slingshot - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Applications
ku: Bername

en: Search Apps
ku: bername lê bigere

en: Internet
ku: Tor

en: Other
ku: Wekî Din

en: Text
ku: Nivîs

en: Files
ku: Dosya

en: Actions
ku: Tevger

en: Search
ku: Lê bigere

en: Contacts
ku: Têkilî

en: Settings
ku: Mîheng

en: Run
ku: Bixebitîne

en: AppCenter
ku: Dikanê bername

en: Calculator
ku: Makîneya Hesaban

en: Execute '%s'
ku: '%s' bi cih anîn

en: Open with %s
ku: Bi %s veke

en: Link
ku: Rêya Çûnê

en: Lock
ku: Qufl Bike

en: Log Out
ku: Der bikeve

en: Suspend
ku: Rawestîne

en: Hibernate
ku: Bide Sekinandin

en: Shut Down
ku: Bigire

en: Restart
ku: Nûdestpêbike

en: Restart your computer
ku: Komputera xwe ji nû ve bide dest pê kirin
