať aplikácie

en: Clear all
sk: Vymazať všetko

en: Accessories
sk: Príslušenstvo

en: Universal Access
sk: Univerzálny prístup

en: Programming
sk: Programovanie

en: Education
sk: Vzdelávanie

en: Science
sk: Veda

en: Games
sk: Hry

en: Graphics
sk: Grafika

en: Sound & Video
sk: Zvuk a video

en: Office
sk: Kancelária

en: System Tools
sk: Systémové nástroje

en: Other
sk: Ostatné

en: Run this command…
sk: Spustiť tento príkaz…

en: Default
sk: Predvolené

en: Try changing search terms.
sk: Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

en: No Results for “%s”
sk: Žiadne výsledky pre „%s“

en: Open with %s Graphics
sk: Otvoriť pomocou grafiky %s

en: Remove from _Dock
sk: Odstrániť z _Doku

en: Add to _Dock
sk: Pridať do _Doku

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: View in AppCenter
sk: Zobraziť v AppCentre

en: Files
sk: Súbory

en: Actions
sk: Akcie

en: Search
sk: Hľadať

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Application Actions
sk: Akcie aplikácie

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Copy to Clipboard
sk: Kopírovať do schránky

en: Copy selection to clipboard
sk: Kopírovať výber do schránky

en: Run
sk: Spustiť

en: Run an application, action or script
sk: Spustiť aplikáciu, akciu alebo skript

en: Run in Terminal
sk: Spustiť v termináli

en: Run application or command in terminal
sk: Spustiť aplikáciu alebo príkaz v termináli

note: TRANSLATORS: The first %s is what the user searched for, the second will be replaced with the localized name of AppCenter
en: Search for %s in %s
sk: Hľadať %s v %s

en: Search the app store
sk: Hľadať v obchode s aplikáciami

en: AppCenter
sk: AppCentrum

en: Search for applications
sk: Hľadať aplikácie

en: AppCenter is not installed
sk: AppCentrum nie je nainštalované

en: Calculator
sk: Kalkulačka

en: Calculate basic expressions.
sk: Umožňuje vypočítať základné matematické výrazy.

en: bc is not installed
sk: bc nie je nainštalované

en: Click to copy result to clipboard
sk: Kliknutím kopírovať výsledok do schránky

en: Execute '%s'
sk: Spustiť „%s“

en: Run command
sk: Spustiť príkaz

en: Find and execute arbitrary commands.
sk: Vyhľadať a spustiť ľubovoľné príkazy.

en: Search for and run applications on your computer.
sk: Vyhľadať a spustiť aplikácie na vašom počítači.

en: Open with %s
sk: Otvoriť pomocou %s

en: Opens current selection using %s
sk: Otvoriť aktuálny výber pomocou %s

en: Open %s in default web browser
sk: Otvoriť %s v predvolenom webovom prehliadači

en: Open %s in %s
sk: Otvoriť %s v %s

en: Open this link in default browser
sk: Otvoriť tento odkaz v predvolenom prehliadači

en: Link
sk: Odkaz

en: Open link in default browser
sk: Otvoriť odkaz v predvolenom prehliadači

en: Open %s settings
sk: Otvoriť %s nastavenia

en: Find switchboard plugs and open them.
sk: Nájsť moduly ovládacích panelov a otvoriť ich.

en: Lock
sk: Uzamknúť

en: Lock this device
sk: Uzamknúť toto zariadenie

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: lock
sk: uzamknúť

en: Log Out
sk: Odhlásiť sa

en: Close all open applications and quit
sk: Zatvoriť všetky otvorené aplikácie a ukončiť

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: logout
sk: odhlásiť sa

en: Suspend
sk: Uspať

en: Put your computer into suspend mode
sk: Uspať váš počítač

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: suspend
sk: uspať

en: Hibernate
sk: Hibernovať

en: Put your computer into hibernation mode
sk: Prepnúť váš počítač do dlhodobého spánku

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: hibernate
sk: hibernovať

en: Shut Down
sk: Vypnúť

en: Turn your computer off
sk: Vypnúť váš počítač

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: shutdown;turn off
sk: vypnúť

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Restart your computer
sk: Reštartovať váš počítač

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: restart;reboot
sk: reštartovať

en: Lock the session or Log Out from it. Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
sk: Uzamknúť reláciu alebo sa z nej odhlásiť. Uspať, hibernovať, reštartovať alebo vypnúť váš počítač.

en: ConsoleKit wasn't found
sk: ConsoleKit nebol nájdený
