slingshot - en to sl translation catalogue (68 entries)

en: Applications
sl: Aplikacije

en: Open and search apps
sl: Zaženi in išči aplikacije

en: View as Grid
sl: Ikone v mreži

en: View by Category
sl: Ikone po kategorijah

en: Search Apps
sl: Iskanje aplikacij

en: Clear all
sl: Počisti vse

en: Other
sl: Drugo

en: Run this command…
sl: Zaženi…

en: Try changing search terms.
sl: Poskusite spremeniti iskalni niz.

en: No Results for “%s”
sl: Ni rezultatov za “%s”

en: Remove from _Dock
sl: O_dstrani s sidrišča

en: Add to _Dock
sl: _Dodaj v sidrišče

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: View in AppCenter
sl: Odpri v centru za aplikacije

en: Text
sl: Besedilo

en: Files
sl: Datoteke

en: Actions
sl: Akcije

en: Search
sl: Iskanje

en: Contacts
sl: Stiki

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Application Actions
sl: Akcije v aplikacijah

en: Copy to Clipboard
sl: Kopiraj v odložišče

en: Copy selection to clipboard
sl: Kopiraj izbrano na odložišče

en: Run
sl: Zaženi

en: Run an application, action or script
sl: Zaženi aplikacijo, akcijo ali skripto

en: Run in Terminal
sl: Zaženi v terminalu

en: Run application or command in terminal
sl: Zaženi aplikacijo ali ukaz v terminalu

note: TRANSLATORS: The first %s is what the user searched for, the second will be replaced with the localized name of AppCenter
en: Search for %s in %s
sl: Išči %s v %s

en: Search the app store
sl: Išči po trgovini

en: AppCenter
sl: Center za aplikacije

en: Search for applications
sl: Preišči programe

en: AppCenter is not installed
sl: Center za aplikacije ni nameščen

en: Calculator
sl: Računalo

en: Calculate basic expressions.
sl: Osnovno računalo.

en: bc is not installed
sl: bc ni nameščen

en: Execute '%s'
sl: Zaženi '%s'

en: Run command
sl: Zaženi ukaz

en: Find and execute arbitrary commands.
sl: Najdi in izvedi poljubne ukaze.

en: Search for and run applications on your computer.
sl: Išči in zaženi aplikacije na vašem računalniku.

en: Open with %s
sl: Odpri z %s

en: Opens current selection using %s
sl: Odpre trenutno izbiro z %s

en: Open %s in default web browser
sl: Odpri %s v privzetem brskalniku

en: Open %s in %s
sl: Odpri %s v %s

en: Open this link in default browser
sl: Odpri to povezavo v privzetem brskalniku

en: Link
sl: Povezava

en: Open link in default browser
sl: Odpri povezavo v privzetem brskalniku

en: Open %s settings
sl: Odpri nastavitve za %s

en: Find switchboard plugs and open them.
sl: Poišči dodatke in jih odpri.

en: Lock
sl: Zakleni

en: Lock this device
sl: Zakleni to napravo

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: lock
sl: zakleni

en: Log Out
sl: Odjava

en: Close all open applications and quit
sl: Zapri vse odprte programe in končaj

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: logout
sl: odjava;odjavi

en: Suspend
sl: V pripravljenost

en: Put your computer into suspend mode
sl: Postavi računalnik v stanje pripravljenosti

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: suspend
sl: pripravljenost;spanje

en: Hibernate
sl: V mirovanje

en: Put your computer into hibernation mode
sl: Postavi računalnik v mirovanje

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: hibernate
sl: mirovanje

en: Shut Down
sl: Izklop

en: Turn your computer off
sl: Izklopi računalnik

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: shutdown;turn off
sl: izklopi;ugasni

en: Restart
sl: Ponovni zagon

en: Restart your computer
sl: Ponovno zaženi računalnik

[ctx: system_management_action_keyword]
note: ; seperated list of keywords
en: restart;reboot
sl: reset;zagon;ponovni zagon

en: Lock the session or Log Out from it. Suspend, hibernate, restart or shutdown your computer.
sl: Zaklenite ali se odjavite z računa. Izklopi, hiberniraj ali ponovno zaženite računalnik.

en: ConsoleKit wasn't found
sl: ConsoleKit ni najden
