slingshot - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Applications
lv: Lietotnes

en: View as Grid
lv: Režģis

en: View by Category
lv: Kategorijas

en: Search Apps
lv: Meklēt aplikācijas

en: Internet
lv: Internets

en: Other
lv: Citi

en: Run this command…
lv: Izpildīt šo komandu ...

en: Text
lv: Teksts

en: Files
lv: Faili

en: Actions
lv: Darbības

en: Search
lv: Meklēt

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt uz starpliktuvi

en: Copy selection to clipboard
lv: Iekopēt izvēlēto starpliktuvē

en: Run
lv: Izpildīt

en: Run an application, action or script
lv: Darbināt lietotni, darbību vai skriptu

en: Run in Terminal
lv: Izpildīt Terminālī

en: Run application or command in terminal
lv: Izpildīt lietotni vai komandu terminālī

en: Calculator
lv: Kalkulators

en: Calculate basic expressions.
lv: Apreiķināt pamata izteiksmes.

en: Execute '%s'
lv: Izpildīt '%s'

en: Run command
lv: Izpildīt komandu

en: Search for and run applications on your computer.
lv: Meklēt un izpildīt programmas uz jūsu datora.

en: Open with %s
lv: Atvērt ar %s

en: Opens current selection using %s
lv: Atver pašreizējo atlasi, izmantojot %s
