slingshot - en to eo translation catalogue (69 entries)

en: Applications
eo: Aplikaĵoj

en: Open and search apps
eo: Malfermi kaj serĉi aplikaĵojn

en: View as Grid
eo: Prezenti laŭ krado

en: View by Category
eo: Prezenti laŭ kategorioj

en: Search Apps
eo: Serĉi aplikaĵojn

en: Clear all
eo: Forviŝi ĉion

en: Internet
eo: Interreto

en: Other
eo: Aliaj

en: Run this command…
eo: Lanĉi ĉi komandon…

en: Try changing search terms.
eo: Provu ŝangi la serĉatajn vortojn.

en: No Results for “%s”
eo: Neniu rezultato por „%s“

en: Remove from _Dock
eo: Forigi el _Butonbreto

en: Add to _Dock
eo: Aldoni al _Butonbreto

en: Uninstall
eo: Malinstali

en: View in AppCenter
eo: Vidi en la Aplikaĵa Centro

en: Text
eo: Teksto

en: Files
eo: Dosieroj

en: Actions
eo: Agoj

en: Search
eo: Serĉi

en: Contacts
eo: Kontaktoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Application Actions
eo: Aplikaĵaj agoj

en: Copy to Clipboard
eo: Kopii en la tondujo

en: Copy selection to clipboard
eo: Kopii elektaĵon en la tondujo

en: Run
eo: Lanĉi

en: Run an application, action or script
eo: Lanĉi aplikaĵon, agon aŭ komandon

en: Run in Terminal
eo: Lanĉi en la Terminalo

en: Run application or command in terminal
eo: Lanĉi aplikaĵon aŭ komandon en la terminalo

note: TRANSLATORS: The first %s is what the user searched for, the second will be replaced with the localized name of AppCenter
en: Search for %s in %s
eo: Serĉi %s en %s

en: Search the app store
eo: Serĉi en la Aplikaĵa Centro

en: AppCenter
eo: Aplikaĵa Centro

en: Search for applications
eo: Serĉi aplikaĵojn

en: AppCenter is not installed
eo: La Aplikaĵa Centro ne estis instalita

en: Calculator
eo: Kalkulilo

en: Calculate basic expressions.
eo: Kalkuli simplajn esprimojn.

en: bc is not installed
eo: bc ne estas instalita

en: Execute '%s'
eo: Lanĉi „%s“

en: Run command
eo: Lanĉi komandon

en: Find and execute arbitrary commands.
eo: Trovi kaj lanĉi arbitran komandon.

en: Search for and run applications on your computer.
eo: Serĉi kaj lanĉi aplikaĵojn ĉe via komputilo.

en: Open with %s
eo: Malfermi per %s

en: Opens current selection using %s
eo: Malfermi la aktivan elektaĵon per %s

en: Open %s in default web browser
eo: Malfermi %s en la apriora foliumilo

en: Open %s in %s
eo: Malfermi %s en %s

en: Open this link in default browser
eo: Malfermi ĉi ligilon en la apriora foliumilo

en: Link
eo: Ligilo

en: Open link in default browser
eo: Malfermi la ligilon en la apriora foliumilo

en: Open %s settings
eo: Malfermi la agordojn de %s

en: Find switchboard plugs and open them.
eo: Trovi kromprogramojn de Switchboard, kaj malfermi ilin.

en: Lock
eo: Ŝlosi

en: Lock this device
eo: Ŝlosi la aparaton

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: lock
eo: ŝlosi

en: Log Out
eo: Elsaluti

en: Close all open applications and quit
eo: Fermi ĉiujn aplikaĵojn kaj eliri

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: logout
eo: elsaluti

en: Suspend
eo: Paŭzigi

en: Put your computer into suspend mode
eo: Paŭzigu vian komputilon

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: suspend
eo: paŭzigo;paŭzo;halteto

en: Hibernate
eo: Letargiigi

en: Put your computer into hibernation mode
eo: Letargiigi la komputilon

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: hibernate
eo: letargiigi

en: Shut Down
eo: Malŝalti

en: Turn your computer off
eo: Malŝalti la komputilon

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: shutdown;turn off
eo: malŝalti

en: Restart
eo: Restartigi

en: Restart your computer
eo: Restartigi vian komputilon

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: restart;reboot
eo: restartigi

en: Lock the session or Log Out from it. Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
eo: Ŝlosi la seancon aŭ elsaluti. Paŭzigi, letargiigi, restartigi aŭ malŝalti la komputilon.

en: ConsoleKit wasn't found
eo: No troveblas la programo ConsoleKit
