slingshot - en to sma translation catalogue (8 entries)

en: Applications
sma: Applikasjovneh

en: Internet
sma: Gaskeviermie

en: Other
sma: Jeatjah

en: Text
sma: Tekste

en: Files
sma: Fijle

en: Search
sma: Ohtsedh

en: Contacts
sma: Åålmegeh

en: Calculator
sma: ryøknedæjja
