slingshot - en to tr translation catalogue (83 entries)

en: Applications
tr: Uygulamalar

en: Open and search apps
tr: Uygulama açın ve arayın

en: View as Grid
tr: Izgara olarak görüntüle

en: View by Category
tr: Kategoriye göre görüntüle

en: Search Apps
tr: Uygulama Ara

en: Clear all
tr: Tümünü temizle

en: Accessories
tr: Donatılar

en: Universal Access
tr: Evrensel Erişim

en: Programming
tr: Programlama

en: Education
tr: Eğitim

en: Science
tr: Bilim

en: Games
tr: Oyunlar

en: Graphics
tr: Grafik

en: Internet
tr: İnternet

en: Sound & Video
tr: Ses ve Video

en: Office
tr: Ofis

en: System Tools
tr: Sistem Araçları

en: Other
tr: Diğer

en: Run this command…
tr: Bu komutu çalıştır…

en: Default
tr: Varsayılan

en: Try changing search terms.
tr: Arama terimlerini değiştirmeyi deneyin.

en: No Results for “%s”
tr: “%s” için sonuç bulunamadı

en: Open with %s Graphics
tr: %s Grafik Kartı ile aç

en: Remove from _Dock
tr: _Dock'tan Kaldır

en: Add to _Dock
tr: _Dock'a Ekle

en: Uninstall
tr: Kaldır

en: View in AppCenter
tr: Uygulama Merkezinde Görüntüle

en: Text
tr: Metin

en: Files
tr: Dosyalar

en: Actions
tr: Eylemler

en: Search
tr: Ara

en: Contacts
tr: Kişiler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Application Actions
tr: Uygulama Eylemleri

en: Bookmarks
tr: Yer İmleri

en: Copy to Clipboard
tr: Panoya Kopyala

en: Copy selection to clipboard
tr: Seçimi panoya kopyala

en: Run
tr: Çalıştır

en: Run an application, action or script
tr: Bir uygulama, eylem veya betik çalıştırın

en: Run in Terminal
tr: Terminal'de Çalıştır

en: Run application or command in terminal
tr: Terminalde uygulamayı veya komutu çalıştırın

note: TRANSLATORS: The first %s is what the user searched for, the second will be replaced with the localized name of AppCenter
en: Search for %s in %s
tr: %s metnini %s içinde ara

en: Search the app store
tr: Uygulama merkezinde ara

en: AppCenter
tr: Uygulama Merkezi

en: Search for applications
tr: Uygulama ara

en: AppCenter is not installed
tr: Uygulama merkezi kurulu değil

en: Calculator
tr: Hesap Makinesi

en: Calculate basic expressions.
tr: Basit ifadeleri hesapla.

en: bc is not installed
tr: bc kurulu değil

en: Click to copy result to clipboard
tr: Sonucu panoya kopyalamak için tıklatın

en: Execute '%s'
tr: '%s' komutunu çalıştır

en: Run command
tr: Komut çalıştır

en: Find and execute arbitrary commands.
tr: İsteğe bağlı komutları bulun ve çalıştırın.

en: Search for and run applications on your computer.
tr: Bilgisayarınızdaki uygulamaları arayın ve çalıştırın.

en: Open with %s
tr: %s ile Aç

en: Opens current selection using %s
tr: Seçili ögeyi %s kullanarak açar

en: Open %s in default web browser
tr: %s adresini varsayılan web tarayıcısında aç

en: Open %s in %s
tr: %s klasörünü %s ile aç

en: Open this link in default browser
tr: Bu bağlantıyı varsayılan tarayıcıda aç

en: Link
tr: Bağlantı

en: Open link in default browser
tr: Bağlantıyı varsayılan tarayıcıda aç

en: Open %s settings
tr: %s ayarlarını aç

en: Find switchboard plugs and open them.
tr: Switchboard eklentilerini bulun ve açın.

en: Lock
tr: Kilitle

en: Lock this device
tr: Bu cihazı kilitle

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: lock
tr: lock;kilitle;kilit

en: Log Out
tr: Oturumu Kapat

en: Close all open applications and quit
tr: Tüm açık uygulamaları kapatın ve çıkın

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: logout
tr: logout;oturumu kapat;çık

en: Suspend
tr: Askıya Al

en: Put your computer into suspend mode
tr: Bilgisayarınızı askıya alın

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: suspend
tr: suspend;askıya al

en: Hibernate
tr: Hazırda Beklet

en: Put your computer into hibernation mode
tr: Bilgisayarınızı hazırda bekletme moduna alın

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: hibernate
tr: hibernate;hazırda beklet

en: Shut Down
tr: Bilgisayarı Kapat

en: Turn your computer off
tr: Bilgisayarınızı kapatın

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: shutdown;turn off
tr: shutdown;turn off;bilgisayarı kapat;gücü kapat;kapat

en: Restart
tr: Yeniden Başlat

en: Restart your computer
tr: Bilgisayarınızı yeniden başlatın

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: restart;reboot
tr: restart;reboot;yeniden başlat

en: Lock the session or Log Out from it. Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
tr: Oturumu kilitleyin veya oturumu kapatın. Bilgisayarınızı askıya alın, hazırda bekletin, yeniden başlatın veya kapatın.

en: ConsoleKit wasn't found
tr: ConsoleKit bulunamadı
